Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Corpus A, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Corpus A

Atsiliepimai apie Corpus A, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Corpus A, UAB

Nerekomenduočiau rinktis šios įmonės kaip namo administratoriaus.
Žmonių mulkinimas, ir grobstymas kitų sąskaita. Daugiabutis nevalomas, ne savaitėm, o mėnesiais. Tik pradėjus grasinti, pateplioja kokia vieną kitą laiptinę. Žiemos metu, žmonės išsisuko rankas, kojas, nes sniegas nevalytas, laiptai ledu padengti. Dar sugebėjo akis draskyt, kad vakar buvo nuvalyta. Tai pagal juos 20cm prisnigo per pusdieny. Keičia "sugedusius" įrenginius pačiais brangiausiais, net nepasitarę su pirmininku. Kelia ragelį arba atsako į laiškus ne kiekvienam.
Klaiku, sąskaitos kosminės, o gerovės jokios.
Bendradarbiaujame jau daugelį metų, visuomet pavyksta sklandžiai susitarti, dėkojame už kokybiškai atliktus darbus.
Aptarnavimo lygis 0, atsakomybės lygis 0, darbuotojai keičiasi kas mėn, gaila, kad esu priverstas naudotis tokios kompanijos paslaugomis pati blogiausia kliento patirtis... taip prastai veikiančios kompanijos dar neesu matęs ir niekam nelinkėčiau tokios patirties su šia kompaniją kuria turėjau aš...
Daugiau nervų ir laiko gadinimas negu problemos sprendimas.
Tavo vardas ar imone
2018-03-25 16:46:42 IP 78.62.6.176
Sukciauja!
dirbu šioje įmonėje valytoja.... valau kelis tūkstančius kvadratinių metrų, didžiulis kiemas, mašinų aikštelė, darau n man neprikslausančių darbų ir spėkit, kiek gaunu algos? net ne pilną minimumą... Gerbiamieji, kiek tūkstančių kvadratinių metrų riekia išvalyti pas Jus, norint gauti bent jau minimumą? daugelis mano pažįstamų valytojų valo 800-1200 kv m už pilną minimumą, o čia.... vadybibinkė sakė, kad per valandą laiko priklauso išvalyti 150 kv m, tarkim, aš pagal jų sudarytą man darbo grafiką valau tik pusę patalpų per vieną dieną, tuomet man gaunasi 1300-1400 kv m - padalinkim iš 150 kv m. ar gaunat kas nors 7 darbo valandas per dieną? aš gaunu 8, 6-9, 3 val, o šios firmos vadybininkai sugeba gauti 7 val per dieną... teisinasi tuo, kad daug apstatytos patalpos - tai dar sunkiau valyti - juk turi palįsti su šepečiu po baldais, lentynom ir t.t..... kai paklausiau n-ąjį kartą, kada man pakelsit algą bent jau iki minimumo, tai man pradėjo pirštu rodyti dulkes ant rozečių, sunkiai pasiekiamų palangių ir visokių kitokių kampelių.... žodžiu.... negana to, kad ir taip kasdien dirbu po 1-2 val viršvalandžių, jie norėtų, kad varyčiau dar daugiau už tą pačią algą.... paprašia dulkių siurblio- atvežė - su pilnu maišu šiukšlių, kurį net ir išvalius, jis prastai traukia.... žodžiu, rasčiau geresnį darbą, kaip man išeičiau, bet.... čia Lietuva, kur ieškoma durnelių, kuriuos būtų galima išnaudoti... įmonei, kurią valau ir kuri samdo šią valymo firmą, tai gerai - jiems pigiua išeina mokėti už teikiamas paslaugas...
Likau nepatenkinta atliktų darbų švara. Bute keitė skaitliuką, vonios kambarys lyg po karo. Nenaudojo maišelių ant batų, baltas kilimas vonios kambaryje liko juodas ir šlapias, net sienos ir unitazas liko purvini nekalbant apie pačias grindis.
Tikras pasityciojimas is zmoniu nesumoka visu pinigu net gi jubiliejaus proga apgaudineja atsiuncia pasveikinimus ir kad perves premija kaip dovana nuo ju bet taip ir nesulaukiu o buhalterei prisiskambinti jokiu sansu
Kiek teko skambinti, ragelio dažniausiai niekas nekelia ir susisiekia tik kitą dieną, kai problemą spręsti jau būna per vėlu. Jeigu atsiliepia tai balsas būna užsimiegojęs, bendravimas nemalonus ir neprofesionalus. Skambučių centras visiškai nuvylė.
Laba diena.
1.Skambinu nuo 8 val ryto kaip nurodytas darbo laikas. Niekas nekelia. Ir nuo 9 val. niekas nekelia tel. Ir iki dabar t.y. 10.50 val. niekas nekelia.
2.Ant sąskaitos nurodytas buhalterės telefonas iš viso negaliojantis.
3.Nurodytas telefonas 8 700 33390 su savo pasiūlymais spausti 1 arba 2 arba 3 labai nevykę! Kai skambini iš mobilaus telefono, tikrai ne visi žino, kaip paspausti ir kad toliau veiktų ryšys?!
4.Buhalterė išrašinėja man įsiskolinimą, kai aš viską esu sumokėjusi. Padaryti pavedimai.
5.Žolės pjovimo prie namo grafikas visai nelankstus. Žolės pjovimo paslauga užsakyta, tačiau dabar ji iki kelių. Manau kad reikia atsižvelgti į orą, šilumą, žolės augimą.
Štai prašome net 5 punktai, kur matyti konkretūs nekokybiško darbo pavyzdžiai. Tai firma dirbanti kad susirinktų sau algas, bet negalvojanti ir nesirūpinanti klientu. Darbai atliekami neatsakingai.
Nerekomenduočiau rinktis šios įmonės kaip namo administratoriaus. Prieš penkis metus teikė paslaugas vidutiniškai, o šiuo metu visiškai prastai. Neatsakinėja į klausimus el. paštu, o paskambinus dažniausiai sakoma, jog namo administratorius atostogose arba jo nėra, duoda šnekėti "pavaduojantį žmogų", kuris nieko nežino ar nenori žinoti apie namo problemas. Teritorija tvarkoma labai atmestinai, sniegas nukasamas tik praėjimui, bet ne visas takas, o apie barstymą galima tik pasvajoti. Žolė pjaunama gal du kartus per visą sezoną, tai jau galite įsivaizduoti, kad ten jau nepjaunama, o šienaujama. Jei įvyksta kokie gedimai nuo lemputės keitimo iki lifto tvarkymo, tai atlikti keitimus ar suorganizuoti darbus yra užtrunkama dažniausiai ilgai ir sąskaitos vistiek išrašomos, kaip už priežiūrą, nors įrenginys tuo laikotarpiu net neveikė. Aš šią įmonė apibūdinčiau ne kaip teikianti paslaugas visiškai prastai, bet visiškai nevykusią. Jiems tarsi raketų mokslas laiptinės lempučių keitimas, darbų organizavimas (lifto ar priešgaisrinės sistemos tvarkymui), net jų darbuotojai sniegą kasa su kastuvais, kai tuo tarpu pasižiūri į kitus namo administratorius, jie duoda savo darbuotojams motorinius sniego valytuvus minėtų darbų atlikimui. 2010 m. statybos namo priežiūrą 50 kv. m. butui ir viena parkingo vietai sąskaitos būna vidutiniškai nuo 22 - 30 Eur. Vertinkite patys :)
Administruoja mūsų daugiabutį. Labai prastai dirba. LABAI žodžio net neužtenka. Nerekomenduoju susidėt su šia įmone.
Teikiamos paslaugos zemos kokybes... Saskaitos kosmines... uz ka ? Kad greiciau eitu jusu atsikratyti
Jeigu įmanoma išvengti šios įmonės teikiamų paslaugų - išvenkite, nepasirašinėkite jokių sutarčių su jais. Jie labai nepatikimi, jų suteiktos paslaugos yra labai žemos kokybės.
A manau, kad tai viena is blogesniu Lietuvos imoniu, isnaudoja darbuotojus kiek tik gali. Niekam nepatariu tureti su ja reikalu.
Gera įmonė. Algos visada laiku. Apranga aprūpina. Sąlygos normalios. Darbas nelengvas, nes vigi fizinis. Bet jai nori tai dirbi. Čia matyt neigiamai pasisakot tie kurie pykstate patys ant savęs nes gyvenime nepavyko kažko pasiekti! Aš tikiu kad kiekvienas darbas dirbamas, svarbiausia poziuris! Svarbu stengtis, niekas pinigu uz atmestina darba mokėti nenori
Va čia tai išnaudojimas! dirbti 40 valandų į savaitę ir gauti mažesnį nei minimalų atlyginimą. Kur darbo inspekcija žiūri?

Ieškomas valytojas įmonėje UAB CORPUS A
Vidaus patalpų valymas 5 dienos po 8 val. (antradienis-šeštadienis), 12:00-21:00.
Apie darbą
Siūlomas atlyginimas:
270 EUR (vidutinis)
Sveiki! Darbas tikrai yra nepavydetinas uz toki atlyginima, koki moka Corpus A. Bet jiems yra nusisvilpt nes jiems dirbti nereikia. Darbas yra savarankiskas. Vadybininkes suranda koki obijekta ir issiuncia tave ten dirbti ir dar viena, kaip i tokius objektus atvaziuoja komana dirbti po 6, 8 zmones :) Nu ir duodies per tuos kabinetus :D Geras pastebejimas yra toks, kad pastoviai tik dirbt, dirbt ir dar karta dirbt!!! O kai algudiena ateina, tai nekazkasumoka. Pastoviai ziuri kaip tave apgauti, Siulo dirbt visvalandzius uz centus, bet ir tunesumoka :D Is esmes ir pincipo sitoje firmoje dirbti galima, bet turi pradetigerbti darbo liaudi si firma, tiek zmogiskumo faktoriumi, tiek atlyginomo atzvilgiu!!! Nes mes jums uzdirbinejame atlyginimus!!!
anonimas 2014-10-10 01:33:27
Siaubas tas corpus a. Tepadirbau 3 dienas ir ismete mane vien delto kad darbininkes elgesi kaip ziurkes ir sumaste mane ismest nebutu gandu prisakyt skundimusi apie mane.ne tik ten dirba labai.nedraugiski zmones.bet toj klaipedoj tos dvi moterys tokios dviveides. Tik pazemino apgavo kiek tik begali ir sau laimingos toliau gyvena.beto darbuotojos labai skuba dirbti tad labai nekokybiskai valo
Gintare cia tu? :DD
cia visi estae nepatenkinti, o tiesiog nesusimastote jog kaip seimas padare istatymus taip ir firmos dirba. nera jau tos vadybininkes blogos (cia apie klaipeda). as dirbu jau metus laiko ir nesiskundziu. jei nori dirbti tai ir eini dirbti, jus galvojate kad kitus piragais lija. tad kiekvienam darbe yra pliusu ir minusu. priemones pristato laiku, paprasai tai ir pekeicia sluostes. ir kolektyvas malonus
Prastai dirba, geriau nesisamdyti.
CORPUS A OFERISTU, NELAGIU FIRMA.REIKALAUTI REIKALAUJA DAUG O KAI MOKETI REIKIA TAI NET NENORI MOKETI GERO ATLIGINIMO.ZMONEMS NEMOKA, O MASINAS PATYS KEITINEJA. IS KIENO PINIGU? ZINOMA KAD IS DARBUOTOJU PINIGELIU KAI NEMOKA ALGU NORMALIU.AR GALI ZMOGUS PRAGYVENTI UZ 300 LITU?
Ужасно работают, сначала двери в подъезд не закрывались 3 недели, наладили и на следующий день они не открываются вообще ни с той не с другой стороны!!!! Люди не могут не выйти из дома не войти домой
За что весь дом платит?????" За такие проблемы????
Калитки 3 недели не открывались не по звонку не нажатием кнопки, надо людям через калитку прыгать или через гараж заходит у кого есть пульт
Ни где такого хренового обслуживания не видела
Не во Франции не в Италии не в России
Про США я вообще не говорю там все за 20-30 делают !!!!!!!!!!!!!
kas pas juos iseina su pazymomis.budavo taip gerai, vadybininke pasakydavo ir greitai gaudavau atsiusta pazyma.is pacio ryto ir budavo kurjeris su laisku rankose.o dabar paskambini vadybininkei, vadybininke jau sako skambinti i buchalterija.o kai i buchalterija paskambini, sako paskambink i administracija ir paklausk ar issiustas laiskas su darbo pazyma.kokia pas jus prasidejo betvarke?.gal jus meluojate kad issiuntete 10 diena registruotu. o per 8 dienas nera laisko? zmogui reikia socialyne tvarkytis o ir negali susitvarkyti, nes nesulauki laisko.tyciojates is zmoniu? aciu uz atsakyma.
vadybininke tegul pati plauna o ne meluoja darbuotojms, melagiai apsimelave.
Begedziai gedos turekite..............................................................................
KODEL VADYBININKE TYCIOJASI IS SAVO DARBUOTOJU? NUSAKYNEJA KADA KAS KIEK KA DIRBTI, ABSURDAS.PER DVI VALANDAS IDEALIAI IMANOMA TAI PADARYTI SUTVARKYTI, VADYBININKE AUSRA TIK AKIS PUDRINA KAD PAKELS ALGA, O IS TIKRUJU TAI NERA IS JOS PATIKIMUMO.
nesityciokite is darbuotoju, jei taip dazniau atvezkite svaros priemoniu, kad butu ideali svara o nereikalaukite svaros jei per ketverti nesugeba atvaziuoti priemoniu atvezti.ypac melagiu jusu firma.darbo prideda o moketi keletai litu nedadeda zmogui.o kai prideda plotus sako kapeikyte nepamaisys, o pasirodo vadybininkes MELAGIU MELAGES! kaip jos dirbti tokios gali???
geda tokioje firmoje dirbti nesugeba atvesti darbo irankiu nei kur patalpas valiti kiemo sluotoas nuluze galvoja kad is vargano atliginimo pirkti net darbuotojai juokiasi sako kokioj firmoj dirbikai pasakai kad ''UAB CORPUS A'' juokiasi o vadibininke nemoka elktis su darbuiotojais apsaukia

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Greenas
Valymo paslaugos Klaipėdoje

Adresas: Tilzės g. 46a, LT-91112 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
UAB GREENAS - valymo paslaugos Klaipėdoje,Vilniuje, patalpų valymas Klaipėdoje, Vilniuje. UAB GREENAS siūlo visas patalpų valymo bei teritorijų priežiūros paslaugas. Įmonės prioritetai yra kokybiškas ir operatyvus paslaugų atlikimas, gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie kintančių kliento poreikių. UAB GREENAS...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Sivita
Visos valymo paslaugos

Adresas: Taikos pr. 141, LT-94284 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone"
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone" 03-25 15:26
Vadovų pasikeitimai technologijų milžinėje "Apple" – signalas, kad įmonė ruošiasi ateičiai, kurioje nebeegzistuos jos populiariausias produktas.
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų 03-25 14:51
Klaipėdos mero rinkimus pralaimėjęs "valstiečių" atstovas, Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus atšaukė savo nusišalinimą nuo sprendimų, susijusių su "valstiečių" rinkimų kampaniją Klaipėdoje...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%