Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

2022-06-15 14:52:02
Alma 2022-06-09 17:38:27
Noriu paklausti, kodel miesto autibusuose po sedynemis puciamas karstas oras vasaros metu?
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Laišką dėl informacijos patikslinimo išsiuntėme Jums asmeniškai. Deja, iki šios dienos negavome atsakymo. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu [email protected] Gražios dienos
2022-06-15 14:47:01
Gabija 2022-06-14 18:32:36
Kyla klausimas: kodėl visada iš Panevėžio į Šiaulius veža mažas autobusas? Visada būna pilnas ir žmonės yra paliekami laukti sekančio autobuso, nes nėra vietos. Sekančio autobuso tenka laukti 4valandas. Galbūt būtų galimybė siųsti didesnį autobusą, kad užtektų žmonėms vietos? Esu nusivylusi, kad visada važiuoja perpildytas autobusas, žmonės netelpa ir niekas nedaro išvadų, jog reikia didesnio autobuso.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu [email protected] Gražios dienos
2022-06-02 15:13:49
Rasa 2022-05-30 17:12:15
Labai idomu ar gausiu atsakyma del to kokios nuobaudos buvo taikytos vairuotojui kuris uzsiimineja saviveikla.
Ar taip viska ir užglaistysite.
Laba diena, Atsakymas pateiktas Jums asmeniškai. Gražios dienos
Busturas administracija 2022-05-27 15:10:28
Ar taip viska ir užglaistysite.
2022-05-27 15:10:28 IP 2fbaqd5j
Rasa 2022-05-27 12:30:09
Sveiki.
Noriu pateikti skunda vairuotojui, kuris šiandiena 3autobusu vyko nuo kuršinkelio žiedo iki gegužių žiedo.
7:15ryte.
Mano paskutinė stotelė buvo gegužių žiedo.
Atsistojus prie duru laukus, kol autobusas isuks į žiedą, jis sustojo prie pėsčiųjų perejos praleisti zmoniu, atidare priekines duris ir uždare tuo tarpu as buvau autobuso viduryje, siu duru jis neatidare ir pradejo vaziuoti toliau net neivazevus i zieda.
Sekančioje stotelėje jis nesustojo o važiavo toliau, sekančią stotele pati jau stabdziau autobusa kad sustotu..
Jis man pasake, kas bus jei nesustosiu, pasakiau kad turejot geguziu ziede sustoti.
Kažka dar pradejo atsikalbineti.
Patyriau labai daug nepatogumu, kol atejau didziulia atkarpa atgal iki geguziu ziedo vos spejau i autobusiuka kuris veza uz miesto ribu.
Papildomos islaidos, nes iprastai ten einu pesciomis.
Taciau velavau ir taip todel teko vaziuotu autobusiuku.
Kadangi as ilipau stoteleje, vairuotojas privalo klienta pristatyti taip pat saugiai i stotele o ne kazin kur numesti ant gatves.
Ir dar turi suprasti ar cia lipti ar isuks i zieda.
Labai tikiuosi, kad atsizvelgsite i toki neatsakinguma ir atlaiduma.
Sveiki.
7:15ryte.
Mano paskutinė stotelė buvo gegužių žiedo.
Kažka dar pradejo atsikalbineti.
Papildomos islaidos, nes iprastai ten einu pesciomis.
Taciau velavau ir taip todel teko vaziuotu autobusiuku.
Ir dar turi suprasti ar cia lipti ar isuks i zieda.
Labai tikiuosi, kad atsizvelgsite i toki neatsakinguma ir atlaiduma.
2022-05-27 11:39:05 IP 2fbaqd5j
Aleksandra 2022-05-27 10:24:27
Sveiki, kodėl dalis vairuotojų neatidarinėja priekinių durų? Karantinas lyg ir baigėsi.
Laba diena, Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus.
Išsiaiškinimui prašome patikslinti: datą, laiką, stotelę, į kurią pusę vykote, maršruto Nr.
Ačiū. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis.
Geros dienos!
2022-05-23 08:26:31 IP 2fbaqd5j
Marijus 2022-05-23 06:46:34
Šendiena 2022 05 23 kelinta karta nera 6 Autobuso is niklono pusės 6:33.bukit supratingi žmonems i darbus reikia.????????
2022-05-18 08:47:18 IP 2fbaqd5j
ARVYDAS 2022-05-18 08:19:43
Labas rytas
Siandien, 2022.05.18d. 6.57val autobuso Nr 6, , vairuotojas", išvykdamas maršrutu, , Šimšės" sustojimas -- autobusu stotis, neatidarė durų ir neįleido vidun mano anūko, 2os klasės mokinio, su kuriuo kartu aš atbėgau taip pat 6.57min. Nepastebet mūsų buvo neįmanoma, nes anūkas dėvėjo ryškiu spalvų striukę ir gatvę perbegome prie pat autobuso. Įtariama neįleidimo priežastis :
1. Kaip būna labai dažnai, Šiauliuose nemėgsta antrąkart durų atidaryt.
2.Beldėmės i galines duris, nors būtume dabegę ir iki priekiniu, jei tik būtų atidaręs - JUK DABAR ĮLIPAMA PER PRIEKINES DURIS !!!
Kadangi yra liudininku, policijai pareiskima rašysime po, iš jūsų gauto, atsakymo
pagarbiai A.D.
Labas rytas
1. Kaip būna labai dažnai, Šiauliuose nemėgsta antrąkart durų atidaryt.
pagarbiai A.D.
2022-05-03 09:51:28 IP 2fbaqd5j
Jūratė 2022-05-03 06:09:21
2022.05.03 nuo Aukštabalio st. 05.56 vairuotojo buvau iškoneveikta dėl to kad laukiau prie priekinių durų, ir tai jau ne pirmas kartas, tiek 3 ir 12 maršruto vairuotojai nedaro durų. Vietoje labas rytas, buvau iškoneveikta. Jei nebelaiko vairuotojam nervai tegul užleidžia jaunesniems vietas. Dažnai vykstu nuo kuršenkelio stotelės, autobuso vairuotojai rūko autobuse, kodėl mes įlipę turime kvėpuoti dūmais.
2022-04-27 09:17:50 IP 2fbaqd5j
X 2022-04-27 08:52:12
Autobuso vairuotoja nenori įleisti pro priekines duris, nepatenkinta po kurio laiko nusivaipiusi atidaro.. Maršrutas 12, data 2022.04.27.rytas 8.50... Aut.garažo nr.1132.
2022-03-21 10:05:50 IP 2fbaqd5j
Dziundzi 2022-03-18 20:19:34
Neveikia apklausos forma, įvedant telefono numerį, rodo kad skaičių yra daugiau negu 8 (nors yra lygiai 8). Suvedus 6 skaitmenis, rodo kad yra daugiau kad 8. Susitvarkykit savo jobanas klaidas.
Laba diena, dėkojame už pateiktą informaciją, artimiausiu metu pašalinsime trukdžius. Busturas
2022-03-21 10:02:52 IP 2fbaqd5j
Juonis 2022-03-18 20:10:07
Kas čia per žmonių apgaudinėjimai?
"Jei dalyvauti neketinate, spauskite mygtuką "Pateikti""

Tai kaip pateikti savo apklausa DALYVAUJANT apklausoje? Šiuo metu užpildyta apklausa tiesiog panaikinau. Stop žmonių apgaudinėjimui
Laba diena, ši dalis, kaip ir matote savo pateiktoje nuotraukoje, yra skirta dalyvavimui loterijoje, kurioje galite laimėti Akropolio dovanų čekį, bendrai anketos užpildytai informacijai tai įtakos neturi. Jei kylą klausimų susisiekime telefonu 841592000. Busturas
Kas čia per žmonių apgaudinėjimai?
"Jei dalyvauti neketinate, spauskite mygtuką "Pateikti""

2022-01-28 15:02:54 IP 2fbaqd5j
Greta 2022-01-28 15:00:34
Vairuotojas Šiauliai- Joniškis JBE *01 apie 14:40 tegul išmoksta vairuoti ir neaptaško peščiųjų einančių šaligatviu. Ačiū už sugadinta diena labai smagu būti šlapiai nuo galvos iki kojų
Laba diena, atsiprašome už nepatogumus, tačiau UAB "Busturas" maršruto Šiauliai-Joniškis neaptarnauja. Gražios dienos
2022-01-19 09:03:14 IP 2fbaqd5j
komentaras apie UAB "Kautra" 2022-01-18 14:57:38
Kadangi UAB "Kautra" ištrina visus juos kompromituojančius komentarus, tai gal tikiuosi neištrins jų konkurentai, todėl bandau parašyti čia: 2021 lapkricio 04d. Kautros patalpose Juozapaviciaus pr., Kaune, buvo darbo mugė norintiems įsidarbinti vairuotojais Kautroje. Buvau labai nemaloniai nustebintas Kautros eismo skyriaus vadovo Alvydo Perioko elgesiu per pokalbį. A. Periokas leido sau laidyti seksualines užuominas ir seksualiai priekabiavo prie kandidatų. Niekam nerekomenduoju net bandyti ten darbintis. Prisegu A. Perioko foto.
Laba diena, prašome tiesiogiai kreiptis į UAB "Kautra" https://www.kautra.lt/. Geros dienos
komentaras apie UAB "Kautra"
2022-01-18 14:57:38 IP 48176s6c
2022-01-13 08:31:21 IP 2fbaqd5j
Inga Dabašinskaitė 2022-01-12 19:41:20
Šiandien 22.01.12 16:48 prie Dobilo st. nesustojo 5 autobusas, kuris važiavo link muitinės, nors stotelėje stovėjo vaikas ir moteris.Vaikas matė, kad autobuso vairuotojas pažiūrėjo į jį ir pravažiavo.
Inga Dabašinskaitė
2022-01-12 19:41:20 IP 2e7r3v8u
2022-01-10 08:47:46 IP 2fbaqd5j
Rita 2022-01-09 18:01:51
Laba diena, Š.m sausio 8d važiavome su Busturo vežėju iš Vilniaus į Panevėžį 19 val 40 min.Internetu užsisakėm bilietus, 3 -pilna kaina ir 1 bilietą 50% nuolaida (sūnus studentas).Kadangi sūnui sakė kad jam priklauso nuolaida, tai mes ir galvojom kad taip ir yra.Jis mokosi universitete neakivaizdiniu būdu.Sūnui padavus atspausdintą keleivio bilietą, vairuotojas metė jam atgal, rėkdamas kad nuolauda nepriklauso.Pradėjus aiškintis kodėl nepriklauso, jis toliau rėkavo, išvadino mus valstybės vagimis, šaukė ant viso autobuso.Jame buvo daug žmonių, buvo labai nemalonu.Liepė pirkti bilietą už visą kainą, man pasakius kad pusę kainos jau sumokėta, kad duosiu 5£ 30 centų, jis toliau rėkė ir liepė mokėti dar kartą.Sumokėjau.Bet kas labiausiai įžeidė, vairuotojo nemandagus elgesys, išvadinimas vagimis.Pasijautėm kaip didžiausi nusikaltėliai, a*******i, nors jei būtume žinoję kad nepriklauso, būtume nusipirkę pilna kaina.Vairuotojas galėjo išaiškinti mandagiai, be triūkšmo.Nuotaika visiems buvo sugadinta.Po šiai dienai prisiminus yra labai skaudu.
2021-12-13 09:24:32 IP 2fbaqd5j
Stella 2021-12-12 06:05:07
Laba diena! Dažnai važiuoju iš Šiauliu i Kauna ir atgal.Buvo visada komfortiški expresai 9:20 ir iš Kauno 12:20, bet paskutini laika veža toks dranduletas, kad nuo kratimo bijai prisnusti, kad nenukasti ležuvi.Žmoniu buna daug, o sedines labai siauros, tai kelione virsta kančia!Ar galima vel gražinti normalu autobusa expresui?
2021-12-07 08:38:21 IP 2fbaqd5j
Diana 2021-12-07 07:43:16
Norėčiau pateikti nusiskundimą, kad 2021-12-07 Dainų žiedo stotelėje 07:26 12 autobusas nepasirodė. Žmonės vėlavo į darbus. Nusivyliau Šiaulių Busturo paslaugomis…
2021-10-12 11:15:39 IP 2fbaqd5j
Nijolė Dišlerienė 2021-10-12 11:02:34
Laba diena, norėčiau paklausti kodėl 4 maršruto autobusas iš Rėkyvos, kuris būna Šviesos stotelėje 6 val. 58 min. važiuoja trumpas.Stotelės pilnos žmonių, moksleiviai vyksta į mokyklas, autobusas sausakimšas, vėlesnėse stotelėse nebesulipa visi norintys ir tai vyksta pandeminės situacijos metu, kada sergamumas Covidu yra l. aukštas.Gal būt Jūsų įmonės atsakingiems garbuotojams, administracijai tai visiškai nesvarbu, nes Jums nerūpi žmonių saugumas ir patogumas.Ir dar 10 maršruto autobusas iš Šviesos stotelės darbo dienomis, ryte išvyksta 7 val. 52 min., kada didysis srautas pasibaigęs ir autobusas važiuoja potuštis, labai norėtusi kad jis toje stotelėje būtų bent pusvalandžiu anksčiau, norinčių važiuoti tokiu metu į pietinę miesto dalį yra tikrai nemažai, daug moksleivių, dirbančių pietinėje miesto dalyje.O savaitgaliais, kai tai visiškai niekam neaktualu važiuoja daug anksčiau.Labai norėčiau, kad į mano pastabas būtų sureaguota ir atsižvelgta.Labai tikiuosi, kad Busturo atsakingiems darbuotojams dar kažkiek rūpi eilinių miesto gyventojų saugumas ir patogumas.Ačiū, lauksiu atsakymo.
Nijolė Dišlerienė
2021-10-12 11:02:34 IP 28mcro2s
2021-09-13 13:25:24 IP 2fbaqd5j
Erikas 2021-09-13 12:09:22
Kiek jus galvot vazinet su Tom Francine uzsikabine autobuso, atvaziave zmones turi vaziuot su Tadai ar print ta elektronini bilietas y kits miestai vaziuojant vox y Vilniu ar Kaina galima nusipirkt bilietas pas vairuotoja o cia ir stiklai uzdeti ir grannies ir Kaune ligonines taip near baikit tips bukus viens karta
Laba diena, dėkojame už pateiktą informaciją, tačiau apgailestaujame, kad nesuprantame laiško turinio. Geros dienos
2021-09-13 08:54:33 IP 2fbaqd5j
Jelena 2021-09-12 11:06:22
vaziuojame su autobusais kartą į metus ir nustebome. Vairuotojai žmones veža kaip bulvių maišus. Didina greiti, mažina ir vel didina, o tada kerta per stabdžius!! Siaubas!!! Vairuotojai turėtų vairuoti krovininius automobilius, bet ne miesto autobusą. 2021-09-10 diena 19.06 iš zoknių 1 autobusas. 2021-09-11 diena 20.22 iš zoknių 1 autobusas. Ačiū
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus ir vairuotojo nesaugų vairavimą. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu [email protected] Gražios dienos
2021-09-06 15:21:34 IP 2fbaqd5j
Daiva 2021-09-06 13:57:52
Sekmadieniais, Zokniuose važinėja mažas autobusiukas....žmonių važiuoja į miestą daug..įlipti neimanoma...kuom Zoknių gyventojai skiriasi nuo kitų miesto ranonų
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Prašome patikslinti laiką ir autobusų sustojimą, kuriame negali įlipti keleiviai. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu bustura[email protected] Gražios dienos
2021-09-06 15:18:31 IP 2fbaqd5j
Laura 2021-09-05 17:05:08
Rugsėjo 4d. 6 autobusas iš Draugystės pr. išvyko 22.06 vietoj 22.11 Ar ne per daug 5min. nesilaikyti grafiko? Kodėl vairuotojai jaučiasi padėties šeimininkai?
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu [email protected] Gražios dienos
2021-09-02 11:54:08 IP 2fbaqd5j
Mielas busture kadangi sumažinote21autobuso masruta i ginkunus tai malonekite kad jusu tada vairuotojai nevėluotu nes reikia i darbus ziuri laika......ir dar vėluoja ir taip jau masrutu paliko mazai.....autobusas turėjo buti 11:02 o atvaziavo 11:10man tos kelios minutės daug ka reiskia nes nespėju i kita autobusa.......
2021-08-24 14:49:32 IP 2fbaqd5j
Mantas 2021-08-24 14:39:53
Sveiki, noreciau pateikti skunda nes jau nebepirmas toks ivykis kai vairuotojams nera idomu keleiviai, darbo dienomis 4 autobusas is rekyvos ziedo turi paskutini marsruta 23.07, jau keli kartai tokie kai autobusas isvaziuoja is zieno 23.00 nors ir mato kad zmones bega ir mojuoja kad paluoktu, bet tiesiog numoja ranka ir nuvaziuoja, musu kompanija prie pat ziedo kuri darba baigia 22.58 ir dauguma neturi kai grysti namo, ir nemanau kad kiekvienas nori moket uz taksi vien del to kad vairuotojai negali palaukt savo skirto laiko marsrutui pradet, aciu uz supratima
2021-08-06 09:13:17 IP 2fbaqd5j
Arunas 2021-08-05 23:37:26
Sveiki keista kai patikit autobuso vaira aklam ir kurciam vairuotojui esu neigalus sunkiai vaiksciojantis atsistoji isanksto prie duru dar nedavaziavus stoteles bet jusu vairuotoja nemato irnesugeba sustoti ir isleisti stotelej ir saukem mojavom su kitais keliaiviais jokios reakcijos vaziavo ir nuvaziavo ir isleido tik sekanciojstotelej jei as moku uz pravaziavima tai ir noreciau islipti ten kur man reikia ivikis rugpjucio5d 29 maršrutas vairuotoja pagyvenus boba

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Vytauto paslaugos
Transportas ir Logistika

Adresas: Partizanų g. 15A, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; logistikos paslaugos.
MŪSŲ PASLAUGOS Tarptautinis krovinių pervežimas sausumos, oro ir jūrų transportu Krovinių gabenimo paslaugos visoje Vakarų Europoje Tolimųjų reisų vairuotojų įdarbinimas Mikroautobusų nuoma TARPTAUTINIS KROVINIŲ PERVEŽIMAS Daugiau nei 20 metų teikiame krovinių transportavimo paslaugas. Pagrindinė veiklos sritis –...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%