Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

2021-01-15 08:41:52 IP 2fbaqd5j
Ernesta 2021-01-14 17:49:48
Laba diena, pradesiu komentara nuo uzuojautos keleiviams, kuriems tenka vaziuoti viesuoju transportu kasdiena, sendien centro stoteleje, prie teatro 12:30val. 21 marsruto autobusas, nr:KZU 258 teko vaziuoti ir man nes automobilis neuzsikure, siaubas, pirmos duris nedarinejamos, per antras duris lipo 3 zmones, as lipau per trecias duris, tik atsidarius palaukiau kol islips moteris, tik ikelus koja tas "senis" vairuotojas, uzdare man duris, zodziu prispaude, uzsigavau krutines lasta, suplyzo kailiai man besimuistant is skausmo, zodziu ilipau, iki vairuotojo net nebedaejau, zmoniu nebuvo daug, matomumas puikus, valykite savo personalo darbuotojus, jie neprigirdi ir neprimato, zaloja zmones, idomu, gal vairuotojas nupirktu man naujus kailinius? Kurie suplyso jo deka? Kelyje jau jie siaubunai, avarines situacijas sudaryneja, bet dar ir vaziuoti baisu, kaip spresite si iviki? Fimavimo kameros gi yra, bukit malonus paziureti, tiek jaunu zmoniu, kodel laikote tuos nebetinkus vairuotojo darbui? Laukiu ats.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
2021-01-14 09:04:13 IP 2fbaqd5j
Jolanta 2021-01-14 08:45:49
Sausio 13 diena 16.29 maršrutu 4 autobusu Bačiūnų stotelėje įlipo 10 metų mergaitė. Neatsižymėjo pažymėjimo, nes paliko namuose, bet turejo pinigėlių taloneliui, nepardavė. Sekančioje stotelėje vairuotojas išlaipino mergaitę iš autobuso. Tikslas buvo šviesos stotele. Tamsiu žiemos paros metu mergaitė grįžo namo verkianti ir išsigandusi. Aš manau vairuotojas galėjo pavežti mergaitę iki tikslo, o neišmesti mergaitę iš autobuso. Liūdna, kad tokie vairuotojai neatsižvelgia į situacija, juk čia vaikas, o nesuauges žmogus, žiemos tamsiu paros metu.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už vairuotojo elgesį. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
2020-12-21 09:49:39 IP 2fbaqd5j
Jūratė 2020-12-19 09:03:00
Sveiki, kodėl negalite įtaisyti bankinių kortelių skaitytuvų bilietui įsigyti bekontakčiu būdu, labai nemalonu stebėti kontrolierių ir keleivių ginčus, kurie negali nusipirkti bilieto.Keleiviui prievarta yra atimama galimybė nusipirkti bilieta
Laba diena, vienkartinių kelionės bilietų pardavimas (atsiskaitant grynais pinigais ar bankine kortele) ir keleivių įlipimas pro priekines autobuso duris sustabdytas vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos nutarimu COVID-19 ligos plitimui suvaldyti nuo 2020 m. spalio 12 d.Šiaulių miesto keleiviams ši informacija yra pateikta internete ir socialiniuose tinkluose, ji nuolat primenama, todėl tikimės supratingumo ir prašome kelionėmis autobusu, šiuo atveju e. bilieto kortelėmis, pasirūpinti iš anksto, taip išvengiant nepatogumų.
2020-12-14 08:52:55 IP 2fbaqd5j
Pilietė 2020-12-06 17:35:42
24 autobusas 15:58 važiuojant nuo lyros turgaus vairuotojas vos nepadarė avarijos užkirsdamas kelia žiedu važiuojančiam automobiliui negana to neišleido keleiviu stotelėje stop mygtuko paspaudimo, vairavo neatsakingai.

2020-12-06
Laba diena, Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Geros dienos.
2020-12-14 08:50:34 IP 2fbaqd5j
Vilmina 2020-12-12 18:50:15
Reisas Šiauliai-Eimučiai, šeštadieniais 6.57 pradejo
simuliuoti !!! Jau kelintą kartą stovim ir laukiam rytinio autobuso, o jo nėra !!!!
Laba diena. Informuojame, kad UAB "Busturas" maršruto "Šiauliai-Eimučiai" neaptarnauja. Geros dienos.
Reisas Šiauliai-Eimučiai, šeštadieniais 6.57 pradejo

2020-12-06
2020-11-16 17:23:33 IP 2fbaqd5j
Šiaulietis 2020-11-16 16:13:01
2020-11-15 važiuojant 15.00 val. 21 numerio autobusu nuo Akropolio link Ginkūnų vairuotojas nebuvo užsidėjęs ant veido kaukės. Grįžtant iš Ginkūnų link Akropolio kitu 21 numeriu, taip pat tik jau kitas vairuotojas, taip pat nedėvėjo kaukės. Kaip tai suprasti, keleiviams privalu, o vairuotojams ne ? Ką į tai atsakys Busturo administracija ? Kokiu tikslu keleivių erdvė sumažinta ketvirtadaliu, užtveriant juosta nuo vairuotojo, jei jis nesisaugo, o keleiviai turi kaip "silkės bačkoje" važiuoti, rizikuojant užsikrėsti vienas nuo kito.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Įvertinus dėl COVID-19 susidariusią situaciją Šiaulių mieste, savivaldybės ekstremalių situacijų komisija (ESK) priėmė tam tikrus sprendimus dėl viešojo transporto. Siekiant apsaugoti vairuotojus, buvo nutarta nuo 2020 m. spalio 12 d. nebeprekiauti vienkartiniais bilietais autobusuose ir uždrausti keleivių įlipimą pro priekines duris. https://www.siauliai.lt/index.php?3428390712 UAB „Busturas“ vykdo gautus nurodymus. Šiaulių mieste veikia ir Vyriausybės lygmenyje priimti apribojimai. Informuojame, jog vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-11-06 sprendimo Nr. V-2513 „Dėl karantino režimo priemonių nustatymo teikiant viešojo transporto paslaugas“ 1.6 punktu vairuotojas gali būti be kaukės:
„1.6. Jeigu vairuotojo darbo vieta yra visiškai atskirta nuo keleivių ir transporto priemonėje neprekiaujama kelionės bilietais, vairuotojas gali būti be kaukės.“
Kaip ir visose kitose viešose vietose, taip ir viešajame transporte, tikimės žmonių sąmoningumo saugant save ir kitus. Geros dienos
2020-11-16 09:22:20 IP 2fbaqd5j
Brigita 2020-11-13 17:58:26
Kuo toliau tuo baisiau... Važiuoji vakare su P1 16:40 pastoviai vėluoja, o kai jis vėluoja nuvažiuoja autobusas ir turi su vaiku šalti puse valandos kol atvažiuos kitas! Arba pasiimi vaika iš darželio važiuoji su autobusu 16.59 nuo felikso vaitkaus stoteles link zokniu žiedo, o P1 tik 17h arba 17:14h tai faktas kad per 1 minute iki zokniu žiedo nespės davaziuoti ir turi pėdinti pestute arba laukti 10minuciu iki kito mikroautobuso, bet faktas nelauksi su vaiku ir nešalsi... Žodžiu, kam reikalingas tas P1 jei pastoviai su juo nesąmones... Labai nepatogu!
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
Aurimas 2020-11-04 07:23:06
Likau nusivylęs busturo paslaugomis važiavau 21 pirmu autobusų su panelės kortele nes bilieto negalima įsigyti autobuse o savo korteles neturiu (kortele nuskenavau pažymėjęs mokėjimas už kitą asmenį) nes kortelė ne mano vardu, bet gavau baudą lyg važiuodamas "zuikiu" vo jums ir korona bilieto autobuse nenusipirksi važiuosi jei tik kortelę turėsi ir tai tik savo ! Neturiu žodžių aišku tuos 8 e susimokesiu bet nu kitaip nepavadinsi kaip tik v***s susimoki pinigus ir vistiek gauni bauda.
2020-10-21 09:32:48 IP 2fbaqd5j
Rasa 2020-10-21 09:26:13
J.Sondeckio stotelėje iš ryto 9:10 turėjo važiuoti 6 autobusas, ateinu į stotelę gerokai anksčiau kad spėti, o autobuso iki šiol nėra!!! Vėluoju į darbą. ESU PASIPIKTINUSI AUTOBUSŲ NESILAIKYMU GRAFIKAIS!!! Tai vėluoja, tai pernelyg paskuba, tai iš vis autobuso nebūna nurodytu laiku. O geriausia kai programėlėje matau, kad autobusas važiuoja jau pro mano stotelę, o realiai jo nėra. Vaiduoklis pravažiuoja pro stotelę.
2020-10-14 14:59:45 IP 2fbaqd5j
Rokas cekavicius 2020-10-14 07:29:59
Spalio 15 5:06 29autobusas nestojo Žaliūkių stotelei ir paliko žmonės
Rokas cekavicius
2020-10-14 07:29:59 IP 5f4soq3m
Spalio 15 5:06 29autobusas nestojo Žaliūkių stotelei ir paliko žmonės
2020-10-13 11:34:31 IP 2fbaqd5j
Rima Stulpinienė 2020-10-13 07:42:46
Labas rytas..spalio 13 dieną. 10-ojo maršruto autobusas ryte 7.10 nuo bažnyčios į Rėkyvą į stotelę atvyko TIK 7.20!!!!!!!! Vėlavimas 10 min. Žmonės važiuoja į darbus, visas autobusas pasipiktinęs, keikiasi, nervuojasi, vairuotojas nieko neatsako!!!! Argi taip galima???? Griežtai reikalaujami nubausti šio maršruto vairuotoją!!!!! Dėkojame.
Atsiprašome už nepatogumus, tačiau Rėkyvoje vyksta kelio remonto darbai ir nuo Poilsio st. yra įrengtas reversinis (transporto srautus stabdantis) šviesoforas, kuris veikia visą parą. Dėl šios priežasties 4, 4A ir 10 maršruto autobusai gali važiuoti nereguliariai. Gražios dienos
2020-10-13 08:54:08 IP 2fbaqd5j
Rima Stulpinienė 2020-10-13 07:42:46
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Rima Stulpinienė
2020-10-13 07:42:46 IP 2e7r3odc
2020-10-12 15:27:48 IP 2fbaqd5j
Jurgita 2020-10-12 15:23:16
10-12 14:07 Autobusas 1604 sustoja sustojime ir neatidaro priekinių durų įlipančiąjai. Viskas sprantama, keitėsi tvarka, yra užrašas ant durų. Tačiau kai vairuotoja iš savo kabinos rėkia per uždarytas duris ”skaityti nemoki” ir dar pogarsiai replikuoja, tai važiuojantiems autobuse nesukelia gerų emocijų. Lipusioji mergina su ausinukais, jai vienodai, ji, taip ir neišgirdusi grubios vairuotojos, dienos nesusigadino. O man tai sukėlė labai neigiamą įspūdį. Iš kart pagalvojau apie savo pradinukę, kurią dar tik mokinu naudotis jūsų paslaugomis. Ji tai tikrai nieko dar neperskaitys. Akcentuokit savo vairuotojams, kad jie yra paslaugos teikėjai, dirbantys betarpiškai su klientais ir pagarba bet kokiu atveju turi būti išlaikoma.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus, vairuotojo elgesį. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2020-10-12 08:49:30 IP 2fbaqd5j
Roma 2020-10-11 21:56:08
Noriu labai padekoti tarpmiestinio autobuso vairuotojui vezusiam 20201011marsrutu Siauliai-Taurage.Buvau autobuse palikusi pinigine, kuria vairuotojas grazino. Dar karta labai dekoju.
Laba diena. UAB Busturas neaptarnauja maršruto Šiauliai-Tauragė. Biliete yra nurodytas vežėjas. Geros dienos
2020-10-09 09:34:48 IP 2fbaqd5j
Rasa 2020-10-09 08:14:34
Važiuoju iš Medelyno stotelės kiekvieną rytą, dažnai 4 nr autobusai būna prirūkyti, įlipus dar vis matomas besisklaidantis dūmas, o į darbą nuvažiuoju visa prasmirdusi tais cigarečių dūmais.
2020-10-05 09:23:03 IP 2fbaqd5j
Olga 2020-10-04 23:09:55
Vaziuoju marsrutiniai autobusais.
Labai daug blusu. Kai vaziuoju ilgesnio laiko apie puse valandos, visada kojas apkandziojo blusai. Vairuotojai galetu labiau tvarkytis, uzdaryti autobusa ir praeiti su dulkiu siurbli rankiniu. Ipac kai dabar tokia situacija su corona virusu.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Vaziuoju marsrutiniai autobusais.
2020-09-28 09:47:17 IP 2fbaqd5j
Aurimas 2020-09-26 12:14:03
09-26 12.07 įlipus į autobusą 21 davus vairuotojui 10 euru popieriniais jis pareiškia jog neturi grąžos ir daryk ką tu nori nors reikia skubiai nuvykti į vietą jam jokio skirtumo. Vairuotojas turi tikrai turėti grąžos bent iš 10 e labai nemandagus vairuotojas.
2020-09-28 09:46:50 IP 2fbaqd5j
Martyna 2020-09-27 15:10:34
2020m rugsėjo 27d, 14 autobusas turėjęs stoti 15:01 Troškūnų stotelėje net nestabtelėjęs pravažiavo pro sustojimą su keliaviais, nors stovėjau prie pat gatvės, aiškiai parodydama, kad laukiu autobuso ir ruošiuosi lipti. To pasekoje turėjau laukti kito autobuso ir važiuoti su perlipimu iš taško A į tašką B, kas užima laiko ir papildomą mokestį tik per vairuotojo žiuplumą. Tai reiškia jei ir nebūtų buvę laukiančiųjų tai vairuotojas gali nestoti??
2020-09-17 17:00:18 IP 2fbaqd5j
Aida 2020-09-17 16:52:42
2020-09-17 dieną 15, 45h su autobusu nr.4 mano sūnus. iš Žaliūkių st. važiavo iki Pabalių st., bet jis nestojo toje stotelėje ir nuvežė iki Ganyklų st., nors vaikas spaudė STOP mygtuką. Vaikas grįžo išsigandęs.
Labai dažnai šioje stotelėje vairuotojai nenori stoti, bet kai sušauki tada sustoja.
2020-09-17 14:30:23 IP 2fbaqd5j
Jurgita Kasarauskienė 2020-09-17 14:09:06
2020 09 17 dieną mano mama vyko tarpmiestiniu autobusu iš Šeduvos į Panevėžį.Kelionė truko 40 min. Jai nuo pusės kelionės ėmė pykinti, darėsi bloga, griaužė gerklę, išlypus labai skaudėjo galvą.Seniau niekada taip nebuvo.Ji įsitikinus tai dėl dezinfekcijos priemonių, gal perdauginta jų.Nežinau ar yra sprendimo būdas.Bet daugiau tikrai bijos kelionės.Manau tikrai chemija didesnę žalą padarys, nei tas virusas.
Jurgita Kasarauskienė
2020-09-17 14:09:06 IP 1b2cdme6
2020-09-15 12:52:15 IP 2fbaqd5j
Inga 2020-09-15 11:52:49
Laba diena, sėdėjau 21 autobuse 11 50, viena stotelė prieš Dainų polikliniką, senutė su senuku stovėjo stotelėj ir prieš pat duris užtrenkė vairuotojas duris ir nuvažiavo, o senyvi žmonės liko be autobuso, ir ne pirmas kartas jau toks, kad nelaukia žmonių.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją.Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2020-09-14 09:04:53 IP 2fbaqd5j
Simona 2020-09-11 18:23:48
Sveiki. Su vaiku įsėdome į 7 autobusą, kur įlipo benamis su nešuliais. Vairuotojas pasipiktinęs pirmiausia kreipėsi į keleivius "KO JŪS MAN NESAKĖT, KAD TAS PASMIRDĘS PARAZITAS ŠIUKŠLINĖ ČIA ĮLIPO, AR JŪS NEMATOT? ". Nepykit, bet po ilgos dienos visai nesinori klausytis piktų priekaištų. Tada kreipėsi į senuką, "PSRAZITE TU" ir t.t. Senukas susiprato ir, sustojus autobusui, ruošėsi išlipti. Kaulai išsikraipę, judėjo negreit tad buvo paskutinis ir VAIRUOTOJAS JĮ PRISPAUDĖ DURIMIS..Senukas išsilaisvino, išlipo, bet vairuotojui to negana. AGRESYVUS VAIRUOTOJAS PASIVIJO IR PRADĖJO JĮ SPARDYTI RĖKDAMAS"TU PARAZITE PASMIRDĘS DAUGIAU ČIA NELĮSI. Šį fizinio ir emocinio smurto bei patyčių išpuolį matė ir girdėjo mažametis vaikas. Kiti keleiviai sakėsi palaiką vairuotoją..O ar jūs suprantate, kokį pavyzdį rodote mažamečiams? Kada tai liausis? Už smurtą baydžiamoji atsakomybės, toks dirbti negali, jis kelia įtampą keleiviams, jau nekalbant apie vaikus. Sutinku, tobulų nėra, bet nėra baisesnės bakterijos už keiksmais rėkiantį smurtaujantį vairuotoją, kuris nesugeba savęs kontroliuoti bei išspręsti problemos žmoniškai. Prisegu autobuso nr.
2020-08-24 09:27:59 IP 2fbaqd5j
Ernesta 2020-08-24 09:21:52
Laba diena, 2020.08.21apie 16 val. Autobusas nr 12, valstybiniai numeriai JOR 673, pries veduka, kur parduotuve "TAU" vairuotas be posukiu uzkirto man parvaziavima, sudare avarine situacija, islindau i pries priesini eisma, noredama isvengti susidurimo, pirmenybe isvaziuojant is stoteles, bet ne vaziuojamoje dalyje, buvo spustis nes jo puseje buvo avarija, vaziavau su mazu vaiku, sitoks nachaliskumas, nejau vadovybe nereguoja visai i nusiskundimus, nejau nesuprantat, kad privalot mesti lauk tuos senus vairuotojus ir keisti kitais, jaunais vairuotojais, Šiauliuose isnagleje autobusu vairuotojaikapitaliai, tikiuos siuo marsruto vairuotojas bus nubauatas pinigine bauda algu diena.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus, vairuotojo elegsį. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2020-08-18 13:47:45 IP 2fbaqd5j
Laima 2020-08-15 14:35:10
2020-08-15 grįžti 14.25 val. iš Vilniaus į Šiaulius. Įlipus į autobusą sukėlė abejonių dėl autobuso būsenos: buvo palikti puodukai nuo kavos, sėdynės apdulkijusios ir neatrodė, jog tai tik atvykimo į Vilnių pasekmė. Kelionė buvo tęsiama po skrydžio, kur lėktuvas ne tik buvo sutvarkytas po prieš tai skrydžio iš Lietuvos, bet ir ekstremalios situacinijos dėl viruso metu buvo duodamos servetėlės nusidezinfekuoti savo sedėjimo vietą pačiam. Todėl ir kilo klausimas, kokių priemonių saugumui užtikrinti laikomasi Busturo autobusuose po kiekvienos kelionės
Žinoma, gal buvo įprasta būnant užsienyje, kad vairuotojai pasisveikina, įkelia bagažą ir pan. To Busturo vairuotojai gal ir nepribalo daryti, bet būtų malonu, kad bent pirmiausia, užtikrintų švarą ir saugumą autobuse prieš kiekvieną reisą ir surinktų šiukšles, bent nebūtų apdulkijusios sėdynės. Aišku, smagu būtų ir elementarios kultūros. Bent pasisveiktinti nebūtų sunku.

Laima M.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus, vairuotojo elegsį. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2020-08-18 13:47:02 IP 2fbaqd5j
Aristida 2020-08-15 14:48:20
Laba diena, 2020-08-15 14.25 val. teko vykti autobusu Vilnius - Šiauliai. Atvykus autobusui į aikštelę, vairuotojas demonstratyviai atidarė bagažinę ir net nepasisveikinęs, nieko nesakęs davė suprasti, kad lagaminą įsidėčiau pati. Įlipus į autobusą, dezinfekcinis skystis padėtas, tačiau apie autobuso švarą negalima būtų pasakyti. Sėdynės dulkėtos, paliktos kažkieno šiukšlės, langai iš vidaus pusės purvini. Apie kokį kelionės saugumą yra deklaruojama, kai pats turi nusivalyti savo sėdėjimo vietą. Suprantu, kad vairuotojas nėra valytojas, bet bent jau šiukšles galėtų surinkti ir pasimokyti bendravimo kultūros.

Aristida

Aristida

Laima M.
Žygimantas 2020-08-10 15:04:08
Šiandien (08-10) laukiau p5 mikriuko Kuršėnkelio žiedo stotelėje. Mikriuko išvykimo laikas 14:43. Mikriukas kurį laiką prieš išvykstant stovėjo kitoje stotelės pusėje. Dviem minutėm likus atsistojau prie stotelės krašto ir laukiau kol mikriukas apsisuks. Laikui atėjus vairuotojas pasižiūrėjo į mane ir išvažiavo kita stotelės puse nesustodamas stotelėje. Dar mojavau rankomis kad sustotu, bet jis tik niekingai nužvelgė mane ir nuvažiavo savo maršrutu. Prašau atitinkamai nubausti vairuotoją už savo pareigų nesilaikymą, nesustojimą stotelėje, neprofesionalų elgesį darbo metu. Tikiuosi tai nepasikartos.

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno 01-17 16:14
Ko gero, Maskva pastaraisiais metais nieko nelaukė taip grįžtant į tėvynę, kaip Aleksejaus Navalno. Socialinė žiniasklaida praneša, kad "Pobeda Airlines" lėktuvas, kuriuo opozicijos lyderis...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%