Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

2019-04-23 15:20:41 IP 85.206.54.67
Tomas 2019-04-19 16:44:26
Išmokinkit savo kvailus vairuotojus kelių eismo taisyklių. Šiandien tilžės gatvėje važiuojant nauju dviračio taku prie dramos teatro autobuso vairuotojas net nekreipė dėmesio. Aplenkė ir užspaudė mane prie borto sukdamas į stotelę. Išaiškinkit tiems savo bepročiams kad jie turi praleisti dviračių taku važiuojančius prieš sukdami į stotelę. Ir dar burnoja kažką. Kitą kartu sustosiu ir ausis nusuksiu.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus bei vairuotojo elgesį. Informuojame, jog nutarimus dėl KET pažeidimų, kuriuos galite pateikti policijai, priima Vyriausiojo policijos komisariato atsakingi darbuotojai. Gražios dienos.
2019-04-19 13:46:36 IP 85.206.54.67
Sonata 2019-04-18 18:13:34
2019.04.18d.
12autobusas į dainų stotelę, link lyros, turėjo atvykti 18.04, bet atvyko 18.11, nenormalu. Jokių kamščiu tokiu laiku kaip ir nebėra. Jau nebepirmas kartas kuomet taip įvyksta. Žmonės tokiais atvejais vėluoja. KODĖL TAIP?!?
Laba diena, dėkojame už informaciją ir atsiprašome už nepatogumus, tačiau dėl gatvių remonto Šiaulių mieste miesto maršrutiniai autobusai nespėja atvykti laiku. Prašome keleivių kantrybės ir supratimo, kol situacija miesto gatvėse pasitaisys. Ateityje prasome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražių švenčių.
2019.04.18d.
2019-04-11 10:50:06 IP 85.206.54.67
Gabija 2019-04-11 10:32:23
Išmokykit savo autobusų vairuotojus vairavimo. Vieną vakarą įlipau į 7, su dideliu maišu iš maisto prekių parduotuvės, man net nespėjus atsisėsti, autobusas pajudėjo ir taip smarkiai stabdė, kad visos prekės išbyrėjo ant grindų, o pati neblogai skridau ir susižeidžiau koją. Vairuotojas nė neatsiprašė. Taip pat vieną sykį dėl 7 autobuso neatvažiavimo, vos nepavėlavau į traukinį.
Laba diena, Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Ateityje kreipkitės į mus el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2019-04-02 16:27:00 IP 85.206.54.67
edvinas 2019-04-01 21:16:57
labas vakaras sendiena su atobus vaziauvai ir jisai visasa smirdi dizelinu po astoniu ketures desim vaziavau aubuso nr hng 835 kaip jus galit leisti tokius atobusu man as meniskai nepatinka jusu toksai negerbimas zmoniu
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Bendrovė pagal esamas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Gražios dienos
2019-04-02 14:22:51 IP 85.206.54.67
Raimonda 2019-04-01 18:54:03
2019m. balandžio 1d. 17:45val. buvau nusipirkusi bilietą į Kauną iš Šiaulių autobusų stoties. Atėjusi anksčiau 5 minutėmis į Dainų stotelę laukti 12nr. autobuso 17:13val. Jo nebuvo. Laukiau sekančio 12nr. autobuso 17:25val. Deja, ir šitas neatvyko pagal grafiką. Autobusas vėlavo 10 minučių. Per 10 minučių neįmanoma iš Dainų nuvažiuoti į Šiaulių autobusų stotį. Todėl dėl jūsų kaltės, t.y. dėl jūsų blogo darbo pavėlavau į autobusą vykstantį į Kauną 17:45val. Kas man grąžins pinigus už bilietą nors aš niekaip negalėjau juo pasinaudoti???
Laba diena, Atsiprašome už susidariusius neptogumus. Artimiausius du mėnesius galimi autobusų vėlavimai dėl gatvių remontų ir apvažiavimų. Atsakymą Jums pateikėme asmeniškai. Gražios dienos.
2019-04-01 15:07:12 IP 85.206.54.67
Leticija 2019-04-01 11:17:00
Nuo balandžio 1 dienos 12, 29 autobusų maršrutams nurodyta kita nei Gardino g. stotelė, nuėjusi laukti autobuso nuorodytoje stotelėje, nei vienas autobusas ten nesustojo, tiesiog pravažiavo pro šalį!!!!! Į darbą pavėlavau, na busturas ir toliau tyčiojasi iš keleivių!!!
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Išsiaiškinus, atsakymą pateiksime asmeniškai. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt.Gražios dienos
2019-03-26 11:12:39 IP 85.206.54.67
Jurgita 2019-03-23 10:09:44
Jau keli mėnesiai važinėju 11 maršruto autobusu iš Šaltėnio mokyklos stotelės link pietinio rajono. Autobusas nuolat vėluoja 3-4min, aš suprantu, kad tai nėra didelis laiko skirtumas, bet kai vykstu į darbą man kiekviena minutė svarbi, kam skirti autobuso grafikai, jei jų nėra laikomasi? Šiandiena šito maršruto autobuso iš vis nebuvo, kodėl? Šaltėnio stotelėje turėjo būti 9.27min, laukiau iki 9.41, bet taip ir neatvyko, kaip taip gali būti? Autobusas važiuoja kelis kartus per dieną, negi taip sunku laikytis nustatyto grafiko. Kodėl laukiant 4 ar 4a maršrutinio visada būna laiku, o 11 nuolat vėluoja???
Laba diena, Jurgita,
Atsiprašome už nepatogumus. 2019-03-23 dieną 11 maršruto autobusas neatvyko į minėtą stotelę dėl autobuso gedimo.
Informuojame, kad nuo 2019-04-01 keičiasi miesto reguliaraus susisiekimo tvarkaraščiai, tarp jų ir 11 maršruto - https://www.stops.lt/siauliai/test.html#bus/nuo04-0111/a-b/95
Geros dienos
2019-03-20 16:04:15 IP 85.206.54.67
Dovile 2019-03-19 12:55:49
Esu pasipiktinusi!!! Iš Rėkyvos, , šviesos, , stotelės turintis atvažiuoti 4autobusas 12.40val.jis 5min.anksčiau nuvažiavo, ir būtų ne taip piktą jei aš būčiau nebėgusi į tą autobusą.... Kaip pribėgau manydama kad spesiu... autobuso vairuotojas tiesiog nuvažiavo....2019 03 19....
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus.
Patikrinus autobuso GPS duomenis nustatėme, kad autobusas į Šviesos stotelę atvyko anksčiau 2 min.
Vairuotojui-konduktoriui skirtas įspėjimas dėl netinkamo grafiko laikymosi.
Taip pat raginame ir keleivius į stotelę atvykti bent 2-3 min anksčiau nei nurodyta eismo tvarkaraštyje.
Gražios dienos.
2019-03-20 15:21:08 IP 85.206.54.67
Sandra 2019-03-19 08:20:09
Labaryta, siryta nebuvo is medelyno ziedo, sliupo susojime nesulaukeme 4a autobuso kuris turejo atvykti 7.52, atvaziavo 8.00, jau ne pirma karta, kodel jie veluoja?
Del autobusu grafiku keitimo kam to reikia? Jei vairuotojai nesugeba susitvarkyt ir taip. Tegu jie atvyksta laiku
Laba diena, Informuojame, kad nuo kovo 12 d. iš dalies yra ribojamas transporto eismas Tilžės g. ties „Saulės miestu“ ir viaduku, tad miesto maršrutiniai autobusai neišvengiamai patenka į eismo spūstis ir vėluoja atvykti nurodytais laikais. Atsiprašome už nepatogumus, tačiau kurį laiką dėl gatvių remonto autobusai gali važiuoti nereguliariai. Geros dienos
2019-03-15 09:12:13 IP 85.206.54.67
Arnoldas 2019-03-14 16:31:44
Norėčiau padėkoti Busturas administratorei už išsamius atsakymus, patarimus telefonu ir pagalbą.
Laba diena gerb. Arnoldai,
Dėkojame už informaciją. Labai džiaugiamės mūsų darbuotojo įvertinimu. Gražios dienos
2019-03-14 08:22:14 IP 85.206.54.67
Evelina 2019-03-13 17:00:19
Jau trečia karta pastebiu, kaip miestinio autobuso vairuotojai nespejus ilipti žmogui, belipant jam į autobusa uždaro duris ir žmogu vos ne išstumia tos durys.. Manyčiau tai yra labai nesaugu.
Laba diena. Dėkojame už žinutę. Atsiprašome už nepatogumus. Informuojame, jog pagal keleivių ir bagažo vežimo autobusais vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo maršrutais Šiauliuose taisykles, keleiviai į autobusą įlipa pro priekines duris. Geros dienos
2019-03-12 09:03:15 IP 85.206.54.67
Laimis 2019-03-06 19:51:59
2019 03 05 ryte 8.35 važiavau ekspresu Šiauliai - Vilnius, vairuotojas puikus, mandagus, bet dėl autobuso... Tokiu mokyklinio tipo autobusiuku, kuris tarška barška, iš bėdos keletos km atstumą galima kentėti. Nėra garso izoliacijos, nekomfortiškas, skirtas tikrai ne ilgai ir patogiai kelionei... Sekančiam kartui ieškosiu alternatyvos, toks požiūris į keleivį - tiesiog nepagarba klientui..
Maršrutui Šiauliai - Vilnius visada planuojame talpesnius ir aukštesnės komforto klasės autobusus, tačiau kovo 5 d. minėto maršruto autobusas sugedo ir teko į reisą išsiųsti mažesnį 2015 m. gamybos Otokar autobusą.Atsiprašome už nepatogumus. Gražios dienos
2019-02-21 08:38:15 IP 85.206.54.67
Virginija Stanislovaitiene 2019-02-06 11:57:43
LAba diena, noreciau pasiteirauti ar sudarinejant marsrutus, ar nebus galimybes sudaryti nauja marsruta, einanty geguziu gatve link aplinkelio iki sodu arba pramoninio rajono.
Laba diena. Atsakėme Jums asmeniškai. Ateityje prašome kreiptis busturas@busturas.lt. Geros dienos
Virginija Stanislovaitiene
2019-02-06 11:57:43 IP 212.52.43.140
2019-01-31 14:21:50 IP 85.206.54.67
Aleksandras 2019-01-22 20:35:45
Aš asmeniškai visiškai nesuprantu, kam autobuse yra užrakinamas specialiai keleiviams įrengtas tualetas. Juolab, kad kelionės trunka virš dviejų valandų. Turi laukti kol autobusas atvyks į artimiausią stotelę, kurioje, galbūt, tualetas bus arba bus mokamas... Su šia situacija susiduriu jau ne pirmą kartą, sakyčiau, kad iš penkių kartų kuomet prireikė tualeto autobuse, tik du kartus tualetas buvo atdaras.
Laba diena, p. Aleksandrai,
Dėkojame už Jūsų pastabas. Autobusas yra skirtas keleivių ir bagažo vežimui. Autobusuose tualetai yra naudojami, vykdant užsakomuosius reisus ir turistines tolimas keliones. Kadangi tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutų kelionės nėra ilgos, tad visuomet prašome keleivių pasinaudoti viešaisiais tualetais autobusų stotyse. Išimtinais atvejais prašome kreiptis į vairuotojus, kurie geranoriškai sustos artimiausioje degalinėje ar kitoje atitinkamoje vietoje. Geros dienos
2019-01-28 10:20:21 IP 85.206.54.67
Toma 2019-01-28 08:04:52
esu labai pasipiktinusi 22 autobuso grafiko nesilaikymu! Suprantu 2-5 min veluoti, bet ne virs 20min!!! lauke, šaltyje tiek laukti
Kada ryte 22 turi buti Teniso korto stoteleje?
Laba diena Toma,
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime asmeniškai. Ateityje prašome kreiptis busturas@busturas.lt. Gražios dienos.
Kada ryte 22 turi buti Teniso korto stoteleje?
2019-01-23 09:40:43 IP 85.206.54.67
Marius 2019-01-21 17:40:26
2019/01/21 Į Šilų stotelę 16:58 turėjo atvykti Bus Turas autobusas, todėl atvykome anksčiau 10 minučių. Pralaukėme šaltyje VALANDĄ, tačiau taip to autobuso ir nesulaukėmė. Didelis nusivylimas, kadangi per jūsų klaidą, vėlavo žmonės į darbus.
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Bendrovėje atliksime vidinį tyrimą. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Gražios dienos
2019-01-15 10:14:33 IP 85.206.54.67
Austėja 2019-01-14 17:11:30
Sausio 14 d. 8:02 į Palangos stotelę turėjo atvažiuoti 1 autobusas.. Atvyko tik 8:17- tai yra po 15 min. Kodėl turime šalti laukdami autobuso stotelėje? Oras lauke „tikrai pats geriausias“ laukti autobuso, kuris labai vėluoja.
Taip, šiandien, 1 autobusas į Dvaro stotelę turėjo atvažiuoti 15:07, atvažiavo po dešimties minučių vėlavimo. Džiaugiuosi dar tuo, kad jis išvis atvažiavo, nes oras „tikrai labai šiltas“.
Būtų labai malonu, kad kas sudarinėja autobusų miesto tvarkaraščius atsižvelgtų ir į oro sąlygas, kurios tikrai Lietuvoje yra labai permainingos ir besikeičiančios ir jau ne pirmus metus, kad autobusas žiemos metu iš vienos stotelės į kitą važiuoja ILGIAU, negu vasaros laiku.
Laba diena, p. Austėja,
Dėkojame už Jūsų pastabas ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus.
Siekiame išvengti autobusų vėlavimų, analizuojame laikus, tad labai svarbi visa informacija apie autobusų skubėjimus ir vėlavimus. Siekiame patenkinti keleivių poreikius, tad būtinai atsižvelgsime į Jūsų pateiktas pastabas. Gražios dienos
2019-01-14 15:55:40 IP 85.206.54.67
Viktorija 2019-01-12 10:13:48
2019-01-12 (šiandien ryte) kaip įprasta ėjau į Autobusų stoties stotelę ir pastebėjau, kad 14 autobusas atvažiavo anksčiau ir nuvažiavo nepalaukęs. Grafike nurodyta, kad autobusas šiame sustojime bus 9, 31 val. Skubėjau, kad suspėčiau, užsidegė žalias šviesoforo signalas, bėgau prie autobuso durų. O vairuotojas durų neatidarė, beldžiau, bet nuvažiavo lyg niekur nieko. Kiti keleivei mane pastebėjo ir atsisuko. Nesuprantu, kaip vairuotojas galėjo nepastebėti ir ignoruoti mane savo veiksmais.
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą Jums pateikėme asmeniškai. Gražios dienos
2019-01-14 15:52:10 IP 85.206.54.67
Ieva 2019-01-12 09:28:20
Sveiki, 2019-01-12 18 autobuso vairuotojas atvykęs į aukštabalio stotelę 9:13, įsuko į A juosta, bet neatidarė durų, nors manau vairuotojas tikrai matė, kad bėgau į autobusą ir žmonių daugiau joje nebuvo.
2019-01-10 09:17:48 IP 85.206.54.67
Jolita 2019-01-10 08:46:06
Sausio 10 d. 8:30 iš ginkunu turėjo atvykti autobusas 21 i aukštosios stotele. Atvyko 8:40. Kodel turime šalti ir vėluoti i darbus? Kaip nori taip vaziuoja tas 21. Nori anksčiau pralėkia. Nori vėluoja. Atsibodo. Ir taip vienas tėra autobusas iš šio galo ir dar vaziuoja ne palei grafiką
Laba diena, atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Jūsų minėtas autobusas dėl techninio gėdimo negalėjo tęsti maršruto, todėl nurodytu laiku neatvyko į minėtą stotelę.Bendrovė pagal galimybes stengiasi patenkinti keleivių lūkesčius. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2019-01-08 11:28:34 IP 85.206.54.67
Viktorija 2019-01-08 10:24:01
Šiandien ryte 9.39 val. su 21 autobusu važiavau iš Autobusų stoties stotelės į darbą. Likus kelioms stotelėms iki Tilžės stotelės, autobusas sustojo ir vairuotojas išlaipino visus keleivius. Nesupratus, kodėl turime išlipti jis sušuko, kad padanga sprogo. Niekas nėra apsaugotas nuo tokių įvykių, bet vairuotojas gražiai galėjo paaiškinti kas nutiko, o ne kaip gyvulius išvaryti visus. Susimoki už bilietą ir dar turi bėgti, kad spėtum į darbą...
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Vairuotojo elgesio įvertinimui atsliksime vidinį tyrimą. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios Jums dienos
2019-01-08 11:23:49 IP 85.206.54.67
Zigmas 2018-12-26 14:43:57
Pasibaisejau busturo kompanijos nuzmogejimu vairuotoju, kurie dirba, tokiem vairuotojams kaip vakar laukiant autobuso i Siaulius, vykusio 22.25 is Vilniaus per Panevezi, Pakruoji, Degucius reikia dirbti tik meslavezio vairuotoju !!!! Nesustoti ir nepaimti 4 zmoniu laukusiu aiksteleje reikia buti arba aklam, arba antzmogiui, nieksui ir ypac per Sv Kaledas !!! Tokiem zmonem nera nieko sventa...rasysiu skunda.
Laba diena. Dar kartą atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atlikus vidinį tyrimą, nuspręsta vairuotojui už Keleivių ir bagažo vežimo kelių transporto taisyklių pažeidimą neišmokėti priedo už gruodžio mėn. Gražios Jums dienos.
2019-01-03 14:48:18 IP 85.206.54.67
Daiva 2019-01-03 08:48:21
Labas rytas,
maloniai nustebino 18 maršruto autobuso vairuotojas šventinio sekmadienio vakarą. Jis visus įlipančius pasveikino su šventėmis ir netgi pasiteiravo ar nesušalome laukdami autobuso.
Malonus dėmesys priverčia nusišypsoti, o netikėtas dėmesingumas netgi sutrikdo :).
Būkime atidesni vieni kitiems ir gyvenimas taps gražesnis :)
Sėkmingų metų :)
Laba diena Daiva. Pirmiausia norime bendrovės vardu Jus pasveikinti su Naujais Metais. Džiaugiamės bendrovės darbuotojo elgesiu, kurį atitinkamai įvertinsime. Gražios dienos ir gražių naujų metų.
Labas rytas,
Būkime atidesni vieni kitiems ir gyvenimas taps gražesnis :)
Sėkmingų metų :)
2018-12-28 09:03:31 IP 85.206.54.67
Pasipiktinusi. 2018-12-20 19:13:19
Sveiki, ne pirmą syki 9 autobusas vėluoja rytais tai 5 min. Tai 10min. Mažai kada sulauksi jo, tam skirtu laiku. pavyzdžiui šiandien t.y. gruodžio 20 dieną autobusas iš vis neatvyko, teko eiti ant kitos stotelės ir vėluoti į darba. Manau rytais kur 5.56 turi būti bažnyčios stotelėje, iki jos atvažiuoti tikrai nėra nei piko nei dar kažko, tada norėčiau sužinoti, kam autobusu grafikai reikalingi, jei jie kada nori tada važiuoja, kada nori tada neatvažiuoja, nutylėčiau jei tai būtų pirmas kartas. Ir manau kad pagaliau ateityje sutvarkysite savo darbuotojus.
2018 m. gruodžio 20 d. 9 maršruto autobusas, vykdamas į pradinę stotelę sugedo. Pirmu reisu autobuso nespėjome pakeisti. Todėl minėtu laiku Bažnyčios st. 9 maršruto autobusas neatvyko.
Bendrovė pagal galimybes stengiasi užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.
Atsiprašome už nepatogumus.
Gražios dienos ir gražių artėjančių švenčių.
2018-12-27 14:05:35 IP 85.206.54.67
Zigmas 2018-12-26 14:43:57
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Išsiaiškinę Jūsų aprašytą atvejį, atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Ateityje kreipkitės el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos ir gražių artėjančių švenčių.
Busturas administracija 2018-12-27 13:37:57
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Detalesniam išsiaiškinimui prašome pateikti kuri stotelė, kelinta valanda, data. Ateityje kreipkitės el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos ir gražių artėjančių švenčių.
sveiki jei gerai įsiskaitysite, rasite Jums reikalinga stotele valanda ir data.
2018-12-27 13:37:57 IP 85.206.54.67
Pasipiktinusi. 2018-12-20 19:13:19

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%