Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

2020-06-30 09:33:31 IP 2fbaqd5j
Donata Mureikaitė 2020-06-30 00:22:07
Labadiena, laukiu nesulaukiu atsakymo, kodėl nebuvo PASKUTINIO Nr.7 autobuso is

Rasos stotelės į Gegužių žiedą 2020 06 22 dienos vakare 22.45 val.?

Jai jau padarėte ir taip retai vaziuojančius autobusus (paskutinis is Rasos st.22.45 val., priešpaskutinis 21.26 val.).Gal galėtumėte bent paskutinių autobusų atvykimą į stotelę užtikrinti. Stotelėje laukėme 4 žmonės apie 30 min., kol atvyks pakeisiantis autobusas, tačiau jis neatvyko, todėl turėjome kviesti taxi automobilį. P.S.: Į stotelę atėjome laiku. Buvo liūdininkai ir laikas nuskaitytas išeinant pro apsauga iš darbo.

Ką tokiu atveju siūlo UAB "Busturas" daryti ? Nėra nei dispečerinės numerio ar kokio kito pagalbos numerio, kuris veiktų iki paskutinio autobuso sugrįžimo į autobusų parką, kad butų galima paskambinti ekstra atveju ir paklausti kur dingo autobusas, kada atvyks kitas ir pan. Pačios geriausiai Europoje sutvarkytos transporto sistemos Jungtinėje Karalystėje autobusų stotelėse galima rasti informacijos numerį veikiantį 24 val. per parą. Gal būtų pats laikas įvesti kazką panašaus ir Šiauliuose. Paskambinus informacijos numeriu, būtų galima gauti informacija kada bus autobusas, ar iš viso bus, kad žmogus galėtų pats susiplanuoti savo tolimesnius veiksmus.
Ar laukti pakaitinio autobuso ar ne, jei buvo gedimas ? Jei autobusas dėl gedimo neatvažiuoja ir nebeatvažiuos jį keičiantis autobusas, kas tada apmokės taxi paslaugų išlaidas, kurias patiria žmogus, neturėdamas galimybės kaip grįžti namo po darbo popietinėje pamainoje?

Lauksiu atsakymo
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Donata Mureikaitė
2020-06-30 00:22:07 IP 1pq4a3pg
Labadiena, laukiu nesulaukiu atsakymo, kodėl nebuvo PASKUTINIO Nr.7 autobuso is

Rasos stotelės į Gegužių žiedą 2020 06 22 dienos vakare 22.45 val.?

Lauksiu atsakymo
2020-06-29 14:09:26 IP 2fbaqd5j
Jelena 2020-06-24 16:03:52
Is Pumpuro stoteles ir i Pumpuro stotele sestadieni ir sekmadeni nuo 12 iki 16 00 val is Pietinio ni atvaziot ni isvaziot, o masinos ne visi turi ir ismanusius su internetu ne visi turi. Ypac pensininkai ni taksa iskvest ni tvarkarasti paziuret.... Daug ka zadejot kai uzdraudet mikriukus
Laba diena, Dėl ekstremalios situacijos ir 30 proc. sumažėjusio keleivių srauto, nei įprastai nuo 2020 m. birželio 15 d. sumažintas 11, 19 ir 25 maršrutų reisų skaičius. Todėl savaitgalį nuo 12 iki 15.29 val. iš „Pumpuro“ žiedo st. nevažiuoja nei vienas autobusas. Taip pat norime pažymėti, kad 2018 ir 2019 m. autobusų grafikas, kurie aptarnauja „Pumpuro“ stotelę buvo labai panašus, autobuso nebūdavo nuo 11.50 val. iki 15.10 val..Rekomenduojame planuoti savo keliones iš anksto. Autobusų tvarkaraštis Vyturių gatvėje ir „Pumpuro“ stotelėje jau pakeistas. Atsiprašome už nepatogumus. Geros dienos
2020-06-29 10:06:18 IP 2fbaqd5j
Eglė 2020-06-28 08:50:26
Labai norėčiau, kad vairuotojams būtų pravesti instruktažai dėl saugaus keleivių vežimo. Per birželio mėnesį mano mama važiuodama 4 ir 4a maršrutų autobusais prie, , Bačiūnų" stotelės patyrė traumas. Vieną kartą išlipant iš autobuso nespėjo nuo turėklų patraukti rankos, ir vairuotojas ją privėrė. Negana to, pradėjo važiuoti. Ačiū Dievui, kad vienas vyriškis pradėjo šaukti, ir buvo atidarytos durys, o mama nepateko po autobuso ratais. Iki didžiulės nelaimės nedaug trūko.. Vakar mama ėjo prie durų, nes norėjo išlipti. Vairuotojas užsižiopsojęs greitai važiavo ir per vėlai pastebėjo, kad mama laukia prie durų. Tada staigiai stabdė, ir mama griuvo ant grindų. Labai susimušė kojas ir rankas. 4 ir 4a autobusais į sodus važiuoja daug garbingo amžiaus žmonių. Suprantu, kad vairuotojai pavargsta, kad turi laikytis grafikų, bet jie taip pat turėtų būti pakantesni vyresnio amžiaus žmonėms, kurie ne taip greitai įlipa ir išlipa iš autobusų, Ne taip stipriai pastovi važiuojančiuose autobusuose. Yra labai daug mandagių, gerų vairuotojų. Ačiū jiems už tai. Bet keli tokie, kurie sukėlę keleiviui skausmą net nesiteikia pasižiūrėti, ką padarė, nesugeba atsiprašyti gadina kitų darbuotojų gerą vardą.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Jūsų aprašytų situacijų tyrimui
prašome patikslinti datą, laiką, stotelę, į kurią pusę vykote. Ačiū. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2020-06-25 15:03:30 IP 2fbaqd5j
Erikas 2020-06-23 16:04:16
Sveikinu, 7 autobusas. Stoviu J. Sondeckio stoteleje laukiu autibuso o ką jus manote paeme ir pravaziavo pro šalį, buvo 15.56 valandos... 2020-06-23
2020-06-08 11:02:57 IP 2fbaqd5j
Ruta 2020-06-05 13:50:00
Laba diena, norejau paklausti ar galima su autobusu vestis suniuka
Informuojame, jog viešajame transporte Šiaulių mieste galima vežti gyvūną tik tam skirtoje taroje pagal Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 7 d. sprendimu Nr. T-29 patvirtintų Keleivių ir bagažo taisyklių 32 punktą. Taigi, jei šuo specialioje taroje, o tara neviršija tam tikrų dydžio ribojimų, mielai prašom keliauti mūsų autobusais. Gyvūnus vežti ne taroje draudžiama (44.6 punktas). Gražios dienos
2020-06-08 11:00:06 IP 2fbaqd5j
Kristina cvilikiene 2020-06-08 06:10:22
Sveiki esu pasipiktinus kodel pastovej 20 autobusas visada anksciau pravaziuoja per saules miesta anksciau stotele. As vaziuoju 21 paliai jusu laikus surasytus turiu speti pastoviai 20 pravaziuoja anksciau kaip ir siryt jam dar buvo dvi minutes o jis nuvaziavo ir turiu laukti kito kad nuvaziuoti i darba viskas vyksta ryte is saules miesto isvaziuoja) (06:04) ir taip pastoviai
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Informuojame, jog pagal patvirtintus eismo tvarkaraščius 20 maršruto autobusas į Autobusų stoties stotelę atvyksta 6.01 val. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos https://www.stops.lt/siauliai/test.html#bus/20/a-b/35
Kristina cvilikiene
2020-06-08 06:10:22 IP 2ju3l3s8
Laba diena, norejau paklausti ar galima su autobusu vestis suniuka
Ieva 2020-05-27 07:34:08
Sveiki, as su tokiu klausimu jeigu neturi e. Bilieto kaip nusipirkti bilietuka jog galetum važiuoti nes vairuotojai neparduoda ar yra kazkokia išeitis?
Laba diena. Bilietą galite nusipirkti autobusų stotyje (Tilžės g. 109). Geros dienos
2020-03-09 08:52:03 IP 2fbaqd5j
Egidijus 2020-03-07 08:10:13
Laba diena, nenoriu skustis bet kiek galima siandien smelio stoteleje i centro puse laukiau 21autobuso (atejau anksciau laiko, kad nepaveluoti) kuris turejo buti 7:38 ir nebuvo, ir taip jau nebe pirma karta, taip pasitaiko ir su kitais autobusais, daznai jei nera zmoniu stoteleje vairuotojas pravaziuoja net nesustojes, nors atvaziuoja anksciau laiko
2020-03-09 08:37:41 IP 2fbaqd5j
Aušra 2020-03-07 19:49:31
Labai noriu padekoti 21 autobuso LCL 954 vairuotojui Petrui, už suteiktą pagalba važiuojant autobuse, nuoširdžiai paaiškinant, kaip naudotis elektroniniu bilietu 2 asmenims. DIDELIS AČIŪ už Jūsų profesionalumą ir vairuojant, ir paslaugumas keleiviams.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Džiaugiamės vairuotojo elgesiu, kurį atitinkamai įvertinsime.
Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. dienos.
2020-03-05 13:02:27 IP 2fbaqd5j
Gediminas 2020-03-05 12:26:32
Sveiki, nežinau ar verkti ar juoktis, bet Šiauliuose vairuotojas išlaipino dėl to, kad nemokėjo elgtis su terminalo aparatu. Kokius 5 kartus tvirtino, kad mano mokėjimo nepriima bankas, nors net nepriglaudus kortelės rodė, kad pirkinio suma lygi 0.00. Galiausiai jam išspausdino čekį už grynų pinigų operaciją. Poto pareiškė pretenziją, kad per mane vairuotojas prarado 50 centų ir kad visi su kortelėmis jam gadina darbą, galiausiai mane išlaipino ir teko ieškoti kito autobuso, kur jau vairuotojas normaliai priiemė mokėjimą.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksimę Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Buturas administracija
2020-02-12 11:11:19 IP 2fbaqd5j
Aida 2020-02-11 12:50:41
Sveiki, noriu pasidomėti ar ketinate pagerinti susisiekimą tarp Pietinio ir Rekyvos rajonų, nes jau labai jų trūksta.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą pasiūlymą. Atsakymą pateiksimę Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2020-02-10 08:54:07 IP 2fbaqd5j
Kornelija 2020-02-09 11:02:25
Sveiki. Šiandiena laukiau autobuso dainų žiedo stotelėje (10:55). Vairuotojas išvažiavo, net nesustojo stotelėje, per tokius vairuotojus žmonės į darbą vėluoja..
2020-02-04 11:54:09 IP 2fbaqd5j
Deimante 2020-02-04 07:30:06
Sveiki. Jau kelinta ryta pastebejau, jog busturo 10 autobusas ryte, 7.06 (tureu buti)veluoja atvykti i baznycios stotele, , to pasekoje tenka veluoti atvykti i darba. Malonu butu, jei sia problema issprestumete, nes net pavelaves vairuotojas neskuba vaziuoti.
2020-02-03 10:28:29 IP 2fbaqd5j
Osvaldas 2020-02-02 06:34:42
Sveiki, šiandien laukiau 21 autobuso aukštosios stotelėje, bet deja jis pravažiavo pro stotelę net nebuvo sustojęs joje, bandžiau parodyti jam kad esu stotelėje bet jis ėmė ir nuvažiavo. O kitas autobusas 6:38, reikia pagalvoti gal kiti žmonės skuba į darbą, o jis ėmė ir nestabtėlęs nuvažiavo.
2020-01-20 13:54:54 IP 2fbaqd5j
Judita 2020-01-17 14:31:24
Sveiki. Šiandien, 2020.01.17, 12:20 įlipau į 17 autobusą Lieporių stotelėje ir važiavau iki Smėlio stotelės prie PC Tilžė. Kai vairuotojas netoli mano tikslo pravažiavo priešpaskutinį šviesoforą aš ATSISTOJAU prie 3 durų, prastovėjau visą laiką kol degė paskutinio šviesoforo raudonas signalas, ir tada jau turėjome sustoti smėlio stotelėje, BET vairuotojas nė nestabtelėjes pralėkė pro šoną, nes stotelėje nelaukė niekas, o kad kažkas nori išlipti jau neįdomu. Po to užmetė akį pro veidrodėlį į mane ir taip keletą kartų. Manau reikėjo žiūrėti prieš stotelę, o ne ją pravažiavus.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Vairuotojui už vairuotojo-konduktoriaus pareiginių nuostatų bus pritaikyta drausminio poveikio priemonė pagal UAB „Busturas“ kolektyvinę sutartį. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2020-01-14 15:56:12 IP 2fbaqd5j
Elena Savcikiene 2020-01-14 15:42:21
Siandien vaziavau 29 autobusu, garazinis 1604, vairuotoja matyt labai skubejo, per bordiura ant posukio i gaisrines stotele, as stovejau prie duru, bet ji nestojo.Tada pasakiau -:alio, sustojom.Poniai nepatiko tai ji mane patujino, pakrioke, kad reikejo sustot.apsaugok dieve nuo tokiu poniu-vairuotoju.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus, vairuotojos nemandagų elgesį. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Elena Savcikiene
2020-01-14 15:42:21 IP 1b2akm3g
2020-01-08 14:55:56 IP 2fbaqd5j
Edita 2020-01-07 14:27:52
Laba diena, vakar20.01.06 po popietu apie 15-22 min, įlipus į 17 autobusą, Lieporių stotelėje, Gegužių g, ir važiavau iki elektros tinklų, man nespėjus atsisėsti ir įsikibti, , vairuotojas pradėjo važiuoti, ir aš atsilosiau ir skluptelejau, ko pasekoje patyriau nugaros traumą, norėčiau paklausti ar vairuotojas (galimai) turejo, prieiti ir paklausti, ar reikalinga pagalba, ar tik pažiūrėti per veidrodėlį ir važiuoti toliau, ačiū
2019-12-27 09:42:41 IP 2fbaqd5j
Rita 2019-12-23 08:59:33
Sveiki, labai nemalonu kai ši situacija kartojasi nuolat!!! :- (Šiand. ryte su 12 autobusu kuris išvažiuoja 8.45 val. Įlipus į autobusą ir vėl buvo PRIRŪKYTA!!! Toks jausmas, kad jų asmeninė mašina, ką noriu tą darau!!Aš ne rūkau kodėl turiu MOKĖTI už bilietą ir uostyti jų SMARVĘ!Beje, važiavo ir mažų VAIKŲ! O į darba nueiti PASMIRDUSI! Paklausus kodėl PRIRŪKYTA atšovė, nepatinka NEVAŽIUOK!Iš kur jūs traukiat tokius NAGLUS ir BJAURIUS DARBUOTOJUS!!!Labai tikiuosi, kad nuo šios minutės viskas PASIKEIS!
Laba diena, Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nemalonumus, vairuotojo elgesį. Vairuotojui už vairuotojo-konduktoriaus pareiginių nuostatų, kliento aptarnavimo standarto pažeidimus bus pritaikyta drausminio poveikio priemonė pagal UAB „Busturas“ kolektyvinę sutartį. Tikimės, kad tokie atvejai nepasikartos. Dar kartą atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Gražių artėjančių švenčių
2019-12-27 09:15:54 IP 2fbaqd5j
Vida 2019-12-23 20:41:50
Gruodzio 23 d.laukiau 17 marsruto autobuso, vykstancio i Ginkunu kapines.11.06 turejo sustoti Sondeckio sustojime.Deja, tik turejo bet nesustojo.Atvaziavo ir net nepristabdydamas aplenke sustojime stovinti kito marsruto autobusa ir nuruko toliau.Bandziau mojuoti, rodyti zenklais bet.
..sekantis autobusas i Ginkunu kapines 12.30.Kaip paaiskintumet toki vairuotojo poelgi?
Laba diena, Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Vairuotojui už vairuotojo-konduktoriaus pareiginių nuostatų pažeidimą bus pritaikyta drausminio poveikio priemonė pagal UAB „Busturas“ kolektyvinę sutartį. Tikimės, kad tokie atvejai nepasikartos. Dar kartą atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Gražių artėjančių švenčių
2019-12-23 10:51:48 IP 2fbaqd5j
Ritma 2019-12-20 09:33:05
Labas ryras, vaziavau su 3autobusu kurio numeris 1149 9.15val ilipom i autobusa. Bet autobuso vairuotojas stotelese ilipimo ir islipimo sustojo du zingsniai nuo stoteles bortele o vaziavau su vaiku ir vezimeliu. Kazkodel kiti vairuotojai prie pat sustoja ilipant ir islipant. Bei veze tai nelabai saugiai
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Vairuotojai įspėti, kad esant galimybei privažiuotų kuo arčiau prie šaligatvio bortelio.Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražių artėjančių švenčių.
2019-12-20 09:03:38 IP 2fbaqd5j
Guoda 2019-12-18 17:42:01
Šiauliuose gal 7 Nr. autobusai nevažiuoja? Turėjo atvažiuoti Sondeckio st. 16:08 neatvažiavo. Sekantis turėjo būti 16:18, o atvažiavo 16:21. Kaip nori taip važiuoja.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusai vėluoja dėl spūsčių, kurios susidaro šventiniu laikotarpiu padidėjus eismo dalyvių kiekiui ir intensyvumui. 16.08 val., turėjęs atvykti autobusas vėlavo 13 min. ir atvyko 16.21 val., o autobusas, turėjęs atvykti 16.18 val., vėlavo 7 min. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Gražių artėjančių švenčių.
UAB BUsturas administracija
2019-12-13 13:22:42 IP 2fbaqd5j
Kamilė 2019-12-13 13:07:36
Šiandien teko keliauti 30min kelionėje su 31autobusu Kaune. Jau ilipus į autobusą, su drauge supratom, kad vairuotojas ganėtinai grubiai vairuoja. Dėl vietų stokos teko stovėti, bet net to daryti nebuvo įmanoma, nes ponas vairuotojas lėkė kaip akis išdegęs, o stabdė labai staigiai, kad žmonės vos ne krito iš savo vietų. Apie vairuotojo kultūrą taip pat turiu porą žodžių: lipant žmonėms vairuotojas juos skubino, šaukė ant senyvų žmonių, kad greičiau liptų į autobusą. Viena panelė nespėjo antros kojos padėti į autobusą, o vairuotojas jau spaudė greičio pedalą, priversdamas merginą suklupti. Nuo greičio posukiuose krito daiktai: skystis reikalingas galbūt autobusui plauti, kuris buvo PRITVIRTINTAS, tai pasako, kokiu greičiu reikia važiuoti posukiuose, kad net krenta pritvirtinti daiktai. Buvo ir keiksmažodžių, išreikiančių vairuotojo pyktį: kur*a u**iso. Žodžiu kelione nebuvau patenkinta nei aš nei manau kiti keleiviai, kurie nenustojant žvalgėsi tarpusavyje ir kalbėjo, kad vairuotojas veža juos kaip “bulves”. Manau tokiems vairuotojams nereiktų važinėti gatvėmis, ypač autobusu pilnu žmonių, už kurių saugumą jis yra atsakingas.
Autobusas: nr.31 (link megos) JCR 092; 266. 2029m Gruodžio 13d. ~10h ryto. Tikiuosi imsitės veiksmų, o ne praleisite laišką, kol galų gale baigsis liūdnai, žinant neatsargių vairuotojų sukeliamas situacijas keliuose. Pagarbiai.
Laba diena, Prašome kreiptis į viešojo transporto įmonę Kaune. UAB Busturas miesto autobusai važiuoja Šiaulių mieste. Gražių artėjančių švenčių.
2019-11-27 14:35:49 IP 2fbaqd5j
Arunas 2019-11-26 12:09:42
Neradau nei vienoteigiamo komentaro. Visiems viskas blogai visi nepatenkinti, veluoja autobusas 5min ar dar kas nutiko, tokia tragedija padare kad baisu. Šiais laikais labai sunku rasti teigiama komentara, mieste rytiniai kamšciai, gatviu remontai, todel kazkiek ir veluoja. visko buna visko pasitaiko. Bukit vieni kitiems geresni ir viskas bus gerai. Nepatinka viešas transportas, nevaziuokit. Yra taksi paslaugos tada tikrai visur suspesit ir skustis nereikes.
Laba diena. Dėkojame už Jūsų nuomonę. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis.Gražios JUms dienos
2019-11-15 11:06:32 IP 2fbaqd5j
Inga 2019-11-06 12:35:22
1 autobusas vėluoja iš zoknių galinės stotelės, turėtų būti 12:28, dabar 12:33 o dar nesimato atvykusio autobuso, kam tie grafikai, jei pagal juos niekas nevažiuoja.? Ir su 6 autobusu beveik kas rytą tas pats
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Dėl gatvių remonto darbų Draugystės ir Dubijos g. sankryžoje ir Bačiūnų g. autobusai gali važiuoti nereguliariai. Apie tai informuojame ir www. busturas.lt, ir FB paskyroje.https://www.facebook.com/busturas/photos/a.139834396103725/2517169258370215/?type=3&theater
2019-11-13 08:22:40 IP 2fbaqd5j
Genovaitė 2019-11-12 18:37:15
Lapkričio7 diena, 17:12 laiku geriatrijos stotelėje autobusas 6, numeriai autobuso HHB 941. Autobuso vairuotojas vairavo neblaivus arba neadekvatus visu greičiu. Prudelio stoteleje įlipo kontrolieriai pradėjom sakyti, kad patikrintu vairuotoja, nes važiavo labai greitai, kontrolierė jam pasakė, kad nevažiuotu taip greitai, nes gąsdina žmonęs, bet jis toliau važiavo visu greičiu per šaligatvį ir moteris nuėjus pasakė jam, kad nevažiuotu taip greitai jis atsakė- neaiškink važiuoju pagal taisykles. Nepasiekus savo tikslo aš su vaiku ir dalis žmonių išlipo iš autobuso vilkaviškio stotelėje, nes pasidarė baisu ir vaikas pradėjo klykti iš baimės. Vairuotojas buvo tamsiais plaukais.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už vairuotojo elgesį ir susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kauno GRŪDA
Kelionių organizatorius GRŪDA

Adresas: K. Donelaičio g. 46-3, LT-44241 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Vienas sėkmingiausių Lietuvos kelionių organizatorių „Kauno GRŪDA“, toliau GRŪDA, savo veiklą pradėjo 1992 metais. Per 27 metus nueitas ilgas kelias, sukurtas biurų tinklas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Mažeikiuose, išugdyta profesionali kelionių ekspertų, gidų ir kelionių vadovų komanda, suformuotas...

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%