Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

2021-06-15 08:29:54 IP 2fbaqd5j
Agnė 2021-06-14 07:49:01
Labai prastas jūsų įmonės įvertinimas net ne pasirūpinat savo įmonės autobusais. Šiandien 29 autobusas turejas būti 7.35 iki pat dabar nėra atvykęs 7.47 per jus žmonės vėluoja i darbus visuose interneto puslapiuose jus ivertinsiu žemiausiu įvertinimu.
Laba diena, Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusas neatvyko dėl techninio gedimo. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Geros dienos
2021-06-11 08:23:35 IP 2fbaqd5j
Aurelija 2021-06-10 22:03:05
Sveiki, autobusuose karšta, kondicionieriai neveikia, langai ir liukai uždaryti.ar autobusuose nebėra ribojamas žmonių skaičius?
Laba diena, dėkojame už Jūsų pranešimą, vairuotojams pakartotinai priminta atidaryti orlaides autobusuose. Vadovaujantis SAM sprendimu dėl keliavimo miesto, tarpmiestinio ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo maršrutais bei specialiaisiais ir užsakomaisiais reisais būtinų salygų, pikinėmis valandomis važiuoja papildomi reisai, kad išvengti padiėjusių keleivių srautų. Keleivių skaičiaus ribojimas yra rekomendacinio pobūdžio, tad raginame keleivius planuoti savo keliones bei rūpintis savo saugumu, laikantis nurodytų rekomendacijų autobuse. Geros dienos
2021-06-08 08:04:38 IP 2fbaqd5j
Kristina 2021-06-07 22:52:42
Sveiki turiu maza skunda siandien2021 06 07vakare važiavau 21 autobusų......ilipus i autobusa atsisėdau ir as naudojaus programele jusu kuria tikrai man patogu ir visada jusu vairuotojai saukia kodel nesizymiu bilieta autobusas pilnas zmoniu pasijuntu nepatogiai atsakau kad naudojuosi programele tai jis su pašaipa tai sakykim jau kad naudojęs......jai kuriat programeles tai tegul vairuotojai buna tolerantiški ir visada būnu pastatyta i nepatogiai padėti kai saukia ant viso autobusa......ir dar autobusas vėlavo......tai buvo 22.42minutes laikas....
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2021-06-03 09:33:19 IP 2fbaqd5j
Rita 2021-06-03 09:17:26
Šiandien t. y 2021 - 06 - 03 d. 8. 54 val. autobuso nr. 12 Kuršėnkelio žiede vairuotojas rūkė neišlipęs iš autobuso prie durų. Įlipus į vidų buvo juntamas stiprus rūkalų kvapas. Replikavus vairuotojui, kad yra labai nemalonus rūkalų kvapas jis puolė rėkti ir užgaulioti jog kvaila esu ir neskiriu dyzelio kvapo nuo rūkalų. Rėkė, kad rūko elektronines cigaretes.Nors akivaizdus kvapas buvo. Noriu paminėti, kad toks elgesys yra nenormalus!!!! Jis buvo labai agresyvus! Autobuso paslaugos yra mokamos ir pabrangusios. Kodėl aš kaip klientė turiu uostyti tą smarvę ir į darbą nueiti mirdančiais rūbais ir plaukais?! Esu švelniai tariant pikta! Dar noriu pažymėti, kad tai ne pirmas kartas. Ir pastoviai būna iš Kuršėnkelio žiedo važiuojant. Paslaugų kokybė prasta.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
2021-06-03 08:15:42 IP 2fbaqd5j
anonimas 2021-05-29 16:07:15
visuomet atvažiuoja ankščiau ir net laiku atėjus autobusas nepalaukia ir nuvažiuoja. Susitvarkykit :)
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
2021-06-03 08:14:52 IP 2fbaqd5j
Vilius 2021-06-01 15:02:25
Autobusas atvažiavo apie 15 min.anksčiau. Grafike rašoma, kad autobusas atvažiuoti tūrėtų 15.02, bet autobusas sustojo jau 14.47 ir nespėjome į jį įlipti, ir varuotojas nesugebėjo palaukti mūsų atbėgančių ir nuvažiavo.
Laba diena, prašome patikslinti kokiu maršrutu ir iš kokios stotelės vykote, kad galėtume patikrinti informaciją. Prašome susisiekti el. paštu busturas@busturas.lt
2021-04-16 08:25:25 IP 2fbaqd5j
Jūratė 2021-04-15 17:21:15
Kada 21 maršruto autobusas iš Gytariu st. ryte 5.46v. laikysis grafiko? Puse mėnesio vėluoja 5min. Gal grafikas pasikeitė. Žmonių važiuoja daug, o autobusas atvažiuoja trumpas. Taip kaip galima laikytis atstumo?
2021-03-17 16:51:24 IP 2fbaqd5j
autobusas 2021-03-17 16:43:58
Kada busturo 1 marsuto autobusu vairuotojai prades laikytis nustatytu grafiku ? pasiziuriu grafika specialiai kad laiku ateit iki stoteles, einu iki stoteles kai dar laiko autobusui atvaziuoti liko 6 minutes ir ziuriu kad autobusas is stoteles jau nuvaziuoja, nors turejo realiai atvaziuoti po 6 minuciu, jau nebe pirma karta arba per anksti atvaziuoja autobusai arba per velai, kam tada yra reikalingas grafikas jai jo nesilaiko ?
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Jūsų pateikto pareiškimo išsiaiškinimui prašome pateikti: datą, laiką, stotelės pavadinimą, į kurią pusę vykote. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
2021-03-03 10:41:00 IP 2fbaqd5j
gintaras 2021-03-03 01:50:55
Ar jau taip kontrolieriaus smagu bausti jaunas merginas, dėl to kad neturėjo įrodancio dokumento, kad mokosi profkeje, o patikrinę mano dukros duomenys, ir pamate, kur mokosi visvien ja nubaudė, mato kad yra studentuke bet vistiek norisi išrašyti baudas, vaizduoja didelius viršininkus, pamanykite pamiršo pasiimti dokumentą iš namų
Laba diena, Atsakydami į Jūsų komentarą, informuojame, jog pagal Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 7 d. sprendimo Nr. T-29 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2015 m. sausio 29 d. sprendimo Nr. T-32“ „Dėl keleivių ir bagažo vežimo autobusais vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo maršrutais Šiauliuose taisyklių patvirtinimo“ 41 p. Keleivis privalo:
„41.1. įlipdamas į vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusą, turėti pasiruošęs e. bilieto kortelę ar kitą elektroninę laikmeną (su galiojančiu terminuotu bilietu arba pinigais e. piniginėje) ir, įlipęs į autobusą, nedelsdamas tinkamai ją pažymėti, arba turėti pinigų vienkartiniam popieriniam bilietui nusipirkti iš vairuotojo, taip pat turėti pasiruošęs asmens dokumentus (originalus), patvirtinančius teisę į įstatymų numatytas lengvatas:
41.1.1. galiojantį pensininko, studento ar moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą (originalus), suteikiantį teisę į konkretų bilieto tipą ir lengvatą;
41.3. neturėdamas dokumento (originalo), patvirtinančio teisę naudotis bilietu su nuolaida, pirkti vienkartinį popierinį bilietą už visą kainą”.
Keleiviui pateikus asmens duomenis, kontrolės darbuotojai surašydami AN protokolą tik sutikrina pateiktus duomenis Gyventojų registre, kuriame nėra matoma ar keleivis studentas, ar mokinys ir t.t.
Norime pabrėžti, kad kontrolės darbuotojai neturi teisės spręsti, kam baudą išrašyti, o kam ne. Darbuotojai vadovaujasi galiojančiais teisės aktais, kurie ir yra teisinės valstybės pagrindas.
Geros dienos
2021-02-22 11:56:54 IP 2fbaqd5j
Aida 2021-02-22 08:58:45
Vasario mėnesio 21 dieną, sekmadienį, Prisikėlimo aikštėje.Važiavau į Medelyno puse.Įlipau 16, 23 Prisikėlimo aikštėje ir buvau iškrakapštyta žiauriai.Net pagrąsino iškviesti policiją, jeigu neišlipsiu.
Pagarbiai Aida
Informuojame, jog viešajame transporte Šiaulių mieste galima vežti gyvūną tik tam skirtoje taroje pagal Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. vasario 7 d. sprendimu Nr. T-29 patvirtintų Keleivių ir bagažo taisyklių 32 punktą. Taigi, jei šuo specialioje taroje, o tara neviršija tam tikrų dydžio ribojimų, mielai prašom keliauti mūsų autobusais. Gyvūnus vežti ne taroje draudžiama (44.6 punktas).
Vairuotojas už kliento aptarnavimo standarto pažeidimą bus įspėtas.
Taip pat norime priminti, kad pagal Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimo Nr. V-2513 1.2 punktą keleiviai viešajame transporte privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), pagal vaizdo įrašą į autobusą įlipote be veidą dengiančios apsaugos priemonės.

Gražios dienos
Su Keleivių ir bagažo vežimo taisyklėmis galite susipažinti:
Su sveikatos apsaugos ministro 2020 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. V-2513 galite susipažinti:
Aida 2021-02-21 17:55:22
Šiandien, vasario 22dieną, Prisikėlimo aikštėje įlipau su mažu šuniukiu įlipau į 14Nr autobusą 16.23.Ir vairuotojas baisiai iškoliojo, pagrasino iškviesti policiją ir privertė išlipti.Ar turėjo pagrindo taip pasielgti?Iki šiol to nepatyriau.Visi veždavo.Lauksou atsakymo.
Pagarbiai Aida
2021-02-22 08:49:44 IP 2fbaqd5j
Aida 2021-02-21 17:55:22
Pagarbiai Aida Užkuraitienė
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Prašome patikslinti datą. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
Pagarbiai Aida Užkuraitienė
Esu be galo nusivylusi dėl šiandieninio įvykio 2021/02/20, kuris įvyko apie apie 12:20h. 18 nr autobuso vairuotojas, kurio numeriai LMV 132, tik įlipus į autobusą visus apšaukė ir labai negražiai kalbėjo. Ir viskas tik dėlto, nes pagal jį jis vėluoja jau 10minučių, o keleiviai per ilgai atsižyminėja el.bilietus, todėl jis nespėja pasiekti stotelių laiku. Toks vairuotojas tikrai negali dirbti tokio darbo, nes jis net netramdė savo emocijų ir toliau šaukė ant keleivių. Nemeluosiu, buvo tikrai ir baisu, bet tuo pačiu ir šlykštu, nes tai turėjo girdėti ir vaikai. Norėčiau, kad šis žmogus išmoktų mandagumo, nes jau ne kartą pastebėjau, kad šis vairuotojas labai daug sau leidžia. Aš ir mano šeima esame be galo pasipiktinę ir labai tikimės, kad ši situacija nepasikartos. Jeigu žmogus, nemoka tramdyti savo emocijų, nemanau, kad jis gali dirbti tokį darbą. Sėkmės
2021-02-05 14:22:21 IP 2fbaqd5j
Audra 2021-02-03 15:01:07
Laba diena. Noriu paklausti kodėl 02- 02 ir 02-03 nebuvo 4 autobuso Rasos stotelėje turėjo būti 13.45.Antra diena vėluoju į darbą. Ar bus šis autobusas ryt. Jei ne, tai prašau išimkite iš grafiko internete
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
2021-02-03 16:08:22 IP 2fbaqd5j
Pilietė 2021-02-03 15:57:20
Kodel vairuotojams nereikia kaukių nors jie nėra pilnai izoliuoti nuo keleivių?
4 autobusas 15:55 parko stotelė
Dėkojame už pateiktą informaciją. Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. įsigaliojo LR sveikatos apsaugos ministro sprendimas V-2513, kad, jeigu vairuotojo darbo vieta yra visiškai atskirta nuo keleivių ir transporto priemonėje neprekiaujama kelionės bilietais, vairuotojas gali būti be kaukės. https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/e2b24020202a11eb9604df942ee8e443?jfwid=-1n2mj3rbh
Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
Kodel vairuotojams nereikia kaukių nors jie nėra pilnai izoliuoti nuo keleivių?
4 autobusas 15:55 parko stotelė
2021-02-02 08:40:23 IP 2fbaqd5j
Gintarė 2021-02-02 07:36:58
Tai nepateikėt jokio atsakymo, tą patį parašėt kaip ir čia. Sekmadienį vėl keliausiu į darbą tokiu pat laiku ir noriu žinot, ar bus autobusas ar ne.
Laba diena, labai apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, 3 maršruto autobusas sausio 31 d. į Prekybos mokyklos stotelę atvyko 6.49 val., autobusas vėlavo (7 min.) dėl aušinimo sistemos gedimo. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Gražios dienos
Busturas administracija 2021-02-01 09:44:10
2021-02-01 09:44:10 IP 2fbaqd5j
Gintarė 2021-01-31 07:47:09
Sveiki, kodėl 3 autobusas visad vėluoja ? O kartais ir visai neatvažiuoja, kaip ir šįryt. Laukiau autobuso prekybos mokyklos stotelėje iki 06:46, po to teko bėgti į kitą stotelę laukti 12 autobuso. Ir taip jau ne pirmą kartą. Dėl šio įvykio pavėlavau į darbą. O kad anksčiau nuvažiuot autobuso irgi nėra. Jeigu autobusai nevažiuoja, tai prašom išimti juos ir neklaidinti žmonių, nes laukiau autobuso ne viena.
2021-01-15 08:41:52 IP 2fbaqd5j
Ernesta 2021-01-14 17:49:48
Laba diena, pradesiu komentara nuo uzuojautos keleiviams, kuriems tenka vaziuoti viesuoju transportu kasdiena, sendien centro stoteleje, prie teatro 12:30val. 21 marsruto autobusas, nr:KZU 258 teko vaziuoti ir man nes automobilis neuzsikure, siaubas, pirmos duris nedarinejamos, per antras duris lipo 3 zmones, as lipau per trecias duris, tik atsidarius palaukiau kol islips moteris, tik ikelus koja tas "senis" vairuotojas, uzdare man duris, zodziu prispaude, uzsigavau krutines lasta, suplyzo kailiai man besimuistant is skausmo, zodziu ilipau, iki vairuotojo net nebedaejau, zmoniu nebuvo daug, matomumas puikus, valykite savo personalo darbuotojus, jie neprigirdi ir neprimato, zaloja zmones, idomu, gal vairuotojas nupirktu man naujus kailinius? Kurie suplyso jo deka? Kelyje jau jie siaubunai, avarines situacijas sudaryneja, bet dar ir vaziuoti baisu, kaip spresite si iviki? Fimavimo kameros gi yra, bukit malonus paziureti, tiek jaunu zmoniu, kodel laikote tuos nebetinkus vairuotojo darbui? Laukiu ats.
2021-01-14 09:04:13 IP 2fbaqd5j
Jolanta 2021-01-14 08:45:49
Sausio 13 diena 16.29 maršrutu 4 autobusu Bačiūnų stotelėje įlipo 10 metų mergaitė. Neatsižymėjo pažymėjimo, nes paliko namuose, bet turejo pinigėlių taloneliui, nepardavė. Sekančioje stotelėje vairuotojas išlaipino mergaitę iš autobuso. Tikslas buvo šviesos stotele. Tamsiu žiemos paros metu mergaitė grįžo namo verkianti ir išsigandusi. Aš manau vairuotojas galėjo pavežti mergaitę iki tikslo, o neišmesti mergaitę iš autobuso. Liūdna, kad tokie vairuotojai neatsižvelgia į situacija, juk čia vaikas, o nesuauges žmogus, žiemos tamsiu paros metu.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už vairuotojo elgesį. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
2020-12-21 09:49:39 IP 2fbaqd5j
Jūratė 2020-12-19 09:03:00
Sveiki, kodėl negalite įtaisyti bankinių kortelių skaitytuvų bilietui įsigyti bekontakčiu būdu, labai nemalonu stebėti kontrolierių ir keleivių ginčus, kurie negali nusipirkti bilieto.Keleiviui prievarta yra atimama galimybė nusipirkti bilieta
Laba diena, vienkartinių kelionės bilietų pardavimas (atsiskaitant grynais pinigais ar bankine kortele) ir keleivių įlipimas pro priekines autobuso duris sustabdytas vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos nutarimu COVID-19 ligos plitimui suvaldyti nuo 2020 m. spalio 12 d.Šiaulių miesto keleiviams ši informacija yra pateikta internete ir socialiniuose tinkluose, ji nuolat primenama, todėl tikimės supratingumo ir prašome kelionėmis autobusu, šiuo atveju e. bilieto kortelėmis, pasirūpinti iš anksto, taip išvengiant nepatogumų.
2020-12-14 08:52:55 IP 2fbaqd5j
Pilietė 2020-12-06 17:35:42
24 autobusas 15:58 važiuojant nuo lyros turgaus vairuotojas vos nepadarė avarijos užkirsdamas kelia žiedu važiuojančiam automobiliui negana to neišleido keleiviu stotelėje stop mygtuko paspaudimo, vairavo neatsakingai.

2020-12-06
Laba diena, Dėkojame už pateiktą informaciją. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Geros dienos.
2020-12-14 08:50:34 IP 2fbaqd5j
Vilmina 2020-12-12 18:50:15
Reisas Šiauliai-Eimučiai, šeštadieniais 6.57 pradejo
simuliuoti !!! Jau kelintą kartą stovim ir laukiam rytinio autobuso, o jo nėra !!!!
Laba diena. Informuojame, kad UAB "Busturas" maršruto "Šiauliai-Eimučiai" neaptarnauja. Geros dienos.
Reisas Šiauliai-Eimučiai, šeštadieniais 6.57 pradejo

2020-12-06
2020-11-16 17:23:33 IP 2fbaqd5j
Šiaulietis 2020-11-16 16:13:01
2020-11-15 važiuojant 15.00 val. 21 numerio autobusu nuo Akropolio link Ginkūnų vairuotojas nebuvo užsidėjęs ant veido kaukės. Grįžtant iš Ginkūnų link Akropolio kitu 21 numeriu, taip pat tik jau kitas vairuotojas, taip pat nedėvėjo kaukės. Kaip tai suprasti, keleiviams privalu, o vairuotojams ne ? Ką į tai atsakys Busturo administracija ? Kokiu tikslu keleivių erdvė sumažinta ketvirtadaliu, užtveriant juosta nuo vairuotojo, jei jis nesisaugo, o keleiviai turi kaip "silkės bačkoje" važiuoti, rizikuojant užsikrėsti vienas nuo kito.
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Įvertinus dėl COVID-19 susidariusią situaciją Šiaulių mieste, savivaldybės ekstremalių situacijų komisija (ESK) priėmė tam tikrus sprendimus dėl viešojo transporto. Siekiant apsaugoti vairuotojus, buvo nutarta nuo 2020 m. spalio 12 d. nebeprekiauti vienkartiniais bilietais autobusuose ir uždrausti keleivių įlipimą pro priekines duris. https://www.siauliai.lt/index.php?3428390712 UAB „Busturas“ vykdo gautus nurodymus. Šiaulių mieste veikia ir Vyriausybės lygmenyje priimti apribojimai. Informuojame, jog vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-11-06 sprendimo Nr. V-2513 „Dėl karantino režimo priemonių nustatymo teikiant viešojo transporto paslaugas“ 1.6 punktu vairuotojas gali būti be kaukės:
„1.6. Jeigu vairuotojo darbo vieta yra visiškai atskirta nuo keleivių ir transporto priemonėje neprekiaujama kelionės bilietais, vairuotojas gali būti be kaukės.“
Kaip ir visose kitose viešose vietose, taip ir viešajame transporte, tikimės žmonių sąmoningumo saugant save ir kitus. Geros dienos
2020-11-16 09:22:20 IP 2fbaqd5j
Brigita 2020-11-13 17:58:26
Kuo toliau tuo baisiau... Važiuoji vakare su P1 16:40 pastoviai vėluoja, o kai jis vėluoja nuvažiuoja autobusas ir turi su vaiku šalti puse valandos kol atvažiuos kitas! Arba pasiimi vaika iš darželio važiuoji su autobusu 16.59 nuo felikso vaitkaus stoteles link zokniu žiedo, o P1 tik 17h arba 17:14h tai faktas kad per 1 minute iki zokniu žiedo nespės davaziuoti ir turi pėdinti pestute arba laukti 10minuciu iki kito mikroautobuso, bet faktas nelauksi su vaiku ir nešalsi... Žodžiu, kam reikalingas tas P1 jei pastoviai su juo nesąmones... Labai nepatogu!
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Bendrovė pagal turimas galimybes deda visas pastangas, kad keleiviai būtų patenkinti viešojo transporto paslaugomis. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt Gražios dienos
Aurimas 2020-11-04 07:23:06
Likau nusivylęs busturo paslaugomis važiavau 21 pirmu autobusų su panelės kortele nes bilieto negalima įsigyti autobuse o savo korteles neturiu (kortele nuskenavau pažymėjęs mokėjimas už kitą asmenį) nes kortelė ne mano vardu, bet gavau baudą lyg važiuodamas "zuikiu" vo jums ir korona bilieto autobuse nenusipirksi važiuosi jei tik kortelę turėsi ir tai tik savo ! Neturiu žodžių aišku tuos 8 e susimokesiu bet nu kitaip nepavadinsi kaip tik v***s susimoki pinigus ir vistiek gauni bauda.
2020-10-21 09:32:48 IP 2fbaqd5j
Rasa 2020-10-21 09:26:13
J.Sondeckio stotelėje iš ryto 9:10 turėjo važiuoti 6 autobusas, ateinu į stotelę gerokai anksčiau kad spėti, o autobuso iki šiol nėra!!! Vėluoju į darbą. ESU PASIPIKTINUSI AUTOBUSŲ NESILAIKYMU GRAFIKAIS!!! Tai vėluoja, tai pernelyg paskuba, tai iš vis autobuso nebūna nurodytu laiku. O geriausia kai programėlėje matau, kad autobusas važiuoja jau pro mano stotelę, o realiai jo nėra. Vaiduoklis pravažiuoja pro stotelę.
2020-10-14 14:59:45 IP 2fbaqd5j
Rokas cekavicius 2020-10-14 07:29:59
Spalio 15 5:06 29autobusas nestojo Žaliūkių stotelei ir paliko žmonės

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...

"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36%
"Orlen" degalinių valdytojos pelnas mažėjo 36% 06-15 20:44
Lenkijos naftos koncerno "Orlen" degalinių tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė "Orlen Baltics Retail" praėjusiais metais uždirbo 0,9 mln. Eur grynojo pelno – 35,8% mažiau nei užpernai (1,401 mln. Eur).
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas pripažino kaltę ir atlygino žalą 06-15 20:43
Buvęs "Mažeikių vandenų" vadovas Vytautas Mažeikis pripažino kaltę dėl turto pasisavinimo, jo iššvaistymo ir piktnaudžiavimo.
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%