Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

Virginija Stanislovaitiene
2019-02-06 11:57:43 IP 212.52.43.140
LAba diena, noreciau pasiteirauti ar sudarinejant marsrutus, ar nebus galimybes sudaryti nauja marsruta, einanty geguziu gatve link aplinkelio iki sodu arba pramoninio rajono.
2019-01-31 14:21:50 IP 85.206.54.67
Aleksandras 2019-01-22 20:35:45
Aš asmeniškai visiškai nesuprantu, kam autobuse yra užrakinamas specialiai keleiviams įrengtas tualetas. Juolab, kad kelionės trunka virš dviejų valandų. Turi laukti kol autobusas atvyks į artimiausią stotelę, kurioje, galbūt, tualetas bus arba bus mokamas... Su šia situacija susiduriu jau ne pirmą kartą, sakyčiau, kad iš penkių kartų kuomet prireikė tualeto autobuse, tik du kartus tualetas buvo atdaras.
Laba diena, p. Aleksandrai,
Dėkojame už Jūsų pastabas. Autobusas yra skirtas keleivių ir bagažo vežimui. Autobusuose tualetai yra naudojami, vykdant užsakomuosius reisus ir turistines tolimas keliones. Kadangi tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutų kelionės nėra ilgos, tad visuomet prašome keleivių pasinaudoti viešaisiais tualetais autobusų stotyse. Išimtinais atvejais prašome kreiptis į vairuotojus, kurie geranoriškai sustos artimiausioje degalinėje ar kitoje atitinkamoje vietoje. Geros dienos
2019-01-28 10:20:21 IP 85.206.54.67
Toma 2019-01-28 08:04:52
esu labai pasipiktinusi 22 autobuso grafiko nesilaikymu! Suprantu 2-5 min veluoti, bet ne virs 20min!!! lauke, šaltyje tiek laukti
Kada ryte 22 turi buti Teniso korto stoteleje?
Laba diena Toma,
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą pateiksime asmeniškai. Ateityje prašome kreiptis busturas@busturas.lt. Gražios dienos.
Kada ryte 22 turi buti Teniso korto stoteleje?
2019-01-23 09:40:43 IP 85.206.54.67
Marius 2019-01-21 17:40:26
2019/01/21 Į Šilų stotelę 16:58 turėjo atvykti Bus Turas autobusas, todėl atvykome anksčiau 10 minučių. Pralaukėme šaltyje VALANDĄ, tačiau taip to autobuso ir nesulaukėmė. Didelis nusivylimas, kadangi per jūsų klaidą, vėlavo žmonės į darbus.
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Bendrovėje atliksime vidinį tyrimą. Atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Gražios dienos
2019-01-15 10:14:33 IP 85.206.54.67
Austėja 2019-01-14 17:11:30
Sausio 14 d. 8:02 į Palangos stotelę turėjo atvažiuoti 1 autobusas.. Atvyko tik 8:17- tai yra po 15 min. Kodėl turime šalti laukdami autobuso stotelėje? Oras lauke „tikrai pats geriausias“ laukti autobuso, kuris labai vėluoja.
Taip, šiandien, 1 autobusas į Dvaro stotelę turėjo atvažiuoti 15:07, atvažiavo po dešimties minučių vėlavimo. Džiaugiuosi dar tuo, kad jis išvis atvažiavo, nes oras „tikrai labai šiltas“.
Būtų labai malonu, kad kas sudarinėja autobusų miesto tvarkaraščius atsižvelgtų ir į oro sąlygas, kurios tikrai Lietuvoje yra labai permainingos ir besikeičiančios ir jau ne pirmus metus, kad autobusas žiemos metu iš vienos stotelės į kitą važiuoja ILGIAU, negu vasaros laiku.
Laba diena, p. Austėja,
Dėkojame už Jūsų pastabas ir atsiprašome už susidariusius nepatogumus.
Siekiame išvengti autobusų vėlavimų, analizuojame laikus, tad labai svarbi visa informacija apie autobusų skubėjimus ir vėlavimus. Siekiame patenkinti keleivių poreikius, tad būtinai atsižvelgsime į Jūsų pateiktas pastabas. Gražios dienos
2019-01-14 15:55:40 IP 85.206.54.67
Viktorija 2019-01-12 10:13:48
2019-01-12 (šiandien ryte) kaip įprasta ėjau į Autobusų stoties stotelę ir pastebėjau, kad 14 autobusas atvažiavo anksčiau ir nuvažiavo nepalaukęs. Grafike nurodyta, kad autobusas šiame sustojime bus 9, 31 val. Skubėjau, kad suspėčiau, užsidegė žalias šviesoforo signalas, bėgau prie autobuso durų. O vairuotojas durų neatidarė, beldžiau, bet nuvažiavo lyg niekur nieko. Kiti keleivei mane pastebėjo ir atsisuko. Nesuprantu, kaip vairuotojas galėjo nepastebėti ir ignoruoti mane savo veiksmais.
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atsakymą Jums pateikėme asmeniškai. Gražios dienos
2019-01-14 15:52:10 IP 85.206.54.67
Ieva 2019-01-12 09:28:20
Sveiki, 2019-01-12 18 autobuso vairuotojas atvykęs į aukštabalio stotelę 9:13, įsuko į A juosta, bet neatidarė durų, nors manau vairuotojas tikrai matė, kad bėgau į autobusą ir žmonių daugiau joje nebuvo.
2019-01-10 09:17:48 IP 85.206.54.67
Jolita 2019-01-10 08:46:06
Sausio 10 d. 8:30 iš ginkunu turėjo atvykti autobusas 21 i aukštosios stotele. Atvyko 8:40. Kodel turime šalti ir vėluoti i darbus? Kaip nori taip vaziuoja tas 21. Nori anksčiau pralėkia. Nori vėluoja. Atsibodo. Ir taip vienas tėra autobusas iš šio galo ir dar vaziuoja ne palei grafiką
Laba diena, atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Jūsų minėtas autobusas dėl techninio gėdimo negalėjo tęsti maršruto, todėl nurodytu laiku neatvyko į minėtą stotelę.Bendrovė pagal galimybes stengiasi patenkinti keleivių lūkesčius. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos
2019-01-08 11:28:34 IP 85.206.54.67
Viktorija 2019-01-08 10:24:01
Šiandien ryte 9.39 val. su 21 autobusu važiavau iš Autobusų stoties stotelės į darbą. Likus kelioms stotelėms iki Tilžės stotelės, autobusas sustojo ir vairuotojas išlaipino visus keleivius. Nesupratus, kodėl turime išlipti jis sušuko, kad padanga sprogo. Niekas nėra apsaugotas nuo tokių įvykių, bet vairuotojas gražiai galėjo paaiškinti kas nutiko, o ne kaip gyvulius išvaryti visus. Susimoki už bilietą ir dar turi bėgti, kad spėtum į darbą...
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Vairuotojo elgesio įvertinimui atsliksime vidinį tyrimą. Ateityje prašome kreiptis el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios Jums dienos
2019-01-08 11:23:49 IP 85.206.54.67
Zigmas 2018-12-26 14:43:57
Pasibaisejau busturo kompanijos nuzmogejimu vairuotoju, kurie dirba, tokiem vairuotojams kaip vakar laukiant autobuso i Siaulius, vykusio 22.25 is Vilniaus per Panevezi, Pakruoji, Degucius reikia dirbti tik meslavezio vairuotoju !!!! Nesustoti ir nepaimti 4 zmoniu laukusiu aiksteleje reikia buti arba aklam, arba antzmogiui, nieksui ir ypac per Sv Kaledas !!! Tokiem zmonem nera nieko sventa...rasysiu skunda.
Laba diena. Dar kartą atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Atlikus vidinį tyrimą, nuspręsta vairuotojui už Keleivių ir bagažo vežimo kelių transporto taisyklių pažeidimą neišmokėti priedo už gruodžio mėn. Gražios Jums dienos.
2019-01-03 14:48:18 IP 85.206.54.67
Daiva 2019-01-03 08:48:21
Labas rytas,
maloniai nustebino 18 maršruto autobuso vairuotojas šventinio sekmadienio vakarą. Jis visus įlipančius pasveikino su šventėmis ir netgi pasiteiravo ar nesušalome laukdami autobuso.
Malonus dėmesys priverčia nusišypsoti, o netikėtas dėmesingumas netgi sutrikdo :).
Būkime atidesni vieni kitiems ir gyvenimas taps gražesnis :)
Sėkmingų metų :)
Laba diena Daiva. Pirmiausia norime bendrovės vardu Jus pasveikinti su Naujais Metais. Džiaugiamės bendrovės darbuotojo elgesiu, kurį atitinkamai įvertinsime. Gražios dienos ir gražių naujų metų.
Labas rytas,
Būkime atidesni vieni kitiems ir gyvenimas taps gražesnis :)
Sėkmingų metų :)
2018-12-28 09:03:31 IP 85.206.54.67
Pasipiktinusi. 2018-12-20 19:13:19
Sveiki, ne pirmą syki 9 autobusas vėluoja rytais tai 5 min. Tai 10min. Mažai kada sulauksi jo, tam skirtu laiku. pavyzdžiui šiandien t.y. gruodžio 20 dieną autobusas iš vis neatvyko, teko eiti ant kitos stotelės ir vėluoti į darba. Manau rytais kur 5.56 turi būti bažnyčios stotelėje, iki jos atvažiuoti tikrai nėra nei piko nei dar kažko, tada norėčiau sužinoti, kam autobusu grafikai reikalingi, jei jie kada nori tada važiuoja, kada nori tada neatvažiuoja, nutylėčiau jei tai būtų pirmas kartas. Ir manau kad pagaliau ateityje sutvarkysite savo darbuotojus.
2018 m. gruodžio 20 d. 9 maršruto autobusas, vykdamas į pradinę stotelę sugedo. Pirmu reisu autobuso nespėjome pakeisti. Todėl minėtu laiku Bažnyčios st. 9 maršruto autobusas neatvyko.
Bendrovė pagal galimybes stengiasi užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.
Atsiprašome už nepatogumus.
Gražios dienos ir gražių artėjančių švenčių.
2018-12-27 14:05:35 IP 85.206.54.67
Zigmas 2018-12-26 14:43:57
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Išsiaiškinę Jūsų aprašytą atvejį, atsakymą pateiksime Jums asmeniškai. Ateityje kreipkitės el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos ir gražių artėjančių švenčių.
Busturas administracija 2018-12-27 13:37:57
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Detalesniam išsiaiškinimui prašome pateikti kuri stotelė, kelinta valanda, data. Ateityje kreipkitės el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos ir gražių artėjančių švenčių.
sveiki jei gerai įsiskaitysite, rasite Jums reikalinga stotele valanda ir data.
2018-12-27 13:37:57 IP 85.206.54.67
Pasipiktinusi. 2018-12-20 19:13:19
Aukse 2018-12-08 09:08:33
Kas vyksta jau antras sestadienis kaip 18 autobusas is geguziu stoleles i lieporiu stotele esancia geguziu g. atvaziuoja per anksti... siandien 2018-12-08 autobusas joje turejo butu 6:17h stoteleje buvau 6:11h o jis jau buvo nuvaziaves... ir taip jau antra karta... keiskit vairuotojus jei jie taip skuba... zmones i darbus vaziuoja o per tokius vairuotojus paveluoja...
Laba diena. Patikrinus 2018-12-08 06.17 val. autobuso, vykusio 18 maršrutu, GPS duomenis, autobusas į Lieporių stotelę atvyko 30 sek. vėluodamas, buvo sustojęs ir buvo atidarytos durys. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Ateityje kreipkitės el. paštu busturas@busturas.lt. Gražios dienos.
Matas Bielskis 2018-11-30 16:09:01
Sveiki, noreciau pranesti, kad 2018-11-30 autobusas uzventis-siauliai girininkijos stoteleje turejo buti 16.00, bet atvaziavo 7min anksciau, eidamas i stotele maciau, kaip jis nuvaziavo, taciau ilipti nespejau. Suprantu, kad autobusas gali paveluoti, bet per anksti atvaziavus manau reiketu sustoti ir palaukti. Man nuo stoteles iki namu yra apie 2kilometrus, o dabar turejau apsisukti ir eiti atgal. Aciu uz supratinguma
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Informuojame, jog mūsų bendrovė priemiestinių maršrutų neaptarnauja. Kaip matome iš Jūsų pateiktos foto, šį maršrutą aptarnauja UAB Transbusas.Prašome kreiptis į šią bendrovę. Geros dienos
Aleksandra 2018-11-18 11:06:20
Šeštadienį (17d.) 21 autobusas, turėjęs važiuoti 5:48 atvažiavo 5:54 (maždaug). Suprantama, jei tai šeštadienio popietė, kai pilna mašinų ir eismas nežmoniškas, tebūnie, tegul vėluoja, bet, po velnių, ne 6 ryto. Gal ir nieko tokio, atrodytų, bet per jūsų tokias nnnesamones pavėlavau į darbą 20 min., o darbas už keletos kilometrų nuo namų, paprasčiausiai nesaugu, galų gale dar neprasidėjus darbo dienai esi piktas ir pavargęs. Ir amżinai su tais autobusais - tai neatvažiuoja, tai vėluoja, tai nuvažiuoja per anksti. Tikrinkit grafikus ar dar kažką, kiek galima. Ir neatsiprašinėkit čia žmonių, o geriau tvarkykit problemas.
Laba diena gerb. Aleksandra, Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. 2018-11-17 autobusui, turėjusiam išvykti iš Gytarių žiedo st. 5.33 val., važiuojant lik minėtos stotelės, vairuotojas nustatė galinės ašies gedimą (užsiblokavo galiniai autobuso ratai), todėl autobusas negalėjo tęsti kelionės. Autobusas per 6 min. buvo pakeistas rezervo autobusu, to pasekoje autobusas vėlavo atvykti į Jūsų stotelę. Bendrovė stengiasi užtikrinti kokybišką paslaugos teikimą, kiek tai yra įmanoma kiekvienoje situacijoje. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos.
Karolina 2018-11-13 07:56:36
Šį ryta 2018-11-13 jūsų autobusas (kurio kodas 1605) vėlavo 10min (turėjo atvažiuoti 7:42) per ji nebespėjau į pirmą pamoką ir tai jau ne pirmas kartas, jau pakeitėte grafiko laiką, tačiau tai neveiksminga. Tikiuosi sureaguosite į šį nusiskundimą ir imsitės veiksmų.
Laba diena gerb. Karolina, Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusas vėlavo atvykti dėl kelio remonto darbų Žemaitės ir P.Cvirkos g. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt Gražios dienos.
UAB Busturas administracija
2018-11-08 14:24:55 IP 85.206.54.67
Orinta 2018-11-08 11:33:24
Lapkričio 8 d. važiavau su kūdikio vežimėliu 1 maršruto autobusų 4 kartus, visus kartus buvo tas pats vairuotojas. Nei viena iš tų kartu nebuvo sustota prie stotelės taip kad nereikėtų kelti vežimėlio į autobusą. Kai vairuotojui buvo pakomentuoti jo sustojimas/ai autobuso stotelėse, jis netik kad neatsiprase už nepatogumus ar padėjo įkelti vežimėlio, bet dar ir buvau apšaukta.Neva jis negali kitaip sustoti dėl šalia autobusų stotelės stovinčių automobilių. Nors man atrodė kad vietos tikrai pakanka. Beto išlipus iš autobuso iš vairuotojo dar susilaukusi komentarų apie mano amžių ir išvaizda.
Labai norėčiau kad niekam nereikėtų šito daugiau patirti ir gerbiami vairuotojai nors truputį zinotu apie klientų aptarnavimo taisykles.
Tikiuosi iš vairuotojo raštiško atsiprašymo.
Ačiū
Laba diena gerb. Orinta,
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus ir vairuotojo elgesį. Tačiau Jūsų aprašytos situacijos išsiaiškinimui reikalinga papildoma informacija: kuri tai stotelė, į kurią pusę vykote ir kelinta valanda. Ačiū. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Tikiuosi iš vairuotojo raštiško atsiprašymo.
Ačiū
Simona 2018-10-15 10:47:26
Dviejų su puse valandų kelionė Šiauliai - Kaunas, spalio vidury visiškai nešildomam autobuse. Jei ne saulė pro langą būtų nušalusios ne tik pėdos.
Laba diena. Keleivių ir bagažo vežimo kelių transportu taisyklių 49 punktas nurodo: Vežant keleivius esant žemesnei negu
0 oC oro temperatūrai, transporto priemonės salonas turi būti šildomas.
Šiuo metu tokios temperatūros dar nėra. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt Gražios dienos.
Egidijus 2018-10-09 06:05:03
Sveiki. Šiandien apie 5:30val 20 autobuso vairuotojas pravažiavo muitinės stotelę ir išvadino mane necenzūriniais žodžiais. Ar taip turėtu elgtis tokios didelės ir atsakingos įmonės darbuotojas? Manau atsakyma žinot patys.
Laba diena gerb. Egidijau,
Atsiprašome už susidariusius nemalonumus ir vairuotojo elgesį. Vairuotojas pakartotinai bus supažindintas su keleivių aptarnavimo standartu ir pareiginiais nuostatais. Bendrovėje atliksime tyrimą dėl vairuotojo elgesio ir vairuotojui skirsime atitinkamą nuobaudą pagal DK. Gražios Jums dienos
Sandra 2018-09-25 14:13:31
Nu nesuprantu kas per viens atsakineja, as lietuviskai parasiau kad is medelyno ziedo iki marijampoles sustojimo 4 atvaziavo laiku, bet nesugeba nuvykt iki reikiamo sustojimo laiku, suprantat a ne.... cia kaip su pliku pestis, visi kalti tik ne jus......o kas liecia pasiulymus gal skelbkite daugiau viesiau, reklamuokit, as pirma kart girdziu kad yra duodami terminai pageidaujamam laikui, bet ar i tai atsizvelgiat....? Kad ir dabar skaitot tarp eiluciu....vistiek as kaltesne lieku nei jus.....aj.....nieko ce gero.....neispruse.....kai pries sav.velavo 21, vairuotojuj pasakius kad veluojate- atsakymas buvo - pastumk.....likau be zodziu...taip norejosi paskambint tiesiai i vadovybe...bet pasiseke tam "-ale vairuotojui", nes eilini kart netvykus laiku velavau, nesigadinau sau nervu, aiskinant.....siaubas....
Mums svarbi kiekvieno keleivio nuomonė, pasiūlymai bei kritika - ji padeda gerinti mūsų teikiamas viešąsias paslaugas. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir stengiamės užtikrinti kokybišką paslaugos teikimą, kiek tai yra įmanoma kiekvienoje situacijoje.
UAB Busturas 2018-09-25 09:49:49
Laba diena gerb. Sandra,
Dėkojame už Jūsų žinutę. Bendrovei svarbi kiekvieno keleivio nuomonė ir bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Sandra 2018-09-24 17:34:21
Baikit juokus, (aptariant penktadienio situacija), baciunu g.man nie prie ko, marijampoles sustojime is medelyno ziedo gal ir butu buves laiku, jei ne traukinys, akivaizdu kad nederinate tai, ir neiskaiciuojat laiko tam. O 21nr.jis praktiskai ir faktiskai, niekada laiku netvyksta. O aptatiant 14-4-4a- is medelyno ziedo - jei ner tai ner nei vieno, o jei atvyksta dazniausiai visi kartu. Kodel negalejote 4 paleisti 7.35-kad butu marijampoles sustojime link centro......bet negalvojat kaip zmonem darbus pasiekt iki 8.00. Ne mano vienos tokia situacija, kaip skaiciau, ir vaikai veluoja i pamokas, ir ne vienas zmogelis i darba veluoja.....
Laba diena gerb. Sandra,
UAB Busturas 2018-09-24 10:44:27
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusai vėluoja dėl kelio remonto darbų Bačiūnų g. ir Šiaulių mieste. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Darius 2018-09-19 08:45:04
sveiki
jusu vairuotojai atsilikę gyvena tarybiniais laikais.Visa kelia prakalbėjo apie savo reikalus vienas su kitu.Važiuoja antra juosta Vilniaus mieste vairavo kaip ralio meistrai
Taip suprantu nekenčia Vilniečiu,
Vilnius didelis miestas daug žmoniu laikas sustoti prie Vilniaus BIGO stoteles.Jus žmones vežantį įmonė žiūrėkite savo tarybų sajungos darbuotojus. Jei keleivis paprašo sustoti nieko blogo nematau, gal bloga ar su sveikata blogai to nepaklausė vairuotojas.
išvada stenkitės tobulėti įveskite apmokymus bendravimo kulturos, vairavimo taisyklių perklausą.
Laba diena gerb. Dariau,
Dėkojame už Jūsų žinutę.Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Situaciją išsiaiškinome. Vairuotojas pakartotinai supažindintas su darbo tvarkos taisyklėmis. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Rūta 2018-09-21 08:06:29
Sveiki, ilgai kentejau bet kiek galima? Prašau perduoti savo vairuotojams, kad važiuotų pagal grafika, esu moksleivė, mašinos nevairuoju, todėl nenoriu kas rytą veluoti i pamokas ir turėti bėdų su mokyklos administracjja. Ar taip yra normalu? 6 autobusas iš dainų žiedo turėtų išvykti 07:43, tačiau visada išvyksta vėliau. O šiandien išvykome iš stotelės 7:50. Elgiates labai negražiai. Štaj jums prisegu nuotrauka autobuso kuris šiandien vairavo:)
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusai vėluoja dėl kelio remonto darbų Šiaulių mieste. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Sandra 2018-09-21 08:19:17
Sveiki. Nu kad sudirbot grafikus, jei per pusvalandi neimanoma persest per du autobusus ir nuvaziuot i darba, tai blogai dirbat. Pvz. Is madelyno su 4, 7.39 i centra ir is centro su 21 7.52 (ar 7.54) neimanoma pasiekt smelio sustojimo iki 8.00, tai nelogiska ks isvis veikiat, negalit suprast kad ne visi gali vykt su savu transportu. Va laukiu.21 8.13atvyko o turejo but 8.07. Visados kai reik, 21 veluoju i darba, nors su 4 ir speju iki centro. Nekompetatingi ponai esate. Bilietu kainos neatitinka paslaugu kokybes.30 min. Pavelavau i darba del nekokybisko grafiko
Jolanta 2018-09-23 20:29:26
Laba diena, prekybos centro Tilžė darbuotojai esame labai nepatenkinti pakeistu 21 autobuso grafiku,
į Smėlio stotelę autobusas atvažiuoja 20.17.Mums būtų geras laikas 20.05-20.09, po darbo norisi greičiau grįžti namo, o ne lūkuriuoti stotelėje.
Laba diena. Dėkojame už Jūsų žinutę. Autobusų grafikai sudaromi atsižvelgiant į įmonių, daugumos keleivių ir keleivių srauto duomenis. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Karolina 2018-09-21 07:46:59
Sveiki, dėl jūsų autobusistų nepunktualumo (1 autobusas), dažniausiai turiu vėluoti į mokyklą, autobusas turi būti 7:38, o jis atvaziuoja 7:45 ir tai jums atrodo normalu?
Laba diena gerb. Karolina,
Dėkojame už Jūsų žinutę. Situaciją aiškinamės. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus ir tikimės, kad tokie faktai nepasikartos. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis jau nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruotas prekės ženklas Baltictours.lt bei rezervacinės bilietų sistemos Skrendu.lt ir Lektuvubilietai.lt Kelionių organizatorius Baltic Tours savo veiklą plėtoja šiose srityse: Lėktuvų bilietai – bilietų...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

VMI grąžina žemės mokesčio permokas
VMI grąžina žemės mokesčio permokas 02-19 12:40
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) 2019 m. vasario mėnesį gyventojams grąžins žemės mokesčio permokas, kurios susidarė savivaldybių taryboms po šio mokesčio sumokėjimo termino pritaikius...
"Elektromarkt.lt" reklama klaidino vartotojus
"Elektromarkt.lt" reklama klaidino vartotojus 02-19 12:05
Konkurencijos taryba nustatė, kad svetainėje "www.elektromarkt.lt" skleistos reklamos apie tam tikroms prekėms taikomas iki 40% nuolaidas klaidino vartotojus. Už Reklamos įstatymo pažeidimus...
R. Masiulis: interesų konfliktas Klaipėdos uoste buvo suvaldytas
R. Masiulis: interesų konfliktas Klaipėdos uoste buvo suvaldytas 02-19 12:03
Interesų konfliktas uosto verslininkams parėmus Arvydo Vaitkaus, Klaipėdos uosto vadovo, bei jį keliančių "valstiečių" savivaldos rinkimų kampaniją, buvo iškart suvaldytas, tvirtina Rokas...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%