Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

Kas vyksta jau antras sestadienis kaip 18 autobusas is geguziu stoleles i lieporiu stotele esancia geguziu g. atvaziuoja per anksti... siandien 2018-12-08 autobusas joje turejo butu 6:17h stoteleje buvau 6:11h o jis jau buvo nuvaziaves... ir taip jau antra karta... keiskit vairuotojus jei jie taip skuba... zmones i darbus vaziuoja o per tokius vairuotojus paveluoja...
Matas Bielskis 2018-11-30 16:09:01
Sveiki, noreciau pranesti, kad 2018-11-30 autobusas uzventis-siauliai girininkijos stoteleje turejo buti 16.00, bet atvaziavo 7min anksciau, eidamas i stotele maciau, kaip jis nuvaziavo, taciau ilipti nespejau. Suprantu, kad autobusas gali paveluoti, bet per anksti atvaziavus manau reiketu sustoti ir palaukti. Man nuo stoteles iki namu yra apie 2kilometrus, o dabar turejau apsisukti ir eiti atgal. Aciu uz supratinguma
Laba diena. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Informuojame, jog mūsų bendrovė priemiestinių maršrutų neaptarnauja. Kaip matome iš Jūsų pateiktos foto, šį maršrutą aptarnauja UAB Transbusas.Prašome kreiptis į šią bendrovę. Geros dienos
Aleksandra 2018-11-18 11:06:20
Šeštadienį (17d.) 21 autobusas, turėjęs važiuoti 5:48 atvažiavo 5:54 (maždaug). Suprantama, jei tai šeštadienio popietė, kai pilna mašinų ir eismas nežmoniškas, tebūnie, tegul vėluoja, bet, po velnių, ne 6 ryto. Gal ir nieko tokio, atrodytų, bet per jūsų tokias nnnesamones pavėlavau į darbą 20 min., o darbas už keletos kilometrų nuo namų, paprasčiausiai nesaugu, galų gale dar neprasidėjus darbo dienai esi piktas ir pavargęs. Ir amżinai su tais autobusais - tai neatvažiuoja, tai vėluoja, tai nuvažiuoja per anksti. Tikrinkit grafikus ar dar kažką, kiek galima. Ir neatsiprašinėkit čia žmonių, o geriau tvarkykit problemas.
Laba diena gerb. Aleksandra, Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. 2018-11-17 autobusui, turėjusiam išvykti iš Gytarių žiedo st. 5.33 val., važiuojant lik minėtos stotelės, vairuotojas nustatė galinės ašies gedimą (užsiblokavo galiniai autobuso ratai), todėl autobusas negalėjo tęsti kelionės. Autobusas per 6 min. buvo pakeistas rezervo autobusu, to pasekoje autobusas vėlavo atvykti į Jūsų stotelę. Bendrovė stengiasi užtikrinti kokybišką paslaugos teikimą, kiek tai yra įmanoma kiekvienoje situacijoje. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos.
Karolina 2018-11-13 07:56:36
Šį ryta 2018-11-13 jūsų autobusas (kurio kodas 1605) vėlavo 10min (turėjo atvažiuoti 7:42) per ji nebespėjau į pirmą pamoką ir tai jau ne pirmas kartas, jau pakeitėte grafiko laiką, tačiau tai neveiksminga. Tikiuosi sureaguosite į šį nusiskundimą ir imsitės veiksmų.
Laba diena gerb. Karolina, Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusas vėlavo atvykti dėl kelio remonto darbų Žemaitės ir P.Cvirkos g. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt Gražios dienos.
UAB Busturas administracija
2018-11-08 14:24:55 IP 85.206.54.67
Orinta 2018-11-08 11:33:24
Lapkričio 8 d. važiavau su kūdikio vežimėliu 1 maršruto autobusų 4 kartus, visus kartus buvo tas pats vairuotojas. Nei viena iš tų kartu nebuvo sustota prie stotelės taip kad nereikėtų kelti vežimėlio į autobusą. Kai vairuotojui buvo pakomentuoti jo sustojimas/ai autobuso stotelėse, jis netik kad neatsiprase už nepatogumus ar padėjo įkelti vežimėlio, bet dar ir buvau apšaukta.Neva jis negali kitaip sustoti dėl šalia autobusų stotelės stovinčių automobilių. Nors man atrodė kad vietos tikrai pakanka. Beto išlipus iš autobuso iš vairuotojo dar susilaukusi komentarų apie mano amžių ir išvaizda.
Labai norėčiau kad niekam nereikėtų šito daugiau patirti ir gerbiami vairuotojai nors truputį zinotu apie klientų aptarnavimo taisykles.
Tikiuosi iš vairuotojo raštiško atsiprašymo.
Ačiū
Laba diena gerb. Orinta,
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus ir vairuotojo elgesį. Tačiau Jūsų aprašytos situacijos išsiaiškinimui reikalinga papildoma informacija: kuri tai stotelė, į kurią pusę vykote ir kelinta valanda. Ačiū. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Tikiuosi iš vairuotojo raštiško atsiprašymo.
Ačiū
Simona 2018-10-15 10:47:26
Dviejų su puse valandų kelionė Šiauliai - Kaunas, spalio vidury visiškai nešildomam autobuse. Jei ne saulė pro langą būtų nušalusios ne tik pėdos.
Laba diena. Keleivių ir bagažo vežimo kelių transportu taisyklių 49 punktas nurodo: Vežant keleivius esant žemesnei negu
0 oC oro temperatūrai, transporto priemonės salonas turi būti šildomas.
Šiuo metu tokios temperatūros dar nėra. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt Gražios dienos.
Egidijus 2018-10-09 06:05:03
Sveiki. Šiandien apie 5:30val 20 autobuso vairuotojas pravažiavo muitinės stotelę ir išvadino mane necenzūriniais žodžiais. Ar taip turėtu elgtis tokios didelės ir atsakingos įmonės darbuotojas? Manau atsakyma žinot patys.
Laba diena gerb. Egidijau,
Atsiprašome už susidariusius nemalonumus ir vairuotojo elgesį. Vairuotojas pakartotinai bus supažindintas su keleivių aptarnavimo standartu ir pareiginiais nuostatais. Bendrovėje atliksime tyrimą dėl vairuotojo elgesio ir vairuotojui skirsime atitinkamą nuobaudą pagal DK. Gražios Jums dienos
Sandra 2018-09-25 14:13:31
Nu nesuprantu kas per viens atsakineja, as lietuviskai parasiau kad is medelyno ziedo iki marijampoles sustojimo 4 atvaziavo laiku, bet nesugeba nuvykt iki reikiamo sustojimo laiku, suprantat a ne.... cia kaip su pliku pestis, visi kalti tik ne jus......o kas liecia pasiulymus gal skelbkite daugiau viesiau, reklamuokit, as pirma kart girdziu kad yra duodami terminai pageidaujamam laikui, bet ar i tai atsizvelgiat....? Kad ir dabar skaitot tarp eiluciu....vistiek as kaltesne lieku nei jus.....aj.....nieko ce gero.....neispruse.....kai pries sav.velavo 21, vairuotojuj pasakius kad veluojate- atsakymas buvo - pastumk.....likau be zodziu...taip norejosi paskambint tiesiai i vadovybe...bet pasiseke tam "-ale vairuotojui", nes eilini kart netvykus laiku velavau, nesigadinau sau nervu, aiskinant.....siaubas....
Mums svarbi kiekvieno keleivio nuomonė, pasiūlymai bei kritika - ji padeda gerinti mūsų teikiamas viešąsias paslaugas. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir stengiamės užtikrinti kokybišką paslaugos teikimą, kiek tai yra įmanoma kiekvienoje situacijoje.
UAB Busturas 2018-09-25 09:49:49
Laba diena gerb. Sandra,
Dėkojame už Jūsų žinutę. Bendrovei svarbi kiekvieno keleivio nuomonė ir bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Sandra 2018-09-24 17:34:21
Baikit juokus, (aptariant penktadienio situacija), baciunu g.man nie prie ko, marijampoles sustojime is medelyno ziedo gal ir butu buves laiku, jei ne traukinys, akivaizdu kad nederinate tai, ir neiskaiciuojat laiko tam. O 21nr.jis praktiskai ir faktiskai, niekada laiku netvyksta. O aptatiant 14-4-4a- is medelyno ziedo - jei ner tai ner nei vieno, o jei atvyksta dazniausiai visi kartu. Kodel negalejote 4 paleisti 7.35-kad butu marijampoles sustojime link centro......bet negalvojat kaip zmonem darbus pasiekt iki 8.00. Ne mano vienos tokia situacija, kaip skaiciau, ir vaikai veluoja i pamokas, ir ne vienas zmogelis i darba veluoja.....
Laba diena gerb. Sandra,
UAB Busturas 2018-09-24 10:44:27
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusai vėluoja dėl kelio remonto darbų Bačiūnų g. ir Šiaulių mieste. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Darius 2018-09-19 08:45:04
sveiki
jusu vairuotojai atsilikę gyvena tarybiniais laikais.Visa kelia prakalbėjo apie savo reikalus vienas su kitu.Važiuoja antra juosta Vilniaus mieste vairavo kaip ralio meistrai
Taip suprantu nekenčia Vilniečiu,
Vilnius didelis miestas daug žmoniu laikas sustoti prie Vilniaus BIGO stoteles.Jus žmones vežantį įmonė žiūrėkite savo tarybų sajungos darbuotojus. Jei keleivis paprašo sustoti nieko blogo nematau, gal bloga ar su sveikata blogai to nepaklausė vairuotojas.
išvada stenkitės tobulėti įveskite apmokymus bendravimo kulturos, vairavimo taisyklių perklausą.
Laba diena gerb. Dariau,
Dėkojame už Jūsų žinutę.Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Situaciją išsiaiškinome. Vairuotojas pakartotinai supažindintas su darbo tvarkos taisyklėmis. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Rūta 2018-09-21 08:06:29
Sveiki, ilgai kentejau bet kiek galima? Prašau perduoti savo vairuotojams, kad važiuotų pagal grafika, esu moksleivė, mašinos nevairuoju, todėl nenoriu kas rytą veluoti i pamokas ir turėti bėdų su mokyklos administracjja. Ar taip yra normalu? 6 autobusas iš dainų žiedo turėtų išvykti 07:43, tačiau visada išvyksta vėliau. O šiandien išvykome iš stotelės 7:50. Elgiates labai negražiai. Štaj jums prisegu nuotrauka autobuso kuris šiandien vairavo:)
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Autobusai vėluoja dėl kelio remonto darbų Šiaulių mieste. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Sandra 2018-09-21 08:19:17
Sveiki. Nu kad sudirbot grafikus, jei per pusvalandi neimanoma persest per du autobusus ir nuvaziuot i darba, tai blogai dirbat. Pvz. Is madelyno su 4, 7.39 i centra ir is centro su 21 7.52 (ar 7.54) neimanoma pasiekt smelio sustojimo iki 8.00, tai nelogiska ks isvis veikiat, negalit suprast kad ne visi gali vykt su savu transportu. Va laukiu.21 8.13atvyko o turejo but 8.07. Visados kai reik, 21 veluoju i darba, nors su 4 ir speju iki centro. Nekompetatingi ponai esate. Bilietu kainos neatitinka paslaugu kokybes.30 min. Pavelavau i darba del nekokybisko grafiko
Jolanta 2018-09-23 20:29:26
Laba diena, prekybos centro Tilžė darbuotojai esame labai nepatenkinti pakeistu 21 autobuso grafiku,
į Smėlio stotelę autobusas atvažiuoja 20.17.Mums būtų geras laikas 20.05-20.09, po darbo norisi greičiau grįžti namo, o ne lūkuriuoti stotelėje.
Laba diena. Dėkojame už Jūsų žinutę. Autobusų grafikai sudaromi atsižvelgiant į įmonių, daugumos keleivių ir keleivių srauto duomenis. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Karolina 2018-09-21 07:46:59
Sveiki, dėl jūsų autobusistų nepunktualumo (1 autobusas), dažniausiai turiu vėluoti į mokyklą, autobusas turi būti 7:38, o jis atvaziuoja 7:45 ir tai jums atrodo normalu?
Laba diena gerb. Karolina,
Dėkojame už Jūsų žinutę. Situaciją aiškinamės. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus ir tikimės, kad tokie faktai nepasikartos. Bendrovė pagal galimybes kiek įmanoma stengiasi užtikrinti darbo kokybę. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Rūta 2018-09-21 08:06:29
Laba diena gerb. Rūta,
UAB Busturas 2018-09-20 09:07:17
Laba diena gerb. Rugile,
Dėkojame už pranešimą. Situaciją aiškinamės. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus ir tikimės, kad tokie faktai nepasikartos. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
Išsiaiškinome Jūsų aprašytą situaciją ir informuojame, jog autobuse buvo užimtos visos sėdimos vietos. Keleivių ir bagažo vežimo kelių transportu taisyklės (2011-04-13 Įsakymas N. 3-223) nedraudžia vežti stovinčius keleivius, tačiau viskas priklauso nuo transporto priemonės grupės. Remiantis minėtomis taisyklėmis, tolimojo susisiekimo maršrutams turi būti naudojami autobusai, kuriuose stovimų vietų nėra, ir bilietai keleiviams parduodami neribojant jų skaičiaus, tačiau neviršijant transporto priemonės techninėje charakteristikoje numatytų talpos normų.
Kelių eismo taisyklės taip pat nurodo, kad vežti daugiau keleivių, nei numatyta transporto priemonės techninėje charakteristikoje, taip pat ir stovinčius keleivius, jei charakteristikoje tai nenumatyta, draudžiama.
Planuojant kelionę, reikėtų įvertinti, kad gali būti daugiau keleivių nei autobuse sėdimų vietų ir galite nepatekti į autobusą, todėl rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto arba internetu, o tai užtikrintų sėdimą vietą autobuse.
Atsiprašome už susidariusius nesklandumus.
Geros dienos.
Rugilė 2018-09-19 18:34:06
Laba diena, rašau dėl 2018-09-14 Busturo kursuojamo autobuso Kaunas- Šiauliai. Atvykome į 9 forto stotelę laukdami autobuso, kuris turėjo atvažiuoti 18:59. Dar turėjome šiek tiek laiko iki išvykimo. Vėliau prie mūsų prisijungė ir daugiau žmonių laukti autobuso. Ir kai jau matėme tolumoj atvažiuojantį autobusą, deja, jis pro mus tiesiog pravažiavo! Likome ant ledo! Vairuotojas pasižvalgė ir nuvažiavo toliau. Kitas autobusas atvažiuoja tik po pusantros valandos! Laimei mus paėmė pro šalį per atsitiktinumą važiuojantys draugai, nes tikrai turėjome svarbių planų, tačiau likusios moterys taip ir liko laukti autobuso be jokių garantijų, ar vėl nenutiks taip pat. Likome laabai nusivylę. Norėtųsi šiokio tokio paaiškinimo kodėl taip įvyko, nejaugi taip neapdairiai rūpinatės klientais? Gražaus vakaro.
Laba diena gerb. Rugile,
Darius 2018-09-19 08:45:04
Laba diena gerb. Dariau,
Dėkojame už pranešimą ir pasiūlymus.Situaciją aiškinamės. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
adolfina 2018-09-17 18:50:17
Labas vakaras, esu šoke nuo jūsu autobuso vairuotuojo elgesio, 09-17d apie 17 val, ilipome su nepilnamete dukra i 6 nr autobusą, prie bruklino stotelės.Vairuotuojas važiuodamas garsiai keikėsi ku.., ble.. kur važiuoji, signalino taip, kad žmonės krūptelėdavo, paprašytas elgtis mandagiau, man pasakė ''pašol tu'', aš neturėjau ka atsakyt, ''kai būsi mano vietoje galėsi aiškinti'', mačiau kai vairutuojai ji lengdami sukiojo pirštu apie smilkini.Tas, , pašol'' DAR DABAR SKAMBA AUSYSE, IŠLIPOM SNEPILNAMETE DUKRA AŠ PASĖMIAU TELEFONą ir užsirašiau autobuso nr, jis mus su dukra fotografo savo mobiliu telefonu, mes nieko nefotografavom tik i telefona užsirašėm nr, dėl vairuotuojo elgesio žadu kreiptis i policija, nes yra asmens duomenu apsaugos istatymas, jis neturi teisės fotografuototi ypač nepilnamečiu, nes nežinau kur mano, ar mano vaiko foto atsidurs.Atsiprašau už rašta, bet aš dar negaliu atsigauti.autobuso nr HNC-779.Pagarbiai.
Laba diena gerb. Adolfina,
Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinamės. Atsiprašome už susidariusius nemalonumus. Vairuotojui pakartotinai priminsime keleivių aptarnavimo standartą. Ateityje kreipkitės el. adresu: busturas@busturas.lt. Gražios dienos
minde 2018-08-31 19:47:24
pilietei skirta, lazda turi du galus, gal velavo tas autobusas, juk gatves tvarko...kita karta tave kas paskus
O man idomu bus paziuret kai tavo vaikas eis per pesciuju pereja degant zaliam sviesoforo signalui ir bus nudauztas tokio autobuso vairuotojo kuris ivaziuos degant raudonam. Tada prisimink siuos zodzius. Apskritai, ziauru yra su tokiais vairuotojais, jie net i keleivius nekreipia demesio, kiek ivykiu atsitinka. Tad piliete gerai pasielge. Drausmint tokius reikia.
2018-08-27 14:14:20 IP 85.206.54.67
Pilietė 2018-08-27 07:35:08
Šiandien (2018-08-27) 7:28 h ryte autobusas Nr. 12, važiuodamas nuo senojo viaduko, įvažiavo ir išvažiavo iš sankryžos (priešais Saulės miestą) degant raudonam šviesoforo signalui. Visa vaizdo medžiaga artimiausiu metu bus perduota policijai, nes autobusams irgi galioja KET, ar aš klystu??
Dėkojame už informaciją.
Kelių eismo taisyklės galioja visiems asmenims dalyvaujantiems kelių eisme, įskaitant ir autobusų vairuotojus.
Pažymime, kad už kelių eismo taisyklių pažeidimų nustatymą, tyrimą ir atsakomybės taikymą yra atsakinga policija.
Bendrovės vadovo įsakymu vairuotojai yra įpareigoti tikrintis Kelių eismo taisyklių žinojimą.
Vaziavome kartu su vaiku 21 marsrutu is pakruojo stoteles 27 diena 13.04.Nustebau kai vairuotojas pasisveikino su manimi ir pakalbino vaika!Malonu kai yra tokiu linksmu ir nuostabiu vairuotoju.Didele pagarba jam.Tikiuosi kad padeka jam bus perduota.Aciu.
2018-08-17 14:19:43 IP 85.206.54.67
Gerda 2018-08-09 09:47:19
Vaziuoju autobusu Siauliai - Kaunas, 2018-08-09, ilipau Kelmeje 9.15 ir iskart pasijauciau kaip pirtyje. Lauke 23, viduje 33. Zmones pradejo dusti, prakaituoti. Paprasius vairuotojo, jog ijungtu kondicionierius ar atidarytu stoglangi, juk lauke karsta diena, vairuotojas pradejo saukti, jog lauke tik 23 laipsniai ir cia viskas yra normaliai. Nors pats vaziuoja su salia atidarytu langu. Pasakius situacija, kad autobuse neimanoma kvepuoti, moteris salia manes net dusta, jis pradejo rekti, jog nejungs jokiu kondicionieriu, nes paskui visi juos uzsidaro. Kai ir as pradejau kelti balsa, kad zmonems su sveikata blogai darosi, siaip ne taip kondicionierius buvo ijungtas, zmones galejo atsigauti. Taciau vairuotojas piktybiskai liepe neuzsidarineti kondicionieriaus langeliu, jei bus salta. As paklausiau ar jam gaila?? Ar cia yra normalu? Karsta vasaros diena, kai laukia 30 laipsniu priesaky, neatidaryti stoglangiu, neijungti kondicionieriu ir dar aprekti savo keleivius ir versti jaustis kaltais, jog graziai paprasai? Prasau issiaiskinti, kas cia per vairuotojas ir ismokinti ji kulturos bei zmogiskumo. Jei zmones mirtu jo vezamam autobuse ar tai atpirktu jo tingejima paspausti kondicionieriaus mygtuka?? Ar jam gaila, jog zmones kvepuos autobuse laisviau, neprakaituos, o jei ir pasidarys vesiau, uzsidarys kondicionieriaus langelius?! Toks bendravimas ir elgesys nera normalus ir priimtinas, prasau daryti isvadas. Nes ateityje skundu bus ir daugiau, zmones nebenori tyleti. Dekui.
Laba diena gerb. Gerda,
UAB „Busturas“ 2018-08-09 gavo Jūsų žinutę. Jūsų laiškas išnagrinėtas UAB „Busturas“ Pervežimų skyriuje. Iš vairuotojo-konduktoriaus paimtas paaiškinimas dėl Jūsų aprašytos situacijos. Vairuotojas-konduktorius atsiprašo ir sako, kad tokie atvejai nepasikartos. Su vairuotoju-konduktoriumi pravestas pokalbis ir įspėtas būti atidesniu keleiviams, saugiai vežti keleivius.
Atsiprašome už patirtus kelionėje nemalonumus ir visokeriopai stengsimės, kad ateityje tokie atvejai nesikartotų.
Gražios dienos
2018-08-16 16:36:44 IP 85.206.54.67
Irmantas 2018-08-16 09:35:21
2018 08 16 laikas apytiksliai 7:45 ryte
Išsiaiškinome Jūsų aprašytą atvejį. Vairuotoją įspėsime, pakartotinai supažindinsime su vairuotojo pareiginiais nuostatais. Tikimės, kad tokie atvejai nepasikartos. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Gražios dienos
Irmantas 2018-08-16 07:56:17
Sveiki ismokinkik elgesio autobuso vairuotoją. Einant per perėją gegužių gatvėje likau kaltas kad nepaina mano šuo tokiu greičiu kokiu tenkintų vairuotoją. Matau kad atvažiuoja tikrai greitai ir be jokio noro stabdyti pradėjo rėkti mojuoti per langą. Ar jam tuomet galima išvis vairuoti autobusą jei jis perejoje nenori praleisti žmonių autobuso nr1423
2018 08 16 laikas apytiksliai 7:45 ryte
2018-08-16 08:41:14 IP 85.206.54.67
Irmantas 2018-08-16 07:56:17
Laba diena. Atsiprašome už vairuotojo elgesį. Tačiau Jūsų aprašytos situacijos išsiaiškinimui reikalinga papildoma informacija: kuri tai diena ir kelinta valanda. Ačiū. Gražios dienos
2018-08-09 13:30:17 IP 85.206.54.67
Gerda 2018-08-09 09:47:19
Laba diena. Dėkojame už pateiktą informaciją. Išsiaiškinsime Jūsų aprašytą situaciją. Atsiprašome už susidariusius nepatogumus ir vairuotojo elgesį. Gražios dienos
2018-08-08 13:49:15 IP 85.206.54.67
Igor 2018-08-08 11:12:44
Labas, šiandien važiuojant ryte (apie 8.30 autobusu /7, keleiviai pajuto save kaip pirti..> autobuso gale buvo koki 40 c, priekyje apie 37 c, tačiau visi autobuso langai, buvo specialu raktu užrakinti. Nei vien jauna nes-čia moteris kreipėsi pas vairuotoja, prašo jungti ventiliacija -kondicionierius arba atidaryti langus..Tačiau taip sakoma : <nulis emočiju>, Norėtus kad savo be konkurenčijos darbe (keleiviu transportavime)musu mieste, dėmesingiau su siela, kreiptu-miete savo finansavimo akcininkus (keleiviu..)norus.
Laba diena. Dėkojame Jums už informaciją. Susisiekta su vairuotoju, kuris važiuoja Jūsų aprašomu maršrutu, ir informuota, jog atidarytų autobusų langus. Pagal šio autobuso gamyklinę specifikaciją vėdinimo sistema neįmontuota.
Informuojame, jog autobusai su kondicionieriais UAB Busturas atsirado tik 2017 metais, iki pernai metų įmonė iš viso neturėjo nei vieno autobuso su kondicionieriumi. Pernai nupirktuose 25 autobusuose šiuo metu veikia visi kondicionieriai. Apie 50-tyje miesto autobusų yra tik natūralus vėdinimas per orlaides (stoglangius), likusiuose - tik vairuotojo zonoje yra kondicionierius (pagal ES reikalavimus), o keleivių dalyje taip pat tik natūralus vėdinimas.
Kaip ne kartą minėta spaudoje, Šiauliuose laukiame 12 vnt. visiškai naujų autobusų, kurie bus iš ES struktūrinių fondų lėšų įsigyjami. Šiuo metu vyksta konkurso procedūros. Taip pat planuojame dar šiais metais pirkti 6 vnt. visiškai naujų mažos talpos autobusų iš UAB „Busturas“ lėšų bei 15 vnt. naudotų autobusų.
Atsiprašome už susidariusius nepatogumus. Gražios dienos
2018-08-02 10:15:08 IP 85.206.54.67
Klaidas Masilionis 2018-07-27 16:54:02
Šiauliuose 29 autubuso vairuotojas kuris dirbo 2018-07-27. Kuris dirbo po pietu. As vaziavau 16h. Tai pamaciau, kad tai vienas išskirtiniausiu, geriausiu, pavizdingiausiu Šiauliu busturo vairuotojas.
Kodel? Todel kad zmogus be galo draugiskas, paslaugus, mokantis bendrauti is jo net malonu bileteli pirkti. Prie visto to zmogus vaziuoju tikslingu laiku stebejau laikrodi, net jeigu ir atvaziuoja anksciau jis laukia. Per 5 metus kiek vazineju 29 autobusu analizuoju laikus, vairuotoju darbo atlikima, bendravimo stiliu. Tad drasiai sakau, kad sitas vairuotojas išskirtinis ir keliantis busturo varda i virsu pagarba jam!!! P.S atsiprasau uz klaidas silpnokas telefonas rasau autobuse.
Ačiū už patikslinimą. Vairuotoją išsiaiškinome ir jam bus įteikta padėka. Geros dienos
Busturas administracija 2018-07-31 11:13:41
Laba diena, gal galite patikslinti kurioje stotelėje autobusas buvo 16 val., nes tuo metu važiuoja 4 autobusai. Ačiū
Spindulio stotele. 16:40 Laikas.

Baltic Tours Group
Skrendu.lt

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, viena seniausių kelionių verslo bendrovių Lietuvoje, įkurta 1991 m. Šiuo metu įmonei priklauso 8 registruoti prekės ženklai. Kelionių organizatorius Baltic Tours savo veiklą plėtoja šiose srityse: Lėktuvų bilietai – bilietų rezervavimas, pardavimas, B2C ir B2B...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

Rokas Masiulis: korumpuotos sritys yra silpnos sritys
Rokas Masiulis: korumpuotos sritys yra silpnos sritys 12-11 12:43
Šiandien Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM) surengtame posėdyje Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir laikinai einantis švietimo ministro pareigas, apžvelgė per pastaruosius dvejus metus...
Lengvatą kino gamintojams pratęs iki 2024 m.
Lengvatą kino gamintojams pratęs iki 2024 m. 12-11 12:38
Seimas leido dar penkeriems metams – iki 2023 m. pabaigos pratęsti pelno mokesčio lengvatą kino gamintojams, taip pat leisti verslui jiems skirti didesnę paramą.
Priimamą biudžetą finansų ministras vadina atsakingu, opozicija kritikuoja
Priimamą biudžetą finansų ministras vadina atsakingu, opozicija kritikuoja 12-11 12:28
Seimas antradienį balsuoja dėl 2019 m. valstybės biudžeto priėmimo.

Jūs esate..

Microsoft 107,59 +2,64%