Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BFP Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BFP Group

Atsiliepimai apie BFP Group, UAB

BFP

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie BFP Group, UAB

Esame labai patenkinti įmonės gaminiu!Laukti teko ilgai, bet baldo kokybe tai atperka. Darbuotojai komunikuojantys, girdintys klientâ.Rekomenduoju!Inesa Telšiai.
Marija ir Aivaras iš Klaipėdos
2018-10-08 16:48:39 IP 84.15.179.211
Esame dėkingi įmonei ir viam personalui už išpildytas viltis ir norus. Gavome nuostabų kampą, kuris buvo kuriamas tik iš nupasakojimų. Ačiū vadybininkei už kantrybę ir visus patarimus. Ačiū visai dirbusiai komandai už šauniai atliktą darbą. Jūs savo srities profesionalai. Drąsiai rekomenduoju visiems.
NEREKOMENDUOJU, ZMONES BUKITE ATIDUS.

Jeigu norite uzsakyti nestandartini balda, tikrai pagalvokite ar verta prasideti su UAB BFP.

1.) Uzsakymas velavo kaip minimum 4 men.

2.) Pagamino ne pagal proekta - belekaip, su visokiais defektais. Gamybos metu niekas nepasakys, jog baldo pagamini pagal projekta neiseina, tad padaro savo nuoziura.

3.) Perdarinejo balda belekaip ir visiek su defektais - niekas netikrina galutinio rezultato.

4.) Sutarties atsisakyti negalima, sako baldas pagamintas pagal paskirti t.y. gali sedeti/miegoti, nesvarbu kad atspalviai skiriasi ir yra kitu matomu defektu. Nepatikejau kol neperskaiciau 2 teismo bylu apie UAB BFP, galbut yra ir daugiau.

5.) Direktorius, su klientais nenori bendrauti, i skambucius bei pretenzija neatsako.

6.) UAB BFP uzsakova nukreipia i valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba spresti tolimesni sutarties ivykdima/pinigu grazinima.....turekite omeny. Manau reikes kreiptis i TEISMA nes su UAB BFP neimonamo bendrauti.

Sis komentaras turi teiseta tiksla, t.y. skelbiant sia informacija noriu informuoti visuomene, kaip UAB BFP elgiasi su klientais.
Jau 3 katra uzsakinejam baldus is Jusu, aciu BFP labai uz puikia kokybe bei profesionalu aptarnavima. Butinai rekomenduosime, sekmes!!
REKOMENDUOJAME! Užsakėme nestandartinius prabangius baldų komplektus į Vokėtiją, likome labai nustebinti aptarnavimo, bei gaminių kokybe. Pardavėjas suteikė išsamią konsultaciją nuo baldo gamybos iki jo priežiūros, suorganizavo transportą iki vietos, viską pristatė sutartu laiku. Norime Jums padėkoti ir pasakyti didelis AČIŪ!
Buvom užsisakę svetainės baldus, ir foteliukus į prieškambarį. Viskas įvykdyta kuo puikiausiai nuo pirmos grandies t.y. nuo išsamios konsultacijos salone apie audinių priežiūra ir baldų kokybę, laiku pristatytas užsakymas, Baldų kokybė taip pat nenuvylė. Tad miegamojo komplektą nedvejodami rinksimės iš jų ateityje.
Mes ant BFP pagamintų baldų sėdime jau metus, kokybė gera, baldai super, neturiu jokių priekaištų, kreipsimės vėl kėdžių, foteliukų.
Ačiū už puikiai atlikta darą. Kokybė labai gera, su vyru esame maloniai nustebę, kad ir Lietuvoje yra tikrų profesionalų baldininkų. Būtinai rekomenduosiu, dar karta Ačiū. Sėkmės darbuose.
Esu labai nusivylusi šia įmone, o ypač jų baldų kokybe. Užsakiau odinius baldus, sumokėjau didelius pinigus. Pamačius pagamintus baldus norėjosi verkti: realybėje baldai visai neatitiko pavyzdžių. O įmonės direktorius, pareiškus pretenzijas į jas visiškai nereaguoja. Tokie "baldininkai" iš vis neturėtų užsiimti tokia veikla. Tikrai taip nepaliksiu, kol jie nebus nubausti, nes nenoriu, kad būtų apmulkinta dar daugiau žmonių.
Cia dirba tikri aferiatai. Uzsakymas veluoja, niekas nieko nepranesa, tyciojasi ir pinigu negrazina. Teko i vartotoju teises kreiptis. Niekam nerekomenduoju tureti reikalu su sia imone. BAISU!
Esu nusivylusi sia imone, teko du kartus uzsisakyti baldus, ir abu kartus smarkiai velavo, o darbuotoju nesiskaitymas su klijentais tai siaubingas, kol uzsakinejome viskas puiku, bet veliau tai siaubas, niekas nieko nepranesa, pati bandai pasiteirauti tai dar ir apsaukia ko cia skambineju, avansa paeme tai tikiesi kai gausi baldus likusia suma sumokesi o pareikalavo susimoketi is anksto, kai gavau pasirodo dar ir apgavo ne su tuo audiniu padaryti baldai...nors kokybe nesiskundziu, bet dabar gavosi sofa vienos spalvos ir audinio o staliukas kitos...tikrai daugiau cia negrisiu...
Pirkome baldus is Klaipedos salono, pardaveja maloniai aptarnavo ir padejo isirinkti mum patikusius audinius. Pirkome sofa ir miegamojo lova, kokybe tikrai likome patenkinti. Baldai atkeliavo laiku, tvarkingai supakuoti. Mudu su vyru rekomenduojame sia imone!
Su vyru internete išsirinkome itališkų baldų komplektą, tačiau netiko išmatavimai. Draugai pasiūlė užsakyti mums patikusio modelio kopiją su mūsų pageidaujamais išmatavimais pas BFP. Likome labai patenkinti įmonės darbu bei nustebinti kokybe. Itališkas šedevras - už lietuvišką kainą.
Visada rekomenduoju ir savo draugams bei pažįstamiems.
Didžiausios sėkmės!
Esu labai patenkinta nauja sofute. Idealiai tiko mūsų naujuose namuose! Tikrai ir kitus baldus užsakinėsime pas jus. AČIŪ!
super baldai! super kolektyvas ! Visiems rekomenduoju !
O aš esu labai patenkinta šios įmonės darbu. Buvome užsisakę svetainės baldus pagal individualius mūsų norus, viskas buvo pagaminta būtent taip, kaip norėjome. Konsultavomės su darbuotojais, viskas buvo paaiškinta ir suteikta visa reikiama informacija. Baldai tikrai kokybiški ir verti savo kainos. Esame labai patenkinti. Aš tikiu, kad visuose įmonėse iškyla šiokių tokių nesklandumų, bet mūsų ateju buvo viskas super! Sėkmės darbuotojams ir linkiu kuo daugiau pardavimų :) Jūs gaminat būtent tai, ko reikia daugumai žmonių! :)
Labai perspektyvi įmonė. Teko matyti nemažai jų atliktų darbų viešajame sektoriuje, tikrai profesionaliai ir kokybiškai atlikti darbai. Vienintelė problema, kad darbų turi tiek daug, jog nespėja taip sparčiai gaminti. Galbūt tai įtakos daro mažėjanti darbo jėga Lietuvoje ar kaip minėjau didesnis klientų poreikis, nei įmonės pajėgumas. Palaikau 100% Lietuvos gamintojus, tiekiančius nuostabią produkciją mūsų šalyje, bei gebančius atlikti sudėtingiausius gaminius. Tikiu, kad visas kylančias problemas operatyviai išspręs. Noriu palinkėti toliau augti ir tobulėti, bei visokeriopos sėkmės.
Esu visiškai nusivylusi šia įmone. Tiek baldų kokybe, tiek klientų aptarnavimu. Įmonėje dirba visiškai neprofesionalus kolektyvas.
Buvo užsakyta sofa, sumokėtas avansas, ir tik po dviejų savaičių, kai klientas jau tikisi, kad jo prekė yra gamyboje, BFP sugeba informuoti, kad norimos sofos nepagamins, nes neva nesigauna išdėstyti tolygiai įsiūvų. Tuomet ne baldų projektuotojas siūlo galimas alternatyvas, o klientas siūlo kaip jam suprojektuoti sofą...
Finale gavus sofą, kurios vertė 2000 Eur, gauni tai, kad miegamojo mechanizmas visas girgžda, vos išsitraukia ir lieka didžiausi tarpai ir t.t. o BFP teigia, kad gi čia taip turi būti. Pinigų grąžinti nesitiekia, o paprašius, kad atvyktų meistras ir sutvarkytų akivaizdius defektus - BFP dingsta kaip į vandenį. Gali rašyti, skambinti, 0 reakijos.
Įmonės moto - prakišti šlamštą ir dingti.
Tad ir norėdamas pasinaudoti 2 m. gaminio garantija - nepavyks:)
Niekam nerekomenduoju šios įmonės.
Sutinku su p.Kristina 100%, tikrai taip, kai reikia parduoti baldus BFP Group padavėjos sukasi kaip voverės. Yra labai malonios ir paslaugios. Norėčiau papasakoti kas vyksta vėliau. Net jei Jums žada, kad Jūsų užsakymas bus įvykdytas tuomet kaip jus tikitės taip atrodo tik jums :). Pardavus baldus visos mandagybės baigiasi, tai reiškia, kad:
1. Jums niekas niekada nepaskambins ir nepraneš, kad jūsų užsakymas vėluoja, čia jau jūsų problemos rūpintis.
2. Baldų jums niekas nepristatys, net jei yra dalinis pagaminimas ir avansas viršija pagamintų baldų suma. Tikitės, kad apie tai jums praneš? :) Jūs juokaujate, niekas jūsų apie tai neinformuos, nes klientas matomai nėra vertybe.
3. Kaip ir niekas su jumis nederins laiko, kada vežami baldai.
Taigi užsakymas neatvažiavo laiku, veliau 3 savaites laukimo ir kas savaite pasakos, tik mano pačios iniciatyva...aš nėščia paskutines dienos. Pasako, kad atveš dali užsakymo ir nusprendžia, kad neveš nes neturi 100% apmokėjimo. Poto kai vėlavo 3 savaites...
Jei jums tas pats kada bus pagaminti baldai užsisakykite. Nesiskaitymas su klientu ir nepaisant to kiek esi apsikiaulinęs nemėginti spręsti susidariusios problemos, o ji dar labiau gilinti. Ir elgesys su nėščia moterimi.

Ypatingi linkėjimai pardavėjai Astai, tokio atsainumo ir problemų sprendimų specialistei, labai gaila, kad pavardės nežinau, paviešinčiau...
Aš nesutinku su šiuo komentaru visiškai. Aš esu labai patenkinta Kauno padalinio darbuotojom. Lankiausi kelis kartus, darbuotojos labai malonios, atsakė į visus klausimus. Padėjo išsirinkti audinį. Taip kad tik geriausi atsiliepimai ir apie darbuotojas parduotuvėjė, ir apie vyrukus, kurie pristatė baldus ir apie užsakytą gaminį. Esu begalo patenkinta. ir tikrai apsilankysiu dar užsakyti kitų baldų kauno parduotuvėjė.
Esu labai nusivylusi Kauno padaliniu. Ten dirbancios motereles drista tyciotis is klientu viesai. Aisku jei darbu galima pavadinti sedejima prie stalo ir zaidima telefonu, nesuinteresuotos parduoti. Vilniuje dirba po viena zmogu o Kaune dviese. Sedi ir pasikartosiu- TYCIOJASI is klientu, atejusiu ir pasiryziusiu pirkti baldus ne uz 200eu o uz 2000 eu. Jei norite pirkti is sios imones prasom, bet ne Kaune. Ponas, direktoriau, jei butu kliento valia, paleisciau i visas 4 puses tokias darbuotojas.

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Politologai apie Ukrainos prezidento sprendimą: siekia išvengti "pagalių kaišiojimo" 05-20 15:04
Volodymyras Zelenskis, Ukrainos prezidentas, pareiškęs, kad ketina paleisti šalies parlamentą, siekia jam palankios politinės jėgos patekimo į Aukščiausiąją Radą per pirmalaikius rinkimus ir bando...
Už kyšininkavimą nuteistas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto inžinierius
Už kyšininkavimą nuteistas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto inžinierius 05-20 14:44
Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, pripažino kaltu dėl kyšininkavimo ir dokumentų klastojimo buvusį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) inžinierių A. T., o...
Nauja skaičiuoklė: kam sugrįžti į "Sodrą", o kam kaupti pensiją fonde
Nauja skaičiuoklė: kam sugrįžti į "Sodrą", o kam kaupti pensiją fonde 05-20 14:03
Daugeliui gyventojų, iki šiol dalyvavusių pensijų kaupime, neverta svarstyti alternatyvos nutraukti kaupimą ir visą sukauptą sumą grąžinti "Sodrai", nors tokiu atveju jie gautų didesnę senatvės...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%