VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Avia Solutions Group PLC

Avia Solutions Group PLC

PVM mokėtojo kodas LT100012497310
Vadovas Jonas Janukėnas
Adresas Dariaus ir Girėno g. 21A, Vilnius
Telefonas Avia Solutions Group Plc Telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis https://aviasg.com/
Facebook paskyra https://www.facebook.com/AviaSolutionsGroup/
Bankas Bank of America, N.A. London
Įmonės amžius 10 metų 10 mėnesių 30 dienų
Įvertinimas
4.6 / 10 (įvertino 53)

Įmonės aprašymas:

„Avia Solutions Group“ – didžiausia aviacijos paslaugų grupė Vidurio ir Rytų Europoje, valdanti beveik 100 biurų ir paslaugų centrų visame pasaulyje. Grupės būstinėje bei daugybėje kitų padalinių Europoje ir Azijoje dirba daugiau nei 7000 aviacijos ir kitų sričių specialistų, kurie aptarnauja virš 2000 klientų 5 kontinentuose.

Grupės įmonės teikia įvairaus pobūdžio su aviacija susijusius sprendimus ir paslaugas: orlaivių techninio aptarnavimo, pilotų, techninės priežiūros specialistų ir orlaivių palydovų mokymų, aviacijos personalo paieškos ir valdymo, antžeminio aptarnavimo, kuro tiekimo, IT sprendimų, oro uostų valdymo, užsakomųjų bei krovininių skrydžių, orlaivių nuomos, turizmo ir apgyvendinimo srityse.

Mūsų dukterinių įmonių teikiamų paslaugų dėka, „Avia Solutions Group“ įsitvirtino Europos, NVS ir Azijos Ramiojo vandenyno regiono rinkose. Šiuo metu grupės įmonės turi atstovybes Lietuvoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Rusijoje ir Tailando Karalystėje.

„Avia Solutions Group“ valdo tokias bendroves kaip „FL Technics“, „BGS“, „BAA Training“, „Chapman Freeborn“, „SmartLynx“, „Avion Express“ „KlasJet“, „Magma Aviation“, „Tiketa Tour“, „Jet MS“, „Loop Hotel“, „Busnex“, „Locatory.com“ ir kt.

Visada svajojote apie darbą aviacijoje, o gal norite sužinoti daugiau apie šią iššūkių kupiną pasaulinę industriją? Apsilankykite mūsų karjeros portale ir sužinokite daugiau apie karjeros galimybes ir ką veikiame aviacijos pasaulyje:

Paslaugų sritys:

 • Antžeminis aptarnavimas ir kuro užpylimas
 • Aviacijos konsultavimo paslaugos
 • Aviacijos naujienos ir renginiai
 • Geležinkelių logistika
 • IT sprendimai
 • Kelionių organizavimas ir viešbučiai
 • Krovinių aviacija
 • Mokymai ir personalo sprendimai
 • Orlaiviai, įgulos, techninė priežiūra ir draudimas
 • Orlaivių nuoma ir prekyba
 • Orlaivių techninis aptarnavimas
 • Skrydžių valdymo sprendimai
 • Užsakomųjų reisų brokeris
 • Verslo ir VIP aviacija
 • Viešojo transporto sprendimai

Orlaivių nuomos paslaugas „Avia Solutions Group“ įmonių grupėje teikia „AviaAM Leasing“ ir „AviaAM Financial Leasing China“, įsikūrusios 5 būstinėse Europoje, Viduržemio jūros pakrantėje bei Azijoje.

„AviaAM Leasing“ aviacijos bendruomenėje žinoma kaip viena efektyviausių orlaivių nuomos bendrovių pasaulyje – per pastaruosius penketą metų bendrovės orlaivių sandorių skaičius viršijo 150, o bendra jų vertė siekia daugiau nei 2 milijardus JAV dolerių. Įmonė jau 3 metus iš eilės reitinguojama tarp 50 geriausių lėktuvų nuomos bendrovių pasaulyje. „AviaAM Leasing“ žengė tvirtą žingsnį į Kinijos rinką sudarydama bendrą įmonę kartu su Henano provincijos civilinės aviacijos vystymo ir investicijų bendrove („HNCA“). „AviaAM Financial Leasing China“ vos per kelis metus nuo įsikūrimo įkūrė 16 visiškai naujų orlaivių parką, vertinamą daugiau nei 1 milijardu JAV dolerių.

Antžeminis aptarnavimas ir kuro užpylimas

Tai, kas vyksta nuo pat lėktuvui nusileidus iki vėl pakilus dažnai lieka nepastebėta, tačiau tai – didžiulis darbas, kurį atlieka viena sparčiausiai augančių „Avia Solutions Group“ bendrovių – „BGS“. Kasmet šios bendrovės paslaugomis to net nežinodami pasinaudoja 8 milijonai keleivių 16-oje oro uostų Rytų, Centrinėje Europoje bei Rusijoje.

Be antžeminio aptarnavimo paslaugų, „BGS“ sparčiai plečiasi ir į naujas sritis – logistikos, mokymų, IT sprendimų, kuro užpylimo bei geležinkelių logistikos. Platus paslaugų spektras leidžia bendrovei būti viena iš rinkos lyderių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.

Aviacijos konsultavimo paslaugos

Per daugiau nei 10 metų itin aktyvios veiklos pasaulinėje aviacijos rinkoje, „Avia Solutions Group“ ekspertų komanda įgavo net ir aviacijos grandų pasitikėjimą, o įmonių grupės valdybos siūlymais ir patarimais remiasi valstybinės institucijos ir į aviacijos verslą siekiantys įsibrauti nauji verslai.

Konsultacijos oro uostų statybos, oro linijų steigimo, angarų konstrukcijos ir valdymo, sertifikavimo ir reguliacijos klausimais – visa tai ir dar daugiau „Avia Solutions Group“ ekspertai teikia bendrovėms Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Amerikoje.

Aviacijos naujienos ir renginiai

Būdama aviacijos įvykių sūkuryje, „Avia Solutions Group“ yra viena pirmųjų sužinančių rinkos naujienas, tendencijas, naujas technologijas ir susitarimus. Šioms naujienoms skelbti bendrovė valdo vieną didžiausių aviacijos naujienų portalų visame pasaulyje „AeroTime“, kurį kas mėnesį aplanko virš 400 000 skaitytojų.

Aviacijos verslas grįstas pasitikėjimu, todėl čia itin svarbūs tarpusavio ryšiai, dalinimasis žiniomis ir bendras rinkos augimo siekis. Bendrovė suartina aviacijos ekspertus ir profesionalus organizuodama vieną didžiausių tarptautinių konferencijų – „Air Convention“. Rengiama Europoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, ši konferencija pritraukia daugiau nei 4000 dalyvių ir kaskart stebindama rinkos naujovėmis.

Geležinkelių logistika

Antžeminio aptarnavimo, logistikos ir kuro užpylimo ekspertai „BGS“ 2018-aisiais žengė tvirtą žingsnį į geležinkelių logistikos verslą. Daugiau nei 1000 vagonų įsigijusi bendrovė nuomos juos įmonėms norinčioms transportuoti anglis, kietąjį kurą, medį ir kt. medžiagas.

IT sprendimai

Per daugiau nei dešimtmetį aviacijoje technologijos pasikeitė neatpažįstamai, todėl „Avia Solutions Group“ investavo daug į naujų, IT technologijų kūrimą ir pritaikymą. Grupės įmonės „Locatory.com“, „SimHelp“ ir „Sensus Aero“ kasdien kuria sprendimus, kurie palengvina, pagreitina ir optimizuoja oro uostų, lėktuvų angarų, oro linijų, stimuliatorių ir mokymosi įstaigų darbą.

„Locatory.com“ – viena sparčiausiai augančių orlaivių dalių platformų pasaulyje, apdorojanti daugiau nei 100 000 užklausų kas mėnesį. Turėdama 8,2 milijardus dalių savo registre, bendrovė laikoma pirmaujančia lėktuvų dalių prekybos sistema rytų pusrutulyje.

Kelionių organizavimas ir viešbučiai

Kiekvienas dirbantis aviacijoje pripažins, jog kelionės – neatsiejama šios srities dalis. Nuo verslo kelionių iki užtarnautų atostogų su šeima populiariausiuose Turkijos ir Egipto kurortuose – „Avia Solutions Group“ bendrovės „Tiketa Tour“ ir „Loop“ užtikrina patogų keliavimą ir apgyvendinimą.

Tiketa Tour“ vos per keletą metų iš rinkos naujokės Lietuvoje tapo viena stipriausių rinkos žaidėjų visose Baltijos šalyse. Daugiau nei 50 000 turistų ir poilsiautojų kasmet renkasi savo kelionės organizavimą patikėti „Tiketa Tour“ specialistams. Tuo tarpu vystoma „Loop“ viešbučių prie oro uostų grupė apima Vilniuje jau sėkmingai veikiantį viešbutį bei būsima apgyvendinimo vieta Latvijoje.

Mokymai ir personalo sprendimai

„Avia Solutions Group“ bendrovės teikia verslams visame pasaulyje kokybiškas pilotų, įgulos, mechanikų, inžinierių mokymo, pritraukimo, įdarbinimo ir kt. susijusias paslaugas. Grupės bendrovės „BAA Training“, „BGS“, „FL Technics Training“ ir „AviationCV.com“ bendradarbiauja su rinkos grandais „Turkish Airlines“, „Emirates“, „Etihad Airlines“, „flydubai“, „Asiana Airlines“, „Aeroflot“.

400 000 aviacijos specialistų ir norinčių dirbti aviacijoje kas mėnesį aplanko „AviationCV.com“ karjeros portalą, kuriame randa daugiau nei 2000 darbo skelbimų. Tuo tarpų „BAA Training“ bendradarbiauja su oro linijomis, mokymo institucijomis ir individualiais asmenimis į rinką kasmet išleisdami 1000 naujų pilotų. Bendrovės realaus skrydžio stimuliatorių tinkle – daugiau nei 101, o įmonės specialistai teikia 15 skirtingų sričių mokymus.

Orlaiviai, įgulos, techninė priežiūra ir draudimas

„Avia Solutions Group“ dukterinės įmonės taip pat teikia visas orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo (ACMI) paslaugas Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Amerikoje. Kartu „Avion Express“ ir „SmartLynx“ priklauso didžiausias siauro korpuso orlaivių parkas visame pasaulyje, turintis 45 modernius „Airbus A320FAM“ orlaivius. Šios įmonės yra laikomos patikimiausiomis Europos ACMI teikėjomis, skraidinančiomis 6 milijonus keleivių kiekvienais metais.

„Avion Express“ – didžiausias pasaulyje siauro korpuso ACMI tiekėjas, turintis 22 lėktuvų parką ir veikiantis Europoje, Pietų Amerikoje ir Azijos bei Ramiojo vandenyno regione. Tuo tarpu „SmartLynx Airlines“ valdo 23 „Airbus A320s“ ir „Airbus A321s“ orlaivių parką ir per metus aptarnauja daugiau nei 3 milijonus keleivių Europoje ir Azijoje.

Orlaivių techninis aptarnavimas

5 lėktuvų remonto angarai su bendru daugiau nei 60 000 kv. m. ploto, 1200 aukščiausio lygio inžinierių, mechanikų ir kitų sričių profesionalų kasdien dirba „Avia Solutions Group“ įmonėse „FL Technics“, „FL Technics Indonesia“, „Jet MS“ ir „Helisota“ ir „Storm Aviation“ siekdami saugesnio aviacijos rytojaus.

Siauro ir plataus fiuzelažo orlaivių technine būkle rūpinasi „FL Technics“, kuri savo angaruose Vilniuje, Kaune ir Džakartoje prie lėktuvų praleidžia daugiau nei 700 000 valandų. Šios bendrovės specialistai taip pat dirba įmonės biuruose Kinijoje, Jungtinėje Karalystėje, Tailande ir Rusijoje. Tuo tarpu mažesnius, privačius orlaivius prižiūri „Jet MS“ ekspertai. Įmonės angaras Vilniuje kasmet aplankomas daugybės išskirtinio dizaino privačių lėktuvų, kurie atvyksta reguliarių patikrinimų, interjero ar eksterjero pakeitimų ir nenumatytų gedimų šalinimui.

„Helisota“ specializacija – sraigtasparnių techninė priežiūra apimanti rytuose gaminamus „Mil“ ir vakaruose gaminamus „Airbus Helicopters“ bei „Robinson“. Įmonės angaras Kaune aptarnauja įvairių šalių karinę techniką, komercinėms reikmėms skirtus sraigtasparnius ir asmeniniams poreikiams skirtus orlaivius.

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi „Storm Aviation“ – greitojo arba linijinio techninio aptarnavimo bendrovė, išplėtusi savo paslaugų krepšelį į sunkųjį aptarnavimą. Įmonės specialistai kasdien ir kasnakt budi daugiau nei 20-yje stočių visame pasaulyje, kad lėktuvui sugedus pagalba būtų suteikiama žaibiškai ir kokybiškai.

Oro transportas

Nors lėktuvai dažniausiai naudojami keleiviams skraidinti, krovinių gabenimas – svarbi aviacijos industrijos dalis. „Chapman Freeborn“ priklausanti „Magma Aviation“ kasmet koordinuoja reguliarų krovinių gabenimą į daugiau nei 50 skirtingų oro uostų visoje Afrikoje. Šiuo metu įmonė valdo keturių „Boeing 747-400F“ orlaivių parką ir teikia įvairias oro transporto paslaugas visame pasaulyje – nuo naftos iki skubios pagalbos reikmenų, greitai gendančių prekių ir pavojingų medžiagų.

Skrydžių valdymo sprendimai

Išmanydama aviacijos specifiką nuo pagrindų iki naujausių technologijų, „Avia Solutions Group“ bendrovėms teikia skrydžių valdymo paslaugas, kuomet grupės narė „Sky Knights“ suteikia oro linijoms, lėktuvų savininkams ir valdytojams skrydžių planavimo, orų prognozės, dispečerinės, parkavimo, leidimų ir kt. paslaugas. „Sky Knights“ padėjo suorganizuoti, gauti leidimus ir užtikrinti saugumą daugiau nei 20 000 skrydžių.

Užsakomųjų skrydžių brokeris

Neseniai prie „Avia Solutions Group“ dukterinių įmonių prisijungusi „Chapman Freeborn“ bendrovė – didžiausia orlaivių užsakomųjų paslaugų ir aviacijos įmonių grupė pasaulyje. Įkurta 1973 metais, „Chapman Freeborn“ turi nepriekaištingą reputaciją ir plačius ryšius su žinomiausiomis oro linijomis, oro uostais, ekspeditoriais, kontrolės institucijomis ir kitomis aviacijos agentūromis.

Remiantis ilgamete patirtimi, bendrovė savo krovinių ir užsakomųjų reisų paslaugas kasmet teikia daugiau nei 800 skirtingų vietovių visame pasaulyje ir turi 20 būstinių, įsikūrusių visuose žemynuose.

Verslo ir VIP aviacija

„Avia Solutions Group“ bendrovių orlaivių parkas – vienintelis toks Rytų, Šiaurės ir Centrinėje Europoje – „KlasJet“ valdo 6 orlaivius, kurių tarpe – unikalūs „Boeing 737“, pritaikyti didelių žmonių grupių išskirtinei kelionei ir vienas privatus orlaivis „Bombardier“.

Bendrovė „KlasJet“ kasmet įvykdo daugiau kaip 1200 skrydžių bendradarbiaudama su profesionaliais sporto klubais, rinktinėmis, valstybinėmis delegacijomis, pramogų verslo atstovais ir verslo delegacijomis. Specialiai VIP svečiams pritaikytuose „Boeing“ orlaiviuose – padidinti tarpai tarp sėdynių, odiniai krėslai, medžio elementai orlaivio apdailoje ir išskirtinis aptarnavimas.

Viešojo transporto sprendimai

Nepaisant didelės patirties ir žinių aviacijos industrijoje, „Avia Solutions Group“ taip pat tiekia viešojo transporto paslaugas Vidurio ir Šiaurės Europoje. Grupei priklauso oficialus „Yutong Bus“, didžiausio pasaulyje ekologiškų autobusų tiekėjo atstovas – „Busnex“, puoselėjantis aplinkosaugą ir tiekiantis elektrinius autobusus mažinančius taršą.

„Busnex“ siūlo įvairius viešojo transporto pardavimo ir nuomos sprendimus bei platų priežiūros paslaugų spektrą. Remiantis pažengusiomis „Yutong Bus“ gamybos technologijomis, įmonė gali puikuotis vienais geriausių ir populiariausių elektrinių autobusų, tausojančių aplinką.

Informacija apie įmonę

Bendrovės pavadinimas: AVIA SOLUTIONS GROUP PLC
Bendrovės nuolatinės buveinės adresas Lietuvoje: Dariaus ir Girėno g.
21a, Vilnius, Lietuvos Respublika
Mokesčių mokėtojo tipas: Užsienio juridinis asmuo, vykdantis veiklą per nuolatinę buveinę
Identifikacinis numeris (kodas): 9001538174
Rezidavimo valstybė: Kipro Respublika
PVM mokėtojo kodas: LT100012497310

Bankas ir rekvizitai bankiniam pavedimui:

 • Gavėjo pavadinimas: Associated Foreign Exchange
 • Banko sąskaitos Nr.: GB16BOFA16505067454068
 • Adresas: 21045 Califa St, Woodland Hills, CA 91367
 • Šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos (US)
 • Gavėjo banko SWIFT: BOFAGB22XXX
 • Gavėjo bankas: BANK OF AMERICA, N.A. LONDON
  LONDON EC1A 1HQ, BANK OF AMERICA MERRILL LYNCH
  Didžioji Britanija (GB)
 • Mokėjimo paskirtis (būtina nurodyti): AFEX Account number - 00017A19 AVIA SOLUTIONS GROUP PLC
Įmonės nuotraukos:
Avia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLC nuotraukaFoto Avia Solutions Group PLC (2222222)Įmonės Avia Solutions Group PLC nuotraukos„Avia Solutions Group“Avia Solutions Group PLC nuotraukaFoto Avia Solutions Group PLC (2222222)Įmonės Avia Solutions Group PLC nuotraukosaviacijos daugiau aviaAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLCAvia Solutions Group PLC
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: avia solutions group, aviacijos sprendimai ir paslaugos, oro uostų valdymas, pilotų ir orlaivių palydovų mokymai, aviacijos personalo paieška, aviasg, aircraft leasing and trading, aviation media and events, mro, aviation consultancy, aviation training and personnel resourcing
kontaktinės informacijos QR kodas
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Avia Solutions Group PLC informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Naujasis Vilniaus vystymo kompanijos vadovas – S. Barauskas
Naujasis Vilniaus vystymo kompanijos vadovas – S. Barauskas 07-30 09:45
Vilniaus vystymo kompanija turi naują vadovą – atvirą konkursą laimėjo Saulius Barauskas. Darbą savivaldybės įmonėje jis pradės rugpjūčio 2 d., rašoma pranešime žiniasklaidai.
Šiaulių banko pelnas augo 34%
Šiaulių banko pelnas augo 34% 07-30 09:44
Šiaulių banko grupė pirmą šių metų pusmetį uždirbo 27,9 mln. Eur grynojo pelno, 34% daugiau nei pernai tą patį laikotarpį.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Nokia 6,05 +4,13%
Ford 14,39 +3,82%
Wells Fargo 46,50 +2,18%
Harley-Davidson 39,82 +2,08%
Keurig Dr Pepper 34,95 -1,08%
Pfizer 42,79 -1,52%
Humana 430,75 -2,28%
Facebook 358,32 -4,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 9631,50 -5,22%
Benzinas 2,17 +2,36%
Dujos (JAV) 3,23 +11,76%
Cukrus 0,73 +2,82%
Apelsinai 0,64 +4,92%
Auksas 1834,57 -0,85%
Ryžiai 466,00 -5,48%
Anglis 129,97 +21,42%