VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Avia Solutions Group (CY) PLC

Avia Solutions Group (CY) PLC

Įmonės kodas 9001538174
PVM mokėtojo kodas LT100012497310
Vadovas Jonas Janukėnas
Adresas Smolensko g. 10-100, LT-03201 Vilnius
Telefonas Avia Solutions Group Cy Plc Telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis https://aviasg.com/
Facebook paskyra https://www.facebook.com/AviaSolutionsGroup/
Bankas Bank of America, N.A. London
Atsiskaitomoji sąskaita GB16BOFA16505067454068
Įmonės amžius 9 metai 19 dienų
Įvertinimas
10.0 / 10 (įvertino 1)

Įmonės aprašymas:

„Avia Solutions Group“ – tarptautinė aviacijos paslaugų grupė, valdanti 42 dukterines bendroves visame pasaulyje. Grupės būstinėje bei daugybėje kitų padalinių Europoje ir Azijoje dirba daugiau nei 3000 aviacijos ir kitų sričių specialistų. Grupė aptarnauja virš 1600 klientų 4 kontinentuose, o jos metinė apyvarta viršija 420 milijonų eurų.

Grupės įmonės teikia įvairaus pobūdžio su aviacija susijusius sprendimus ir paslaugas orlaivių techninio aptarnavimo, pilotų, techninės priežiūros specialistų ir orlaivių palydovų mokymų, aviacijos personalo paieškos ir valdymo, antžeminio aptarnavimo, kuro tiekimo, IT sprendimų, oro uostų valdymo, užsakomųjų skrydžių, turizmo ir apgyvendinimo srityse.

Mūsų dukterinių įmonių teikiamų paslaugų dėka, „Avia Solutions Group“ įsitvirtino Europos, NVS ir Azijos Ramiojo vandenyno regiono rinkose. Šiuo metu grupės įmonės turi atstovybes Lietuvoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Rusijoje ir Tailando Karalystėje

„Avia Solutions Group“ valdo daugiau nei 40 bendrovių, tarp kurių tokie savo sričių lyderiai kaip „FL Technics“, „BGS“, „BAA Training“, „Kidy Tour“, „Jet MS“, „AviationCV.com“, „KlasJet“, „Loop Hotel“, „Locatory.com“ ir kt.

Visada svajojote apie darbą aviacijoje, o gal norite sužinoti daugiau apie šią iššūkių kupiną pasaulinę industriją? Apsilankykite mūsų karjeros portale ir sužinokite daugiau apie karjeros galimybes ir ką veikiame aviacijos pasaulyje: https://careers.aviasg.com/lt

Paslaugų sritys:

Orlaivių nuoma ir prekyba

Orlaivių nuomos paslaugas „Avia Solutions Group“ įmonių grupėje teikia „AviaAM Leasing“ bei „AviaAM Financial Leasing China“, įsikūrusios 5 būstinėse Europoje, Viduržemio jūros pakrantėje bei Azijoje – Kinijoje ir Honkonge.

„AviaAM Leasing“ aviacijos bendruomenėje žinoma kaip viena efektyviausių orlaivių nuomos bendrovių pasaulyje – per pastaruosius 5-ą metų bendrovės orlaivių sandorių skaičius viršijo 150, o bendra jų vertė – daugiau nei 2 milijardai JAV dolerių. Įmonė jau 3 metus iš eilės reitinguojama tarp 50 geriausių lėktuvų nuomos bendrovių pasaulyje 2016-aisiais. „AviaAM Leasing“ žengė tvirtą žingsnį į Kinijos rinką sudarydama bendrą įmonę kartu su Henano provincijos civilinės aviacijos vystymo ir investicijų bendrove („HNCA“). Bendra bendrovė „AviaAM Financial Leasing China“ vos per kelis savo gyvavimo metus pasiekė 16 visiškai naujų orlaivių parką, vertinamą daugiau nei 1 milijardu JAV dolerių.

Aviacijos naujienos ir renginiai

Būdama aviacijos įvykių sūkuryje, „Avia Solutions Group“ yra viena pirmųjų sužinančių rinkos naujienas, tendencijas, naujas technologijas bei susitarimus. Šioms naujienoms skelbti bendrovė valdo vieną didžiausių aviacijos naujienų portalų visame pasaulyje „AeroTime“, kurį kas mėnesį aplanko virš 400 000 skaitytojų.

Aviacijos verslas grįstas pasitikėjimu, todėl čia itin svarbūs tarpusavio ryšiai, dalinimasis žiniomis, bendras rinkos augimo siekis. Aplinka, kurioje aviacijos specialistai įpratę tai daryti – profesionalų konferencijos. Viena tokių – grupės „AIR Convention“ yra vienas svarbiausių metų renginių viso aviacijos pasaulio kalendoriuje. Rengiamas Europoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, šis renginys pritraukia daugiau nei 4000 dalyvių kaskart stebindama rinkos naujovėmis.

Orlaivių techninis aptarnavimas

5 lėktuvų remonto angarai su bendru daugiau nei 60 000 kv. m. ploto, 1200 aukščiausio lygio inžinierių, mechanikų ir kitų sričių profesionalų kasdien dirba „Avia Solutions Group“ įmonėse „FL Technics“, „FL Technics Indonesia“, „Jet MS“ ir „Helisota“ ir „Storm Aviation“ siekdami saugesnio aviacijos rytojaus.

Siauro ir plataus fiuzelažo orlaivių technine būkle rūpinasi „FL Technics“, kuri savo angaruose Vilniuje, Kaune ir Džakartoje prie lėktuvų praleidžia daugiau nei 700 000 valandų. Šios bendrovės specialistai taip pat dirba įmonės biuruose Kinijoje, Jungtinėje Karalystėje, Tailande ir Rusijoje. Tuo tarpu mažesnius, privačius orlaivius prižiūri „Jet MS“ ekspertai. Įmonės angaras Vilniuje kasmet aplankomas daugybės išskirtinio dizaino privačių lėktuvų, kurie atvyksta reguliarių patikrinimų, interjero ar eksterjero pakeitimų bei nenumatytų gedimų šalinimui.

„Helisota“ specializacija – sraigtasparnių techninė priežiūra apimanti rytuose gaminamus „Mil“ ir vakaruose gaminamus „Airbus Helicopters“ bei „Robinson“. Įmonės angaras Kaune aptarnauja įvairių šalių karinę techniką, komercinėms reikmėms skirtus sraigtasparnius ir asmeniniams poreikiams skirtus orlaivius.

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi „Storm Aviation“ – greitojo arba linijinio techninio aptarnavimo bendrovė, išplėtusi savo paslaugų krepšelį į sunkųjį aptarnavimą. Įmonės specialistai kasdien ir kasnakt budi daugiau nei 20-yje stočių visame pasaulyje, kad lėktuvui sugedus pagalba būtų suteikiama žaibiškai ir kokybiškai.

Aviacijos konsultavimo paslaugos

Per daugiau nei 10 metų itin aktyvios veiklos pasaulinėje aviacijos rinkoje, „Avia Solutions Group“ ekspertų komanda įgavo net ir aviacijos grandų pasitikėjimą, o įmonių grupės valdybos siūlymais ir patarimais remiasi valstybinės institucijos ir į aviacijos verslą siekiantys įsibrauti nauji verslai.

Konsultacijos oro uostų statybos, oro linijų steigimo, angarų konstrukcijos ir valdymo, sertifikavimo ir reguliacijos klausimais – visa tai ir dar daugiau „Avia Solutions Group“ ekspertai teikia bendrovėms Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Amerikoje.

Mokymai ir personalo sprendimai

„Avia Solutions Group“ bendrovės teikia verslams visame pasaulyje kokybiškas pilotų, įgulos, mechanikų, inžinierių mokymo, pritraukimo, įdarbinimo ir kt. susijusias paslaugas. Grupės bendrovės „BAA Training“, „BGS“, „FL Technics Training“ ir „AviationCV.com“ bendradarbiauja su rinkos grandais „Turkish Airlines“, „Emirates“, „Etihad Airlines“, „flydubai“, „Asiana Airlines“, „Aeroflot“.

400 000 aviacijos specialistų ir norinčių dirbti aviacijoje kas mėnesį aplanko „AviationCV.com“ karjeros portalą, kuriame randa daugiau nei 2000 darbo skelbimų. Tuo tarpų „BAA Training“ bendradarbiauja su oro linijomis, mokymo institucijomis ir individualiais asmenimis į rinką kasmet išleisdami 1000 naujų pilotų. Bendrovės realaus skrydžio stimuliatorių tinkle – daugiau nei 101, o įmonės specialistai teikia 15 skirtingų sričių mokymus.

Skrydžių valdymo sprendimai

Išmanydama aviacijos specifiką nuo pagrindų iki naujausių technologijų, „Avia Solutions Group“ bendrovėms teikia skrydžių valdymo paslaugas, kuomet grupės narė „Sky Knights“ suteikia oro linijoms, lėktuvų savininkams ir valdytojams skrydžių planavimo, orų prognozės, dispečerinės, parkavimo, leidimų ir kt. paslaugas. „Sky Knights“ padėjo suorganizuoti, gauti leidimus ir užtikrinti saugumą daugiau nei 20 000 skrydžių.

Geležinkelių logistika

Antžeminio aptarnavimo, logistikos ir kuro užpylimo ekspertai „BGS“ 2018-aisiais žengė tvirtą žingsnį į geležinkelių logistikos verslą. Daugiau nei 1000 vagonų įsigijusi bendrovė nuomos juos įmonėms norinčioms transportuoti anglis, kietąjį kurą, medį ir kt. medžiagas.

IT sprendimai

Per daugiau nei dešimtmetį aviacijoje technologijos pasikeitė neatpažįstamai, todėl „Avia Solutions Group“ investavo daug į naujų, IT technologijų kūrimą ir pritaikymą. Grupės įmonės „Locatory.com“, „SimHelp“ ir „Sensus Aero“ kasdien kuria sprendimus, kurie palengvina, pagreitina ir optimizuoja oro uostų, lėktuvų angarų, oro linijų, stimuliatorių ir mokymosi įstaigų darbą.

„Locatory.com“ – viena sparčiausiai augančių orlaivių dalių platformų pasaulyje, apdorojanti daugiau nei 100 000 užklausų kas mėnesį. Turėdama 8,2 milijardus dalių savo registre, bendrovė laikoma pirmaujančia lėktuvų dalių prekybos sistema rytų pusrutulyje.

Verslo ir VIP aviacija

„Avia Solutions Group“ bendrovių orlaivių parkas – vienintelis toks Rytų, Šiaurės ir Centrinėje Europoje – „KlasJet“ valdo 7 orlaivius, kurių tarpe – unikalūs „Boeing 737“, pritaikyti didelių žmonių grupių išskirtinei kelionei ir mažieji, privatūs orlaiviai „Hawker“ ir „Bombardier“.

Bendrovė „KlasJet“ kasmet įvykdo daugiau kaip 1200 skrydžių bendradarbiaudama su profesionaliais sporto klubais, rinktinėmis, valstybinėmis delegacijomis, pramogų verslo atstovais ir verslo delegacijomis. Specialiai VIP svečiams pritaikytuose „Boeing“ orlaiviuose – padidinti tarpai tarp sėdynių, odiniai krėslai, medžio elementai orlaivio apdailoje ir išskirtinis aptarnavimas.

Antžeminis aptarnavimas ir kuro užpylimas

Tai, kas vyksta nuo pat lėktuvui nusileidus iki vėl pakilus dažnai lieka nepastebėta, tačiau tai – didžiulis darbas, kurį atlieka viena sparčiausiai augančių „Avia Solutions Group“ bendrovių – „BGS“. Kasmet šios bendrovės paslaugomis to net nežinodami pasinaudoja 8 milijonai keleivių 16-oje oro uostų Rytų, Centrinėje Europoje bei Rusijoje.

Be antžeminio aptarnavimo paslaugų, „BGS“ sparčiai plečiasi ir į naujas sritis – logistikos, mokymų, IT sprendimų, kuro užpylimo bei geležinkelių logistikos. Platus paslaugų spektras leidžia bendrovei būti viena iš rinkos lyderių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.

Kelionių organizavimas ir viešbučiai

Kiekvienas dirbantis aviacijoje pripažins, jog kelionės – neatsiejama šios srities dalis. Nuo verslo kelionių iki užtarnautų atostogų su šeima populiariausiuose Turkijos ir Egipto kurortuose – „Avia Solutions Group“ bendrovės „Kidy Tour“ ir „Loop“ užtikrina patogų keliavimą ir apgyvendinimą.

„Kidy Tour“ vos per keletą metų iš rinkos naujokės Lietuvoje tapo viena stipriausių rinkos žaidėjų visose Baltijos šalyse. Daugiau nei 50 000 turistų ir poilsiautojų kasmet renkasi savo kelionės organizavimą patikėti „Kidy Tour“ specialistams. Tuo tarpu vystoma „Loop“ viešbučių prie oro uostų grupė apima Vilniuje jau sėkmingai veikiantį viešbutį bei būsima apgyvendinimo vieta Latvijoje.

Bendrovės pavadinimas: AVIA SOLUTIONS GROUP (CY) PLC
Bendrovės nuolatinės buveinės adresas Lietuvoje: Smolensko g. 10-100, Vilnius, Lietuvos Respublika
Mokesčių mokėtojo tipas: Užsienio juridinis asmuo, vykdantis veiklą per nuolatinę buveinę
Identifikacinis numeris (kodas): 9001538174
Rezidavimo valstybė: Kipro Respublika
PVM mokėtojo kodas: LT100012497310

Bankas ir rekvizitai bankiniam pavedimui:

 • Gavėjo pavadinimas: Associated Foreign Exchange
 • Banko sąskaitos Nr.: GB16BOFA16505067454068
 • Adresas: 21045 Califa St, Woodland Hills, CA 91367
 • Šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos (US)
 • Gavėjo banko SWIFT: BOFAGB22XXX
 • Gavėjo bankas: BANK OF AMERICA, N.A. LONDON
  LONDON EC1A 1HQ, BANK OF AMERICA MERRILL LYNCH
  Didžioji Britanija (GB)
 • Mokėjimo paskirtis (būtina nurodyti): AFEX Account number - 00017A19 AVIA SOLUTIONS GROUP (CY) PLC
Įmonės nuotraukos:
Avia Solutions Group (CY) PLCAvia Solutions Group (CY) PLC nuotraukaFoto Avia Solutions Group (CY) PLC (9001538174)Įmonės Avia Solutions Group (CY) PLC nuotraukos„Avia Solutions Group“Avia Solutions Group (CY) PLC nuotraukaFoto Avia Solutions Group (CY) PLC (9001538174)Įmonės Avia Solutions Group (CY) PLC nuotraukosdaugiau aviacijos aviaAvia Solutions Group (CY) PLCAvia Solutions Group (CY) PLCAvia Solutions Group (CY) PLCAvia Solutions Group (CY) PLCAvia Solutions Group (CY) PLCAvia Solutions Group (CY) PLC
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: avia solutions group, aviacijos sprendimai ir paslaugos, oro uostų valdymas, pilotų ir orlaivių palydovų mokymai, aviacijos personalo paieška, aviasg, aircraft leasing and trading, aviation media and events, mro, aviation consultancy, aviation training and personnel resourcing
kontaktinės informacijos QR kodas 9001538174
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Avia Solutions Group (CY) PLC (įmonės kodas 9001538174) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Aviaekspresas
Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; transporto paslaugos; viešbučiai, moteliai.
aviaekspresas.lt – tai aviabilietų paieškos sistema. Čia vienoje vietoje suteikiame galimybę išsirinkti populiariausių ir geriausiai pasaulyje žinomų oro bendrovių skrydžius. Taip pat Jūsų patogumui atrenkame ir pateikiame geriausias galiojančias kainas skrydžiams tiek į vieną, tiek į abi puses. Pateikiame iššamią...
RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Didneriai
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Megaturas
Kelionių organizatorius Megaturas

Adresas: Karo Ligoninės g. 6, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Visos turizmo paslaugos. MUS RASITE: MEGATURS VILNIUJE AKROPOLIS +370 640 26 000 OZAS +370 699 89 824 PANORAMA +370 656 65 717 VCUP +370 655 09 050 MAGATURAS KAUNE Biuras prie AKROPOLIO +370 655 55 977 MEGA +370 652 88 514 SAVAS +370 652 88 512 MEGATURAS KLAIPĖDOJE AKROPOLIS +370 656 34 000 MEGATURAS ŠIAULIUOSE...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019
Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Vilniaus dokumentinių filmų festivalis: nuo J. Meko iki M. Gorbačiovo
Vilniaus dokumentinių filmų festivalis: nuo J. Meko iki M. Gorbačiovo 09-19 18:59
Rugsėjo 19 d. prasidėjo 16-asis tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF). Šių metų programos filmų kūrėjai ir herojai – žinomi vardai, iškilios asmenybės, reikšmingi veikėjai.
Klaidingą informaciją apie gedimus teikusi ESO kitąmet turės mažintis tarifą
Klaidingą informaciją apie gedimus teikusi ESO kitąmet turės mažintis tarifą 09-19 18:26
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), atlikusi AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) veiklos patikrinimą nustatė, kad bendrovė reguliuotojui teikė klaidingą informaciją, dėl ko...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

"Brexit" įvyks..

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Colgate-Palmolive 70,75 +1,27%
JPMorgan 119,76 +1,00%
AIG 57,65 +1,00%
Apple 222,77 +0,94%
Adobe Systems 279,72 -1,75%
ConocoPhillips 60,01 -1,98%
Macy's 16,27 -2,16%
FedEx 150,91 -12,92%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1500,41 +6,19%
Varis 5709,44 -3,90%
Anglis 65,55 -9,06%
Dujos (JAV) 2,22 -5,93%
Apelsinai 0,53 -1,85%
Vištiena 1,90 -4,52%
Benzinas 1,69 -10,58%
Cukrus 0,57 0,00%