Įmonė ALPI BALTIKA

ALPI BALTIKA, UAB

TOP įmonė 2021
Įmonės kodas 300564267
PVM mokėtojo kodas LT100002388814
Stipriausi Lietuvoje 2022
Vadovas Direktorius, Eimantas Šivickas
Adresas Logistikos g. 2, Sausiai, LT-21401 Trakų r.
Telefonas Alpi Baltika Telefonas
Faksas Alpi Baltika Faksas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su ALPI BALTIKA

Tinklalapis http://www.alpi.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/alpi.baltika/
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 26 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 2 781,68 € (moterų 2 555,14 €; vyrų 2 874,96 €) (2023 m. balandis) Atlyginimų istorija ›
Atlyginimų mediana 2 440,04 € (2023 m. balandis) Plačiau
Pardavimo pajamos 2021: 6 826 106 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2021 : 59 759 € Plačiau ›
Transportas 2023-06: 0 automobilių Plačiau ›
Pranešimai
Parama
Parama : Ši įmonė parėmė „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai".
Įstatinis kapitalas 10 078,08 €
Įmonės amžius 17 metų 1 mėnuo 6 dienos
Ataskaita Profesionali ataskaita
Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau ›
Įvertinimas

Įmonės aprašymas

UAB ALPI Baltika - transporto ir logistikos paslaugų kompanija, kuri priklauso tarptautinei ALPI įmonių grupei. ALPI grupės veikla buvo pradėta bendrovės Albini & Pitigliani 1945 m. Italijoje, Prato, kurią įkūrė dvi italų šeimos. Šiandien įmonių grupę jau vienija daugiau nei 60 kompanijų Europoje ir visame pasaulyje. Partnerių atstovybės yra įsikūrusios visuose žemynuose pagrindiniuose miestuose arti pagrindinių pasaulio jūrų ir oro uostų.
UAB ALPI Baltika veiklą Lietuvoje pradėjo 2006 metais.

Mes siekiame, kad mūsų darbas bei patirtis atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius.

Kelių transportas

„ALPI Baltika“ teikia paslaugas, susijusias ir su visa, ir su daline krova, įgyvendina krovinių gabenimą, užtikrindama grupinį valdymą.
Išplėtotas biurų tinklas Europoje, sujungtas į vieną sistemą, gali patenkinti bet kokį prašymą per nustatytus paslaugų tiekimo terminus ir nustatytomis kainomis, pateikti reikiamas ataskaitas ir informaciją, suteikti muitinės bei laikymo paslaugas.
LTL – krovinys, mažesnis negu reikia sunkvežimiui pakrauti
Pagrindinė mūsų veikla yra grupiniai ir mažesni kroviniai negu reikia sunkvežimiui pakrauti; mes surenkame tokias prekes naudodamiesi savo sistema ir siunčiame krovinius į reikiamas paskirties vietas, stengdamiesi sumažinti klientų sąnaudas, optimizuodami paskirstymo erdvę, efektyviau išnaudodami tranzito laiką ir galiausiai į aplinką išmesdami mažiau anglies dvideginio dujų.
FTL – visa sunkvežimio krova
Jeigu Jūsų krovinys užpildys visą sunkvežimį, „ALPI Baltika“ gali padėti sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, pateikti tinkamo tipo sunkvežimį bei įrangą ir pasirūpinti reikiamu tranzito laiku bei paslaugų kokybe.
Specialūs sprendimai
Mes padėsime Jums patardami tam tikrų nestandartinių, specialiųjų, pavojingųjų krovinių vežimo ar kitais pristatymo klausimais.

Jūrų transportas

Grupė „ALPI“ kasmet gabena tūkstančius sąlyginių konteinerinių vienetų (TEU) ir turi sudariusi sutartis su pasirinktais vežėjais, atsižvelgdama į jų turimas vietines galimybes ir teikiamų paslaugų patikimumą kiekviename maršrute.
„ALPI Baltika” - vežėjas, užsiimantis krovinių vežimu jūra, neturintis savo laivo, bet palaikantis ryšius su jūrinių linijų atstovais, tad gali pasirūpinti kiekvieno vežimo proceso etapu, nuo konsolidavimo iki sandėliavimo ar specialiųjų paslaugų, nesvarbu, ar kroviniai gabenami su konteineriais, ar kitaip. Dirbame su muitinių specialistais visame pasaulyje.
„ALPI Baltika“ gali sutvarkyti Jūsų krovinio muitinės formalumus kiekvienu atveju, padeda Jūsų krovinius sklandžiai nugabenti į reikiamą vietą, reguliariai ir iš anksto sutvarko prekių muitinės formalumus, kad krovinio muitinės dokumentai būtų sutvarkyti iki laivui atvykstant ir krovinys būtų pristatytas be kliūčių, taip sutrumpindama bendrąjį tranzito laiką.
Mūsų pasiūlymas gali būti skirtas bet kokio tipo jūriniam kroviniui:
LCL – mažiau negu konteineris
Jei neturite pakankamai prekių užpildyti visam konteineriui, „ALPI Baltika“ gali paimti jūsų prekes ir sudėti į vieną konteinerį kartu su kitų klientų prekėmis, siunčiamomis į tą pačią paskirties vietą.
Paslaugos ir kainos – labai svarbus dalykas šioje veikloje. Reikalavimų dėl saugumo vykdymas ir standartiniai procesai užtikrina, kad bus patenkinti visi klientų poreikiai.
FCL – pilnas konteineris
„ALPI Baltika “, gali paimti pilnus krovinių konteinerius iš jūsų gamyklos ir sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, saugiai nusiųsti konteinerį į paskirties vietą.

Oro transportas

Grupė " ALPI" kasmet savo tinklo reisais nuskraidina tonas krovinių visame pasaulyje, taikydama pažangius sprendimus, skirtus rinkos poreikiams tenkinti kintančiame pasaulyje. Naudodamasi savo pasirinktų vežėjų paslaugomis ir atsižvelgdama į klientų pageidavimus, susijusius su kiekvienu maršrutu, „ALPI“ užtikrina jų poreikių patenkinimą gabendama krovinius „nuo durų iki durų“ pagal šiuos pasiūlymus:
Skubusis aptarnavimas
Kai reikia skubiai pristatyti krovinį- ''ALPI Baltika" gali suteikti skubią paslaugą gabendama jį oro transportu su trumpu perkrovimo laiku ir tiesioginiais skrydžiais į paskirties vietą. Kainos šiuo atveju didesnės, tai lemia aukštos kokybės paslaugos ir moderniausios standartinės procedūros.
Tipinis ir tiesioginis
Kasmet atliekanti tūkstančius gabenimo reisų, „ALPI“ yra rinkoje pripažinta ir gerbiama vežėjų bendrovė. Pasirinkusi kelis partnerius „ALPI“ gali užtikrinti stabilų ir patikimą klientų aptarnavimą gabendama įvairius krovinius – įprastinius, tekstilės ir aprangos, drabužių su pakabomis konteinerius (GOH), egzotinius, maisto produktus, greitai gendančius ir kitus produktus, kuriems reikalingas specialus transportas.

Multimodaliniai pervežimai

Norėdama pateikti ekonomiškesnių sprendimų, kurie būtų konkurencingi gabenant krovinius bendruoju tranzitu," ALPI Baltika" gali vykdyti ir multimodalinius gabenimus naudodamasi tarptautiniais centrais, derindama krovinių gabenimą oru ir jūra, kad pristatymas būtų kuo patogesnis. Kvalifikuoti mūsų darbuotojai padės rasti geriausią maršrutą atsižvelgdami į paslaugų ir kainos santykį.

Įmonės nuotraukos

ALPI BALTIKA

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį Kitos šio miesto įmonės: Trakų r. Kitos įmonės šioje gatvėje: Logistikos g.
Raktažodžiai: jūrų transportas, oro transportas, kelių transportas, multimodalinis krovinių gabenimas, sandėliavimas, muitinės tarpininkų paslaugos, exportas, importas, logistikos paslaugos, logistikos imones, logistika

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės ALPI BALTIKA, UAB (įmonės kodas 300564267) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; eksportas; importas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
Cargobooking. LT – inovatyvi ekspedicinė įmonė, kuri derina IT sisteminius sprendimus kartu su logistika, taip pasiūlydama klientams platų logistikos paslaugų spektrą. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. Siekdami pasiūlyti geriausią krovinių gabenimo sprendimą, Cargobooking. LT užmezgė partnerystę su agentais iš...
Pirklių g. 5, Žemaitkiemio k., LT-54310 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...
Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...