VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Alfa klasė

Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Įmonės kodas 304458425
Vadovas Paulius Serva, direktorius
Adresas Kaštonų g. 1, Skaidiškių k., LT-13268 Vilniaus r.
Mobilus telefonas Alfa Klase Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Alfa Klase Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.alfaklase.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/alfaklase/
Skype Alfa klasė
Darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI-VII 9.00-21.00
Darbuotojai 19 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 2927988
Vidutinis atlyginimas 544,23 € (2020 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 334,00 € (2020 m. gegužė)
Plačiau »
VSD įmokų suma 2 957,69 € (2020 m. gegužė)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 300 001 - 500 000 € be PVM Pajamų istorija »
Pranešimai
VMI: Įmonė, kuriai taikomos VMI ir SODRA mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
AIKOS Skaityti visus »
Įmonės amžius 3 metai 4 mėnesiai 25 dienos
Įvertinimas
7.8 / 10 (įvertino 146)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Alfa klasė - papildomo ugdymo mokykla, teikianti korepetitorių paslaugas VISŲ mokyklinių disciplinų 1-12 klasės mokiniams, priešmokyklinukams ir tam tikrų programų studentams bei privačioms įmonėms. Pagal mokinių poreikius ir lūkesčius siūlome skirtingus pamokų tipus.

PASLAUGOS MOKSLEIVIAMS

Disciplinos:

 • Matematika
 • Lietuvių k.
 • Anglų k.
 • Rusų k.
 • Fizika
 • Chemija
 • Biologija
 • Istorija
 • Informatika

INDIVIDUALIOS PAMOKOS

Individualių pamokų metu garantuojame nenutrūkstamą mokytojo dėmesį vieninteliam pamokoje dalyvaujančiam mokiniui. Užsiėmimų tikslas, kiekvienos pamokos planas bei darbo metodika tiesiogiai priderinama prie mokinio asmeninių ypatybių bei pageidavimų. Kreipiamas tikslingas dėmesys į spragas ir į individualius pamokų lankymo lūkesčius.

GRUPINĖS PAMOKOS

Siekdami užtikrinti XXI a. standartus atitinkantį individualizuotą ugdymą, Alfa klasėje formuojame tik nedideles grupeles. Net ir grupinių pamokų metu mokytojo dėmesys paskirstomas visiems asmenims tolygiai, o užsiėmimo eigoje skiriama laiko kiekvieno mokinio klausimams, užduočių aptarimui, spragų pašalinimui. Grupelėse dirba tik panašias mokomojo dalyko žinias turintys mokiniai, taip užtikrinant aukščiausią produktyvumo lygį, o pamokų struktūra suderinama pagal grupelėje esančių mokinių poreikius. Taip pat, Alfa klasės mokytojai primena, kad tam tikrų disciplinų užsiėmimai yra žymiai produktyvesni, kai darbas organizuojamas būtent nedidelėse grupelėse.

VIRTUALIOS PAMOKOS

Visiems mokiniams, dėl individualių poreikių negalintiems atvykti į mūsų patalpose vykstančias pamokas, siūlome nuotolines pamokas ar konsultacijas.

VBE KURSAI

VBE kursų pagrindinis tikslas – pasiruošti konkrečiam Valstybiniam Brandos Egzaminui (VBE). Kursų metu mokytojai išsamiai pristato egzamino programos temas bei struktūrą, detaliai aptaria vertinimo normas. Kiekvieno užsiėmimo metu mokytojai dalinasi patarimais, aptaria egzaminų laikymo niuansus, atsakymų formulavimo ypatumus ir kitus „tips and tricks“. Mokiniams pateikiamas teorinės medžiagos, sudarytos specialiai pagal egzamino matricą, paketas bei analizuojamos tipinės egzamininės užduotys. Siekdami užtikrinti individualizuotą mokslą, mokinius į grupeles paskirstome atsižvelgdami į jų turimas žinias. Taip pat, individualaus, savarankiško darbo metu kilę klausimai yra kruopščiai analizuojami užsiėmimų metu, siekiant nepalikti nė vieno neišsiaiškinto niuanso, o po kiekvieno užsiėmimo mokiniams suteikiamos asmeninės mokytojo rekomendacijos bei grįžtamasis ryšys. Moksleiviai, dalyvavę šiuose kursuose, VBE nesutinka nė vienos netikėtos užduoties ir tvirtu žingsniu keliauja savo tikslo link.
VBE kursų programoje yra skiriamas didelis dėmesys mokinių psichologiniam pasiruošimui laikyti egzaminą. Užsiėmimų metu diskutuojama apie įvairius streso valdymo būdus, efektyvius laiko planavimo metodus, o siekiant sumažinti subjektyvių faktorių įtaką, organizuojamos bandomosios sesijos.

BŪSIMIEMS PIRMOKAMS

Parengiamųjų grupelių būsimiems pirmokams tikslas - padėti paruošti ateities mokyklinukus drąsiai ir užtikrintai žengti į pirmąją klasę. Užsiėmimų metu, be priešmokyklinio ugdymo programos įtvirtinimo, mokiniai ugdomi savarankiškumo, dėmesingumo bei kryptingo mokymosi. Šiuose užsiėmimuose įgytos žinios skirtos padėti mokiniams lengviau prisitaikyti prie aplinkos naujoje mokykloje.

PSICHOLOGO KONSULTACIJOS

Mums svarbu, kad Alfa klasės mokiniai sulauktų tinkamos emocinės paramos, o tėveliai turėtų galimybę su specialistais pasikonsultuoti įvairiais vaikų raidos klausimais. Kvalifikuoti psichologai identifikuos ir padės koreguoti elgesio ir emocijų bei tarpasmeninių santykių problemas, įvertins vaikų stiprybes ir sunkumus. Psichologai taip pat galės padėti vaikams išreikšti užslėptus jausmus, mokys juos reikšti tinkamais būdais, sieks ugdyti pasitikėjimą savimi ir kitais.

LOGOPEDO KONSULTACIJOS

Įvertiname vaiko kalbą pagal jo amžių bei kitas svarbias aplinkybes ir nustatome, kokius sutrikimus reikėtų šalinti. Kiekvienam vaikui individualiai parenkame ir pritaikome kalbos (kalbėjimo, rašymo, skaitymo) sutrikimų šalinimo būdus, pratimus atliekame taikant pažangiausius metodus. Supažindiname tėvelius ar globėjus su kalbos sutrikimo pobūdžiu, teikiame rekomendacijas, kokius kalbos korekcijos metodus galima būtų naudoti ir kaip juos taikyti savarankiškai.

POPAMOKINĖ GRUPĖ PRADINUKAMS

Popamokinės grupės tikslas - užtikrinti kokybišką pradinių klasių mokinių popamokinę veiklą, apjungiančią akademinio ir kūrybinio ugdymo aspektus. Pradinukai užduoda begales klausimų ir, smalsumo vedami, siekia kuo geriau pažinti mus supantį pasaulį. Labai svarbu, kad jie savo aplinkoje turėtų mentorių, kurie gebėtų ne tik atsakyti į kylančius klausimus, tačiau ir sugebėtų mokomas temas susieti su pasauliu už vadovėlio ribų. Projektų pagalba mokiniai susipažįsta su plačiu spektru temų, kurioms mokykloje dažniausiai pritrūksta laiko. Tai puiki proga mokiniams tyrinėti savo interesų sritis, plėsti pasaulėžiūrą. Projektai mažai orientuoti į susipažinimą su teorine informacija, kur kas įdomiau matyti, kokius galimus sprendimus mato jaunieji tyrėjai.

IELTS KURSAI

Alfa klasės IELTS Academic kursuose laukiame visų, kuriems reikalingas vieno populiariausių tarptautinio anglų kalbos egzamino įvertinimas. IELTS kursai orientuoti į nuoseklų pasiruošimą egzaminui, daugiausia dėmesio skiriant Writing ir Speaking dalims. Profesionalūs mokytojai supažindins su IELTS ypatybėmis ir akcentuos svarbiausius tips and tricks. Formuodami mažas grupeles (iki 5 asmenų) užtikriname, kad visi Jūsų klausimai bus išsamiai atsakyti ir siekiame, kad grįžtamojo ryšio ir asmeninių rekomendacijų pagalba pasiektumėte savo tikslą!

PASLAUGOS STUDENTAMS

Studentams siūlome įvairaus pobūdžio pamokas: aukštosios matematikos, chemijos, fizikos ir kitų mokomųjų universitetinių dalykų. Atsižvelgdami į individualius lūkesčius bei specifinius universiteto ar net dėstytojo reikalavimus, padedame pašalinti tiek praeities spragas, tiek pasiruošti būsimoms sesijoms ar kitiems atsiskaitymams. Taip pat galima pagalba ir atskirai suderinamais asmeniniais tikslais, pavyzdžiui, pasirengimas tiriamojo darbo rašymui, mokymasis struktūruoti mokslinį darbą, stiliaus bei argumentavimo įgūdžių lavinimas. Mokytojai, dirbdami su mokiniais, remiasi akademinio sąžiningumo principu, todėl atsiskaitomųjų darbų už studentus neruošiame.

PASLAUGOS SUAUGUSIEMS

Alfa klasėje labai laukiame motyvuotų, savo tikslą žinančių bei tobulėti siekiančių jau suaugusių mokinių. Galime pasiūlyti didžiausią lankstumą ir individualų dėmesį, prisitaikydami prie įvairių akademinių poreikių. Padedame pasiruošti ir siekiantiems perlaikyti VBE, ir tarptautinius kalbos ar matematinius testus. Atsižvelgdami į kiekvieno mokinio individualius pageidavimus ir ypatybes, siūlome lankstų pamokų laiką, dažnį ir vietą.

PASLAUGOS ĮMONĖMS

Alfa klasėje rengiame tiek grupines, tiek individualias anglų kalbos pamokas įmonėms. Prisitaikome prie darbuotojų poreikių, žinių lygio bei profesinės nišos, kurioje dirba įmonė, ir siūlome tiek bendrosios, tiek specifinės anglų kalbos pamokas, ruošiame darbuotojus tarptautiniams testams. Užtikriname lankstų pamokų grafiką, kuris atskirai aptariamas kiekvieno bendradarbiavimo atveju.

KALBŲ KURSAI

Alfa klasėje laukiame visų, kurie nori išmokti naujos užsienio kalbos arba patobulinti jau turimas žinias. Formuodami mažas grupeles, siekiame prisitaikyti prie kiekvieno mokinio individualių poreikių. Didelį dėmesį skiriame šnekamajai kalbai tobulinti, nes tikime, kad tokiu būdu galime tikslingai plėsti Jūsų žodyną ir įtvirtinti išmoktas gramatikos taisykles. Norintiems maksimalaus susikaupimo ir 100 proc. mokytojo dėmesio, taip pat galime pasiūlyti individualius užsiėmimus.

Užsienio kalbos:

 • Anglų k.
 • Rusų k.
 • Ispanų k.
 • Vokiečių k.
 • Prancūzų k.

Mus rasite:

Mindaugo g. 14, Vilnius

Lvovo g. 7, Vilnius (2 aukštas). Įėjimas pro vidinį kiemą, iš Slucko g. (Vilnius)

Kareivių g. 2A, Vilnius

Laisvės pr. 58 - 412, 402, 612 kab., Vilnius

Maironio g. 58, Kaunas

https://alfaklase.lt/

Veiklos sritys:
Mokymo kursai
Įmonės nuotraukos:
Alfa klasėAlfa klasė nuotraukaFoto Alfa klasė (304458425)Įmonės Alfa klasė nuotraukosAlfa klasė - papildomo ugdymo mokykla
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: papildomas ugdymas, matematika, korepetitorius, mokymas, lietuvių kalba, fizika, papildomas mokymas, papildomai, mokytoja, mokytojas, korepetitoriai vilniuje, korepetitoriai kaune, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 304458425
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Alfa klasė, UAB (įmonės kodas 304458425) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG
Saugaus darbo garantas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo sauga; apskaita; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Judruma
personaloprojektai.lt

Adresas: Žirmūnų g. 25, LT-09102 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Diskusijos dėl Paryžiaus katedros baigtos – bus atkurta originali gotikinė smailė
Diskusijos dėl Paryžiaus katedros baigtos – bus atkurta originali gotikinė smailė 07-10 08:33
Paryžiaus Dievo Motinos katedros (Notre Dame de Paris) smailė, kuri griuvo per gaisrą pernai balandį, bus atstatyta pagal originalų gotikos stilių.
G. Nausėda tikisi sąžiningo Europos gaivinimo fondo skirstymo
G. Nausėda tikisi sąžiningo Europos gaivinimo fondo skirstymo 07-10 08:24
Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad vienas didžiausių Baltijos šalių lūkesčių, kalbant apie naują ilgametę finansinę ES perspektyvą, yra Sanglaudos politikos krypties finansavimo didinimas...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Amazon.com 3182,63 +3,29%
NVIDIA 420,36 +2,87%
Walmart 127,75 +2,66%
Chevron 82,74 -4,18%
Xerox 14,63 -5,12%
AIG 28,00 -6,20%
ConocoPhillips 38,35 -6,55%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,65 +12,07%
Anglis 52,49 -10,35%
Varis 5239,83 +3,60%
Ryžiai 510,00 -9,57%
Jautiena 5,08 +14,16%
Cukrus 0,57 0,00%
Benzinas 0,88 +49,15%
Sidabras 16,26 +7,90%