VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Alfa klasė

Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Įmonės kodas 304458425
Vadovas Paulius Serva, direktorius
Adresas Pienių g. 2, LT-10238 Vilnius
Mobilus telefonas Alfa Klase Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Alfa Klase Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.alfaklase.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/alfaklase/
Skype Alfa klasė
Darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI-VII 9.00-21.00
Darbuotojai 69 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 630,14 € (moterų 608,30 €; vyrų 681,64 €) (2023 m. vasaris)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 401,75 € (2023 m. vasaris)
Plačiau »
Pardavimo pajamos 2021: 908 999 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2021: 55 548 € Plačiau »
Transportas 2023-03: 1 automobilis (išperkamas/nuomojamas) Plačiau »
Pranešimai
AIKOS, Statistikos departamentas Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 500,00 €
Įmonės amžius 6 metai 1 mėnuo 16 dienų
Ataskaita Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau » Profesionali ataskaita »
Įvertinimas
8.0 / 10 (įvertino 194)

Įmonės aprašymas:

Alfa klasė papildomo ugdymo mokykla, kurioje vedame visų mokyklinių disciplinų pamokas po vienu stogu. Kiekvienu Alfa klasės mokiniu rūpinasi rinktinė 150 mokytojų komanda. Mūsų pamokas lanko per tūkstantį 1-12 klasės moksleivių Vilniuje ir Kaune, taip pat priešmokyklinukai ir tam tikrų programų studentai. Pagal mokinių poreikius ir lūkesčius siūlome skirtingus pamokų tipus.

PASLAUGOS MOKSLEIVIAMS

Disciplinos:

 • Matematika
 • Lietuvių k.
 • Anglų k.
 • Fizika
 • Chemija
 • Biologija
 • Istorija
 • Geografija
 • Informatika
 • Rusų k.
 • Prancūzų k.
 • Vokiečių k.
 • Italų k.

INDIVIDUALIOS PAMOKOS

Individualių pamokų metu garantuojame nenutrūkstamą mokytojo dėmesį vieninteliam pamokoje dalyvaujančiam mokiniui. Užsiėmimų tikslas, kiekvienos pamokos planas ir darbo metodika tiesiogiai priderinama prie mokinio asmeninių ypatybių bei pageidavimų. Kreipiamas tikslingas dėmesys į spragas ir į individualius pamokų lankymo lūkesčius.

GRUPINĖS PAMOKOS

Siekdami užtikrinti XXI a. standartus atitinkantį individualizuotą ugdymą, Alfa klasėje formuojame tik nedideles grupeles. Net ir grupinių pamokų metu mokytojo dėmesys paskirstomas visiems asmenims tolygiai, o užsiėmimo eigoje skiriama laiko kiekvieno mokinio klausimams, užduočių aptarimui, spragų pašalinimui. Grupelėse dirba tik panašias mokomojo dalyko žinias turintys mokiniai, taip užtikrinant aukščiausią produktyvumo lygį, o pamokų struktūra suderinama pagal grupelėje esančių mokinių poreikius. Taip pat, Alfa klasės mokytojai primena, kad tam tikrų disciplinų užsiėmimai yra žymiai produktyvesni, kai darbas organizuojamas būtent nedidelėse grupelėse.

VIRTUALIOS PAMOKOS

Visiems mokiniams, dėl individualių poreikių negalintiems atvykti į mūsų patalpose vykstančias pamokas, siūlome nuotolines pamokas ar konsultacijas.

VBE KURSAI

VBE kursų pagrindinis tikslas – pasiruošti konkrečiam Valstybiniam Brandos Egzaminui (VBE). Kursų metu mokytojai išsamiai pristato egzamino programos temas ir struktūrą, detaliai aptaria vertinimo normas. Kiekvieno užsiėmimo metu mokytojai dalinasi patarimais, aptaria egzaminų laikymo niuansus, atsakymų formulavimo ypatumus ir kitus „tips and tricks“. Mokiniams pateikiamas teorinės medžiagos, sudarytos specialiai pagal egzamino matricą, paketas bei analizuojamos tipinės egzamininės užduotys. Siekdami užtikrinti individualizuotą mokslą, mokinius į grupeles paskirstome atsižvelgdami į jų turimas žinias. Taip pat, individualaus, savarankiško darbo metu kilę klausimai yra kruopščiai analizuojami užsiėmimų metu, siekiant nepalikti nė vieno neišsiaiškinto niuanso, o po kiekvieno užsiėmimo mokiniams suteikiamos asmeninės mokytojo rekomendacijos bei grįžtamasis ryšys. Moksleiviai, dalyvavę šiuose kursuose, VBE nesutinka nė vienos netikėtos užduoties ir tvirtu žingsniu keliauja savo tikslo link.
VBE kursų programoje yra skiriamas didelis dėmesys mokinių psichologiniam pasiruošimui laikyti egzaminą. Užsiėmimų metu diskutuojama apie įvairius streso valdymo būdus, efektyvius laiko planavimo metodus, o siekiant sumažinti subjektyvių faktorių įtaką, organizuojamos bandomosios sesijos.

BŪSIMIEMS PIRMOKAMS

Parengiamųjų grupelių būsimiems pirmokams tikslas padėti paruošti ateities mokyklinukus drąsiai ir užtikrintai žengti į pirmąją klasę. Užsiėmimų metu, be priešmokyklinio ugdymo programos įtvirtinimo, mokiniai ugdomi savarankiškumo, dėmesingumo bei kryptingo mokymosi. Šiuose užsiėmimuose įgytos žinios skirtos padėti mokiniams lengviau prisitaikyti prie aplinkos naujoje mokykloje.

PSICHOLOGO KONSULTACIJOS

Mums svarbu, kad Alfa klasės mokiniai sulauktų tinkamos emocinės paramos, o tėveliai turėtų galimybę su specialistais pasikonsultuoti įvairiais vaikų raidos klausimais. Kvalifikuoti psichologai identifikuos ir padės koreguoti elgesio ir emocijų bei tarpasmeninių santykių problemas, įvertins vaikų stiprybes ir sunkumus. Psichologai taip pat galės padėti vaikams išreikšti užslėptus jausmus, mokys juos reikšti tinkamais būdais, sieks ugdyti pasitikėjimą savimi ir kitais.

TESTAVIMAI STOJANTIEMS Į GIMNAZIJAS

Alfa klasėje visi 8-tokai, norintis stoti į Vilniaus licėjų, Žirmūnų ar Mykolo Biržiškos gimnazijas, gali atvykti laikyti mūsų mokytojų sudarytų bandomųjų egzaminų. Jų užduotys sudarytos remiantis stojamųjų egzaminų programa ir yra autentiškos, tačiau analogiškos egzamino užduotims.

84 proc. Alfa klasės pamokas lankiusiųjų 8-tokų įstojo į savo siekiams gimnazijas, šis rodiklis siekia 96 proc., jei mokiniai pamokas lankė daugiau nei 6 mėnesius (2020-2021 m.m. duomenimis)

PASIRUOŠIMAS TARPTAUTINIAMS EGZAMINAMS

Geri tarptautinių egzaminų (SAT, ACT, TOEFL, IELTS ir pan.) rezultatai yra būtini stojantiems į įvairius užsienio universitetus. Visgi, be kvalifikuotos pagalbos pasiekti norimą įvertinimą gali būti tikras iššūkis. Mūsų mentorių komanda ištobulino mokymo metodikas tam, kad padėtų Jums pasiekti trokštamų rezultatų.

TARPTAUTINIŲ PROGRAMŲ KOREPETITORIAI

Individualių konsultacijų metu moksleivis ir mentorius gilinasi į aktualiausius tos srities klausimus, skaito bei analizuoja akademinę literatūrą, atlieka praktines užduotis. Kursų medžiaga yra kuriama atsižvelgiant į individualius moksleivio poreikius. Medžiagą kuria mūsų mentoriai, pritaikydami savo asmeninę patirtį tarptautinėse ugdymo programose. Naudojami įvairūs tarptautiniai vadovėliai bei buvusių egzaminų užduotys. Alfa klasės mentoriai padeda užpildyti spragas arba pagilinti jau turimas žinias įvairių tarptautinių programų (IB, pre-IB, A/AS levels, GCSE) moksleiviams.

TARPTAUTINIŲ UNIVERSITETŲ KONSULTACIJOS

Alfa klasės mentoriai padeda įveikti visą stojimo į užsienio universitetus kelią. Konsultacijų metu moksleivis dar geriau pažįsta save ir išsirenka jam tinkamiausius universitetus, lavina savo gebėjimus: išmoksta pristatyti save raštu ir žodžiu, tobulina anglų kalbą, gebėjimą sklandžiai ir argumentuotai reikšti mintis.

SUSIPAŽINIMAS SU SKIRTINGOMIS STUDIJŲ PROGRAMOMIS

Tikslassupažindinti moksleivį su studijų programomis ir padėti išsirinkti labiausiai tinkančią individualiai jam. Konsultacijos padeda moksleiviui suprasti, ką jis norėtų studijuoti, bei praplečia jo akademines žinias ir lavina kritinio mąstymo, analizės, rašymo įgūdžius.

Mus rasite:

Mindaugo g. 14, Vilnius

Antakalnio g. 48A, Vilnius

Lukšio g. 3, Vilnius

Laisvės pr. 58 - 412, 402, 612 kab., Vilnius

Maironio g. 28, Kaunas

https://alfaklase.lt/

https://www.facebook.com/alfaklase/

https://www.instagram.com/alfa.klase/?hl=en

https://www.linkedin.com/company/20308666/admin/

Veiklos sritys:
Mokymo kursai
Įmonės nuotraukos:
Alfa klasėAlfa klasė nuotraukaFoto Alfa klasė (304458425)Įmonės Alfa klasė nuotraukosAlfa klasė – papildomo ugdymoAlfa klasė, UAB nuotraukaFoto Alfa klasė, UAB (304458425)Įmonės Alfa klasė, UAB nuotraukosmetu alfa beiAlfa klasėAlfa klasė
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: papildomas ugdymas, matematika, korepetitorius, mokymas, lietuvių kalba, fizika, papildomas mokymas, papildomai, mokytoja, mokytojas, korepetitoriai vilniuje, korepetitoriai kaune, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 304458425
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Alfa klasė, UAB (įmonės kodas 304458425) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365® ARCHITECTUS | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
iLotus
ZWCAD

Adresas: Lukiškių g. 3-406, LT-02161 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; eksportas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; mokymo kursai; projektavimas; statyba.
Kompanija Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Augina investicijos ir siekis būti arčiau kliento
Augina investicijos ir siekis būti arčiau kliento
Vis daugiau kompanijų priima sprendimą ne įsigyti techniką, kurios darbams prireikia tik tam tikram laikotarpiui, bet ją nuomotis. Ir nuomotis geriausią rinkoje, su kuria darbai bus atlikti kaip...
Paskutinė galimybė įsigyti tokį "Bentley", kurio jau niekada nebus
Paskutinė galimybė įsigyti tokį "Bentley", kurio jau niekada nebus
"Bentley" neseniai paskelbė, kad nuo kitų metų balandžio nutraukia W12 variklių gamybą. Per 20 metų Kru gamykloje buvo sukurta daugiau nei 100 tūkst. britiškos galios pavyzdžių. Paskutinis ir...
Nauja "DS Smith" gamybos linija: didesni pajėgumai ir naujas tvarumo lygis
Nauja "DS Smith" gamybos linija: didesni pajėgumai ir naujas tvarumo lygis
"DS Smith Packaging Lithuania" įgyvendino jau kurį laiką brandintą idėją: suinstaliavo pažangią gofruoto kartono gamybos liniją. Naujausiomis technologijomis aprūpinta linija, į kurią įmonė...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar suplanavote vasaros atostogas?

Akcijų kainos

AIG 49,82 +2,30%
Nokia 4,84 +2,11%
Hewlett-Packard 28,90 +2,08%
Philip Morris 96,62 +2,01%
American Express 162,41 -0,72%
Bank of America 28,30 -1,29%
Wells Fargo 37,38 -1,55%
Macy's 16,98 -1,91%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,87 -6,35%
Auksas 1797,55 +4,20%
Vištiena 3,31 0,00%
Benzinas 2,37 -16,84%
Nafta 74,37 +1,92%
Apelsinai 1,10 +0,92%
Sidabras 23,33 +10,99%
Ryžiai 467,00 +6,14%