VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Alfa klasė

Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Įmonės kodas 304458425
Vadovas Paulius Serva, direktorius
Adresas Kaštonų g. 1, Skaidiškių k., LT-13268 Vilniaus r.
Mobilus telefonas Alfa Klase Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Alfa Klase Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.alfaklase.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/alfaklase/
Skype Alfa klasė
Darbo laikas I-V 8.00-21.00, VI-VII 9.00-21.00
Darbuotojai 52 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 424,20 € (moterų 412,42 €; vyrų 489,01 €) (2021 m. rugpjūtis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 188,90 € (2021 m. rugpjūtis)
Plačiau »
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2020: 566 212 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2020: 27 701 € Plačiau »
Transportas 2021-07: 1 automobilis (išperkamas arba nuomojamas)
Pranešimai
Statistikos departamentas: 90-100% įmonės darbuotojų yra imunizuoti nuo COVID19 (2021-10-13 duomenimis)

VMI: Įmonė įtraukta į VMI sąrašą, kuriai taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
AIKOS Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 500,00 €
Įmonės amžius 4 metai 8 mėnesiai 7 dienos
Įvertinimas
7.9 / 10 (įvertino 176)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Alfa klasė papildomo ugdymo mokykla, kurioje vedame visų mokyklinių disciplinų pamokas po vienu stogu. Kiekvienu Alfa klasės mokiniu rūpinasi rinktinė 150 mokytojų komanda. Mūsų pamokas lanko per tūkstantį 1-12 klasės moksleivių Vilniuje ir Kaune, taip pat priešmokyklinukai ir tam tikrų programų studentai. Pagal mokinių poreikius ir lūkesčius siūlome skirtingus pamokų tipus.

PASLAUGOS MOKSLEIVIAMS

Disciplinos:

 • Matematika
 • Lietuvių k.
 • Anglų k.
 • Fizika
 • Chemija
 • Biologija
 • Istorija
 • Geografija
 • Informatika
 • Rusų k.
 • Prancūzų k.
 • Vokiečių k.
 • Italų k.

INDIVIDUALIOS PAMOKOS

Individualių pamokų metu garantuojame nenutrūkstamą mokytojo dėmesį vieninteliam pamokoje dalyvaujančiam mokiniui. Užsiėmimų tikslas, kiekvienos pamokos planas ir darbo metodika tiesiogiai priderinama prie mokinio asmeninių ypatybių bei pageidavimų. Kreipiamas tikslingas dėmesys į spragas ir į individualius pamokų lankymo lūkesčius.

GRUPINĖS PAMOKOS

Siekdami užtikrinti XXI a. standartus atitinkantį individualizuotą ugdymą, Alfa klasėje formuojame tik nedideles grupeles. Net ir grupinių pamokų metu mokytojo dėmesys paskirstomas visiems asmenims tolygiai, o užsiėmimo eigoje skiriama laiko kiekvieno mokinio klausimams, užduočių aptarimui, spragų pašalinimui. Grupelėse dirba tik panašias mokomojo dalyko žinias turintys mokiniai, taip užtikrinant aukščiausią produktyvumo lygį, o pamokų struktūra suderinama pagal grupelėje esančių mokinių poreikius. Taip pat, Alfa klasės mokytojai primena, kad tam tikrų disciplinų užsiėmimai yra žymiai produktyvesni, kai darbas organizuojamas būtent nedidelėse grupelėse.

VIRTUALIOS PAMOKOS

Visiems mokiniams, dėl individualių poreikių negalintiems atvykti į mūsų patalpose vykstančias pamokas, siūlome nuotolines pamokas ar konsultacijas.

VBE KURSAI

VBE kursų pagrindinis tikslas – pasiruošti konkrečiam Valstybiniam Brandos Egzaminui (VBE). Kursų metu mokytojai išsamiai pristato egzamino programos temas ir struktūrą, detaliai aptaria vertinimo normas. Kiekvieno užsiėmimo metu mokytojai dalinasi patarimais, aptaria egzaminų laikymo niuansus, atsakymų formulavimo ypatumus ir kitus „tips and tricks“. Mokiniams pateikiamas teorinės medžiagos, sudarytos specialiai pagal egzamino matricą, paketas bei analizuojamos tipinės egzamininės užduotys. Siekdami užtikrinti individualizuotą mokslą, mokinius į grupeles paskirstome atsižvelgdami į jų turimas žinias. Taip pat, individualaus, savarankiško darbo metu kilę klausimai yra kruopščiai analizuojami užsiėmimų metu, siekiant nepalikti nė vieno neišsiaiškinto niuanso, o po kiekvieno užsiėmimo mokiniams suteikiamos asmeninės mokytojo rekomendacijos bei grįžtamasis ryšys. Moksleiviai, dalyvavę šiuose kursuose, VBE nesutinka nė vienos netikėtos užduoties ir tvirtu žingsniu keliauja savo tikslo link.
VBE kursų programoje yra skiriamas didelis dėmesys mokinių psichologiniam pasiruošimui laikyti egzaminą. Užsiėmimų metu diskutuojama apie įvairius streso valdymo būdus, efektyvius laiko planavimo metodus, o siekiant sumažinti subjektyvių faktorių įtaką, organizuojamos bandomosios sesijos.

BŪSIMIEMS PIRMOKAMS

Parengiamųjų grupelių būsimiems pirmokams tikslas padėti paruošti ateities mokyklinukus drąsiai ir užtikrintai žengti į pirmąją klasę. Užsiėmimų metu, be priešmokyklinio ugdymo programos įtvirtinimo, mokiniai ugdomi savarankiškumo, dėmesingumo bei kryptingo mokymosi. Šiuose užsiėmimuose įgytos žinios skirtos padėti mokiniams lengviau prisitaikyti prie aplinkos naujoje mokykloje.

PSICHOLOGO KONSULTACIJOS

Mums svarbu, kad Alfa klasės mokiniai sulauktų tinkamos emocinės paramos, o tėveliai turėtų galimybę su specialistais pasikonsultuoti įvairiais vaikų raidos klausimais. Kvalifikuoti psichologai identifikuos ir padės koreguoti elgesio ir emocijų bei tarpasmeninių santykių problemas, įvertins vaikų stiprybes ir sunkumus. Psichologai taip pat galės padėti vaikams išreikšti užslėptus jausmus, mokys juos reikšti tinkamais būdais, sieks ugdyti pasitikėjimą savimi ir kitais.

LOGOPEDO KONSULTACIJOS

Įvertiname vaiko kalbą pagal jo amžių bei kitas svarbias aplinkybes ir nustatome, kokius sutrikimus reikėtų šalinti. Kiekvienam vaikui individualiai parenkame ir pritaikome kalbos (kalbėjimo, rašymo, skaitymo) sutrikimų šalinimo būdus, pratimus atliekame taikant pažangiausius metodus. Supažindiname tėvelius ar globėjus su kalbos sutrikimo pobūdžiu, teikiame rekomendacijas, kokius kalbos korekcijos metodus galima būtų naudoti ir kaip juos taikyti savarankiškai.

TESTAVIMAI STOJANTIEMS Į GIMNAZIJAS

Alfa klasėje visi 8-tokai, norintis stoti į Vilniaus licėjų, Žirmūnų ar Mykolo Biržiškos gimnazijas, gali atvykti laikyti mūsų mokytojų sudarytų bandomųjų egzaminų. Jų užduotys sudarytos remiantis stojamųjų egzaminų programa ir yra autentiškos, tačiau analogiškos egzamino užduotims.

84 proc. Alfa klasės pamokas lankiusiųjų 8-tokų įstojo į savo siekiams gimnazijas, šis rodiklis siekia 96 proc., jei mokiniai pamokas lankė daugiau nei 6 mėnesius (2020-2021 m.m. duomenimis)

Mus rasite:

Mindaugo g. 14, Vilnius

Verkių g. 36, Vilnius

Laisvės pr. 58 - 412, 402, 612 kab., Vilnius

Maironio g. 58, Kaunas

https://alfaklase.lt/

https://www.facebook.com/alfaklase/

https://www.instagram.com/alfa.klase/?hl=en

https://www.linkedin.com/company/20308666/admin/

Veiklos sritys:
Mokymo kursai
Įmonės nuotraukos:
Alfa klasėAlfa klasė nuotraukaFoto Alfa klasė (304458425)Įmonės Alfa klasė nuotraukosAlfa klasė – papildomo ugdymoAlfa klasė, UAB nuotraukaFoto Alfa klasė, UAB (304458425)Įmonės Alfa klasė, UAB nuotraukosmetu alfa beiAlfa klasėAlfa klasėAlfa klasėAlfa klasėAlfa klasėAlfa klasėAlfa klasė
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: papildomas ugdymas, matematika, korepetitorius, mokymas, lietuvių kalba, fizika, papildomas mokymas, papildomai, mokytoja, mokytojas, korepetitoriai vilniuje, korepetitoriai kaune, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 304458425
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Alfa klasė, UAB (įmonės kodas 304458425) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Trečiojo ketvirčio rodiklius pagerinusi "Johnson & Johnson" kilstelėjo metų prognozes
Trečiojo ketvirčio rodiklius pagerinusi "Johnson & Johnson" kilstelėjo metų prognozes 10-19 21:34
Didžiausia pasaulyje sveikatai skirtų prekių gamintoja, viena skiepų nuo COVID-19 ligos kūrėjų "Johnson & Johnson", trečiojo metų ketvirčio grynąją pelną padidinusi 3%, įplaukas – 11%, dar kartą...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

Macy's 28,25 +17,51%
Twitter 64,84 +3,30%
Facebook 335,34 +3,26%
Wells Fargo 49,43 +2,17%
Keurig Dr Pepper 34,76 -1,56%
IBM 142,32 -1,58%
Xerox 20,11 -2,00%
Walt Disney 171,14 -3,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1785,28 -1,25%
Cukrus 0,76 -5,00%
Anglis 168,75 +11,04%
Varis 9370,14 -0,85%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Sidabras 23,99 -6,58%
Kava 4,77 +6,00%
Benzinas 2,24 -0,88%