Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alfa klasė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alfa klasė

Atsiliepimai apie Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Parašyk savo nuomonę apie Alfa klasė, UAB

mokausi pas lietuviu kalbos mokytoja Estera. viskas gerai suprantama, daug padeda, gerai išaiškina temas
Jokūbas Kokanauskis
2021-02-24 20:22:29 IP 28ma0psf
Viskas aišku ir suprantama, lankau pamokas pas Tomą Rinkevičių “Alfa klasė”.
Per pamokas galima lengvai išsiaiškinti temas ir be jokio streso spręsti uždavinius.
Lankau istorijos papildomas pamokas pas mokytoją Indre. Esu labai patenkinta.Suteikia reikiamos informacijos, jeigu kyla klausimų išsiaiškinam visas spragas. Konkrečiai ir aiškiai išaiškina viską. Pamokos įdomios.
Daugiau nei pusę metų lankau Lietuvių kalbos pamokas nuotoliniu būdu Alfa Klasėje pas mokytoją Livetą. Man labai patinka mokytojos mokymo stilius, ji dėmesinga, kantri ir sugeba gerai paaiškinti temas. Jaučiu, kad mano Lietuvių kalbos žinios smarkiai pagerėjo.
Alfa klasėje papildomai mokausi biologijos pas mokytoją Aistę. Esu labai patenkinta pamokų kokybe net per nuotolinį mokymąsi. Mokytoja labai kantri ir moka suprantamai išaiškinti kiekvieną temą. Labai džiaugiuosi pamokų metu įgytomis žiniomis ir nuostabia mokytoja :)
Esam laimingi atradę Alfą klasę, vaikai turi ir kur klausimą paklausti, ir kur paaiškinimą gaut, o svarbiausia, kad yra motyvuoti, laukia pamokų ir jos jiems labai patinka. Didelis ačiū mokytojoms Izabelei ir Dovilei.
Domantė Augustė Lapytė
2021-02-23 20:08:24 IP 2fbap1cn
Džiaugiuosi atradusi Alfa klasę. Lankau biologijos pamokas. Mokytoja Aistė labai gerai išaiškina einamas temas, ji labai puiki ir kantri mokytoja :) Alfa klasėje visai nejaučiu įtampos mokantis ir galiu nesinervinti jei kažko nesuprantu, mokytojos labai aiškiai išaiškina savo mokomus dalykus, todėl su nekantrumu laukiu kiekvienos pamokos. Taip pat smagu, kad galime ir toliau tęsti mokslus net ir nuotoliniu būdu.
Renata čerekaitė
2021-02-23 19:48:05 IP 2i24s3qc
Esu patenkinta Alfa klasės biologijos pamokomis.Manau, kad Alfa klasės mokytojai yra labiau modernus ir labiau kreipia dėmesį į mokinio poreikius.Biologijos mokytoja Aistė yra maloni ir supratinga net ir sunkiausias temas bando paaiškinti aiškiai kad būtų lengviau suprasti, Todėl mano biologijos žinios tikrai patobulėjo.
Esu labai patenkintas savo Alfa klases biologijos pamokomis. Mano manymu alfa klase yra labai moderni ir alternatyvi palyginus su pagrindine mokykla. Biologijos mokytoja Aiste man daug padejo suvokiant biologijos pagrindus ir sunkesnius klausimus. Dziaugiuosi, kad net ir karantino metu pamokos gali vykti normaliai ir produktyviai.
Esame labai patenkinti "Alfa klasė" anglų kalbos pamokomis, o konkrečiai - mokytoja Agne Macaite. Šauniai organizuojamos tiek įprastos pamokos, tiek ir nuotoliniu būdu, po kiekvienos pamokos aprašoma pamokos eiga ir vaiko nusiteikimas bei kaip jam sekėsi, aiški mokymosi eiga ir medžiaga. Vaikas motyvuotas ir noriai eina mokytis. Taip pat norėčiau pagirti ir administraciją, kuri labai greitai ir šauniai organizuoja darbus, atsako į visus klausimus greitai ir rūpestingai. Tikrai super ir labai ačiū!
Norim pasidalinti su visais, kurie dar ieško:)-pati geriausia "Alfa klasės" lietuvių k. mokytoja yra Milda Z.!!!. Nuo pat pirmų pamokų pastebėjome įpatingą jos stropumą, kruopštumą, ruošimąsi pamokoms, ir svarbiausia- begalinį gerumą, palaikymą, nuoširdumą, Ypatingai gera pamokų atmosfera, spinduliuojantis nepaaiškinamas mokytojos sugebėjimas bendrauti, visada puikus "gryžtamasis" ryšys, tikrai kito žodžio nėra:)- kultūringos, tvarkingos pamokų išvados, taiklios pastabos ir pastebėjimai, pamokos suplanavimas iki smulkmenų. Visa" krūva "sunkiausių užduočių po užsiėmimų virsdavo puikiausiais, dažnai visiškai netikėtais rezultatais, Visos mokymosi spragos buvo iškart pastebimos ir taisomos su nepaprastu subtilumu ir priėjimu prie temos, taisyklių esmės ir, kas yra svarbiausia-uždegimu mokytis! Jokio "sauso"mokymo, jokių taisyklių sureikšminimo, jokio streso, -tai tikras stebuklas, kad VISKAS pavyko! Rezultatai žymiai pagerėjo, bet svarbiausia, atsirado noras toliau mokytis ir pažinti.:) Mokytoja Milda labai profesionali- tikros korepetitorės pavyzdys, būtent tokios mokytojos labai laukėm ir tikėjomės. Linkim jai puikios ir šiltos vasaros!
Greta Žilinskaitė
2019-12-09 18:01:33 IP 5f4sobfn
Nuo mokslų metų pradžios papildomai mokausi matematikos pas mokytoją Bernardą bei biologijos pas mokytoją Vilmą. Naujai atrastą norą mokytis šias disciplinas pastebėjau dar po pirmųjų užsiėmimų, o ir aukštų įvertinimų laukt ilgai nereikėjo. Didelis ačiū šiems mokytojams už jų kantrybę ir nuoširdumą aiškinant sunkiausias temas bei už suteiktą galimybę atrasti vis kažką naujo jų dėstomame dalyke tada, kai, atrodo, kad viskas jau ir taip aišku.
Mokausi matematikos pas Ričardą, gerai išaiškindavo temas stipriai pakėlė vidurkį.
Pažintis su Alfa klase nuo pirmos dienos prasidėjo maloniai. Tiek feisbuke tiek paskambinus ar parašius elektroninį laišką atsakymo sulaukdavau greitai, darbuotojai ir direktorius buvo labai mandagūs ir šilti. Labiausiai padėkoti norėčiau biologijos mokytojai Aistei, kuri visą mokymosi laiką nuoširdžiai stengėsi, kruopščiai ruošėsi pamokoms ir net ne jų metu siųsdavo papildomą medžiagą ir užduotis, visada pasiteiraudavo kaip sekasi ir susitikus būdavo geros nuotaikos, kuria užkrėsdavo ir mane. P.s. brandos egzaminas išlaikytas! :)
Elena Markevičiūtė
2019-06-15 11:45:17 IP 5f4souu7
Alfa Klasė - moderni, bendraujanti, ir siekianti tobulėjimo udgymo įstaiga, kurioje savo vietą gali atrasti kiekvienas norintis mokytis naujai, ir kiekvienas norintis mokyti bei įkvėpti kitus pažinti įvairiausias mokslo šakas. Čia laukiami visi - tiek užsidegę pasiruošti egzaminams, stojimams, bei olimpiadoms, tiek norintys uždengti įvairias spragas, prisiminti pamirštas temas, įtvirtinti žinias. Mokant chemijos ir matematikos, man tai buvo neišdildoma kelionė beisleidžiant į mokslo pažinimo pasaulį su kiekvienu mokiniu (-e) atskirai. Per AK pamokas buvo pažvelgiama į mokslą nauju kampu, o informacinių technologijų ir praktinių užsiėmimų dėka pamokos vyko kur kas sklandžiau ir kokybiškiau. Tikrai rekomenduoju Alfa Klasę, kad atrastumėte savo mylimą dalyką iš naujo.

- Elena Markevičiūtė
Esu patenkintas, kad turėjau papildomas fizikos pamokas Alfa klasėje, tikrai nesigailiu! Malonūs mokytojai, kurie tikrai stengiasi padėti!
Esame labai patenkinti Alfa klase, bei jos mokytojais. Norėtume padėkoti puikiai anglų kalbos mokytojai Augustinai. Vaikas padarė didelę pažangą. Planuojame tęsti mokslus kitais metais :)
Esu 100% patenkinta Alfa klase, bei jos mokytojais. Norėčiau pasidžiaugti savo lietuvių kalbos mokytoja Gabriele, kuri yra ne tik puiki mokytoja, bet ir išklauso ko tu nori, ir žino ko tau reikia. Taip pat ir biologijos mokytoja Auguste, su kurios pagalba jaučiuosi pasiruošusi egzaminui tikrai geriau nei prieš tai.
Rašau atsiliepimą apie biologijos mokytoją Igną Badarą. Esu tikrai sužavėta šiuo žmogumi, kuris moka paaiškinti net sudėtingiausius dalykus paprasta kalba ir netgi su juokeliais. Ne visiems mokytojams, turintiems išsilavinimą, pavyksta sulaukti tokio pagarbos jausmo bei išmokti taip vesti pamokas. Po pamokos išeinu su nuostabiu jausmu ir gera nuotaika ne tik nuo malonaus bendravimo, bet ir dėl pilnos bagažinės žinių, kurią išsinešu. Savo mokykloje, deja, tokių gilių žinių gauti negaliu, bet esu laiminga, kad tikrai gerai išlaikysiu egzaminą dėka alfa klasės ir Igno.
Ačiū!
Labai džiaugiuosi, kad atradau Alfa klasę. Esu labai patenkinta tiek mokymo kokybe, tiek mokytoja, tiek Alfa klasės politika bei aplinka. Lankau biologijos pamokas pas mokytoją Augustę. Esame sukūrusios artimą ryšį, kuriuo labai džiaugiuosi. Visuomet galiu drąsiai klausti, rašyti. Jeigu man kažkas neaišku, Augustė visuomet stengiasi paaiškinti taip, kad suprasčiau. Kiekvieną pamoką jaučiu palaikymą bei tikėjimą manimi.
Taigi per pusmestį užpildžiau spragas, ruošiausi VBE. Atsirado dar didesnis noras suprasti, o ne tiesiog "iškalti" medžiagą, tad meilė biologijai tik išaugo! Ačiū:)
Joris Plaščinskas
2019-04-08 16:11:52 IP 2i24qiuu
Norit iš matematikos 100%? Mokytojas Domas kaip tik jums :)
Matematikos, fizikos mokytojas Jonas įtraukiatave į mokslą, nepagaili temų kurių nesimokei mokykloje, išklauso tavo nuomonę, kiekvieną kartą gražiai pasisveikina.
Norėčiau padėkoti mokytojai Gabrielai už jos atsidavimą darbui, už pastangas išmokyti jauną žmogų. Jos pamokos įdomios ir svarbiausia naudingos. Linkiu visiems tokios mokytojos!
Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela- labai gerai moko ir paaiškina visas temas
Mokausi pas matematikos mokytoja Roką. Laibais smagios pamokos, dauk visko išmokstu!
Mokinuosi pas matematikos mokytoja Roką. Labai labai gerai išmoko matematikos, smagios pamokos, po kiekvienos pamokos būna didžiulė nauda.
Mokytoja Gabriela pati geriausią
Alfa klasė - puiki vieta patobulinti savo žinias. Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela visuomet pataria, nurodo krypti, padeda rasti efektyvesnius įsiminimo metodus.Pamokos būna įdomios ir tikrai naudingos.
Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela - „The best teacher ever“.
Ugnė Dirginčiūtė
2019-03-29 10:03:01 IP 2e7r3pef
Alfa klasė - puiki vieta mokytis ir lavintis! Jauki atmosfera, mokytojai visuomet motyvuoja, skatina išmokti kuo daugiau. Išskirtinai lietuvių ir istorijos mokytojos Gabrielos mokymo strategija padeda sužinoti ir įsisavinti daug ir labai greitai, ji informaciją pateikia suprantamai ir aiškiai, puikiai paruošia atsiskaitymams ir egzaminams! Rekomenduoju!
Mokausi fizikos pas mokytoją Domą nuo metų pradžios. Nuo pačios pirmos pamokos susibendravome, jokio nejaukumo nesijaučia. Mokytojas aiškiai išdėsto temas, puikiai paaiškina nesuprantamus dalykus, skiria gerai parinktus namų darbus, pamokos visada įdomios. Neabejoju, kad mokydamasis pas jį, fizikos VBE išlaikysiu puikiai! Labai didelis ačiū už pamokas Domui!!!! 10/10 visiems rekomenduoju!
Alfa klasėje mokausi nuotoliniu būdu, papildomai ruošiuosi anglų kalbos egzaminui. Mane moko Agnė, labai draugiška, jauna, inovatyvi, kūrybinga mokytoja, taip pat dėka jos dabar galiu laisviau kalbėti, rašyti, suvokti anglų kalbą. Jau po kelių mėnesių jaučiau didžiulį progresą, džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. :)
Dar kartą noriu padėkoti Alfa klasei, o būtent mokytojai Gabrielai! Jos pamokos įdomios, nenuobodžios, informacija pateikiama lengvai ir suprantamai, visada galima pasiklausti, dar kartą išsiaiškinti. Labai ačiū už Jūsų atsidavimą, draugiškumą ir šilumą!
Alfa klasė tikrai labai padeda man ruoštis VBE:) mokytojai visi labai malonūs ir kompetentingi, ypač dėkoju savo anglų mokytojai, Angei P., kurios dėka nebeturiu baimės kalbėti angliškai :)
Lankau lietuvių kalbą pas mokytoja Gabrielė ir esu labai patenkinta. Gavau labai daug žinių ir pusmečio pažymis irgi pagerėjo. Mokytoja yra labai draugiška ir maloni, į kiekvieną pamoką einu su nuotaika ir žinau, kad gausiu daug žinių ir gerai busiu pasiruošius į VBE.
Puiki mokykla, draugiška aplinka, puikus santykis tarp mokytojo ir mokinio. Šioje mokykloje dirba tikrai puikūs mokytojai, kurie atiduoda labai didelę dalį savo širdies savo ugdytiniams. Mokytoja Gabriela yra labai pozityvi, puikiai sutaria su mokiniais, skatina plėsti akiratį ir gilinti žinias.
Labai šauni mokykla ir puikūs mokytojai, tarp jų išskirčiau Gabrielą, kuri puikiai sutaria su mokiniais, atranda ryšį su kiekvienu. Greitai regauoja į iškilusias problemas ir operatyviai išsprendžia jas.
Teko lankyti matematikos, biologijos, chemijos ir lietuvių kalbos pamokas. Nuostabi mokymosi aplinka ir labai draugiškas personalas. Labai tiksli ir suprantama mokymosi programa ir lankstus grafikas. Labai rekomenduoju !
Teko mokyti Alfa klasėje matematiką ir chemiją ir, nors nusprendžiau savo laiką investuoti kitoje srityje, labai džiaugiuosi savo patirtimi čia. Alfa klasės komandoje draugiška, pozityvi atmosfera, siekiama įdiegti kuo daugiau naujovių, ieškoti būdų, kaip efektyviau padėti mokiniams. Malonu dirbti vietoje, kur kiekvienam mokiniui galima lanksčiai pritaikyti priemones ir programą. Taip pat svarbu paminėti, kad vadovavimas nepriekaištingas - kilę problemos sprendžiamos greitai. Galima lengvai derinti studijų laiką su darbu, stengiamasi darbuotojams suteikti kuo daugiau lankstumo. Taigi apibendrinant, tai puiki vieta dirbti ir, svarbiausia, inovatyvi bei šiuolaikiškus standartus atitinkanti mokykla.
Sveiki, nuo mokslo metų pradžios lankau anglų kalbos pamokas pas mokytoją Augustiną. Esu labai patenkinta, nes radau vietą, kur sukurta puiki atmosfera, dėstytoja moka sudominti, išklausyti ir nuoširdžiai padėti.Visas procesas aiškus ir efektyviai organizuotas. Išaugo pasitikėjimas savimi ir ženkliai pagerėjo kalbos mokėjimo lygis.Džiugu, kad turiu galimybę gerai pasiruoštis VBE.Labai dėkinga dėstytojai Augustinai ir mokyklos vadovui Pauliui už pagalbą.
Nuoširdžiai rekomenduoju čia mokytis ir tobulėti !
Mokausi lietuvių kalbos pas mokytoją Kristina. Labai džiugu, kad yra įsteigta tokia naujoviška korepetitorių mokyklą, leidžianti mokytis pagal VBE kursą. Ačiū ir labai rekomenduoju!
Noriu padėkoti lietuvių kalbos mokytojai Kristinai ir Alfa klasei už kokybiškas ir gerai suorganizuotas pamokas. Rekomenduoju šią inovatyvią bei šiuolaikišką korepetitorių mokyklą!
Lankau anglų kalbos pamokas, kurias veda mokytoja Augustina. Man labai patinka kaip su manimi ditba, gerai parinkta ir sudėliota mokomoji medžiaga., draugiška atmosfera, jokios itampos. Augustina moka sudominti ir įtraukti į mokymo procesą, labai mandagi ir draugiška. Papildomuos pamokos Alfa klasėje duoda rezultatus, mano anglų kaldos žynias sparčiai gerėja.
Pamokos Alfa klasėje labai stipriai padėjo įstoti į UCL, vieną iš TOP 10 geriausių pasaulio universitetų. Lankiau matematikos pamokas pas mokytoją Pauliu ir fizikos pamokas pas Justina. Nuo pat pirmos dienos buvau nustebintas kaip aiškiai pradėjau suprasti sudėtingas temas, kurias anksčiau bandžiau “iškalti”. Pamokose buvo truputi kitoks naujos medžiagos išdėstymo būdas negu mokykloje, kas turbūt padarė didžiausia skirtumą. Kombinuojama teorija ir praktika, naujos žinios iškart pritaikomos, o ne tik akumuliuojamos bei naudojama daugybė pavyzdžių. Kad ir su kokia sudėtinga tema besusidurtume, mokytojas ją galėjo paaiškinti labai paprastai ir aiškiai, o tik po to gilinantis į detales.
Justina padėjo suprasti fiziką, bei išspręsti sunkesnius uždavinius. Pradėjau matyti fiziką kitokiu kampu ir atradau gilesnį jos suvokimą. Taip pat, įgytos žinios padėjo geriau pasiruošti fizikos VBE, iš kurio gavau virš 95%.
Pauliaus pamokų metu pirmą kartą susidūriau su keliomis sudėtingomis temomis. Nekilo jokių problemų net ir su nemokyklinio lygio uždaviniais bei jų paaiškinimu. Pamoku metų mokytojas skatino mąstyti savarankiškai bei pačiam pritaikyti naujai įgytas žinias, naujas formules atrasti pačiam, o ne išmokti „iš lentelės“.
Apart itin gero mokymosi proceso, visų pamokų metu buvo pozityvi ir draugiška atmosfera, kuri dar labiau skatino pilnai atsiduoti ir stengtis iš visų jėgų.
Didžiausias ačiū Alfa klasei už įspūdingus rezultatus!
Alfa klasėje dėsčiau anglų kalbą, situacija gyvenime susiklostė tokia, jog teko palikti darbo vietą, tačiau noriu labai pasidžiaugti, jog teko dirbti ne tik su nuostabiais ir pareigingais mokinais, bet ir puikiu personalu. Vadovas Paulius visuomet palaikė ir panašu, jog nuoširdžiai ieškojo atsakymų į iškilusias problemas. Nekilo problemų nei dėl apmokėjimo, nei dėl darbo grafiko. Nuoširdžiai rekomenduoju tiek kaip darbdavį, tiek kaip mokyklą, kuri išties kalba šiandien suprantama kalba.
Alfa klasėje dirbau beveik visus šiuos mokslo metus. Sąlygos, kurios sudarytos mokytojams, nepriekaištingos. Viskas, apie ką galėjau pasvajoti ten buvo arba paprašius netrukus atsirasdavo. Suburta absoliučiai profesionali komanda su dar profesionalesniais vadovais priešakyje. Visos problemos sprendžiamos realiu laiku, darbuotojų balsas girdimas - atsižvelgiama į jų nuomonę bei pageidavimus. Darbo grafikas - be galo lankstus, lengvai derinamas. Įmonės požiūris į ugdymą man paliko didžiulį įspūdį ir tapo labai artimas sielai. Nuoširdžiai rekomenduoju ir dėkoju už nuostabią patirtį!
Dirbau Alfa klasėje vienerius mokslo metus matematikos / informatikos mokytojo pozicijoje ir užtikrintai galiu pasakyti, kad darbdavys visada atsižvelgia į mokytojo pageidavimus. Darbo laikas puikiai derinamas su studijomis net ir iškilus netikėtumams galima visada tikėtis, kad atsiras pavaduojantis mokytojas. Kiekviena detalė pirmiausia yra derinama su mokytoju. Ne kartą rekomendavau šią įmonę savo pažįstamiems. Buvo puiku, Ačiū!
Prieš laikydama IELTS kartu su Denisu peržvelgėm, kokio rezultato tikiuosi ir kaip tą pasiekti. Denisas lanksčiai pritaikė mokomąją medžiagą pagal mano žinių lygį, spėjo duoti ‘tips and tricks’, kurie padeda turint itin ribotą laiką užduotims, taip pat padėjo įsivardinti problemines vietas bei kaip jas spręsti, ir galiausiai tiesiog padėjo labiau pasitikėti savo jėgomis. Tiesa, viskas sklandžiai vyko Skype formatu, kadangi buvau ne Vilniuje. Ačiū, be jo IELTS 8 gal ir nebūtų!
Puikus mokytojai, mokantys sudominti ir įtraukti į mokymosi procesą, mokyklėle maža, jauki ir labai efektyviai organizuota. Sūnus žinių įtvirtinimui ir pasirengimui gimnazijos stojamiesiems lankė individualias matematikos, biologijos, fizikos ir istorijos pamokas. Kiekvieno dalyko mokytojai pasiūlė ir sudarė kryptingo mokymosi planą, atsižvelgiant į norimos gimnazijos egzaminų programą ir ankstesnių metų egzaminų užduočių sudarymo praktiką. Rezultatas puikus, įstojome į pirmo pasirinkimo gimnaziją - Vilniaus licėjų. Drąsiai rekomenduojame!
Lankau VBE kursus pas Justiną, labai kantri, draugiška, visuomet pasiruošus padėti ir atsakyti į klausimus. Per pamokas suteikiama daug medžiagos, atsižvelgiama į mokinių pageidavimus, patogi namų darbų sistema ir puiki atmosfera.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Patikimas partneris – augti norinčiam verslui Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ tapo viena populiariausių apskaitos ir verslo valdymo sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje 02-25 17:28
Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai...
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams 02-25 17:18
Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2021 m. Lietuvoje...
Naujas vakcinų tiekimo planas 70% populiacijos paskiepyti leistų iki vidurvasario 02-25 20:30
Nauji vakcinos nuo COVID-19 tiekimo grafikai sudaro galimybę iki vidurvasario paskiepyti 70% suaugusių Lietuvos gyventojų, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%