Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alfa klasė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alfa klasė

Atsiliepimai apie Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Parašyk savo nuomonę apie Alfa klasė, UAB

Mes su Džiugu labai esame laimingi, kad mums lietuvių kalbos pamoką veda mokytoja Sigutė. Pasak, Džiugo, ji moka išaiškinti suprantamai dalyką, nuoširdi. Džiugas labai laukia Sigutės vedamos pamokos ir mokslo rezultatai pagerėjo. Ačiū Jums, Sigute.
Neringa Saboniene
2023-01-16 19:59:51 IP 2g486585
Mano sunus Donatas lanko lietuviu kalbos pamokas pas Simona Trifonovaitė. Esam labai patenkinti sunaus pazanga, visalaik laukia lietuviu pamokos. Nuostabi jauna mokytoja.
Lankau matematikos pamokas pas Dovydą. Šaunus mokytojas. Puikiai viska paaiškina, linksmas ir labai gerai paruoše atsiskaitymams. Tikrai pastebėjau, kad mano matematikos įgūdžiai pagerėjo. Iš kontrolinių gaunų geresnius pažymius nei prieštai. Labai rekomenduoju.
Dukra lanko matematikos pamokas pas mokytoją Gertrūdą. Atsiliepimai patys geriausi. Mokytoja gerai išaiškina, puikiai motyvuoja, įsigilina kur yra žinių trūkumas. Džiaugiuosi, kad pasirinkom.
Lankau matematikos pamokas pas Tomą. Šaunus mokytojas, viską lengvai paaiškina.
Lankau matematikos pamokas pas Tomą jau antrus metus. Tomas aiškiai paaiškina viską, ko nesuprantu iki tol, kol nebelieka jokių spragų. Mano matematikos rezultatai kilo.
Lankau matematikos pamokas pas Tomą. Aiškiai išaiškina temas ir labai nuoširdžiai stengiasi padėti.
Lankau matematikos pamokas pas Tomą. Labai aiškiai ir lengvai išaiškina uždotis kuriu nesupratau mokykloje. Jaučiu kad mano matematikos žinios pakilo. Nuoširdus ir draugiškas mokytojas!
Mokausi matematika pas Toma, manau labai geras mokytojas, ištraukė mane iš noro pasiduoti matematikai, visada yra džiugu pas Toma jungtis į pamoka.
Lankau matematikos pamokas pas Tomą, viskas super. Geras mokytojas, viską paaiškina sklandžiai ir tikrai rekomenduočiau kitiems, kam nesiseka su matematika, kreiptis į Tomą. Jis tikrai jums padės!
labai geras mokytojas, labai aiškiai paaiškina man matematikos taisykles.
Martinas Šadauskas
2022-11-15 21:07:11 IP 28mcthlj
Lankau matematikos pamokas pas Tomą, tikrai jaučiu kad mano matematikos įgūdžiai pagerėjo. Iš kontrolinių gaunų geresnius pažymius nei prieštai. Pasikartoju visas man aktualias temas Mykolo Biržiškos stojamiesiams egzaminams. Mokytojas labai geras, nešaukia, nepyksta. Jei kažko nesupranti aiškiai ir smulkiai paaiškina temą.
Martinas Šadauskas
2022-11-15 21:05:09 IP 28mcthlj
Lankau matematikos pamokas pas, tikrai jaučiu kad mano matematikos įgūdžiai pagerėjo. Iš kontrolinių gaunų geresnius pažymius nei prieštai. Pasikartoju visas man aktualias temas Mykolo Biržiškos stojamiesiams egzaminams. Mokytojas labai geras, nešaukia, nepyksta. Jei kažko nesupranti aiškiai ir smulkiai paaiškina temą.
Matematikos mokausi pas Tomą. Labai paprastai ir aiškiai paaiškina. Taip pat nuoširdžiai bendrauja, todėl yra visai nebaisu klausti ir aiškintis ko nesupratau. Apibendrinus tikrai rekomenduoju!
Matematikos mokausi pas Tomą. Atidžiau ir greičiau sprendžiu. Gerai išaiškina užduotis kurių nesuprantu mokykloje. Labai draugiškas ir kantrus mokytojas.
Matematikos mokausi pas Tomą. Labiau suprantu uždavinius, bei kaip juos išspręsti, suprantu kur darau klaidas. Mokytojas yra draugiškas ir kantrus.
Mokausi matematikos pas Tomą. Esu labai patenkinta pažymiais, pradėjau pasitikėti savimi, lengviau suprantu temas.
Aiškina temas nuoširdžiai, suprantamai.
Matematikos sūnus mokosi pas mokytoją Tomą. Esu patenkinta mokymo kokybės rezultatais, vaikas noriai lanko užsiėmimus. Mokymosi metodika parinkta atsižvelgiant į vaiko esamas spragas. Ačiū!
Džiaugiuosi, kad dukra gali ir šiemet gilintis į matematikos vingrybes su mokytoju Tomu. Tomo parenkamų Individualių, pagal vaiko gebėjimus parinktų, užduočių sprendimai leidžia dukrai sėkmingai mokytis. Ačiū!
Mokausi matematiką pas Tomą. Labai stipriai padėjo pasikelti pažymius, lengviau suprantu temas. Nenuobodžiai aiškina, įdomu mokytis.
Matematikos mokytojas Tomas labai kantrus ir draugiškas. Geba aiškiai paaiškinti temas ir užduotis, ieško individualių sprendimų. Dukra noriai dirba pamokose su Tomu, aiškinasi, tai ko nespėjo suprasti mokykloje, nebijo klausti. Mokytojas visuomet pateikia grįžtamojo ryšio komentarus tėvams. Mes tikimės greitu metu užpildyt žinių spragas ir pagerinti dalyko įvertinimus mokykloje. Nuoširdžiausiai rekomenduojame mokytis pas matematikos mokytoją Tomą.
Noriu padėkoti “Alfa klasės” mokytojams: Lukui (matematika), Augustei (biologija), Aistei (biologija), Ievai (anglų k.) už jūsų nuoširdų, geranorišką, lankstų ir didele patirtimi paremtą mokymą. Mokytis buvo įdomu, dirbome intensyviai ir egzaminams pasiruošti pavyko labai gerai. VBE rezultatai - geresni nei tikėjausi, į išsvajotą studijų programą esu pakviesta. Tad ačiū, jums, kad padėjote man įgyvendinti savo svajonę, ir kad buvote kantrūs, net jei (kartais) variau jus į neviltį. :)

Šie mokytojai visada išliko profesionalūs, palaikė, drąsino, tikėjo, suteikė visą reikiamą informaciją bei mokymosi medžiagą, ir nors dirbti teko daug, man tai buvo streso nekelianti ir visiškai atsipirkusi investicija. Rekomenduoju visiems, kuriems svarbu gerai pasiruošti VBE ir emociškai nesužlugti pakeliui. :)) Linkiu visokeriopos sėkmės šiems nuostabiems, įkvepiantiems mokytojams. Man jūs - švietimo ateitis. ❤️
Mums ši mokykla labai pasiteisino, ženkliai pagerėjo sūnaus matematikos pažymiai, o svarbiausia, kad atsirado supratimas, suvokimas ir noras dirbti. Labai malonūs mokytojai, gera sistema. Patogus mokėjimo būdas. Ačiū labai, tikrai grįšime, jei prireiks :)
Sūnus Šarūnas mokėsi anglų k. pas mokytoją Luką Rakauską. Puikus, draugiškas mokytojas. Rekomenduojam!
Didelis ačiū mokytojui Lukui už pagalbą dukrai Emilijai ruošiantis anglų kalbos egzaminui.
Džiaugiuosi laiku radus Alfa klasę, ačiū istorijos mokytojai Indrei už pagalbą 12-tokui, per metus laiko padėjo pasiruošti egzaminui, susistemino žinias, Indrės dėka sūnus užtikrintai ėjo į egzaminą. Dėkoju, kad esate. Sėkmės.
Esu labai dėkinga matematikos mokytojui Eugenijui, kuris visados turėjo kantrybės kiekvieną uždavinį paaiškinti 105 kartus, visada skatino siekti tik aukščiausių rezultatų. Su jo pagalba buvo pasiektas norimas matematikos vidurkis ir išsiaiškintos pačios baisiausios temos :). Labai ačiū! :)
Galina Savarauskienė
2022-06-07 15:30:31
Esu de galo dėkinga mokytojui Lukui Rakauskui už jo lietuvių kalbos ir literatūros pamokas mano dukrai Kristinai.
Kristina visada laukė Luko pamokų, noriai dalyvavo pamokuose, gilino žinias. Su Luko pagalbą praplėtė mąstymą ribas, nes Lukas mokėjo sudominti. Dėl Luko pagalbos Kristina pasiekė geresnių rezultatų ir labiau pamilo lietuvių kalbą ir literatūrą, pradėjo daugiau skaityti knygas.
Ačiū Lukai Jums labai!!!!
Kristinos (12 kl) mama
Sūnui matematikos pamokas vedė Eugenijus Gabrielius. DIDŽIAUSIAS IR NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIŪ JŪSŲ VISAI ŠAUNIAI KOMANDAI IR YPATINGAI MOKYTOJUI:)
ačiū už ataskaitas ir paskaitas, už malonų bendravimą ir pagalbą:) Linkiu ir toliau tokia dvasia mokyti mažiau mokintinus ir visus, kuriems Jūsų pagalba reikalinga:) dar kartą ačiū Gabrieliui už geranoriškumą ir kantrybę:)
Labai nuostabus ir šiltas visas mokytojų kolektyvas. Džiaugiuosi lietuvių korepetitore Juste, biologijos korepetitore Aiste. Tai tikrai šilti ir nuostabūs žmonės. Taip pat noriu pagirti ir adminstracijos darbą: lankstūs, atidūs ir įsiklausantys. Nuostabu.
Ruošiausi biologijos egzaminui pas mokytoją Ugnę. Pamokos buvo naudingos ir produktyvios, mokytis biologiją tapo smagu ir linksma. Mokytoja labai maloni ir draugiška, nebaisu pasitikslinti kelis kartus jeigu kyla klausimų. Rekomenduoju!
Lankau biologijos pamokas pas mokytoją Ugnę. Esu tikrai patenkinta dalyvaudama jos pamokose. Nors ir mokinamės nuotoliniu būdu, bet pamokos yra tikrai kokybiškos, per visą pusmetį išmokau tikrai daug. Pamokose mes ne tik mokinamės naujesnes temas, bet ir prisimename senesnes, kur dar gali būti likę spragų. Taip pat man labai patinka, kad Ugnė pamokoje papasakoja daug pavyzdžių: įdomių faktų iš savo gyvenimo, pasaulio atradimų... Aš tikrai džiaugiuosi, kad pas ją mokinausi, nes ji yra jaunatviška ir turi patirties mokinti. Dažniausiai net nepastebiu, kaip praeina pamoka. Tai pat yra daug video medžiagos, trumpų testų, kuriuos pabaigti užduoda namų darbams. Pažymiai pagerėjo ir vėl pradėjau mėgti biologiją.
Man visus šiuos mokslo metus chemiją dėstė Ugnė, jos pamokos visada buvo įdomios, man labai patiko, buvo momentų kai galėjome ir kartu pasijuokti, šiek tiek atsipalaiduoti, taip pat Ugnė man padėjo daug geriau išsiaiškinti mokykloje eitas temas, esu tikrai labai patrnkinta jos pamokomis.
Lankau chemijos pamokas pas mokytoją Ugnę. Jaučiasi pažanga, su ja lengva bendrauti, gerai ir aiškiai išdėsto temas, padeda, nebaisu užduoti klausimus. Džiaugiuosi, kad mokausi pas ją!
Sūnus lanko biologiją pas mokytoją Ugnę. Puiki mokytoja. Labai padėjo jos pamokos, vidurkis pagėrėjo.
Lankau biologijos pamokas pas mokytoją Ugnę, kuri tikrai įdomiai ir suprantamai paaiškina sudėtingas biologijos temas. Pamokos metu atmosfera jauki, tad kartu galime ne tik daryti įvairaus tipo užduotis, bet ir diskutuoti įvairiais klausimais. Mokytoja išties moka sudominti:)
Aiste Smetoniene
2022-05-22 14:37:23 IP 2i23sd5f
Mano sūnus mokosi papildomai chemiją pas mokytoją Ugnę. Labai puiki mokytoja, sugebėjusi ištraukti sūnų iš chemijos “duobės”. Pasimokęs papildomai, labai greitai padengė spragas ir pasiekė gerų rezultatų! Tai mokytoja, kuri tikrai išmano dėstomą dalyką ir sūnus visada noriai jungiasi į pamokas. Tikrai rekomenduoju, puiki mokytoja!
Mokausi chemiją pas mokytoją Ugnę. Nežinau ar esu turėjusi geresnę korepetitorę. Mokytoja viską išdėsto labai aiškiai. Mano pažymiai chemijoje tikrai pagerėjo ir pati jaučiu, kad iš tikrųjų ją suprantu. Pirmą kartą mokytoja yra man kaip draugė, kurios nebijau klausti. Mokantis su ja, chemija iš tikrųjų man pasidarė įdomi. Ji pateikia vaizdinių pavyzdžių, pavyzdžiui, nuotraukų arba video įrašų, kol mokomės naujas temas. Su ja pamokos nebūna nuobodžios. Su šia mokytoja galima ir pajuokauti ir puikiai išsiaiškinti viską, kas neaišku.
Lankau pamokas pas lietuvių kalbos korepetitorią Barborą. Esu labai laiminga, kad mokausi pas ją. Į pamokas visada einu su dideliu džiaugsmu, nes jose yra sudaroma jauki atmosfera. Barbora yra labai šilta ir gera mokytoja. Visada atsižvelgia į mano pageidavus ką veikti pamokoje. Greitai užveda ant kelio:)
Mokausi lietuvių kalbą su mokytoja Barbora. Ji man padėjo pasikelti pažymius ir dabar aš matau didelį skirtumą. Barbora moka gerai bendrauti su jaunimu.
Mokytojas Lukas mane mokė tik keletą mėnesių, bet tikrai jaučiu pasistūmėjimą ties lietuviu k. Galbūt rezultatai nėra tobuli, bet progresas tikrai yra. Suprantu daugiau, negu anksčiau. Aišku, kai būna pliusų, būna ir minusų. Dalykai, kuriuos užfiksavau ir kurie manęs ne tiek tenkino, tai vėlyvo meto rašymas dėl pamokų ar kokių nors pasikeitimų. Taip pat, suprantu, jog mokytojo darbas yra mokyti ir taisyti, klaidas, jeigu tokių yra, bet per didelis komentavimas gali ir demotyvuoti (aišku, priklauso nuo ką mokomės ir pnš. Man asmeniškai geriau, kai parašant darbą gaunu bendras įžvalgas ir komentarus, o ne kiekviename sakinyje. Nepaisant to, puikus ir ryžto pilnas mokytojas. Taip ir toliau :)
Mokausi Lietuvių pas mokytoją Magdaleną. Labai džiaugiuosi eidamas į jos pamokas, lengva šnekėtis, nes mokytoja jauna, viską aiškiai išdėsto.
Mokausi matematikos pas mokytoją Antaną. Mokytojas suteikia vilties, išmokė nebijoti matematikos pamokų. Labai aiškiai paaiškina reikalingas temas.
Mokausi lietuvių kalbos pas mokytoją Magdą. Nuo to laiko, kai pradėjau vaikščioti į jos pamokas, pastebėjau ženklią pažangą ir gramatikoje, ir rašinių rašyme. Mokytoja labao draugiška ir visada padeda, jei turiu klausimų.
Pradėjau lankyti papildomai lietuvių kalbos pamokas pas Magda. Jau pastebėjau savo gerus rezultatus.
Labai rekomenduoju eiti papildomai pas šią mokytoja, jinai moka bendrauti su jaunimu ir išaiškina visa mokymosi medžega labai kruopščiai.
Rimgailė Šegždaitė
2021-12-01 21:22:01 IP 28lgap7o
Alfa klasėje mokausi jau trečius metus. Ir niekad nieks nenuvylė. Labai džiaugiuosi, kad ir šiais metais pakliuvau pas mokytoją iš didžiosios - Antaną.
Prieš visus sprendimus, paklausti kaip tu ar pasiūlyt arbatos yra mažytis, bet viską iš esmės pakeičiantis dalykas. Tokių besišypsančių akim mokytojų nesu sutikus daug, Antanas vienas iš jų. Visad pradžiugina ir nuteikia, kad viskas bus čiki. Mokytojui išties rūpi, o pamokos visad laukiamos, belieka tik pačiam pasirūpinti, kad visa informacija ir patarimai užsiliktų ir būtų panaudoti:))
Gyvenam Airijoje ir prasidėjus karantinui nusprendėm pakeisti Lituanistinę mokyklą į Lietuvių kalbos pamokas internetu su Alfa klase. Tikrai džiaugiamės padarę tokį sprendimą. Dukrai labai patinka mokytojos Livetos pamokos ir sutaupom daug laiko.
Teko mokytis kelis dalykus - lietuvių ir anglų kalbas, taip pat informatiką su fizika. Nuostabūs, pasiaukojantys, besirūpinantys korepetitoriai. Pačios naudingiausios pamokos buvo su lietuvių kalbos korepetitoria - Magda. Detalus kūrinių aptarimas, raštingumo pamokos, pagalba formuluojant ir dėstant mintis, norimus aspektus - nuostabiausias pasiruošimas lietuvių kalbos VBE. Atrodo, jog lietuvių kalbos pamokos niekada nebuvo tokios lengvos, bei įdomios. Didelis ačiū!
Ruošiausi VBE egzaminams su mokytoja Magda lietuvių kalbai. Pamokos buvo dinamiškos, įdomios ir labai naudingos. Medžiaga paruošta, krūvis optimalus, be to gerokai padeda įsitvirtinti mokykloje girdėtą medžiagą. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos!

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365® ARCHITECTUS | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
iLotus
ZWCAD

Adresas: Lukiškių g. 3-406, LT-02161 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; eksportas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; mokymo kursai; projektavimas; statyba.
Kompanija Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...
Tarptautinė paroda "Ką pasėsi... 2023" – stereotipus laužančios inovacijos šiuolaikiniam agrosektoriui
Kovo 30–balandžio 1 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) 27-ąjį kartą vyks tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi... 2023". Per šį laikotarpį...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Meta 188,77 +23,28%
Google 108,80 +7,27%