Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alfa klasė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alfa klasė

Atsiliepimai apie Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Parašyk savo nuomonę apie Alfa klasė, UAB

Elena Markevičiūtė
2019-06-15 11:45:17 IP 188.69.215.175
Alfa Klasė - moderni, bendraujanti, ir siekianti tobulėjimo udgymo įstaiga, kurioje savo vietą gali atrasti kiekvienas norintis mokytis naujai, ir kiekvienas norintis mokyti bei įkvėpti kitus pažinti įvairiausias mokslo šakas. Čia laukiami visi - tiek užsidegę pasiruošti egzaminams, stojimams, bei olimpiadoms, tiek norintys uždengti įvairias spragas, prisiminti pamirštas temas, įtvirtinti žinias. Mokant chemijos ir matematikos, man tai buvo neišdildoma kelionė beisleidžiant į mokslo pažinimo pasaulį su kiekvienu mokiniu (-e) atskirai. Per AK pamokas buvo pažvelgiama į mokslą nauju kampu, o informacinių technologijų ir praktinių užsiėmimų dėka pamokos vyko kur kas sklandžiau ir kokybiškiau. Tikrai rekomenduoju Alfa Klasę, kad atrastumėte savo mylimą dalyką iš naujo.

- Elena Markevičiūtė
Esu patenkintas, kad turėjau papildomas fizikos pamokas Alfa klasėje, tikrai nesigailiu! Malonūs mokytojai, kurie tikrai stengiasi padėti!
Esame labai patenkinti Alfa klase, bei jos mokytojais. Norėtume padėkoti puikiai anglų kalbos mokytojai Augustinai. Vaikas padarė didelę pažangą. Planuojame tęsti mokslus kitais metais :)
Esu 100% patenkinta Alfa klase, bei jos mokytojais. Norėčiau pasidžiaugti savo lietuvių kalbos mokytoja Gabriele, kuri yra ne tik puiki mokytoja, bet ir išklauso ko tu nori, ir žino ko tau reikia. Taip pat ir biologijos mokytoja Auguste, su kurios pagalba jaučiuosi pasiruošusi egzaminui tikrai geriau nei prieš tai.
Rašau atsiliepimą apie biologijos mokytoją Igną Badarą. Esu tikrai sužavėta šiuo žmogumi, kuris moka paaiškinti net sudėtingiausius dalykus paprasta kalba ir netgi su juokeliais. Ne visiems mokytojams, turintiems išsilavinimą, pavyksta sulaukti tokio pagarbos jausmo bei išmokti taip vesti pamokas. Po pamokos išeinu su nuostabiu jausmu ir gera nuotaika ne tik nuo malonaus bendravimo, bet ir dėl pilnos bagažinės žinių, kurią išsinešu. Savo mokykloje, deja, tokių gilių žinių gauti negaliu, bet esu laiminga, kad tikrai gerai išlaikysiu egzaminą dėka alfa klasės ir Igno.
Ačiū!
Labai džiaugiuosi, kad atradau Alfa klasę. Esu labai patenkinta tiek mokymo kokybe, tiek mokytoja, tiek Alfa klasės politika bei aplinka. Lankau biologijos pamokas pas mokytoją Augustę. Esame sukūrusios artimą ryšį, kuriuo labai džiaugiuosi. Visuomet galiu drąsiai klausti, rašyti. Jeigu man kažkas neaišku, Augustė visuomet stengiasi paaiškinti taip, kad suprasčiau. Kiekvieną pamoką jaučiu palaikymą bei tikėjimą manimi.
Taigi per pusmestį užpildžiau spragas, ruošiausi VBE. Atsirado dar didesnis noras suprasti, o ne tiesiog "iškalti" medžiagą, tad meilė biologijai tik išaugo! Ačiū:)
Joris Plaščinskas
2019-04-08 16:11:52 IP 88.119.4.126
Norit iš matematikos 100%? Mokytojas Domas kaip tik jums :)
Matematikos, fizikos mokytojas Jonas įtraukiatave į mokslą, nepagaili temų kurių nesimokei mokykloje, išklauso tavo nuomonę, kiekvieną kartą gražiai pasisveikina.
Norėčiau padėkoti mokytojai Gabrielai už jos atsidavimą darbui, už pastangas išmokyti jauną žmogų. Jos pamokos įdomios ir svarbiausia naudingos. Linkiu visiems tokios mokytojos!
Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela- labai gerai moko ir paaiškina visas temas
Mokausi pas matematikos mokytoja Roką. Laibais smagios pamokos, dauk visko išmokstu!
Mokinuosi pas matematikos mokytoja Roką. Labai labai gerai išmoko matematikos, smagios pamokos, po kiekvienos pamokos būna didžiulė nauda.
Mokytoja Gabriela pati geriausią
Alfa klasė - puiki vieta patobulinti savo žinias. Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela visuomet pataria, nurodo krypti, padeda rasti efektyvesnius įsiminimo metodus.Pamokos būna įdomios ir tikrai naudingos.
Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela - „The best teacher ever“.
Ugnė Dirginčiūtė
2019-03-29 10:03:01 IP 84.15.179.215
Alfa klasė - puiki vieta mokytis ir lavintis! Jauki atmosfera, mokytojai visuomet motyvuoja, skatina išmokti kuo daugiau. Išskirtinai lietuvių ir istorijos mokytojos Gabrielos mokymo strategija padeda sužinoti ir įsisavinti daug ir labai greitai, ji informaciją pateikia suprantamai ir aiškiai, puikiai paruošia atsiskaitymams ir egzaminams! Rekomenduoju!
Mokausi fizikos pas mokytoją Domą nuo metų pradžios. Nuo pačios pirmos pamokos susibendravome, jokio nejaukumo nesijaučia. Mokytojas aiškiai išdėsto temas, puikiai paaiškina nesuprantamus dalykus, skiria gerai parinktus namų darbus, pamokos visada įdomios. Neabejoju, kad mokydamasis pas jį, fizikos VBE išlaikysiu puikiai! Labai didelis ačiū už pamokas Domui!!!! 10/10 visiems rekomenduoju!
Alfa klasėje mokausi nuotoliniu būdu, papildomai ruošiuosi anglų kalbos egzaminui. Mane moko Agnė, labai draugiška, jauna, inovatyvi, kūrybinga mokytoja, taip pat dėka jos dabar galiu laisviau kalbėti, rašyti, suvokti anglų kalbą. Jau po kelių mėnesių jaučiau didžiulį progresą, džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. :)
Dar kartą noriu padėkoti Alfa klasei, o būtent mokytojai Gabrielai! Jos pamokos įdomios, nenuobodžios, informacija pateikiama lengvai ir suprantamai, visada galima pasiklausti, dar kartą išsiaiškinti. Labai ačiū už Jūsų atsidavimą, draugiškumą ir šilumą!
Alfa klasė tikrai labai padeda man ruoštis VBE:) mokytojai visi labai malonūs ir kompetentingi, ypač dėkoju savo anglų mokytojai, Angei P., kurios dėka nebeturiu baimės kalbėti angliškai :)
Lankau lietuvių kalbą pas mokytoja Gabrielė ir esu labai patenkinta. Gavau labai daug žinių ir pusmečio pažymis irgi pagerėjo. Mokytoja yra labai draugiška ir maloni, į kiekvieną pamoką einu su nuotaika ir žinau, kad gausiu daug žinių ir gerai busiu pasiruošius į VBE.
Puiki mokykla, draugiška aplinka, puikus santykis tarp mokytojo ir mokinio. Šioje mokykloje dirba tikrai puikūs mokytojai, kurie atiduoda labai didelę dalį savo širdies savo ugdytiniams. Mokytoja Gabriela yra labai pozityvi, puikiai sutaria su mokiniais, skatina plėsti akiratį ir gilinti žinias.
Labai šauni mokykla ir puikūs mokytojai, tarp jų išskirčiau Gabrielą, kuri puikiai sutaria su mokiniais, atranda ryšį su kiekvienu. Greitai regauoja į iškilusias problemas ir operatyviai išsprendžia jas.
Teko lankyti matematikos, biologijos, chemijos ir lietuvių kalbos pamokas. Nuostabi mokymosi aplinka ir labai draugiškas personalas. Labai tiksli ir suprantama mokymosi programa ir lankstus grafikas. Labai rekomenduoju !
Teko mokyti Alfa klasėje matematiką ir chemiją ir, nors nusprendžiau savo laiką investuoti kitoje srityje, labai džiaugiuosi savo patirtimi čia. Alfa klasės komandoje draugiška, pozityvi atmosfera, siekiama įdiegti kuo daugiau naujovių, ieškoti būdų, kaip efektyviau padėti mokiniams. Malonu dirbti vietoje, kur kiekvienam mokiniui galima lanksčiai pritaikyti priemones ir programą. Taip pat svarbu paminėti, kad vadovavimas nepriekaištingas - kilę problemos sprendžiamos greitai. Galima lengvai derinti studijų laiką su darbu, stengiamasi darbuotojams suteikti kuo daugiau lankstumo. Taigi apibendrinant, tai puiki vieta dirbti ir, svarbiausia, inovatyvi bei šiuolaikiškus standartus atitinkanti mokykla.
Sveiki, nuo mokslo metų pradžios lankau anglų kalbos pamokas pas mokytoją Augustiną. Esu labai patenkinta, nes radau vietą, kur sukurta puiki atmosfera, dėstytoja moka sudominti, išklausyti ir nuoširdžiai padėti.Visas procesas aiškus ir efektyviai organizuotas. Išaugo pasitikėjimas savimi ir ženkliai pagerėjo kalbos mokėjimo lygis.Džiugu, kad turiu galimybę gerai pasiruoštis VBE.Labai dėkinga dėstytojai Augustinai ir mokyklos vadovui Pauliui už pagalbą.
Nuoširdžiai rekomenduoju čia mokytis ir tobulėti !
Mokausi lietuvių kalbos pas mokytoją Kristina. Labai džiugu, kad yra įsteigta tokia naujoviška korepetitorių mokyklą, leidžianti mokytis pagal VBE kursą. Ačiū ir labai rekomenduoju!
Noriu padėkoti lietuvių kalbos mokytojai Kristinai ir Alfa klasei už kokybiškas ir gerai suorganizuotas pamokas. Rekomenduoju šią inovatyvią bei šiuolaikišką korepetitorių mokyklą!
Lankau anglų kalbos pamokas, kurias veda mokytoja Augustina. Man labai patinka kaip su manimi ditba, gerai parinkta ir sudėliota mokomoji medžiaga., draugiška atmosfera, jokios itampos. Augustina moka sudominti ir įtraukti į mokymo procesą, labai mandagi ir draugiška. Papildomuos pamokos Alfa klasėje duoda rezultatus, mano anglų kaldos žynias sparčiai gerėja.
Pamokos Alfa klasėje labai stipriai padėjo įstoti į UCL, vieną iš TOP 10 geriausių pasaulio universitetų. Lankiau matematikos pamokas pas mokytoją Pauliu ir fizikos pamokas pas Justina. Nuo pat pirmos dienos buvau nustebintas kaip aiškiai pradėjau suprasti sudėtingas temas, kurias anksčiau bandžiau “iškalti”. Pamokose buvo truputi kitoks naujos medžiagos išdėstymo būdas negu mokykloje, kas turbūt padarė didžiausia skirtumą. Kombinuojama teorija ir praktika, naujos žinios iškart pritaikomos, o ne tik akumuliuojamos bei naudojama daugybė pavyzdžių. Kad ir su kokia sudėtinga tema besusidurtume, mokytojas ją galėjo paaiškinti labai paprastai ir aiškiai, o tik po to gilinantis į detales.
Justina padėjo suprasti fiziką, bei išspręsti sunkesnius uždavinius. Pradėjau matyti fiziką kitokiu kampu ir atradau gilesnį jos suvokimą. Taip pat, įgytos žinios padėjo geriau pasiruošti fizikos VBE, iš kurio gavau virš 95%.
Pauliaus pamokų metu pirmą kartą susidūriau su keliomis sudėtingomis temomis. Nekilo jokių problemų net ir su nemokyklinio lygio uždaviniais bei jų paaiškinimu. Pamoku metų mokytojas skatino mąstyti savarankiškai bei pačiam pritaikyti naujai įgytas žinias, naujas formules atrasti pačiam, o ne išmokti „iš lentelės“.
Apart itin gero mokymosi proceso, visų pamokų metu buvo pozityvi ir draugiška atmosfera, kuri dar labiau skatino pilnai atsiduoti ir stengtis iš visų jėgų.
Didžiausias ačiū Alfa klasei už įspūdingus rezultatus!
Alfa klasėje dėsčiau anglų kalbą, situacija gyvenime susiklostė tokia, jog teko palikti darbo vietą, tačiau noriu labai pasidžiaugti, jog teko dirbti ne tik su nuostabiais ir pareigingais mokinais, bet ir puikiu personalu. Vadovas Paulius visuomet palaikė ir panašu, jog nuoširdžiai ieškojo atsakymų į iškilusias problemas. Nekilo problemų nei dėl apmokėjimo, nei dėl darbo grafiko. Nuoširdžiai rekomenduoju tiek kaip darbdavį, tiek kaip mokyklą, kuri išties kalba šiandien suprantama kalba.
Alfa klasėje dirbau beveik visus šiuos mokslo metus. Sąlygos, kurios sudarytos mokytojams, nepriekaištingos. Viskas, apie ką galėjau pasvajoti ten buvo arba paprašius netrukus atsirasdavo. Suburta absoliučiai profesionali komanda su dar profesionalesniais vadovais priešakyje. Visos problemos sprendžiamos realiu laiku, darbuotojų balsas girdimas - atsižvelgiama į jų nuomonę bei pageidavimus. Darbo grafikas - be galo lankstus, lengvai derinamas. Įmonės požiūris į ugdymą man paliko didžiulį įspūdį ir tapo labai artimas sielai. Nuoširdžiai rekomenduoju ir dėkoju už nuostabią patirtį!
Dirbau Alfa klasėje vienerius mokslo metus matematikos / informatikos mokytojo pozicijoje ir užtikrintai galiu pasakyti, kad darbdavys visada atsižvelgia į mokytojo pageidavimus. Darbo laikas puikiai derinamas su studijomis net ir iškilus netikėtumams galima visada tikėtis, kad atsiras pavaduojantis mokytojas. Kiekviena detalė pirmiausia yra derinama su mokytoju. Ne kartą rekomendavau šią įmonę savo pažįstamiems. Buvo puiku, Ačiū!
Prieš laikydama IELTS kartu su Denisu peržvelgėm, kokio rezultato tikiuosi ir kaip tą pasiekti. Denisas lanksčiai pritaikė mokomąją medžiagą pagal mano žinių lygį, spėjo duoti ‘tips and tricks’, kurie padeda turint itin ribotą laiką užduotims, taip pat padėjo įsivardinti problemines vietas bei kaip jas spręsti, ir galiausiai tiesiog padėjo labiau pasitikėti savo jėgomis. Tiesa, viskas sklandžiai vyko Skype formatu, kadangi buvau ne Vilniuje. Ačiū, be jo IELTS 8 gal ir nebūtų!
Puikus mokytojai, mokantys sudominti ir įtraukti į mokymosi procesą, mokyklėle maža, jauki ir labai efektyviai organizuota. Sūnus žinių įtvirtinimui ir pasirengimui gimnazijos stojamiesiems lankė individualias matematikos, biologijos, fizikos ir istorijos pamokas. Kiekvieno dalyko mokytojai pasiūlė ir sudarė kryptingo mokymosi planą, atsižvelgiant į norimos gimnazijos egzaminų programą ir ankstesnių metų egzaminų užduočių sudarymo praktiką. Rezultatas puikus, įstojome į pirmo pasirinkimo gimnaziją - Vilniaus licėjų. Drąsiai rekomenduojame!
Lankau VBE kursus pas Justiną, labai kantri, draugiška, visuomet pasiruošus padėti ir atsakyti į klausimus. Per pamokas suteikiama daug medžiagos, atsižvelgiama į mokinių pageidavimus, patogi namų darbų sistema ir puiki atmosfera.
Sūnus lankė net penkių rūšių pamokas, besiruošdamas stojimui į licėjų.
Sužavėjo operatyvumas bei individualus dėmesys atsižvelgiant į poreikius ir galimybes sudarant tvarkaraštį. Mokytojai labai dėmesingi, įspūdis, kad vaikas - jo, tiek rūpesčio skiria :)
Iškilusios problemos (lygiai viena) buvo sprendžiamos neatidėliotinai, neišsisukinėjant, prisiimant atsakomybę. Nuo to pasitikėjimas Alfa klase tik padidėjo. Komunikacija korektiška, operatyvi.
Visi sutikti mokytojai puikiai sugeba rasti kontaktą su dygliuotu paaugliu, net motyvuoti papildomai savarankiškai dirbti.
Žodžiu, LABAI ir VIENAREIKŠMIAI rekomenduoju, be jokių abejonių.
Lankau VBE matematikos kursus pas mokytoją Justiną ir tuo džiaugiuosi.Pamokos yra įdomios, jose vyrauja draugiška atmosfera.Rekomenduočiau visiems, kam reikia pagalbos su mokslais.
Lankau VBE kursus pas mokytoją Justiną. Per vienus metus ši nuostabi mokytoja sugebėjo ne tik užpildyti visas spragas, bet ir įkvėpė pamilti matematiką. Atėjau tikėdamasi, kad šie kursai padės tiesiog išlaikyti matematikos egzaminą, bet išeinu žinodama, kad galiu kur kas daugiau! Posityvi ir visuomet linksma mokytoja atsako į visus kylančius klausimus, kad ir kokie paprasti jie bebūtų. Geležinė kantrybė ir noras padėti - štai dėl ko į Justinos matematikos pamokas keliaujame kaip į šventę.:)
Lankau matematikos pamokas pas Justina ir tikrai tuo labai džiaugiuosi. Visada puikiai išaiškina kilusius sunkumus, pabrėžia kokios yra daromos klaidos ir moko, kad jos nepasikartotų. Taip pat dažnai pateikia situacijų, kur galėtų praversti vieno ar kito pobūdžio uždaviniai. Jos pamokose visada palaikoma laisva ir smagi atmosfera, o tai tik dar labiau skatina mokytis.
Mokausi matematikos pas Justina ir dziaugiuos jos siuolaikisku mokymo budu, i kuri itraukiamos technologijos, jauki atmosfera, gera nuotaika bei kitoks suvokimas apie matematika per idomesnius pavyzdzius.
Lankau lietuvių kalbos pamokas pas mokytoją Mantę. Visas taisykles paaiškina labai struktūruotai ir aiškiai. Visada geros nuotaikos, pasiruošusi padėti :)
100 procentų (Tikrai) rekomenduoju gilinti savo anglų kalbos žinias pas mokytoją Denį mokykloje ''Alfa klasė''. Pamokos visada būna pagyvinamos linksmomis istorijomis. Pats mokymasis yra įdomus, jokio ''kalimo'' ir baimės klysti. Denis visada išklauso, pataria ir ''užveda'' ant kelio. Jaukumas garantuotas. Super, ačiū! :)
Mokausi pas Justina tai galiu pasakyt tik tiek jog labai nuostabi, linksma bei jaunatviska mokytoja sugebanti visada pakelti nuotaika, bei isaiskinti tema taip jog tikrai suprastum.
Lankau papildomas matematikos pamokas pas mokytoją Paulių. Jam pavyko padaryti neįmanomą dalyką - išugdyti manyje meilę matematikai. Anksčiau buvau įsitikinus savo matematikos egzamino neišlaikymu, tačiau Pauliaus dėka dabar turiu tikslą ne tik jį išlaikyti, bet ir padaryti tai kuo geriau! Labai patinka, jog mokytojas sugeba išaiškinti labai paprastai, be jokių sunkiai suprantamų terminų bei pateikdamas įvairiausių pavyzdžių. Asmeniškai aš dar niekada jo pamokoje nepraslydau su žodžiais "nežinau" arba "pasiduodu". Jei jau visiškai nesuprantu pratimo, tai gaunu kelias užuominas į ką reiktų atkreipti dėmesį, tačiau kelią link atsakymo turiu bandyti surasti pati. Taip kiekvienos pamokos metu Paulius skatina mąstyti ir savarankiškai suprasti uždavinius, o ne tiesiog juos spręsti pagal pavyzdį ar elementariausiai atspėti atsakymą. Mano nuomone, tai yra svarbiausia norint tobulėti matematikoje. Labai pozityvus bei puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Didžiausias ačiū jam už kantrybę ir be galo naudingas pamokas!
Lankiau lietuvių k. pamokas pas mokytoją Dovilę, iš ties padėjo, tikrai rekomenduoju!!
Lankau lietuvių kalbų pamokas, kurias veda mokytoja Edita Normantaitė. Labai rekomenduoju šią specialistę!!! Labai profesionali, viską išaiškina, mandagi, supratinga, maloni ir tikrai jaučiasi, kad išmano savo darbą.
Salomėja Rimdžiūtė
2018-03-25 20:57:38 IP 78.61.235.43
Alfa klasėje lankau lietuviu kalbos pamokas pas mokytoja Edita. Pamokomis esu labai patenkinta, vos tik pradėjus lankyti pastebėjau pagerėjima moksluose. Edita visada atsižvelgia i prašymus ir sudarinėja mokymosi plana pagal savo mokiniu poreikius, be to yra tikrai malonus zmogus
Lankau lietuvių kalbų pamokas, kurias veda mokytoja Edita. Jie man labai patinka. Pamokoje yra labai draugiška atmosfera. Galiu paklausti ko nesuprantu ir visada gaunu aiškį atsakymą. Edita yra puiki mokytoja!
Lankau matematikos pamokas pas Justina, džiaugiuosi kad sulaukiu pagalbos ir patarimu iš mokytojos. Pamokos yra idomios laisvai galiu paklausti ko nesuprantu. Justina yra puiki mokytoja.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Kokio pripažinimo už gerą darbą trokšta darbuotojai
Kokio pripažinimo už gerą darbą trokšta darbuotojai 06-25 16:36
Pripažinimas, kad darbuotojas gerai atliko savo darbą, — vienas geriausių ir pigiausių kolektyvą motyvuojančių priemonių. Tyrimai rodo, kad daugeliu atvejų, darbuotojams tereikia išgirsti paprastą...
Pačiame Klaipėdoje centre projektuojamas viešbutis
Pačiame Klaipėdoje centre projektuojamas viešbutis 06-25 16:35
Uostamiesčio centre, ant Danės upės kranto prie Biržos tilto projektuojamas 44 vietų viešbutis.

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%