VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alfa klasė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alfa klasė

Atsiliepimai apie Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Parašyk savo nuomonę apie Alfa klasė, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Norim pasidalinti su visais, kurie dar ieško:)-pati geriausia "Alfa klasės" lietuvių k. mokytoja yra Milda Z.!!!. Nuo pat pirmų pamokų pastebėjome įpatingą jos stropumą, kruopštumą, ruošimąsi pamokoms, ir svarbiausia- begalinį gerumą, palaikymą, nuoširdumą, Ypatingai gera pamokų atmosfera, spinduliuojantis nepaaiškinamas mokytojos sugebėjimas bendrauti, visada puikus "gryžtamasis" ryšys, tikrai kito žodžio nėra:)- kultūringos, tvarkingos pamokų išvados, taiklios pastabos ir pastebėjimai, pamokos suplanavimas iki smulkmenų. Visa" krūva "sunkiausių užduočių po užsiėmimų virsdavo puikiausiais, dažnai visiškai netikėtais rezultatais, Visos mokymosi spragos buvo iškart pastebimos ir taisomos su nepaprastu subtilumu ir priėjimu prie temos, taisyklių esmės ir, kas yra svarbiausia-uždegimu mokytis! Jokio "sauso"mokymo, jokių taisyklių sureikšminimo, jokio streso, -tai tikras stebuklas, kad VISKAS pavyko! Rezultatai žymiai pagerėjo, bet svarbiausia, atsirado noras toliau mokytis ir pažinti.:) Mokytoja Milda labai profesionali- tikros korepetitorės pavyzdys, būtent tokios mokytojos labai laukėm ir tikėjomės. Linkim jai puikios ir šiltos vasaros!
Greta Žilinskaitė
2019-12-09 18:01:33 IP 5f4sobfn
Atsakyti
Nuo mokslų metų pradžios papildomai mokausi matematikos pas mokytoją Bernardą bei biologijos pas mokytoją Vilmą. Naujai atrastą norą mokytis šias disciplinas pastebėjau dar po pirmųjų užsiėmimų, o ir aukštų įvertinimų laukt ilgai nereikėjo. Didelis ačiū šiems mokytojams už jų kantrybę ir nuoširdumą aiškinant sunkiausias temas bei už suteiktą galimybę atrasti vis kažką naujo jų dėstomame dalyke tada, kai, atrodo, kad viskas jau ir taip aišku.
Atsakyti
Mokausi matematikos pas Ričardą, gerai išaiškindavo temas stipriai pakėlė vidurkį.
Atsakyti
Pažintis su Alfa klase nuo pirmos dienos prasidėjo maloniai. Tiek feisbuke tiek paskambinus ar parašius elektroninį laišką atsakymo sulaukdavau greitai, darbuotojai ir direktorius buvo labai mandagūs ir šilti. Labiausiai padėkoti norėčiau biologijos mokytojai Aistei, kuri visą mokymosi laiką nuoširdžiai stengėsi, kruopščiai ruošėsi pamokoms ir net ne jų metu siųsdavo papildomą medžiagą ir užduotis, visada pasiteiraudavo kaip sekasi ir susitikus būdavo geros nuotaikos, kuria užkrėsdavo ir mane. P.s. brandos egzaminas išlaikytas! :)
Elena Markevičiūtė
2019-06-15 11:45:17 IP 5f4souu7
Atsakyti
Alfa Klasė - moderni, bendraujanti, ir siekianti tobulėjimo udgymo įstaiga, kurioje savo vietą gali atrasti kiekvienas norintis mokytis naujai, ir kiekvienas norintis mokyti bei įkvėpti kitus pažinti įvairiausias mokslo šakas. Čia laukiami visi - tiek užsidegę pasiruošti egzaminams, stojimams, bei olimpiadoms, tiek norintys uždengti įvairias spragas, prisiminti pamirštas temas, įtvirtinti žinias. Mokant chemijos ir matematikos, man tai buvo neišdildoma kelionė beisleidžiant į mokslo pažinimo pasaulį su kiekvienu mokiniu (-e) atskirai. Per AK pamokas buvo pažvelgiama į mokslą nauju kampu, o informacinių technologijų ir praktinių užsiėmimų dėka pamokos vyko kur kas sklandžiau ir kokybiškiau. Tikrai rekomenduoju Alfa Klasę, kad atrastumėte savo mylimą dalyką iš naujo.

- Elena Markevičiūtė
Atsakyti
Esu patenkintas, kad turėjau papildomas fizikos pamokas Alfa klasėje, tikrai nesigailiu! Malonūs mokytojai, kurie tikrai stengiasi padėti!
Atsakyti
Esame labai patenkinti Alfa klase, bei jos mokytojais. Norėtume padėkoti puikiai anglų kalbos mokytojai Augustinai. Vaikas padarė didelę pažangą. Planuojame tęsti mokslus kitais metais :)
Atsakyti
Esu 100% patenkinta Alfa klase, bei jos mokytojais. Norėčiau pasidžiaugti savo lietuvių kalbos mokytoja Gabriele, kuri yra ne tik puiki mokytoja, bet ir išklauso ko tu nori, ir žino ko tau reikia. Taip pat ir biologijos mokytoja Auguste, su kurios pagalba jaučiuosi pasiruošusi egzaminui tikrai geriau nei prieš tai.
Atsakyti
Rašau atsiliepimą apie biologijos mokytoją Igną Badarą. Esu tikrai sužavėta šiuo žmogumi, kuris moka paaiškinti net sudėtingiausius dalykus paprasta kalba ir netgi su juokeliais. Ne visiems mokytojams, turintiems išsilavinimą, pavyksta sulaukti tokio pagarbos jausmo bei išmokti taip vesti pamokas. Po pamokos išeinu su nuostabiu jausmu ir gera nuotaika ne tik nuo malonaus bendravimo, bet ir dėl pilnos bagažinės žinių, kurią išsinešu. Savo mokykloje, deja, tokių gilių žinių gauti negaliu, bet esu laiminga, kad tikrai gerai išlaikysiu egzaminą dėka alfa klasės ir Igno.
Ačiū!
Atsakyti
Labai džiaugiuosi, kad atradau Alfa klasę. Esu labai patenkinta tiek mokymo kokybe, tiek mokytoja, tiek Alfa klasės politika bei aplinka. Lankau biologijos pamokas pas mokytoją Augustę. Esame sukūrusios artimą ryšį, kuriuo labai džiaugiuosi. Visuomet galiu drąsiai klausti, rašyti. Jeigu man kažkas neaišku, Augustė visuomet stengiasi paaiškinti taip, kad suprasčiau. Kiekvieną pamoką jaučiu palaikymą bei tikėjimą manimi.
Taigi per pusmestį užpildžiau spragas, ruošiausi VBE. Atsirado dar didesnis noras suprasti, o ne tiesiog "iškalti" medžiagą, tad meilė biologijai tik išaugo! Ačiū:)
Joris Plaščinskas
2019-04-08 16:11:52 IP 2i24qiuu
Atsakyti
Norit iš matematikos 100%? Mokytojas Domas kaip tik jums :)
Atsakyti
Matematikos, fizikos mokytojas Jonas įtraukiatave į mokslą, nepagaili temų kurių nesimokei mokykloje, išklauso tavo nuomonę, kiekvieną kartą gražiai pasisveikina.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti mokytojai Gabrielai už jos atsidavimą darbui, už pastangas išmokyti jauną žmogų. Jos pamokos įdomios ir svarbiausia naudingos. Linkiu visiems tokios mokytojos!
Atsakyti
Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela- labai gerai moko ir paaiškina visas temas
Atsakyti
Mokausi pas matematikos mokytoja Roką. Laibais smagios pamokos, dauk visko išmokstu!
Atsakyti
Mokinuosi pas matematikos mokytoja Roką. Labai labai gerai išmoko matematikos, smagios pamokos, po kiekvienos pamokos būna didžiulė nauda.
Atsakyti
Mokytoja Gabriela pati geriausią
Atsakyti
Alfa klasė - puiki vieta patobulinti savo žinias. Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela visuomet pataria, nurodo krypti, padeda rasti efektyvesnius įsiminimo metodus.Pamokos būna įdomios ir tikrai naudingos.
Atsakyti
Lietuvių kalbos mokytoja Gabriela - „The best teacher ever“.
Ugnė Dirginčiūtė
2019-03-29 10:03:01 IP 2e7r3pef
Atsakyti
Alfa klasė - puiki vieta mokytis ir lavintis! Jauki atmosfera, mokytojai visuomet motyvuoja, skatina išmokti kuo daugiau. Išskirtinai lietuvių ir istorijos mokytojos Gabrielos mokymo strategija padeda sužinoti ir įsisavinti daug ir labai greitai, ji informaciją pateikia suprantamai ir aiškiai, puikiai paruošia atsiskaitymams ir egzaminams! Rekomenduoju!
Atsakyti
Mokausi fizikos pas mokytoją Domą nuo metų pradžios. Nuo pačios pirmos pamokos susibendravome, jokio nejaukumo nesijaučia. Mokytojas aiškiai išdėsto temas, puikiai paaiškina nesuprantamus dalykus, skiria gerai parinktus namų darbus, pamokos visada įdomios. Neabejoju, kad mokydamasis pas jį, fizikos VBE išlaikysiu puikiai! Labai didelis ačiū už pamokas Domui!!!! 10/10 visiems rekomenduoju!
Atsakyti
Alfa klasėje mokausi nuotoliniu būdu, papildomai ruošiuosi anglų kalbos egzaminui. Mane moko Agnė, labai draugiška, jauna, inovatyvi, kūrybinga mokytoja, taip pat dėka jos dabar galiu laisviau kalbėti, rašyti, suvokti anglų kalbą. Jau po kelių mėnesių jaučiau didžiulį progresą, džiaugiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą. :)
Atsakyti
Dar kartą noriu padėkoti Alfa klasei, o būtent mokytojai Gabrielai! Jos pamokos įdomios, nenuobodžios, informacija pateikiama lengvai ir suprantamai, visada galima pasiklausti, dar kartą išsiaiškinti. Labai ačiū už Jūsų atsidavimą, draugiškumą ir šilumą!
Atsakyti
Alfa klasė tikrai labai padeda man ruoštis VBE:) mokytojai visi labai malonūs ir kompetentingi, ypač dėkoju savo anglų mokytojai, Angei P., kurios dėka nebeturiu baimės kalbėti angliškai :)
Atsakyti
Lankau lietuvių kalbą pas mokytoja Gabrielė ir esu labai patenkinta. Gavau labai daug žinių ir pusmečio pažymis irgi pagerėjo. Mokytoja yra labai draugiška ir maloni, į kiekvieną pamoką einu su nuotaika ir žinau, kad gausiu daug žinių ir gerai busiu pasiruošius į VBE.
Atsakyti
Puiki mokykla, draugiška aplinka, puikus santykis tarp mokytojo ir mokinio. Šioje mokykloje dirba tikrai puikūs mokytojai, kurie atiduoda labai didelę dalį savo širdies savo ugdytiniams. Mokytoja Gabriela yra labai pozityvi, puikiai sutaria su mokiniais, skatina plėsti akiratį ir gilinti žinias.
Atsakyti
Labai šauni mokykla ir puikūs mokytojai, tarp jų išskirčiau Gabrielą, kuri puikiai sutaria su mokiniais, atranda ryšį su kiekvienu. Greitai regauoja į iškilusias problemas ir operatyviai išsprendžia jas.
Atsakyti
Teko lankyti matematikos, biologijos, chemijos ir lietuvių kalbos pamokas. Nuostabi mokymosi aplinka ir labai draugiškas personalas. Labai tiksli ir suprantama mokymosi programa ir lankstus grafikas. Labai rekomenduoju !
Atsakyti
Teko mokyti Alfa klasėje matematiką ir chemiją ir, nors nusprendžiau savo laiką investuoti kitoje srityje, labai džiaugiuosi savo patirtimi čia. Alfa klasės komandoje draugiška, pozityvi atmosfera, siekiama įdiegti kuo daugiau naujovių, ieškoti būdų, kaip efektyviau padėti mokiniams. Malonu dirbti vietoje, kur kiekvienam mokiniui galima lanksčiai pritaikyti priemones ir programą. Taip pat svarbu paminėti, kad vadovavimas nepriekaištingas - kilę problemos sprendžiamos greitai. Galima lengvai derinti studijų laiką su darbu, stengiamasi darbuotojams suteikti kuo daugiau lankstumo. Taigi apibendrinant, tai puiki vieta dirbti ir, svarbiausia, inovatyvi bei šiuolaikiškus standartus atitinkanti mokykla.
Atsakyti
Sveiki, nuo mokslo metų pradžios lankau anglų kalbos pamokas pas mokytoją Augustiną. Esu labai patenkinta, nes radau vietą, kur sukurta puiki atmosfera, dėstytoja moka sudominti, išklausyti ir nuoširdžiai padėti.Visas procesas aiškus ir efektyviai organizuotas. Išaugo pasitikėjimas savimi ir ženkliai pagerėjo kalbos mokėjimo lygis.Džiugu, kad turiu galimybę gerai pasiruoštis VBE.Labai dėkinga dėstytojai Augustinai ir mokyklos vadovui Pauliui už pagalbą.
Nuoširdžiai rekomenduoju čia mokytis ir tobulėti !
Atsakyti
Mokausi lietuvių kalbos pas mokytoją Kristina. Labai džiugu, kad yra įsteigta tokia naujoviška korepetitorių mokyklą, leidžianti mokytis pagal VBE kursą. Ačiū ir labai rekomenduoju!
Atsakyti
Noriu padėkoti lietuvių kalbos mokytojai Kristinai ir Alfa klasei už kokybiškas ir gerai suorganizuotas pamokas. Rekomenduoju šią inovatyvią bei šiuolaikišką korepetitorių mokyklą!
Atsakyti
Lankau anglų kalbos pamokas, kurias veda mokytoja Augustina. Man labai patinka kaip su manimi ditba, gerai parinkta ir sudėliota mokomoji medžiaga., draugiška atmosfera, jokios itampos. Augustina moka sudominti ir įtraukti į mokymo procesą, labai mandagi ir draugiška. Papildomuos pamokos Alfa klasėje duoda rezultatus, mano anglų kaldos žynias sparčiai gerėja.
Atsakyti
Pamokos Alfa klasėje labai stipriai padėjo įstoti į UCL, vieną iš TOP 10 geriausių pasaulio universitetų. Lankiau matematikos pamokas pas mokytoją Pauliu ir fizikos pamokas pas Justina. Nuo pat pirmos dienos buvau nustebintas kaip aiškiai pradėjau suprasti sudėtingas temas, kurias anksčiau bandžiau “iškalti”. Pamokose buvo truputi kitoks naujos medžiagos išdėstymo būdas negu mokykloje, kas turbūt padarė didžiausia skirtumą. Kombinuojama teorija ir praktika, naujos žinios iškart pritaikomos, o ne tik akumuliuojamos bei naudojama daugybė pavyzdžių. Kad ir su kokia sudėtinga tema besusidurtume, mokytojas ją galėjo paaiškinti labai paprastai ir aiškiai, o tik po to gilinantis į detales.
Justina padėjo suprasti fiziką, bei išspręsti sunkesnius uždavinius. Pradėjau matyti fiziką kitokiu kampu ir atradau gilesnį jos suvokimą. Taip pat, įgytos žinios padėjo geriau pasiruošti fizikos VBE, iš kurio gavau virš 95%.
Pauliaus pamokų metu pirmą kartą susidūriau su keliomis sudėtingomis temomis. Nekilo jokių problemų net ir su nemokyklinio lygio uždaviniais bei jų paaiškinimu. Pamoku metų mokytojas skatino mąstyti savarankiškai bei pačiam pritaikyti naujai įgytas žinias, naujas formules atrasti pačiam, o ne išmokti „iš lentelės“.
Apart itin gero mokymosi proceso, visų pamokų metu buvo pozityvi ir draugiška atmosfera, kuri dar labiau skatino pilnai atsiduoti ir stengtis iš visų jėgų.
Didžiausias ačiū Alfa klasei už įspūdingus rezultatus!
Atsakyti
Alfa klasėje dėsčiau anglų kalbą, situacija gyvenime susiklostė tokia, jog teko palikti darbo vietą, tačiau noriu labai pasidžiaugti, jog teko dirbti ne tik su nuostabiais ir pareigingais mokinais, bet ir puikiu personalu. Vadovas Paulius visuomet palaikė ir panašu, jog nuoširdžiai ieškojo atsakymų į iškilusias problemas. Nekilo problemų nei dėl apmokėjimo, nei dėl darbo grafiko. Nuoširdžiai rekomenduoju tiek kaip darbdavį, tiek kaip mokyklą, kuri išties kalba šiandien suprantama kalba.
Atsakyti
Alfa klasėje dirbau beveik visus šiuos mokslo metus. Sąlygos, kurios sudarytos mokytojams, nepriekaištingos. Viskas, apie ką galėjau pasvajoti ten buvo arba paprašius netrukus atsirasdavo. Suburta absoliučiai profesionali komanda su dar profesionalesniais vadovais priešakyje. Visos problemos sprendžiamos realiu laiku, darbuotojų balsas girdimas - atsižvelgiama į jų nuomonę bei pageidavimus. Darbo grafikas - be galo lankstus, lengvai derinamas. Įmonės požiūris į ugdymą man paliko didžiulį įspūdį ir tapo labai artimas sielai. Nuoširdžiai rekomenduoju ir dėkoju už nuostabią patirtį!
Atsakyti
Dirbau Alfa klasėje vienerius mokslo metus matematikos / informatikos mokytojo pozicijoje ir užtikrintai galiu pasakyti, kad darbdavys visada atsižvelgia į mokytojo pageidavimus. Darbo laikas puikiai derinamas su studijomis net ir iškilus netikėtumams galima visada tikėtis, kad atsiras pavaduojantis mokytojas. Kiekviena detalė pirmiausia yra derinama su mokytoju. Ne kartą rekomendavau šią įmonę savo pažįstamiems. Buvo puiku, Ačiū!
Atsakyti
Prieš laikydama IELTS kartu su Denisu peržvelgėm, kokio rezultato tikiuosi ir kaip tą pasiekti. Denisas lanksčiai pritaikė mokomąją medžiagą pagal mano žinių lygį, spėjo duoti ‘tips and tricks’, kurie padeda turint itin ribotą laiką užduotims, taip pat padėjo įsivardinti problemines vietas bei kaip jas spręsti, ir galiausiai tiesiog padėjo labiau pasitikėti savo jėgomis. Tiesa, viskas sklandžiai vyko Skype formatu, kadangi buvau ne Vilniuje. Ačiū, be jo IELTS 8 gal ir nebūtų!
Atsakyti
Puikus mokytojai, mokantys sudominti ir įtraukti į mokymosi procesą, mokyklėle maža, jauki ir labai efektyviai organizuota. Sūnus žinių įtvirtinimui ir pasirengimui gimnazijos stojamiesiems lankė individualias matematikos, biologijos, fizikos ir istorijos pamokas. Kiekvieno dalyko mokytojai pasiūlė ir sudarė kryptingo mokymosi planą, atsižvelgiant į norimos gimnazijos egzaminų programą ir ankstesnių metų egzaminų užduočių sudarymo praktiką. Rezultatas puikus, įstojome į pirmo pasirinkimo gimnaziją - Vilniaus licėjų. Drąsiai rekomenduojame!
Atsakyti
Lankau VBE kursus pas Justiną, labai kantri, draugiška, visuomet pasiruošus padėti ir atsakyti į klausimus. Per pamokas suteikiama daug medžiagos, atsižvelgiama į mokinių pageidavimus, patogi namų darbų sistema ir puiki atmosfera.
Atsakyti
Sūnus lankė net penkių rūšių pamokas, besiruošdamas stojimui į licėjų.
Sužavėjo operatyvumas bei individualus dėmesys atsižvelgiant į poreikius ir galimybes sudarant tvarkaraštį. Mokytojai labai dėmesingi, įspūdis, kad vaikas - jo, tiek rūpesčio skiria :)
Iškilusios problemos (lygiai viena) buvo sprendžiamos neatidėliotinai, neišsisukinėjant, prisiimant atsakomybę. Nuo to pasitikėjimas Alfa klase tik padidėjo. Komunikacija korektiška, operatyvi.
Visi sutikti mokytojai puikiai sugeba rasti kontaktą su dygliuotu paaugliu, net motyvuoti papildomai savarankiškai dirbti.
Žodžiu, LABAI ir VIENAREIKŠMIAI rekomenduoju, be jokių abejonių.
Atsakyti
Lankau VBE matematikos kursus pas mokytoją Justiną ir tuo džiaugiuosi.Pamokos yra įdomios, jose vyrauja draugiška atmosfera.Rekomenduočiau visiems, kam reikia pagalbos su mokslais.
Atsakyti
Lankau VBE kursus pas mokytoją Justiną. Per vienus metus ši nuostabi mokytoja sugebėjo ne tik užpildyti visas spragas, bet ir įkvėpė pamilti matematiką. Atėjau tikėdamasi, kad šie kursai padės tiesiog išlaikyti matematikos egzaminą, bet išeinu žinodama, kad galiu kur kas daugiau! Posityvi ir visuomet linksma mokytoja atsako į visus kylančius klausimus, kad ir kokie paprasti jie bebūtų. Geležinė kantrybė ir noras padėti - štai dėl ko į Justinos matematikos pamokas keliaujame kaip į šventę.:)
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas Justina ir tikrai tuo labai džiaugiuosi. Visada puikiai išaiškina kilusius sunkumus, pabrėžia kokios yra daromos klaidos ir moko, kad jos nepasikartotų. Taip pat dažnai pateikia situacijų, kur galėtų praversti vieno ar kito pobūdžio uždaviniai. Jos pamokose visada palaikoma laisva ir smagi atmosfera, o tai tik dar labiau skatina mokytis.
Atsakyti
Mokausi matematikos pas Justina ir dziaugiuos jos siuolaikisku mokymo budu, i kuri itraukiamos technologijos, jauki atmosfera, gera nuotaika bei kitoks suvokimas apie matematika per idomesnius pavyzdzius.
Atsakyti
Lankau lietuvių kalbos pamokas pas mokytoją Mantę. Visas taisykles paaiškina labai struktūruotai ir aiškiai. Visada geros nuotaikos, pasiruošusi padėti :)
Atsakyti
100 procentų (Tikrai) rekomenduoju gilinti savo anglų kalbos žinias pas mokytoją Denį mokykloje ''Alfa klasė''. Pamokos visada būna pagyvinamos linksmomis istorijomis. Pats mokymasis yra įdomus, jokio ''kalimo'' ir baimės klysti. Denis visada išklauso, pataria ir ''užveda'' ant kelio. Jaukumas garantuotas. Super, ačiū! :)
Atsakyti
Mokausi pas Justina tai galiu pasakyt tik tiek jog labai nuostabi, linksma bei jaunatviska mokytoja sugebanti visada pakelti nuotaika, bei isaiskinti tema taip jog tikrai suprastum.
Atsakyti
Lankau papildomas matematikos pamokas pas mokytoją Paulių. Jam pavyko padaryti neįmanomą dalyką - išugdyti manyje meilę matematikai. Anksčiau buvau įsitikinus savo matematikos egzamino neišlaikymu, tačiau Pauliaus dėka dabar turiu tikslą ne tik jį išlaikyti, bet ir padaryti tai kuo geriau! Labai patinka, jog mokytojas sugeba išaiškinti labai paprastai, be jokių sunkiai suprantamų terminų bei pateikdamas įvairiausių pavyzdžių. Asmeniškai aš dar niekada jo pamokoje nepraslydau su žodžiais "nežinau" arba "pasiduodu". Jei jau visiškai nesuprantu pratimo, tai gaunu kelias užuominas į ką reiktų atkreipti dėmesį, tačiau kelią link atsakymo turiu bandyti surasti pati. Taip kiekvienos pamokos metu Paulius skatina mąstyti ir savarankiškai suprasti uždavinius, o ne tiesiog juos spręsti pagal pavyzdį ar elementariausiai atspėti atsakymą. Mano nuomone, tai yra svarbiausia norint tobulėti matematikoje. Labai pozityvus bei puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Didžiausias ačiū jam už kantrybę ir be galo naudingas pamokas!
Atsakyti
Lankiau lietuvių k. pamokas pas mokytoją Dovilę, iš ties padėjo, tikrai rekomenduoju!!

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG
Saugaus darbo garantas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo sauga; apskaita; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas 08-07 20:28
Asociacija LATGA tradiciškai vasariškai paskelbė 2019-aisiais Lietuvos bibliotekose populiariausių autorių ir knygų dešimtukus. Tai, kad tarp populiariausių užsienio literatūros autorių knygų...
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus 08-07 20:26
JAV penktadienį paskelbė sankcijų Honkongo lyderei Carrie Lam ir dar 10 aukšto rango pareigūnų, smarkiai didindamos spaudimą Kinijai dėl naujų suvaržymų pusiau autonominiame mieste.
Pareiškinius dokumentus Seimo rinkimams VRK pristatė 20 partijų
Pareiškinius dokumentus Seimo rinkimams VRK pristatė 20 partijų 08-07 20:17
Pareiškinius dokumentus dalyvauti Seimo rinkimuose Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) iki termino pabaigos penktadienio vakarą pristatė 20 partijų, BNS informavo komisijos vadovė Laura Matjošaitytė.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Facebook 265,28 +6,49%
CBS 40,77 +3,63%
Apple 455,61 +3,49%
Adobe Systems 464,11 +3,25%
Harley-Davidson 25,96 -2,52%
eBay 55,08 -2,79%
AIG 29,32 -2,85%
Western Digital 37,30 -16,12%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,12 +25,84%
Anglis 52,21 -0,53%
Kava 3,12 -5,45%
Nafta 42,19 +1,18%
Sidabras 17,71 +8,92%
Cukrus 0,57 0,00%
Varis 5754,60 +9,82%
Dujos (JAV) 1,61 -8,00%