VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Alfa klasė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Alfa klasė

Atsiliepimai apie Alfa klasė, UAB

XXI a. standartus atitinkanti papildomo ugdymo akademija
Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Alfa klasė, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Tai mokykla, kuri nekelia vaikams streso.
Atsakyti
Labai norime padėkoti Jums (alfa klasei) ir nuostabioms mokytojoms Livijai ir Mildai, kurių dėka vaikas tobulėjo ir mokėsi normaliai, nes be jų pamokų ir dėstymo, būtumėm pražuvę. Ačiū visai komandai ir linkime gražios vasaros
Jeigu kas dvejojate, nedvejokite, mes mokėmės online visada, bet buvo efektinga.
Atsakyti
Mokausi pas mokytoja Eglę. Labai puikiai viską išdėsto, paaiškina, supranta. Labai rekomenduoju, nes pas ją daug išmoksit. ;)
Augustas Gedgaudas
2021-04-02 17:19:18 IP 28mcvvn3
Atsakyti
Man labai patinka Dovydas Česnuitis, jis gerai ir linksmai mokina matematika, labai gerai aiškina ir dabar labai linksma matyti gerus matematikos pažymius.
Atsakyti
Mokausi pas lietuvių kalbos mokytoją Esterą Pociūtę, puiki mokytoja.
Atsakyti
Mokausi pas matematikos mokytoja Eglę, puikiai pasiruošiu kontroliniams, visuomet įdomiais būdais paaiškina temas ir duoda įvairių patarimų. Labai džiaugiuosi jog nusprendžiau papildomai mokytis būtent Alfa klasėje.
Atsakyti
Mokausi pas mokytoją Erika matematikos. Mokytoja tikrai nuostabi! Be galo supratinga, išklausanti, nespaudžianti, kantri. Turi visas savybes, kurių norisi pas mokytoją. Taip pat tikrai jaučiu, kad darau pažanga su matematika, egzaminas atrodo šiek tiek mažiau baisus :)
Atsakyti
Lankau pamokas pas matematikos ir biologijos mokytoją Akvilę. Esu patenkinta jos šiltu bendravimu, noru pažinti mokinį, rasti tinkamiausią būdą paaiškinti uždavinius. Visos pamokos įdomios ir tikrai vertingos. Ačiū mokytojai!
Atsakyti
Mokausi lietuvių kalbos pas mokytoja Liveta. Šiuolaikiškio mąstymo žmogus ir kūrybigas. Puikiai išaiškina sudėtingas rašinių temas, padada suprasti ir pritaikytis rašant pačiam. Smagu kartu dirbti, ir tesiog pašnekėti apie gyvenima. Labai rekomenduoju!
Atsakyti
Mokausi matematikos pas mokytoją Eriką. Puikiai supranta dėstomą dalyką, moka sudominti, duoti gerų patarimų prieš egzaminus, malonu bendrauti. Ačiū!
Atsakyti
Labai rekomenduoju matematikos mokytoją Adomą - viską labai puikiai paaiškina, o pamokos būna tikrai įdomios ir produktyvios!
Atsakyti
Labai patinka Erikos vedamos matematikos pamokos, jos būna informatyvios, niekad nebaisu klausti, viskas paaiškinama.
Atsakyti
Mokausi matematikos pas mokytoją Andrių. Esu sužavėta ne tik kokybišku ir detaliu man iškilusių neaiškumų paaiškinimu, bet ir Andriaus šiltu bendravimu. Andrius savo pamokų metu geba sukurti saugią erdvę, kurioje man drąsiau kalbėti ir yra ne taip baisu klysti.
Atsakyti
Mokausi pas mokytoją Eriką matematikos. Padeda pasiruošti kontroliniams darbams.
Atsakyti
Mokausi matematikos pas mokytoją Eriką. Labai nuostabios pamokos ir labai padeda ruoštis egzaminams. Tikrai vertingai leidžiamas laikas
Atsakyti
Mokausi matematikos pas mokytoją Eglę ji labai gerai išmokina, jos pamokos nenuobodžios ir labai įdomios man labai patinka. Rekomenduoju!!!
Atsakyti
Lankau lietuvių kabos pamokas pas mokytoją Eglę. Puikiai viską paaiškina, stengiasi suprasti man kilusius neaiškumus ir padeda juos išspręsti.Pamokos neprailgsta ir niekuomet nebūna nuobodu. Rekomenduoju!
Atsakyti
Rekomenduoju matematikos korepetitorę GRETĄ, tikra profesionalė, labai aiškiai išaiškina, atsiranda motyvacija mokintis matematiką!
Atsakyti
Mokausi fizikos pas mokytoją Aurimą. Geriausias mokytojas iš visų turėtų kurepetitorių, gerai paaiškina, padeda fiziką suprasti logiškai, jos panašumus su matematika. Viską aiškiai paaiškina, pamokos labai įtraukiančios.
Atsakyti
"Alfa klasėje" papildomai mokausi lietuvių kalbos pas mokytoją Enrika. Labai gera mokytoją. Nuoširdus ir šiltas bendravimas, leidžia laisvai išsakyti savo nuomonę, bei paklausti norimų klausimų, be jokios įtampos. Pamokos labai įdomios, puikiai išdėsto pamoką, atsirado didesnė motyvacija mokitys, žymiai pagerėjo rezultatai molykloje.
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas Tomą. Labai mėgstu mokytojo pamokas, nes viską gerai išmoko, bei kartu ir pasijuokiame. Jeigu kas nors nori liksmai ir greitai išmokti matematikos siūlau mokytoją Tomą.
Atsakyti
Mokausi pas matematikos mokytoją Eglę! Esu labai laiminga šiuo mūsų bendradarbiavimu! Pamokose visada jaučiuosi saugi klysti! Mano matematikos pažymiai pakilo ir mokytis pasidarė ne tik lengviau, bet ir smagiau! Didelis ačiū!
Atsakyti
Esi abiturientas? Turi begale spragu, o laukiantis matematikos egzaminas greiciau primena gyva egzekucija? Tuomet puikiai suprantu tave ir noriu tau parekomenduot mokytoja Bernarda. Sis jaunas vaikinukas ne tik griauna nusistovejusi “mokytojo” standarta, bet ir padeda metodiskai isisavinti medziaga, ismoko ivairiu gudrybiu bei viska perteikia praktiniais pavyzdziais. Niekada nemaniau, kad matematika galima mokytis taip greitai ir efektyviai!
Atsakyti
Lietuvių kalbos pamokos su mokytoja Akvile visada prasideda ir baigiasi su šypsena. Per pamokas atliekame daug įvairių užduočių, mokytoja viską labai aiškiai ir paprastai paaiškina. Manau per šiuos metus čia mokydamasi tikrai patobulėjau.
Atsakyti
Mokausi matematikos pas moktoją Eglę. Viską paaiškina ir gerai išmoko
Atsakyti
lankau matematikos pamokas pas Toma.
nes smagu ir įdomu
Atsakyti
Aš lankau pamokas pas Tomą Rinkevičių, jis man viską gerai ir taisiklingai paaiškina. Man labai patinka jo pamokos.
Vytautas Gruodis
2021-03-24 16:51:51 IP 28m82hq8
Atsakyti
Man patinka pamokos pas Tomą Rinkevičių, Tomas viska paaiškina labai aiškiai ir paprastu bet teisingu būdu.
Atsakyti
Lankiau biologijos pamokas pas mokytoją Jokūbą. Pamokos buvo labai įdomios, daug sužinojau. Po šių pamokų labiau pamėgau biologiją, pradėjau domėtis šiuo mokslu. Mokytojas visada aiškiai ir suprantamai išaiškindavo temas ir atsakydavo į klausimus. Labai ačiū mokytojui!
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas Tomą, Labai gerai išaiškina temas. Geras mokytojas.
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas Adomą. Mokytojas sukuria draugišką, jaukią atmosferą, labai gerai išaiškina temas. Šaunus mokytojas, ačiū jam
Atsakyti
Mokaus pas Aurimą fizikos, jis padėjo geriau suprasti šį dalyką, visas nežinomas temas. Labai džiaugiuosi.
Atsakyti
Mokausi pas Aurima matematika, gerai moko, turim geru momentu ir kaip va taip.
Mokausi pas Dovile lietuvių kalbą, gerai moko, gerai aiškina ir kaip ir taip
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas mokytoją Anastasiją. Esu labai patenkinta šia mokytoja, viską puikiai paaiškina, kiekvieną pamoką sužinau vis daugiau, labai džiaugiuosi. Dėkoju mokytojai!
Atsakyti
Lankau istorijos pamokas pas mokytoją Livetą. Mokytoja labai maloni, pamokos įdomios, įtraukiančios, motyvuojančios ir smagios. Labai ačiū mokytojai!
Atsakyti
Lankau lietuvių kalbos pamokas pas mokytoją Akvilę. Pamokos labai įdomios, smagios, turiningos. Mokytoja visada aiškiai ir maloniai atsako į kilusius klausimus, paaiškina. Ačiū mokytojai!
Atsakyti
Mokausi matematikos pas mokytoją Gabiją. Pamokos labai įdomios. Mokytoja maloniai, aiškiai ir suprantamai paaiškina temas, atsako į kilusius klausimus. Šių pamokų dėka aš dar labiau susidomėjau matematika ir daug sužinojau, išmokau. Labai ačiū mokytojai!
Atsakyti
Mokausi pas matematikos mokytoją Anastasiją. Labai maloni, draugiška, kai nesuprantu užduoties visada bando, kuo aiškiau viską paaiškinti.
Atsakyti
Mane moko matematikos mokytoja Anastasija. Ji labai kantri, paaiškina viską ko reikia, pamokose visada išmokstu kažką naujo, puikiai pasiruošia pamokoms. Labai puiki mokytoja:)
Atsakyti
Mokausi matematikos pas mokytoją Anastasiją. Smagu eiti į jos pamokas, išmoko, paaiškina viską ko nesupranti, puikiai paruošia teorijos konspektus tema, kurią noriu mokytis. Visiškai neturiu priekaištų.
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas mokytoją Bernardą. Pamokos informatyvios, tikslingos: mokytojas pastebi spragas, suprantamai atsako į iškilusius klausimus bei įsitikina, kad supratau. Geba sudominti, tad pakyla motyvacija mokytis, o kartu, žinoma, ir rezultatai. Draugiškas bendravimas ir šilta pamokų atmosfera ženkliai sumažina stresą ruošiantis egzaminui. Nuoširdus ačiū mokytojui!
Atsakyti
Mano sūnus Edvardas Hibner mokosi lietuvių kalbos pas mokytoja Akvilę. Edvardas yra labai patenkintas mokytoja ir pamoka. Aš pastebiu, kad sūnaus lietuvių kalbos žinios ir įgūdžiai pagerėjo.
Ačiū mokytojai ir Alfa klasei.
Atsakyti
Dukra lanko lietuvių pamokas pas Sigutę, laabai patenkinta, viską paaiškina labai suprantamai ir aiškiai, labai džiaugiamės mokytoja ir rezultatais! :)
Atsakyti
Lankau lietuvių kalbos pamokas pas Enriką. Puiki mokytoja, gerai paaiškina temas.
Atsakyti
Jekaterina yra pati geriausia matematikos mokytoja. Ji man labai gerai padeda ir aš džiaugiuosi, kad galiu mokintis kartu su ja:)
Atsakyti
Akvilė, mano lietuvių kalbos mokytoja. Ji padeda man išmokti lietuvių kalbą. Aš džiaugiuosi, kad ji yra mano mokytoja:)
Atsakyti
Lankau lietuvių kalbą pas Akvilę. Labai džiaugiuosi rezultatais, daug geriau suprantu dalyką. Pamokos labai turiningos ir įdomios. Mokytoja labai nuosekliai išaiškina visas temas, sudėtingas taisykles pakeičia įdomiomis ir lengvai įsimenamomis, atliekame daug naudingų užduočių.
Atsakyti
Lankome matematika pas Laura ir lietuviu pas Estera, esame labai patenkinti, sunus noriai dirba, jauciasi rezultatas:)
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas Jekaterina. Ji labai gera mokytoja, suprantamai paaiškina nesuprantamas temas bei gražiai bendrauja su manimi ir į pamokas einu be streso.
Atsakyti
Lankau matematikos pamokas pas Jekateriną. Gerai paaiškina nesuprantamas temas, padeda kai reikia.

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Facebook 369,79 +5,30%
Google 2756,32 +3,37%
Twitter 71,69 +3,05%
Starbucks 125,97 +2,72%
Macy's 16,66 -1,77%
ConocoPhillips 55,34 -2,35%
Oracle 87,69 -3,31%
Intel 53,00 -5,29%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 27,00 -1,82%
Ryžiai 466,00 -5,48%
Jautiena 5,68 +3,65%
Auksas 1834,57 -0,85%
Dujos (JAV) 3,23 +11,76%
Nafta 66,42 -7,51%
Benzinas 2,17 +2,36%
Kava 4,24 +3,16%