Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ainava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ainava

Atsiliepimai apie Ainava, UAB

Valymo paslaugos, Auto SPA

Tapti patikimu ir ilgalaikiu Jūsų partneriu.
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Ainava, UAB

Atsilike ir atsilupe! Pikapu net neplauna, vaziuoju i svaros broliu tuneliuka, ten pigiau ir viska plauna
Teko apsilankyti tunelineje plovykloje. Geriausio rezultato niekur kitur nebuvo, puikiai išplauta, verta mokamų pinigų.
Pati geriausia plovykla, tokios dar neregejusi.
Ainavos valytoja Genė, labai šiurkščiai bendrauja su aplinkiniais, jeigu jos surinktos šiukšlės netelpa į konteinerį, tuomet tiesiog išima iš konteinerio kažkieno kito įmestus maišus ir sumeta savo, tokio cirko iš valytojos pusės dar neteko matyt..
Na nesusilaikiau ir nutariau ir aš palikti atsiliepimą.
Lankiausi šioje plovykloje prie kokius metus, ką galiu pasakyti plovykla tikrai nebloga, bet tikrai nėra taip WOW kaip rašė Viktorija ir Emilija (tikriausiai jos yra to mielai atrodančio berniuko užimančio direktoriaus pareigas Fecebook draugaitės:), nuplovė mašiną, jokių priekaištų kokybei, bet kaina truputį perdėta. Mokėjau berods 11 eur ir siurblio paslauga papildomai buvo apmokestinta (dabar gal kas pasikeitė), kaip tuo tarpu pas jų didžiausią konkurentą ŠB už mašinos plovimą moku 8, 99 ir plovimo kokybė ne ką prastesnė ir siurblys nemokamas, taip pat plovyklų ne viena ir privažiavimas patogus. Nors Ainavos plovykla gerai matoma iš aplinkkelio, tačiau privažiavimas kaip perkūnkiemyje (siaurom mašinom nustatytom gatvytėm reikia laviruoti).
Jeigu manote, jog atradote savo plovyklą - klystate! Išbandyta buvo daugybė jų ir nė viena neatitiko tai, ko ieškojau. O ieškojau VISKO. Ši vieta - tai lobis šalia Vakarinio Aplinkelio, į kurią būtų verta važiuoti iš kito Vilniaus galo! Kruopštumas, atidumas, dėmesys kiekvienam klientui. Pateisina išrankiausio vartotojo lūkesčius. Nes tik čia atrasite KOKYBĘ.
Dėkoju už puikų kainos ir kokybės santykį, už kruopštų darbą, už šiltą priėmimą.
10+, geriausi :)
nuo 2018 sausio pasikeitus istatymams del mokesciu uz nepilna etata dirbancius darbuotojus, valytoja buvo atleista ir niekas nepranese. kai pervade atsiskaityma netycia suzinojom jog jau dvi savaites kaip atleista, nors dirbo... rekomenduojam ir kitiems pasitikrinti ar jie dirba oficialiai.
Naudojausi šios įmones paslaugomis, bendravimas su klientu nepriekaištingas, punktualumas 10 balų, po valymo viską apžiūrėjome kartu su vadybininku, nebuvo prie ko prisikabinti. Visiems rekomenduoju!
vytas 2017-02-10 20:59:23
tikrai, kad nemoka, agu negaunam, o jau 10 diena
kas čia tokias nesąmones apie algų nemokėjimą laiku AINAVOJE rašinėja? Dirbu ne pirmi metai - algos visada laiku - už praėjusį mėnesį iki kito mėnesio 10 dienos:)
Beje, yra tokių valymo įmonių, kur atlyginimą moką 27 dieną kito mėnesio (už praėjusį mėnesį), kai žmonės kitur jau avansus būna gavę :)
rasa 2016-10-10 12:14:53
Algu laiku nemoka
tikrai, kad nemoka, agu negaunam, o jau 10 diena
Del atlyginimu tai kiek dirbau aš tikrai gaudavau laiku kaip ir kėkviena menesi ta pačia diena. Apie sia ymone galiu pasakyti tik gerai.
Algu laiku nemoka
Dirbau šioje ymoneje ir as, man patiko labai gera vadybininke Daivute AČIU Jai,
Dirbame su Ainava poroje miestų. Deja, neinformavusi pakėlė kainas ir atsiuntė sąskaitas. Kainos pakilo beveik 20%, o kai paskambinau pasiteirauti kodėl, konkretaus atsakymo negavau, taip pat senų kainų nenorėjo palikti ir tas sąskaitas nepakeitė. Viską sužinojom post factum. Mums tai nepriimtina.
Na ką, teko ir man padirbėti šioje valymo firmoje KAUNE. Kolektyvas puikus, dirba neblogai. Neblogai, o ne gerai todėl, kad geram darbui reikia geros įrangos ir bent jau šiek tiek PAGARBOS turinčio vadybininko, o ne nosį užvertusio savimylos kuris su savo darbuotojais kalba taip, kaip, kad kalba neišauklėti gyvenimo nuskriausti žmonės prašantys centukų gatvėse, nors manau, kad ir tie turi bent šiek tiek daugiau savivertės, kad taip kalbėtų. Žinodamas, kad darbuotojai dirba Pirmadieniais- Penktadieniais vistiek kelia darbus į šeštadienius. Nuolat kelia save aukščiau visu, visi visada jam kvaili ir rodos niekada nedirbame, o gauname atlyginimą neva jo nenusipelnę... Jam nereikėtų pamiršti to kad, - Geriau būti protingu ir retkarčiais kvailioti, nei būti kvailiu ir nuolat vaidinti protingą...
Tad apibendrinant noriu pasakyti, kad dirbti šioje įmonėje reiktu tiems kurie neturi vaikų, šeimų, draugų, ar iš vis jokio savo asmeninio gyvenimo, tada ir darbas bus tinkamas. Nebent atsitiktų stebuklas ir pasikeistų vadybininkas kuris gebėtų gerbti darbuotojus...
Esame labai nusvylę šios įmonės paslaugomis Klaipėdoje ir tuo, kaip jie nesiskaito su klientais. Buvome užsakę valymo paslaugas už sutartą valandų skaičių per mėnesį, tačiau valytojai neišdirbant viso laiko, projektų vadovė net nėjo į kalbas apie sumos už paslaugas sumažinimą, negana to, valytoja pridarė nemenkų nuostolių, bet buvo lipama mums per sąžinę, kad mes patys dėl to kalti, nesulaukėme net elementaraus atsiprašymo. Tuo atveju kai valytoja susirgo ir neatvyko, niekas nepranešė, turėjome patys ieškoti, skambinti ir teirautis, kur valytoja. Ir vadovų bendravimo tonas jaučiasi toks sumenkinantis, pasipūtėliškas, neva sėkmės rasti ką nors geriau už mus.. Patikėkit, RADOM
PO NELAIMINGO ATSITIKIMO DARBE, PRASE KAD NEPRANESCIAU GYDYMO ISTAIGAI KAD NELAIMINGAS ATSITIKIMAS IVYKO DARBE. SAKE KAD IR TAIP APMOKES, BET APGAVO.
kaip supratau, tai dar ir meluoja per akis.Negali kaltinti vadybininkių, kurios dirba ir už neatėjusias valytojas.Ponai, vadovaujantys firmai, praradę sveiką nuovoką-taigi ne Afrikoje gyvename, kad už 400 lt. valytum dvigubas normas.
Šiauliuose dirbantis kolektyvas labai geri, mandagūs, geriausias, tai Deividas, teko bendrauti truputėlį. ;)
man uz puses etato atlyginima teko dirbti ryte kiemsarge sniega nukasti dienos metu budeti ir dar vakare valytis ir visa tai uz puses etato atlyginima (500 ant popieriaus)
Ainava Kaune renkasi darbuotojus pagal ju isvaizda, neatsizvelgiant kaip dirba zmogus
pritariu jums neringa nebereikalo niekas neina dirbti I sia imone. plotai dideli moka mazai oreikalauja tai neduok dieve jei susirgsi tai pamatysi visko.
dideli plotai valyti, reikalavimai dideli, o moka grasius, kitose firmose daug daugiau moka uz tokia kvadratura, turetu vadovybe apie tai pagalvoti

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%