Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Wolt LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Wolt LT

Atsiliepimai apie Wolt LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Wolt LT, UAB

Noriu uzsisakyti pica i namus bandau ir per facebook uzsiregistruoti ir per el pasta bet neina.. nesuprantu ar kazkas programai blogai ar kas..
Dovilė 2019-07-21 11:23:57
Prie to, kad jie yra tarpininkai, tačiau klientas nėra ginamas ir apsaugotas. Manau aiškiai tai buvo parašyta komentare, bet turbūt ne visiems suprantamai :)
Jie nėra tarpininkas gaminime, o tik pristatyme. Čia tas pats, kas apkaltinti Bolt dėl to, kad nuvežė į kokią nors vieta, o iš ten jus išvarė.
Petras 2019-07-21 11:12:53
Tai rašykit atsiliepimą apie restoraną, o ne apie Wolt. Prie ko čia įmonė, kuri pristato? Ar kurjeris turėjo dar pabaigti kepti maistą?
Dovilė 2019-06-30 19:31:13
Užsisakiau maistą, kuris nebuvo iškepęs ir realiai buvo pusė porcijos. Pinigų, aišku, negrąžino, nes restoranas nesutiko, jog maistas neiškepęs. Galų gale pinigai nuskaičiuoti, maistas šiukšliadėžėje. Kliento teisės neegzistuoja :)
Aistė 2019-04-26 10:33:23
Tobulinkite sistemą, nes nuskaičiuojate pinigus net už negautą pristatymą o juos norint atgauti, turi laukti neaišku kiek laiko. Labai tikiuosi, kad pinigus atgausiu, nes jei ne, tikrai kreipsiuosi aukščiau, nes nuskaičiuoti pinigus už neatliktą paslaugą yra nelegalu. O dar be viso šito nuskaičiuoja už pristatymą daugiau nei prieš tai nurodo, pristatymo laiką irgi vėluojate.
Ar atgavote pinigus? Nes man ta pati situacija. Uzsisakiau 06.23 iki siol pinigu neatgavau.
Šiandiena Vilniuje užsisakiau dvi picas, pristatė iš ties greitai, galbūt dėl to kad vežėjas labai skubėjo. Picos abi sukritusio. Kodėl už tokį pristatymą turiu mokėti pinigus?
Labai prasta paslauga, vėlavo pristatymas 40 min., o sąskaitos nepateikia mėnesį ir neatsako į užduotus klausimus. Aptarnavimas tragiškas, nerekomenduoju kitiems. O spręskite patys ar norite su tuo prasidėti.
Nepatenkintas paslaugos varotojas
2019-03-18 13:59:45 IP 5f4sorut
Wolto pristatymą kaune gavęs ne vieną ir ne du kartus..buvau dalinai patenkintas maisto pristatymu visais kartais..iki praėjusio šeštadienio vakaro, kai maistą pristatė vaikinas (vardas berods Vytautas), kuris buvo visiškai neadekvatus atlikti darbui..pristatytas maistas buvo matomai sukratytas, nes neatrodė taip kaip turėtų atrodyt..matosi, kad žmogus visiškai nekompetetingas dirbti tokioj sferoi..manau tai paskutinis kartas, kai užsisakinėju iš Wolto.
Woltai tikrai dažnai prisižada trumpą laiką, bet užtrunka kaip visi. Negražu prisižadėt ko sunku įguvendinti.
Vasario 27 dieną, per programėlę wolt užsakiau dvi porcijas žemaičių blynų ir vaikui dešrelių 19:30. Užsakymo metu buvo parasita kad užtruks 40 minučių, kai tik patvirtinome uzsakima laikas pasikeitė į 70 minučių laika. Polaipsniui laikas augo paskui krito vėl augo. Rezultatas 2 su puse valandos laukimo jokio maisto, sėdau į mašiną nuvažiavau į maisto įstaiga paklausiau ar yra užsakymas, jie nustebo jokio užsakymo nebuvo. Dave numerį kur galiu paskambinti man atsakė kad niekom padėti negali "Wolt numerio nėra". Pasakė rašikite į e-pašta. Wolt servisas tragiškas !
Vasario 14 dieną, užsisakėme picas per WOLT sistemą. Padarius užsakymą pristatymo laiką nurodė: 45-55 minutes, o picų sulaukėme po 1 valandos ir trisdešimties minučių. Spėkit ar jo dar buvo šiltos?... Drungnos?... ŠALTOS!!!

Support'as veikia tragiškai lėtai, kaip ir pristato maistą. Būkite atsargūs. Greičiau būčiau gavęs jei taksistui sumokėjęs tuos 5, 5 eur už atvežimą. TAIP! Man dar reikėjo primokėti 4 eurus už papildomus kilometrus, bet apie šaltą maistą tai niekas neinformavo! Geriau jau nusipirkti picas Maximoje iš šaldiklio kur bus tokio paties šalčio, tik pigiau sumokėsite!
Užsisakiau maisto, sumokėjau ir predėjau skaityti komentarus, nes sumokėjus, ratukas vis sukosi, lyg kažką krautų. Kai tik pradėjo dirbti kavinė, užsakymas buvo patvirtintas ir maistą atvežė laiku. LABAI DŽIAUGIUOSI, kad atsirado galimybė užsisakyti iš kavinės, kuri pati neturi savo kurjerio.
Gintarė 2017-10-22 12:25:55
Norėjau užsisakyti iš savo mėgstamo restorano. Galiausiai pamačiau, kad užsakymo atvežimo kaina kosminė 5, 5 euro (už tiek mano automobilis nuvažioja 100km :D) Tada sumaščiau, kad reikia palyginti kainas visų maisto pristatymo tarnybų kurios iš ten veža. Tai va Lėkštė.lt -2 eurai. Foodout 2, 5 euro ir WOLT 5, 5 euro Wtf? Paprašius suporto, kad gal duokite pirmą kartą nemokamą atvežimą. Nes kažkaip sunku išsivaizduoti už ka tiek reik mokėti. Nu pagalvojau, kad gal tikrai nustebints tuo pirmuoju atvežimu ir matysiu už ką verta mokėti tokę sumą ir užsiakysi ateityje. Bet gavau atsakymą, kad gaila, bet negausiu nemokamai juos pasibandyti. Tai sakau, tai gal ištrykit mano acc, kad reklamų iš Jūsų negaučiau. (maniau susimastys, kad gal nereikia prarasti kliento pačioja startuolio pradžioje ir ateityje jis gali atnešti pelną jeigu mes jam patiksim). Bet ne gavau labai tikslų atsakymą, kad gerai acc bus ištrytas. Nu Jūs šaunuoliai WOLT čia bandote praplauti kažkokius pinigus ir reikalingas Jums greitas bankrotas ar kaip? :D Įnirtingai visiems tai pasakosiu ir prašysiu, kad net nebandytų naudotis Jūsų paslaugomis. Linkėjimai labai super "fainui' suporto darbuotojui Vytenis Stankevičius ;))
Nemokamai neatveze, apsiverke xD
Buvau visai patenkinta jūsų paslaugomis, naudojausi asmeniškai apie 3 mėnesius kiekvieną savaitę iki kol bandžiau pridėti dar vieną kortelę (įmonės). Kortelę pridėjo prie sistemos, bet ja naudotis nebuvo galima (rašė invalid). Tą kartą mūsų įmonė (17+ žmonių) užsisakė maistą iš Foodouto, kur jokių problemų su apmokėjimu kortele nebuvo. Wolt suportas užtruko 6 DIENAS kol man parašė: 'Mūsų sistema blokavo jūsų kortelę, nes bandėte ją pridėti keletą kortelių prie savo paskyros, o Wolt tai yra negalima. Kol kas šia paskyra naudotis negalėsite." Visų pirmą niekur nebuvo parašyta kad negalima pridėti antros kortelės ir sistema tai pati leidžia padaryti. Visų antrą, užblokuoti visą accountą nuolatinio kliento dėl to kad pridėjo antrą kortelę? Really? Dar pridursiu kad pirmą kartą pridedant kortelę irgi reikėjo rašyti į supportą kad patvirtintu, bet tą kartą man per kelias valandas ją prijungė. Tiesiog tragiškas jūsų servisas, neturėtų taip būti.
Labas. Stovi kruva akcijinių širdelių, esa akcija. Iveskite nematomą kodą ir gausite nuolaida. O gal čia reikia vandens užlašint ir atsiras? Antireklamą darotės.
ymone kuri nenurodo tel.
ane ?
galimaij ?

atsargiai. gali pagauti...
Martynas 2018-04-19 23:01:02
Sveiki, lietuviško filialo kontaktų neimanom rasti, nei email nei telefono numerio. Galbūt Jūs galėtumėt palikti savo kontaktus arba parašyti man į emailą? Verslo klausimais.

Dėkui
Sveiki, Martynai, ačiū už žinutę. Parašykite mums adresu support@wolt.com.

Su geriausiais linkėjimais,
Wolt

Dėkui
Gintarė 2017-10-22 12:25:55
Miela, Gintare, mes pristatymui taikome dinaminę kainodarą. Bazinis pristatymo mokestis, arba kitaip tariant pirmieji 1.5 km kainuoja 1.5€. Kas 500 metrų prisideda po 0.50 euro centų skaičiuojant tiesia linija. Tokia kainodara yra sąžininga mūsų kurjerių-partnerių atžvilgiu, kurie užtikrina, kad Vilniečiai neliktų alkani. Pristatymo mokestis iš restoranų, esančių arčiau Tavęs, yra gerokai mažesnis, o taip pat kone kasdien mūsų platforma pasipildo vis naujomis maisto vietomis, todėl tikime, kad atrasi mus iš naujo.

Su geriausiais linkėjimais,
Jūsų „Wolt“

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
G. Surplys sako, kad turėtų tapti premjero patarėju
G. Surplys sako, kad turėtų tapti premjero patarėju 08-25 16:53
Buvęs žemės ūkio ministras Giedrius Surplys sako, kad turėtų tapti premjero Sauliaus Skvernelio patarėju.
Iliustruotoji istorija: Marija Stiuart tarp kūjo ir priekalo
Iliustruotoji istorija: Marija Stiuart tarp kūjo ir priekalo 08-25 16:41
Žlugus svajonei apie Prancūzijos sostą,18-metė Škotijos karaliaus dukra Marija Stiuart turėjo priimti sunkų sprendimą. Jai reikėjo pasirinkti, ar patogiai gyventi Prancūzijoje, ar stoti į kovą su...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Red Hat 187,71 0,00%
Humana 286,96 -0,64%