Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Wolt LT, UAB

Atsiliepimai apie Wolt LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Wolt LT, UAB

Mica pica iškepta
2022-06-12 19:41:25
Užsisakiau viena šeiminine pica, o kita 30 cm, atvežė dvi picas po 30cm, sumokėjau už vieną kaip už šeiminine, paskambinus į Molainių nr1 pica, sakė jie ne prie ko kad iškepė dvi mažas picas ir nepamate kad turėjo būt viena pica šeiminine !!!!!! Pinigų neatgausiu kaip supratau
Wolt kurjeris su motociklu, kuris skleidzia toki garsa, kad net mirusi gali prikelti.. Manau miegamuosiuose rajonuose tokio garso transporto priemonems yra net apribojimai. Susitvarkykit savo pristatyma. Vien del vieno tokio kurjerio istryniau programele, rinksiuosi kita imone.
17:10, 2022/05/30, pirmadienį jūsų kurjeris Basanavičiaus gatvėje (Vilniuje) pravažiavo dviračiu per raudoną šviesaforo signalą. Jis sukėlė avarinę situaciją, dėl ko davėmė garsinį signalą. O jis nusprendė parodyti mums vidurinį pirštą, stovint prie šviesaforo, jis suko ratus aplink mūsų transporto priemonę ir rėkavo su keiksmažodžiais. Siūlau jums atsirinkti, kokie darbuotojai dirba pas jus.
Negaliu patiket, kad bus ant tiek blogai! Uzsisakiau maisto, sumokejau pinigus, gavau tik padaza?! Mano uzsakyme rodo, kad pirkau tik padaza, kai zymejau ka valgysiu, as astriai ar ne, wolt darbuotoja neketino grazint pinigu, ir paliko man padaza valgyt, kas perka padaza kurio kaina 50cnt uz 11, 5? Tragiskas aptarnavimas, sumokejau pinigus uz padaza !!!!niekada nebesinaudosiu wolt, ir nerekomenduosiu kitiems.
Neturiu labai didelio skundo, tiesiog kai kurjeriui duodami du užsakymai iš karto, maistas atšąla. Ir tai nepirmas kartas, jiems duodami krepšiai, bet ne visi jie juos pajungė. Negi jums nerūpi žmonių nuomonė?
Tokio žemo lygio, , klientų aptarnavimo’’ niekur nemačiau. Paslaugomis naudotis neįmanoma, nes nei Apple Pay, nei kortelių neskaito. Parašius į supportą darbuotoja atrašo, jog niekuo negali padėti ir blokuoja prieigą prie supporto dėl neaiškių priežasčių. Anščiau sakydavomės dažnai, bet už tokį superinį bendravimą tikrai pereisim pas konkurentus????????
Woltas atveza maista??? Isbeges gerimas atsalusios bulvytes.. uzka as moku?wolta sakais atveza bolt kur tai matyta neleidzia ft ikelt...
Atsargiai su Wolt. Toks vaizdas, kad jie už rusus. Nes verčia Matijošaitį dykai atiduoti savo įmones Rusijai, kad jį perėmus pati galėtu toliau gaminti produkciją.
Čili pica mada, pagamino picą pilnai apdegusiais kraštais, wolt to nepripažįsta ir teigia atseit viskas gerai, tokia ir turi būt pica, net nesikreipia į kavinę ir jos neinformuoja, be to pristato pilnai atšalusi maistą. Labai nusivyliau, rinksiuos ateity tik Bol food
Tvarkykit MacDonald deliveringa, puse Vilniaus miesto negalit aptarnaut, nes per toli Zirmunai, Santariskes, Jeruzale, kai kur Fabijoniskes nedeliverinat? Seriously? Geda
Esu nepatenkintas paslaugų kokybe. Wolt išvežiodami kelis užsakymus vienu metu, niekada nepristato maisto laiku. Konkurentams pataikyti į numatytą laiką visada sekasi geriau, todėl jeigu tik restoranas tieka maistą ne per Wolt, renkuosi kitą alternatyvą. :)
Pristatymas brangus, pakeliui kurjeris isvezioja kitus uzsakymus, tai is netolimo restorano uz didele kaina veza maista kaip is kito miesto. Kainos nenormalios servisas absurdiskas, lyginant su bolt food woltas yra visiskas slamstas
Imranas 2022-01-08 21:43:30
Labai esu patenkintas klientų aptarnavimu, Dominyka atsakė į mano visus klausimus džiaugiuosi už tokius darbuotojus, daugiau tokių! ????☺️
Maiša picos deže padejo ant žemes žiuriu žmonės šiais laikais neskiria kur maišas yra o kur picos deže be maišo čia su visokiais priplaukusiais neatejau ginčitis tai geęiau žmogely komentaru nerašyk daugiau patariu jeigu nori buti klaunu eik mokinkis i klaunu mokykla čia neknises proto kitiem
Mantas 2021-01-22 12:04:05
Mes ne gyvuliai ir maisto nuo grindu nevalgome.
Maistas buvo padėtas tiesiai ant laiptinės grindų. Tai visų įmanomu sanitarijos taisyklių pažeidimas. Tai jau virsta įprasta praktika žmonėms maistą nutrenkti ant grindų, nors įmonės administratoriai apie grubu sanitarijos taisyklių pažeidimą jau buvo informuoti tačiau išvadų nedaro. Nesuprantama,
kodė maisto pristaymo įmonių nekontruoliuojasanitarijos inspekcija. lMes padėsime jiems padaryti išvadas.
o tai jūs maišą laižot, kad jums sanitariškos sąlygos netinka? ar jums maistą išpakuoja ir numeta prie durų be dėžutės / maišelio? :D :D grubūs pažeidimai mat :D susisukę žmonės jomajo
Terrible. Niekada is MCdonaldo nedeliverina i vieta, "not delivering to you location, o gyvenu Vilniuje miegamajame rajone kaip dauguma zmoniu, ne kazkur miske. Patariu naudokites kitu tiekeju pasaugomis.
Maista tokiu greičiu veža, kaip FLEGMATOGENU pririja, rode bus uz 20min, važiavo 2h10min, krc tokius i maiša ir akmenais užmėtyt
Dvi dienas iš eilės chaltūra. Nors paskutinius puse metų kokybė apverktina.

Tai maistas ne tas, tai veža belekiek ilgai, kol pasidaro šaltesnis nei šaldytuve. Kurjeriai purto tas savo karabotkes, tai viskas permirksta gėrimu. Pastoviai rodo neteisingą laiką. O kartais išvis neėdęs palieki.

Eikit šikt, lūzeriai, jau užknisot visiškai. Boltas irgi mėmės, bet jūs tai visai naujas lygis!
Mykolas Kiaušinis
2021-12-30 08:32:30 IP 2oll25rj
Mykolas 2021-12-29 21:16:56
Laba diena!
Džiaugiuosi nauju išradingu būdu pristatant maistą pagal užsakymą. Be abejo, tai labai patogu.
Woltas, kaip kurjerių tarnybą, pristato nupirktą maistą. Ar galima prieiti prie konkretaus maisto šaltinio, nes ne visiems tinka maistas su GMO ar tokiais papildais, kaip natrio bikarbonatas, kuris dažniausiai, bendru E500 numeriu, maišomas net su natrio karbonatu. Yra ir dešimtys kitokių papildų, apie kuriuos galima gauti informaciją perkant, bet nieko neišgausi iš kurjerio.
Pridedu šiandien gauto maisto, atsiųsto pagal užsakymą iš Klaipėdos rajono, čekį. Prašau Jus nurodyti kelią, kuriuo būtų galima sužinoti, iš kur imtas konkretus maistas.
Mykolas
Sveikas Mykolai,

WOLT įmonė yra kurjeriai o ne maisto gamintojai, prie visų galimų maisto pasirinkimų yra restorano informacija, taip pat yra pateikta informacija kaip išgauti reikiama informacija, kokia sudėtis yra maisto ir t.t

Mykolas Kiaušinis aka Vegetaras
Rašo iš IPhone ir nežino kas yra GMO.
Laba diena!
Mykolas
Ilgametis klientas
2021-12-20 21:37:10 IP 28m9umg3
Liudna matyti kaip Wolt, nuo tada kai juos isigijo Doordash (lapkricio vidurio), suprastejo beveik visur. Nuo pristatymo laiko prognozavimo (vietoj 30-40 minuciu, laukti reikia beveik dvi valandas), iki paciu pristatymo salygu (beveik kas trecias uzsakymas - saltas). Smagu, kad aptarnavimo skyrius lyg ir bando spresti problemas, taciau ganetinai sunku kai infrastruktura pati labai prasta ir uzsitarnavus "monopolininkes" varda Lietuvoje pradeta maziau vertinti pacius klientus. Asmeniskai rekomenduoju visiems maziau naudotis sia programele:)
Wolt это Долгая доставка, почти холодная еда и отвратительная система рейтингов, которая не позволяет определить реальное качество еды. Заказал в "ресторане" Skonio chuliganai два самых дорогих бургера. Рейтинг Wolt - 8, 8. Есть невозможно и бургеры отправились в мусорку.

Вывод: Рейтиг 8, 8 "ресторана" Skonio chuliganai на Wolt это фейковый и накрученный показатель. Как оказалось реальный рейтинг Skonio chuliganai в Google - 3.
Nerekomenduoju, užsakymai nuolat vėluoja, maistas atkeliauja šaltas. Po trijų iš eilės šalto maisto pristatymų programėlę išinstaliavau.
Mantas 2021-10-07 10:16:30
Sveiki, dirbu wolt kurjeriu ir pastebėjau klientų nepasitenkinimą kai jie pamato kad jų maistas paliekamas laiptinėj ant grindų.Taigi, kad taip nenutiktų, ATŽYMĖKITE programėlėje "Bekontaktį pristatymą". Bekontaktis pristatymas reiškia, kad maistas bus paliekamas jums už durų (dažniausiai ant laiptinės grindų) ir kurjeris negalės prieiti arčiau jūsų nei 2 metrus.
Nepažymėjus "Bekontakčio pristatymo" maistas iš kurjerio jums bus paduodamas į rankas.
Mantai, ar tikrai problema žymėjime? O gal galvos nemoki panaudoti? Kiti kurjeriai kažkokiu tai būdų sugeba sugalvoti, kad termo dėžė puikiai pasitarnauja ir kaip staliukas, ant kurio išėmus maistą galima palikt prie durų ir palaukti kol žmogus paims užsakymą. Nebūtina dėti ant grindų, naudok smegenis, Mantai, smegenis.
Ko siekiate su tokiu darbu. Jusų vairuotojas padare avariją. Kaltas vairavo, skubejo, kalbejo... o zmogus liks galutiniu invalidu po avarijos. Kam skanus toks maistas, picos nuo zemes ir aplaistytos lietum. Fu tokius darbuotojus, kurie nemoka vairuot ir veziot maisto.
Sveiki, wolt kurjeriai labai šlykštūs, turėtų turėti bent truputį pagarbos, atėjo į restoraną atsiimti maisto, pasakiau, kad užsidėtų kaukę, pradėjo keiktis, ir sakė duok tą maistą greičiau, pasakiau kad kol nebus kaukės, nebus paduotas ir maistas, užsidejo ir išejo. Labai nemalonus, nepatinka dirbti kurjeriu išeik iš darbo :)
Jusu reklamos labai kvailos!? Vidutines kurjeriu pajamos per valanda 10€. 10/2=5 pristatymai per valanda. Turbut dirba supermenai ir batmanai. :-)))))
Esu labai kantri, tad laukiu nuo balandžio mėnesio. Pagalbos nesulaukiu jokios, vien tik atidėliojimai. Balandžio mėnesį pirkau samsung telefoną, buvo nurodyta, jog gausiu 50eurų kuponą programėlėje. Įvedus kupono kodą, mano anketa buvo užblokuota, skambinau, klausiau, ilgai laukiau, pažadai vien tie patys - paskambinkite kitą savaitę, tikrai galėsime padėti. Apie kai kuriuos "konsultantus" net žodžių trūksta, vienas "ieškojo" atsakymo į mano klausimą lygiai valandą laiko, o kitas tą patį pasakė per minutę. Vienareikšmiškai nerekomenduoju turėti jokių reikalų su wolt.
Skundas del woltu pas musu darbo vietoi akropoli privalomi gp pasai testai antikuniai arba irodimas tai kad covit 19 neturi komflikai jau atsibodo praneskyte savo visiems kurjeriams akropolis klaipeda privaloma parodyti kas susijia su covit 19 mums pasakia vadovai
Apgailėtina. Kas 3 pristatymas su problemomis
Pasibaisėjęs pristatymu. Užsisakius maistą iš wokin ir kaip pristatė nuteske prie durų ant grindų ir išėjo. Ar taip galima daryti covid atveju?
Atveža woltas maistą, pusė užsakymo (striubos) iškrenta pro maišo apačia nes nebuvo sandariai uždarytos sriubos. Pusės užsakymo nebėra. Nu ka padarysi, padėjau kurjeriui susitvarkyt savo krepšį nes jame irgi išsipylė sriubos, nuėjom valgyti maistą kuris dar sveikas, visas maistas atšalęs. Kraupu išleidom 20 eurų ir nepavalgėm ir dar nuotaika sugadino. Parašiau į live supportą, pasiūlė kuponiuką pristatymui ir už pora sriubų kompensaciją. Atsisako grąžint visus pinigus nors maisto taip ir nevalgėm. Superinis aptarnavimas. Svarbiausia kad kiekvieną mėnesį wolte išleidžiu turbūt po daugiau nei 500 eurų, o čia atsisako ištaisyt savo klaidą ir kompensuot pilną sumą kuri nėra tokia ir didelė woltui :) Gaila kad reikės ištrinti šį apps'ą ir likti prie BOLT FOOD - Puiki alternatyva, visiems rekomenduoju.

Aš suprantu, kad esate orientuoti į kokybišką ir greitą maisto pristatymą, tik noriu atkreipti jūsų dėmesį į nesaugiai, baisiai važinėjantį, maistą pristatantį personalą. Galbūt nereikėtų motyvuoti darbuotojų (nežinau ar tai darote) už kuo skubesnį pristatymą, nes nuo to kenčia aplinkiniai. Jau ne kartą pastebiu, kad darbuotojai, važiuojantys šaligatviu su dviračiu važiuoja dideliu greičiu net ir esant dideliui pėsčiųjų skaičiui, važiuoja į žmones, tikėdamiesi, kad visi bėgs į šalį, pravažiuoja mažu atstumu nuo pėsčiųjų, pavojingai. Būčiau dėkinga už dėmesio atkreipimą į šią problemą.

Sėkmės darbuose!

Lukrecija 2021-08-27 14:41:25
Šiandien (2021-08-27 diena) užsisakiau pica iš Akropolio Čili picerijos apie 11 valanda. Kurjeris man atvežė pica beveik visa sumalta ir suplėšyta, jos beveik buvo neįmanoma valgyti, nes net nežinai kaip ja atsipjauti, nežinau kas tam kurjeriui buvo galvoje, kuris taip neatsakingai atvežė pica. “Ačiū” už sugadinta gimtadienį, nes svečiai liko nepatenkinti.
Jau ne pirma karta kada gaunu tokia pica, kaip koše. Kas man žala atlygins už tai? Kodėl aš turiu mokėti pinigus už tokį pristatyma?
Šiandien nuskaičiavo dar 8e, nors nieko neužsakinėjau. v***s tas woltas!
Nuskaičiavo pinigus. 10e, kai aš net neturiu šitame telefone wolt programėlės. Neužsisakinėjau jokio maisto. Tiesiog nuskaičiavo pinigus. Esu pasibaisėjus. Rašiau wolt į el. Paštą net nesugeba atsakyt. Teks kreiptis į policiją.
Wolt užkniso su savo reklamomis.
Laukti užsakymo reikėjo 1.5 h. Supportas atrašinėja automatu, kaltina restoranus dėl to, jog jie nustatė ilgą laukimo laiką. Nora kurjeris pristatinėjo 3 užsakymus vieną po kito. Apkrauna tuos kurjerius, o patya kaltės neprisima. O, juokingiausia, kad viską sprendžia įmesdami 2.5 e kreditų ???? tai bent į sąskaitą grąžinkit, o ne į profilį, kad vėl iš jūsų užsisakyti, nes po tokių nesąmonių tikrai nesinori vėl užsisakyti. Žiauriai nuvylė.
Sovietizmo įmonė su vergovės prieskoniu. Debiliškas naujas užmokesčio modelis, privertė nekęst jūsų šitos dūhavimo programos, tikiuosi jus kasnors uždarys ir dar po teismus pasivaikščiosit. Supisti verslininkai, susikiškit savo gobšumą į šikną išsigimėliai ????????????????????
Uzsakiau sushius is sushi express. Gavau visai ne tai ka uzsakiau. Skambinu i sushi express sakau ka cia pristate. Atsiliepusi mergina is karto paklause ar mano vardas kartais ne Jurgita. Sakau taip. Sako woltas zinojo kad isveza jums bloga uzsakyma bet vistiek veze. Sako paklause kiek laiko uztruks perdaryti pasake kad 20-30 min tai jie nusprende vezti beleka. Svarbu nuvezti. Valanda laiko kokiojausi per programele kol flegma ir nevykele Irma sugrbejo kazka pasaryti.Wolto konsultante Irma flegma paskutine. Atsakinejo kas kokiu 10-15 min. Zodziu paskutinei 3 uzsakymai patyre visiska fiasko! Woltui banas!
Šūdų krūva ne woltas nevertas tokio pavadinimo nes ten d****i atsilupeliai paskutiniai dirba ofise, programėlė kurjerio debiliska, nori atsaukt uzsakyma negali meta vistiek, uz atstuma normaliai neskaiciuoja tegul uzsipisa jie su savo tiesia linija ir alga tik kas 2 savaites nu š***s paskutinis aš tikiuos žlugs tas woltas kada nors
Atvaziavo kuriaris wolt prie S.Žukausko gatves 3 namo ir ne sio ne sto spyre is kojos i dideli vazona.buvo atvazeves su raudona honda jazz kaip pradejau saukti per balkona tai greit sedo i masina ir pabego.niekad daugiau i wolta nesikreipsiu
Niekas nepirkit iš čia !!!! Nes viakas baisu ypač aptarnavimas
Noriu riebu skunda rašyti woltui niekada nesinaudosiu jų programėle, darbuotoja Marija iš vis nereguojanti, atrašanti kas 10min, nemandagi, be reakcijos siaubas
2021 m., gegužės 23 d., vakarą su draugais naudodamiesi “Wolt” programėle iš picerijos “ArenaPizza”, adresu Klaipėda, Parko g. 2A, užsisakėme tris picas (dvi dideles ir vieną mažą), kurias “Wolt” darbuotojai planavo (programėlėje buvo nurodytas numatomas pristatymo laikas) pristatyti 30-45 min., laikotarpyje. Negana to, kad pristatymo laikas vėliau pasikeitė, t. y., padvigubėjo, tai dvi iš trijų picų (abi didelės) buvo pristatytos sumaitotos. Abi picos buvo sudarkytos, suvartytos. Tiesiogine šių žodžių prasme, gavome “jovalą”. Kokiu transportu, kokiu būdu į namus buvo pristatytas maistas, nežinome, nes “Wolt” darbuotojos nesivojome. Kadangi buvo vėlus vakaras, t. y., buvo 21:00 val., tarpduryje nesimatė, kokios būklės yra pristatytų picų pakuotės (dėžės), tačiau paėmus jas ir nusinešus į šviesą, buvo aiškiai matoma, kad dėžės yra sulankstytos, permirkusios riebalais. Atsidarę visų trįjų pristatytų picų dėžes, sveiką, nesumaitotą, radome tik mažąją picą. Dvi didžiosios picos buvo suverstos, sumaitotos. Pamatę tokį pristatytą maistą labai pasipiktinome, tačiau jau nebebuvo asmens, kuriam norėjome šį pasipiktinimą išreikšti. Galime pasakyti tik tai, kad maistà pristačiusi moteris buvo apie 40-50 m., amžiaus. Pirmą ir paskutinį kartą naudojomės “Wolt” programėle ir “Wolt” paslaugomis. Prie atsiliepimo apie “Wolt” paslaugas pridedu fotonuotrauką.
Zydrunas Stankevicius
2021-04-23 19:13:45 IP 2eehhegt
Nepatikimas maisto pristatytojas. Kurjeris susikrauna po 10 uzsakymu ir veluoja atvezdamas salta maista. Per 1 h 10 min nenuvaziuoja 500 m atstumo, kai zadetos 35 minutes.
Mantas 2021-02-13 00:18:08
Blogas aptarnavimas vos ne 3 valandas veža maista ir poto rašo volto programoij pristatysim maista šilta atveža maitas šaltas kaip ledas.
Tai kaip atvezt msista jei transportas dviratis ir maistas jau kaip kose
Visi mašinos stato ant pievos prie langu, jus pasakykit darbotojams kad nestaty mašinas ant pievos

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%