Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Wolt LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Wolt LT

Atsiliepimai apie Wolt LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Wolt LT, UAB

Erika 2019-06-13 18:45:35
Šiandiena Vilniuje užsisakiau dvi picas, pristatė iš ties greitai, galbūt dėl to kad vežėjas labai skubėjo. Picos abi sukritusio. Kodėl už tokį pristatymą turiu mokėti pinigus?
b**t valgyk tiesiog, koks skirtumas
Beliakaip automobilius stato Wolt darbuotojai. Tokie patys kaip taksistai.
Reiktų tokius pamokyti.
Nustokit kebabus pristatinet dviraciais. jomajo.
Uz pristatyma Klaipedoj 1, 6km dabar kainuoja 3, 5 euro? Nebesvaikit wolt
Užsisakai maistą, atšaukia užsakymą ir wolt konsultantė numetą gif'ą su kačiukais, kad sorry žinok atšaukė. Pinigai savaitė kaip nepareina atgal į saskaitą, skambinu į banką, bankas man sako, kad kol pats eolt neatšauks pinigų, tol bankas jų neatšildys, O Wolt man sako kad bankas ilgai teunka atrezervuot pinigus :) Trinu anketą ir daugiau niekada nesinaudosiu šitos įmonės paslaugomis.
Aš su klientais dirbu jau daugiau kaip 20 metų (su pertraukom, bet still). Tai galiu pasakyti, kad Wolt yra puiki tarptautinė laisvų žmonių įmonė. Jei ir kas netinka mūsų HOMO SOVIETIKUS auditorijai, tai nebent tai, kad mūsiškiai klientai įsivaizduoja esą PONAI. Suprask, jis leido vargšui kurjeriui užsidirbti, SUTEIKĖ jam darbo VIETĄ. Todėl yra jo likimo valdovas ir kurjeris turi padėkoti klientui, ne taip įprastai, bet nuoširdžiai, žemai nusilenkdamas iki kojų ir duoti klientui suprasti, kad jis yra kurjerio šeimininkas amžiams, jokiu būdu ne lygiavertis partneris. Tuomet klientai bus pilnai patenkinti. Nes jie užsisako maisto, tai ne todėl, kad jiems reikėtų to maisto, bet todėl, kad jiems reikia (H)ONORO!
Sveiki.Kodel Jusu kurjeriai siuo metu dirba be apsauginiu kaukiu????
Ugnė 2020-02-18 14:26:40
Laba diena, norėjau paklausti ar pinigai buvo grąžinti?
Pas mane ta pati situacija
Taip, po komentaro čia kažkaip suregavo. Bet ištryniau programėlę, daugiau nebesinaudosiu jų paslaugomis.
Jurgita 2020-01-07 20:48:48
Nerekomenduoju! Užsakymo neįvykdo, pinigus nusiskaito, jau antra savaitė negrąžina. Tai buvo paskutinis kartas kada iš jų užsakinėjau. Apgailėtina kompanija.
Laba diena, norėjau paklausti ar pinigai buvo grąžinti?
Pas mane ta pati situacija
Jurgita 2020-01-07 20:48:48
Kiek uzsisakineju viskas buvo gerai naudojam koda DOWYS ir gaunam free deliveries ir nuolaida
Programėlę ištryniau. Ir daugiau Wolt nesinaudosiu.. Vakar du kart bandžiau užsisakyti sushiu. Abu kartus pinigus rezervavo, ir parašė, kad užsakymas atmestas. Po paros patikrinau sąskaitą. Pinigai dar buvo rezervuoti (22 ir 24 eur). Skubiai kreipiausi į banką, kd sustabdytų operaciją.
Paskambinau į restoraną, paklausiau, kodėl atmetė užsakymus. O jie pasakė, kad per woltą jokių užsakymų net nebuvo.
Pati geriausia maistą pristatanti įmonė Lietuvoje! Kurjeriai žiauriai malonūs bei mandagūs. Kai teko ilgesnį laiką laukti pristatymo kurjeris atvykęs net atsiprašė, nors vėlavo restoranas, o ne jis.
Pristatymo kainos labai patrauklios bei platus maitinimo įstaigų pasirinkimas. Ačiū jums!
Daug žmonių rašo, kad jiems nuskaito pinigus. Na man irgi buvo tokių problemų, tačiau Wolt greitai praneša, kad užsakymas nebuvo įvykdytas. Bankai lietuvoje yra nustatę laiką kiek jie rezervuoja pinigus, tad manau nereikia kaltinti Wolt dėl tokių nesusipratimų. Visad galite paskambinti į savo banką ir pasikonsultuoti. :)
Petras 2019-07-21 12:52:06
Jie nėra tarpininkas gaminime, o tik pristatyme. Čia tas pats, kas apkaltinti Bolt dėl to, kad nuvežė į kokią nors vieta, o iš ten jus išvarė.
Čia nėra tas pats, nes Wolt ima procentą iš maisto gamintojų ir tiesiogiai vykdo pinigų priėmimą ir tampa tiesiogiai atskaitingi klientui.

Šlykštu ant kiek dažnai yra atvežamas blogas maistas, nepilni užsakymai, o Woltas grąžina kokį trečdalį sumos paguodai ir pasiplauna. Visa sistema tokia, kad klientas turi nusiteikt, kad iš jo per sekundę nuskaičiuos pinigus, o po to ką gausi ir ar išvis gausi tai vos ne tavo paties rizika.
Labai prasta kompanija užsisakiau į namus ne atvežė po igu negrąžino nuo šiandien ištrinu programėlė ir daugiau nebesinaudosiu jų paslaugomis
Sveiki, jusu melagiu imone ir tai yra pagrysta nuomone.
Pirma, uzsakant jusu imone nurodao viena kaina, mano uzsakyme ji buvo 1, 5 eu. galutiniame atsiskaityme tai buvo 4, 5 euro.
Veliau kai kreipiausi i jusu darbuotoja man atsiunte zinute, jog standartine kaina yra 1, 5 euro ir ji kyla su kiekvienu kilometru 0, 5 euro., Bet tai beda, tokios informacijos nero nej pagrindyniam puslapyje, nej pries atliekant galutini uzsakyma. O tai yra pasliepti ikainiai. Kompanija privalo po uzsakymo pateikymo nurodyti galutyne pristatymo kaina i tam tikra adresa, ir nurodyti visus galimus papyldomus mokescius pirmajame puslapyje ir kiekvieno uzsakymo isankstyneje isklotyneje.
Apgauna su pristatymo kaina, tikrinkit atstumą, vienem į tapati adresa veža pigiau o kitems brangiau, ir paskui nieko neirodysi ir skirtuma negražins, atsakys, kad programa suklydo...
Užsisakėm lapkričio 10 diená per šiá įmoné maistá į namus. Pinigai nuo dukros sáskaitos buvo nuskaičiuoti žaibo greičiu, tačiau jokio maisto taip ir negavome, o pinigai iki šios dienos, t.y. lapkričio 17 dienos, nėra grážinti... Situacija apgailėtina. Daugiau niekada nedarysime jokiú užsakymú per šiá, absoliučiai su savo klientais nesiskaitančiá įmonę.
2019.11.04 nurašyti 27.30 eur, paslaugos negavom. Kada bus grąžinti ?Nesulaukiam grąžintų pinigų
Katia 2019-06-28 11:39:30
Ar atgavote pinigus? Nes man ta pati situacija. Uzsisakiau 06.23 iki siol pinigu neatgavau.
Po mėnesio laiko pinigus gražino, bet nežinau kaip būtų buvę jei būčiau tylėjus, rašiau per visur kur įmanoma.
Aistė 2019-04-26 10:33:23
Tobulinkite sistemą, nes nuskaičiuojate pinigus net už negautą pristatymą o juos norint atgauti, turi laukti neaišku kiek laiko. Labai tikiuosi, kad pinigus atgausiu, nes jei ne, tikrai kreipsiuosi aukščiau, nes nuskaičiuoti pinigus už neatliktą paslaugą yra nelegalu. O dar be viso šito nuskaičiuoja už pristatymą daugiau nei prieš tai nurodo, pristatymo laiką irgi vėluojate.
Jo as irgi dariau trys uzsakymus bet is tu treiju prijeme tik viena o nuskaiciavo uz visus trys.
Užsisakius per Wolt programėlę Sushių ir gavus ne pilną užsakymą, teko aiškintis daugiau nei 2 val. Rezultatas klientas kaltas, kad jų puslapyje klaidos kompensacija 2 eur į Wolt sąskaitą ir sugadintas vakaras. Jokios pagarbos klientui!
Užsisakiau per Wolt app iš pizza hut 2 picas už 1 kaina. Atvežė vieną picą. Nei vežėjas nei Wolt supportas neatsiprašė ir nepasiūlė antros picos.
Supportas motyvavo, kad aš pasirenkau 1 pica o ne 2 už viena kaina. Kai jiem paaiškinau, kad “refill order” man parodė, kad užsakiau 2 picas už 1 kaina, supportas man atrašė “nei aš nei mano kolegos apie tokia funkcija nežinome”.

Keista iš vis, kad Wolt leidžia pasirinkti 1 pica, nes pizza hut trečiadieniais akcija, 2 picas iz 1 kaina. Vietoj to, kad man pasiūlyt antra pica kaip aš ir užsakiau, man pradėjo įrodinėti kad čia aš suklydau. Matomai Wolt dar vadovaujasi 19 amžiaus principais.
Kada jau galės užsisakyti iš WOLT tolesni rajonai? Pvz Naujoji Vilnia?
Noriu uzsisakyti pica i namus bandau ir per facebook uzsiregistruoti ir per el pasta bet neina.. nesuprantu ar kazkas programai blogai ar kas..
Dovilė 2019-06-30 19:31:13
Užsisakiau maistą, kuris nebuvo iškepęs ir realiai buvo pusė porcijos. Pinigų, aišku, negrąžino, nes restoranas nesutiko, jog maistas neiškepęs. Galų gale pinigai nuskaičiuoti, maistas šiukšliadėžėje. Kliento teisės neegzistuoja :)
Tai rašykit atsiliepimą apie restoraną, o ne apie Wolt. Prie ko čia įmonė, kuri pristato? Ar kurjeris turėjo dar pabaigti kepti maistą?
Aistė 2019-04-26 10:33:23
Labai prasta paslauga, vėlavo pristatymas 40 min., o sąskaitos nepateikia mėnesį ir neatsako į užduotus klausimus. Aptarnavimas tragiškas, nerekomenduoju kitiems. O spręskite patys ar norite su tuo prasidėti.
Nepatenkintas paslaugos varotojas
2019-03-18 13:59:45 IP 5f4sorut
Wolto pristatymą kaune gavęs ne vieną ir ne du kartus..buvau dalinai patenkintas maisto pristatymu visais kartais..iki praėjusio šeštadienio vakaro, kai maistą pristatė vaikinas (vardas berods Vytautas), kuris buvo visiškai neadekvatus atlikti darbui..pristatytas maistas buvo matomai sukratytas, nes neatrodė taip kaip turėtų atrodyt..matosi, kad žmogus visiškai nekompetetingas dirbti tokioj sferoi..manau tai paskutinis kartas, kai užsisakinėju iš Wolto.
Woltai tikrai dažnai prisižada trumpą laiką, bet užtrunka kaip visi. Negražu prisižadėt ko sunku įguvendinti.
Vasario 27 dieną, per programėlę wolt užsakiau dvi porcijas žemaičių blynų ir vaikui dešrelių 19:30. Užsakymo metu buvo parasita kad užtruks 40 minučių, kai tik patvirtinome uzsakima laikas pasikeitė į 70 minučių laika. Polaipsniui laikas augo paskui krito vėl augo. Rezultatas 2 su puse valandos laukimo jokio maisto, sėdau į mašiną nuvažiavau į maisto įstaiga paklausiau ar yra užsakymas, jie nustebo jokio užsakymo nebuvo. Dave numerį kur galiu paskambinti man atsakė kad niekom padėti negali "Wolt numerio nėra". Pasakė rašikite į e-pašta. Wolt servisas tragiškas !
Vasario 14 dieną, užsisakėme picas per WOLT sistemą. Padarius užsakymą pristatymo laiką nurodė: 45-55 minutes, o picų sulaukėme po 1 valandos ir trisdešimties minučių. Spėkit ar jo dar buvo šiltos?... Drungnos?... ŠALTOS!!!

Support'as veikia tragiškai lėtai, kaip ir pristato maistą. Būkite atsargūs. Greičiau būčiau gavęs jei taksistui sumokėjęs tuos 5, 5 eur už atvežimą. TAIP! Man dar reikėjo primokėti 4 eurus už papildomus kilometrus, bet apie šaltą maistą tai niekas neinformavo! Geriau jau nusipirkti picas Maximoje iš šaldiklio kur bus tokio paties šalčio, tik pigiau sumokėsite!
Užsisakiau maisto, sumokėjau ir predėjau skaityti komentarus, nes sumokėjus, ratukas vis sukosi, lyg kažką krautų. Kai tik pradėjo dirbti kavinė, užsakymas buvo patvirtintas ir maistą atvežė laiku. LABAI DŽIAUGIUOSI, kad atsirado galimybė užsisakyti iš kavinės, kuri pati neturi savo kurjerio.
Gintarė 2017-10-22 12:25:55
Norėjau užsisakyti iš savo mėgstamo restorano. Galiausiai pamačiau, kad užsakymo atvežimo kaina kosminė 5, 5 euro (už tiek mano automobilis nuvažioja 100km :D) Tada sumaščiau, kad reikia palyginti kainas visų maisto pristatymo tarnybų kurios iš ten veža. Tai va Lėkštė.lt -2 eurai. Foodout 2, 5 euro ir WOLT 5, 5 euro Wtf? Paprašius suporto, kad gal duokite pirmą kartą nemokamą atvežimą. Nes kažkaip sunku išsivaizduoti už ka tiek reik mokėti. Nu pagalvojau, kad gal tikrai nustebints tuo pirmuoju atvežimu ir matysiu už ką verta mokėti tokę sumą ir užsiakysi ateityje. Bet gavau atsakymą, kad gaila, bet negausiu nemokamai juos pasibandyti. Tai sakau, tai gal ištrykit mano acc, kad reklamų iš Jūsų negaučiau. (maniau susimastys, kad gal nereikia prarasti kliento pačioja startuolio pradžioje ir ateityje jis gali atnešti pelną jeigu mes jam patiksim). Bet ne gavau labai tikslų atsakymą, kad gerai acc bus ištrytas. Nu Jūs šaunuoliai WOLT čia bandote praplauti kažkokius pinigus ir reikalingas Jums greitas bankrotas ar kaip? :D Įnirtingai visiems tai pasakosiu ir prašysiu, kad net nebandytų naudotis Jūsų paslaugomis. Linkėjimai labai super "fainui' suporto darbuotojui Vytenis Stankevičius ;))
Nemokamai neatveze, apsiverke xD
Buvau visai patenkinta jūsų paslaugomis, naudojausi asmeniškai apie 3 mėnesius kiekvieną savaitę iki kol bandžiau pridėti dar vieną kortelę (įmonės). Kortelę pridėjo prie sistemos, bet ja naudotis nebuvo galima (rašė invalid). Tą kartą mūsų įmonė (17+ žmonių) užsisakė maistą iš Foodouto, kur jokių problemų su apmokėjimu kortele nebuvo. Wolt suportas užtruko 6 DIENAS kol man parašė: 'Mūsų sistema blokavo jūsų kortelę, nes bandėte ją pridėti keletą kortelių prie savo paskyros, o Wolt tai yra negalima. Kol kas šia paskyra naudotis negalėsite." Visų pirmą niekur nebuvo parašyta kad negalima pridėti antros kortelės ir sistema tai pati leidžia padaryti. Visų antrą, užblokuoti visą accountą nuolatinio kliento dėl to kad pridėjo antrą kortelę? Really? Dar pridursiu kad pirmą kartą pridedant kortelę irgi reikėjo rašyti į supportą kad patvirtintu, bet tą kartą man per kelias valandas ją prijungė. Tiesiog tragiškas jūsų servisas, neturėtų taip būti.
Labas. Stovi kruva akcijinių širdelių, esa akcija. Iveskite nematomą kodą ir gausite nuolaida. O gal čia reikia vandens užlašint ir atsiras? Antireklamą darotės.
ymone kuri nenurodo tel.
ane ?
galimaij ?

atsargiai. gali pagauti...
Martynas 2018-04-19 23:01:02
Sveiki, lietuviško filialo kontaktų neimanom rasti, nei email nei telefono numerio. Galbūt Jūs galėtumėt palikti savo kontaktus arba parašyti man į emailą? Verslo klausimais.

Dėkui
Sveiki, Martynai, ačiū už žinutę. Parašykite mums adresu support@wolt.com.

Su geriausiais linkėjimais,
Wolt

Dėkui
Gintarė 2017-10-22 12:25:55
Miela, Gintare, mes pristatymui taikome dinaminę kainodarą. Bazinis pristatymo mokestis, arba kitaip tariant pirmieji 1.5 km kainuoja 1.5€. Kas 500 metrų prisideda po 0.50 euro centų skaičiuojant tiesia linija. Tokia kainodara yra sąžininga mūsų kurjerių-partnerių atžvilgiu, kurie užtikrina, kad Vilniečiai neliktų alkani. Pristatymo mokestis iš restoranų, esančių arčiau Tavęs, yra gerokai mažesnis, o taip pat kone kasdien mūsų platforma pasipildo vis naujomis maisto vietomis, todėl tikime, kad atrasi mus iš naujo.

Su geriausiais linkėjimais,
Jūsų „Wolt“

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Raudondvario pl. 99, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Sveikatai kenkia ir mikrobai, ir vadovai
Sveikatai kenkia ir mikrobai, ir vadovai 08-09 19:13
Moksliniai tyrimai rodo, kad biuruose dirbančiųjų sveikatą labiausiai žaloja klaviatūra, biuro kėdės, viršvalandžiai ir vadovai.
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams 08-09 17:45
Savanoriams, kurie dalyvavo klinikiniuose vakcinos nuo koroanaviruso tyrimuose, bus sumokėta po 100.000 RUB, tai maždaug 1.150 Eur. Tai spaudos konferencijoje atskleidė viena iš savanorių Ana...
Dyzelinių automobilių populiarumas Europoje sparčiai mažėja
Dyzelinių automobilių populiarumas Europoje sparčiai mažėja 08-09 17:44
Dyzelinu varomų naujų automobilių dalis Europoje susitraukė nuo beveik 50% 2016-aisiais iki 30% praėjusiais metais, rodo Europos automobilių gamintojų asociacijos ACEA duomenys.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%