Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Wolt LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Wolt LT

Atsiliepimai apie Wolt LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Wolt LT, UAB

Atvaziavo kuriaris wolt prie S.Žukausko gatves 3 namo ir ne sio ne sto spyre is kojos i dideli vazona.buvo atvazeves su raudona honda jazz kaip pradejau saukti per balkona tai greit sedo i masina ir pabego.niekad daugiau i wolta nesikreipsiu
Niekas nepirkit iš čia !!!! Nes viakas baisu ypač aptarnavimas
Noriu riebu skunda rašyti woltui niekada nesinaudosiu jų programėle, darbuotoja Marija iš vis nereguojanti, atrašanti kas 10min, nemandagi, be reakcijos siaubas
2021 m., gegužės 23 d., vakarą su draugais naudodamiesi “Wolt” programėle iš picerijos “ArenaPizza”, adresu Klaipėda, Parko g. 2A, užsisakėme tris picas (dvi dideles ir vieną mažą), kurias “Wolt” darbuotojai planavo (programėlėje buvo nurodytas numatomas pristatymo laikas) pristatyti 30-45 min., laikotarpyje. Negana to, kad pristatymo laikas vėliau pasikeitė, t. y., padvigubėjo, tai dvi iš trijų picų (abi didelės) buvo pristatytos sumaitotos. Abi picos buvo sudarkytos, suvartytos. Tiesiogine šių žodžių prasme, gavome “jovalą”. Kokiu transportu, kokiu būdu į namus buvo pristatytas maistas, nežinome, nes “Wolt” darbuotojos nesivojome. Kadangi buvo vėlus vakaras, t. y., buvo 21:00 val., tarpduryje nesimatė, kokios būklės yra pristatytų picų pakuotės (dėžės), tačiau paėmus jas ir nusinešus į šviesą, buvo aiškiai matoma, kad dėžės yra sulankstytos, permirkusios riebalais. Atsidarę visų trįjų pristatytų picų dėžes, sveiką, nesumaitotą, radome tik mažąją picą. Dvi didžiosios picos buvo suverstos, sumaitotos. Pamatę tokį pristatytą maistą labai pasipiktinome, tačiau jau nebebuvo asmens, kuriam norėjome šį pasipiktinimą išreikšti. Galime pasakyti tik tai, kad maistà pristačiusi moteris buvo apie 40-50 m., amžiaus. Pirmą ir paskutinį kartą naudojomės “Wolt” programėle ir “Wolt” paslaugomis. Prie atsiliepimo apie “Wolt” paslaugas pridedu fotonuotrauką.
Zydrunas Stankevicius
2021-04-23 19:13:45 IP 2eehhegt
Nepatikimas maisto pristatytojas. Kurjeris susikrauna po 10 uzsakymu ir veluoja atvezdamas salta maista. Per 1 h 10 min nenuvaziuoja 500 m atstumo, kai zadetos 35 minutes.
Mantas 2021-02-13 00:18:08
Blogas aptarnavimas vos ne 3 valandas veža maista ir poto rašo volto programoij pristatysim maista šilta atveža maitas šaltas kaip ledas.
Tai kaip atvezt msista jei transportas dviratis ir maistas jau kaip kose
Visi mašinos stato ant pievos prie langu, jus pasakykit darbotojams kad nestaty mašinas ant pievos
Tiesiog, žmonės, susitvarkykite savo komunikacija su savo kurjeriais, tada dirbkite ir normaliai pristatykite maistą, tiems žmonėms, kurie tą maistą ir užsisako.

HORRIBLE!
Cirku cirkai o ne maisto pristatymas.Neveza maisto iš Mcdonalds esančio Islandijos plente prie megos iki Raudondvario plento šalia lampedziu karjero kuris nutolęs 4.5km, nes pagal jų aiškinimą pl ir maists gali būti ne kokios kokybės nes per toli vezti, nors iš Hesburger kuris yra šalia Baltų prospekte veža o atstumas tas pats... Kebabus veža, picas veža, desrainius tai patiš daug toliau ir problemų dėl maisto kokybės jie nemato
Neesu užsisakiusi maisto, bet apie wolt darbuotojus turiu dideliu nusiskundimų, dėl darbuotojų elgesio, 2021- 02- 14 valentino dienos vakarą apie 21 valandą. Kaune esančioje River Mall parkavimosi aikštelėje teko susidurti su wolt darbuotoju. Man stovint prie pakeliamuju vartų ir laukiant kol bus nuskenuoti mano automobilio valstybiniai numeriai nepasitenkinimą dėl ilgo laukimo už manęs labai išraiškingai išreiškė wolt darbuotojas. Signalizuodamas automobilio signalu nežinau ką bandė pasakyti kadangi neturėjau net kaip pasitraukti nes vairuotojas buvo labai arti mano automobilio o priekį manęs pakeliamieji vartai, neišlaukęs kol vartai atsidarys jis paliko automobilį ant avarinio signalo ir eidamas į prekybos centrą gestais parodė, kad aš esu nepilno proto ir beeidamas burnojosi. Pasijaučiau tikrai ne kaip. Nes juk ne mano kaltė kad man neatsidarė vartai. Paskambinus į nurodytą pagalbos numerį ant vartų man pasakė kad vartai nemato numerių ir darbuotoja tuoj pat juos atidarys. Nepraėjus nei minutei vartai atsidarė. Taip, kad pasiūlymas toks išsiugdykite savo darbuotojus, nes jeigu užsisakius maisto sutikčiau taip besielgentį darbuotoją, noras valgyti tikrai dingtų..
Ąžuolas 2021-02-13 00:09:51
Tai ar sunku kėdę palikti prie durų, prieš atvykstant užsakymui.
A sunku paskambint i duris ir palaukt kelias minutes
Mantas 2021-01-22 12:04:05
Mes ne gyvuliai ir maisto nuo grindu nevalgome.
Maistas buvo padėtas tiesiai ant laiptinės grindų. Tai visų įmanomu sanitarijos taisyklių pažeidimas. Tai jau virsta įprasta praktika žmonėms maistą nutrenkti ant grindų, nors įmonės administratoriai apie grubu sanitarijos taisyklių pažeidimą jau buvo informuoti tačiau išvadų nedaro. Nesuprantama,
kodė maisto pristaymo įmonių nekontruoliuojasanitarijos inspekcija. lMes padėsime jiems padaryti išvadas.
Tai ar sunku kėdę palikti prie durų, prieš atvykstant užsakymui.
Mantas kajauskas 2020-12-18 21:25:35
A galit bled draugeli idarbint uzpiso niekaip vietu neatsiranda
Va tokių darbuotojų, žinoma, ir laukia.
Mes ne gyvuliai ir maisto nuo grindu nevalgome.
Puikiai dirba ir dar ne karto neteko nusivilti uzsakymu sklandumu, servisu, tikslumu, o uzsakymu padaryta virs 50 per paskutinius 2 menesius. Ko negaliu pasakyti apie zinoma konkurenta, kuris kaip ir taxi imone turi pavadinima.
Mantas kajauskas
2020-12-18 21:25:35 IP 2i574cs4
A galit bled draugeli idarbint uzpiso niekaip vietu neatsiranda
Michail Kiričenko
2020-12-17 21:30:24 IP 2i2423mc
Ieškou darbo Klaipėdoje turiu mašina
Pristato ne laiku, ne viską ką esi užsakės, nuolaidos irgi negalioja, vien minusai
O štai koks pokštas man nutiko jau antrą kartą. Ilgą laiką nieko neužsisakius Wolt sugalvoja kad reikia vistiek nuskaityti pinigus, už užsakymą šiuo atveju Helsinkyje. O kreipiantis į Wolt pasakoma kad nieko nepadės kol nebus kreiptasi į policiją nes 2minutės (!!!) po nuskaitymo kreipimasis yra per vėlu. Manau reikia kreiptis ne tik dingusios sumos o ir pačios programos nesaugumo per kurią gali būti pavogta Jūsų informaciją.
Prašom liepti savo kurjeriams palikti savo transporto priemones lauke už durų. Dar tie ufonautai su savo dviračiais daužysis man į buto duris, ridensis laiptais dalimis. Vilnius, Žalgirio g.
Labai gaila kad pinigai buvo nuskaiciuoti o uzsakymo taip ir negavau uzsisakius. Nelabai suprantu kodel?
Man labai yra nepriimtina kai maistą atvežtą kurjerio reik nuo grindų pasiimt, o prieš kelias dienas, maža to, kad ant grindų laiptinėj maistą radau, radau, nes kurjeris net nesugebėjo į duris paskambint, o tiesiog paliko ir nuėjo.Ir kaip supratau iš komentarų, nieks už tai neatsakingas iš wolt darbuotojų.Apmaudu kad taip yra
Visiskai NEPATIKIMA imone!! Uzsisakeme maisto, velavo uzsakymas maziausiai 40 min (is Akropolio i Pasilaicius), galu gale atsiunte patvirtinima, kad maistas pristatytas, nors nieko negavome, nedelsiant susisiekeme su klijentu aptarnavimu, sie patvirtino, kad siuncia kurjeri atgal... neaisku kam... klausiu "ar atsiims uzsakyma is tu kam pristate? Ar laiptineje gulejusi 20 min krepsi atves mums?" Absurdas kazkoks! Papraseme, kad grazintu pinigus, tai prievartavo, kad atsiustumeme duru nuotrauka, neva tai isspres situacija... galu gale kaip idijotai ejome duris fotografuoti, tuo pat metu i domofona paskambino kurjeris, isileidome, sis laiptais uzlipo ir nustebo kad pasitikau laiptineje, pasimete, pasake kad jis ne is Wolt... palipo auksciau i 5-6 auksta, issikviete lifta ir nusileido zemyn. Akivaizdziai atvaziavo musu duru fotografuoti, neva pristate mums... na zodziu vaiku zaidimas kazkoks. Galu gale nusiunteme nuotrauka, klijentu aptarnavimui, nes be jos mat pinigu negali grazinti. Po minutes gavome atsakyma, neva kurjeris pristate mums, prikabino musu paciu daryta nuotrauka !!!! Ir stebejosi, kodel mes neradome siuntinio, na zodziu kazkokia parodija o ne solidi profesionali imone. Pazadejo pinigus grazinti ir patvirtino i el.pasta, lauksime.
Isvados: pristatant kurjeriai galetu bent zmogaus varda pavarde pasitikrinti, arba menkiausia klausima paklausti apie uzsakyma, kad isitikinti ar ten pristate. Ir pabaigai, kol turesime tokiu zmoniu, kurie nesigedydami priima ne savo siuntinius, tol gyvensime tokioje supuvusioje ir apgailetinoje visuomeneje.
Wolt paslaugomis nebesinaudosime ir patarsime visiems kas skaito, padaryti ta pati.
Jau antrą kartą užsisakinėjant esu suklaidinama dėl maisto atkeliavimo laiko. Užėjus ant vieno iš restoranų rodoma, jog maistas atkeliauja per 25-35min. Užsisakius maistą iš pradžių rodė, jog jis atkeliaus 30-40 min tarpe ir po kelių minučių staiga pakeičia laiką ir rodo, kad atkeliaus už 83 min! Manau, klientai neturėtų būt taip klaidinami ir turėtų būt perspėti iš anksto prieš sumokant pinigus, kiek laiko truks maisto atvežimas.

Taip pat, dažnai matau tokį atvejį, kad maistas jau paruoštas ir iki jo atvežimo liko kelios minutės, o maisto išvežiotojas tiesiog užstrigęs stovi dar 10 min vienoje vietoje net nepaėmęs mano užsakymo.
Istrinkit asmens duomenis
Kažkoks gaidys čia. Rašo, kad tipo Kaune pristato maistą, o realiai netraukia iki Vaišvydavos tos dalies, kuri tiesiogiai priklauso Kauno miestui. Žodžiu, neklaidinkit žmonių. Nu ir pradėkit normaliai pristatinėti, o tai panašu, kad tuos užsakymus vežioja dviratukai ir paspirtukai. Net lekste.lt iki čia traukia, o Wolt nesugeba traukti. Bet tai įdomu. Jūsų tie paspirtukai ir dviratukai iki kokios Domeikavos traukia, o jau Vaišvydavos ne. FAIL.
Nesinaudojau ir dievazi niekada nesinaudosiu, kai pastoviai kisama youtube reklama. Uzknisot
Pirma karta uzsakinejau maistą, pažymėjau, kad tai nėra bekontaktis užsakymas, kad būtų pristatytas į rankas, o ne prie durų. Bet kurjeris sugebėjo supainioti namus ir užsakymą palikti prie svetimų durų. Pinigų neatgavau iki šiol, iš konsultantų sulaukiu tik tu pačiu standartinių atsakymu. Buvo pirmas ir paskutinis užsakymas gyvenime
Erika 2019-06-13 18:45:35
Šiandiena Vilniuje užsisakiau dvi picas, pristatė iš ties greitai, galbūt dėl to kad vežėjas labai skubėjo. Picos abi sukritusio. Kodėl už tokį pristatymą turiu mokėti pinigus?
b**t valgyk tiesiog, koks skirtumas
Beliakaip automobilius stato Wolt darbuotojai. Tokie patys kaip taksistai.
Reiktų tokius pamokyti.
Nustokit kebabus pristatinet dviraciais. jomajo.
Uz pristatyma Klaipedoj 1, 6km dabar kainuoja 3, 5 euro? Nebesvaikit wolt
Užsisakai maistą, atšaukia užsakymą ir wolt konsultantė numetą gif'ą su kačiukais, kad sorry žinok atšaukė. Pinigai savaitė kaip nepareina atgal į saskaitą, skambinu į banką, bankas man sako, kad kol pats eolt neatšauks pinigų, tol bankas jų neatšildys, O Wolt man sako kad bankas ilgai teunka atrezervuot pinigus :) Trinu anketą ir daugiau niekada nesinaudosiu šitos įmonės paslaugomis.
Aš su klientais dirbu jau daugiau kaip 20 metų (su pertraukom, bet still). Tai galiu pasakyti, kad Wolt yra puiki tarptautinė laisvų žmonių įmonė. Jei ir kas netinka mūsų HOMO SOVIETIKUS auditorijai, tai nebent tai, kad mūsiškiai klientai įsivaizduoja esą PONAI. Suprask, jis leido vargšui kurjeriui užsidirbti, SUTEIKĖ jam darbo VIETĄ. Todėl yra jo likimo valdovas ir kurjeris turi padėkoti klientui, ne taip įprastai, bet nuoširdžiai, žemai nusilenkdamas iki kojų ir duoti klientui suprasti, kad jis yra kurjerio šeimininkas amžiams, jokiu būdu ne lygiavertis partneris. Tuomet klientai bus pilnai patenkinti. Nes jie užsisako maisto, tai ne todėl, kad jiems reikėtų to maisto, bet todėl, kad jiems reikia (H)ONORO!
Sveiki.Kodel Jusu kurjeriai siuo metu dirba be apsauginiu kaukiu????
Ugnė 2020-02-18 14:26:40
Laba diena, norėjau paklausti ar pinigai buvo grąžinti?
Pas mane ta pati situacija
Taip, po komentaro čia kažkaip suregavo. Bet ištryniau programėlę, daugiau nebesinaudosiu jų paslaugomis.
Jurgita 2020-01-07 20:48:48
Nerekomenduoju! Užsakymo neįvykdo, pinigus nusiskaito, jau antra savaitė negrąžina. Tai buvo paskutinis kartas kada iš jų užsakinėjau. Apgailėtina kompanija.
Laba diena, norėjau paklausti ar pinigai buvo grąžinti?
Pas mane ta pati situacija
Jurgita 2020-01-07 20:48:48
Kiek uzsisakineju viskas buvo gerai naudojam koda DOWYS ir gaunam free deliveries ir nuolaida
Programėlę ištryniau. Ir daugiau Wolt nesinaudosiu.. Vakar du kart bandžiau užsisakyti sushiu. Abu kartus pinigus rezervavo, ir parašė, kad užsakymas atmestas. Po paros patikrinau sąskaitą. Pinigai dar buvo rezervuoti (22 ir 24 eur). Skubiai kreipiausi į banką, kd sustabdytų operaciją.
Paskambinau į restoraną, paklausiau, kodėl atmetė užsakymus. O jie pasakė, kad per woltą jokių užsakymų net nebuvo.
Pati geriausia maistą pristatanti įmonė Lietuvoje! Kurjeriai žiauriai malonūs bei mandagūs. Kai teko ilgesnį laiką laukti pristatymo kurjeris atvykęs net atsiprašė, nors vėlavo restoranas, o ne jis.
Pristatymo kainos labai patrauklios bei platus maitinimo įstaigų pasirinkimas. Ačiū jums!
Daug žmonių rašo, kad jiems nuskaito pinigus. Na man irgi buvo tokių problemų, tačiau Wolt greitai praneša, kad užsakymas nebuvo įvykdytas. Bankai lietuvoje yra nustatę laiką kiek jie rezervuoja pinigus, tad manau nereikia kaltinti Wolt dėl tokių nesusipratimų. Visad galite paskambinti į savo banką ir pasikonsultuoti. :)
Petras 2019-07-21 12:52:06
Jie nėra tarpininkas gaminime, o tik pristatyme. Čia tas pats, kas apkaltinti Bolt dėl to, kad nuvežė į kokią nors vieta, o iš ten jus išvarė.
Čia nėra tas pats, nes Wolt ima procentą iš maisto gamintojų ir tiesiogiai vykdo pinigų priėmimą ir tampa tiesiogiai atskaitingi klientui.

Šlykštu ant kiek dažnai yra atvežamas blogas maistas, nepilni užsakymai, o Woltas grąžina kokį trečdalį sumos paguodai ir pasiplauna. Visa sistema tokia, kad klientas turi nusiteikt, kad iš jo per sekundę nuskaičiuos pinigus, o po to ką gausi ir ar išvis gausi tai vos ne tavo paties rizika.
Labai prasta kompanija užsisakiau į namus ne atvežė po igu negrąžino nuo šiandien ištrinu programėlė ir daugiau nebesinaudosiu jų paslaugomis
Sveiki, jusu melagiu imone ir tai yra pagrysta nuomone.
Pirma, uzsakant jusu imone nurodao viena kaina, mano uzsakyme ji buvo 1, 5 eu. galutiniame atsiskaityme tai buvo 4, 5 euro.
Veliau kai kreipiausi i jusu darbuotoja man atsiunte zinute, jog standartine kaina yra 1, 5 euro ir ji kyla su kiekvienu kilometru 0, 5 euro., Bet tai beda, tokios informacijos nero nej pagrindyniam puslapyje, nej pries atliekant galutini uzsakyma. O tai yra pasliepti ikainiai. Kompanija privalo po uzsakymo pateikymo nurodyti galutyne pristatymo kaina i tam tikra adresa, ir nurodyti visus galimus papyldomus mokescius pirmajame puslapyje ir kiekvieno uzsakymo isankstyneje isklotyneje.
Apgauna su pristatymo kaina, tikrinkit atstumą, vienem į tapati adresa veža pigiau o kitems brangiau, ir paskui nieko neirodysi ir skirtuma negražins, atsakys, kad programa suklydo...
Užsisakėm lapkričio 10 diená per šiá įmoné maistá į namus. Pinigai nuo dukros sáskaitos buvo nuskaičiuoti žaibo greičiu, tačiau jokio maisto taip ir negavome, o pinigai iki šios dienos, t.y. lapkričio 17 dienos, nėra grážinti... Situacija apgailėtina. Daugiau niekada nedarysime jokiú užsakymú per šiá, absoliučiai su savo klientais nesiskaitančiá įmonę.
2019.11.04 nurašyti 27.30 eur, paslaugos negavom. Kada bus grąžinti ?Nesulaukiam grąžintų pinigų
Katia 2019-06-28 11:39:30
Ar atgavote pinigus? Nes man ta pati situacija. Uzsisakiau 06.23 iki siol pinigu neatgavau.
Po mėnesio laiko pinigus gražino, bet nežinau kaip būtų buvę jei būčiau tylėjus, rašiau per visur kur įmanoma.
Aistė 2019-04-26 10:33:23
Tobulinkite sistemą, nes nuskaičiuojate pinigus net už negautą pristatymą o juos norint atgauti, turi laukti neaišku kiek laiko. Labai tikiuosi, kad pinigus atgausiu, nes jei ne, tikrai kreipsiuosi aukščiau, nes nuskaičiuoti pinigus už neatliktą paslaugą yra nelegalu. O dar be viso šito nuskaičiuoja už pristatymą daugiau nei prieš tai nurodo, pristatymo laiką irgi vėluojate.
Jo as irgi dariau trys uzsakymus bet is tu treiju prijeme tik viena o nuskaiciavo uz visus trys.

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Rasytės g. 24-59, LT-48118 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas
Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas 05-16 16:30
Tyrimų duomenimis 9 iš 10 darbdavių ar atrankų konsultantų "LinkedIn" tikrina kandidatų profilius. Tačiau norint susilaukti svajonių pasiūlymo, būtina pasiruošti iš anksto ir tinkamai susitvarkyti...
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu 05-16 15:52
Savivaldybėms siūloma leisti vietinės rinkliavos įkainius nustatyti konkurso būdu – taip siekiama išspręsti problemą, kai yra daugiau negu vienas pretendentas į paslaugų teikimo leidimą.
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą 05-16 15:08
"Amazon" įkūrėjo Jeffo Bezoso bendrovė "Blue Origin" liepos 20 d. "New Shepard" raketa žmonių įgulą trumpam iškels į kosmosą. Skrydis žymės atsinaujinantį komercinį kosminį turizmą, kurio nebuvo...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%