VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Vyvasta

Vyvasta, UAB

Įmonės kodas 135596963
PVM mokėtojo kodas LT100002796911
Vadovas Vygantas Vasiliauskas, direktorius
Adresas Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas
Mobilus telefonas Vyvasta Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.vyvasta.lt
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 441459
Pardavimo pajamos 2018: 30 001 - 50 000 € be PVM Pajamų istorija »
Pranešimai
SPSC Skaityti visus »
Įmonės amžius 19 metų 7 mėnesiai 21 diena
Įvertinimas
6.3 / 10 (įvertino 10)

Įmonės aprašymas:

Individualių namų statyba

Bendrovė specializuojasi individualių namų statybos darbais. Tai mūrinių namų ir karkasinių namų statyba. Dirbame su įvairaus sudėtingumo individualių namų mūrinėmis, gelžbetonio monolito ir metalo konstrukcijomis.

Turime sukaupę patirtį individualių namų kvartalų statybos rangos ir valdymo srityse.

Bendrovės siūlomos individualių namų statybos darbų paslaugos apima pamatų betonavimo ir įrengimo darbus, perdangų ir kitų laikančių konstrukcijų betonavimo, metalo ir gelžbetonio konstrukcijų montavimo, sienų tinkavimo, fasadų šiltinimo, mūrijimo ir stogo dengimo darbus. Atliekame apdailos ir kitus su namo įrengimu susijusius darbus. Vykdome vidaus elektros ir silpnų srovių instaliacijos, signalizacijos, vidaus santechnikos montavimo darbus. Įrengiame dujomis ir kietu kuru kurenamas individualių namų katilines.

Užsiimame medinių karkasinių konstrukcijų statyba. Tai sienų, įvairių atitvarų, denginio, stogo laikančių ir kitų konstrukcijų įrengimas.

Vykdome individualių namų gerbūvio darbus. Klojame inžinerinių komunikacijų įvadus, montuojame individualių namų nuotekų valymo įrenginius.

Konsultuojame individualių namų statybos, rekonstrukcijos, statybos darbų technologijos, būsto eksploatacijos ir priežiūros, namų projektų parinkimo klausimais.

Tiekiame į statomus objektus statybines medžiagas ir gaminius.

Bendrovė atliktiems darbams suteikia įstatymu numatytas garantijas. Esame didelę patirtį individualių namų statyboje sukaupusi bendrovė, turinti kvalifikuotus atestuotus specialistus, patikimus darbuotojus ir subrangovus. Darbus atlieka specializuotos brigados pagal darbų sritį: betonuotojai, mūrininkai, stogdengiai, apdailininkai, santechnikai ir kt.. Tik gilinantys ir tobulinantys žinias darbuotojai savo pasirinktoje srityje gali užtikrinti darbų kokybę. Todėl esame patikimas statybos rangovas ir partneris.

Siekiame įsiklausyti, suprasti ir įgyvendinti drąsius statytojo sumanymus ir architektūrinius bei konstrukcinius sprendimus. Tuo pačiu ir mes pageidaujame būti išgirsti. Tik abipusio dialogo ir sprendimų paieškos dėka pasiekiamas maksimaliai geras rezultatas atitinkantis lūkesčius.

Jeigu turite savo individualaus būsto viziją, žinote ko norite- mes pasiruošę pastatyti Jūsų svajonių būstą. Net jeigu tikslios vizijos dar neturite- mes bendradarbiaudami su architektais suteiksime konsultacijas namo projekto parinkimo klausimais, išsiaiškinę Jūsų pageidavimus suformuosime pasiūlymą jų įgyvendinimui.

Namų rekonstrukcija ir renovacija

Bendrovė yra atlikusi daug individualių namų rekonstrukcijos ir renovacijos darbų. Tai mūrinių, rąstinių ir karkasinių namų rekonstrukcijos darbai. Namo rekonstrukcija yra labai atsakingas, reikalaujantis žinių ir patirties statybos procesas, atimantis daug laiko. Neturinčiam pakankamai patirties lengva pridaryti klaidų. Pradžioje atrodo viskas paprasta, aišku. Neretai jau pradėjus rekonstrukcijos darbus ir atidengus konstrukcijas paaiškėja, kad tai buvo klaidingas sprendimas. Nežinote ką daryti? Nuo ko pradėti? Kiek tai kainuos? Ar tai ekonomiškai pagrįstas sprendimas? Į visus šiuos klausimus atsakys mūsų bendrovės specialistai.

Rekonstruojamas senas namas įtakoja sprendimus. Neretai tenka taikytis prie esamos situacijos ir ieškoti kompromiso. Kai kada sumanymai būna techniškai sudėtingi, labai brangūs, arba visai neįgyvendinami. Reikia suprasti, kad tai nėra nauja statyba, tad visų problemų išspręsti kartais gali ir nepavykti. Svarbu nepriimti klaidingo sprendimo.

Dažna klaida rengiantis namo rekonstrukcijai ar renovacijai yra neatlikti esamos situacijos ir namo konstrukcijų tyrinėjimo darbai, priimti neteisingi sprendimai ir išvados prieš projektavimo darbus. Mūsų bendrovė gali pasiūlyti individualaus namo konstrukcijų tyrinėjimo, vertinimo ir projektavimo darbus iš vienų rankų su darbų atlikimu. Mes tiesiogiai dalyvaujame tyrinėjimo ir projektavimo procese, kas leidžia maksimaliai priartinti sprendimus prie esančių namo konstrukcinių ir technologinių ypatumų, įgyvendinanti visus užsakovo sumanymus.

Neretai paruošus namo rekonstrukcijos techninį darbo projektą be tyrinėjimo ir jau pradėjus darbus pasirodo, kad projekte siūlomi sprendimai nepakankami, arba neatitinka tikrovės- konstrukcijos, mazgai ne tokie, stovis dažnai dar blogesnis nei tikėtasi. Tuomet tenka statybos eigoje ieškoti išeities, keisti projektinius sprendimus, gaišti laiką ir eikvoti resursus. Nesavalaikiai ir paviršutiniški sprendimai daugeliu atvejų priveda prie padidėjusių statybos išlaidų, rezultatas nepateisina lūkesčių. Jeigu Jūs planuojate rekonstruoti, renovuoti, perstatyti savo mūrinį ar medinį namą ar statinį, pastatyti naują aukštą, priestatą ar griauti esamą, stiprinti kapitalines sienas, esamus pamatus, pakeisti rąstus, sienojus, plytas, apšiltinti namo fasadą, pakeisti vidaus patalpų išplanavimą, pastato laikančiąsias konstrukcijas, griauti esamas sienas, ardyti perdangas, jas sustiprinti ar įrengti naujas, šiltinti namo sienas, stogą, pakeisti stogo medines konstrukcijas ir stogo dangą, langus, duris, įrengti naujas angas ir sąramas, gyvenamąsias patalpas palėpėse ar kitose prieš tai nenaudotose statinio zonose, montuoti metalines konstrukcijas, pertvarkyti ir renovuoti pastato inžinerines sistemas- mes ne naujokai. Statyboje dirbame nuo 2000 metų. Esame patikimas patirtį turintis rangovas ir partneris. Tad atliksime visus šiuos darbus laiku, kokybiškai ir už sutartą kainą. Bendrovė suprojektuos ir pastatys, Jūsų senam namui grąžins prarastą funkcionalumą ir prikels jį antram gyvenimui.

Pamatų įrengimas

Gręžtiniai pamatai. Gręžiame gręžinius pamatams įvairiuose gruntuose. Esant aukštam gruntiniam vandeniui ar biriam gruntui pamatų gręžimas atliekamas su apsauginiais vamzdžiais. Montuojame armatūros karkasus, tinklus, užpilame gręžinius betonu, liejame pamatus ir rostverkus. Betoną sutankiname vibratoriais.
Monolitiniai pamatai. Betonuojame pamatus įvairios konfigūracijos ir paskirties. Naudojame inventorinius ir medinius klojinius. Turime įrangą betonavimo darbams.
Juostiniai monolitiniai pamatai. Pamatų liejimas galimas įvairių storių, gylių ir sudėtingumo, kartu įrengiant ir pamatų padą. Atliekme armavimo ir hidroizoliavimo darbus. Betonavimo metu įrengiame ir pamatų šiltinimo sluoksnį iš polistireno EPS arba XPS.
Surenkamieji pamatai. Montuojame gelžbetonio pamatų rūsio blokus, pamatų papėdės blokus, lizdinius pamatų blokus. Įrengiame ir sutankiname smėlio pagrindą po pamatais, betonuojame monolitinius padus. Hidroizoliuojame, šiltiname ir drenuojame pamatus.
Atraminės sienelės. Betonuojame monolitines betonines atramines sienutes reikalingas gruntams sutvirtinti, sklypų peraukštėjimams kompensuoti, želdynams ir tvoroms įrengti. Užvežame gruntą užpylimui atlikti ir sklypui pakelti.
Armavimo darbai. Armatūros karkasai laikantis gaminami specializuotuose dirbtuvėse ir paruošti montavimui atvežami į objektą prieš darbų pradžią. Tokiu būdu pasiekiama aukšta darbų kokybė, sudedama pilnai visa projekte numatyta armatūra. Išlaikomi diametrai, žingsniai, projektinė armatūros padėtis ir apsauginis sluoksnis. Gaminame ir montuojame įdėtines detales, atliekame suvirinimo darbus.
Pamatų hidroizoliacija. Įrengiame vertikalią ir horizontalią pamatų hidroizoliaciją. Tam naudojame bitumines prilydomas, šaltai klijuojamas ir PVC rulonines dangas. Bituminėmis mastikomis įrengiame ir teptinę pamatų hidroizoliaciją. Montuojame pamatų drenažinę membraną.
Pamatų šiltinimas. Pamatų šiltinimo darbus atliekame pagal sertifikuotas sistemas ir technologijas. Šiltinimą tapatiname kartu su pamatų hidroizoliavimo ir drenažo darbais. Šiltiname tiek sausuoju būdu iš pamatų išorės, tiek įrengiant šiltinimo sluoksnį į pamatą betonavimo metu. Šiltiname ir hidroizoliuojame pamatus.
Pamatų drenažas. Reikalingas esant rūsiui, aukštiems gruntiniams vandenims, pamatų šiltinimo apsaugai nuo vandens ir drėgmės poveikio, vandens susikaupimo. Įrengiame kontrolinius, priežiūros ir surinkimo drenažinius šulinius. Drenažinius sluoksnius, drenažines membranas. Infiltracinius šulinius. Nuvedame paviršinį lietaus vandenį. Tik visuma visų sprendimų leidžia pasiekti tinkamą ir ilgalaikį rezultatą.
Pamatų atkasimas. Atkasame esamus pamatus hidroizoliavimo, šiltinimo ir drenažo įrengimui. Stipriname esamus pamatus. Turime patirties įrengiant pamatus po jau stovinčiais statiniais.
Žemės darbai. Nuimame augalinį sluoksnį, planiruojame sklypo paviršių iki projektinės altitudės. Kasame tranšėjas, katlavanus pamatams ir rūsiams įrengti. Gręžiame gręžinius gręžtiniams pamatams. Supilame smėlio, žvyro ir skaldos pagrindus. Turime techniką žemės darbams ir vibroįrangą tankinimo darbams .
Pamatų užpylimas. Atliekame pamatų užpylimą, sutankiname smėlio ir žvyro sluoksnius, ruošiame pagrindus grindims ir grindiniams.
Grunto tankinimas. Turime tam reikalingą įrangą. Naudojame reikalingo svorio vibroplokštes ir vibropadus. Grunto ir pagrindo tankinimas iki koeficiento K 0,95 reikalauja žinių, patirties ir technologijos.
Lauko komunikacijos. Individualiems namams klojame lauko fekalinės kanalizacijos, vandentiekio, lietaus ir drenažo tinklus. Montuojame valymo įrenginius, infiltracijos kasetes, infiltracijos šulinius. Betonavimo metu klojame šarvus pamate komunikacijų įvedimui.
Geodezija. Nužymime sklypų ribas ir statomo pastato ašis. Įrengiame apkalus pagal duotas koordinates ir altitudes. Išpildome linijinį projektinį pririšimą. Darome išpildomas, kontrolines komunikacijų ir konstrukcijų geodezines nuotraukas. Nužymime aukščius reikalingus sklypo planiravimui atlikti.
Pamatų įrengimas yra labai atsakingas etapas, lemiantis tolimesnės statybos eigą. Todėl bendradarbiaujame su projektuotojais, konstruktoriais, geologais, ir geodezininkais. Kartu esame darni ir kvalifikuota komanda. Mūsų bendrovės specialistai ir partneriai, įvertinę situaciją, pasiūlys optimaliausią sprendimą, reikalingą Jūsų individualaus namo pamatų įrengimui.

Mūro darbai

Blokelių mūrijimas pastaruoju metu sudaro didžiąją dalį bendrovės atliekamų mūro darbų. Mūrijimo kainos priklauso nuo mūro sudėtingumo, darbo sąlygų ir apimčių.

Mūsų bendrovės mūrininkai atlieka įvairaus sudėtingumo tiek paprasto mūro, tiek ir apdailos mūro darbus. Atliekame mūro restauravimo ir remonto darbus. Esame pajėgūs savo jėgomis atlikti iki 2000m2 įvairaus sudėtingumo mūro darbų per mėnesį. Darbus atlieka specializuotos mūrininkų brigados. Tai leidžia užtikrinti aukštą darbų kokybę ir išlaikyti optimalius mūro darbų atlikimo terminus.

Mūro darbus galime atlikti naudodami įvairių gamintojų gaminius ir sistemas. Mūrijame klinkerio ir keraminėmis plytomis. Įvairiais blokeliais: dujų silikato arba akyto betono blokai, keramzito blokeliai FIBO, silikatiniai blokai SILKA, keraminiai blokai KERAPOR ir PROTHERM. Esame susipažinę ir mokame dirbti su visomis prieš tai paminėtomis blokelių sistemomis.

Kartu su mūro darbais atliekame ir reikalingus monolitinių betoninių konstrukcijų armavimo betonavimo darbus. Montuojame gelžbetonio perdangos plokštes, gelžbetonines sąramas ir sijas, atliekame metalo konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbus.

Stogų dengimas

Bendrovė specializuojasi šlaitinių stogų dengimo darbais.

Dengiame stogus profiliuotos skardos lakštais, betoninėmis ir keraminėmis čerpėmis, bituminėmis čerpėmis, bituminėmis prilydomomis ir klijuojamomis dangomis, įvairios paskirties plėvelėmis. Rekonstruojame stogus. Atliekame stogų skardinimo, šiltinimo darbus. Montuojame lietaus nuvedimo sistemas.

Įrengiame eksploatuojamus stogus- terasas, jas hidroizoliuojame ir apšiltiname.

Įrengiame stogo laikančias medines konstrukcijas, paklotus, grebėstus, stogų pastogių pakalimus. Atliekame kitus su stogo konstrukcija susijusius darbus.

Parenkame reikalingas charakteristikas atitinkančias medžiagas.

Dirbame su įvairaus sudėtingumo šlaitiniais stogais.

Pagrindinė stogo funkcija- apsaugoti namo konstrukcijas nuo atmosferinio poveikio ir atlaikyti konstrukcijai tenkančias apkrovas. Atmosferinis poveikis, tai vanduo, sniegas, vėjas, saulė, karštis, šaltis, susidarantis kondensatas. Manome, kad dažnai įrengiant stogą yra nepakankamai įvertinamas galimas sniego poveikis. Labai pavojingos yra konstrukcijai tenkančios gniuždymo, skėtimo jėgos, ypač papildomai atsirandančios šlapio sniego ir vėjo apkrovos.

Todėl tik kvalifikuoti ir patirtį turintys meistrai gali kokybiškai ir patikimai įrengti stogą, apskardinti stogo konstrukcijas, išspresti vandens nuvedimo, kondensato surinkimo ir stogo vėdinimo klausimus. Į tai būtina atsižvelgti parenkant stogo tipą, dangą, nuolydį, įrengiant stogo laikančias konstrukcijas, parenkant medienos skerspjūvius, gegnių bei grebėstų žingsį.

Visa tai pajėgūs atlikti mūsų bendrovės specialistai ir meistrai.

Statybos techninė priežiūra

Statinio statybos techninė priežiūra (TP) yra privaloma pagal LR Statybos įstatymą. Įstatymas įpareigoja statytoją organizuoti statybos techninę priežiūrą.

Bendrovė vykdo individualių namų bendrųjų statybos darbų, rekonstrukcijos, apdailos darbų ir specialiųjų darbų statybos techninę priežiūrą.

Vykdydami statybos priežiūrą atstovaujame statytojui ir atliekame šias priežiūros funkcijas:
-- kontroliuojame, ar statyba vykdoma laikantis statinio projekto;
-- kontroliuojame naudojamų produktų ir įrenginių kokybę;
-- kontroliuojame darbų kokybę, reikalavimų atitikimą normatyvams;
-- tikriname ir priimame paslėptus darbus, bandymus;
-- dalyvaujame pripažįstant statinį tinkamu naudoti;
-- veiklos rezultatus įforminame statybos darbų žurnale.

Statybos techninės priežiūros negali vykdyti pats statybos rangovas.

Mūsų bendrovės statybos ir TP vadovai yra praktikuojantys statybos specialistai, tiesiogiai vykdantys darbus ir specializuojantys individualių namų statyboje. Tai suteikia galimybę neatitrūkti teorijai nuo praktikos, sekti pokyčius ir naujienas statyboje. Sukaupta patirtis leidžia tinkamai ir profesionaliai atlikti TP pareigas, užtikrinti kokybės kontrolę atitinkančią šiandieninius reikalavimus. TP vadovai žino statybos teisę apibrėžiančius įstatymus, statybos normatyvus, reglamentus, mazgų išpildymo detales, medžiagų charakteristikas ir jų panaudojimo galimybes. Tai leidžia išvengti bereikalingo laiko eikvojimo, ginčų ir painiavos, papildomų konsultacijų, kas sudaro tinkamas sąlygas tolimesnei statybos darbų eigai.

Statybos procese dalyvauja daug specialistų ir suinteresuotų šalių. Todėl atstovaujant statytojo interesams mums yra svarbus inžinieriaus etikos kodeksas. Juo vadovaujamės bendraudami su visais statybos proceso dalyviais.

Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Statybos darbai, individualių namų statyba, rekonstrukcija, remontas, pastatų renovacija, pamatų betonavimas, žemės darbai, mūro darbai, betonavimo armavimo darbai, stogų dengimas, apdailos darbai
kontaktinės informacijos QR kodas 135596963
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Vyvasta, UAB (įmonės kodas 135596963) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
"Brexit" drama: JK išstojimas gali būti atidėtas, ES pozicija dar derinama
"Brexit" drama: JK išstojimas gali būti atidėtas, ES pozicija dar derinama 10-24 07:08
Europos Sąjungos narės trečiadienį iš principo pritarė siūlymui atidėti Didžiosios Britanijos išstojimą. Tačiau kol kas nenustatė konkrečios datos.
Lietuva "Doing Business 2020" pasiekė aukščiausią vietą istorijoje
Lietuva "Doing Business 2020" pasiekė aukščiausią vietą istorijoje 10-24 06:18
Verslo sąlygas vertinančiame Pasaulio banko tyrime "Doing Business 2020" Lietuva iškopė į 11 vietą. Tai aukščiausia Lietuvos pasiekta vieta nuo šio reitingo skelbimo pradžios.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Nasdaq 101,31 +3,53%
Manchester United 16,47 +2,23%
Facebook 186,15 +2,09%
Ford 9,21 +1,54%
American Express 116,49 -1,79%
Western Digital 57,65 -2,06%
Nike 92,32 -3,43%
Texas Instruments 118,95 -7,48%

Žaliavų kainos pasaulyje

Jautiena 4,65 +1,09%
Dujos (JAV) 2,58 +16,22%
Apelsinai 0,53 0,00%
Anglis 65,75 +0,31%
Kava 2,84 +2,16%
Nafta 53,31 -0,87%
Dyzelis 1,94 +6,59%
Cukrus 0,57 0,00%