Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vision Express, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vision Express

Atsiliepimai apie Vision Express, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Vision Express, UAB

2019-11-18 15:10:09 IP 2lnl96sf
Diana 2019-11-14 15:08:30
Vartotoją klaidinanti kainodara. Vyras išsirinko akinių rėmelius su sąlyga, kad VE pažadėjo pataisyti kojelių išlenkimą. Regėjimo patikra - 5 EUR, jokių papildomų sąlygų. Kai paaiškėjo, kad rėmelių pataisyti neįmanoma, vyras atsisakė pirkinio. Už regėjimo patikrinimą teko susimokėti 18 EUR (nes negamino akinių). Apie tokius dalykus normalūs paslaugų teikėjai įspėja iš anksto. Šiaip atvejis vertas skundo VTAT, tik laiko gaišti nesinori.
Laba diena p. Diana, apgailestaujame dėl įvykusios situacijos. Parašykite mums prašau į info@visionexpress.lt dėl tikslesnės informacijos, ir kad galėtumėme su Jumis susisiekti.
2019-10-22 10:15:07 IP 2lnl96sf
Ričardas 2019-10-17 20:25:02
Labai nusivylem Klaipėdos vision expres paklause kodel už akinius kuriuos sumokejom 300€ priskaičiavo 21% negavom jokios informacijos
Laba diena, p. Ričardai, apgailestaujame dėl įvykusios situacijos. Platesnę informaciją šiuo klausimu galime pateikti Jums, jeigu su mumis susisiektumėte el. paštu info@visionexpress.lt
2019-08-13 14:09:37 IP 2lnl96sf
Barbara 2019-08-08 11:01:37
Nepatarciau sito optikos salono, nepatiko aptarnavimas, jokiu pastangu aptarnavime.Daktare kazkokia visai nemaloni, buvau su mama kartu uzejom su mama, pasakiau kazka mamai, o daktare sako as su jumis sneku dabar o ne su mama.Antras dalykas uzmokejau apie 400eur uz akinius, vieni kainavo 300 negavau net deklo akiniams, kitam salone pries pora metu uzsakinejau ir buvo deklas itrauktas.Niekad nedarysiu ten akiniu.
apgailestaujame dėl įvykusios situacijos. Parašykite mums prašau į info@visionexpress.lt dėl tikslesnės informacijos.
2019-08-13 14:02:48 IP 2lnl96sf
Arnas 2019-08-01 15:22:42
Ilga kelionė per kopas. Pirkau akinius VE laisvės al., ten konsultantė šviesių iki pečių plaukų, su juodais akiniais "aptarnavo ' mane 1h. Rėmelį išsirinkau, lęšius užsakė tokio pat stiprumo, kaip nešiojau 2m.Po poros savaičių gavus akinius ir užsidėjus, vaizdas lyg per kitą galą ziurono. Nu nieko, galvojau priprasiu. Porą dienų kankinausi, vairuoti sunku, veidrodėlių tiesia galva nematau, dirbti sunku. Grįžtu į optiką ir sakau savo bėdas. Ten ta konsultantė, sako reikia kankintis dvi savaites kol priprasiu. Atsiprašau, lęšių stiprumas toks pats kaip buvusių akinių, tik forma pasikeitė iš stačiakampių į apvalius, ir lęšiai tiesūs, ne lenkti, vaizdas turi būti kitoks, bet nesvaigint galvos ar 2 savaites kentėti. Sako konsultantė, galim keisti į kitus su 70% nuolaida. Sakau aš nenoriu kitų, aš jau už šituos sumokėjau 202 e ir kam man dar pirkti akinius už 70-80e. Spjoviau ir apsisukau nuvažiavau į Megos VE. Ten sutikau dvi malones konsultantes Liną ir Deimantę. Ten Lina mane atsiminė net kai prieš 2m dariausi akinius. Išdėsčiau situaciją ir bendru sprendimu nutarėme lengvai palenkti lęšius ir kojytes, kad būtų panašesni į buvusiuosius, ir ką jūs manote, padėjo. Ir matymo kampas didesnis ir galva nesvaiksta ir nereikia 2 savaites kankintis kol pripras akys. Ačiū Deimantei ir ypač Linai uz sutvarkytus naujus akinius ir pakeltą nuotaiką už dyką. Taip turi dirbti profesionalai. Ačiū.
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos mūsų optikos salone Laisvės alėjoje. Džiagiamės, kad Megos Vision Express salonas galėjo rasti Jums tinkamą sprendimą.
Panevezio babilone esanciame salone tvarkiausi akinius. Kai prieme pasake viena kaina, atvaziavus atsiimti jau buvo kita. Tiketi zodziais neverta, reikia butinai tikrinti, ka priraso dar pries priduodant tvarkyti. Nes paskui buna sugadinta nuotaika.
Labai prastos nuomones.abejoju ar kreipsiuos i sita firma.jokios pagarbos klientui, jokio patarimo konsultacjos.o jeigu kas sysitiko tu kaltas kad nemoki nesioti zioplys.taisymas kosmariskas pati geriau sutaisyciau.jokio supratimo.konsultanted kaip statulos.cia akropolyje kaune motinos dienos prpgs buvo dovamu
Užsisakiau akinius iš vision expres Šiauliuose Akropolį sakė kad akinių gamyba užtruks 2 savaites. Sakau gerai bet kadangi aš ne šiaulietis paprašiau kad man atsiųstų nuroditu adresu nes nespėsiu jų atsiimt turiu isvykt. Ir va galvos taip praėjo 4 savaites paskambinu kad negavau dar akinių o jie pasakė kad man jau senai išsiųsti bet to niekas nepranešė pasirodo akiniai išsiųsti registruotų paštu. Esu labai nepatenkintas paslaugomis kaip galima akinius kainuojančius 400 eurų isiust apklijavus lipnia permatoma juostele.......
Bandziau registruotis regos patikrinimui internetu ju internetineje svetaineje, beje 2 kartus, bet taip jokio atsakymo ir patvirtinimo negavau. Kam tada si paslauga reikalinga...
Šiandien atvykusi į Ozo prekybos centre esantį saloną buvau priblokšta- gydytoja tikrinusi regėjimą mane, , tujino'', buvo labai nemandagi ir neprofesionali, taip pat viena konsultantė man paaiškino jog stiklai su rėmeliais kainuos 40e, o atvykus prie kasos kaina menkai skyrėsi- 81e. Konsultantai nesusikalbėjo, abu pasakojo skirtingai, supratę savo klaidą nesugebėjo net atsiprašyti tiesiog drebančiomis rankomis davė čekį- sumokėjau 18e už regėjimo patikrinimą, nors prieš tai minėjo jog kainuos tik 5e. (kaina didesnė todėl, nes atsisakiau pirkti akinius pas juos) Niekada nebegrįšiu į šią įstaigą. Nuėjusi į šalią esantį kitą saloną nusipirkau akinius ir stiklus už 27e.
labai ačiu už puiku aptarnavima akiniu parinkima gyditojo profesionaluma klijento atžvilgiu labai ačiu gyd.Miglei Jarutienei ir visam Vienuolio14esančiame salono darbuotojams visada malonu pas jūs grįšti su pagarba baleto senjoras R.Rinkevičius
Kaip kazkas ir komentavo remeliai pigios kokybes bet dideles kainos.Konsultantes suokia apie italiskus, vokiskus remelius bet uz 75 eurus nusiperki tik kiniskus.Uzsidejau tris kartus ir teko nesti i taisykla.Veiksmas Kaune Laisves Al.Akiniai kainave 116 eu bet...Sekancius pirksiu is tikrai kitur.Nunesus i salona konsultantes pradeda riesti pasakaites kaip daznai genda net ir brendiniu gamintoju remeliai.Tek grizti prie Fielmann ar kokio kito tinklo.
Vaikas sulaužė akinius, tad teko ieškoti naujų. Užėjau į VE padalinį Optio Kaune, Pramonės pr. Išsirinkome rėmelius už 75eurus ir užsakėme stiklus. Tuo metu pasirodo buvo akcija ir rėmeliams pritaikė 100proc. nuolaidą. Kai atėjau atsiimti buvau priblokšta, man davė akinius celofaniniame maišelyje, kai patys duoda lapelį su akinių priežiūros nurodymais, kuriuose teigiama, kad akinius reikia saugoti ir laikyti dėkliuke. Maža to, pasakė, kad už dėkliuką reikia primokėti. NESAMONĖ. Pagal gaminių kokybės reikalavimus visi akiniai privalo turėti savo dėkliukus, nebent tai neaiškios kilmės niekalas. Ir iš tikrųjų, kai internete suvedžiau rėmelių pavadinimą -nieko susijusio su akiniais neradau. Išvada - Vision express atsiveža ir prekiauja neaiškios kilmės akinių rėmeliais, kurių dalis, spėju, neturi jokio kokybės sertifikato, gal net jų plastmasė gali būti kenksminga sveikatai. Žodžiu esu labai nusivylusi, kad mus šitaip akiplėšiškai mausto.
Užsisakiau akinius 2018-10-30, pagamino 2018-11-08 atvyko pasiimti ju 2018- 11-11 bet kadangi man blogai patikrino akis liejosi vaizdas su akiniais tai juos sake perdaris patikrino išnaujo akis 2018-11-13 vėl užsisakėme iš naujo sake per savaite pagamins.bet jau 2018-11-29 dar niekas neskambina. Paskambinus pasiteirauti pasake jog negali but kad laukiam jau dvi sav. Pinigai sumokėti akinių nera nors sake bus po savaitės. Laikausi teises bet tenka jas vis atidėti nes negaliu sėstis prie vairo. Mokytojas neleidžia nes yra parašyta jog turiu vairuoti su akiniais. Tuomet būkite geri ir nesakykite kad pagaminate per savaite. Nes kaip matau taip nera.
Už kantrybę ir didelį rūpestį tariu - Ačiū - Ilonai.
RYO
PANEVĖŽYS
Audronė
Nepirkite jokių akinių, rėmeliai tik po stiklu laikyti tinka, lūžta ir lūžta. Už tokią kainą tikrai turėtų būti amžini
PC "PANORAMA" 07-02 iki pietų negalėjau prisiskambinti į Vision Express. Todėl paskambinau ir į Akropolo filialą, kur gavau reikiamą informaciją. Tik apie pietus PANORAMOS Vision Express konsultantė telefonu pakėlė ragelį pateikė į atsakymą dėl akinių įstiklinimo pradėdama nuo pačios aukščiausios kainos -105 vietoj 60. Tik pabrėžus, kad mergaitė iš Akropolio informavo, kad viskas kainuos 70 eurų (60 stiklai ploninti + darbas10) nenoriai patvirtino kad yra, bet tai "econom" klasė. Aš juk neprašiau pasakyti kainos brangiausių o aiškiai paklausiau nuo kiek kainuotų. Turiu Panoramos dovanų čekį, bet nedrąsu net eiti pas tokią nekompetetingą ir atsainią konsultantę - dar ne taip stiklus išmatuos nuo senų akinių ir pan.. Eisiu kitą dieną - tikiuosi dirbs kitas žmogus, kuris galės kompetetingai patarti pradedant ne nuo "lubų", o nuo žemiausios kainos ir leis pačiam klientui tas "lubas" pasirinkti..
Pirkau kontaktinius lęšius el. parduotuvėje. Gavau labai greitai. Labai nustebino mielis staigmenėlės. Ačiū. Pirksiu dar ne kartą!
Mes su mano sunumi buvom lojalus konkreciai Ozo centre esanciu optikos centru. Mums labai patiko aptarnavimas, greitas paruosimas akiniu. Akinius pirkdavom tik siame salone, nors ir gyvenam ne Lietuvoje, tiesiog laukdavom grizomi, kad nusipirkti ko norim.
Keliones metu ispanijoj musu masinos buvo isdauztas stiklas ir paiimtos musu su vyru 3 turetos kuprines, buvo pavogti mano pacios akiniai.
Parasiau tam paciam optikos centrui, nusiunciau is policijos gauta vagystes akta, cekius pirkimo ir t.t. ir paprasiau nuolaidos konkretiems akiniams. Nes tieisog norejau gauti tuos pacius remelius ir stiklus. Man buvo pasakyta, kad tai mano beda, vagystes atveju jokiu nuolaidu nera. As suprasciau, kad budama neblaivi ar pan. pamesciau akinius, cia ivyko seimai beda ir mes patyreme nuostolius.
Is sios imones jokio supratimo nereiketu tiketis.
Aš noriu labai pasidžiaugti Ozo prekybos centre esančiu salonu. Mane labai mandagiai ir nuoširdžiai patardama aptarnavo Agnieška Strela. Akiniai buvo pagaminti nepraėjus nė valandai. Kadangi aš esu iš kito miesto, tai mane labai nudžiugino.
Manau, kad ir kitą kartą rinksiuosi tik šį saloną.
Nusivyliau salonu esančiu Ozo prekybos centre, norejau pasitikrinti regėjimą, vision express puslapyje yra paminėta, kad kaip tik Ozo Vision Express parduotuvėje tai galima padaryti, tačiau nuėjus pardavėja pasakė, kad tokių paslaugų jie neatlieka, kalbėjo nemandagiai, Jei jau neatlieka, galėjo nukreipti mane, kur tikrina regėjimą, tačiau pardavėja pasakiusi, kad regėjimo netikrina, apsisuko ir nuėjo toliau kalbėtis su savo kolege. Nusivyliau.
Nusivyliau šia įmone nuo pat pirmo apsilankymo jų parduotuvėje esančioje PLC Mega. Pirkau kontaktinių lęšių porą ir tirpalą. Vision Express internetiniame puslapyje akcijų skiltyje nurodyta, kad šio rinkinio kaina 54 Lt, o buvusi kaina 71Lt. Moku kortele, nuskaičiuoja 71 Lt. Tas 17Lt skirtumas manęs neerzina, man tik nepatinka, kad klientas apgaunamas. Susimokėjau ir išėjau. Neturėjau nei laiko nei noro ginčytis, bet žinau, kad daugiau iš ten nebepirksiu.

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. Medicinos centre atliekamos ir grožio procedūros, įvairūs masažai: nugaros masažas viso kūno masažas osteopatinis gydomasis masažas...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29%
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29% 11-20 22:05
"Ignitis grupės" pajamos šių metų III ketv. išaugo 29% iki 1,162 mlrd. Eur, kai 2018 m. tuo pačiu laikotarpiu siekė 901 mln. Eur, per biržą pranešė energetikos įmonė.
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų 11-20 20:13
Vokietijos automobilių dalių ir padangų gamintoja "Continental" trečiadienį patvirtino, kad iki 2028 metų atsisakys 5.500 darbo vietų, įgyvendindama griežtą taupymo planą, kad galėtų spręsti...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Visa 182,77 +1,73%
AT&T 38,00 -4,11%