Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vision Express, UAB

Atsiliepimai apie Vision Express, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Vision Express, UAB

Siūlyčiau apeiti ratu Vision Express salonus, visada akinius pirkdau Vision Express, bet po paskutinės patirties net nenoriu žiūrėt į jų pusę ir niekam nelinkėčiau to patirti. Pirmą kartą apsilangiau Akropolio salone dar šių metų vasario 8 d. išsirinkau rėmelius, kaip ir viskas buvo gerai, kol nesusipažinau su šio salono optometrininke, o tiksliau atrodo, kad ji ne optometrininkė, o šio salono grafienė jau tiek arogancijos ir pasipūtimo, labai nemalonus bendravimas, labai neatsakingai parinkinėja akinių lešius. Akinius atėjau pasikeisti ne tam, kad sugalvojau, bet todėl, kad labai smarkiai pablogėjo regėjimas ir tą žinojau, nes i optikos saloną atėjau siūsta oftolmologo, o ji ka padarė, tai tik uždėjo vieną stikliuką ir paklausė ar gerai, tai ką belieka sakyt, kai tau tavo akiniai per silpni ir uždeda kiek stipresnius akinius, tai žinoma, kad gerai, bet nereškia turbūt, kad bus gerai, bet pagal ja, tai vieno stikliuko užtenka ir jau sėda rašyti recepto, bet jai sakau, kad aš čia ne šiaip sau atėjau, bet todėl, kad negaliu dirbti su savo akiniais, nieko nematau ir mano daktarė sakė, kad man reikia naujų akinių per vieną dioptrija stipresniu, o ji man paskyrė per ketvirtį, tai ka ji padaro paduoda popieriu į rankas užmeta dar vieną stiklą ir klausia ar geriau ir vėl tas pats, tai žinoma, kad lygininat su mano, kad geriau, bet ar gerai bus abejoju, tai ji man sako, kad akiniai kokių man sakė, kad reikia Oftolmologe mokslų daktarė bus per stiprūs, nes nu juk grafienė žino geriau, tai nieko nesakiau, nes kiekvienas manau, kad dirba savo darba ir turbūt žino ką daro. Kadangi į tolį pagal ją man bus per stiprios dioprijos, tai pasiūlo progresinius lęšius, kaip ir sutikau su pasiūlymu. Bėdos prasidėjo, kai gavau akinius po 2 savaičių, nieko nemačiau nei tiesiai, nei kas po nosim, visur viskas liejosi, matymo taškai neaišku kur, vaikščiojau su šiais akiniais visą savaitę, jutau siaubingus galvos skausmus, po savaitės nusprendžiau nuvykti į saloną, kad žiūrėtu kas negerai, bet dar užsukau i Fielmann saloną pasitikrinti akis, tai ir taip aišku buvo, kad tikrai grafienė parinko blogas dioptrijas ir dar stiklai įdėti ne progresiniai, o išmanieji, tai nereikia klaidinti žmonių ir sakyt, kad dėsit progresinius stiklus, jeigu dedat ne progresinius. Grįžau i Vision Express saloną, mane bando įtikinti, kad grafienės šiandien nėra ir, kad ateičiau kitą dieną, bet palaukit aš esu Vision Express klientė ar grafienės, jeigu ateinu į saloną, tai manyčiau, kad turėtu būt sprendžiama problema iškart, nes ir taip turėjau gaišt savo laiką ir atvykti, šiaip ne taip sutiko priimti kita optometrininkė, patikrino ir taip tikrai keičiam lęšius laukiu 2 sav, Po dviejų savaičių vėl keliauju į optka, nes atkeliavo lęšiai ir pagaliau galėsiu normaliai dirbti, bet čia džiaugsmas baigėsi, nes užsidėjus akinius lyg ir viskas gerai, bet grįžus namo supratau, kad matau su jais tik tiesiai, žiūrint į dokumentus ant stalo viskas liejasi, svaigsta galva, pykina ir vėl galvoju tą patį, kad turi priprasti akys ir galva su naujom dioprijom ir vėl kantriai vaikštau visą savaitę, bet kantrybė baigėsi, pirmadienį pasiskambinau į saloną, viską paaiškinau, tai man pirmai ką paiūlo išmati mergaitė nesukiot akių, bet sukt visą galvą, bet palaukit čia juk ne progresiniai akiniai, tai paskui mergaitė man sako, kad ateičiau penktadieni, nes bus optometrininkė, ateina penktadienis ir vėl keliauju į Akropolį ir vėl užsuku pirmai į Fielmann saloną, paaiškinus kas negerai man iškart pasakė, kad akinių rėmelių matymo kampas man per mažas ir juos reikia palenkti, keliauju į Vision Express ir čia vėl bėdos, pažiūrėjo mano rėmėlius ir sako, kad čia viskas gerai, tai sakau man negerai ir man bloga nuo jų, man pareiškė, kad ateičiau atradienį, kai bus optometrininkė, bet palaukit man pirmadienį sake, kad ateičiau penktadienį, kažkoks jovalas ir dar pareikškė kadangi su akinias viskas gerai, tai greičiausiai mano akys nesveikos, kažkas su jomis negerai, tai todėl man atrodo, kad su akiniais kažkas negerai, bet jau, kaip rašiau, kad akis tikrinuosi ir lankausi pas oftolmologę mokslų daktarė ir 100 proc žinau, kad pašaliniu akių lygų neturiu, pasakius, kad man reikia tik rėmeli palekti man vistiek liepia ateit atradieni. Pagaliau atradienis vėl keliauju į akropilį, paaiškinu optometrininkui kas gerai ji nuveda pas meistra ir jis pradeda lankstyt akinius, kurių vertė 400 Eur. Taigi pirmą kartą salone buvau vasario 8 d. paskutinį kartą kovo 23 d, penki apsilankymai ir rezultatas aplankstyti akiniai už 400 Eur, kurie mano matymu jau neverti savo pinigų. 400 Eur ištiesų yra didelė pinigų suma, kad ir kiek uždirbtum. Savo atvėju matau salono darbuotojų klaidą, nes kiek suprantu tos mergaitės tam ir yra, kad padėtu išrinkti tinkamus rėmelius, nes tikrai žinau kad dėl dideliu dioptriju negaliu rinktis akinių be rėmeliu, bet su per mažu matymo kampu susidūriau pirmą kartą, dar šios problemos buvo galima išvengti, jeigu salono darbuotojai turėtų daugiau kompetencijos ir keičiant lęšius būtų pastebėję šią problemą, tai galbūt būčiau išsirinkusi naujus rėmelius ir susimokėjus už juos, o dabar turiu aplankstytus rėmelius už 400 Eur su kuriais turėsiu vaikščiot minimum 3 metus, jeigu tiek laikys sulakstytos akinių kojelės. Tas tarpas siaubingai erzina, nes jo tikrai neturėtų būt šitiek sumokėjus už naujus akinius.
2021-02-11 14:44:37 IP 2lnl96sf
Nusivylusi klientė 2021-02-07 20:23:23
Tikrai nerekomenduoju tikrintis akis Oze esančioje optikoje. Daktarė už 30 eur tik patikrino akių dugną ir kelis kartus reikėjo perskaityti raidžių eilutes, nors savo puslapyje yra įtraukę net 8 punktus, ką tikrina už tokią sumą (dėl ko ir pasirinkau tikrintis akis būtent pas juos). Išrašė naują receptą akiniams, tačiau suabejojusi tokia patikra nuėjau pas jų konkurentus pakartotinai patikrai. Ten net nedrįsčiau sudvejoti jų tikslumu, nes dirba tikrai atsidavę ir rūpestingi darbuotojai. Patikra truko mažiausiai 25 min., buvo išsami ir maloni. Taigi, kaip netikėta, akinius optikoje Vision Express išrašė net 0, 5 dioptrijos silpnesnius, nei reikia iš tikrųjų. Ko pasekoje, greitu metu būčiau turėjusi vėl keisti akinius, nes nebūčiau gavusi tinkamo rezultato - matyti aiškiai. Rekomenduoju aplenkti šią vietą.
dėkojame Jums už žinutę.
Pirmiausia labai atsiprašome dėl nemalonios patirties ir pažymime, kad Jūsų nuomonė mums itin svarbi. Nedelsdami Jūsų pastabas perdavėme Vilniaus PC Ozas "Vision Express" optikos vadovui, tam, kad būtų imtasi reikiamų priemonių ir tokios situacijos ateityje nepasikartotų.
Kviečiame atvykti į PC Ozas "Vision Express" optikos saloną - Jums bus grąžinti už regėjimo patikrinimą sumokėti pinigai.
Labai atsiprašome už nepatogumus.
Nusivylusi klientė
2021-02-07 20:23:23 IP 28mdtk0t
Parazitai a*******i dirba Kauno AKROPOLYJE visaip bando isviliot pinigus is kliento net meluot visaip sugalvoja jei ten eisit atkreipkit demesi i jauna blondine tenais dirba ta daugiausiai meluoja ir knisa prota kad tik isviliot kuo daugiau pinigu
Apsilankiau Vienuolio gatveje, kad pasitikrinti akis. Pasitikrinau, susimokejau 30 euru, pasake, kad rega gera ir akiniu nereikia.. Aciu, zinau.. ne del to atejau.. taigi, ko norejau negavau, o namo grizes su mintimis jog perdaug sumokejau uz tai, kad pasakytu, jog akiniu nereikia sugalvojau kainas pasitikrinti. Tai nei akiu spaudimo, nei akiu sausumo netyre.. tetule dave tik i balioneli paziureti, bei raides ar gerai matau po viena aki uzsidenges. O galiausiai buvau nukreiptas i akiu klinika nes matai padet negali, tik pinigeli paimti :)
2020-09-18 11:18:34 IP 2lnl96sf
Janina 2020-08-27 01:08:02
Kelis kartus pirkome akinius savo paauglei dukrai Vision Express Akropolyje Vilniuje. Dukra kaskart džiaugiasi galėdama pasirinkti jai patinkančius ir derančius akinukus =) o tai tikrai nelengvas ir ilgas procesas =)
Mums labai sekasi, nes nuolat pakliūna darbuotoja Jolanta. Ji visada mandagiai bendrauja, paaiškina niuansus, pataria ir yra labai kantri. Akivaizdu, kad tai žmogus, kuris išmano savo darbą. AČIŪ!!!
Laba diena, gerbiama Janina,

dėkojame Jums, kad radote laiko pranešti apie malonią patirtį mūsų parduotuvėje. Norime, kad žinotumėtė, kad tokie atsiliepimai mums visiems labai svarbūs ir tik dar labiau skatina tobulėti ir žengti į priekį. Su parduotuvės darbuotoja susisiekėme, Jūsų komplimentą perdavėme.
2020-02-26 10:37:02 IP 2lnl96sf
Sena kliente 2020-02-23 18:30:13
Daug metu uzsakome visai seimai akinius VE, nuo 2019 m. pradzios turejome kelis kart kreiptis i VE akropolyje. Personalas atsiprasau, bet net arogantiskom poniom nepavadinsi, bendravimas toks lyg tu butum koks "bomzas" is siukslyno, o jos aukstuomenes damos, nors kaip "bomzai" tikrai neatrodome ir piagiausi pirkti akiniai net vaikui su visom nuolaidom virs 200 eur kainuoja.... Jokios pagarbos klientui, visiskas nerastingumas ir istatymu neismanymas, bandymas apgauti klienta ziurint savo naudos...! Tikrai jau nebutume pirke ir paskutiniu akiniu ten, bet vis uztaikom ant geru remialiu tik toje optikoje. Po paskutinio siandienos apsilankymo, tikrai paskutiniai akiniai buvo cia pirkti!!!
Labai atsiprašome dėl nemalonios patirties ir pažymime, kad Jūsų nuomonė mums labai svarbi. Kad tokios situacijos ateityje nepasikartotų norime paprašyti Jūsų, kad parašytumėte mums el.paštu info@visionexpress.lt dėl detalesnės pirkimo informacijos.
2020-02-26 10:22:20 IP 2lnl96sf
Tomas Meizys 2020-02-14 21:16:49
Laba diena
2020.01.25 diena Siauliu Akropolyje uzsakiau akinius (nr.40103SA 3)
Iki sios dienos uzsakymas dar nepadarytas

Tomas Meizys
apgailestaujame už susiklosčiusią situaciją. Vasario 8 dieną Jus buvote informuotas, kad per klaidą buvo užsakyti kiti akinių lęšiai, bei iš karto buvo užsakyti reikalingi. Dėl klaidos buvo atsiprašyta ir buvote informuotas dėl vėluojančio užsakymo. Užsakymas buvo pagamintas vasario 17 d.
Laba diena
2020.01.25 diena Siauliu Akropolyje uzsakiau akinius (nr.40103SA 3)
Iki sios dienos uzsakymas dar nepadarytas

Tomas Meizys
2019-12-04 12:19:31 IP 2lnl96sf
Indre 2019-11-24 23:59:47
Pirkome Emperio Armani akinius nuo saulės Klaipėdos PC Akropolis, Vision Express, bet nesuprantu kodėl brangiems vardiniams akiniams nepriklauso ir taspats vardinis akinių dėklas. Įdėjo į paprastą dėkliuką su neaiškiu užrašu. Ar tikrai prekiaujate originaliomis prekėmis.....
Laba diena p. Indre. Susisiekite su mumis el. paštu info@visionexpress.lt dėl tikslesnės informacijos, kadangi mūsų optikos salone per paskutinius kelis mėnesius tokie akiniai nebuvo pirkti.
"Vission Express" Vienuolio g. - šioje vietoje tikrai labai profesionalus konsultavimas. Labai ačiū už operatyvų ir kvalifikuotą darbą!
Apėjome daug optikų, niekas nepasiūlė išspręsti klausimų dėl vaiko akinių taip, kaip šioje optikoje.
Esame labai dėkingi. Buvo super aptarnavimas.
2019-11-18 15:10:09 IP 2lnl96sf
Diana 2019-11-14 15:08:30
Vartotoją klaidinanti kainodara. Vyras išsirinko akinių rėmelius su sąlyga, kad VE pažadėjo pataisyti kojelių išlenkimą. Regėjimo patikra - 5 EUR, jokių papildomų sąlygų. Kai paaiškėjo, kad rėmelių pataisyti neįmanoma, vyras atsisakė pirkinio. Už regėjimo patikrinimą teko susimokėti 18 EUR (nes negamino akinių). Apie tokius dalykus normalūs paslaugų teikėjai įspėja iš anksto. Šiaip atvejis vertas skundo VTAT, tik laiko gaišti nesinori.
Laba diena p. Diana, apgailestaujame dėl įvykusios situacijos. Parašykite mums prašau į info@visionexpress.lt dėl tikslesnės informacijos, ir kad galėtumėme su Jumis susisiekti.
2019-10-22 10:15:07 IP 2lnl96sf
Ričardas 2019-10-17 20:25:02
Labai nusivylem Klaipėdos vision expres paklause kodel už akinius kuriuos sumokejom 300€ priskaičiavo 21% negavom jokios informacijos
Laba diena, p. Ričardai, apgailestaujame dėl įvykusios situacijos. Platesnę informaciją šiuo klausimu galime pateikti Jums, jeigu su mumis susisiektumėte el. paštu info@visionexpress.lt
2019-08-13 14:09:37 IP 2lnl96sf
Barbara 2019-08-08 11:01:37
Nepatarciau sito optikos salono, nepatiko aptarnavimas, jokiu pastangu aptarnavime.Daktare kazkokia visai nemaloni, buvau su mama kartu uzejom su mama, pasakiau kazka mamai, o daktare sako as su jumis sneku dabar o ne su mama.Antras dalykas uzmokejau apie 400eur uz akinius, vieni kainavo 300 negavau net deklo akiniams, kitam salone pries pora metu uzsakinejau ir buvo deklas itrauktas.Niekad nedarysiu ten akiniu.
apgailestaujame dėl įvykusios situacijos. Parašykite mums prašau į info@visionexpress.lt dėl tikslesnės informacijos.
2019-08-13 14:02:48 IP 2lnl96sf
Arnas 2019-08-01 15:22:42
Ilga kelionė per kopas. Pirkau akinius VE laisvės al., ten konsultantė šviesių iki pečių plaukų, su juodais akiniais "aptarnavo ' mane 1h. Rėmelį išsirinkau, lęšius užsakė tokio pat stiprumo, kaip nešiojau 2m.Po poros savaičių gavus akinius ir užsidėjus, vaizdas lyg per kitą galą ziurono. Nu nieko, galvojau priprasiu. Porą dienų kankinausi, vairuoti sunku, veidrodėlių tiesia galva nematau, dirbti sunku. Grįžtu į optiką ir sakau savo bėdas. Ten ta konsultantė, sako reikia kankintis dvi savaites kol priprasiu. Atsiprašau, lęšių stiprumas toks pats kaip buvusių akinių, tik forma pasikeitė iš stačiakampių į apvalius, ir lęšiai tiesūs, ne lenkti, vaizdas turi būti kitoks, bet nesvaigint galvos ar 2 savaites kentėti. Sako konsultantė, galim keisti į kitus su 70% nuolaida. Sakau aš nenoriu kitų, aš jau už šituos sumokėjau 202 e ir kam man dar pirkti akinius už 70-80e. Spjoviau ir apsisukau nuvažiavau į Megos VE. Ten sutikau dvi malones konsultantes Liną ir Deimantę. Ten Lina mane atsiminė net kai prieš 2m dariausi akinius. Išdėsčiau situaciją ir bendru sprendimu nutarėme lengvai palenkti lęšius ir kojytes, kad būtų panašesni į buvusiuosius, ir ką jūs manote, padėjo. Ir matymo kampas didesnis ir galva nesvaiksta ir nereikia 2 savaites kankintis kol pripras akys. Ačiū Deimantei ir ypač Linai uz sutvarkytus naujus akinius ir pakeltą nuotaiką už dyką. Taip turi dirbti profesionalai. Ačiū.
apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos mūsų optikos salone Laisvės alėjoje. Džiagiamės, kad Megos Vision Express salonas galėjo rasti Jums tinkamą sprendimą.
Panevezio babilone esanciame salone tvarkiausi akinius. Kai prieme pasake viena kaina, atvaziavus atsiimti jau buvo kita. Tiketi zodziais neverta, reikia butinai tikrinti, ka priraso dar pries priduodant tvarkyti. Nes paskui buna sugadinta nuotaika.
Labai prastos nuomones.abejoju ar kreipsiuos i sita firma.jokios pagarbos klientui, jokio patarimo konsultacjos.o jeigu kas sysitiko tu kaltas kad nemoki nesioti zioplys.taisymas kosmariskas pati geriau sutaisyciau.jokio supratimo.konsultanted kaip statulos.cia akropolyje kaune motinos dienos prpgs buvo dovamu
Užsisakiau akinius iš vision expres Šiauliuose Akropolį sakė kad akinių gamyba užtruks 2 savaites. Sakau gerai bet kadangi aš ne šiaulietis paprašiau kad man atsiųstų nuroditu adresu nes nespėsiu jų atsiimt turiu isvykt. Ir va galvos taip praėjo 4 savaites paskambinu kad negavau dar akinių o jie pasakė kad man jau senai išsiųsti bet to niekas nepranešė pasirodo akiniai išsiųsti registruotų paštu. Esu labai nepatenkintas paslaugomis kaip galima akinius kainuojančius 400 eurų isiust apklijavus lipnia permatoma juostele.......
Bandziau registruotis regos patikrinimui internetu ju internetineje svetaineje, beje 2 kartus, bet taip jokio atsakymo ir patvirtinimo negavau. Kam tada si paslauga reikalinga...
Šiandien atvykusi į Ozo prekybos centre esantį saloną buvau priblokšta- gydytoja tikrinusi regėjimą mane, , tujino'', buvo labai nemandagi ir neprofesionali, taip pat viena konsultantė man paaiškino jog stiklai su rėmeliais kainuos 40e, o atvykus prie kasos kaina menkai skyrėsi- 81e. Konsultantai nesusikalbėjo, abu pasakojo skirtingai, supratę savo klaidą nesugebėjo net atsiprašyti tiesiog drebančiomis rankomis davė čekį- sumokėjau 18e už regėjimo patikrinimą, nors prieš tai minėjo jog kainuos tik 5e. (kaina didesnė todėl, nes atsisakiau pirkti akinius pas juos) Niekada nebegrįšiu į šią įstaigą. Nuėjusi į šalią esantį kitą saloną nusipirkau akinius ir stiklus už 27e.
labai ačiu už puiku aptarnavima akiniu parinkima gyditojo profesionaluma klijento atžvilgiu labai ačiu gyd.Miglei Jarutienei ir visam Vienuolio14esančiame salono darbuotojams visada malonu pas jūs grįšti su pagarba baleto senjoras R.Rinkevičius
Kaip kazkas ir komentavo remeliai pigios kokybes bet dideles kainos.Konsultantes suokia apie italiskus, vokiskus remelius bet uz 75 eurus nusiperki tik kiniskus.Uzsidejau tris kartus ir teko nesti i taisykla.Veiksmas Kaune Laisves Al.Akiniai kainave 116 eu bet...Sekancius pirksiu is tikrai kitur.Nunesus i salona konsultantes pradeda riesti pasakaites kaip daznai genda net ir brendiniu gamintoju remeliai.Tek grizti prie Fielmann ar kokio kito tinklo.
Vaikas sulaužė akinius, tad teko ieškoti naujų. Užėjau į VE padalinį Optio Kaune, Pramonės pr. Išsirinkome rėmelius už 75eurus ir užsakėme stiklus. Tuo metu pasirodo buvo akcija ir rėmeliams pritaikė 100proc. nuolaidą. Kai atėjau atsiimti buvau priblokšta, man davė akinius celofaniniame maišelyje, kai patys duoda lapelį su akinių priežiūros nurodymais, kuriuose teigiama, kad akinius reikia saugoti ir laikyti dėkliuke. Maža to, pasakė, kad už dėkliuką reikia primokėti. NESAMONĖ. Pagal gaminių kokybės reikalavimus visi akiniai privalo turėti savo dėkliukus, nebent tai neaiškios kilmės niekalas. Ir iš tikrųjų, kai internete suvedžiau rėmelių pavadinimą -nieko susijusio su akiniais neradau. Išvada - Vision express atsiveža ir prekiauja neaiškios kilmės akinių rėmeliais, kurių dalis, spėju, neturi jokio kokybės sertifikato, gal net jų plastmasė gali būti kenksminga sveikatai. Žodžiu esu labai nusivylusi, kad mus šitaip akiplėšiškai mausto.
Užsisakiau akinius 2018-10-30, pagamino 2018-11-08 atvyko pasiimti ju 2018- 11-11 bet kadangi man blogai patikrino akis liejosi vaizdas su akiniais tai juos sake perdaris patikrino išnaujo akis 2018-11-13 vėl užsisakėme iš naujo sake per savaite pagamins.bet jau 2018-11-29 dar niekas neskambina. Paskambinus pasiteirauti pasake jog negali but kad laukiam jau dvi sav. Pinigai sumokėti akinių nera nors sake bus po savaitės. Laikausi teises bet tenka jas vis atidėti nes negaliu sėstis prie vairo. Mokytojas neleidžia nes yra parašyta jog turiu vairuoti su akiniais. Tuomet būkite geri ir nesakykite kad pagaminate per savaite. Nes kaip matau taip nera.
Už kantrybę ir didelį rūpestį tariu - Ačiū - Ilonai.
RYO
PANEVĖŽYS
Audronė
Nepirkite jokių akinių, rėmeliai tik po stiklu laikyti tinka, lūžta ir lūžta. Už tokią kainą tikrai turėtų būti amžini
PC "PANORAMA" 07-02 iki pietų negalėjau prisiskambinti į Vision Express. Todėl paskambinau ir į Akropolo filialą, kur gavau reikiamą informaciją. Tik apie pietus PANORAMOS Vision Express konsultantė telefonu pakėlė ragelį pateikė į atsakymą dėl akinių įstiklinimo pradėdama nuo pačios aukščiausios kainos -105 vietoj 60. Tik pabrėžus, kad mergaitė iš Akropolio informavo, kad viskas kainuos 70 eurų (60 stiklai ploninti + darbas10) nenoriai patvirtino kad yra, bet tai "econom" klasė. Aš juk neprašiau pasakyti kainos brangiausių o aiškiai paklausiau nuo kiek kainuotų. Turiu Panoramos dovanų čekį, bet nedrąsu net eiti pas tokią nekompetetingą ir atsainią konsultantę - dar ne taip stiklus išmatuos nuo senų akinių ir pan.. Eisiu kitą dieną - tikiuosi dirbs kitas žmogus, kuris galės kompetetingai patarti pradedant ne nuo "lubų", o nuo žemiausios kainos ir leis pačiam klientui tas "lubas" pasirinkti..
Pirkau kontaktinius lęšius el. parduotuvėje. Gavau labai greitai. Labai nustebino mielis staigmenėlės. Ačiū. Pirksiu dar ne kartą!
Mes su mano sunumi buvom lojalus konkreciai Ozo centre esanciu optikos centru. Mums labai patiko aptarnavimas, greitas paruosimas akiniu. Akinius pirkdavom tik siame salone, nors ir gyvenam ne Lietuvoje, tiesiog laukdavom grizomi, kad nusipirkti ko norim.
Keliones metu ispanijoj musu masinos buvo isdauztas stiklas ir paiimtos musu su vyru 3 turetos kuprines, buvo pavogti mano pacios akiniai.
Parasiau tam paciam optikos centrui, nusiunciau is policijos gauta vagystes akta, cekius pirkimo ir t.t. ir paprasiau nuolaidos konkretiems akiniams. Nes tieisog norejau gauti tuos pacius remelius ir stiklus. Man buvo pasakyta, kad tai mano beda, vagystes atveju jokiu nuolaidu nera. As suprasciau, kad budama neblaivi ar pan. pamesciau akinius, cia ivyko seimai beda ir mes patyreme nuostolius.
Is sios imones jokio supratimo nereiketu tiketis.
Aš noriu labai pasidžiaugti Ozo prekybos centre esančiu salonu. Mane labai mandagiai ir nuoširdžiai patardama aptarnavo Agnieška Strela. Akiniai buvo pagaminti nepraėjus nė valandai. Kadangi aš esu iš kito miesto, tai mane labai nudžiugino.
Manau, kad ir kitą kartą rinksiuosi tik šį saloną.
Nusivyliau salonu esančiu Ozo prekybos centre, norejau pasitikrinti regėjimą, vision express puslapyje yra paminėta, kad kaip tik Ozo Vision Express parduotuvėje tai galima padaryti, tačiau nuėjus pardavėja pasakė, kad tokių paslaugų jie neatlieka, kalbėjo nemandagiai, Jei jau neatlieka, galėjo nukreipti mane, kur tikrina regėjimą, tačiau pardavėja pasakiusi, kad regėjimo netikrina, apsisuko ir nuėjo toliau kalbėtis su savo kolege. Nusivyliau.
Nusivyliau šia įmone nuo pat pirmo apsilankymo jų parduotuvėje esančioje PLC Mega. Pirkau kontaktinių lęšių porą ir tirpalą. Vision Express internetiniame puslapyje akcijų skiltyje nurodyta, kad šio rinkinio kaina 54 Lt, o buvusi kaina 71Lt. Moku kortele, nuskaičiuoja 71 Lt. Tas 17Lt skirtumas manęs neerzina, man tik nepatinka, kad klientas apgaunamas. Susimokėjau ir išėjau. Neturėjau nei laiko nei noro ginčytis, bet žinau, kad daugiau iš ten nebepirksiu.

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. Medicinos centre atliekamos ir grožio procedūros, įvairūs masažai: nugaros masažas viso kūno masažas osteopatinis gydomasis masažas...

Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme
Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme 04-22 21:26
Rusija nuo penktadienio pradės grąžinti karius iš karinių pratybų netoli Ukrainos ir aneksuotame Kryme, dėl kurių išaugo įtampa su Vakarais, sakė gynybos ministras Sergejus Šoigu.
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys 04-22 20:53
Rusijos olimpinių medalių laimėtojai šiemet Tokijuje ir 2022-aisiais Pekino žiemos žaidynėse vietoje šalies himno bus pagerbti Piotro Čaikovskio muzika, praneša "Reuters".
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena 04-22 19:56
Pradėjus veikti muziejams, galerijoms ir kitoms ekspozicijų erdvėms, į Kultūros ministerijai pavaldžias įstaigas grįžo ir nemokamo muziejų lankymo paskutinį mėnesio sekmadienį iniciatyva...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

IBM 143,55 +3,90%
Procter & Gamble 136,85 -0,65%