Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilpas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilpas

Atsiliepimai apie Vilpas, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Vilpas, UAB

Puiki prekė!!! Ačiū UAB Vilpas atstovui už išsamų išaiškinimą ir prekės, labiausiai tinkančios mūsų patalpoms, parinkimą: šildymas dar neįjungtas, o namuose sausa ir šilta. Ir kaina tikrai nesikandžioja.
Mantas 2021-05-14 12:48:42
Norėčiau pasidalinti patirtimi kurios tiesiog net ir nenorėjau turėti. Man visai nereikėjo jų paslaugų, bet kažkodėl jie primygtinai bandė įrodyti, kad esame kvaili, o jie vieni visame pasaulyje protingi. Tikrai yra daugiau įmonių kurios užsiima tokia pačia veikla. Jeigu turite galimybę apeikite juos. Labai įkyri kontora.
Gerb. Mantai, labai apgailestaujame, Jūsų patyrimų, bet Jūs pats kreipėtės per paslaugų portalą Paslaugos.lt dėl rekuperacijos projekto paslaugos.
Mes paprašėme patikslinti, ar domina centralizuotas vėdinimas, ar vėdinimo užtikrinimas minrekuperatoriais. Į paklausimą, atsakėte, kad minrekuperatoriai prasilenkia su be kokia logika ir pan. Nenorėjome būti įkyrūs, bet norėjome paaiškinti, kad taip nėra ir yra alternatyvų, tačiau likome neišgirsti.
Labai gaila, kad į mūsų paaiškinimus sureagavote labai audringai. Tikrai niekur niekada nepavadinome Jūsų "kvailais" ir neteigėm, kad esame "vieni pasaulyje protingi", paprasčiausiai nesutapo mūsų nuomonės, todėl dar kartą atsiprašome ir tikrai neverčiame įsigyti paslaugos, jei Jums nereikalinga. Linkime viso geriausio.

Technogaja
TGfilter.eu

Adresas: Sėmenos g. 52A, Patamulšėlio k., LT-46164 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB „TECHNOGAJA“ – specializuotos veiklos bendrovė. Ilgametė darbo patirtis ir augantys klientų poreikiai skatino įmonės darbuotojus tiekti ypatingus produktus, kurie pateisintų reiklių klientų reikalavimus kokybei ir ilgaamžiškumui. UAB „TECHNOGAJA“ gamina ir siūlo įsigyti: Oro valymo filtrai, dažykloms...
GL CO
LG Electronics

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
LG Electronics oro kondicionavimo sistemų tiekėjai. Vieninteliai tiesioginiai LG Electronics partneriai ir atstovai Baltijos valstybėse. Turime visą asortimentą kondicionavimo įrangos (buitiniai, komerciniai, pramoniniai, šilumos siurbliai). Nuo 2015 metų atnaujintas visas LG Electronics kondicionierių sąrašas...
Politesna
EcoProTest Ekologiškai saugūs namai

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; avarinės tarnybos; didmeninė prekyba; eksportas; importas; kenkėjų naikinimas, dezinfekcija; mažmeninė prekyba.
ECOPROTEST -kas mes? Ecoprotest– įmonių grupė, pritaikanti mokslines technologijas gyvenamųjų ir biurų patalpų mikroklimatui gerinti ir užterštumui mažinti. Taikydami naujausius tyrimo metodus, nustatome, kokios patalpų oro, paviršių, vandens užterštumo problemos yra ar gali būti jūsų būste, jas pašaliname ir...
Vartolita
Inžinerinių sistemų montavimas ir pastatų priežiūra

Adresas: Taikos pr. 64, LT-93225 Klaipėda.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; automatizavimas, automatika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB “Vartolita” Pagrindinė veikla yra inžinerinių sistemų, montavimas ir pastatų priežiūra. Uždarosios akcinės bendrovės „Vartolita“ tikslas – sukurti klientui komfortabilią aplinką, gerinančią jo darbo ir gyvenimo kokybę, įdiegiant pastatų inžinerines sistemas. Užtikrinti tinkama visų inžinerinių sistemų...
Ivalta
Vėdinimo sistemų gamyba, montavimas

Adresas: Slėnio g. 7-1, Akuotų k., LT-54213 Kauno r.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB Ivalta - tai dinamiška ir sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi vėdinimo sistemų gamyboje bei atlieka visus montavimo ir įrengimo darbus. Mūsų komandą sudaro tik kvalifikuoti ir savo darbą profesionaliai atliekantys darbuotojai, kurie visuomet siekia patenkinti net ir aukščiausius klientų reikalavimus...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas 10-17 14:27
Gedimino kalno Vilniuje tvarkymo projekto rengėjai įspėja apie naujas grėsmes, Nacionalinis muziejus tikina nuolat stebintis situaciją ir pasirengęs reaguoti aptikus net ir nedidelių įtrūkimų.
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą 10-17 13:56
Kinija išbandė naujus kosminius pajėgimus, paleidusi naują hipergarsinę raketą, šeštadienį pranešė britų laikraštis "The Financial Times" (FT).

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%