VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Vialita

Vialita, UAB

AUTOLAUŽYNAS

Naujos ir naudotos automobilių dalys Kaune
Įmonės kodas 134568669
PVM mokėtojo kodas LT345686610
Vadovas Vidas Pocius
Adresas Partizanų g. 87A, LT-50312 Kaunas
Telefonas Vialita Telefonas
Mobilus telefonas Vialita Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Vialita Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.autolauzynas.lt
Skype autolauzynas
Bankas Citadele
Darbo laikas I-V: 08.00-18.00, VI: 08.00-14.00
Darbuotojai 8 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 630,96 € (2022 m. rugpjūtis)
Atlyginimų istorija »
Pardavimo pajamos 2020: 178 404 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2020: 25 413 € Plačiau »
Transportas 2022-09: 1 automobilis (priklauso)
Pranešimai
Aplinkos apsaugos agentūra, Registrų centras Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 77 236,32 €
Įmonės amžius 27 metai 13 dienų
Ataskaita Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau » Profesionali ataskaita » Iki rugsėjo 30 d. - 79 Eur.
Įvertinimas
5.1 / 10 (įvertino 26)

Įmonės aprašymas:

VIALITA, UAB - “AUTOLAUŽYNAS”

Įmonė turinti teisę išrašyti atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus, transporto priemonių importuotojams, vykdanti nustatytas užduotis, turinti įgaliotas ENTP surinkimo vietas visose apskrityse. Atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų išrašymas transporto priemonių importuotojams GPAIS sistemoje. Susisiekite: +370 687 55091

AUTOMOBILIŲ DALYS

 • Pagrindinė įmonės veiklos kryptis - prekyba naujomis ir naudotomis visų automobilių detalėmis
 • Savo klientams įmonė gali pasiūlyti labai platų naujų ir naudotų automobilių dalių asortimentą visų markių automobiliams bei kruopštų ir atidų aptarnavimą.
 • “Vialita” teikia prekių pristatymo paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų.
 • Naujos dalys: +370 655 21990
 • Naudotos dalys: +370 687 55098
 • [email protected] [email protected]

AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS

 • Įmonė surenka, superka M1, N1 kategorijų automobilius palankiomis sąlygomis. Taip pat pasirūpina transportavimu ir išrašo sunaikinimo pažymas.
 • Automobiliai gali būti važiuojantys, tvarkingi, o taip pat ir nevažiuojantys bei su ar be TA.
 • Automobilių supirkimas:
 • +370 600 00209
 • [email protected]

TRANSPORTO PRIEMONĖSE ESANČIOS PAVOJINGOS MEDŽIAGOS IR JŲ KELIAMAS PAVOJUS VISUOMENĖS SVEIKTAI IR APLINKAI

Eksploatuoti netinkama transporto priemonė (ENTP)PAVOJINGA ATLIEKA.

ENTP kaip ir kitos pavojingos atliekos, turi būti tinkamai surenkamos, sudarant sąlygas paskutiniam naudotojui nemokamai atiduoti ENTP kiekvienoje apskrityje ir naudojamos bei tvarkomos įmonėse, kurios turi leidimus tokiai veiklai.

ENTP sudėtyje esantys akumuliatoriai, amortizatoriai, kuro filtrai, tepalų filtrai, oro filtrai, alyvos, aušinimo skysčiai, stabdžių skysčiai ir kitos aplinkai bei žmonių sveikatai kenksmingos medžiagos.

Akumuliatoriai – akumuliatoriuose esantis švinas laikomas pirmos pavojingumo klasės elementu. Kai akumuliatoriai paliekami aplinkoje ar tvarkomi netinkamai, jiems yrant ar pažeidus jų korpusą, į aplinką išskiria daug pavojingų cheminių medžiagų: švino, sunkiųjų metalų ir elektrolito. Minėtos medžiagos gali patekti į organizmą garų pavidalu, per kvėpavimo takus kaip dulkės bei per virškinimo traktą. Švinas, kaip ir visi sunkieji metalai, patekęs į organizmą ūmaus apsinuodijimo nesukelia, tačiau ilgainiui kaupiasi organizme ir laikui bėgant gali būti nervų sistemos sutrikimų, nemigos, galvos skausmo, padidėjusio nervingumo priežastimi. Sveikatai pavojinga ir sieros rūgštis, naudojama gaminant akumuliatorius. Sieros rūgštis garuoja ir gali patekti į žmogaus organizmą per kvėpavimo takus. Tai gali sukelti akių uždegimą, kvėpavimo takų susirgimus (pvz., bronchitą), balso stygų, trachėjos uždegimus, paskatinti nykti kvėpavimo takų gleivinę, nosies pertvarą, pakenkti dantims. Sieros rūgščiai patekus ant žemės – toje vietoje bus išdeginta visa augmenija, sunaikinti mikroorganizmai. Skverbdamasi per dirvožemį sieros rūgštis gali patekti į gruntinius vandenis, užteršti maistui naudojamus augalus ir per juos patekti į žmonių ir gyvūnų organizmus. Pavojingos medžiagos iš akumuliatorių patekusios į aplinką (vandenį, gruntą, atmosferą) gali užteršti ją pavojingomis, toksiškomis medžiagomis (gyvsidabriu, švinu, kadmiu, chromu ir t.t.) Patekę į aplinką sunkieji metalai, rūgštys bei toksinės medžiagos didina kancerogeninį poveikį, kuris gali sukelti vėžinius susirgimus.

Amortizatoriai – sudedamosios dalys: metalas, alyva, guma, plastikas. Panaudoti amortizatoriai yra pavojinga atlieka dėl juose esančios alyvos. Alyvoje gausu sunkiųjų metalų ir kitokių kenksmingų aplinkai cheminių junginių, kurioms patekus į aplinką, užteršiamas dirvožemis, o alyva gali patekti į gruntinius vandenis. Didžiąją dalį amortizatoriaus masės sudaro metalas, jo irimas aplinkoje nesukelia didelių pasekmių, tačiau metalo rūdos gavyba ir metalo gamyba iš rūdos ženkliai teršia aplinką. Metalą galima perdirbti neribotai – jo pagrindinės savybės nekinta, o perdirbant sunaudojama daug mažiau energijos negu gaminant iš rūdos. Perdirbant sunaudojama mažiau pirminių žaliavų, dėl to mažėja metalo kasybos ir rūdos transportavimo daroma žala aplinkai.

Kuro, tepalų ir oro filtrai – itin pavojingos aplinkai atliekos. Netinkamai tvarkomos jos gali kelti pavojų aplinkai, žmonių sveikatai. Filtrų atliekos yra pavojingos atliekos dėl juose esančių sunkiųjų metalų bei alyvos. Perdirbant kuro ir tepalų filtrus, išgaunamas metalas ir alyva, o iš oro filtrų – plastmasė ir filtruojanti medžiaga. Alyva yra regeneruojama arba sudeginama. Perdirbtą alyvą iš tepalo filtrų galima naudoti ta pačia paskirtimi arba visiškai kitiems poreikiams: galima gaminti aukštos kokybės bazines alyvas; ji gali būti iš naujo rafinuota ir pardavinėjama kaip variklinė alyva.

Perdirbant panaudotą alyvą tausojama vertinga energija: pakartotinis panaudotos alyvos rafinavimas reikalauja tik trečdalio energijos, kuri būtų sunaudojama žaliavinę naftą paverčiant alyva. Kitos išgautos medžiagos – metalas, plastmasė naudojamos gaminant kitą produkciją. Gaminant metalą sunaudojama daug energijos ir išskiriami didžiuliai šiltnamio dujų kiekiai, kurie yra tiesioginiai klimato kaitos ir pasaulinio atšilimo kaltininkai. Todėl perdirbant naudotų filtrų metalą tausojami ne tik gamtiniai ištekliai, mažiau teršiama nei gaminant metalą iš pirminių žaliavų, bet ir taupoma energija.

Alyvos – alyvos atliekose randama vario, cinko, įvairių sunkiųjų metalų, chlorintų tirpiklių ir pan. Alyvų atliekose yra daug priemaišų, nes ji patenka iš variklio, transmisijos, hidraulinės sistemos. Tokiose alyvų atliekose galima rasti kone trečdalį Mendelejevo lentelės elementų. Patekę į aplinką sunkieji metalai bei toksinės medžiagos didina kancerogeninį poveikį, kuris gali sukelti vėžinius susirgimus. Alyvų atliekoms patekus į vandens telkinius jų paviršius padengiamas orui nepralaidžia plėvele, dėl ko mažėja deguonies koncentracija vandenyje, todėl jame esantys gyvi organizmai gali pradėti dusti. Ypač didelė žala daroma šioms atliekoms prasiskverbus į gruntinius vandenis, kuriuos intensyviai naudoja žmogus. Sunkieji metalai gali pažeisti nervų sistemą, inkstus, sukelti vėžinius susirgimus. Jie po truputį kaupiasi organizme, tad po kiekvieno kontakto su panaudota alyva, jų vis padaugėja. Todėl ir sveikatos problemos išryškėja tik po kurio laiko. Patekusi į aplinką panaudota alyva gali sukelti daug aplinkosauginių problemų.

Faktas: Vienas litras alyvos gali užteršti milijoną litrų vandens ir padengti plėvele apie 1 hektarą vandens paviršiaus! Alyvai susimaišius su vandeniu, susidaro emulsija, kuri lengvai pažeidžia vandens gyvūnų kvėpavimo organus, patekusi į gruntą gali sutrikdyti augalų ir dirvožemio organizmų aprūpinimą deguonimi.

Aušinimo skystis – sudėtyje esantis natrio 2-etilheksanoatas toksiškas reprodukcijai, nes gali pakenkti negimusiam vaikui. Įkvėpus preparato, sudėtyje esantis etilenglikolis nėra labai lakus, garavimas intensyvėja kaitinant. Ilgai kvėpuojant garais, gali prasidėti galvos skausmai. Garai gali turėti narkotinį poveikį, sukelti kosulį, svaigulį. Ilgalaikis poveikis - dėl absorbcijos į organizmą per kvėpavimo takus galimi net inkstų, centrinės nervų sistemos, smegenų pakenkimai. Patekus ant odos, trumpai veikiant, galimas dirginimas. Kadangi etilenglikolis gali absorbuotis į organizmą per odą, ilgai veikiant odą, galimi tokie pat sveikatos pakenkimai, kaip ir ilgai kvėpuojant. Patekus į akis, jos gali būti stipriai sudirgintos, parausti. Prarijus pirmieji simptomai panašūs į apsinuodijimą alkoholiu - susijaudinimas, kalbos problemos, pusiausvyros sutrikimai, gali prasidėti pilvo skausmai, šleikštulys, vėmimas. Apsinuodijimo požymiai (galūnių drebulys, galvos svaigimas ir skausmas, dvejinimasis akyse, padidėjęs mieguistumas, širdies darbo aktyvumo pagreitėjimas, aritmija, kraujospūdžio padidėjimas - ir po to sumažėjimas, išsekimas, kvėpavimo problemos) atsiranda po 2-3 val. Stipriai apsinuodijus, pirmiausia pažeidžiama nervų sistema, po to kepenys ir inkstai. 100 ml prarytas etilenglikolio kiekis gali būti mirtinas.

Stabdžių skystis – sudėtyje esančių medžiagų labiausiai pažeidžia organai: oda, akys, vidaus organai, kepenys. Galimas akių dirginimas, paraudimas, ašarojimas, matomumo pablogėjimas, ragenos pažeidimai, jautrumas šviesai. Nurijus gali pasireikšti pykinimas, galvos svaigimas, silpnumas, sąmonės netekimas, virškinamojo trakto dirginimas, skrandžio skausmai, viduriavimas. Gali dirginti odą. Galimas paraudimas, smarkus paraudimas, perštėjimas, niežėjimas, išsausėjimas, odos suskeldėjimas. Įkvėpus gali svaigti galva, pykinti, jaučiamas bendras silpnumas, galvos svaigimas. Didelė koncentracija gali sukelti sąmonės netekimą. Gleivinės ir viršutinių kvėpavimo takų dirginimas.

ENTP PRIĖMIMO/SURINKIMO VIETOS VISOSE APSKRITYSE

Telefono Nr. 24 h +37068755091

vidaspocius@autorecycling.lt; [email protected]

 • Partizanų g. 87A, Kaunas
 • Ceikiškės k. Tauragės raj.
 • Krucių k., Tirkšlių sen., Mažeikių raj.
 • Kumelionių k., Marijampolės raj..
 • Ateities 44-27, Druskininkai
 • Radvilų dvaro g. 6, Kaunas
 • Kruojos g.3, Šniūraičių k. Radviliškio raj.
 • Pramonės g. 5T Tauragė
 • Geologų g. 4, Vilnius
 • Šilutės pl. 127, Klaipėda
 • V. Bielskio g. 30, Šiauliai
 • Įmonių g. 15, Panevėžys
 • Metalo g. 3A, Utena
 • Verslo g. 13, Kumpių k., Kauno r.
 • Jankiškių g. 41, Vilnius
 • Televizorių g. 5, Šiauliai
 • Tilžės g. 49, Klaipėda
 • Girutės g. 13 Žygaičių k., Tauragės r.
Įmonės nuotraukos:
VialitaVialita nuotraukaFoto Vialita (134568669)
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Autosąvartynas, autolaužynas, šrotas, šrotas Kaune, autolaužynas Kaune, autosąvartynas Kaune, naudotos automobilių detalės, naudotos automobilių dalys, naudotų automobilių detalės, naudotų automobilių dalys, nautotos auto dalys, naudotos auto detalės, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 134568669
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Vialita, UAB (įmonės kodas 134568669) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio
"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys?
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą?
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Akcijų kainos

Macy's 15,82 +4,01%
Exxon Mobil 85,74 +2,10%
NVIDIA 124,13 +1,51%
FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%
Kraft Heinz Co 32,95 -3,26%
Philip Morris 87,02 -3,49%
Keurig Dr Pepper 35,97 -3,51%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 5,64 -6,47%
Dujos (JAV) 7,26 -5,35%
Auksas 1732,74 -5,65%
Apelsinai 0,84 -10,64%
Varis 7544,81 -16,40%
Benzinas 3,48 -14,71%
Sidabras 19,08 -11,50%
Vištiena 3,54 -3,54%