VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Vartonas

Vartonas, UAB

Vartų projektavimas, gamyba, montavimas

Garažo, pramoniniai, greitaeigiai, priešgaisriniai, kiemo vartai, vartų automatika, kelio užtvarai
TOP įmonė 2019
Įmonės kodas 234207940
PVM mokėtojo kodas LT342079416
Vadovas Žilvinas Savickas
Adresas Chemijo g. 4D, LT-51344 Kaunas
Telefonas Vartonas Telefonas
Servisas Vartonas Servisas
Faksas Vartonas Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.vartonas.lt
Bankas SEB BANKAS
Atsiskaitomoji sąskaita LT117044060003096528
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 44 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 486105
Vidutinis atlyginimas 871,50 € (2020 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 899,25 € (2020 m. gegužė)
Plačiau »
VSD įmokų suma 8 320,01 € (2020 m. gegužė)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 2 000 001 - 3 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-04: 25 automobiliai (21 priklauso, 4 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
VMI: Įmonė, kuriai taikomos VMI ir SODRA mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
Įmonės amžius 25 metai 9 mėnesiai 21 diena
Įvertinimas
4.7 / 10 (įvertino 132)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

GARAŽO VARTAI, PRAMONINIAI VARTAI, GREITAEIGIAI VARTAI, PRIEŠGAISRINIAI VARTAI, KIEMO VARTAI, ĮĖJIMO VARTELIAI, TVOROS, VARTŲ AUTOMATIKA, KROVIMO SISTEMOS, KELIO UŽTVAROS

GARAŽO IR PRAMONINIAI VARTAI

Vartai, kaip ir anksčiau, yra vienas pagrindinių konstrukcinių objektų. Šiuolaikiniai vartai tapo saugesni, patikimesni, praktiškesni. Modernių automatinių įrenginių dėka vartai tapo lengvai valdomi.

UAB „Vartonas“ veiklos sritis įvairių tipų vartai: buitiniai, pramoniniai, priešgaisriniai vartai, greitaeigiai, pakeliamieji vartai, varstomi, taip pat stumdomi, arba gembiniai vartai. Įmonė griežtai laikosi Europos durų ir vartų federacijos nustatytų saugumo reikalavimų. Mūsų gaminami vartai atitinka tiek privačių klientų, tiek įmonių poreikius, yra praktiški, ilgaamžiai, saugūs ir ekonomiški.

Žinome skirtumą tarp klasikos ir modernumo, suprantame, kad kiekvienas užsakovas turi išskirtinių poreikių, todėl, dizainerio padedami, siekiame suprojektuoti ir pagaminti vartus, kurie atitiktų kliento lūkesčius.

Naujausių gamybos ir technologinių pasiekimų dėka vartai tapo itin patikimi, garantuojantys jūsų namų ar darbo vietos saugumą. Trys svarbiausi dalykai, kurių reikalauja vartai – patikimos ir ilgaamžės medžiagos, saugios automatinės sistemos ir profesionalų žinios.

Įmonės „Vartonas“ veiklos sritys – ne tik vartai, jų gamyba, bet ir vartu remontas, įvairūs priedai ir vartų automatika. Viską gaminame siekdami sukurti kliento vertą produktą, nesvarbu, kas tai būtų –vartų priedai, garažo vartai, greitaeigiai, priešgaisriniai ar kiemo vartai.

GARAŽO VARTAI

Garažas – nepamainoma vieta jūsų automobiliui. Vienas iš pagrindinių garažo saugumą užtikrinančių dalykų yra garažo vartai. Automatinių pakėlimo, apsaugos sistemų dėka pakeliamieji garažo vartai tapo itin patogūs, saugūs ir šiuolaikiški.

Vienas iš UAB „Vartonas“ gaminių – pakeliamieji garažo vartai – gali būti įvairių modelių, skirtis savo sukomplektavimu ir dizainu.

Buitinių garažo vartų modeliai skiriasi savo apdaila. Pakeliamieji garažo vartai gali būti su įsprūdine apdaila, horizontalių juostų apdailiniu raštu. Garažo vartų segmentų įsprūdinė apdaila yra sudaryta iš kasečių, o horizontalių juostų apdaila – lentelių imitacija. Ši apdaila yra lengvai priderinama prie aplinkos.

Be to, garažo vartai gali būti įvairių spalvų, susilieti su aplinkos koloritu arba labiau išsiskirti, taip pabrėžiant pastato erdvių ribas. Tam, kad garažo viduje būtų kiek šviesiau arba estetiniais sumetiniais garažo vartai gali būti su langeliais.

Visa tai – jūsų skonio ir mūsų profesionalių sprendimų reikalas. Kokie vartai jums būtų tinkamiausi, gali lemti ir vartų dydis. Vidutinė buitinių garažo vartų kvadratūra yra 8 m2.

Garažo vartų projektavimas, gamyba, montavimas.

PRAMONINIAI VARTAI

Pramoniniai vartai montuojami įmonių sandėliuose, garažuose, terminaluose, plovyklose, dirbtuvėse ir kituose objektuose. Nuo buitinių pakeliamųjų garažo vartų jie skiriasi savo dydžiu, naudojimo intensyvumu ir surinkimu. Vidutinė pramoninių vartų kvadratūra – nuo 16 iki 50 m2.

Pramoninių pakeliamųjų garažo vartų modeliai skiriasi ne tik apdaila, bet ir funkcionalumu. Pramoniniai garažo vartai gali turėti įmontuotus langus, panoramines aliuminines dalis, personalo dureles, kitas sudedamąsias dalys.

Pramoninių vartų projektavimas, gamyba, montavimas.

STUMDOMI GARAŽO VARTAI

Stumdomi garažo vartai dažniausiai naudojami pramoniniuose pastatuose, labai geras sprendimas kada nėra galimybės sumontuoti pakeliamus garažo vartus.

Stumdomi garažo vartai gali būti iki 70 m2 dydžio.

Stumdomų garažo vartų projektavimas, gamyba, montavimas.

ATVERIAMI GARAŽO VARTAI

Atveriamų garažo vartų projektavimas, gamyba, montavimas.

GREITAEIGIAI VARTAI

Vienas iš šiuolaikinių vartų tipų – greitaeigiai vartai – pasižymi dideliu atsidarymo ir užsidarymo greičiu. Jie sandarūs, o judėti pro vartus, kai jie nuleisti, yra visiškai saugu, nes greitaeigiai vartai pagaminti iš tvirto, bet lankstaus ir lengvo sintetinio pluošto.

Tokius vartus patogu montuoti patalpose, kur intensyvus judėjimas: vartai saugo šaldomas patalpas nuo karščio, o šildomas – nuo šalčio, kuris galėtų patekti į patalpą. Taip sumažinamos šildymui ar šaldymui reikalingos sąnaudos.

Greitaeigiai vartai dažnai montuojami patalpų viduje, pavyzdžiui, pramonės, prekybos ir sandėliavimo patalpose, patalpose-šaldytuvuose. Tokie vartai padeda apsaugoti šalčiui, karščiui, drėgmei ir kitiems veiksniams neatsparius produktus. Patalpų išorėje montuojami greitaeigiai vartai yra itin praktiški, nes apsaugo patalpas nuo purvo, drėgmės, dulkių, yra atsparūs vėjo gūsiams.

Greitaeigiai vartai projektuojam ir gaminam taip, kad atsitrenkus į juos vartai yra išmušami tik iš vertikalių kreipiamųjų, jų visai nesugadinus. Po smūgio vartai atsistato savaime. Tai leidžia užtikrinti, kad greitaeigiai vartai būtų saugūs ir ilgaamžiai.

Mūsų gaminami vartai atitinka ISO 9001 standartą.

Greitaeigių vartų projektavimas, gamyba, montavimas.

PRIEŠGAISRINIAI VARTAI

Priešgaisriniai stumdomieji vartai FP atsparūs ugniai nuo 60 iki 90 minučių. Vartų paskirtis – automatiškai užsidaryti gaisro atveju, taip atskiriant patalpas nuo gaisro židinio. Automatinio uždarymo sistema įsijungia gavus signalą iš priešgaisrinės signalizacijos pulto ar kitų daviklių. Vartai uždaromi nepriklausomai nuo elektros tiekimo, veikiant kontrasvoriams.

Vartų plokštė pagaminta iš ugniai atsparios medžiagos, perimetras sandarinamas plieniniais profiliuočiais su nedegančiais tarpikliais.

Priešgaisriniai stumdomieji vartai FP paprastai laikomi atidaryti, tačiau įmontavus tam pritaikytas elektros pavaras jais galima patogiai naudotis kaip įprastais nuolat atidaromais vartais.

Patvirtinta kokybė – ISO 9001.

Priešgaisrinių vartų projektavimas, gamyba, montavimas.

KIEMO VARTAI

Kiemo vartai – nuo jų prasideda asmeninė erdvė. Peržengę vartus, patenkame į namų aplinką. Labai svarbu, kad kiemo vartai būtų ne tik gražūs ir patogūs, bet ir saugūs bei tvirti.

Mūsų įmonės tikslas – padėti jums išsirinkti pačius tinkamiausius vartus, kurie atitiktų jūsų poreikius ir galimybes.

Kiemo vartai gali būti dviejų tipų – varstomi arba stumdomi. Kiemo vartų karkasas gaminamas iš stačiakampio ar kvadratinio metalinio vamzdžio, ant kurio vėliau tvirtinama vartų apdaila – medinės lentos, profiliuota skarda, virintas vielos tinklas ir pan.

Tai, kokio dizaino kiemo vartai jums labiausiai tiks, priklauso nuo pastato stiliaus, aplinkos, taip pat vartų paskirties. Jei kiemo vartai bus skirti teritorijai atitverti, vienai zonai nuo kitos atriboti, bet ne visiškai atskirti, pavyzdžiui, pramoninių pastatų komplekse, kiemo vartai gali būti karkasiniai, perregimi. Siekiant visiško privatumo, geriau rinktis aklinus kiemo vartus.

Taigi vartų dizainas labiausiai susijęs su jų funkcionalumu. Reikia nepamiršti, kad kiemo vartai gali optiškai padidinti arba sumažinti erdvę, pavyzdžiui, aklini kiemo vartai mažą teritoriją gali dar labiau „sumažinti“, todėl galbūt geriau rinktis ne tokius uždarus vartus.

Prie kiemo vartų turėtų derėti varteliai – vienas iš svarbių tvoros akcentų. UAB „Vartonas“ gali pagaminti vartelius, kurie būtų tokio paties stiliaus kaip kiemo vartai. Varteliai gali būti rakinami paprasta arba elektromagnetine, iš namų valdoma spyna. Pramoniniame objekte įėjimo varteliai gali padėti kontroliuoti darbuotojų judėjimą.

ATVERIAMI KIEMO VARTAI / VARSTOMI KIEMO VARTAI

Varstomi kiemo vartai dažniausiai būna dviejų dalių – atsiveriantys arba į kiemo vidų, arba į išorę. Taip pat varstomi kiemo vartai gali būti vienos dalies, o dviejų dalių vartų viena dalis gali atsidaryti į išorę, kita – į vidų.

Planuojant įrengti tokio tipo vartus, reikėtų atkreipti dėmesį ir pasitarti su mūsų specialistais šiais klausimais:

 • Stulpai, ant kurių bus kabinami varstomi kiemo vartai, yra pagrindinis dalykas planuojant įrengti tokius vartus. Jei planuojate rinktis metalinius stulpus, reikia teisingai parinkti stulpo skersmenį, stulpo sienelės storį, įbetonavimo gylį. Visi šie parametrai priklauso nuo to, kokio pločio bus jūsų varstomi kiemo vartai ir koks bus vartų svoris. Jei stulpai mūriniai, mūrijant stulpą būtina įdėti metalines detales vartų lankstams ir būsimai automatikai tvirtinti. Rekomenduojama, kad mūrinis vartų stulpas viduje turėtų tvirtą metalinę šerdį, prie kurios būtų galima pritvirtinti minėtas metalines detales
 • Jei planuojate, kad varstomi kiemo vartai bus automatiniai, būtina pasirūpinti elektros instaliacija. Mūsų įmonės specialistai geriausiai patars, kokia instaliacija reikalinga
 • Atveriamų, varstomų kiemo vartų projektavimas, gamyba, montavimas

STUMDOMI KIEMO VARTAI / GEMBINIAI KIEMO VARTAI

Šiuo metu populiariausi stumdomi kiemo vartai yra vadinamieji gembiniai vartai. Tai tokie vartai, kurie pakabinami ant specialios gembinės konstrukcijos ir juda neliesdami žemės. Stumdomi kiemo vartai gali būti vienos arba dviejų dalių. Šie vartai padeda išspręsti trumpų, nuolaidžių kiemų užtvėrimo problemą. Stumdomi kiemo vartais padeda užtverti didesnius įvažiavimus. Jie dažnai naudojami pramoniniuose objektuose arba, kai įsukti į namo kiemą reikia iš siauros gatvelės.

Planuojant įrengti tokio tipo vartus, reikėtų atkreipti dėmesį ir pasitarti su mūsų specialistais šiais klausimais:

 • Kai projektuojami gembiniai vartai, reikia įvertinti tai, kad jiems paslinkti į šoną reikia apie 40 % daugiau vietos nei įvažiavimo plotis.
 • Pamatas ir gembiniai vartai yra neatsiejamai susiję. Pamatas, svarbiausias dalykas gembiniams kiemo vartams, turi būti įrengtas atsižvelgiant į vartų plotį, numatomą jų svorį ir važiavimo kryptį. Mūsų įmonės specialistai geriausiai patars, kaip teisingai įrengti pamatą.
 • Jei planuojate, kad stumdomi kiemo vartai bus automatiniai, būtina pasirūpinti elektros instaliacija. Kokia instaliacija reikalinga, geriausiai patars mūsų įmonės specialistai.
 • Stumdomų, gembinių kiemo vartų projektavimas, gamyba, montavimas

ĮĖJIMO VARTELIAI

Prie kiemo vartų turėtų derėti varteliai – vienas iš svarbių tvoros akcentų. UAB „Vartonas“ gali pagaminti vartelius, kurie būtų tokio paties stiliaus kaip kiemo vartai. Varteliai gali būti rakinami paprasta arba elektromagnetine, iš namų valdoma spyna. Pramoniniame objekte įėjimo varteliai gali padėti kontroliuoti darbuotojų judėjimą.

Įėjimo vartelių projektavimas, gamyba, montavimas

TVOROS

Jūsų pageidavimu galime pagaminti tvorą, balkono rėmus.

Tvorų, balkono rėmų projektavimas, gamyba, montavimas

VARTŲ AUTOMATIKA

Būtinas dalykas konstruojant vartus. Kiekvienam vartų tipui specialiai pritaikyta automatinė įranga leis užtikrinti visapusišką saugumą.

Bendradarbiaudama su gerai žinomais gamintojais, UAB „Vartonas“ siūlo didelį automatinės įrangos, skirtos tiek buitiniams sekciniams, pramoniniams pakeliamiesiems garažo vartams, tiek atveriamiesiems ir stumdomiesiems kiemo vartams. Stumdomųjų kiemo vartų automatika yra skirta įvairaus svorio kiemo vartams – nuo 400 iki 1 800 kilogramų.

UAB „Vartonas“ bendradarbiauja tik su patikimais Italijos, Vokietijos, Ispanijos ir JAV gamintojais. Visai automatinei įrangai skiriama vienų–dvejų metų garantija.

Vartų automatikos montavimas, remontas, priežiūra.

 • GARAŽO VARTŲ AUTOMATIKA
 • PRAMONINIŲ VARTŲ AUTOMATIKA
 • STUMDOMŲ KIEMO VARTŲ AUTOMATIKA
 • ATVERIAMŲ KIEMO VARTŲ AUTOMATIKA

KROVIMO RAMPOS

Tai suderintos ir sukomplektuotos krovimo sistemos, kurias sudaro rampos išlyginimo “tiltelis”, sandarinimo “rankovė” ir “dokinis namukas” (krovimo šliuzas).

Krovimo rampų, šliuzų projektaviams, gamyba, montavimas.

 • RAMPOS
 • SANDARINIMO RANKOVĖS
 • DOKINIS NAMUKAS”
  Galime pasiūlyti standartinių dydžių “dokinius namukus” su izoliuotomis konstrukcijomis, kurie apsaugos nuo ekstremalių oro sąlygų ir išsaugos sandėlio erdvę, nes yra pristatomi prieš sandėlio pastatą. Šią konstrukciją galima montuoti tiek sandėlio statybos metu, tiek prie esamo pastato. Krovimo šliuzai yra puiki išeitis , jei prekės , kurias kraunate, yra jautrios temperatūrų svyravimams.

KELIO UŽTVAROS

Mūsų įmonės tiekiami, gaminami ir montuojami kelio užtvarai padeda riboti transporto priemonių srautus stovėjimo aikštelėse, kiemuose, privačiose teritorijose. Visi kelio užtvarai gali būti komplektuojami su įvairiais papildomais saugumą padidinančiais ir valdymą palengvinančiais priedais (apsauginiais fotodavikliais, apsauginėmis indukcinėmis kilpomis, distancinio valdymo pulteliais, kodinėmis spynomis, GSM valdymo įrenginiais ir t.t.).

 • PAKELIAMOS KELIO UŽTVAROS
 • GRANDININĖS KELIO UŽTVAROS
 • VARSTOMOS METALINĖS UŽTVAROS

VARTŲ AKSESUARAI

Vartų aksesuarai nėra būtinas priedas prie vartų, tačiau vertinantiems komfortą ir patogumą, jie labai prisidės prie vartų funkcionalumo.
UAB „Vartonas“ orientuojasi į savo klientų poreikių ir lūkesčių patenkinimą, todėl siūlo labai platų vartų automatikos aksesuarų asortimentą: nuotolinio valdymo pulteliai, fotoelementai, lempos, valdymo jungikliai su skaitmeninėmis klaviatūromis, antenos, atpažinimo kortelės, laikikliai, avarinio atidarymo sistemos, nuotolinio valdymo moduliai, imtuvai ir kt.
Mums svarbi komforto ir funkcionalumo dermė, todėl siekiame tai užtikrinti savo klientams.

Vienas populiariausių produktų – nuotolinio valdymo pulteliai, garantuojantys patogumą. Labiausiai jie pasitarnaus lietingu rudens ar žvarbiu žiemos oru, nes Jums nereikės išlipti iš automobilio, o garažo ar kiemo vartus valdysite jaukiai įsitaisę automobilio salone ir atversite ar užversite vartus vienu mygtuko paspaudimu. Siūlome 2, 4 ar daugiau kanalų nuotolinio valdymo pultelius.

Fotoelementai suteiks papildomo saugumo, kadangi jų veikimo koncepcija – neleisti užsidaryti vartams, kol yra kliūtis. Fotoelementai užtikrins automobilio apsaugą nuo prispaudimo. Siūlomos dvi fotoelementų rūšys: laidiniai ir su baterijomis.

Lempos naudingos tamsiuoju paros metu, kadangi apšvies Jūsų kiemą, vartams užsidarant arba atsidarant. Tai – saugumo garantas.
Mums rūpi Jūs gerovė, saugumas ir patogumas, todėl siūlome aukščiausios kokybės vartų aksesuarus.

 • VARTŲ AUTOMATIKOS PRIEDAI
 • STUMDOMŲ KIEMO VARTŲ FURNITŪRA
 • ELEKTRONINĖSSPYNOS ISEO
 • NERŪDIJANČIOPLIENO SPYNOS INOX
 • REGULIUOJAMI VYRIAI

“VARTONAS” PASLAUGOS

Įmonėje „Vartonas“ dirba patyrę darbuotojai,kurie pasiruošę greitai pašalinti gedimą arba pagal gamintojo rekomendacijas atlikti sumontuotų gaminių techninę apžiūrą ir profilaktiką.

Įmonė atlieka šias paslaugas:

 • Buitinių garažo, kiemo vartų, automatikų montavimas ir remontas
 • Pramoninių vartų, hidraulinių rampų montavimas ir remontas
 • Garantinė priežiūra
 • Pogarantinis aptarnavimas
 • Betonavimo darbai ( kiemo vartų pamatų,stulpų paruošimas)

Jei Jums reikia patarimo renkantis paslaugą, mūsų įmonės darbuotojai su malonumu padės priimti Jums tinkamiausią sprendimą.

“VARTONAS” KONTAKTAI

VARTONAS, UAB

CHEMIJOS G. 4D LT-51344 KAUNAS, LIETUVA
TELEFONAS: +370-37-77 43 77
FAKSAS: +370-37-77 43 78
EL. PAŠTAS: INFO@VARTONAS.LT

FILIALAS VILNIUJE

OSLO G. 5, LT-05129 VILNIUS, LIETUVA
EL. PAŠTAS: VILNIUS@VARTONAS.LT
TELEFONAS: +370 699 30933, +370 607 97740

FILIALAS KLAIPĖDOJE

VADYBININKAS ARAS KAZANAVIČIUS
TELEFONAS: +370 699 92268
EL. PAŠTAS: KLAIPEDA@VARTONAS.LT

Įmonės nuotraukos:
VartonasVartonas nuotraukaFoto Vartonas (234207940)Įmonės Vartonas nuotraukosGARAŽO VARTAI, PRAMONINIAI VARTAIVartonas, UAB nuotraukaFoto Vartonas, UAB (234207940)Įmonės Vartonas, UAB nuotraukosvartai vartų kiemoVartonasVartonasVartonasVartonasVartonasVartonasVartonasVartonasVartonasVartonasVartonas
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: vartai, garažo vartai, kiemo vartai, vartu automatika, garazo vartai, pakeliami garazo vartai, automatiniai vartai, stumdomi vartai, vartu technika, garažo vartai akcija, automatiniai kiemo vartai, vartu gamyba, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 234207940
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Vartonas, UAB (įmonės kodas 234207940) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kai kuriems reikės pasitempti: įvardijo, kas bankuose klientus erzina labiausiai
Kai kuriems reikės pasitempti: įvardijo, kas bankuose klientus erzina labiausiai 07-07 01:39
Bankininkystės paslaugomis besinaudojantys gyventojai ne visuomet patenkinti bankų aptarnavimo kokybe. Be to, kaip rodo tyrimai, klientai bankuose konsultacijas vis dar yra linkę gauti gyvai, nors...
Lietuviai visame pasaulyje susibūrė giedoti "Tautišką giesmę"
Lietuviai visame pasaulyje susibūrė giedoti "Tautišką giesmę" 07-06 21:01
Liepos 6 d. lygiai 21 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje gieda "Tautišką giesmę". Ši giesmė Karaliaus Mindaugo Karūnavimo dieną visoje planetoje skamba jau dvyliktą kartą.
Savo "karūnos brangakmeniui" gelbėti JK skiria 1,73 mlrd. Eur
Savo "karūnos brangakmeniui" gelbėti JK skiria 1,73 mlrd. Eur 07-06 18:14
Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė skirsianti 1,57 mlrd. svarų (1,73 mlrd. Eur) nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusiam kultūros sektoriui, kurį vadina "karūnos brangakmeniu", tačiau...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Harley-Davidson 25,17 +7,38%
Amazon.com 3057,04 +5,77%
Goldman Sachs 207,36 +5,05%
Twitter 32,34 +4,76%
ConocoPhillips 41,63 -0,36%
Avon 5,60 -0,88%
AutoZone 1137,38 -1,01%
Macy's 6,61 -2,79%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 510,00 -9,57%
Jautiena 5,08 +14,16%
Dyzelis 0,89 +1,14%
Auksas 1715,91 +1,95%
Nafta 40,65 +2,08%
Apelsinai 0,65 +12,07%
Sidabras 16,26 +7,90%
Dujos (JAV) 1,75 +0,57%