Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Uber Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie Uber Lithuania, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Uber Lithuania, UAB

Saule 2019-12-10 20:02:29
Esu nusivylusi Uber taikoma politika.

Iskvietus Uber, vairuotojas neatvyko 25 minutes - zemelapyje rode, kad jis vazineja aplink paemimo vieta. Skambinau - telefono nekele. Pralaukus 25 minutes, zemelapyje rode, kad vairuotojas apskritai pradejo vaziuoti i kita puse. Tuomet issikvieciau BOLT. Jis atvyko po 3 min.

Dar po pusvalandzio gavau pranesima, kad UBER vairuotojas atvyko. Ir pranesima, kad nuskaiciuoti man nuo saskaitos 2 eur - nes as nebuvau nurodytoje vietoje. Taigi, vairuotojas atvyko po 55 min...

Kreipusis i UBER - man tiesiog buvo grazinti 2 eur. IR DAR I "UBER SASKAITA". Apsurdiska politika.

Visuomet naudojuosi BOLT, bet butent ta diena, radau informacija, kad UBER taiko 50 proc. nuolaidas. Tai is pilaites UBER turejo iki centro atvezti - jie taip rase - uz 5.8 Eur (minus dar 50 proc. nuolaida), O BOLTa po nesekmingo UBER issikvietimo, be jokiu nuolaidu issikvieciau uz 3.8 Eur. Tai kaip supratau, si imone dar ir pabrangina kelione pries suteikdama nuolaida.

Zodziu, ZMONES, kurie kuria UBER taikoma politika vadovaujasi vertybemis, kurios su manosiomis stipriai kertasi.
Reikia žiūrėti ne i 50 procentu nuolaida o įmones statusą, Uber viena iš rimčiausiu pasaulio kompanijų, dauguma vairuotoju kalba kelioms kalboms, švaresni automobiliai, tvarkingesni vairuotojai, supportas atrašo greitai, Jums reikia kainos kai važinekite su savo sušiktu Bolt ar Yandex už troleibuso kaina o padoresnia klientūra turi likti tik Uber, mažiau bus šlamšto.
Esu nusivylusi Uber taikoma politika.

Grazina stefanovic
2019-08-13 17:06:42 IP 66ckg4sa
Sveiki, esu labai nusivilusi Uberiu, uzsakiau, parasiau kad iseisiu 17:00 val kad neskubetu, atvaziavo greiciau palauke 3 mini ir atsauke.. man uz tai nueme pinigus. iskveciau kita... vaziavo apie 10min.... na siaubas visai jokios kulturos klientui.. poaskutini karta vaziavau su uberiu.... kainos labaijau dideles... nevertos tokios kokybes tokios kainos.
Esu nusivylęs UBER teikiamomis paslaugomis. Šiandien išsikviečiau. Programėlė rodo, kad automobilis vietoje, deja jo niekur nėra. Prisiskambinti vairuotojui neįmanoma, galiausiai gaunu rusišką žinutę iš vairuotojo, , aš mieste”. 10min ieškojau automobilio, taip ir neradau. Vairuotojas atšaukė važiavimą ir už tai nuskaitė 2€. Visiškas apgaudinėjimas. Labai prastas aptarnavimas. Daugiau nesinaudosiu.
Esu labai nusivylusi Uber paslaugomis. Buvo užkeltas tarifas, specialiai laukiai kol nukris. Nukrito. Atvažiuos po 8 min. Laukiau daugiau nei 20 min. Matau kaip vairuotojas grybauja, bandau skambinti paaiškinti, neina kaip susisiekti. Gaunu žinustę - stotelėje. Nu ačiū, iš stotelės galiu nuvažiuoti autobusu, jus kviečiu dėl patogumo, kad privažiuotumėt. Šiaip ne taip sulaukiu. Pravažiuoja išlaipinimo vietą ir tiesiog tenka išlipti vidurį gatvės. Vietoj 4 eu-6 eurai. Kur kreiptis, kad gražintų pinigus? Kodėl aš turiu mokėti už tai, kad žioplas vairuotojas neranda iš kur mane paimti? Beje gavau atsakymą, kad pati kalta, jog tokioje sudėtingoje vietoje gyvenate, kai su taxi važinėju kiekvieną dieną ir šis pirmasis neradęs. GĖDA. Ir tokiuose situacijose jūs privalote grąžinti pinigus. Ne tik sušalau laukdama, pavėlavau pusvalandį į darbą ir sumokėjau savo sąskaita už vairuotojo klaidas.
Jie pilnai automatizuoti ir išdavinėja sąskaitas automatas. Labai nepatogu ir kvaila, bet čia jau toks amerikietiškas verslo modelis.

Instrukcija čia (arba Google "UBER invoice download") : https://help.uber.com/h/0a6d471c-fbbd-4e2d-b54f-b7b26e111299?state=Q41z6gk_GWqO2Rbnm7rqIEvfcRe4_Jc1V6jAnQiuhKQ%3D&_csid=3U8prtUNRIgUhXYBRBXrZw#_
Su šita kontora buvo taip: ryte turėjau skrydį, iš vakaro rezervavausi. Ryte jie pranešė, kad atvyksta. Laukiu laukiu, po gerų 20 min išsikviečiau taxi. Štai taip, net nepranešė, kad neatvyks. Čia buvo mano pirmas ir paskutinis kartas su šitais pavežėtojais. Be to, nuskaičiavo 2 eur, ir dabar suku galvą kaip iki jų prisibelsti, nes internete kol kas nerandu jokių kontaktų.
UAB "Saugos garantas"
2017-04-18 08:30:23 IP 2eehhejb
Kaip gauti sąskaitą už jūsų paslaugas ?
ne uz ka nuskaite nuo korteles pinigus, noredama susiekti su jais ir issaiskinti neradau nei el.pasto nei tel nr. absurdas kazkoks.
Kaip gauti sąskaitą už jūsų paslaugas.
kas čia per įmonė, kuri pasislėpusi ir nenurodo jokio savo kontaktinio numerio, el. pašto adreso? Pagalbos ir komunikavimas yra apsurdiškas, lygus nuliui. uber help'as viskas angliškai, o įmonė veikia Lietuvoje. čia normali įmonė?

Eisturas
Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Autobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 6 iki 55 vietų; Keleivių pervežimas Panevėžyje, Lietuvoje, Europoje; Įmonių darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo; Ekskursijų vežimas Lietuvoje ir Europoje; Transporto nuoma šventėms, vestuvėms, užsakomiesiems reisams, kelionėms, ekskursijoms; VIP klientų transportavimas; Du...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

Indija ieško pirkėjo savo nuostolingai nacionalinei oro bendrovei
Indija ieško pirkėjo savo nuostolingai nacionalinei oro bendrovei 01-27 11:33
Indija ruošiasi parduoti 100% savo nacionalinio oro vežėjo "Air India" akcijų. Anksčiau investuotojams buvo siūloma įsigyti du trečdalius bendrovės, tačiau niekas nesusidomėjo.
VMI paskelbė verslo liudijimų kainas 2020 m.
VMI paskelbė verslo liudijimų kainas 2020 m. 01-27 11:31
Iš trijų didžiųjų Lietuvos miestų verslo liudijimų kainas keitė tik Vilniaus miestas, kai kuriose kitose savivaldybėse jie ir brango, ir pigo.
"Green Genius" užsitikrino 30 mln. Eur injekciją žaliosios energetikos projektams 01-27 11:18
"Modus Group" priklausanti atsinaujinančios energetikos bendrovė "Green Genius" pasirašė sutartį su Prancūzijoje veikiančiu kredito fondu "Eiffel Energy TransitionFund", kuria bendrovei skolinama...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%