Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Skytech.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Skytech.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Skytech.lt"

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Skytech.lt"

Paulius 2019-01-29 16:20:26
Šita parduotuvė buvo tikra atgaiva po baisaus bendravimo su rupuze.lt (vardas pakeistas). Sėkmės Jums ir ačiū, kad turite teisingą požiūrį į klientą.
Man taip pat viskas sekasi perkant. Skytech rinktas stacionarus kompiuteris tarnavo 6-is metus. Linkiu įmonei sėkmės!!
Dėkoju Skytech! (suklydau mokėdamas per savo banką; 100 Eurų darbuotojai sugrąžino man iš karto pirmadienį, naujos savaitės) :-)
Žilvinas 2019-04-04 17:46:30
Pardavinėja prekes, kurių neturi. Vieną kartą galima nurašyti atsitiktinumui, bet kai keli iš eilės, tai jau, manytina, sistema.
Sveiki, Žilvinai,
taip, mes prekiaujame prekėmis ne tik iš savo sandėlio, bet ir tiesiai iš tiekėjų sandėlių. Prie kiekvienos prekės yra nurodyta, kad matomas kiekis transliuojamas tiesiogiai iš tiekėjo sandėlių (atnaujinant tris kartus per dieną) ir, esant mažam kiekiui, prašome klientų pasitikslinti, ar prekė tikrai yra prekyboje.
Atsiprašome, jei kelis kartus nepavyko gauti Jūsų pasirinktos prekės.
Sausio 10 d., jau po vidurnakčio, užsisakiau RAM atmintį. Kitą rytą jau buvo patvirtintas užsakymas ir informuota, kad per 2-3 d. d. galėsiu atsiimti. Tačiau savaitgali pasidomėjęs nusprendžiau, kad gali kilti suderinamumo problemų ir atmintis nefunkcionuos ar funkcionuos iš dalies. Nusprendžiau parašyti Skytech su prašymu pakeisti į kitą prekę su permokos grąžinimu. Nesitikėjau, kad mano prašymas bus išpildytas, tačiau ši įmonė įrodė, kad kliento interesai jai yra svarbūs.
Piniginė permoka buvo pervesta atgal į mano sąskaitą, o užsakymas pakoreguotas. Šiuo metu prekė pilnai funkcionuoja. Ačiū Jums už tai!
Kažkaip matau, Mano manymu, per daug blogų atsiliepimų tai reik pagerinti situaciją.Tai 2017 kovą pirkau kompiuterį, išsirinkti dalis, o skytech turėjo sudėti, tai viskas įvyko idealiai, kaip ir žadėta, viską gavau per 3d.d (Užsisakiau antradienį vėlai vakare, gavau penktadienį vakarop (apie 18h.)) Tada šių metų spalio gale sugedo šio kompiuterio vaizdo plokštė - metė artefaktus.Nuveziau i garantinį - sakė 2-3 sav.Mano nuostabai, nepaisant to, kad savaitė buvo šventinė (lapkričio 1d.), vaizdo plokštę gavau atgal lygiai po savaitės ir net šiek tiek naujesnę, nors aišku tai gamintojo nuopelnas (vietoj rx480 - rx 580)
Tinklalapyje suradau dujų detektorių SAS-GD100 tačiau apart pakuotės vaizdo ir kainos daugiau jokios informacijos.Skambinu į parduotuvę Pylimo g. informuoju darbuotoją, kad pateiktas gaminys be techninio aprašymo, Parduodate katę maiše. darbuotojas paaiškino, kad jis neturi informacijos ir nekelia į tinklalapį.Štai kokia internetinė prekyba.
Donatas 2018-12-11 05:38:30
Teko Kaune pirkti prekes. Aptarnavimas, Savanorių pr. Malonus, kultūringas, kaina ne pati mažiausia, bet pagalba ir nuoširdus bendravimas buvo.
Vilniuje teko kreiptis į servisą. Tai vieną savaitę mano spausdintuvą laikė, kai paskambinau, tai šūktelėjo kolegai... tas kolega sako tai dar tikriausiai to netikrinau, nežiūrėjau kas ten blogai, man į ragelį sako, kad pasiklausiau pas kolegą, tai sako, kad pritrūko detalės, nes ji visiškai sugedusi jei ne ji tai jau būtų viskas sutaisyta :)))

Na tai va žodžiu esmė tokia, kad jei tiek darbo kad nespėjat tai didinkit komandą. O jei su darbais spėjat, tai nemeluokit pirkėjams nes klientams neįdomu ar Jūsų močiutės katinas susirgo ar dpd suvėlavo atvežti prekes ar gatvėje buvo slidu ir meistras eidamas į darbą pametė Jūsų spausdintuvo galvas, ar mano spausdintuvas senas ar naujas - tai neatleidžia nuo pareigos atsakyti klientui ir suteikti atsakymą. Ok, spausdintuvas nepataisomas, bet kam jį laikyti 3 savaites pas save jei jis nepataisomas?

O šiaip Skytech salonas gražiai įrengtas. Patinka stilius. Darbuotojai techniniuose dalykuose visai neblogai gaudosi. Nu žodžiu moka ap ti klientus :)
Sveiki, Donatai,

dėkojame už gerus žodžius :)
Dėl spausdintuvo, norėtume išsiaiškinti, kurie darbuotojai su Jumis bendravo. Gal galėtumėte patikslinti savo RMA numeriuką ir ar skambinote į SKYTECH servisą Pylimo g.?
Iš anksto dėkojame už patikslinimą. Mums labai svarbu tobulėti :)

Norėjau nusipirkti video korta kuri yra Skytech puslapyje
Paskambinau ar tikrai turi, PATVIRTINO ir pasiulė atsiūsti saskaita išankstiniam apmokėjimui. Sutikau.
Atsiunte saskaita isankstiniam apmokejimui.
Apmokęjau.
Už keliu minučiu atsiunte laiska kad neturi prekės....
Čia kas? Naujas būdas uždirbti pinigus? Gryžta 90-tieji?
Vien blogi komentarai. As pagirsiu. Daug ką esu pirkęs is skytech ir dabar planuoju nemažą pirkinuką. Viskas gerai su sia firmele. Pamenu su pc buvo bėda, issijunginedavo (skytech stacionaras). Priėmė i garantini, testavo, sako viskas ok, parisvežu issijunginėja, dar kartą, vėl savaitė ir vėl sako viskas gerai, namuose issijunginėja. Jau buvome pradėjęs pykti, tarėmės dėl prekės grąžinimo, bet netyčia atradom, kad klaviatūra buvo kalta. Kompiuteris po siai dienai sukasi, nors pirktas 2012 metais. Visuomet galima susitarti ir i garantini galima siųsti, nebūtina vežti. Žodžiu dirba kaip ir visi. Pasitaiko visiems visko. Nėra ko pykti dėl klaidų. O jei sumustinių kepyklė už 7e nubluko :D tai čia tikrai nei pardavėjai nei gamintojai nekalti. Desros kg kainuoja daugiau nei kepyklė. Ir isvis perkant kakuti nereikia tikėtis pyrago.
Sveiki, Šarūnai,
Apie Jūsų atvejį žinome ir gamintojo autorizuotas servisas mums garantuoja, kad Jūsų televizorius veikia be jokių priekaištų. Pagrindinę plokštę jie pakeitė "profilaktiškai, kad klientui būtų ramiau" (čia jų citata). Tačiau jokio gedimo nerasta, nors testuota su įvairiais televizijos tiekėjais. Vienintelė galima problema yra prastas skaitmeninės televizijos signalas.
Apgailestaujame, kad negalime išspręsti problemos su Jūsų televizijos tiekėju.
Ne vienus metus naudojuosi sios imones paslaugomis, taciau po paskutnio susidurimo su garantiniu aptarnavimu, supratau kad imones deklaruojamas "kitoks požiūris į klientą" reiskia visai ka kita nei as isivaizdavau. Is viso naujo, nenaudoto televizoriaus garantinis aptarnavimas uztruko apytiksliai pusantro menesio, kainavo daug nervu, laisku, skambuciu ir vazinejimo pirmyn, atgal. Finale nustatyta, kad televizorius veikiantis (nezinia kodel buvo pakeistos detales veikianciame televizoriuje), o kaltas kliento kabelines ivadas. Pasak vadybininku cia buvo "spec. pagreitintas aptarnavimas" uz kuri reiktu zemai lenkti galva ir buti dekingam (neduokdie susidurti su iprastu aptarnavimu). Taigi pirkima is skytech prilyginciau "rusiskos ruletes" zaidimui.
UAB Architektas LT 2018-10-17 09:38:27
Užsakėme spausdintuvo rašalą, Vietoje rašalo gavome rašala + spausdintuvo galvą. Kai paprašėme gražinti pinigus už ne tą prekę, Skytech atsisakė ją priimti. Jokio geranoriškumo spręsti pačių sukeltas problemas.
NIEKAM NEPATARIAME TURĖTI REIKALŲ SU ŠIA KONTORA.
Skytech, meluojate! Viskas buvo ne taip kaip jus čia rašote.
Spausdintuvo rašalas specifinė prekė ir jos kodai taip pat. Todėl, kad nepadaryti klaidos užsakant, mes paskambinome į Jums, ir paprašėme rašalo nurodytam spausdintuvui (NE GALVUTĖS). Jūsų vadybininkas nurodė telefonu kokia prekę užsakyti (VA ČIA JŪS NUSIPLAUNATE RANKAS). Finale kai paėmėme prekę salone, pastebėjome, kad be rašalų yra ir galvutė (kurios mums nereikia). Ir čia pat (salone) prekę jums grąžinome motyvuodami, kad mums reikia tik rašalo. Bet po savaitės susirašinėjimų ir aibės aiškinimui, prekės atgal nepriėmėte atgal, pinigų negražinote. MES TURIME GALVUTE, KURIOS MUMS NEREIKIA. APGAILĖTINA.
DAUGIAU NIEKO, NIEKADA IŠ JŪSŲ NEPIRKSIME IR KITIEMS TO DARYTI NEPATARIAME, NES ESATE AROGANTIŠKI IR NELANKSTŪS. Nemaniau kad net neišpakuotos prekės grąžinimas yra TOKIA PROBLEMA.
dėkojame už atsiliepimą. Norėtume patikslinti, kad Jūs užsakėte prekę "Braižytuvo galvutė: Printhead Replacement Kit HP 711 | Designjet T120/T520". Prekę išsirinkote kategorijoje "braižytuvų galvutės". Mes Jums siuntėme išankstinę sąskaitą būtent rašalams įsigyti, tačiau ja nepasinaudojote ir užsisakėte galvutę.
Nepaisant to, kad patys pasirinkote tokią prekę, paprašėme gamintojo priimti ją atgal ir jis sutiko tai padaryti su 10% kompensacija. Apgailestaujame, kad Jums toks variantas netiko. Tačiau iš savo pusės atlikome viską, ką turėjome ir dar šiek tiek daugiau. Nes ir reikalingą prekę buvome Jums parinkę ir suradom galimybę grąžinti. Atleiskite, bet daugiau nieko padaryti nebegalime.
NIEKAM NEPATARIAME TURĖTI REIKALŲ SU ŠIA KONTORA.
Sveiki, Mindaugai,
kaip ir jau atsakėme Jums kitose platformose, Jūsų atveju, Šiaulių darbuotojai viską padarė tinkamai. Prekė sugedo po beveik dviejų metų naudojimo, ir, pristačius garantiniam aptarnavimui, prekė buvo pakeista nepažeidžiant garantinio aptarnavimo terminų. Labai laukiame VVTAT dalyvavimo, esame tikri, kad jie tinkamai išaiškins CK.
Iš po šiandienos, daugiau niekada nesilankysiu šitoje parduotuvėje. Kalbu apie Šiaulių skyrių ir visą įmonę.
Nepatariu ir kietiems (greiti parduoti prekę, o kai reikia teikti garantinį servisą - prasideda bėdos).
Vadovas pilnas arogancijos, pažeidinėja mano, kaip vartotojo teises, ir dar cituoja civilinį kodeksą paremtą savo nuomone.
Kreipiausi į VARTOTOJŲ TEISES, iki malonaus susitikimo.
Ponia, Rasa,
apgailestaujame ir norime priminti, kad mes prekių negaminame. Visos mūsų parduodamos prekės yra supakuotos gamykliškai, mes jų neardome ir nieko su jomis nedarome. Išskyrus persiuntimą/perdavimą pirkėjui. Todėl visuomet rekomenduojame pirkėjams tikrinti prekes jas atsiimant/priimant. Pastebėjus neatitikimų - prekės nepriimti. Šiuo atveju, Jūsų atsiliepimas yra ne apie pardavėją (kuris pakeitė Jūsų sugedusią prekę nauja), o apie gamintoją. Tad nėra skirtumo, kur pirktumėte to gamintojo prekę, kokybė bus tokia pati. Norėtume Jūsų paprašyti, geriau palikti atsiliepimą apie prekę, prekės puslapio komentarų skiltyje. Už Jūsų įžvalgas dėkingi būtų kiti pirkėjai, galbūt svarstantys įsigyti Jūsų minėtą prekę.
SKYTECH.LT 2018-08-13 19:46:32
Na, Jūsų grotuvas pas mus atsirado ir užregistruotas buvo rugpjūčio 3 d. po 14 val.
Nepaisant to, el. parduotuvės vadybininkai, matydami, kad garantinis aptarnavimas gali užtrukti iki 40 dienų ir, norėdami pagelbėti Jums, nepaisė garantinio aptarnavimo procedūrų ir mūsų sąskaita užsakė Jums naują mp3 grotuvą.
Sendien gavau mp3 grotuva kur usaket tipo "nauja". Cia spicialiai izdivalkes darot is manes ar kaip cia yra? Veikt veikia si kart nieko nesakau. Bet visas isklerias 1 vargstelis iskrito kai tik kisau kraut. Neprisuktas normaliai daugiau niekada nieko nebepirksiu is jusu parduotuves. Ir kitiem nerekomenduoju. Moki kaip uz gera o gauni suda ir dar ilgiause laukt reikia
SKYTECH.LT 2018-08-13 10:52:45
Dėkojame už patikslinimą, p. Rasa,
Matome, kad Jūsų pasirinkta sumuštinių keptuvė kainavo 6.99 eur, tai viena iš pigiausių keptuvių asortimente. Todėl tikėtis, kad ji yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų - negalima. Ji sukurta taip, kad galėtų atlikti reikiamą funkciją ir kainuotų pigiausią įmanomą sumą, vadinasi naudojamos pačios paprasčiausios medžiagos. Tai, kad dažai greitai apsitrina yra visiškai normalu. Norint ilgaamžio gaminio, kuris ne tik atliktų finkciją, bet ir atrodytų idealiai visą naudojimo laikotarpį, reiktų investuoti į brangesnes medžiagas ir aukštesnės kokybės produktą.
Dėl Jūsų mp3 grotuvo, kadangi nuo įsigijimo praėjo beveik mėnuo, jam atliekama garantinio aptarnavimo procedūra, t.y. pirmiausia turėjo būti patikrinta, ar prekė neturi fizinių pažeidimų ir tuomet ji siunčiama gamintojo atstovui, garantiniam aptarnavimui atlikti. Tai gali trukti iki 30 arba 40 dien7 (jei gamintojo servisas yra už Lietuvos ribų). Jūs prekę padavėte aptarnavimui prieš savaitę. Tad dar prašome kantrybės :)
Liepos 31d mp3 isiunciau jum i aptarnavimui. Tai pries kokia dar savaite? Ir viena rasot kita darot. Isvis nesamones kaskokes. Beto jusu personalas sake jog isiuntet nauja mp3 o db tipo vel laukti? Jus patys meluojate ir nebezinote ka melojat. Kiek gali but tos kantrybes? O del sumustyniu keptuves tai koke kaina bebutu. Tai nemanau kad jai preke yra nauja ir nenaudojama tai kaip ji galejo apsitrinti? Juk negalejo is oro apsitrinti kol preke veze pas mane
Dėkojame už patikslinimą, p. Rasa,
SKYTECH.LT 2018-08-11 10:06:08
Laba diena, Rasa, gal galėtumėte parašyti užsakymo numerį, kuriuo pirkote skrudintuvą? Mes naudotais skrudintuvais tikrai neprekiaujame. Patikslinkite, prašom, ar gavus prekę, buvo matomos naudojimo žymės? Iš anksto dėkojame už patikslinimą
Taip pat, norėtume atkreipti dėmesį, kad mūsų kataloge yra virš 70 tūkstančių prekių, visos jos yra naujos ir keliauja tiesiai iš gamintojų ar jų atstovų sandėlių. Prie tokios prekių gausos, natūralu, kad būna retų atvejų, kai prekės yra brokuotos, bet jos yra nedelsiant keičiamos naujomis :)
Ka jus nedelsiant keiciat? Mp3 laukiu jau kaskur puse menesio!!! Kita savaite jau isvykstu ir tikrai neturiu laiko pernauja skrudintuva siust kad pakeistumetet. Imetu cia keles ft. #816742 kodas prekiu.
Esu daug kartu pirkusi is cia prekes. Ir kuo ilgiau to dazniau nusyvyliu sios svetaines prekem. Pirkau mp3 grotuva. Gavau brokota neveikianti. Isiunciau atgal tai jau bus greit puse menesio kol neatsiuncia naujo mp3. Poto pirkau virduli ir sumustiniam kept skrudintuva vyrdulys geras nk nesakau. Bet skrudintuvo galas nusilupes biski. O prieki pavadinimas puse nusitrynes tai manau skruzdyntuvas buvo naudotas nes is oro pavadinimas nenusitrintu. Gailo laiko neturiu ir nelauksiu dar menesio kol kita preke pakeis. Sake savaites begi atsius mp3.nauja. na tykios taip ir bus nes po savaites as isvykti turiu. Ko toliau to labiau nusyvyliu cia svetaine. Gaila kad pas ju parduotuvei mazai yra lyke nebrokotu prekiu: (
Julius 2018-07-13 07:33:20
Perkama iš skytech.lt yra ganėtinai dažnai, ir asmeniškai ir įmonės reikmėms, kažkaip netekdavo nusivilti, BET paskutines keletą dienų tai tik meluojama. Buvo atliktas užsakymas #809639, paskambinau ir pasitikslinau, ar iki penktadienio vakaro galės pristatyti, kad savaitgali galima jau būtų naudotis preke, patikino, kad žinoma, bus pristatyta ir net sistemoje buvo įvesta pristatymo data, t.y. 2018-07-13. Tačiau tenka nusivilti, nes nei iš skytech, nei iš kurjerio negirdėti jokių žinių, o ir sistemoje pasikeitė pas juos pranešimas iš pristatymo laikas į informacija tikslinama. Taigi, kaip supratau, pažadai ir liko pažadais, ir teks prekės laukti kažkada kitą savaitę. Tik pamoko, kad iš skytech, kai skubiai reikia dalykų, neapsimoka pirkti vien dėl to, kad nebegalima pasitikėti informacija kurią pateikia jų darbuotojai ir / ar sistema. P.S. ta pati prekė buvo užsakyta dviejų skirtingų pirkėjų vienu metu tuo pačiu adresu. Vienam buvo pristatyta jau kitą dieną, o kitam kaip manau supratote net ir vėlesnia nurodytą datą, ne. Manau, kad nei kaip įmonė, nei kaip fizinis asmuo skubiai reikalingų prekių nepirksime vien dėl pasitikėjimo is mūsų pusės nebebuvimo.
Sveiki, Juliau,

labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Išties šių paspirtukų šiuo metu baisus trūkumas, Baltijos šalims skirtas tik nedidelis kiekis iš gamintojo, tad daug užsakymų laukia eilėje. Gavę siuntą iškart priskyrėme prekes užsakymams pagal jų patvirtinimo laiką, tad taip gavosi, kad Jums paspirtuko nebeliko. Labai dėl to atsiprašome, jei tik būtume gavę jų daugiau, tikrai nebūtų likę nuskriaustų : (Jei nuspręsite visgi laukti iki mėnesio galo, kada preliminariai turėtų atvykti nauja jų siunta, informuokite mus el. paštu, arba užsakymo formoje, ir pridėsime Jums atsiprašymo dovanėlę prie užsakymo.
SKYTECH.LT 2018-05-02 13:12:03
Sveiki, Ričardai.
Gartraukį Jūs pirkote prieš beveik dvejus metus. Gartraukio instrukcijoje (taip pat ir prekės aprašyme) buvo pateikta valymo informacija. Vandeniu ar cheminiais valikliais jo valyti negalima. Kuomet prekės eksploatacijos sąlygos buvo pažeistos, servisas ir pateikė išvadą, kad prekės priimti nebegalima. Jei manote, kad Jūsų teisės buvo pažeistos, mes tikrai rekomenduojame kreiptis į VVTAT, kad jie padėtų išspręsti situaciją, kadangi mes iš savo pusės šiuo atveju nieko negalime padaryti.
Tai kokia jūs įmonė jeigu nieko negalit padaryti?:)) Gal tada iš vis užsidarykit ir nieko nedarykit?
Pvz. palyginimui su užsienio įmonės aptarnavimu (IKEA). Pirkau baldą, kurį berinkdamas pastebėjau, kad yra įbrėžimas (galbūt atsirado mano transportavimo metu, gal gamyklinis defektas). Pristačiau - be klausimų priėmę ir pakeitė kitu, nors irgi galėjo prašyt ekpertizių ar išsisukinėti. Geras jūsų servisas jegiu tik per VVTAT galima išsireikalauti garantiją. Pvz.: kitiems susidomėjusiems, kaip Skytech išsisukinėja nuo garantinių įsipareigojimų: http://www.vvtat.lt/download/5914/2018-01-09%20nutarimas%20nr.%2010-32.docx
Linkiu "sėkmės" toliau su tokiu požiūriu.
Sveiki, Ričardai.
Ričardas Šliapikas
2018-04-25 22:42:00 IP 188.69.128.122
Pirkau virtuvės gartraukį, kurį nuvalius drėgna kempinėle korpusas pasidengė rūdimis. Skytech garantinis servisas sako, kad čia viskas normalu, atseit negalima gartraukio valyti vandeniu:)) Pateikus skundą dėl prekės grąžinimo, paprašė ekpertizės, kad defektas buvo pardavimo metu. Kiek pasidomėjau VVTAT puslapyje, tai ne pirmas panašus atvejis kai Skytech garantinis servisas kabinėjasi prie ko tik gali, prašo ekspertizių akivaizdiems dalykams, kad tik nereikėtų suteikti garantijos. Normalus pardavėjas pats nustatytų defekta ir dar atsiprašytų už nekokybišką prekę. Jei turit Skytech garantinį, tai dėl aptarnavimo gali tekti nemažai pakovoti, tad linkiu sėkmės ir kitą kartą nepirkti pas šiuos s*****s:)
įsigijau kolonėles 2.1, viskas pavyko; perku čia retai, bet nusiskundimų nėra
Deividas 2018-04-18 12:03:33
Užsakyams #782778 turejo būti įvykdytas vakar. Kaip suprantu šiandien (04, 18) jo dar nėra. Tiksliau nieko negaliu sužinoti, nes Kauno padalinys nekelia ragelio. Jokių žinučių, kad užsakymas vėluos, jokios naujos patvirtintos galvimo datos. Ir aišku - jokių klientui bonusų už vėlavimą, nes suprask jei tavo prekė vėluoja - pats esi kaltas.
Sveiki, Deividai,

išanalizavoma Jūsų užsakymą ir jo vykdymą. Užsakymas sukurtas 04.05 (ketvirtadienį) pavakare, tačiau mokėjimas gautas, ir užsakymas patvirtintas tik 04.09. Užsakymo metu buvo rodoma, jog prekės pristatymas planuojamas per 6-7 d.d. Prekė Jums įteikta 04.18, t.y. praėjus 7 d.d. po užsakymo patvirtinimo. Šiuo atveju, į pažadėtą terminą sutilpome, todėl ir nesiuntėme papildomos informacijos apie užsakymo vykdymo eigą, tik apie tai, kad užsakymas jau paruoštas atsiimti. Tačiau dėl neatsiliepto skambučio pasiteisinimo nėra. Tikrai labai atsiprašome dėl to.
Irena 2018-04-13 16:45:37
Labai blogos nuomonės apie įmonę. Pirkau vaizdo registratorių kuris buvo prastos kokybės, nors kainava 200 Eur. Sulūžo, "vadybininkai" atsisakė taisyt net už pinigus.
Verčiau pirkti kitur ir pasirinkti kitus pardavėjus.
Neigiamą atsiliepimą paliksiu visur kur tik galima, kad apsaugoti kitus nuo tokių neatsakingų pardavėjų.
Reklama bus nemokama. Iš visos širdies linkiu, kad Skytech verslas žlūgtų greičiau.
Laba diena, Irena,
gal galite patikslinti savo užsakymo numerį?
Jei gavote nekokybišką prekę, ji turėjo būti nedelsiant pakeista. Laukiame Jūsų patikslinimo ir brokuotos prekės atveju, ištaisysime situaciją kaip įmanoma greičiau.
Tiesa, norime atkreipti dėmesį, kad mūsų vadybininkai negali teikti mokamo prekių remonto paslaugų. Tam yra specializuoti servisų centrai.
Atsiprašome už nesklandumus ir labai laukiame Jūsų patikslinimo
Vėluojantis pristatymas 2018-04-13 13:49:13
Prekę turėjo pristatyti per 3 d. d., o gauta tik po 1, 5 mėn. Tiesiog absurdas.
gal galite patisklinti užsakymo numerį? norėtume išsiaiškinti, kodėl taip nutiko.
Iš anksto dėkojame,
Verčiau pirkti kitur ir pasirinkti kitus pardavėjus.
Vėluojantis pristatymas
2018-04-13 13:49:13 IP 195.182.83.66
Prekę turėjo pristatyti per 3 d. d., o gauta tik po 1, 5 mėn. Tiesiog absurdas.
Aš ir turiu skundą! Pristatymas rašo 3 d.d., o prekę gavau per 1 d.d. kaip jie drįsta taip gerai dirbti ? :D Juokas juokais, tikrai dažnai perku iš Vilniuj esančio skytech ir tikrai puikiai dirba žmonės, šaunuoliai. 10/10 čia pirktu vėl.
Marijus 2018-03-01 15:44:44
Likau nepatenkintas Skytech.lt paslaugomis. Nusipirkęs prekę vėliau pastebėjau, kad ji yra brokuota, tą pačią dieną grįžau į parduotuvę ir norėjau, kad ji būtų pakeista kita, tačiau man brokuotą prekę išsiuntė į garantinį, nors akivaizdu, kad nebus sutaisyta. Laukiau 20 d.d., gavau skambutį, kad galiu atsiimti prekę, jau "sutvarkyta". Atvykęs į parduotuvę pastebėjau, kad man padavė tą pačią brokuotą prekę. Jos gražinti jau nebegalėjau, nes praėjo 14 d.d. nuo jos įsigijimo ir nieko negalėjau padaryti. Galiu pasakyti, kad buvo tiesiog sužaista mano pinigais, konsultantė taip pat man nieko negalėjo padėti, esu labai pasipiktinęs jūsų darbu ir niekam nerekomenduoju pirkti iš šios parduotuvė, galite būti apgauti kaip ir aš.
Sveiki, Marijau,
ar galite parašyti savo užsakymo numerį ir kuriame mieste vyko pirkimas?. Norime išsiaiškinti situaciją. Gavus brokuotą prekę, keitimo procedūra tikrai ne tokia, kaip aprašėte, tad gali būti padaryta procedūrinių pažeidimų, kuriuos būtinai atitaisysime.
Ne kartą teko naudotis šios parduotuvės paslaugomis, užsakyta ne viena prekė ir išleista nemažai pinigų. Nusiskundimu neturiu jokių, visada pristato laiku, kartą paprašius pristatė net dieną ankščiau, konsultantai visada malonūs tiek telefonų tiek rašant paštu. Teko naudotis ir jų garantiniu, viskas vyko labai greitai ir sklandžiai. Esu tikrai patenkintas jų paslaugomis ir pirmiausia prekių ieškau pas juos. Žinoma yra ir kur pasitempti, vienas iš didžiausių dalykų kurie man nepatinka tai neaiškūs elektroninių įrenginių pavadinimai, tarkim plančetiniai kompiuteriai, atrodo tie patys modeliai bet jų 5 ir visi su skirtingais pavadinimais tik kažkokios raidės skirias..tai labai nepatogu, nes dar turi ieškoti kuo čia jie skirias internete. Pavyzdžiui, tie patys plančetinai, tačiau jų modeliai; MODELIS: SM-T585NZWAITV, MODELIS: SM-T585NZWADBT, MODELIS: SM-T585NZWATPH, MODELIS: SM-T585NZWASEB, MODELIS: SM-T585NZWAXEO*, MODELIS: SM-T585NZKEXEO*. Jokios informacijos prie jų nėra, o palyginimo į kurį būtų galima juos įdėti taip pat nėra. Taipogi labai nepatiko kad prekės nėra pakuojamos į kažkokią tai dėžę be užrašų, todėl arba visi žiūri aplinkiai ką nusipirkai arba kurjeris klausinėja kas ir iš kur ir kodėl, mažoka privatumo nes nenoriu kad visi matytu arba kažkam aiškint kodėl aš tą daiktą pirkau.
Sveiki, apgailestaujame, kad susidūrėte su nepatogumu : (Pasirinkus mokėjimą grynaisiais pinigais yra taikoma nuolaida administravimo mokesčiui. O persigalvojus, ši nuolaida privalo būti panaikinta.
Atsiprašome, jei mūsų pasirinktas nuolaidų suteikimo metodas Jus nuvylė.
XXI amžiaus įmonė, prekiaujanti technologiniais dalykais, tačiau jei internetu pirkdamas sumoki avansá, tai turi tada perskaityti viská, kas parašyta mažomis raidėmis užsakyme, nes pasirodo likusios sumos mokėti kortele negalima. Kas jūs esat? Turgus? Ar mokesčius slepiat? O jau tokioj situacijoj vadybininkù arogancija neįtikėtina. Su pašaipa būtinai reikia pabrėžti, kad klientas mat nemoka skaityt kas parašyta užsakyme. Jūs turbūt galvojat, kad atlyginimus jums ne klientai, o buhalteris moka...gėda!
PerkuGalPerMažai 2018-02-02 13:42:55
Sveiki, čia nėra ko ir slėpti. Tai vyksta Šiauliuose, kur darbuojasi labai labai labai labai labai.... užimtas vadybininkas.
Labai dėkojame už patikslinimą. Išties, matome, kad Šiauliuose su sunkumais susiduriame dažniau nei visuose kituose padaliniuose : (stengiamės šią situaciją taisyti, kaip įmanoma greičiau.
SKYTECH.LT 2018-02-02 12:00:33
pirmiausia, dėkojame už atsiliepimą. Atsakomojo ryšio dėka galime tobulėti.
Norėtume paprašyti kelių patikslinimų, jei nebūtų sunku.
Su kuriuo padaliniu bendraujate? ar kalba eina apie el. parduotuvės, ar konkretaus miesto aptarnavimą?
Gal galite patikslinti savo RMA numeriuką, kur teko laukti kietojo disko ir ssd ilgiau nei mėnesį?
Galiausiai, mums labai svarbu žinoti, koks vadybininkas sakė, kad Skytech nepriimta perskambinti?
Labai laukiame Jūsų patikslinimo ir iš anksto dėkojame už pagalbą.
PerkuGalPerMažai 2018-01-31 16:40:23
Sveiki, visiškai pritariu žmogaus išsakytoms mintims. Skytech puslapyje parašyta, kad užsakymai įvykdomi per 2-3 dienas. Gražiai skamba, bet kaip toli nuo realybės. Kalba apie labiausiai einamas prekes. Jei pabandysi pasiteirauti anksčiau, tai būtinai bus pabrėžta, kad dar gi nepraėjo tos 3 dienos. Bet jei prekės negauni ir visą darbo savaitę, tai niekas tikrai nepraneš kada ji bus. Tada jau kalti tiekėjai, vežėjai ir dar visokios mistinės aplinkybės. Aš tiesiog noriu priminti, kad perku konkrečiai Skytech parduotuvėje ir man visai nerūpi kokie Jūsų partneriai nesugeba pateikti prekių. Galiausiai, rašykite kitus prekių pristatymo terminus. Bet tada konkurentai gali atrodyti spartesni.
Apie garantinio aptarnavimo terminus 100% teisus. Gali elementaraus kietojo disko arba SSD pakeičiant laukti ir daugiau nei mėnesį. Ir Skytech vadybininkams tai atrodo visai normalu.
Atskira tema turėtų būti ir daugelio prekių normalių techninių duomenų nebuvimas.
Bet kai pasiteiravus vadybininko, kodėl šis kelis kartus iš eilės (pusdienį) nekelia ragelio, o paskui neperskambina, sulauki arogantiško atsakymo, jog Skytech nepriimta perskambinti (kas reiškia, tau reikia, tu ir ieškok manęs). Pasijunti lyg pats norėtum jam ką parduoti, o ne iš jo pirkti. Norisi paklausti, ar tai tikrai tokia įmonės pozicija? Ar jau tikrai neturite konkurentų arba keli tūkstančiai eurų per mėnesį Jums nereikalingi?
pirmiausia, dėkojame už atsiliepimą. Atsakomojo ryšio dėka galime tobulėti.
Norėtume paprašyti kelių patikslinimų, jei nebūtų sunku.
Labai laukiame Jūsų patikslinimo ir iš anksto dėkojame už pagalbą.
Robertas 2018-02-01 14:28:19
Užsakymo Nr. 761320 Pristatymo terminas 2-3 darbo dienos, šiandien 4 diena, jokių prekių nėra. Kažin kiek dar reikės laukti.
Sveiki, Robertai,

matome Jūsų prekė jau yra pristatyta į Šiaulius ir išsiųstas pranešimas dėl prekės atsiėmimo.
Atsiprašome už vėlavimą.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%