Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Skytech.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Skytech.lt"

Atsiliepimai apie UAB "Skytech.lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Skytech.lt"

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki, Ričardai.
Gartraukį Jūs pirkote prieš beveik dvejus metus. Gartraukio instrukcijoje (taip pat ir prekės aprašyme) buvo pateikta valymo informacija. Vandeniu ar cheminiais valikliais jo valyti negalima. Kuomet prekės eksploatacijos sąlygos buvo pažeistos, servisas ir pateikė išvadą, kad prekės priimti nebegalima. Jei manote, kad Jūsų teisės buvo pažeistos, mes tikrai rekomenduojame kreiptis į VVTAT, kad jie padėtų išspręsti situaciją, kadangi mes iš savo pusės šiuo atveju nieko negalime padaryti.
Ričardas Šliapikas
2018-04-25 22:42:00 IP 188.69.128.122
Pirkau virtuvės gartraukį, kurį nuvalius drėgna kempinėle korpusas pasidengė rūdimis. Skytech garantinis servisas sako, kad čia viskas normalu, atseit negalima gartraukio valyti vandeniu:)) Pateikus skundą dėl prekės grąžinimo, paprašė ekpertizės, kad defektas buvo pardavimo metu. Kiek pasidomėjau VVTAT puslapyje, tai ne pirmas panašus atvejis kai Skytech garantinis servisas kabinėjasi prie ko tik gali, prašo ekspertizių akivaizdiems dalykams, kad tik nereikėtų suteikti garantijos. Normalus pardavėjas pats nustatytų defekta ir dar atsiprašytų už nekokybišką prekę. Jei turit Skytech garantinį, tai dėl aptarnavimo gali tekti nemažai pakovoti, tad linkiu sėkmės ir kitą kartą nepirkti pas šiuos s*****s:)
įsigijau kolonėles 2.1, viskas pavyko; perku čia retai, bet nusiskundimų nėra
Deividas 2018-04-18 12:03:33
Užsakyams #782778 turejo būti įvykdytas vakar. Kaip suprantu šiandien (04, 18) jo dar nėra. Tiksliau nieko negaliu sužinoti, nes Kauno padalinys nekelia ragelio. Jokių žinučių, kad užsakymas vėluos, jokios naujos patvirtintos galvimo datos. Ir aišku - jokių klientui bonusų už vėlavimą, nes suprask jei tavo prekė vėluoja - pats esi kaltas.
Sveiki, Deividai,

išanalizavoma Jūsų užsakymą ir jo vykdymą. Užsakymas sukurtas 04.05 (ketvirtadienį) pavakare, tačiau mokėjimas gautas, ir užsakymas patvirtintas tik 04.09. Užsakymo metu buvo rodoma, jog prekės pristatymas planuojamas per 6-7 d.d. Prekė Jums įteikta 04.18, t.y. praėjus 7 d.d. po užsakymo patvirtinimo. Šiuo atveju, į pažadėtą terminą sutilpome, todėl ir nesiuntėme papildomos informacijos apie užsakymo vykdymo eigą, tik apie tai, kad užsakymas jau paruoštas atsiimti. Tačiau dėl neatsiliepto skambučio pasiteisinimo nėra. Tikrai labai atsiprašome dėl to.
Irena 2018-04-13 16:45:37
Labai blogos nuomonės apie įmonę. Pirkau vaizdo registratorių kuris buvo prastos kokybės, nors kainava 200 Eur. Sulūžo, "vadybininkai" atsisakė taisyt net už pinigus.
Verčiau pirkti kitur ir pasirinkti kitus pardavėjus.
Neigiamą atsiliepimą paliksiu visur kur tik galima, kad apsaugoti kitus nuo tokių neatsakingų pardavėjų.
Reklama bus nemokama. Iš visos širdies linkiu, kad Skytech verslas žlūgtų greičiau.
Laba diena, Irena,
gal galite patikslinti savo užsakymo numerį?
Jei gavote nekokybišką prekę, ji turėjo būti nedelsiant pakeista. Laukiame Jūsų patikslinimo ir brokuotos prekės atveju, ištaisysime situaciją kaip įmanoma greičiau.
Tiesa, norime atkreipti dėmesį, kad mūsų vadybininkai negali teikti mokamo prekių remonto paslaugų. Tam yra specializuoti servisų centrai.
Atsiprašome už nesklandumus ir labai laukiame Jūsų patikslinimo
Vėluojantis pristatymas 2018-04-13 13:49:13
Prekę turėjo pristatyti per 3 d. d., o gauta tik po 1, 5 mėn. Tiesiog absurdas.
gal galite patisklinti užsakymo numerį? norėtume išsiaiškinti, kodėl taip nutiko.
Iš anksto dėkojame,
Verčiau pirkti kitur ir pasirinkti kitus pardavėjus.
Vėluojantis pristatymas
2018-04-13 13:49:13 IP 195.182.83.66
Prekę turėjo pristatyti per 3 d. d., o gauta tik po 1, 5 mėn. Tiesiog absurdas.
Aš ir turiu skundą! Pristatymas rašo 3 d.d., o prekę gavau per 1 d.d. kaip jie drįsta taip gerai dirbti ? :D Juokas juokais, tikrai dažnai perku iš Vilniuj esančio skytech ir tikrai puikiai dirba žmonės, šaunuoliai. 10/10 čia pirktu vėl.
Marijus 2018-03-01 15:44:44
Likau nepatenkintas Skytech.lt paslaugomis. Nusipirkęs prekę vėliau pastebėjau, kad ji yra brokuota, tą pačią dieną grįžau į parduotuvę ir norėjau, kad ji būtų pakeista kita, tačiau man brokuotą prekę išsiuntė į garantinį, nors akivaizdu, kad nebus sutaisyta. Laukiau 20 d.d., gavau skambutį, kad galiu atsiimti prekę, jau "sutvarkyta". Atvykęs į parduotuvę pastebėjau, kad man padavė tą pačią brokuotą prekę. Jos gražinti jau nebegalėjau, nes praėjo 14 d.d. nuo jos įsigijimo ir nieko negalėjau padaryti. Galiu pasakyti, kad buvo tiesiog sužaista mano pinigais, konsultantė taip pat man nieko negalėjo padėti, esu labai pasipiktinęs jūsų darbu ir niekam nerekomenduoju pirkti iš šios parduotuvė, galite būti apgauti kaip ir aš.
Sveiki, Marijau,
ar galite parašyti savo užsakymo numerį ir kuriame mieste vyko pirkimas?. Norime išsiaiškinti situaciją. Gavus brokuotą prekę, keitimo procedūra tikrai ne tokia, kaip aprašėte, tad gali būti padaryta procedūrinių pažeidimų, kuriuos būtinai atitaisysime.
Ne kartą teko naudotis šios parduotuvės paslaugomis, užsakyta ne viena prekė ir išleista nemažai pinigų. Nusiskundimu neturiu jokių, visada pristato laiku, kartą paprašius pristatė net dieną ankščiau, konsultantai visada malonūs tiek telefonų tiek rašant paštu. Teko naudotis ir jų garantiniu, viskas vyko labai greitai ir sklandžiai. Esu tikrai patenkintas jų paslaugomis ir pirmiausia prekių ieškau pas juos. Žinoma yra ir kur pasitempti, vienas iš didžiausių dalykų kurie man nepatinka tai neaiškūs elektroninių įrenginių pavadinimai, tarkim plančetiniai kompiuteriai, atrodo tie patys modeliai bet jų 5 ir visi su skirtingais pavadinimais tik kažkokios raidės skirias..tai labai nepatogu, nes dar turi ieškoti kuo čia jie skirias internete. Pavyzdžiui, tie patys plančetinai, tačiau jų modeliai; MODELIS: SM-T585NZWAITV, MODELIS: SM-T585NZWADBT, MODELIS: SM-T585NZWATPH, MODELIS: SM-T585NZWASEB, MODELIS: SM-T585NZWAXEO*, MODELIS: SM-T585NZKEXEO*. Jokios informacijos prie jų nėra, o palyginimo į kurį būtų galima juos įdėti taip pat nėra. Taipogi labai nepatiko kad prekės nėra pakuojamos į kažkokią tai dėžę be užrašų, todėl arba visi žiūri aplinkiai ką nusipirkai arba kurjeris klausinėja kas ir iš kur ir kodėl, mažoka privatumo nes nenoriu kad visi matytu arba kažkam aiškint kodėl aš tą daiktą pirkau.
Sveiki, apgailestaujame, kad susidūrėte su nepatogumu : (Pasirinkus mokėjimą grynaisiais pinigais yra taikoma nuolaida administravimo mokesčiui. O persigalvojus, ši nuolaida privalo būti panaikinta.
Atsiprašome, jei mūsų pasirinktas nuolaidų suteikimo metodas Jus nuvylė.
XXI amžiaus įmonė, prekiaujanti technologiniais dalykais, tačiau jei internetu pirkdamas sumoki avansá, tai turi tada perskaityti viská, kas parašyta mažomis raidėmis užsakyme, nes pasirodo likusios sumos mokėti kortele negalima. Kas jūs esat? Turgus? Ar mokesčius slepiat? O jau tokioj situacijoj vadybininkù arogancija neįtikėtina. Su pašaipa būtinai reikia pabrėžti, kad klientas mat nemoka skaityt kas parašyta užsakyme. Jūs turbūt galvojat, kad atlyginimus jums ne klientai, o buhalteris moka...gėda!
PerkuGalPerMažai 2018-02-02 13:42:55
Sveiki, čia nėra ko ir slėpti. Tai vyksta Šiauliuose, kur darbuojasi labai labai labai labai labai.... užimtas vadybininkas.
Labai dėkojame už patikslinimą. Išties, matome, kad Šiauliuose su sunkumais susiduriame dažniau nei visuose kituose padaliniuose : (stengiamės šią situaciją taisyti, kaip įmanoma greičiau.
SKYTECH.LT 2018-02-02 12:00:33
pirmiausia, dėkojame už atsiliepimą. Atsakomojo ryšio dėka galime tobulėti.
Norėtume paprašyti kelių patikslinimų, jei nebūtų sunku.
Su kuriuo padaliniu bendraujate? ar kalba eina apie el. parduotuvės, ar konkretaus miesto aptarnavimą?
Gal galite patikslinti savo RMA numeriuką, kur teko laukti kietojo disko ir ssd ilgiau nei mėnesį?
Galiausiai, mums labai svarbu žinoti, koks vadybininkas sakė, kad Skytech nepriimta perskambinti?
Labai laukiame Jūsų patikslinimo ir iš anksto dėkojame už pagalbą.
PerkuGalPerMažai 2018-01-31 16:40:23
Sveiki, visiškai pritariu žmogaus išsakytoms mintims. Skytech puslapyje parašyta, kad užsakymai įvykdomi per 2-3 dienas. Gražiai skamba, bet kaip toli nuo realybės. Kalba apie labiausiai einamas prekes. Jei pabandysi pasiteirauti anksčiau, tai būtinai bus pabrėžta, kad dar gi nepraėjo tos 3 dienos. Bet jei prekės negauni ir visą darbo savaitę, tai niekas tikrai nepraneš kada ji bus. Tada jau kalti tiekėjai, vežėjai ir dar visokios mistinės aplinkybės. Aš tiesiog noriu priminti, kad perku konkrečiai Skytech parduotuvėje ir man visai nerūpi kokie Jūsų partneriai nesugeba pateikti prekių. Galiausiai, rašykite kitus prekių pristatymo terminus. Bet tada konkurentai gali atrodyti spartesni.
Apie garantinio aptarnavimo terminus 100% teisus. Gali elementaraus kietojo disko arba SSD pakeičiant laukti ir daugiau nei mėnesį. Ir Skytech vadybininkams tai atrodo visai normalu.
Atskira tema turėtų būti ir daugelio prekių normalių techninių duomenų nebuvimas.
Bet kai pasiteiravus vadybininko, kodėl šis kelis kartus iš eilės (pusdienį) nekelia ragelio, o paskui neperskambina, sulauki arogantiško atsakymo, jog Skytech nepriimta perskambinti (kas reiškia, tau reikia, tu ir ieškok manęs). Pasijunti lyg pats norėtum jam ką parduoti, o ne iš jo pirkti. Norisi paklausti, ar tai tikrai tokia įmonės pozicija? Ar jau tikrai neturite konkurentų arba keli tūkstančiai eurų per mėnesį Jums nereikalingi?
pirmiausia, dėkojame už atsiliepimą. Atsakomojo ryšio dėka galime tobulėti.
Norėtume paprašyti kelių patikslinimų, jei nebūtų sunku.
Labai laukiame Jūsų patikslinimo ir iš anksto dėkojame už pagalbą.
Robertas 2018-02-01 14:28:19
Užsakymo Nr. 761320 Pristatymo terminas 2-3 darbo dienos, šiandien 4 diena, jokių prekių nėra. Kažin kiek dar reikės laukti.
Sveiki, Robertai,

matome Jūsų prekė jau yra pristatyta į Šiaulius ir išsiųstas pranešimas dėl prekės atsiėmimo.
Atsiprašome už vėlavimą.
PerkuDaug 2018-01-21 02:06:42
Perku keleta metu ir pamažu pastebiu kai jusu aptarnavimo kokybe vis mažėja, kainos nebe atitinka realybes, daug kartu pastebėjau kai pas jus kainos kurkas didesnes nei pas kitus pardavėjus o paklausus kodėl atsakot kad mažiausiai ką galit pasiūlyt, bet po to magiškai greičiau nei per para kaina susilygina su kita parduotuve, pagalbos kontaktas dažniausiai nežino kada bus numatomas pristatymas, bet tada vėl preke magiškai atsiranda greičiau nei po paros. Garantinis irgi išsitempė, ankščiau susisukdavo kažkur per dvi savaites, paskutinis garantinis košmaras buvo ilgiau nei mėnuo, paskutinėm savaitėm iš vis ignoruot pradėjo, dar ir laidas dingo po garantinio (pasiūlė kita tai dėl to nepykstu). Su pristatymu irgi ne kažkas pasidarė kaip kada greit kai kada savaite ar daugiau laukt reikia, kaikuriu svarbiu prekių aprašymai neparašyti iki galo dėl kuriu kyla labai neaišku ar reikia jos ar ne, kalbu apie evo 212 aušintuvus, kuriems nereikia am4 upgrade kito nes jau pradėjo normaliai gamint kad out of the box supportintu, kas galėtu but parašyta prie jo kad jam nereikia upgrade kito. Kalbant apie pristatymą kiek prisimenu prieš 2 metus čia, šituose rekvizituose pats skytechas sakė kad kuria planus apie pristatymą į pašto matus omniva lpexpess. Supračiau dar imant per kurjeri kad suteiktu nuo duru iki duru garantini... Na čia tik mano nuomonė nieko nepadarysi kai kitu parduotuvių standartai dar žemesni tai renkamės iš to ko turim... Smagu kad reklamuojates per "justspexus" ir jo išpustas neneutralias apžvalgas. Teks pradėt stengtis pirkt iš kitur, arba apsikraut per parduotuves ir dealhuntint
antanas 2018-01-18 20:46:13
Isties nusivyliau skytech. Visa gyvenima pirkau vien tik is sios parduotuves manydamas kad ji geriausia.neisimtis ir pries kaledas nusipirkau kompo bijodamas kad po nauju metu ram kainos dar labiau kils. Uz dalis sumokejau 2000eur~ Pirma karta per daug metu prireike garantinio aptarnavimo iskart po savaites nuo nusipirkimo sugedo vaizdo korta msi 1080ti trio (nustojo suktis ventiliatoriai) nunesiau iskart i garantini sako ateik po nauju dabar eiles. Atejau kaip ir liepe po nauju atidaviau korta. Siandien gavau zinute kad mano korta sutvarkyta is rokiskio vaziavau i kauna atsiimti kortos. O pasirodo ju garantinis aptarnavimas nesutvarke menkiausios problemos su ventiliatoriai o pakiso kita korta kuri man nepatiko iskart. pasakiau kad nenoriu sitos kortos ir sutinku palaukti menesi kita kol gaus panasia i mano, suprantu dabar krize su tom vaizdo kortom del "mineriu", jie iskart pasake arba pasiemi sita korta arba atiduosim pinigus uz kuriuos tu jokios kitos kortos nenusipirksi nes dabar pakilusios kainos ir liksi ant ledo. Paprasiau kad pakeistu i kitos firmos bet su 3ventiliatoriais nes sita hibridine ir jai reikia vandens ausinimo sistemos kurios as neturiu del to jos temperatura labai greitai pakila iki >85c jie atsisake tai padaryt ir vel sako dziaukis kad gavai korta.
Sveiki, Antanai,

dėkojame už atsiliepimą ir labai atsiprašome, jei kolegų bendravimo tonas buvo netinkamas. Pasistengsime šią klaidą ištaisyti.
Dėl pačios situacijos, tai turime patikslinti, kad prekių garantinį aptarnavimą atlieka gamintojų autorizuoti techniniai centrai. Šiuo atveju, Jūsų vaizdo plokštė buvo pakeista į galingesnę ir apie 80 eur. brangesnę kortą. Taip buvo tikimasi, kad Jūs liksite patenkintas. Kitas variantas yra tik nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir grąžinti už plokštę sumokėtus pinigus. Šiuo metu gamintojo servisas siūlo būtent tokias situacijos sprendimo galimybes. Salono darbuotojai bandė Jums patarti kaip naudingiau elgtis, dėl šiuo metu rinkoje susidariusios situacijos. Apgailestaujame, kad Jus nuvylėme.
Jei pageidaujate, galime geriau grąžinti sumokėtus pinigėlius, tik susisiekite su mumis ir informuokite apie savo sprendimą.
Negaliu nieko blogo pasakyti, kartais kiek sunku prisiskambinti :) bet manau del dideliu darbo apimciu.
Taigi dedu dideli pliusa vadybininkui Simonui, operatyviai atsako i iskilusius klausimus. Info teisinga, reikalui esant uzsakymas greitai atsaukiamas, bei pinigai grazinami ta pacia diena. Manau patys zmones turetu labiau naudotis savo galva ir pries perkant pasidometi tiesiai pas vadybininka ar preke yra, kada ji bus. Gausite visus reikiamus atsakymus ir nereikes veliau cia verkti :) Zmones bukit protingesni, o si imone dirba tikrai puikiai ! +
rasa 2018-01-11 15:00:15
Numeriukas 750505 - jau gavom atsakymą, kad "užsakymo vykdymas vėluoja dėl to, kad tiesiog yra renkama nauja partija, ji šiuo metu jau yra testuojama" ir pažadą užsakymą įvykdyti "artimiausiu metu".. Aišku, pasakymas "artimiausiu metu" nelabai guodžiantis - Kukuraitis irgi žadėjo, kad spis veiks artimiausiu metu, bet... :) Tiesa, ką ten testuoja? Prieš metus jau pirkome pas jus kompiuterį, tada tai tebuvo detalių rinkinys, kurį vaikas pats susistatė - ar dabar atvešit jau surinktą kompiuterį?
Sveiki, Rasa,

Jūsų užsakytas Ice Dragon kompiuteris prieš šventes buvo itin populiarus ir jų šiuo metu nebelikę, todėl išties renkama nauja partija. Galbūt praeitą kartą pirkote detalių rinkinuką savarankiškam susirinkimui, šįkart tai pilnai surinktas kompiuteris. Mes juos testuojame išties atsakingai, kad nebūtų jokių trikdžių Jums juo naudojantis :) Prašome kantrybės ir kelių dienų bėgyje jau galėsite naudotis naujuoju įrenginiu.
SKYTECH.LT 2018-01-11 12:26:21
Sveiki, gal galite parašyti savo užsakymo numeriuką?
rasa 2018-01-10 17:07:34
Labai vėluoja užsakymas - buvo parašyta kad pristatys per 3-4 dienas. Apmokėjome iškart, bet praėjo jau 13 dienų ir nei žinutės. Užsakymo būklė "Vykdoma" ir neaišku kiek laiko dar bus "Vykdoma" ir kur tas mūsų kompiuteris bastosi. Paklausus per "pranešimus" apie pristatymo laiką tyla, nors į kitus klausimus, nesusijusius su pristatymo laiku, atsakinėja.
Sveiki, gal galite parašyti savo užsakymo numeriuką?
SKYTECH.LT 2017-12-12 13:08:28
Ryti, galbūt gavote ne tą prekę. O ar keisti, ar grąžinti, tai jau Jūsų pasirinkimas.
Susisiekite su mumis.
Taip noreciau gražinti preke ir parasiau tuo emailu kuriuo noredete.O preke kaip matau yra ta pati.
Rytis 2017-12-12 12:32:37
Tai bet man preke netiko pagal centimetrus tai, kad ir pakeistumet prekę man netiktu pagal ismatavimus.
Susisiekite su mumis.
SKYTECH.LT 2017-12-12 12:23:22
Sveiki, Ryti,

dėl gautos ne tos prekės arba nekokybiškos prekės, prašome, susisiekite su mūsų vadybininkais el. paštu pagalba@skytech.lt. Grąžinimą suderinti ne mūsų valdomose svetainėse, deja, galimybės nėra.
Atsiprašome už nepatogumus. Prekė tikrai bus pakeista.
Rytis 2017-12-12 10:06:38
Labas rytas ana savaite nusiunčiau pinigus už kėdę "Arozzi Verona 229 eur ".Vakar vakare gavau ja, ir kai sudėjau kėdę ji buvo brokuota vienoi vietoi tai ipjauta.Na galvojau dzin, bet kas blogiausia kad pagal skytech puslapio specifikacija tai išmatavimus visai ne tokia kėde.Skytech psl rodo sedynės plotis 46cm o kai išmatavau rodo 39cm..Paskui puslapis rodo kai nori sedyne pakelt i aukštį rodo nuo 42-50cm, o išmatavimus tikrus 50-54cm man per didelė yra.Norėčiau susigražint pinigus už preke.Neturiu nieko blogo, bet esu nepatenkintas kad pagal išmatavimus visai ne tokia kėde gavau.Jeigu reikia galiu atsiust nuotrauka broko.
Sveiki, Ryti,

Atsiprašome už nepatogumus. Prekė tikrai bus pakeista.
vaidas 2017-12-08 16:46:32
Žinokite senokai tai jau buvo, praktiškai prieš metus.Pirkau tiesiai parduotuvėje tai užsakymo neturiu.Jeigu padės tai barkodas ant garantijos ST20161219612310, kvito nr 182313, data 2017.01.04. Korpusas buvo GTT buffalo 960 window+ 2 x120mm fans.
Vaidai,

parašykite mums el. paštu atsiliepimai@skytech.lt, norėtume Jums įteikti mažą dovanėlę :)
SKYTECH.LT 2017-12-08 15:12:21
Sveiki, Vaidai,

Dėkojame už gerus žodžius. Taip pat, gal galite patikslinti užsakymo nr.? Norėtume išsiaiškinti kompiuterio surinkimo vietą ir laiką.
Vaidas 2017-12-07 17:47:44
Kiek pirkau tai visai nieko kontora.Labai geras konsultantas gaila nepamenu vardo dave net laida pajungti kietam diskui dykai.Viena beda buvo tik kad ziurekite savo surinktu kompu korpusus.Pas mane vaizdo plokste ideta buvo taip kad korpuse yra kazkoks toks metali atlinkimas ir neimanoma buvo ikist kistuka i HDMI jungti.Aisku su replem viska isprendziau, bet vistiek....
Sveiki, Vaidai,

just a helpful comment
2017-11-17 20:30:00 IP 77.87.13.144
SKYTECH.LT 2017-11-08 17:21:38
Darijau, deja, mes negalime atsakyti, kaip mygtukas buvo išlaužtas. Tai tebūtų spėjimas.
Todėl ir siūlėme Jums, siųsti prekę gamintojo autorizuotam serviso centrui, kad jis įvertintų prekės būklę. Mūsų pareiga - Jus įspėti apie galimas pasekmes. Tai mes ir padarėme. Šiuo atveju, nesvarbu, kur pirktumėte prekę - visų jų garantinį aptarnavimą atlieka gamintojų įgalioti serviso centrai, ne pardavėjai.
Apgailestaujame, kad nusivylėte ir lauksime Jūsų penktadienį.
skytech. yra ne vienas atsiliepimas oficialiuose steel series forumuose ir neoficialiuose taiop pat youtube ar lietuviu parasytuose fb puslapiuose skirtingu parduotuviu, kad steel series original-100-300 ratukas ar mygtukai suluzta is vidaus neiskaitant sutrukinejancios ir nukrentancios ant sonu esancios gumos. ir tai jau ilga laika niekada taip ir nesutvarkytas defektas. https://www.reddit.com/r/steelseries/comments/5potkk/rival_100_broken_left_button/?st=ja48kbnx&sh=fe3e8590
taigi, galite perskaityti sioje temoje.
siame video puikiai matoma kaip nusidevi peles sonai:
si problema yra "steel series quality control issue" o ne vartotojo kalte.
p.s. komentaru bandau atsakyti tiek i pirkejo tiek i prekybininko klausima kur suo pakastas sio gedimo.
Apgailestaujame, kad nusivylėte ir lauksime Jūsų penktadienį.
Sveiki, dar kartelį,

kad minėjote, jog kreipsitės - žinome. Viskas gerai dėl to, esame pasiruošę jiems suteikti visą reikiamą informaciją. Tačiau, mes laukėme sprendimo dėl pačio peliuko, ką su juo daryti. Mūsų technikas Jus kvietė apžiūrėti pelytę kartu, kad galėtų parodyti, kokie fiziniai pažeidimai padaryti. Tik gamintojo įgaliotas techninis centras gali pateikti pilną peliuko diagnostiką ir išvadas, tačiau esant fiziniam pažeidimui - taikomi serviso įkainiai. Būtent dėl to technikas Jus ir perspėjo.
Šiuo metu laukiame arba Jūsų nurodymų, ką daryti su peliuku, arba tarnybos rašto dėl prekės apžiūros datos paskyrimo.
SKYTECH.LT 2017-11-07 18:36:35
Sveiki, Darijau,

apžiūrėjus Jūsų pelytę buvo akivaizdu, kad jos mygtukas yra išlaužtas, spaudžiant tokio pažeidimo padaryti nepavyktų. Mūsų serviso darbuotojas Jums pasiūlė siųsti peliuką gamintojui garantiniam aptarnavimui, tačiau perspėjo, kad šis taip pat greičiausiai patvirtins fizinį pažeidimą. Jūs minėjote, kad pakalbėsite su sūnumi, kurio yra ši pelė ir sugrįšite su sprendimu, ką daryti. Bet taip ir nesulaukėme Jūsų sprendimo.
Sveiki.
Kodėl jūsų darbuotojas jums nepranešė apie mano sprendimą, aš nežinau. O jis buvo informuotas, kad kreipsimės į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl prekių kokybės įvertinimo.
Įdomu kaip galima pačiam išlaužti migtuką? Pelytę buvo trankoma i sieną? Ar su kokių atsuktuvų laužoma? Ka reiškia fizinis pažeidimas? Kur tada išoriniai (korpuso) pažeidimai?
Na aišku lengviausia apkaltinti patį pirkėją - esą pats sulaužei.
"...darbuotojas Jums pasiūlė siųsti peliuką gamintojui garantiniam aptarnavimui.." tačiau jūsų darbuotojas perspėjo, kad už tai aš turėsiu sumoketi.
Pirkome jūsų parduotuvėje ir brangų kompiuterį, kol kas problemų nėra, bet baisu pagalvoti, kad kas neatsitiktų, nes ir vėl bus "mūsų kaltė".
Sveiki, Darijau,

Pirkau pelę Steelseries rival 100, Skytech parduotuvėje, Klaipėdoje. Po kiek laiko pelę sugedo-nesispaudinėjo kairysis migtukas. Nunešus į parduotuvę priemė, tada nešė kažkur pas vadybininką, kuris patikrino ir pareiškė kad pelė sugadinta del mano kaltės.
Pelę nunešiau taisyti, nes esu tikras, kad ji sugedo ne dėl mano kaltės. Labai nusivyliau įmonės darbu ir "specialistų" kompetencijomis. Daugiau nesilankysiu šioje parduotuvėje, tą patį patarsiu daryti savo kolegoms ir draugams.
Nepirkite nieko, nes čia apgaudinėja klientus!!!
Vladimir 2017-10-26 09:18:56
Sudege vaizdo plokštė, pasiskolinau pinigu, surinkau reikiama suma.Nusipirkau nauja.Idejau, paleidau, pradirbo 2 min., ne daugiau.Brokuota.Gražinau, peme garantiniam, pakeist negali nes kaina pakilo ne i mano nauda.Laukti reikes iki 2 savaičių. Susidomejau, pasižiurejau kokia ta kaina dabar, o ji pakilus vienu (1) €.Tai as geriau sumokechiau ta 1€ ir pasiimčiau nauja, nebrokuota vaizdo plokšte.Dabar jau yra 18 dienu kaip laukiu, bet deja informacijos ne jokios ne turiu.Pasakykit prasme tokio elgesio su pirkejais, as sumoku uz brokuota daikta pinigus pakeist as jo negaliu, laikinos vaizdo kortos neduoda ir sedžiu aš be kompo be pinigu ir su skolom.Kada atiduos, nieko ne žinom laukit žinutes...
P.s: nusiperki stiklini inda, o jis sudužes, tu nori atidut ir sakai man netinka o tau atsako, deje...Suklijuoja ir atiduoda, tai kam man sudužusi lekšte.As suprasčiau pinigu suma kažkokia dalį gražintu už ne patogumus, deja nieko.
Konfliktas issprestas.Pagaliau gavau savo nauja vaizdo plokste, veikia. Likau patenkintas SKYTECH paslaugomis.
P.s.: Aciu uz dovanele. :)
Edvinas 2017-10-19 14:49:13
Susidėjome krepšelį už gan didelę sumą, ruošėmės pirkti komp. įrangą įmonei. Pagalvojome, kad atliekant didelį užsakymą susisieksime tiesiogiai dėl pasiūlymo, galbūt ir dėl nuolaidos.

Po kelių dienų gavom pasiūlymą su dar didesne kaina. Stebuklingai visos prekės pabrango, kai kurios stipriai. O ir noro absoliučiai jokio bendradarbiauti.

Įdomus sutapimas. Sėkmės jums versle.
Sveiki, Edvinai,

gal galite pasakyti savo užsakymo numerį?

Įdomus sutapimas. Sėkmės jums versle.
Sveiki, Tomai,
taip, retai, bet pasitaiko, kad prekės rezervas baigiasi ir tenka laukti naujos siuntos iš tiekėjo. Deja, tokiu atveju niekaip paskubinti proceso mes negalime. Todėl pasiūlome klientui arba atšaukti užsakymą, arba rinktis kitą prekę, arba laukti.
Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės, kad ir toliau būsite mūsų klientas.
Gaila, bet nepatikimas partneris. Prekė buvo užsakyta, atsiskaityta iš karto ir užsakymas patvirtintas. Visgi, po pusdienio atėjo laiškas apie "Oj, pasirodo paskutinę pardavėm, tai grąžinam pinigus, kita prekė arba palaukit naujos siuntos". Sakau- laukiam. Jau beveik atėjo "naujos siuntos laikas" vėl žinutė: - "Oj, tiekėjas siuntos nesiųs dėl neaiškių priežasačių".

Sugaištas laikas ir keliom savaitėm paskolinti pinigai. Nepanašu kad ši kontora turėtų gerą požiūrį į įsipareigojimų laikymąsi. Turint tokią patirtį neketinu daugiau su jais turėti reikalų, nesiūlyčiau ir kitiem.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą 05-26 09:42
Vakar Airijoje vykusio referendumo balsai dar skaičiuojami, bet pirminės apklausos duomenimis, airiai pasisako už konstitucijos pakeitimą, kuris panaikintų abortų draudimus.
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės 05-25 22:39
Augalininkystės tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą galėjo patekti bulvių ruduoju puviniu užkrėstos bulvės.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda