Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Reenpro

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reenpro

Atsiliepimai apie UAB "Reenpro"

Pirmoji saulės elektrinių projektų valdymo įmonė Lietuvoje.
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Reenpro"

Dirbti su “Reenpro” pasirinkau atsitiktinai, tai yra pasidomėjęs internete.Ilgai svarsčiau ar verta, nes skiria didelis atstumas. “Reenpro” randasi Vilniuje, o aš mažame miestelyje, tai yra Šiaurės Lietuvoje. Taigi atstumas apie 300 km., kas čia pas mus važiuos, be to ir aplinkui yra pilna kitų įmonių. Galvoju pabandysiu ir ką gi, pasirodo neapsirikau.Viską kaip sakoma nuo A iki Z maloniai paaiškino. Gali kaip žemaitis klausti 10 kartų viską atsakys mandagiai, paprasta suprantama kalba. Darbai atlikti ne tik greitai, bet ir kokybiškai. Visi dokumentai, kuriuos reikėjo pateikti ESO ir APVA tik jų pagalbos dėka sutvarkyti tvarkingai.Dokumentų iš pradžių tikrai atrodė daug, vėl pasikartosiu, kaip paprastam žmogui atrodė kažkoks labirintas. Labai ačiū Arvydui už kantrybę. Gali drąsiai skambinti ir klausti, viską padės be jokių problemų, Padeda tą dokumentų labirintą lengvai įveikti.
Dabar drąsiai galiu rekomenduoti “Reenpro” abejojantiems ir galvojantiems dėl pasirinkimo. Aš patenkintas 99 proc., nes visų 100 proc. negalima iškarto duoti, Reikia 1 proc. palikti, kad būtų noras dar tobulėti.Dirbti su šia įmone buvo lengva ir paprasta, o ko dar labiau reikia paprastam žmogui.

Ačiū visai “Reenpro” komandai ir linkiu kuo didžiausios sėkmės jūsų darbuose.
Norėčiau "Reenpro' padėkoti už laiku ir kokybiškai įrengtą saulės elektrinę. Ačiū Arvydui už profesionalias konsultacijas, kurios padėjo apsispręsti. Rekomenduoju šitą įmonę, kaip savo srities profesionalus.
Labai šauni kompanija ir geras profesionalus kolektyvas, projektą įgyvendino laiku ir suteikė visą reikiamą informaciją bei vykdo palaikymą, esant klausimams eksploatuojant.
Linkiu, taip ir toliau darbuotis, išlaikant aukštą kokybės standartą saulės elektrinių projektuose.

Darius K.
Prieš pasirinkdamas dirbti su “Reenpro” stipriai svarsčiau apie bendradarbiavimą su kitu tiekėju. Arvydas Stankevičius argumentuotai ir profesionaliai įtikino dirbti su “Reenpro”, dėl ko visiškai nesigailiu. Labai ačiū Arvydui ir visai UAB "Reenpro" komandai už saulės elektrinę. Viskas atlikta operatyviai, iškilę klausimai buvo sprendžiami greitai, jautėsi pastovus palaikymas. Ypač dėkingas Arvydui, kuris viską sudėliojo nuo A iki Z, bet kada buvo galima kreiptis ir sulaukti pagalbos, tiek sprendžiant elektrinės, tiek APVA klausimus. Tikrai rekomenduoju šią įmonę visiems norintiems įsirengti saulės elektrinę.
Gintaras Šiurkus
2021-02-17 19:09:36 IP 2e7r3rcs
Esu dėkingas už konsultacijas ir kokybiškai atliktą darbą.
Tik geriausi atsiliepimai.Viskas atlikta operatyviai, iškilę klausimai buvo sprendžiami greitai, jautėsi pastovus palaikymas. Ypač dėkingas Arvydui, kuris viską sudėliojo nuo A iki Z, bet kada buvo galima kreiptis ir sulaukti pagalbos tiek sprendžiant elektrinės, tiek APVA klausimus. Tikrai rekomenduoju.
Nesigailim, kad pasirinkom Reenpro saulės elektrinės įrengimui. Visada malonus bendravimas, galimybė pasitikslinti telefonu net ne darbo metu. Nuo pirmų dokumentų pildymo iki montavimo ir prijungimo prie ESO jautėsi puiki komunikacija ir profesionalumas. Montavimo darbus atliko greitai ir profesionaliai. Tikrai rekomenduoju.
Iš visų rinkoje esančių kompanijų, draugai rekomendavo būtent Reenpro ir aš visai nesigailiu -pateikė konkurencingą pasiūlymą, padėjo užpildyti visus dokumentus tiek paramai gauti, tiek bendraujant su ESO, kokybiškai ir labai greitai įrengė elektrinę, esant poreikiu ir dar operatyviai atsako į visus klausimus susijusius su saulės elektrinės eksploatacija
Viskas greitai ir sklandžiai.
Labai geri montuotojai.
Reenpro pateikė konkurencingą pasiūlymą, kokybiškai ir labai greitai įrengė elektrinę. Įmonės atstovas Arvydas puikiai pakonsultavo ir dėmesingai prižiūrėjo visą procesą, operatyviai paruošė dokumentus paramai gauti.
Noriu padėkoti UAB Reenpro už puikiai atliktus darbus. Elektrinę pastatė laiku, greitai.Nuo sutarties pasirašymo per 15 dienų :). Įmonės atstovas Arvydas labai profesionaliai konsultavo ir padėjo visais klausimais.Esame patenkinti rezultatu ir jaučiamės kartu prisidėję prie planetos žalinimo. Rekomenduoju.
Arvydo dėka išsipildė mano svajonė turėti saulės elektrinę - žaibiškai reagavo į užklausą ir padėjo supildyti paraišką likus valandai iki šaukimo pabaigos! Kiekviename proceso žingsnyje konsultavo, kantriai aiškino įrangos subtilybes ir galiausiai pateikė pasiūlymą, kurio pavydėjo net kitos įmonės :) Apsisprendus įrengimas užtruko vos kelias dienas (nors teko išlieti bent pora kibirų prakaito kalant stovus į sudžiūvusį molį) ir dabar turime aukčiausios klasės saulės elektrinę su ilgiausia garantija už priimtiną kainą. Iš anksto paruoštos, paparastos ir aiškios intrukcijos su nuotraukomis įtikino savo darbo išmanymu bei rūpesčiu klientais. Daug laiko ir energijos sutaupė tarpininkavimas su banku dėl paskolos - ne tik prieš, bet ir po sutarties pasirašymo bei įvykdymo. UAB "Reenpro" darbuotojų bendravimas aubalansuotas ne tik technologijomis nesidominčioms moterims (dabar jaučiuosi, kad galiu konsultuoti pati :D), bet ir penkiamečiams (ką reiškia montuojant rodyti ir atsakinėti tokio amžiaus vaikų klausimus!..), bei ypač preciziškiems IT profesionalams iš Anglijos (tokios detalios garantinės sutarties turbūt dar neesu pasirašiusi).

Ačiū už puikią patirtį ir pilnai rekomenduoju (statyčiau su jumis dar ir dar)!
Profesionalus aptarnavimas, labai greitas įrengimas, pilnas dokumentų sutvarkymas. Aukštos klasės įranga su labai ilga garantija. Rekomenduoju. Ačiū Arvydui, jo konsultacijos padėjo apsispręsti pasirinkti Reenpro!
Vytautas Žebelys
2020-08-29 18:28:52 IP 28m95dvd
Labai ačiū Arvydui ir visai UAB "Reenpro" komandai už saulės elektrinę.
Nuoširdūs patarimai, atvykus į namus ir konsultacijos telefonu, labai paprastas bendravimas sprendžiant įvairias atsiradusias problemas. Nuoširdžiai dėkoju Arvydui už įvairiapusę pagalbą. Esame patenkinti operatyviai paruošta dokumentacija, greitai įrengta elektrine ir kokybiška įranga, ir jau gaminama elektra. Labai ačiū.
Andrius, Klaipėda
2020-08-25 10:15:01 IP 2i24uiu7
Profesionalų komanda. Puikiai konsultavo ir teikė rūpimą informaciją, padėjo pasirinkti tinkamą elektrinės komplektaciją. Arvydo Stankevičiaus dėka visi juridiniai klausimai sprendžiami nesudėtingai ir sklandžiai. Elektrinės montavimo specialistai - inžinieriai bei elektrikas pasidarbavo be priekaištų. Po montavimo darbų viskas švaru, gražu, taip, kaip ir tikėjomės.

Ačiū Arvydui ir jo visai komandai.
Tikrai rekomenduoju ir kitiems.
Ačiū Arvydui ir visam "Reenpro" kolektyvui.
puiki konsultacija ir pagalbą visais klausimais.
Gerai atlikti darbai.
Rekomenduojame
Profesionali imone, greitai ir kokybiskai irenge saules elektrine. Puikus bendravimas ir pagalba! Aciu labai! Geriausios rekomendacijos
Algimantas Buivydas
2020-07-20 11:13:06 IP 2fbaqnvv
Jau 2, 5mėn, kai sumontavo saulės elektrinę. Esu labai patenkintas ir noriu padėkoti Daniui ir visai jo komandai už puikiai atliktą darbą. Rekomenduoju UAB Reenpro būsimiems vartotojams.
Algis Radzevičius
2020-07-13 18:37:48 IP 5f4sp6js
Labai patenkintas Arvydo Stankevičiaus profesanaliu darbu, įregė saulės elektrinę per labai trupą laiką, iškilus klausimams maloniai išaiškindavo po darbo valandu ir savaitgaliai.Rekomenduoju tikrai nenusivilsit atliktais darbais ir bendravimu.
Profesionalii komanda. Atstovo Arvydo Stankevičiaus konsultacijos padėjo apsispręsti dėl saulės elektrinės statybos ir firmos pasirinkimo. Likome patenkinti operatyviai paruošta dokumentacija, greitai įrengta elektrine ir kokybiška įranga bei konsultacijomis viso proceso metu.
Puiki, profesionali įmonė. Pasiūlytas vienas geriausių kainos kokybės santykių rinkoje. Išsamios konsultacijos viso įrengimo proceso metu, kompetetinga komanda.
UAB Reenpro, įrengė man saulės jėgainę. Teko bendrauti su įmonės darbuotoju Arvydu. Tikrai, geras, paslaugus ir kompetetingas specialistas. Įmonė darbus atliko kokybiškai ir tvarkingai.
Labai patenkintas imones darbu. Arvydui didelis dėkui už nuolatinę globą pradedant nuo montavimo darbu aptarimo ir kainos derinimo ir baigiant pridavimu eksploatacijai bei suruošiant visus reikalingus dokumentus kompensacijai gauti is APVA.
Galiu rekomenduoti "Reenpro" kompaniją visiems norintiems statytis elektrine.
Teko bendrauti su daugeliu įrangos montavimo įmonių, tačiau daugelis net neapsiėmė statyti elektrinės, kadangi stogas - specifinis (100% orientuotas i šiaurę). Tačiau su "Reenpro" pavyko išspręsti visas problemas ir elektrinė jau veikia! Paraiška priduota ir dabar laukiam saulėtų dienų. Ačiū Arvydui ir visam "Reenpro" kolektyvui.
Prieš pasirinkdamas dirbti su “Reenpro” stipriai svarsčiau apie bendradarbiavimą su kitu tiekėju. Arvydas argumentuotai ir profesionaliai (bet ne įkyriai) įtikino dirbti su “Reenpro”. Nors jų pasiūlymas kainos atžvilgiu nebuvo geriausias, bet juos pasirinkau dėl ilgesnių garantijos terminų, išsamių jų žinių apie produktą ir parduoamas paslaugas, patikimų ir ilgalaikių saulės modulių tiekėjų. Savo sprendimu esu pilnai patenkintas: sutartis pasirašyta sklandžiai, darbai įvykdyti anksčiau terminų, pati elektrinė pastatyta profesionalios komandos, pridavimas ESO ir paramos iš APVA gavimas vyksta sklandžiai. Dirbant su “Reenpro” ir bendraujant su Arvydu labiausiai jaučiama jų ilgalaikė patirtis šioje industrijoje, žinios ir niuansai, kuriais dalinamasi. Tikiuosi, bendravimas nenutruks visa jėgainės eksploatavimo laiką. Rekomenduoju šią bendrovę svarstantiems, o pačiai “Reenpro” linkiu sėkmės ir daugiau saulėtų dienų!
Labai profesionali komanda, esu patenkinta jų darbu ir rekomenduoju visiems. Elektrinę pastatė greitai ir kokybiškai. Gavau pilną informaciją.
Kiek dometasi, kiek matyta, tai sakyciau siuo metu siuloma iranga yra pakankamai auksto lygio.
Pagrindinis akcentas-neturejau galvos skausmo nei viename eigos etape.Teko girdeti, kaip sudetinga buna kitiems norintiems isirengti, priduoti ir t.t..
Aciu Dani uz stebukla ant stogo...

Esu labai patenkintas imones darbu. Pradedant nuo elektrines montavimo darbu aptarimo ir kainos derinimo, baigiant pridavimu eksploatacijai ir ruosiant dokumentus kompensacijai gauti is APVA.
Visada rekomenduoju "Reenpro" savo draugams ar tiems kas domisi elektrine.

Robertas
Saulės elektrinę, kurią man įrengė UAB"Rennpro"įsirengiau 2019m.spalį, tad nuo jos įrengimo prabėgo aštuoni mėnesiai. Tad dabar galiu pasakyti pasirinktas modelis ir jį įrengusi įmonė nenuvylė kiek savo kvalifikuota rekomendacija, pasirenkant įranga tiek kokybišku įrengimu. Pasirikta ir įrengta 4, 8kW galios elektrinė iki šio momento per 8 mėnesius, žinant, kad iš jų 2 mėn.rudens ir 3- žiemos, jau pagamino 2, 65MWh. Matydamas pagaminamos energijos kiekius galiu prognozuoti, kad per metus bus pagaminta apie 4, 95-5, 1MWh. Tad šią įmone pilnai galiu rekomenduoti ir kitiems, norintiems įsirengti saulės elektrines pas save.Įrengimas elektrinės bus malonus rūpestis, o ne vargas.
Labai profesionalūs ir kompetetingi pardavėjai. Buvo maloni ir tuo pačiu metu profesionali diskusija. Vienareikšmiškai rekomenduoju.
Rekomenduoju. Dirba operatyviai, tvarkingai.
Elektrinę paleido per nepilnus du mėn. nuo sutarties pasirašymo.
Gerai dirba. Pagal sutrtį padarė viska gerai ir gar greičiau nei sutarėm.
Vytautas Petružis
2020-06-04 16:56:27 IP 2e7r3u52
Nepilni metal, kai Reenpro irenge man 10 kW saules elektrine. Kol kas veika puikiai, medziagos kokybiskos, darbo kokybe esu patenkintas. Labai geras kainos ir kokybes santykis. Irengimo metu ir iki dabar su p. Daniu Jarusu ir jo kolegomis bendravimas buvo paprastas, lengvas ir malonus, jauciasi tikras poziuris i klienta. Rekomenduoju.
Š.m Balandžio mėn. gavau pasiūlymą iš UAB "Reenpro'' įrengti saulės elektrinę.
Įtikinamas ir prefesionalus firmos pardavimų atstovo Arvydo Stankevičiaus pateikas pasiūlymas dėl saulės elektrinės įrengimo, suformavo mano apsisprendimą, pasirinkti šios firmos siūloma produktą.
2020 balandžio 17d., pasirašius rangos sutartį, prasidėjo saulės elektrinės įrengimo darbai. Š.m gegužės 05d. pasirašytas darbų perdavimo- priemimo aktas.
Esu patenkintas, kad per tokį trumpą laiką kokybiškai ir greitai buvo įrengta saulės elektrinė. Šiuo metu saulės elektrinė dirba puikiai. Ačiū firmai UAB ''Reenpro" už gerą ir profesionaliai įrengtą saulės elektrinę.
Tikrai galiu rekomenduoti šią įmonę. Prieš įrengiant elektrinę išnagrinėjo situaciją, pasiūlė kelis galimus montavimo variantus ir atliko skaičiavimus, kuris variantas būtų efektyviausias. Visus darbus atliko greitai ir kokybiškai. Rezultatu esu visiškai patenkintas, saulėtomis dienomis jėgainė generuoja netgi daugiau energijos, nei gamintojo deklaruotas pajėgumas. Galiu pagirti ir įmonės atstovą Arvydą - bendravo maloniai, padėjo visais dokumentų tvarkymo klausimais, o svarbiausia - buvo kantrus ir taktiškas, nes kartais būnu priekabus klientas :) Vienintelis minusas - montuotojai po darbų pamiršo susirinkti laidų nuopjovas ir kitas panašias šiukšles, bet Arvydas pažadėjo, kad į tai bus atkreiptas dėmesys :)

Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Mažeika ir partneriai
Verslo valdymo partneriai

Adresas: Olimpiečių g. 1-49, LT-09235 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos.
Esame efektyvios vadybos ir pokyčių įgyvendinimo profesionalai, turintys didesnę nei 10 metų vadovavimo tarptautinėms ir vietinio kapitalo skirtingų veiklų įmonėms bei jų padaliniams. Mūsų komandos tikslas – dirbant kartu su įmonių savininkais, vadovais išspręsti pačius sudėtingiausius verslo valdymo klausimus ir...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Su valstybės parama dabar verslo paskola tik nuo 0,35 % palūkanų per metus. Ką svarbu žinoti apie lengvatinę verslo paskolą? Paskolos suma iki 200 000 EUR, terminas iki 5 metų. Metinės palūkanos - 7 %. Pasinaudoję INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone, metines palūkanas susimažinsite nuo 7 % iki 0,35 %. Sutarties...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...

Ūkininkams kompensuota palūkanų už 1,35 mln. Eur
Ūkininkams kompensuota palūkanų už 1,35 mln. Eur 04-20 12:13
Pernai, palyginti su 2019 m., ūkininkams kompensuota daugiau nei dvigubai palūkanų. Tai lėmė dėl COVID-19 pandemijos pagerintos kreditavimo sąlygos.
JAV kompiuterių milžinė IBM pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus
JAV kompiuterių milžinė IBM pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus 04-20 12:04
JAV kompiuterių milžinė IBM pirmadienį pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus ir šiek tiek didesnę apyvartą po nuostolingų keturių ketvirčių iš eilės.
Pasaulinis spaudos laisvės indeksas: situacija Europoje nedžiugina
Pasaulinis spaudos laisvės indeksas: situacija Europoje nedžiugina 04-20 11:59
Nevyriausybinė organizacija "Reporteriai be sienų" skelbia 2021 m. pasaulinį spaudos laisvės indekso reitingą. Baltijos šalių vieta reitinge išliko stabili, tik aukščiausiai esanti, Estija...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

eBay 63,79 -1,76%