Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Reenpro

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reenpro

Atsiliepimai apie UAB "Reenpro"

Pirmoji saulės elektrinių projektų valdymo įmonė Lietuvoje.
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Reenpro"

Profesionalii komanda. Atstovo Arvydo Stankevičiaus konsultacijos padėjo apsispręsti dėl saulės elektrinės statybos ir firmos pasirinkimo. Likome patenkinti operatyviai paruošta dokumentacija, greitai įrengta elektrine ir kokybiška įranga bei konsultacijomis viso proceso metu.
Puiki, profesionali įmonė. Pasiūlytas vienas geriausių kainos kokybės santykių rinkoje. Išsamios konsultacijos viso įrengimo proceso metu, kompetetinga komanda.
UAB Reenpro, įrengė man saulės jėgainę. Teko bendrauti su įmonės darbuotoju Arvydu. Tikrai, geras, paslaugus ir kompetetingas specialistas. Įmonė darbus atliko kokybiškai ir tvarkingai.
Labai patenkintas imones darbu. Arvydui didelis dėkui už nuolatinę globą pradedant nuo montavimo darbu aptarimo ir kainos derinimo ir baigiant pridavimu eksploatacijai bei suruošiant visus reikalingus dokumentus kompensacijai gauti is APVA.
Galiu rekomenduoti "Reenpro" kompaniją visiems norintiems statytis elektrine.
Teko bendrauti su daugeliu įrangos montavimo įmonių, tačiau daugelis net neapsiėmė statyti elektrinės, kadangi stogas - specifinis (100% orientuotas i šiaurę). Tačiau su "Reenpro" pavyko išspręsti visas problemas ir elektrinė jau veikia! Paraiška priduota ir dabar laukiam saulėtų dienų. Ačiū Arvydui ir visam "Reenpro" kolektyvui.
Prieš pasirinkdamas dirbti su “Reenpro” stipriai svarsčiau apie bendradarbiavimą su kitu tiekėju. Arvydas argumentuotai ir profesionaliai (bet ne įkyriai) įtikino dirbti su “Reenpro”. Nors jų pasiūlymas kainos atžvilgiu nebuvo geriausias, bet juos pasirinkau dėl ilgesnių garantijos terminų, išsamių jų žinių apie produktą ir parduoamas paslaugas, patikimų ir ilgalaikių saulės modulių tiekėjų. Savo sprendimu esu pilnai patenkintas: sutartis pasirašyta sklandžiai, darbai įvykdyti anksčiau terminų, pati elektrinė pastatyta profesionalios komandos, pridavimas ESO ir paramos iš APVA gavimas vyksta sklandžiai. Dirbant su “Reenpro” ir bendraujant su Arvydu labiausiai jaučiama jų ilgalaikė patirtis šioje industrijoje, žinios ir niuansai, kuriais dalinamasi. Tikiuosi, bendravimas nenutruks visa jėgainės eksploatavimo laiką. Rekomenduoju šią bendrovę svarstantiems, o pačiai “Reenpro” linkiu sėkmės ir daugiau saulėtų dienų!
Labai profesionali komanda, esu patenkinta jų darbu ir rekomenduoju visiems. Elektrinę pastatė greitai ir kokybiškai. Gavau pilną informaciją.
Kiek dometasi, kiek matyta, tai sakyciau siuo metu siuloma iranga yra pakankamai auksto lygio.
Pagrindinis akcentas-neturejau galvos skausmo nei viename eigos etape.Teko girdeti, kaip sudetinga buna kitiems norintiems isirengti, priduoti ir t.t..
Aciu Dani uz stebukla ant stogo...

Esu labai patenkintas imones darbu. Pradedant nuo elektrines montavimo darbu aptarimo ir kainos derinimo, baigiant pridavimu eksploatacijai ir ruosiant dokumentus kompensacijai gauti is APVA.
Visada rekomenduoju "Reenpro" savo draugams ar tiems kas domisi elektrine.

Robertas
Saulės elektrinę, kurią man įrengė UAB"Rennpro"įsirengiau 2019m.spalį, tad nuo jos įrengimo prabėgo aštuoni mėnesiai. Tad dabar galiu pasakyti pasirinktas modelis ir jį įrengusi įmonė nenuvylė kiek savo kvalifikuota rekomendacija, pasirenkant įranga tiek kokybišku įrengimu. Pasirikta ir įrengta 4, 8kW galios elektrinė iki šio momento per 8 mėnesius, žinant, kad iš jų 2 mėn.rudens ir 3- žiemos, jau pagamino 2, 65MWh. Matydamas pagaminamos energijos kiekius galiu prognozuoti, kad per metus bus pagaminta apie 4, 95-5, 1MWh. Tad šią įmone pilnai galiu rekomenduoti ir kitiems, norintiems įsirengti saulės elektrines pas save.Įrengimas elektrinės bus malonus rūpestis, o ne vargas.
Labai profesionalūs ir kompetetingi pardavėjai. Buvo maloni ir tuo pačiu metu profesionali diskusija. Vienareikšmiškai rekomenduoju.
Rekomenduoju. Dirba operatyviai, tvarkingai.
Elektrinę paleido per nepilnus du mėn. nuo sutarties pasirašymo.
Gerai dirba. Pagal sutrtį padarė viska gerai ir gar greičiau nei sutarėm.
Vytautas Petružis
2020-06-04 16:56:27 IP 2e7r3u52
Nepilni metal, kai Reenpro irenge man 10 kW saules elektrine. Kol kas veika puikiai, medziagos kokybiskos, darbo kokybe esu patenkintas. Labai geras kainos ir kokybes santykis. Irengimo metu ir iki dabar su p. Daniu Jarusu ir jo kolegomis bendravimas buvo paprastas, lengvas ir malonus, jauciasi tikras poziuris i klienta. Rekomenduoju.
Š.m Balandžio mėn. gavau pasiūlymą iš UAB "Reenpro'' įrengti saulės elektrinę.
Įtikinamas ir prefesionalus firmos pardavimų atstovo Arvydo Stankevičiaus pateikas pasiūlymas dėl saulės elektrinės įrengimo, suformavo mano apsisprendimą, pasirinkti šios firmos siūloma produktą.
2020 balandžio 17d., pasirašius rangos sutartį, prasidėjo saulės elektrinės įrengimo darbai. Š.m gegužės 05d. pasirašytas darbų perdavimo- priemimo aktas.
Esu patenkintas, kad per tokį trumpą laiką kokybiškai ir greitai buvo įrengta saulės elektrinė. Šiuo metu saulės elektrinė dirba puikiai. Ačiū firmai UAB ''Reenpro" už gerą ir profesionaliai įrengtą saulės elektrinę.
Tikrai galiu rekomenduoti šią įmonę. Prieš įrengiant elektrinę išnagrinėjo situaciją, pasiūlė kelis galimus montavimo variantus ir atliko skaičiavimus, kuris variantas būtų efektyviausias. Visus darbus atliko greitai ir kokybiškai. Rezultatu esu visiškai patenkintas, saulėtomis dienomis jėgainė generuoja netgi daugiau energijos, nei gamintojo deklaruotas pajėgumas. Galiu pagirti ir įmonės atstovą Arvydą - bendravo maloniai, padėjo visais dokumentų tvarkymo klausimais, o svarbiausia - buvo kantrus ir taktiškas, nes kartais būnu priekabus klientas :) Vienintelis minusas - montuotojai po darbų pamiršo susirinkti laidų nuopjovas ir kitas panašias šiukšles, bet Arvydas pažadėjo, kad į tai bus atkreiptas dėmesys :)

Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Domus-Optima
Turto ir verslo vertinimas

Adresas: P. Lukšio g. 32, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; turto vertinimas.
TURTO VERTINIMAS KAUNO, VILNIAUS IR KLAIPĖDOS APSKRITYSE Nekilnojamojo, kilnojamojo turto vertinimas, pardavimas. Nekilnojamojo turto ekspertizė. Verslo vertinimas. Nekilnojamojo turto vertinimas: Buto vertinimas Namo, kotedžo, sodybos vertinimas Žemės sklypo vertinimas Nebaigtos statybos objektų vertinimas...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Ligos, kuriomis galima nesusirgti, sugraužia šeštadalį pasaulio BVP
Ligos, kuriomis galima nesusirgti, sugraužia šeštadalį pasaulio BVP 07-11 16:35
Dėl ligų ir ankstyvų mirčių, kurių galima išvengti, pasaulio bendrasis vidaus produktas kasmet netenka 15%. Pagerinus ekologinę situaciją, įtikinus žmones laikytis sveikos gyvensenos ir plačiau...
G. Landsbergis po rinkimų nemato galimybės dirbti tik su LLRA–KŠS
G. Landsbergis po rinkimų nemato galimybės dirbti tik su LLRA–KŠS 07-11 14:29
Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) galutinio kandidatų Seimo rinkimuose sąrašo dvidešimtuke atsidūrė Kauno technologijos universiteto laikinoji rektorė Jurgita Šiugždinienė...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%