Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Reenpro

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reenpro

Atsiliepimai apie UAB "Reenpro"

Pirmoji saulės elektrinių projektų valdymo įmonė Lietuvoje.
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Reenpro"

Tikrai rekomenduoju šią įmonę, kaip buvo žadėta atvyko laiku (net savaitę anksčiau) atlikti darbus. Tvarkingai ir greitai sumontavo. Visus klausimus dėl ESO arba APVOS aiškiai iškomunikavo.
Už komunikaciją su klientų 10 balų, nereikėdavo kelis kartus perklausinėti kada atsakys ar panašiai.
Puiki įmonė, puki įranga, puiki komanda. Įrenge 2 elektrines (vieną ant skaluninio stogo), viskas veikia, į visus klausimus atsako, bendrauja profesionaliai ir maloniai - drąsiai galiu rekomenduoti.
Supykes 2023-03-16 10:45:26
Viena karta pries metus uzklausiau del irengimo kainos ir siuntineja laiskus reklamas. SIukslintojai. Negerbia zmoniu privatumo. As juk niekaip valingai neisreiskiau noro gauti naujienlaiskius.
Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Prašome el. paštu [email protected] atsiųsti savo kontaktus, jei tai sisteminė
klaida, gavę jūsų duomenis juo iš karto ištrinsime iš sistemos arba gautame
naujienlaiškyje galite paspausti mygtuką „atsisakyti“. Dar kartą atsiprašome.
Puiki komanda, tiek pardavimų vadybininkas Aivaras tiek montuotojai. Aivaras į visus klausimus susijusius su saulės elektrinė turi atsakymus. Tikrai rekomenduoja.
Rekomenduoju.Dėkinga Edminui Bieliui ir visai komandai.Puikus komunikavimas, darbas, terminai.Ačiū
Po sutarties sudarymo atrodė saulės el. įrengimo terminai migloti.Vasario pabaigoje atvyko specialistai ir per dvi dienas viską sumontavo ir paleido elektrinę bandomuoju režimu, nors gamta nesuteikė dėkingų sąlygų darbui.Darbuotojai dirbo įtemptai, įmanomai saugiai.Tai buvo aktyvūs, drasūs darbuotojai.P.Julius į visus mano klausimus atsakė išsamiai ir aiškiai, padėjo susigaudyti su ESO privalomais sprendimais.Aš buvau maloniai nustebintas bendrovės REENPRO aktyviais ir greitais sprendimais.Maloniai nuteikė tokie bendrovės veiksmai.Sekmės Jums.Rekomenduosiu norimtiems įsirengti saulės elektrinę.Sekmės Juliui Girdvainiui.Pagarbiai, Valdas B.
Įsigijome dvi saulės elektrines iš REENPRO, atsiliepimai tik puikiausi, terminai greiti, darbai kokybiški. Į visus iškilusius klausimus Edminas atsakė greitai ir aiškiai. Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju šią įmonę visiems.
Viskas puikiai. Su Vyr. Pardavimų vadybininku Aivaru Antonevičiu galima kalbėtis, viską išsiaiškinti ir susitarti. Elektrinė sukasi jau 7 dienas. Viskuo patenkintas.
Labai ačiū gerbiamam Aivarui ir visiems darbuotojams, kurie įrenginėjo elektrinę, pajunginėjo, maloniai atsakinėjo į visus klausimus, padėjo tvarkyti dokumentus. Žmonės labai mandagūs, atidūs ir geranoriški. Sėkmės visiems
Jums ir jūsų kompanijai. Pagarbiai Vanda
Labai dėkinga esu vadybininkui Juliui Girdvainiui, išsamiai, aiškiai konsultavo bet kokiais klausimais.Jeigu paskambinus negalėdavo atsiliepti, visada perskambindavo.Maloniai nustebino, kad viskas vyko greičiau, nei buvo numatytaSėkmės Juliui ir visam kolektyvui.Kas dėl rekomendacijos-tai jau rekomendavau.
Viskas puikiai (bendravimas, aptarnavimas, įrengimas, priežiūra).

Ačiū!

Rekomenduoju!
Viskas vyko daug greičiau ne buvo žadėta.
Visa info pateikta aiškiai ir tiek kartų kiek nesupratau.
Visa dokumentacija pateikta, bendravimas konkretus ir aiškus.
Rekomenduoju
Labai professionals rangovas.Proaktyvūs, išmano savo sritį laikosi terminų.
Rekomenduoju, visits kam reikia saulės elektrinės.
darius konišovas
2023-01-19 14:19:59 IP 28m91650
sveiki noreciau tik padekot uz atliktus darbus viskas laiku.didelis aciu visai komandai igyvendinus mano norus
Suprojektavo ir sumontavo 9, 88kw elektrinę Kėdainiuose. Viskas įvyko sklandžiai. Arvydas komunikavo profesionaliai ir visada perskambindavo jeigu negalėdavo atsiliepti. Į visus laiškus atsakė. Pateikė visus reikalingus dokumentus apva paramai.

Antrai elektrinei pasirinkau Reenpro, tikiuosi viskas įvyks taip pat sklandžiai. Sėkmės!
Širdingas ačiū UAB Reenpro komandai, kuri be jokių priekaištų įrengė Saulės elektrinę. O pati didžiausia padėka yra vadybininkui Juliui Girdvainiui, kuris išsamiai konsultavo teikiant paraiškas ESO ir APVA, o taip pat puikiai vadovavo savo kolektyvui, derinant konstrukcijų montavimo ir elektros prijungimo darbus. Todėl profesionalių meistrų jie buvo atlikti kokybiškai, tvarkingai, laikantis išankstinęs sąmatos ir sutartu laiku. Julus gelbėjo savo patarimais ir sprendžiant kitus iškilusius klausimus.
Tad didelis ačiū visam "Reenpro" kolektyvui.
Viskas vyko tikrai sklandžiai, profesionaliai ir kas šiais laikais ne toks dažnas atvejis - labai mandagiai ir pagarbiai!
6, 75Kw projektą įgyvendinome su puikiu vadybininku Edminu Bieliu. Kiekvienas žingsnis buvo paaiškintas, į kiekvieną skambutį buvo atsiliepta, į kiekvieną laišką buvo reaguojama ir atsakoma. Kas labai pradžiugino - buvo tiksliai laikomasi elektrinės sumontavimo terminų!
Be dvejonių rekomenduoju "Reenpro" ir vadybininką Edminą.
Egidijus Ovčarikas
2022-11-04 08:21:11 IP 66holfd1
Visas saulės elektrinės projektas nuo dokumentų APVAi tvarkymo iki montavimo ir paleidimo vyko sklandžiai ir pagal sutartus terminus. Buvo labai operatyviai ir aiškiai atsakinėjama į bet kokius su su projektu susijusius klausimus, todėl tikrai galiu pasidžiaugti pasirinkęs šią įmonę. Ačiū Aivarui už puikų darbą ir sėkmės ateities projektuose.
Esu labai patenkintas konsultavimu ir darbu kokybe. Rekomenduoju
Džiaugiuosi pasirinkusi šią Įmonę, malonu buvo bendrauti su vadybininku Edminu. Elektrinė dirba, dokumentai pateikti APVai. Sėkmės :)
Laba konsultacija pirminė patiko
Pilnas servisas, pasirašai sutartį ir gali pamiršti. Nereikia pačiam nei su Eso, nei su Apva derinti.
Pasirinkau Reenpro dėl jų ilgametės patirties ir kokybiškos įrangos. Garantijos ilgos ir manau dar joms nepasibaigus daugelio įmonių dirbančių šiuo piko metų neliks, tada gedimo atvejų teks mokėti iš savo kišenės. Reenpro dirba šioje srityje jau 14 metų, todėl ja galima drąsiai pasitikėti.
Darbus atliko laiku ir kokybiškai. Sutvarkė visą reikiamą dokumentaciją tiek ESO, tiek APVA.
Tikrai nenuvylė, likau jų atliktu darbu patenkintas.
Valdas Vaičaitis
2022-09-27 17:30:06 IP 28m95veu
Labai geras komunikavimas, pagalba ir išaiškinimas ruošiant ir pildant dokumentaciją. Labai geras kainos ir kokybės santykis. Visi darbai atlikti kokybiškai ir tvarkingai. Labai ačiū, Aivarai, už visą projekto įgyvendinimą. Tikrai rekomenduočiau šią įmonę.
Aukščiausio lygio aptarnavimas. Kadangi prieš statant elektrinę teko praeitį kryžiaus kelius su ESO, turėjau pakankamai laiko apžvelgti elektrinių rinkos žaidėjus ir tinkamai pasirinkti. Nuo pat bendravimo pradžios su šia įmone atkreipiau dėmesį į klientams skiriama dėmesį. Man buvo atsakyti visi dominantys klausimai, suteikta gyva konsultacija, nors iki pačios sutarties pasirašymo dar buvo likęs bent pusmetis. Visa bendravimo laikotarpį aptarnavimas siekė aukščiausia lygi, didelis ačiū Aivarui, už visą suteikta informacija. Lyginant kainas - ši įmonė tikrai buvo viena brangiausių rinkoje (jei ne pati brangiausia), tačiau sąlygos, aptarnavimo kokybė privertė be abejonių pasirinkti šią įmonę. Pats elektrinės pastatymas įvykdytas per vieną dieną, per dar vieną diena įvykdytas ir pajungimas i tinklą. Darbai atlikti kokybiškai, greitai, neveluojant. Taip pat dėkoju ir vyrukams atvaziavusiems konsultuoti bei po to montuoti pačią elektrinę. Buvo atsakyti visi dominantys klausimai. Tikrai verta nepagailėti pinigų ir pasirinkti, drįsčiau teigti, geriausią įmonę elektrinių montavimui.
Puikiai savo darbą išmananti ir atliekanti įmonė.
Gera komunikacija, puikus ir operatyvus darbas, iškilę klausimai buvo sprendžiami greitai. Viską atliko nuo A iki Z įtraukdami savininką tik tiek kiek turi jis atlikti. Rūpinosi projektu iki pat išmokos gavimo.
Dėkoju visai ReenPro komandai ir asmeniškai Arvydui už puikiai įgyvendintą projektą.
Tikrai Rekomenduoju
Gal šiek tiek ir suvėlavo (nes žinom kokios apkrovos montavimo šiais laikais), tačiau viską padarė tvarkingai ir išsprendė iškilusius klausimus. Viskas veikia puikiai. Į betkokius klausimus atsako, išsamiai viską paaiškina, tas man labai patiko. sėkmės kompanijai ir ačiū už 15 kW. Aivarai taip ir toliau
Išmano savo darbaą ką pažadejo laiku ir atliko, nėra nė vieno neatsakyto klausimo, savo srities profesionalai. Dėkoju Arvydui.
Puikus komandinis darbas, nuo pat pradžios (vadybininkas suteikė visą naudingą info, operatyviai ir profesionaliai. Paaiškini kokie moduliai geriausiai atitinka mano poreikį. Pasiūlymą pateikė tik po objekto apžiūros vietoje, kas yra labai profesionalu!!! Šiek tiek pasiderėjome ir radome abiem pusėm priimtiną variantą. Pasirašėm sutartį, vadybininkas visada “laikė ranką ant pulso”. Vos tik pasirodė galimybė aplikuoti paramai - tuoj pat informavo ir atsiuntė step by step instrukciją kaip tai padaryti, gavus paramos patvirtinimą vėl su visom vaizdinėm instrukcijom ESO paraiškas padėjo susipildyti. Kai atvyko komanda montuoti saulės elektrinės buvau maloniai nustebintas, kad didelė komanda atvyko ir viską profesionaliai, greitai, tvarkingai paruošė-nepaliko jokių šiukšlių, buvo komunikabilūs ir mandagūs ir kas be ko tikri savo srities profesionalai!!! Rekomenduoju 100% Reenpro komandą tai orentuota į klientą ir jo porekius komanda!!!
UAB Reenpro
2022-06-15 19:02:15
Karolina 2022-06-15 14:17:39
Tiesą sakant - nusivyliau. Su terminais stipriai vėluoja, svarbiausiai pasakyt “šią savaitę”, o atėjusią savaitę sako tą patį. Sutartų terminų nei žodinių, nei sutartinių nesilaiko ir nieko blogo tame neįžvelgia.

Stengiamės tobulėti ir labai ačiū už komentarą, kuris tik patvirtina, jog net ir dedant maksimalias pastangas į klientų pasitenkinimą, kokybę, ne visada gaunasi kaip mes norime šiais įtemptais laikais.
Tikimės, kad šią savaitę pakabintas inverteris ištaisys situaciją ir galėsit gaminti pirmą elektros energiją jau netrukus.
Atsiprašome už nepatogumus.
Noriu padėkoti UAB Reenpro kolektyvui, ypač vadybininkui Aivarui Antonevičiui už pagalbą įsiriangiant saulės elektrinę, didžiulę kantrybę, konsultuojant ir sprendžiant visus iškilusius klausimus.
Puikiai suderintas, nepriekaištingas kolektyvo darbas ir pagalba pildant paraiškas, kad mums vyresniems žmonėms neiškilo jokių problemų, iškilus bet kokiems klausimams visuomet pagelbėdavo Aivaras.
Meistrai, kurie statė elektrinę, puikiai atliko savo darbą, o kas svarbiausia darbai buvo atlikti ne tik, kad labai kultūringai, bet ir laikantis pilnai sutartų terminų ir sutartinių kainų.
Didelis dėkui visam UAB Reenpro kolektyvui.
Nuoširdžiai rekomenduojame šią kompaniją

Rasa ir Imedas Dlugaborskiai
Nuo pirmojo kontakto kai su kvailais klausimais kreipiausi iki pilno įrengimo jaučiausi ne kaip klientas, o kaip kolega ir partneris. Puikiai pravedė per visą procesą (popierizmai, paraiškos, pridavimai ir pan.) įtraukdami tik tiek, kiek turi atlikti savininkas, o visa kita padarė patys. Ir iki pat išmokos gavimo rūpinosi nepamesdami pakeliui. Aukščiausi įvertinimai Arvydui iš Reenpro.
drąsiai rekomenduoju Reenpro įmonę. elektrinę ant stogo įrengė fantastiškai, pačiam teko stebėti procesą, tai realiai darė kaip sau. visas procesas buvo skandus, organizuotas, o svarbiausia profesionalus. produktas premium lygio, įrengimas taip pat! gaminu energiją ir džiaugiuosi atlikęs, kad ir brangią investiciją, bet kokybišką :)
Esu dėkingas UAB Reenpro vadybininkui Justui už puikiai suorganizuotus darbus ir suteiktas konsultacijas. Rekomenduoju šią įmonę- darbus atliko kokybiškai ir laiku.
Esu dėkingas UAB Reenpro vadybininkui Aivarui už puikiai suorganizuotus darbus ir suteiktas konsultacijas. Rekomenduoju šią įmonę- darbus atliko kokybiškai ir laiku.
Vadyba dirba puikiai. Montuotojai tvarkingi. Patenkintas
Rekomenduoju įmone UAB Reenpro, esu dėkingas už kokybiškai atliktą darbą.
Puikiai savo darbą išmananti ir atliekanti įmonė. Labai greitai įrengė elektrinę. Neturiu jokių priekaištų nei montuotojams, nei elektrikui. Rekomenduoju šią įmonę.
Puikiai, viskas kokybiškai, aiškiai ir laiku. Rekomenduoju
Rekomenduoju Reenpro imone, virsijo lukescius tiek darbu atlikimo metu tiek teikiant pagalbos ar konsultacijas. Nuosirdus ačiū pardavimų vadovui Arvydui uz rupinimasi klientais.
Tikri savo darbo profesionalai.
Atsako į visus klausimus nuo A iki Z, bei padeda juos išspręsti (pvz. ir su APVA, dokumentacija, ypatingi atvejai, etc.).
Labai malonu bendrauti, atsako bet kuriuo metu.
Esame labai patenkinti.
Tikrai rekomenduojame.
Specialus ačiū pardavimų vadovui Arvydui už profesionalumą bei nuoširdumą.
Esu labai patenkintas įmonės UAB ”Reenpro” darbu. Visus darbus atliko greitai ir kokybiškai, rezultatu esu visiškai patenkintas. Iškilę klausimai buvo sprendžiami greitai, jautėsi pastovus palaikymas. Bet kuriuo metu buvo galima kreiptis ir sulaukti pagalbos tiek sprendžiant elektrinės, tiek APVA klausimus. Tikrai rekomenduoju.
Gera komunikacija, puikus ir operatyvus darbas. Paslaugūs darbuotojai. Lanksti atsiskaitymo politika. Labai patenkinta įmonės suteiktomis paslaugomis. Dėkoju ir linkiu UAB Reenpro kuo didžiausios sėkmės!
Labai patenkintas atliktu UAB Reenpro darbu. Visi projekto įgyvendinimo etapai atlikti profesionalei ir kokybiškai. Rezultatas pilnai atitiko mano lūkesčius.
Asmeniškai -dėkui Arvydui -viso projekto įgyvendinimo eigoje atsakė į visus klausimus ir kontroliavo projekto eigą nuo pačios pradžios iki pabaigos... Sėkmes...
Puikiai savo darbą išmananti ir atliekanti įmonė. Komanda dirbo profesionaliai tiek komunikuojant ir teikiant dokumentus APVA kompensacijai gauti, tiek ir įrengiant saulės elektrinę. Rekomenduoju.
Aukšto lygio produktas ir profesionali komanda. Elektrinė įrengta kokybiškai ir laikantis sutartų terminų.
Dėkoju, ReenPro komandai ir asmeniškai Arvydui, už šauniai įgyvendintą projektą.

Žinau kas yra kokybė ir atsakingumas, todėl man paliko didelį įspūdį profesionali ReenPro komanda.
Nuo montuotojo, elektriko iki projekto vadovo, visi savo srities asai :)
Tvirtai rekomenduoju rinktis Reenpro.Konsultacija, isaiskinimas auksciausio lygio, dar bus taliko labai greitai, kokybiskai!
esu labai patenkintas savo pasirinkimu ir rekomenduoju kitiems daryti ta pati

Mažeika ir partneriai
Verslo valdymo partneriai

Adresas: Olimpiečių g. 1-49, LT-09235 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos.
Esame efektyvios vadybos ir pokyčių įgyvendinimo profesionalai, turintys didesnę nei 10 metų vadovavimo tarptautinėms ir vietinio kapitalo skirtingų veiklų įmonėms bei jų padaliniams. Mūsų komandos tikslas – dirbant kartu su įmonių savininkais, vadovais išspręsti pačius sudėtingiausius verslo valdymo klausimus ir...
Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
NTP GROUP
NT PAIEŠKOS GRUPĖ

Adresas: Jovarų g. 8, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; projektavimas; statyba; tarpininkavimas; turto vertinimas.
Įmonė savo klientams padeda visais nekilnojamojo turto klausimais - pradedant pagalba surandant, parduodant ar išnuomojant nekilnojamąjį turtą, iki konsultacijų ir pagalbos teisiniais, valstybės paramų gavimo, paskolų bankuose ar kredito įstaigose bei dokumentų tvarkymo klausimais. Mūsų klientai konsultuojami nuo...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Personalas
Darbas užsienyje!

Adresas: Pulko g. 5, LT-62135 Alytus.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos.
UAB Personalas - Įmonė teikianti personalo atrankos bei laikinojo įdarbinimo paslaugas Lietuvoje bei kitose Europos šalyse. Pagrindinės šalys kuriose dirbame : Lietuva, Vokietija, Švedija, Suomija, Danija, Austrija. Mūsų citata : "Suprantame, kad darbas žmogui yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl visada savo...

Augina investicijos ir siekis būti arčiau kliento
Augina investicijos ir siekis būti arčiau kliento
Vis daugiau kompanijų priima sprendimą ne įsigyti techniką, kurios darbams prireikia tik tam tikram laikotarpiui, bet ją nuomotis. Ir nuomotis geriausią rinkoje, su kuria darbai bus atlikti kaip...
Paskutinė galimybė įsigyti tokį "Bentley", kurio jau niekada nebus
Paskutinė galimybė įsigyti tokį "Bentley", kurio jau niekada nebus
"Bentley" neseniai paskelbė, kad nuo kitų metų balandžio nutraukia W12 variklių gamybą. Per 20 metų Kru gamykloje buvo sukurta daugiau nei 100 tūkst. britiškos galios pavyzdžių. Paskutinis ir...
Nauja "DS Smith" gamybos linija: didesni pajėgumai ir naujas tvarumo lygis
Nauja "DS Smith" gamybos linija: didesni pajėgumai ir naujas tvarumo lygis
"DS Smith Packaging Lithuania" įgyvendino jau kurį laiką brandintą idėją: suinstaliavo pažangią gofruoto kartono gamybos liniją. Naujausiomis technologijomis aprūpinta linija, į kurią įmonė...

Ar suplanavote vasaros atostogas?

Colgate-Palmolive 75,15 -0,13%
Humana 485,46 -0,59%