Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gi Group Lithuania, UAB

Ačiū, Andriau!
Šauni įdarbinimo agentūra ir puikus personalas
2022-07-05 15:02:37 IP 2i23skvv
Renata 2022-07-05 14:58:19
Labai dėkinga GI Group agentūrai už suteiktą darbą nuostabioje įmonėje. Atsiliepimai apie GI Group yra patys geriausi. Ačiū! ????????????
Ačiū, Renata! Labai džiaugiamės, kad jums patinka darbas!
2022-06-27 14:04:25
Deimantė 2022-06-27 10:46:28
Puiki agentūra, puikūs darbuotojai, laiku viską praneša ir maloniai bendrauja. Galima dėl visko susitarti. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią agentūrą
Deimante, labai džiaugiamės tai girdėdami ir galėdami būti jūsų darbo agentais :)
2022-05-04 16:34:23 IP 2cfq6isj
Kristina Var 2022-05-04 16:29:32
Noriu padėti įmonei UAB "Gi Group", o ypač darbuotojai Vaivai, kuri padėjo dar kartą pasitikėti įdarbinimo agentūromis. Visada laiku ir greitai gaudavau atsakymus į užduotus klausimus. Viskas sklandu ir aišku. Tik patys geriausi atsiliepimai, o šiandien turiu tiesioginį kontraktą su įmonę, kurioje laikinai darbavausi. Didelis ir nuoširdus AČIŪ
Ačiū, Kristina! Labai džiaugiamės jūsų gera patirtimi ir tuo, kad galėjome jums padėti susirasti mėgstamą darbą :)
š***s tas Gi Group, arba ne.
2022-01-18 12:39:36 IP 28mdo72o
Ina 2022-01-18 12:27:35
Sveiki.Norėjau išreikšti dėkingumą Gi Group už puiku bendradarbiavimą per visus šios 3metus.Už supratimą palaikymą bei parama sunkių metu.Atskiras didelis Ačiū Viktorijai už sklandų darba, visiška atsidavimą savo darbui bei pagalba man, bet kokiu klausimu bet kokiu paros metu.Ačiū kad buvote šalia ????
Ina, ačiū, kad buvote su mumis! Visada lauksime jūsų sugrįžtant :)
2022-01-06 11:05:37 IP 28mdo72o
Ačiū 2021-12-05 23:40:06
Patikima, nuostabi įmonė su puikiais darbuotojais. Kai reikėjo greitai darbo, greit ir įdarbino, Viskas skaidriai ir aiškiai. Į rūpimus klausimus gaunu atsakymus, visada padeda darbuotojos jei nesigaudau internetinėj sistemoj ar kažkas ne iki galo aišku ir visa tai draugiškai, bet profesionaliai. Labai džiaugiuosi, kad egzistuojate ir padedate žmonems save išbandyti darbuose, į kuriuos šeip gal ir nepagalvotume eiti dirbti, bet su apmokymais ir pagalba tikrai įdomu ir vertinga :) Tad tikrai rekomenduoju 110 % !!
Tokie atsiliepimai mums yra pati geriausia motyvacija! Ačiū už gerus žodžius ir kad pasirinkote Gi Group :)
2021-11-09 12:28:34 IP 28mdo72o
Ernestas 2021-11-09 12:25:19
Visai neblogą agentūrą, dirbu sau širdžiai mielą darbą tom patenkintas ačiū agentūros kolektyvui.
Ernestai, labai džiaugiamės tai girdėdami!
Toks mūsų tikslas ir yra - padėti susirasti širdžiai mielą darbą :)
2021-10-01 16:24:25 IP 28mdo72o
Laima 2021-10-01 09:17:06
Vakar mačiau jūsų skelbimus, Randu.lt, kur pagrindinis reikalavimas yra būti neskiepytam, be galimybių paso ir dar net kietam antivakseriui, kuris neplanuoja niekada skiepytis. Pademonstravot savo grynai prorusišką, antivakserinį mentalitetą.Jau žemiau pult nėra kur. Įdomu, kokiam darbdaviui reikalingi neskiepyti, neatsakingi darbuotojai? Ir tai tomis dienomis, kai susirgimų skaičius ženkliai išaugo. Už tokius dalykus baudžiami turėtumėt būti.
Sveiki dar kartą. Ačiū už jūsų pilietiškumą ir pateiktą informaciją.

Minėtą skelbimą radome ir sustabdėme, o jį rašęs asmuo gavo pastabą, kadangi informacija jame buvo suformuluota labai klaidinančiai. Akcentas turėjo būti ne ant (ne)noro skiepytis, o kad neskiepytus asmenis įmonė reguliariai testuoja savo lėšomis.

Mūsų biuruose visi asmenys yra pasiskiepyję ir esame stiprūs vakcinacijos palaikytojai, tad dėkojame už jūsų taiklią pastabą.
2021-09-30 20:10:23 IP 28mdo72o
Laima 2021-09-30 18:12:16
Pasibaisėtina agentūra. Visiškai neprofesionali ir nepatikima.
Sveiki, Regina,

apgailestaujame, kad jaučiate nepasitenkinimą. Gal galite patikslinti, kodėl palikome jums tokį blogą įspūdį?
Pasibaisėtina agentūra. Visiškai neprofesionali ir nepatikima.
Rekomenduoju.Labai gerai atlieka savo darba.Pastoviai komunikuoja viska gerai išaiškina viska daro laiku.Ačiu Viktorijai Morkunienei už gera darba sekmės darbuose;-)
Labai nemalonu, kad teko susidurti su tokia agentūra. Nepaisant to, kad kanditavau į įmonę, kur jau esu prieš metus dirbusi ir dirbas sekėsi labai gerai, mergina iš agentūros pareikalavo iškart video pokalbio. Niekaip nesuprantu, dabar ne karantinas, jei bijot užsikrėsti, tai pačios dėvėkit kaukes. Dar geriau, jei bijot žmonių ir jums labai patinka sėdėt namie ir "dirbt nuotoliniu būdu", tai gal geriau aplamai užsidarykit. Mano nuotrauka CV yra, darbovietė žino mane, dar galiojanti medicinos apžiūra toje įmonėja daryta, o mergelė nutraukė pokalbį man atsisakius su ja bendraut video. Pas mane nėra sąlygų video pokalbiams. Ir tam nėra jokios būtinybės, aš pretendavau į nekvalifikuoto darbo pozicija ir į įmonę, kur mane pažysta ir kur dirbau beveik 3 metus.Tiesa, kodėl jūs vis ieškot tai pozicijai darbuotojų jau tris mėnesius? Priimat ir atleidžiat kas mėnesį?
melagiai jie yra. Įdarbina, tikiesi dirbti, uždirbti ir po dviejų mėnesių sužinai, kad viskas tu nereikalingas. Tu atleidžiamas ir tiek, nes tavo sutartis tokia. O kad pranešti iškarto, kad tu būsi reikalingas tik porai mėnesių iškarto niekas nepraneša. Tai ar čia neapgavystė. Ir tokių apgautų ne vienas ir ne du, ir jiems ten nusispjauti, kad turi mažų vaikų ar, kad tau darbas išgyvenimui reikalingas. Sutartys pas jų visus laikinosios skaitosi, nesvarbu, kad dirbi ir du metus pas juos.
Tikrai puikios merginos ten dirba-visada galima susisiekti, pasiteirauti.Jokių priekaištų, rekomenduoju
Ačiu Gi group kad padejio rast patinkanti darba, darbotojiai malonus, ne visada pakelia rageli is pirmo karto bet visada atskambindavo
Gi Group Lithuania, UAB
2019-01-15 10:33:30 IP 2i250mbj
Vaidas 2018-12-08 15:02:21
Na mano nuomonė apie Gi Group susidarė prasta. Pirmiausia aš išsiunčiau savo CV išsirinkęs sau tinkantį darbo pasiūlymą. Po kelių dienų aš iš Gi Group darbuotojos sulaukiau skambučio dėl atvykimo pas ją į pokalbį. Susitariau, kad aš atvyksiu penktadienį. Nuvykus į pokalbį mane priėmė visai kita darbuotoja nei su kuria bendravau telefonu. Visas pokalbis praėjo neblogai ir aš su darbuotoja sutariau, kad pas darbdavį į pokalbį nuvyksiu po 4 dienų.T. y. sekančią savaitę antradienį.O darbuotoja pasakė, kad ji perduos darbdaviui visą reikiamą informaciją apie mane ir mano apsilankymą. Kai aš antradienį nuvykau į pokalbį darbdavys man pranešė, jog apie mane iš Gi Group negavo jokios informacijos ir nežino jog turiu atvykti į pokalbį. Išėjęs aš iš darbdavio tą pačią dieną ir visas likusias darbo dienas po kelis kartus skambinau į Gi Group telefono numeriu kurio man buvo skambinta pasidomėti kodėl susiklostė tokia situacija, bet nei man nepavyko prisiskambinti nei perskambino man.
Sveiki, Vaidai,

Ačiū už išsakytą nuomonę ir pastabas. Jos padės mums tobulėti kasdieniniuose veiklos procesuose. Vis dėlto, apgailestaujame, kad Jūsų atveju nepavyko aiškiai susitarti dėl tolimesnių veiksmų. Linkime Jums sėkmės darbo paieškose ar naujame darbe.
Tikrai draugiškos merginos dirba ten, pasiūle gera darbą. Dirbu ramiai sau pas jų klientus, o gi grupas vis pasiteirauja kaip sekasi. Rekomenduoju.

Nermeka
Ilgalaikis ir trumpalaikis darbas užsienyje

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
Tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
Vorkis
Workis - darbdavių ir darbuotojų platforma

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Workis - tai inovatyvių darbdavių ir pažangių darbuotojų platforma. IEŠKAI GREITO UŽDARBIO? Siūlome modernų būdą susirasti darbą rytojui savo išmaniajame telefone kad ir kur bebūtum. KAIP TAI VEIKIA? Prisiregistruoji workis platformoje. Darbdaviai sukuria darbo skelbimus, nurodant tikslų valandinį darbo užmokestį...
MARINO PERSONALAS
BALTIC EMPLOYEES

Adresas: Mokyklos g. 33-1 aukštas, LT-91260 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; personalo atranka; statyba.
Įmonė UAB MARINO PERSONALAS – personalo nuomos agentūra rinkoje žinoma kaip BALTIC EMPLOYEES – nuolat auganti ir savo veiklos sritis plečianti tarptautinė įmonė. BALTIC EMPLOYEES turi sukaupusi didelę patirtį personalo atrankos, paieškos, administravimo srityse. Preciziškais, atsakingais, finansiškai skaidriais...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%