Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Mega

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Mega"

Atsiliepimai apie UAB "Mega"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Mega"

Artūras 2018-10-13 08:46:25
Gegužes15d. užsakeme langus "Mega langai".Nei langu nei gražinto žadeto avanso.Reikes irgi kreiptis į policija
būtinai kreipkitės į 2-policijos komisariatą
Vitalija 2018-10-12 07:19:14
Sveiki, adreso nebeturim, bet vyras žino kaip nuvažiuot. Kiek žinau ir policija jau viską žino, nes jis yra sulaikytas. Delfi yra viskas aprašyta jau su vaizdo įrašu kaip jį suėmė. Jeigu neskaitèt straipsnio galėsiu nuoroda įmest.
Labas, jeigu galite imeskite nuoroda, idomu paziureti i zmogu kuris kuris gyvena is musu pinigeliu ir juokiasi.
Sveiki
Sandėlis neva yra ten kur ofisas Dariaus ir Girėno 177. Bet ten niekada nieko nesutikau kiek važiavau.
Užsakovas 2018-10-12 07:05:40
Sveiki, Vitalija kur jų sandėlis?
Vitalija 2018-10-10 13:08:27
Mes taip pat buvom užsakę langus 2, davėm avanaso sakė 3 - 4 savaites gamins. Praėjo 8 savaitės pradėjau inirtingai skambinėt jam iš kart pasakiau, kad esu teisininkė ir kreipsiuos į teisėsaugą ir jo ramybėj nepaliksiu tikrai. Prašiau īmonės direktorės kontaktų, nepateikė iškart kilo įtarimų. Pasakė, kad langai gaminami, kitą savaitę bus pagaminti, daviau šansą, po savaitės paskambinau pasakė kad langai pagaminti, bet nežino kada montuotojai atsilaisvins, dar kokią savaitę reiks laukt, su vyru pasakėm, kad paskaičiuotų be montavimo, pasiimsim patys langus. Nuvažiavo vyras į sandėlį pasiėmė, sandėlys išvis pustuštis keli langai stovėjo. Bendravimas Mariaus išvis šlykštus. Vyras pats langus įstatė.
Sveiki, Vitalija kur jų sandėlis?
Ir kaip suprantu UAB "Mega" ir MB Valentina Consulting (Mega langai) nieko bendro neturi. Marius Valiunas dar apsimeta Marium Kovaliunu ir Kavaliunu
Sveiki.
Situacija labai panaši užsakėm langus. Birželio 15 diena. Pavedimą padarėm 1900 eur. Įtarimų kilo jau liepos mėn į laiškus neatsako. Pradėjau analizuoti išankstinė sąskaitą ir įmonę. VMI sistemoje yra laisvai prieinami duomenis ir kontaktai apie MB Valentina Consulting įmonė ir vadovė jos telefonai. Įmonė nėra PVM mokėtoja. Vadovė apsimeta kad išvis nieko nežino ir neprieko. Viskas perduota antstoliams, bet į teisėsauga dar nesikreipiau manau reikėtų. Netik dėl sukčiavimo stambių mastu, ber ir dėl dokumentų klastojimo. Įmonė gali susimokėti rekvizitai.lt ir žmonės neturi galimybes rašyti komentarus ir atsiliepimus. Todėl ir nėra jokių skundų ir komentaru apie MB Valentina Consulting (MEGA LANGAI).
Zada, kad kita savaite atsiskaitys savais pinigais po truputi. Tipo pasirasys rasta, kad skolingas. Nesamone, neturi jisai jau tu pinigu. O kad pagamins langus, net negalvokit. nevyksta ten jokia gamyba. Cia tokia afera.
Sveiki, parašykite kokios naujienos gal jau pradeda vykdyti savo sutarties sąlygas. Nes negaliu kreiptis dar nepraėjo terminas. Žada po savaitės
sumokėjęs avansą 2018-10-04 15:13:05
Sveiki, vakar kėlė ragelį ir toliau priiminėja naujus užsakymus.
O ta super ZYNIA.Galvojau kur eiti ir rasyti pareiskima.Buvo variantai i 1 komisariata ar i fntt. Dabar tiesiai i 2 komisariata.
sumokėjęs avansą
2018-10-04 15:13:05 IP 88.119.27.41
nukentejusi 2018-10-03 20:02:55
Tas Marius yra sulaikytas. Byla yra jungiama i viena 2 policijos komisariate. Rasykite visi, kurie dar neparasete.
Sveiki, vakar kėlė ragelį ir toliau priiminėja naujus užsakymus.
langu uzsakovas 2018-10-03 09:43:35
Nuvykite i savo apylinkes ar rajono policija, jie jau viska zino.Apklaus, sutvarkys dokumentus ir tikriausia perduoda i fntt, viska jungia i viena byla.
Nereikia niekur vykti, viska patys tvarko skambina
Fntt atiduoda byla i komisariata atgal, tada paskiriamas tyrejas ir per 10 dienu susisiekia, duoda ataskaitas kas padaryta ir ttttt
O byla jau prokuraturoje musu
uzsakove 2018-10-03 08:49:23
As jums nepasakysiu vardo ir pavardes, nes nezinau, nuvyke mus apklause supilde viska ir tiek, i fntt mus nusiunte 1 policijos k. del to, kad cia yra finansinis sukciavimas jie privalo apklaust ir iforminti, tada sake perduos byla jau atgal i 1 policijos komisariata ten jau priskirs tyreja kuris per 10 darbu dienu susisieks su jumis del bylos
zz 2018-10-02 17:36:11
sveiki,

gal galite parasyti tardytojo vedancio byla fntt varda pavarde ir/ar telefona? Aciu
Uzsakovė 2018-09-25 10:03:25
Sveiki, kreipemes i zirmunu 1 policijos komisariata, uzpilde skunda pareiskima, tada jie susiskambino su fnnt, ir nusiunte mums i h.manto 4, ten prabuvome visa valanda, uz[ilde visus parodymus turejau banko pavedima, susirasinejimus su juom, sutarti dabr vyksta tyrimas
sveiki,

Norėčiau prisijungti prie bendro skundo prieš "MEGA Langai", Valentina Consulting, projektų vadovas Marius Kavoliūnas. Gegužės mėnesį sumokėtas avansas. Langų nėra, telefono nekelia, į el. laiškus neatsako. Mano el. paštas javvva@gmail.com.
langu uzsakovas 2018-09-25 09:08:51
labas.mano situacija tokia pati kaip ir visu, apgavo.Gal galite pasakyti kur konkreciai jus kreipetes, adresa
Kreipiausi i policija, pradetas ikiteisminis tyrimas
Ačiū D, paskaičiau Jūsų komentarus nes kaip.tik aš jiems pateikiau lango išmatavimus ir pareiškė kad padarytu per 4sav......
Kaip matau policija nieko nedaro.iki šiol
Uzsakovė 2018-09-25 10:03:25
Pirmadeni 01.10.2018 eisiu i policija.Negalima tyleti ir tokiem dalikam reikia uzkirsti kelia.Galvoju kad nevisi nukentejusie parase savo nuomone apie UAB "Mega".Kai policijoi surinks visus pareiskimus (o ju turetu but apie 20), tai rimciau tirs byla.Gerai butu susivieniti visiems.Rasykit man instant@inbox.lt Gal reikes samdyti advokato, tai visiem susimetus bus ir linksmiau.
apgautas 2018-09-28 09:56:29
Marius Kovaliunas apgavo ir mane, gaminiu nėra, avansas negrąžintas.Ka daryti?
Na jis yra sukcius. As tj parasiau pareiskima 1 polocijos komisariate. Nes cia sukciavimas. Ir manau tikrai ne 1 kartas. Jo pavarde ir vardas ne marius kavoliunas o marius valiunas.
Nukentejes ir 2018-09-27 12:11:11
As ir nuo jo nulentejau, pasasiau pareiskima 1 policijos komisariatui.reik manau dar kreiptis kad sis sunsnukis atsigriebtu
Nukentejes ir 2018-09-27 12:11:11
nukentejusi 2018-09-26 21:07:47
Marius Kovaliunas apgavo ir mane, gaminiu nėra, avansas negrąžintas.
Marius Kovaliunas apgavo ir mane, gaminiu nėra, avansas negrąžintas.
langu uzsakovas 2018-09-25 09:08:51
uzsakove 2018-09-17 14:54:26
kreipkites i policija parasysite pareiskima, tada iskart ten vietoj susiskambino su fntt, ir lauke musu jau ten, nuvaziavo apklause nuveziau pavedimo kopija susirasinejima el pastu, sutarti prides prie bylos viska, kaip man ten minejo kuo daugiau ten parasys skundus tuo geriau, iskart i teisma paduos baudziamajai
vartotoju teises nieko nepades tik i policija
Я также пострадал от Мариуса Каволюнаса. Контракт был подписан 9 мая. Авансовый платеж в размере 600 евро. Я не получал никаких звонков, всего две недели назад мне было обещано, что он вернет аванс.он обманщык.и почемуто досих пор мега лангаи обманывает закащыков.
Mane taip pat apgavo. Nuo gegužės men. Pradėtas ikiteisminis tyrimas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato.
Žaneta 2018-09-17 14:40:30
Sveiki, gal susivienikime ir bendra jėga kreipkimės į institucijas?
Sveiki, as jau vakar kreipiausi per epolicija.lt paskyra su skundu, jus irgi galit tiesiogiai internetu uzpildyt forma: https://www.epolicija.lt/web/guest/report-anonymous
Žaneta 2018-09-17 14:40:30
vartotoju teises nieko nepades tik i policija
Julija 2018-09-17 14:01:18
Mes irgi nukentejome - liepos menesi uzsisakeme stiklinti ir langus ir balkonus, zadejo per 3 savaites, praejo 8, paskutines savaites dar atsiliepinejo ir zadejo vis kita savaite, dabar jau savaite, kaip visiskai neatsiliepia.
Kreipsimes irgi i vartotoju teises ir policija.
Sveiki, gal susivienikime ir bendra jėga kreipkimės į institucijas?
Kreipsimes irgi i vartotoju teises ir policija.
Dar viena nukentėjusi
2018-09-17 10:40:32 IP 213.190.58.211
Aš irgi nukentėjau nuo Mariaus Kavoliūno. Sutartis pasirašyta gegužės 15 dieną. Paimtas 300Eur avansas. Skambučių nekelia, prieš +-dvi savaites buvo žadėta man, kad grąžins avansą ir sakyta, kad padarytas pavedimas, bet pavedimo nesulaukiau, matyt ir nesiruošia grąžinti. Kvepia masinėm machinacijom. Buvau nuvažiavusi į ofisą, ten nieko neaptikau. Ant durų net nėra įmonės pavadinimo, todėl ten dirbantys kitų įmonių žmonės net nežino, kas ten per įmonė. Tik žino, kad kartais sėdi vaikinukas ir derina kažkokius tai reikalus dėl langų. Sunku kažka ir pasakyti. Kai buvau parašius pareiškimą policijoje, tai man buvo sakyta, kad aš pati turiu su jais aiškintis dėl langų ir kad jie negali niekuo padėti, nes neįžvelgia čia tikslo pasipelnyti ar tai sukčiavimo. Po kuriuo laiko gavau atsisakymą pradėti ikiteisminį tyrimą. Kai jau buvo gautas dar vieno ar kelių žmonių pareiškimai dėl šitos įmonės, tai jau patys pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą...
Mes ir nukenteje. Nei langu nei duru nieko.buvom policijoje parasem pareiskima iskart nusiunte i fntt. Uzvede byla kuo daugiau zmoniu iskart bus baudziamoji sake. Siuo metu tik civiline byla
Galina 2018-09-15 20:04:40
Pas mane analogiška situacija. Vartotojų teisės nepadės, tik pratemps laiką. O kuo policija gali padėti? Gal reikia susikooperuoti ir kartu kreiptis į reikalingas instancijas?₩
pas mus ta pati situacija, Marius Kavoliūnas paeme uzstata puse kainos geguzes 9d. irjokiu langu, prisiskambinti neimanoma. manau reikia bandyti kartu kreiptis i kokias nors instancijas
Loreta 2018-09-13 20:43:54
Kreipiausi i vartotoju teises ir i policijos departamenta Saltoniskiu g.19.
Nukentėję 2018-09-13 09:23:49
O kur konkrečiai kreipėtės? Mes irgi kreiptumėmės.
Kreipiausi i vartotoju teises ir i policijos departamenta Saltoniskiu g.19.
Loreta 2018-09-13 07:26:49
.Geguzes men. uzsakyti langai ir durys, sumoketa puse sumos. Nei langu, nei duru, nei pinigu. Marius Kavoliunas sugalvojo pasipelnyti. Kreipiausi i teisesauga. Pradetas tyrimas.
Kur kreipetes ? ta zadu ir padaryti
Loreta 2018-09-13 07:26:49
O kur konkrečiai kreipėtės? Mes irgi kreiptumėmės.
Mes irgi nukentėjom. Užsakėm balkono langus ir nieko... Blogiausia, kad tik dabar, pagal jo pavardę, pavyko rasti atsiliepimus. Pagal įmonę jokių neigiamų atsiliepimų rasti nepavyko. Dėl to ir pasitikėjom... Galvojom ginti savo interesus per Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, bet čia, panašu, reikalai gerokai rimtesni ir šansų atgauni avansą beveik nėra.
Užsakovė 2018-08-25 17:12:30
Istorija analogiška. Įmonė "MEGA Langai", Gamintojas Valentina Consulting. Langai užsakyti birželio 25 d. Projektų vadovas Marius Kavoliūnas. Ragelio nekelia, į laiškus neatsako. Avansas, pusė sumos įmokėtas.
Panašu, kad reikės kreiptis į teisėsaugą. Keista, kad internetinis puslapis veikia, įmonės veikla nenutraukta ir galima žmonės ir toliau kvailinti.
Parasykite man asmeniskai.turiu pasiulyma jums
Ta pati situacija. telefono nekelia neatraso laisku, avansas sumoketas, sutartis baiges, zodziu.....
Kazkokia itartina imone
Užsakovė 2018-08-25 17:12:30
Įmonė "MEGA Langai", Gamintojas Valentina Consulting. Stiklinom pavėsinę. Sutartis, avansas, po 45 dienų atvažiavo, atvežė langus ir duris, įstiklino. Labai patenkinti. Ačiū.
UAB "LENAKA" 2018-07-25 13:14:30
Tas pats ir pas mus, užstatas sumokėtas, telefono ragelio nekelia.
Ir pas mus, avansas sumoketas pries 45 dienas. Dabar i imone neprisiskambinti.

Stilmeda
Adresas: Didžiasalis, LT-13264 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; mediena, jos gaminiai.
UAB „STILMEDA“ Bendrovė „Stilmeda“ - viena kokybiškiausių ir patikimiausių statyboms skirtų medienos gaminių gamintojų Rytų Lietuvoje, įvairios paskirties medienos gaminius, skirtus statybos ir stalių gaminių pramonės įmonėms, „Stilmeda“ tiekia nuo 1998-ųjų. Nuo 2008-ųjų gaminami korpusiniai nestandartiniai...
Ligni linea
MEDIENA KONSTRUKCIJOMS, APDAILAI, KOMFORTUI

Adresas: Vyžuonos g. 8, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; gamyba; grindys, grindų dangos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; sienos, lubos; statybinės medžiagos.
Ligni linea, UAB medienos gamybos įmonė Kaune. Lentpjūvė Kaune - medienos apdirbimo paslaugos bei prekyba medienos gaminiais. Mediena tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Medienos gamintojai. Statybinė konstrukcinė mediena. Mediena namų apdailai Paslaugos Medienos pjovimas, apvalios spygliuočių medienos...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME bendrovė – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei dvidešimt penkerius metus. MEGRAME vardas Lietuvos ir užsienio rinkose žinomas nuo 1992 m. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikinius langus. Įmonės produkcija net 7 kartus...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 17metų pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...

Ekonomistai: valstybė turėtų siekti didesnio biudžeto pertekliaus
Ekonomistai: valstybė turėtų siekti didesnio biudžeto pertekliaus 10-16 14:50
Vyriausybei antradienį pritarus 2019 m. biudžeto projektui su 0,4% bendrojo vidaus produkto (BVP) viešųjų finansų pertekliumi, ekonomistai sako, jog kitų metų biudžeto projekto negalima lyginti su...
Skvernelis: daug metų duomenys žiniasklaidai buvo teikiami neteisėtai
Skvernelis: daug metų duomenys žiniasklaidai buvo teikiami neteisėtai 10-16 14:41
Premjeras Saulius Skvernelis Seime aiškindamasis dėl užvertų registrų žiniasklaidai tvirtino, kad daug metų duomenys žurnalistams buvo teikiami neteisėtai.
Gynybos biudžetas kitąmet gali siekti 2,01% BVP
Gynybos biudžetas kitąmet gali siekti 2,01% BVP 10-16 14:33
Lietuvos krašto apsaugos biudžetas kitąmet turėtų pasiekti 2,01% bendrojo vidaus produkto (BVP), rodo antradienį paskelbtas projektas.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Cisco 44,67 -2,28%