Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Mega

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Mega"

Atsiliepimai apie UAB "Mega"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Mega"

Anasko 2018-11-21 13:53:18
Inga, kaip galvojat o gal sake, ar grazins mums pinigus?
Nieko nesake, manau sansu nedaug...
Inga, kaip galvojat o gal sake, ar grazins mums pinigus?
Rima 2018-11-14 12:30:53
Gal čia standartas - 1900 avanso ir...į krūmus? Aš irgi įkliuvau, laukiu du mėn.ir nekelia ragelio. Reikia rašyti kolektyvinį ieškinį - sutvarkyti aferistą.
Jau pradetas ikiteisminis tyrimas, vakar buvau 5 komisariate pildziau atpazinimo akta ir t.t.
Mes laukiam langu jau antra menesi, zada, kad langai bus, bet nepanasu. Manau reikia eiti parasyti pareiskima. Avansa sumokejau, kaip ir visi :)
Apgavo ir mane, daugiu nei du menesiai nesulaukiu.
Musu seima irgi nukentejo nuo sito a******o!!! Praradom ir didziule suma ir langus..
Ar is cia esanciu kas nors iskovojo pinigus is sito??? Gal susijungiam visi nukenteje..ir bandom grazint savo pinigus?? Gi policija nieko nepadarys.. pasodins nebwnt porai metu..ir toliau gi kazkas nuo jo nukentes!!!???
Tai viskas taip ir nutilo? Is didelio debesio maza lietaus. Imone veikia, veikla nestabdoma, policija tyli. Mariau, dirbk toliau!
Sveiki
Visiškas s*****s. Padarytas pavedimas 1900 eur. Už langus. Po dvejų mėn pasakė kad dėl gamyklos kaltės ne pagamino. Dabar jau eina 5 mėnuo. Normali įmonė pagamino per 20 dienų. Manau kad renkasi kam pristatyti langus. Suradau žmonių kuriuos jis apgavo su langais dar atstovaudamas kita įmonė. UAB eldarna. Net jo mama atiduoda kai kurias jo skolas. Skola paduota išieškoti anstoliam. Bet manau kad jo pačio turtas areštuotas. Manau dar parašyti pareiškimą dėl sukčiavimo.
Langus uzsakiau be montavimo, uzsakiau masina issivezimui, praejo visi terminai langu nera.Bendravo kol gavo pinigus, paskui dingo, Langus uzsakiau kitur, padare per dvi savaites ir nuveze.Perspejau kad po termino jo langu nebereikes.Ziema nelaukia, Tipiskas apgavikas, teks susitikti teisme.
Mums jis irgi pagamino, bet dèl ale montuotojų, kad užimti dar tempė, galiausiai patys pasiėmėm ir įsistatėm. Bet ir tai pajudėjo, nes rimtai prigrąsinau, mūsų pokalbiai trūkdavo apie 10 - 15 min, nepalikdavau jo ramybėje. Sandėlys galiu patikinti tuščias, 1 komplektas vyras sakė stovėjo. Lygiai taip pat ir jį sulaikyti pareigūnai tą patį nurodė.
Nukentejes ir 2018-10-19 10:28:40
Ir kaip jis gali neturet kontaktu su klientais jei jis priiminejo uzsakymus, paimdavo avansa ir zadedavo kad per 3-4 savaites bus langai o ju ner kaip ner, neatsako i skambucius ir tt. Tj jei nespeki tj neimk tu uzsakymu, 1 istatyk tiem kas laukia. Nesamone cia jei sandelys net tuscias. Db kaip prispaude tai gal ir pradejo kazka... yra parasytas pareiskimas tegu policija ir aiskinasi kas per nesamone...
va butent ! is kokiu lenku uzsakineja ir deda, ner ten jokios gamybos visiskai
Tikrai ne jai turite abejonių galit paskambinti ir apžiūrėti 864499333. Kiek girdėjau jis neturi kontaktų su klientais. Nežinau tiesa ar ne. Vakar apie 18:00 mums sumontavo.
Užsakovas 2018-10-18 19:17:17
Sveiki, nežinau kaip jums bet man šiandien sumontavo langus. Manau vykdo savo įsipareigojimus tik su vėlavimų. Pats kalbėjau su darbuotojais turi labai daug darbo niekur nespėja. Bandykite susisiekti su juo tikrai dirba.
sveiki, ir kiek tu darbuotoju ? kai imoneje isvis 4 zmones :D kartu su marium direktore ale ir 2 darbininkai :D :D
Šiandien parašėme pareiškimą 2 PK (Algirdo g. 20). Sakė, kad žino apie šiuos aferistus, jau virš 10 pareiškimų turi.
Seniai paleistas. Pasiskambinkit. Vel pazadais maitina.visus durneliais laiko, o policija nieko nesiima.
nukentejusi 2018-10-16 21:11:56
Kaip suprasti? Visi kreipiames i policija, i vartotoju teises ir nieko nevyksta. Imone veikia toliau, tas Marius kaip dirbo, taip ir dirba. Priimineja uzsakymus toliau ir renka pinigelius. Niekaip nesuprantu kur cia suo pakastas. Stiprus uznugaris?
Ar tikrai renka, taigi buvo arestave, tai gal jau paleido?
nukentejusi 2018-10-16 21:11:56
Turi būti sulaikytas gi jis. O iš kur žinot, kad toliau priima užsakymus ?
Artūras 2018-10-13 08:46:25
Gegužes15d. užsakeme langus "Mega langai".Nei langu nei gražinto žadeto avanso.Reikes irgi kreiptis į policija
būtinai kreipkitės į 2-policijos komisariatą
Vitalija 2018-10-12 07:19:14
Sveiki, adreso nebeturim, bet vyras žino kaip nuvažiuot. Kiek žinau ir policija jau viską žino, nes jis yra sulaikytas. Delfi yra viskas aprašyta jau su vaizdo įrašu kaip jį suėmė. Jeigu neskaitèt straipsnio galėsiu nuoroda įmest.
Labas, jeigu galite imeskite nuoroda, idomu paziureti i zmogu kuris kuris gyvena is musu pinigeliu ir juokiasi.
Sveiki
Sandėlis neva yra ten kur ofisas Dariaus ir Girėno 177. Bet ten niekada nieko nesutikau kiek važiavau.
Užsakovas 2018-10-12 07:05:40
Sveiki, Vitalija kur jų sandėlis?
Vitalija 2018-10-10 13:08:27
Mes taip pat buvom užsakę langus 2, davėm avanaso sakė 3 - 4 savaites gamins. Praėjo 8 savaitės pradėjau inirtingai skambinėt jam iš kart pasakiau, kad esu teisininkė ir kreipsiuos į teisėsaugą ir jo ramybėj nepaliksiu tikrai. Prašiau īmonės direktorės kontaktų, nepateikė iškart kilo įtarimų. Pasakė, kad langai gaminami, kitą savaitę bus pagaminti, daviau šansą, po savaitės paskambinau pasakė kad langai pagaminti, bet nežino kada montuotojai atsilaisvins, dar kokią savaitę reiks laukt, su vyru pasakėm, kad paskaičiuotų be montavimo, pasiimsim patys langus. Nuvažiavo vyras į sandėlį pasiėmė, sandėlys išvis pustuštis keli langai stovėjo. Bendravimas Mariaus išvis šlykštus. Vyras pats langus įstatė.
Sveiki, Vitalija kur jų sandėlis?
Ir kaip suprantu UAB "Mega" ir MB Valentina Consulting (Mega langai) nieko bendro neturi. Marius Valiunas dar apsimeta Marium Kovaliunu ir Kavaliunu
Sveiki.
Situacija labai panaši užsakėm langus. Birželio 15 diena. Pavedimą padarėm 1900 eur. Įtarimų kilo jau liepos mėn į laiškus neatsako. Pradėjau analizuoti išankstinė sąskaitą ir įmonę. VMI sistemoje yra laisvai prieinami duomenis ir kontaktai apie MB Valentina Consulting įmonė ir vadovė jos telefonai. Įmonė nėra PVM mokėtoja. Vadovė apsimeta kad išvis nieko nežino ir neprieko. Viskas perduota antstoliams, bet į teisėsauga dar nesikreipiau manau reikėtų. Netik dėl sukčiavimo stambių mastu, ber ir dėl dokumentų klastojimo. Įmonė gali susimokėti rekvizitai.lt ir žmonės neturi galimybes rašyti komentarus ir atsiliepimus. Todėl ir nėra jokių skundų ir komentaru apie MB Valentina Consulting (MEGA LANGAI).
Zada, kad kita savaite atsiskaitys savais pinigais po truputi. Tipo pasirasys rasta, kad skolingas. Nesamone, neturi jisai jau tu pinigu. O kad pagamins langus, net negalvokit. nevyksta ten jokia gamyba. Cia tokia afera.
Sveiki, parašykite kokios naujienos gal jau pradeda vykdyti savo sutarties sąlygas. Nes negaliu kreiptis dar nepraėjo terminas. Žada po savaitės
sumokėjęs avansą 2018-10-04 15:13:05
Sveiki, vakar kėlė ragelį ir toliau priiminėja naujus užsakymus.
O ta super ZYNIA.Galvojau kur eiti ir rasyti pareiskima.Buvo variantai i 1 komisariata ar i fntt. Dabar tiesiai i 2 komisariata.
sumokėjęs avansą
2018-10-04 15:13:05 IP 88.119.27.41
nukentejusi 2018-10-03 20:02:55
Tas Marius yra sulaikytas. Byla yra jungiama i viena 2 policijos komisariate. Rasykite visi, kurie dar neparasete.
Sveiki, vakar kėlė ragelį ir toliau priiminėja naujus užsakymus.
langu uzsakovas 2018-10-03 09:43:35
Nuvykite i savo apylinkes ar rajono policija, jie jau viska zino.Apklaus, sutvarkys dokumentus ir tikriausia perduoda i fntt, viska jungia i viena byla.
Nereikia niekur vykti, viska patys tvarko skambina
Fntt atiduoda byla i komisariata atgal, tada paskiriamas tyrejas ir per 10 dienu susisiekia, duoda ataskaitas kas padaryta ir ttttt
O byla jau prokuraturoje musu
uzsakove 2018-10-03 08:49:23
As jums nepasakysiu vardo ir pavardes, nes nezinau, nuvyke mus apklause supilde viska ir tiek, i fntt mus nusiunte 1 policijos k. del to, kad cia yra finansinis sukciavimas jie privalo apklaust ir iforminti, tada sake perduos byla jau atgal i 1 policijos komisariata ten jau priskirs tyreja kuris per 10 darbu dienu susisieks su jumis del bylos
zz 2018-10-02 17:36:11
sveiki,

gal galite parasyti tardytojo vedancio byla fntt varda pavarde ir/ar telefona? Aciu
Uzsakovė 2018-09-25 10:03:25
Sveiki, kreipemes i zirmunu 1 policijos komisariata, uzpilde skunda pareiskima, tada jie susiskambino su fnnt, ir nusiunte mums i h.manto 4, ten prabuvome visa valanda, uz[ilde visus parodymus turejau banko pavedima, susirasinejimus su juom, sutarti dabr vyksta tyrimas
sveiki,

Norėčiau prisijungti prie bendro skundo prieš "MEGA Langai", Valentina Consulting, projektų vadovas Marius Kavoliūnas. Gegužės mėnesį sumokėtas avansas. Langų nėra, telefono nekelia, į el. laiškus neatsako. Mano el. paštas javvva@gmail.com.
langu uzsakovas 2018-09-25 09:08:51
labas.mano situacija tokia pati kaip ir visu, apgavo.Gal galite pasakyti kur konkreciai jus kreipetes, adresa
Kreipiausi i policija, pradetas ikiteisminis tyrimas
Ačiū D, paskaičiau Jūsų komentarus nes kaip.tik aš jiems pateikiau lango išmatavimus ir pareiškė kad padarytu per 4sav......
Kaip matau policija nieko nedaro.iki šiol
Uzsakovė 2018-09-25 10:03:25
Pirmadeni 01.10.2018 eisiu i policija.Negalima tyleti ir tokiem dalikam reikia uzkirsti kelia.Galvoju kad nevisi nukentejusie parase savo nuomone apie UAB "Mega".Kai policijoi surinks visus pareiskimus (o ju turetu but apie 20), tai rimciau tirs byla.Gerai butu susivieniti visiems.Rasykit man instant@inbox.lt Gal reikes samdyti advokato, tai visiem susimetus bus ir linksmiau.
apgautas 2018-09-28 09:56:29
Marius Kovaliunas apgavo ir mane, gaminiu nėra, avansas negrąžintas.Ka daryti?
Na jis yra sukcius. As tj parasiau pareiskima 1 polocijos komisariate. Nes cia sukciavimas. Ir manau tikrai ne 1 kartas. Jo pavarde ir vardas ne marius kavoliunas o marius valiunas.
Nukentejes ir 2018-09-27 12:11:11
As ir nuo jo nulentejau, pasasiau pareiskima 1 policijos komisariatui.reik manau dar kreiptis kad sis sunsnukis atsigriebtu
Nukentejes ir 2018-09-27 12:11:11
nukentejusi 2018-09-26 21:07:47
Marius Kovaliunas apgavo ir mane, gaminiu nėra, avansas negrąžintas.
Marius Kovaliunas apgavo ir mane, gaminiu nėra, avansas negrąžintas.

Ligni linea
MEDIENA KONSTRUKCIJOMS, APDAILAI, KOMFORTUI

Adresas: Vyžuonos g. 8, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; gamyba; grindys, grindų dangos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; sienos, lubos; statybinės medžiagos.
Ligni linea, UAB medienos gamybos įmonė Kaune. Lentpjūvė Kaune - medienos apdirbimo paslaugos bei prekyba medienos gaminiais. Mediena tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Medienos gamintojai. Statybinė konstrukcinė mediena. Mediena namų apdailai Paslaugos Medienos pjovimas, apvalios spygliuočių medienos...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
MEGRAME
Šilti ir ilgaamžiai langai

Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
MEGRAME bendrovė – didžiausia plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamintoja Lietuvoje, sėkmingai veikianti daugiau nei dvidešimt penkerius metus. MEGRAME vardas Lietuvos ir užsienio rinkose žinomas nuo 1992 m. Bendrovė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikinius langus. Įmonės produkcija net 7 kartus...
ALDASA
Langų ir šarvuotų durų centras

Adresas: Šnipiškių g. 2, LT-09309 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Plastikinių ir aliuminio langų, stumdomų sistemų, šarvuotų ir vidaus durų gamintoja "UAB ALDASA" sėkmingai veikianti jau daugiau nei 19 metų, pirmoji Lietuvoje sertifikavo aukščiausios 6-os saugumo klasės šarvuotas duris. Modernios gamybos technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos...
VIGIDAS PACK
EPAL, UIC, IPPC, CP, Padėklai

Adresas: Daubos g. 1C, LT-78150 Šiauliai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
EPAL PADĖKLAI Padėklai gaminami pagal griežtus EPAL reikalavimus. Todėl šie padėklai garantuoja geriausią Jūsų produkto transportavimo kokybę. Visi EPAL padėklai atitinka ISPM15 standartą. UIC EUR PADĖKLAI Padėklai gaminami pagal griežtus UIC reikalavimus. Todėl šie padėklai garantuoja geriausią Jūsų produkto...

Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė
Lietuvos sporto universiteto rektore išrinkta D. Rėklaitienė 12-14 18:22
Lietuvos sporto universiteto (LSU) taryba penktadienį universiteto rektore išrinkto Dianą Rėklaitienę, BNS informavo LSU atstovas Žilvinas Slauskis.
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES
Eurostatas: metinis darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES 12-14 18:19
Darbo jėgos kainos augimas Lietuvoje trečiąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pat laiku 2017 metais, buvo vienas didžiausių tarp 28-ių Europos Sąjungos (ES) šalių, skelbia Eurostatas.
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon"
Startuolis "Fidens" ima bendradarbiauti su italų farmacijos milžine "Zambon" 12-14 18:02
Verslo akceleravimo programą "Open Accelerator" Milane (Italijoje) baigęs Kauno medicinos technologijų startuolis "Fidens" pritraukė 50.000 Eur investiciją ir pradėjo bendradarbiauti su Italijos...

Jūs esate..

Procter & Gamble 96,49 +2,62%