VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė UAB Hefas

UAB Hefas

Įmonės kodas 302412532
PVM mokėtojo kodas LT100007060015
Vadovas Andrius Austinskas, direktorius
Adresas Technikos g. 16, LT-51211 Kaunas
Mobilus telefonas Uab Hefas Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.hefas.lt
Darbuotojai 23 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2021653
Vidutinis atlyginimas 1 213,63 € (2020 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 007,31 € (2020 m. gegužė)
Plačiau »
VSD įmokų suma 5 150,64 € (2020 m. gegužė)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2018: 1 000 001 - 2 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-04: 14 automobilių (išperkamų arba nuomojamų)
Pranešimai
VKTI Skaityti visus »
Įmonės amžius 11 metų 9 dienos
Įvertinimas
7.0 / 10 (įvertino 53)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

UAB HEFAS – lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 2009 metais, kuri specializuojasi skystų krovinių gabenimo srityje. Įmonė krovinių gabenimą vykdo visoje Europos Sąjungos teritorijoje, taip pat orientuojasi į Rusijos ir Baltarusijos rinkas. Savo klientams siūlome skystų krovinių gabenimo autocisternomis, puspriekabėmis cisternomis ir konteineriais paslaugas. Tikime, kad kokybiškas ir aukščiausio lygio paslaugas gali suteikti tik kvalifikuotas ir laimingas personalas, todėl įmonės daug dėmesio skiria darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui, lavinimui, bei investuoja į mokymus. Standartizuota ir atsakinga vadyba – sėkmingas ryšys su klientu.

Mūsų komanda

UAB HEFAS komandą sudaro aukščiausio lygio savo srities specialistai, logistikos srityje dirbantys ilgus metus, todėl savo klientams drąsiai galime garantuoti kokybišką paslaugą. Suprantame ir atsakingai vertiname tai, kad skystų krovinių gabenimas autocisternomis, o ypač pavojingų krovinių gabenimas, didelės profesinės kompetencijos reikalaujantis procesas. Todėl pagrindinis mūsų tikslas – kiekviename žingsnyje išlikti šios srities profesionalais. Vertiname ilgalaikius santykius ne tik su klientais bet ir su darbuotojais, todėl stengiamės, kad kiekvienas mūsų komandos narys turėtų galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Tikime, kad kiekvieno darbuotojo asmeninė kompetencija ir asmeninė atsakomybė padeda išlikti rinkos lyderiais ir teikti aukšto lygio skystų krovinių gabenimo autocisternomis paslaugas.
Gavus užsakymą, pervežti skystą ar pavojingą produktą autocisterna ar konteineriu, mūsų įmonės personalas parinks reikiamą tarą pagal chemines produkto charakteristikas, analitiškai įvertins krovinio pervežimo galimybes, bei užtikrins sklandų krovinio pristatymą laiku.

Jūsų verslas

Skystų krovinių, naftos produktų bei maisto pramonės produktų gabenimas autocisternomis ar konteineriais yra sudėtingas ir atsakingas procesas. Pakraunant, gabenant ar iškraunant skysčius dažnai susiduriame su tokiais klausimais, kaip tinkamas autocisternos parinkimas, teisingos transportavimo sąlygos, ženklinimas, temperatūros ar slėgio palaikymas, papildomi ADR reikalavimai, sekcijų skaičius ar begalė kitų klausimų, kuriuos mūsų darbuotojų komanda sprendžia kiekvieną dieną. Naftos gamyklos ar naftos bazės, chemijos pramonės gamyklos ar įmonės prekiaujančios skystais naftos, chemijos bei maisto produktais – mūsų klientai. Jei jūsų įmonės ekonominei veiklai užtikrinti reikalingas krovinio pervežimas autocisterna ar konteineriu, mes galime Jums padėti ir prisiimti atsakomybę už kokybišką paslaugos atlikimą.
Neteikiame pirmenybės kainai, esame sąžiningi ir suprantame, kad kvalifikuota bei aukštos kokybės paslauga turi savo kainą. Visada galime užtikrinti aukščiausią paslaugos kokybę, kas leidžia pirmauti klientų tarpe.

Bendradarbiavimas

Norime Jums pasiūlyti savo paslaugas gabenant skystus produktus autocisternomis ir konteineriais, bei tapti mūsų partneriais, pasirašant ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį. Mes nuolatos dirbame su produkcijos gamintojais, logistikos kompanijomis, ekspedijavimo įmonėmis ir transporto įmonėmis. Puikiai išmanome transporto rinką, galime pasiūlyti tinkamas paslaugas jūsų verslui. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime visą jus dominančia informaciją, atliksime kainų skaičiavimus, įvertinsime galimybes ir padėsime jūsų verslui sėkmingai augti.

Misija ir vizija.

UAB HEFAS įkurta tam, kad apjungtų visus Europos ir NVS šalių naftos pramonės ir chemijos pramonės gamintojus, pardavėjus, pirkėjus bei vežėjus į vieną visumą ir jų kasdieninėje ekonominėje veikloje taptų neatskiriama dalimi. Įmonės veikla – skystų krovinių gabenimas autocisternomis ir konteineriais. Profesionalumas, atsakingumas, veržlumas ir progresyvus mąstymas – priemonės, kuriomis užtikriname savo, kaip įmonės veiklą. Nuolatos augame, tobulėjame ir siekiame įsitvirtinti Lietuvos, Europos, Rusijos ir Baltarusijos rinkose. Iš savo konkurentų išsiskiriame kitokiu požiūriu į skystų krovinių gabenimo veiklą. Aukšta darbo procesų kokybė, profesionalus ir atsakingas personalas, nuolatinis judėjimas pirmyn savo klientams siūlant vis tobulesnius logistikos sprendimus. Nesvarbu, ar esate didelis chemijos pramonės koncernas, ar įmonė, prekiaujanti maisto ar chemijos produktais, mes siekiame tapti jūsų ilgalaikiu partneriu. UAB HEFAS siekia tapti patraukliausia Lietuvos rinkos įmone, gabenančia skystus krovinius, įsitvirtinti užsienio rinkose ir nuolatos judėti į priekį, užtikrinant aukščiausio lygio logistikos sprendimus bei naudą klientams.

Chemijos produktų gabenimas

Chemijos produktų gabenimas – sudėtingas ir pavojingas procesas, todėl turi būti patikėtas į profesionalias rankas. UAB HEFAS specializuojasi chemijos produktų gabenimo srityje. Šis procesas reikalauja itin daug atsakomybės ir techninio išprusimo. Chemijos produktai pasižymi įvairiomis savybėmis, kurios gali būti kenksmingos žmogui ir aplinkai, todėl labai svarbu tinkamai parinkti indą, kuriame produktas bus gabenamas, žinoti visas smulkmenas, kurių turi laikytis chemijos produktus gabenantis vairuotojas. Autocisternos, gabenančios chemijos produktus, turi turėti tam tinkamą ir pritaikytą įrangą, aptarnaujantis personalas turi būti atestuotas ir išmanyti savo darbą. Savo klientams siūlome savo ir savo partnerių transportą, kurį sudaro cheminės autocisternos, skirtos gabenti ADR produktus, tokius kaip: sieros rūgštys, druskos, alyvos, cheminės atliekos, alkoholiai, peroksidai, pesticidai, etanolis, ir kiti agresyvūs chemijos produktai. Taip pat cheminėmis autocisternomis ir konteineriais gabename ne tokius agresyvius produktus, kaip lateksas, parafinas, bazinė alyva. Nesvarbu, ar jūs norite pervežti produktą, kuris priskiriamas prie pavojingo krovinio ar tiesiog kitą skystą krovinį – UAB HEFAS komanda užtikrins saugų ir profesionalų logistikos sprendimą.

Naftos produktų gabenimas

Naftos produktų gabenimui yra naudojamos specialios autocisternos, kuriomis gabenamas benzinas ir dyzelis ar aviacinis kuras. UAB HEFAS gali pasiūlyti naftos produktų gabenimo autocisternomis paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Naftos produktus gabenančios autocisternos atitinka visus Lietuvoje ir užsienyje numatytus techninius reikalavimus, ADR krovinių gabenimo taisykles. Mūsų komandos turima patirtis šioje srityje, padės parinkti jums reikiamą transportą ir suorganizuos reikiamo produkto pervežimą. Mūsų ir partnerių turimas transporto kiekis leidžia dirbti su didelėmis kompanijomis ir pilnai aprūpinti reikiamu transportu. Dirbame tik su patikrintais partneriais ir garantuojame aukštą atliekamos paslaugos kokybę.

Maisto produktų gabenimas

UAB HEFAS gabena skystus maisto produktus autocisternomis ir konteineriais Lietuvoje, Europos Sąjungoje, Rusijoje, Baltarusijoje. Dirbame su įmonėmis, kurių sėkmingai ekonominei veiklai užtikrinti būtina nepertraukiama maisto produktų tiekimo grandinė. Maistinės autocisternos pritaikytos gabenti daugelį maisto produktų tokių kaip: rapsų, saulėgrąžų, sojų, kokoso, linų ar kitus aliejus, įvairius sirupus, sulčių koncentratus, šokoladą, sidrą, vyną ar alkoholį. Daugelis siūlomo transporto atitinka aukščiausio lygio keliamus reikalavimus, techninė įranga užtikrina saugų maisto produktų gabenimą. Jei jūs norite pervežti maisto produktus autocisternomis, kreipkitės į mus ir mes jums pasiūlysime geriausią logistikos sprendimą. UAB HEFAS gabena ir tokius maisto produktus, kurie klasifikuojami kaip ADR produktai ir kuriuos gabenti reikalinga specialios autocisternos ar konteineriai.

Birių krovinių gabenimas

UAB HEFAS gali pasiūlyti, gabenant birius krovinius, specialiai tam pritaikytas autocisternas. Mūsų įmonės personalas parinks jums reikiamą autocisterną, dar kitaip vadinamą silo cisterna ir pristatys krovinį į reikiamą vietą. Birius krovinius gabenantys vilkikai yra aprūpinti kompresoriais ir gali krovinį iškrauti į talpyklas. Savo klientams siūlome tik techniškai tvarkingas autocisternas birioms medžiagoms. Susisiekite su mumis, jei jūs norite pervežti birų krovinį ir mes pateiksime komercinį pasiūlymą.

Dujų gabenimas

UAB HEFAS savo klientams siūlo dujų gabenimo paslaugas. Autocisternomis galime gabenti krovinius Europos sąjungos, Rusijos ir Baltarusijos regionuose. Dujoms skirtos autocisternos atitinka visus keliamus šios srities reikalavimus.

Ekspedijavimas

Viena iš UAB HEFAS ekonominės veiklos sričių yra ekspedijavimas. Dirbame su daugeliu Lietuvos, Europos, Rusijos ir Baltarusijos įmonių, kurios užsiima krovinių gabenimu autocisternomis. Turima patirtis ir darbas su partneriais leidžia mūsų klientams pasiūlyti tik tas įmones, kurios jau eilę metų veikia šioje srityje, yra apsidraudę savo veiklą ir transportą, bei turi gerą vardą rinkoje. Jei norite sužinoti gabenimo tarifus ar ieškote darbo jūsų turimam transportui ( cheminėms autocisternoms, naftos produktams skirtoms autocisternoms ar kitoms autocisternoms, bei konteineriams), kreipkitės į UAB HEFAS ir mes pasiūlysime darbą jūsų transportui. Garantuojame aukštą paslaugos kokybę ir laiku pristatytus krovinius.

Transportas

Cheminės autocisternos
skirtos skystų chemijos produktų gabenimui
I, II, III arba IV sekcijų nerūdijančio plieno autocisternos
Produkto temperatūros palaikymas
Kompresorius, produkto iškrovimui
ADR 3, 4.1, 4.3, 5, 6.1, 8, 9

Naftos produktų autocisternos
skirtos naftos produktų gabenimui
Lengvesnė aliumininė konstrukcija
Apatinis ir viršutinis pakrovimas
Siurblys ir matavimo įranga
ADR 3 klasė

Maistinės autocisternos
skirtos skystų maisto produktų gabenimui
I,II arba III sekcijų nerūdijančio plieno autocisternos
Produkto temperatūros palaikymas
Tinka gabenti maisto produktus, kurie priskiriami ADR

Skystų chemijos produktų gabenimas autocisternomis

Pervežami skysti produktai, tiek maistiniai, tiek cheminiai, gali būti skysti, klampūs, reikalaujantys temperatūros režimo ar priskirti kuriai nors pavojingumo klasei. Įmonės darbuotojai, turintys didelę krovinių pervežimo organizavimo patirtį, yra pasiruošę jums pasiūlyti optimalų jūsų poreikius ir mūsų galimybes atitinkantį krovinio gabenimo būdą ir maršrutą.
Bendrovės transporto priemonės pritaikytos gabenti pavojingus krovinius, aprūpintos visa pagal ADR taisykles reikalaujama įranga. Personalas yra apmokytas gabenti pavojingus krovinius, turi tai patvirtinančius sertifikatus.
Kita rinka, kurioje dirba UAB HEFAS – Vokietija. Tai Europos sąjungos pramonės lyderė, kuri gamina begalę chemijos produktų. Didžioji dalis gaminamų produktų yra skirti užsienio rinkoms ir yra gabenami autocisternomis ir dažniausiai pasiekiamos autocisternomis. Įvairi produkcija, tokia kaip polimerai, lateksas, įvairios rūgštys ar bazinės alyvos, tepalai nuolatos keliauja į Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ar Kaliningrado rinkas.
Be naftos produktų gabenimo iš Lietuvos ar chemijos produktų gabenimo iš Vokietijos, UAB HEFAS dirba su klientais, kurie renka ir eksportuoja atidirbtas alyvas autocisternomis iš Lietuvos, įmonėmis, kurios gamina techninį spiritą ar dyzelio bio priedus, bei gabena juos cheminėmis autocisternomis arba autocisternomis skirtomis skystų produktų gabenimui į įvairias Europos Sąjungos šalis.

Chemijos produktų pervežimas

HEFAS specializuojasi skystų chemijos, naftos ir kitų skystų produktų pervežimo autocisternomis srityje. Chemijos ir naftos produktus gabename autocisternomis visoje Europos sąjungoje, Baltarusijoje ir Rusijoje. Savo klientams įmonė HEFAS siūlo skystų krovinių pristatymą nuosavomis autocisternomis, skirtomis gabenti skystus naftos ir chemijos produktus. Dirbame su didelėmis įmonėmis, chemijos pramonės gamybos ir perdirbimo įmonėmis, naftos gamintojais ir pardavėjais. Nuolatos rūpinamės teikiamų paslaugų kokybe.
Skysti chemijos ir naftos produktai gabenami autocisternomis, skirtomis vežti produktus atitinkančius ADR klases: 3, 4.1, 4.3, 5, 6.1, 8, 9. Naftos produktų, cheminių produktų ir kitų skysčių gabenimas reikalauja itin daug žinių ir būtina apdoroti labai daug informacijos. UAB HEFAS skiria daug laiko ir lėšų personalo mokymams, transporto priemonių priežiūrai, glaudžiai bendradarbiauja su VKTI tam, kad jūsų skystas krovinys būtų gabenamas ne tik greitai, bet ir saugiai, laikantis visų skystų krovinių gabenimo taisyklių. Naftos produktų, cheminių produktų ir kitų skysčių gabenimas reikalauja itin daug žinių ir būtina apdoroti labai daug informacijos. UAB HEFAS skiria daug laiko ir lėšų personalo mokymams, transporto priemonių priežiūrai, glaudžiai bendradarbiauja su VKTI tam, kad jūsų krovinys būtų gabenamas ne tik greitai, bet ir saugiai, laikantis visų skystų krovinių gabenimo taisyklių.
Rinkoje nuolatos didėja poreikis gabenti skystus krovinius autocisternomis. Auga paklausa chemijos ir naftos produktų pervežimui. UAB HEFAS orientuojasi į skystų krovinių, tokių kaip dyzelio ar benzino gabenimą į Lenkijos, Čekijos ar Vokietijos rinkas. Pastaruosius 7 metus Lenkijos rinka kiekvienais metais importuojasi apie 3 mln. tonų dyzelio. Lenkijos naftos pramonė nuolat modernizuoja savo įrengimus ir perdirbimo gamyklų pajėgumai didėja, tačiau didėja ir vartojimas. Ta pati tendencija išlikusi jau eilę metų. Taigi galima teigti, kad Lenkija yra dyzelio ir benzino importuotoja. Ta pati situacija yra ir su kitomis rinkomis, tokiomis kaip Čekija ar Vokietija. Pagrindiniai importuotojai į Lenkiją yra ES narės Vokietija, Lietuva ir Latvija, bei ne Europos sąjungos narė Baltarusija. Kadangi Baltarusija nėra Europos sąjungos narė, o importas iš Baltarusijos į Lenkiją yra komplikuotas, todėl nemažą dyzelio ir benzino importo autocisternomis skirtomis skysčiams gabenti į Lenkijos rinka dalį užima Lietuva, kuri per metus autocisternomis importuoja apie 550.000 tonų dyzelio. Taigi per mėnesį vidutiniškai iš Lietuvos išvežama 45.000 tonų dyzelio autocisternomis skirtomis skystų produktų gabenimui. Visas importas į Lenkiją vyksta autocisternomis iš Lietuvos teritorijoje veikiančių naftos produktų akcizinių sandėlių. Taigi visam skystų naftos ar chemijos produktų pervežimui UAB HEFAS gali pasiūlyti autocisternas, pritaikytas transportuoti skystus krovinius autocisternomis, tokius kaip naftos ir chemijos produktai.
Kita rinka, kurioje dirba UAB HEFAS – Vokietija. Tai Europos sąjungos pramonės lyderė, kuri gamina begalę chemijos produktų. Didžioji dalis gaminamų produktų yra skirti užsienio rinkoms ir yra gabenami autocisternomis ir dažniausiai pasiekiamos autocisternomis. Įvairi produkcija, tokia kaip polimerai, lateksas, įvairios rūgštys ar bazinės alyvos, tepalai nuolatos keliauja į Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ar Kaliningrado rinkas.
Be naftos produktų gabenimo iš Lietuvos ar chemijos produktų gabenimo iš Vokietijos, UAB HEFAS dirba su klientais, kurie renka ir eksportuoja atidirbtas alyvas autocisternomis iš Lietuvos, įmonėmis, kurios gamina techninį spiritą ar dyzelio bio priedus, bei gabena juos cheminėmis autocisternomis arba autocisternomis skirtomis skystų produktų gabenimui į įvairias Europos Sąjungos šalis.

Skystų chemijos produktų gabenimas autocisternomis

Pervežami skysti produktai, tiek maistiniai, tiek cheminiai, gali būti skysti, klampūs, reikalaujantys temperatūros režimo ar priskirti kuriai nors pavojingumo klasei. Įmonės darbuotojai, turintys didelę krovinių pervežimo organizavimo patirtį, yra pasiruošę jums pasiūlyti optimalų jūsų poreikius ir mūsų galimybes atitinkantį krovinio gabenimo būdą ir maršrutą.
Bendrovės transporto priemonės pritaikytos gabenti pavojingus krovinius, aprūpintos visa pagal ADR taisykles reikalaujama įranga. Personalas yra apmokytas gabenti pavojingus krovinius, turi tai patvirtinančius sertifikatus.
Kita rinka, kurioje dirba UAB HEFAS – Vokietija. Tai Europos sąjungos pramonės lyderė, kuri gamina begalę chemijos produktų. Didžioji dalis gaminamų produktų yra skirti užsienio rinkoms ir yra gabenami autocisternomis ir dažniausiai pasiekiamos autocisternomis. Įvairi produkcija, tokia kaip polimerai, lateksas, įvairios rūgštys ar bazinės alyvos, tepalai nuolatos keliauja į Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ar Kaliningrado rinkas.
Be naftos produktų gabenimo iš Lietuvos ar chemijos produktų gabenimo iš Vokietijos, UAB HEFAS dirba su klientais, kurie renka ir eksportuoja atidirbtas alyvas autocisternomis iš Lietuvos, įmonėmis, kurios gamina techninį spiritą ar dyzelio bio priedus, bei gabena juos cheminėmis autocisternomis arba autocisternomis skirtomis skystų produktų gabenimui į įvairias Europos Sąjungos šalis.

Skysti kroviniai

Skystų krovinių gabenimas autocisternomis – UAB HEFAS gabena skystus maisto, chemijos, naftos ir kitus produktus, kurių pervežimui reikalingos autocisternos. ADR kroviniai, skysti kroviniai, naftos ir chemijos produktų pervežimas. Įmonė HEFAS teikia visas paslaugas, susijusias su skystų krovinių gabenimu, logistika. Savo klientams siūlome įvairius sprendimus, kai krovinio pervežimui reikalinga autocisterna ar konteineris skirstas skystiems produktams.
Pavojingų krovinių (ADR) grupei galima priskirti krovinius, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti: susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, taip pat sukelti kitų krovinių, riedmenų, statinių ir įrenginių gedimą, užteršti aplinką. Tokių krovinių vežimas ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi. Mes pasirūpiname, kad transporto priemonės būtų specialiai pritaikytos pavojingų krovinių gabenimui. Vairuotojai periodiškai išklauso specialų kursą bei turi atitinkamus pažymėjimus. Turime patirtį įvairiausių pavojingų krovinių gabenimo srityje: nuo maisto pramonės prekių iki chemijos produktų.
Skystiems produktams gabenti skirtomis autocisternomis gabename tokius produktus kaip: aviacinis kuras , dyzelinis kuras – biodyzelinas, benzinas, glicerinas, panaudotus atidirbtus tepalus, bazinę alyvą, klijus, lateksą, įvairias rūgštis, kitus naftos produktus ir chemijos produktus Jums. Skystiems produktams gabenti skirtos transporto priemonės atitinka visus pavojingų krovinių vežimo reikalavimus, atsakingi ir sąžiningi darbuotojai, profesionali paslauga, visą tai siūlome Jums.
Savo klientams siūlome tik aukščiausio lygio paslaugas gabenant pavojingus ir skystus naftos, bei chemijos produktus autocisternomis. Ilgametė patirtis dirbant su didžiausiais Europos chemijos produktų gamintojais, nuolatos atnaujinamas vilkikų ir autocisternų parkas, įvairūs saugos ir ADR mokymai personalui, aukščiausio lygio kontrolė – visa tai siūlome savo klientams.
ADR autocisternos ir cisterniniai (tank) konteineriai. UAB HEFAS turimos autocisternos ir tank konteineriai atitinka ADR reikalavimų tipus FL bei AT ir gali gabenti toliau nurodytų Pavojingų krovinių klasių krovinius: 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8, 9. Visos termoizoliuotos autocisternos apsaugo birius ir skystus krovinius nuo nepageidautino aplinkos poveikio bei temperatūros svyravimų transportavimo metu.
Įmonės UAB HEFAS autocisternos yra termiškai izoliuotos, sudarytos iš kelių atskirų sekcijų, kurios leidžia vežti skirtingų rūšių produktus tuo pačiu metu; turi pašildymo sistemas, kurios suteikia galimybę palaikyti krovinių temperatūras pervežimo metu; gali vežti pavojingus (ADR) krovinius: brendį, spiritą ir kt.; turi siurblius, kurių pagalba galima greitai pakrauti bei iškrauti vežamus krovinius; metrologiškai patikrintos, turi Valstybinės metrologijos tarnybos išduotas kalibravimo lenteles. Tarptautinis skystų maistinių krovinių vežimas iš Pabaltijo šalių į Vakarų Europą bei iš Vakarų Europos šalių į Pabaltijo, NVS šalis bei skystų krovinių pervežimas tarp Vakarų Europos šalių.

ADR kroviniai

Cisternos (liaudiškai dar vadinamos bačkos), kuriomis transportuojami ADR skysti pavojingi kroviniai – tai ADR autocisternos (maistinės ADR cisternos; cheminės ADR cisternos). UAB HEFAS gabena skystus maisto, chemijos, naftos ir kitus produktus, kurių pervežimui reikalingos autocisternos. ADR kroviniai, skysti kroviniai, naftos ir chemijos produktų pervežimas. Įmonė HEFAS teikia visas paslaugas, susijusias su skystų krovinių gabenimu, logistika.
Pavojingų krovinių (ADR) grupei galima priskirti krovinius, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti: susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, taip pat sukelti kitų krovinių, riedmenų, statinių ir įrenginių gedimą, užteršti aplinką. Tokių krovinių vežimas ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi.
kystiems produktams gabenti skirtomis autocisternomis gabename tokius produktus kaip: aviacinis kuras , dyzelinis kuras – biodyzelinas, benzinas, glicerinas, panaudotus atidirbtus tepalus, bazinę alyvą, klijus, lateksą, įvairias rūgštis, kitus naftos produktus ir chemijos produktus Jums. Skystiems produktams gabenti skirtos transporto priemonės atitinka visus pavojingų krovinių vežimo reikalavimus, atsakingi ir sąžiningi darbuotojai, profesionali paslauga, visą tai siūlome Jums.
Savo klientams siūlome tik aukščiausio lygio paslaugas gabenant pavojingus ir skystus naftos, bei chemijos produktus autocisternomis. Ilgametė patirtis dirbant su didžiausiais Europos chemijos produktų gamintojais, nuolatos atnaujinamas vilkikų ir autocisternų parkas, įvairūs saugos ir ADR mokymai personalui, aukščiausio lygio kontrolė – visa tai siūlome savo klientams.
Įmonės UAB HEFAS autocisternos yra termiškai izoliuotos, sudarytos iš kelių atskirų sekcijų, kurios leidžia vežti skirtingų rūšių produktus tuo pačiu metu; turi pašildymo sistemas, kurios suteikia galimybę palaikyti krovinių temperatūras pervežimo metu; gali vežti pavojingus (ADR) krovinius: brendį, spiritą ir kt.; turi siurblius, kurių pagalba galima greitai pakrauti bei iškrauti vežamus krovinius; metrologiškai patikrintos, turi Valstybinės metrologijos tarnybos išduotas kalibravimo lenteles. Tarptautinis skystų maistinių krovinių vežimas iš Pabaltijo šalių į Vakarų Europą bei iš Vakarų Europos šalių į Pabaltijo, NVS šalis bei skystų krovinių pervežimas tarp Vakarų Europos šalių.

Skystų krovinių gabenimas

Skystų krovinių gabenimas autocisternomis – UAB HEFAS gabena skystus maisto, chemijos, naftos ir kitus produktus, kurių pervežimui reikalingos autocisternos. ADR kroviniai, skysti kroviniai, naftos ir chemijos produktų pervežimas. Įmonė HEFAS teikia visas paslaugas, susijusias su skystų krovinių gabenimu, logistika. Savo klientams siūlome įvairius sprendimus, kai krovinio pervežimui reikalinga autocisterna ar konteineris skirstas skystiems produktams.
Skystų krovinių gabenimas specialiai tam skirtomis autocisternomis, garantuoją kokybišką produktų pervežimą. Galime gabenti šiuos produktus: aviacinis kuras , dyzelinis kuras – biodyzelinas, benzinas, glicerinas, panaudotus atidirbtus tepalus, bazinę alyvą, klijus, lateksą, įvairias rūgštis, kitus naftos produktus ir chemijos produktus Jums. Skystiems produktams gabenti skirtos transporto priemonės atitinka visus pavojingų krovinių vežimo reikalavimus, atsakingi ir sąžiningi darbuotojai, profesionali paslauga, visą tai siūlome Jums.

Skystų krovinių gabenimas – siūlome aukščiausio lygio paslaugas!

Savo klientams siūlome tik aukščiausio lygio paslaugas gabenant pavojingus ir skystus naftos, bei chemijos produktus autocisternomis. Ilgametė patirtis dirbant su didžiausiais Europos chemijos produktų gamintojais, nuolatos atnaujinamas vilkikų ir autocisternų parkas, įvairūs saugos ir ADR mokymai personalui, aukščiausio lygio kontrolė – visa tai siūlome savo klientams.
Turime galimybę pargabenti tiek neutralius, tiek pavojingus krovinius. Disponuojame cisternomis su kompresoriais, termiškai izoliuotomis, kelių sekcijų. Galime vežti įvairius skystus produktus: Dehidratuotas etilo alkoholis (etanolis, bioetanolis); denatūruotas etilo alkoholis; metanolis; įvairūs kiti alkoholiai; eteris; naftos produktai (benzinas, dyzelinas, žibalas); acetonas; peroksidas; bitumas; langų ploviklis; monoetilenglikolis (antifrizas); tirpikliai; skiedikliai; įvairios rūgštys: sieros, druskos, azoto; dervos; dažai; klijai; pesticidai; įvairūs cheminiai priedai.
Pavojingų krovinių (ADR) grupei priskiriami kroviniai, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti: susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, taip pat sukelti kitų krovinių, riedmenų, statinių ir įrenginių gedimą, užteršti aplinką. Tokių krovinių vežimas ir saugojimas reikalauja atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi. Mes pasirūpiname, kad transporto priemonės būtų specialiai pritaikytos pavojingų krovinių gabenimui. Vairuotojai periodiškai išklauso specialų kursą bei turi atitinkamus pažymėjimus. Turime patirtį įvairiausių pavojingų krovinių gabenimo srityje.
Įmonės UAB HEFAS autocisternos yra termiškai izoliuotos, sudarytos iš kelių atskirų sekcijų, kurios leidžia vežti skirtingų rūšių produktus tuo pačiu metu; turi pašildymo sistemas, kurios suteikia galimybę palaikyti krovinių temperatūras pervežimo metu; gali vežti pavojingus (ADR) krovinius: brendį, spiritą ir kt.; turi siurblius, kurių pagalba galima greitai pakrauti bei iškrauti vežamus krovinius; metrologiškai patikrintos, turi Valstybinės metrologijos tarnybos išduotas kalibravimo lenteles. Tarptautinis skystų maistinių krovinių vežimas iš Pabaltijo šalių į Vakarų Europą bei iš Vakarų Europos šalių į Pabaltijo, NVS šalis bei skystų krovinių pervežimas tarp Vakarų Europos šalių.

Įmonės nuotraukos:
UAB HefasUAB Hefas nuotraukaFoto UAB Hefas (302412532)Įmonės UAB Hefas nuotraukosUAB HEFAS – lietuviško kapitalo
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: skystų krovinių pervežimai autocisternomis, ADR krovinių pervežimai, nefasuotų krovinių transportavimas cisternomis, cisternų paslaugos, nemaistinė cisterna, skysti kroviniai, skystu krovinių gabenimas, chemijos produktų gabenimas, naftos produktų gabenimas, logistika, transportavimas, transportas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 302412532
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės UAB Hefas (įmonės kodas 302412532) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra
Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Xerox 15,73 +3,83%
CBS 40,77 +3,63%
Macy's 6,80 +3,34%
Manchester United 16,22 +2,98%
FedEx 155,48 -0,75%
Avon 5,60 -0,88%
Cisco 45,63 -0,93%
Facebook 233,42 -1,74%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1715,91 +1,95%
Apelsinai 0,65 +12,07%
Cukrus 0,57 0,00%
Nafta 40,65 +2,08%
Dyzelis 0,89 +1,14%
Ryžiai 510,00 -9,57%
Kava 3,30 -3,23%
Jautiena 5,08 +14,16%