VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Greenas

Greenas, UAB

Įmonės kodas 300636325
PVM mokėtojo kodas LT100005073712
Vadovas Nerijus Blinkevičius, direktorius
Adresas Šilutės pl. 79, LT-94101 Klaipėda
Telefonas Greenas Telefonas
Mobilus telefonas Greenas Mobilus telefonas
Faksas Greenas Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.greenas.lt
Bankas AB "Swedbank"
Atsiskaitomoji sąskaita LT237300010098457358
Darbuotojai 42 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 963174
Vidutinis atlyginimas 381,11 € (2020 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 335,00 € (2020 m. gegužė)
Plačiau »
VSD įmokų suma 2 956,48 € (2020 m. gegužė)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 300 001 - 500 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-04: 7 automobiliai (5 priklauso, 2 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
VMI: Įmonė, kuriai taikomos VMI ir SODRA mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
VKTI Skaityti visus »
Įmonės amžius 13 metų 5 mėnesiai 13 dienų
Įvertinimas
2.1 / 10 (įvertino 307)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

UAB GREENAS - valymo paslaugos Klaipėdoje,Vilniuje, patalpų valymas Klaipėdoje, Vilniuje.
UAB GREENAS siūlo visas patalpų valymo bei teritorijų priežiūros paslaugas. Įmonės prioritetai yra kokybiškas ir operatyvus paslaugų atlikimas, gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie kintančių kliento poreikių.
UAB GREENAS naudoja pažangias technologijas bei aukštos kokybės valymo priemones. Mes valome automobilių salonus, komercines, gamybines, sandėlių, biurų, servisų, viešbučių, prekybos centrų, medicinos įstaigų ir kitas patalpas.
UAB GREENAS skiria daug dėmesio darbuotojų parinkimui bei mokymui, todėl joje dirba žmonės, sugebantys kruopščiai atlikti savo darbą.
UAB GREENAS, esant poreikiui, gali naudoti ekologiškas valymo priemones. Būkime draugiški aplinkai!
UAB GREENAS atsižvelgia į rinkos pokyčius, neatsilieka nuo savo srities naujovių ir siekia tapti patikimu Jūsų partneriu.

KASDIENINIS PATALPŲ VALYMAS:

kiliminių dangų siurbimas;
baldų (stalų, kėdžių, spintų, spintelių) valymas;
dulkių valymas nuo visų paviršių (pasiekiamų be arba su papildoma valymo ir kėlimo įranga);
visų grindų dangų plovimas su tam skirtomis profesionaliomis valymo priemonėmis;
šiukšlių surinkimas, išnešimas ir rūšiavimas, šiukšlių dėžių valymas;
sanitarinių mazgų valymas;
stiklinių durų, pertvarų, veidrodžių valymas;
dėmių valymas;
biuro technikos valymas;
indų plovimas;
gėlių priežiūra.

SPECIALIEJI VALYMO DARBAI:

langų, stiklinių paviršių ir pastatų fasadų valymas;
kiliminės dangos drėgnas plovimas;
grindų dangos plovimas;
grindų dangos plovimas ir vaškavimas;
kietos dangos plovimas ir impregnavimas;
minkštų baldų drėgnas plovimas;
kėdžių drėgnas plovimas;
patalpų valymas po remonto bei statybos darbų;
švaros palaikymas statybų metu.

TERITORIJŲ VALYMAS, PRIEŽIŪRA:

žalios vejos laistymas bei pjovimas;
apželdinimo paslaugos bei želdinių priežiūra;
sniego nukasimas, ledo pašalinimas bei druskos mišinio barstymas;
mechanizuotas sniego stumdymas bei išvežimas;
buitinių atliekų ir statybinių konteinerių nuoma;
šiukšlių surinkimas bei išvežimas.
Teritorijų valymas, priežiūra - tai dar viena iš daugelio UAB „Greenas“ teikiamų paslaugų. Mes galime pasirūpinti Klaipėdos miesto ir rajono švara bei grožiu. Žiemos laikotarpiu nukasame sniegą, pabarstome druskos mišiniu kelius taip sumažindami slidumą keliuose, ištirpdydami ledą. Taip pat teikiame mechanizuotas sniego stumdymo bei išvežimo paslaugas. Vasaros metus galime laistyti veją ir ją nupjauti. Mes teikiame apželdinimo bei želdinių priežiūros paslaugas. Visais metų laikas surenkame šiukšles ir jas išvežame. Nuomojame buitinių ir statybinių atliekų konteinerius. Visi norime gyventi tvarkingoje teritorijoje, todėl leiskite mums pasirūpinti jos švara.

Norint išsaugoti kuo ilgiau nepriekaištinga švarą ir tvarką, reikia atsakingai, kokybiškai ir profesionaliai ją rūpintis. UAB „Greenas“ gali kokybiškai atlikti tiek vasaros, tiek žiemos darbus ir užtikrinti, kad teritorija būtų sutvarkyta ir prižiūrėta. Atlikus profesionalius teritorijų valymo darbus, aplinka bus ne tik švaresnė, bet ir gražesnė. UAB „Greenas“ ne tik suteiks kokybiškas ir profesionalias paslaugas, tačiau turi sukaupę tiek vertingos patirties, kuri padės kiekvieno užsakovo individualioje situacijoje.

NAMŲ TVARKYTOJOS KLAIPĖDOJE

UAB GREENAS namų tvarkytojos sutvarkys Jūsų namus ar butą. Kam eikvoti savo laiką ir energiją namų tvarkymui, jei už tave tai gali padaryti profesionalai. Kaip smagu grįžti po darbo namo ir nebesirūpinti namų ruoša. Tą brangų laiką, kurį įprastai skiriate namų tvarkymo darbams, skirkite savo artimiems žmonėms, jei tikrai bus dėkingi. UAB GREENAS namų tvarkytojos ne tik sutvarkys Jūsų namus už Jus, bet sutvarkys geriau už Jus. UAB GREENAS namų tvarkytojos naudoja sertifikuotas valymo priemones, kurios nepakenks nei Jūsų materialiniam turtui, nei sveikatai. Namų tvarkymą atliksime Jums patogiu periodiškumu ir Jūsų nurodytu laiku.

GENERALINIS NAMŲ TVARKYMAS:

Dulkių valymas nuo visų neapkrautų horizontalių paviršių be papildomos kėlimo įrangos.
Dulkių valymas nuo visų neapkrautų horizontalių paviršių su papildoma kėlimo įranga.
Radiatorių valymas.
Kietos grindų dangos drėgnas plovimas.
Kilimų, kiliminės dangos drėgnas arba sausas valymas.
Kietų baldų poliravimas.
Minkštų baldų drėgnas valymas.
Stalų ir kėdžių kojelių valymas.
Virtuvės tvarkymas. Nešvarių indų plovimas.
Virtuvinių spintelių vidaus ir išorės valymas.
Virtuvinės technikos (mikrobanginės, gartraukių, indų plovimo ir t.t.) valymas.
Langų valymas iš vidaus ir iš išorės.
Sanitarinių patalpų cheminis valymas ir higieninė priežiūra.
Šiukšliadėžių valymas, maišelių šiukšliadėžėse keitimas.
Šiukšlių išnešimas į užsakovo nurodytą konteinerį.
UAN GREENAS Namų Tvarkytojos – tai pačios geriausios Jūsų pagalbininkės buityje!

KAMBARINIŲ NUOMA VIEŠBUČIAMS KLAIPĖDOJE

Kiekvieno viešbučio įvaizdis prasideda nuo nepriekaištingai sutvarkytų kambarių, o viešbučio kambarinės – tai vizitinė Jūsų viešbučio kortelė, kuri atspindi švarų ir klientais besirūpinantį viešbutį.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad darbas nėra sunkus ir nereikalauja atitinkamos kvalifikacijos. Netiesa. Tai labai atsakingas darbas, reikalaujantis ne tik fizinių pastangų. Viešbučio kambarinių funkcijos yra ne tik prižiūrėti ir tvarkyti viešbučio svečių kambarius, keisi patalynę, valyti bendras viešbučio patalpas, laistyti gėles, išnešti šiukšles, aprūpinti kambarius higienos priemonėmis ir t.t. , bet ir prisitaikyti prie Klientų poreikių ir kalbėti jų kalba. Net ir nepriekaištingai sutvarkytas kambarys negrąžins Jums sukurto įvaizdžio, jei kambarinių elgesys viešbučio svečiams pasirodys netaktiškas ar bus neišgirsti Klientų pageidavimai. Todėl komunikabilumas, klientų poreikių išsiaiškinimas ir jų tenkinimas – yra didžiausi viešbučio kambarinių privalumai.

UAB GREENAS suprasdamas, kad šioje profesijoje daug ką lemia žmogiškasis faktorius, siūlo nuomotis viešbučio kambarines, kurios atitiks visus Jūsų keliamus reikalavimus ir niekada nenuvils Jūsų Klientų.

KILIMĖLIŲ NUOMA, KEITIMAS, VALYMAS KLAIPĖDOJE

Kilimėlis – efektyvus būdas apsisaugoti nuo purvo ir drėgmės. UAB GREENAS Jums gali pasiūlyti įvairių spalvų purvą surenkančius kilimėlius.

Kilimėlių nuoma, keitimas, valymas – tai pats paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo purvo, kuris atnešamas iš lauko į patalpas.

Jums pageidaujant, galime pagaminti purvą surenkančius kilimėlius su Jūsų įmonės logotipu. Kilimėliai su logotipu yra puiki priemonė įmonės įvaizdžiui formuoti, tai padeda išsiskirti iš konkuruojančių įmonių.

VALYMO PRIEMONĖS KLAIPĖDOJE

UAB GREENAS siekia, kad mūsų rytojaus pasaulis būtų švaresnis. Jūs taip pat galite prie to prisidėti. Rūpinimasis aplinka ir jos tausojimas prasideda nuo mažų buitinių dalykų. Namų ruoša, indų, grindų, sienų plovimas, stiklų valymas, tvarkymasis po remonto – tai kasdieniniai darbai, kuriems atlikti gali būti naudojamos ekologiškos priemonės. Rinkdamiesi priemones, dažnai susiduriame su klausimu: mokėti daugiau, taip saugant savo ir artimųjų sveikatą bei tausojant aplinką, ar pirkti pigesnį produktą ir negalvoti apie šalutinį poveikį? Natūralu, kad ekologiškos priemonės kainuoja daugiau. Šiandien mokant brangiau, rytoj mažiau teks investuoti į savo sveikatą: mūsų organizmas bus sveikesnis, o mūsų vaikai ir vaikaičiai džiaugsis švaresniu oru, vandeniu ir žeme. UAB GREENAS ekologiniam valymui naudoja „TANA Professional“ aukštos kokybės ekologiškas valymo priemones, ekologiškus ploviklius, skirtus naudoti profesionaliai ir buityje. Jie atitinka Europos Sąjungos ISO standartus.

TANA Professional – nuo 1971 m. veikiantis profesionalių cheminių valiklių gamintojas iš Vokietijos. TANA Chemie GmbH priklauso Werner & Mertz kompanijai, įkurtai 1867 metais Maince (Vokietija) ir gaminančiai plataus vartojimo prekes su Erdal, Frosch ir Emsal ženklu. Daugiau kaip 35 metus TANA tiekia profesionaliems vartotojams naujoviškas valymo priemones ir sprendimus. Nuo pat įkūrimo pradžios kompanija rūpinasi savo produktų kokybe ir jų eksploatacinėmis savybėmis, dirba aplinkai draugiškomis sąlygomis. Werner & Mertz’s ir Tana Chemie GmbH korporacijos veiklos pagrindas – atsakingas gamtos resursų naudojimas. TANA Professional – į ateitį žvelgianti kompanija, kuriai suteiktas tarptautinis kokybės sertifikatas DIN EN ISO 14001. Šis sertifikatas – pasaulinis standartas, keliantis reikalavimus ir įsipareigojimus kurti bei įgyvendinti aplinką tausojančią vadybos sistemą. Tad jeigu siekiate būti draugiški aplinkai, šių priemonių galite įsigyti pas mus: higienos priemonės valikliai šiukšlių maišai.

Langų valymas pasitelkiant pramoninį alpinizmą

Aukštalipiai arba aukštuminiai darbai – tai darbai, kurie atliekami nemažame aukštyje siekiant nuplauti, nuvalyti, sumontuoti, renovuoti, restauruoti pastatą ar pastato langus. Dažniausiai šie darbai atliekami tuomet, kai kitais būdais sunkiai įmanoma pasiekti pastatų paviršių ir juos nuvalyti bei kuomet reikalinga periodinė priežiūra.

Į aukštalipių arba aukštuminių darbų atlikimą galima pasitelkti pakankamai naują, pažengią bei perspektyvią metodiką – pramoninį alpinizmą. Pramoninis alpinizmas naudingas tuomet, kai pastolių ar kitų įprastinių priemonių naudojimas yra netikslingas siekiant išvalyti sunkiai prieinamas vietas dideliame aukštyje. Pasinaudojus alpinizmo įrangą galima pasiekti bet kokias vietas. Šiai metodikai nėra kliūtis nei aukštis, nei sudėtinga darbo erdvės konfigūracija, nei uždara erdvė.

Aukštalipiai darbai yra reikalingi tuomet, kai norima išvalyti sunkiai prieinamose vietose langus. Juk švarūs langai – tai tarsi įmonės veidrodis, todėl į langų valymą įmonė turėtų žiūrėti atsakingai. Taigi, plaunat langus dideliame aukštyje yra dažnai naudojama tam skirta alpinistinė įranga, kuri yra profesionali ir sertifikuota. O darbą atliekantys žmonės – apmokyti, praėję specialius kursus ir turintys sertifikatus. Galima teigti, kad tiek žinios, tiek praktika darbuotojams leidžia užtikrinti kokybiškai atliktus darbus.

Aukštalipiais darbais galima atlikti įvairiausius valymo darbus – stiklinių fasadų plovimas ir valymas, dulkių siurbimas sunkiai prieinamose vietose, ventiliacijos, liftų šachtų valymas, stogo valymas, sniego ir varvekliu šalinimas ir t.t.

Pramoninis alpinizmas naudojamas ne tik išvalyti vietas, kurios sunkiai prieinamos, tačiau naudojant alpinistinę įrangą yra atliekami statybos montavimo bei remonto darbai.

Taigi, pramoninis alpinizmas vis dar Lietuvoje laikomas kaip pakankamai nauja metodika, tačiau dėl jo teikiamų privalumų vis labiau populiarėjantis. Naudojant specialią alpinizmo įrangą galima aukštuose pastatuose išvalyti, suremontuoti, nudažyti tokias vietas, kurios anksčiau atrodydavo nepasiekiamos.

Įmonės nuotraukos:
GreenasGreenas nuotraukaFoto Greenas (300636325)Įmonės Greenas nuotraukosUAB GREENAS - valymo paslaugos
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Valymo paslaugos Klaipėdoje, patalpų valymas Klaipėdoje, kasdieninis patalpų valymas Klaipėdoje, biurų valymas Klaipėdoje
kontaktinės informacijos QR kodas 300636325
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Greenas, UAB (įmonės kodas 300636325) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Švaros biuras
Valymo paslaugos Vilniuje, postatybinis valymas

Adresas: Ozo g. 41, LT-07171 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Visų tipų valymo paslaugos iš vienų rankų Vilniuje ir Kaune PASLAUGOS: Buitinės paslaugos. Visos valymo paslaugos. Patalpų valymas po remonto, statybos darbų, periodinis patalpų valymas, kasdieninis, nuolatinis patalpų (biurų, parduotuvių, restoranų, salonų) valymas, tvarkymas, valytojų paslaugos. Biurų, ofisų...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 23 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 6 tunelines plovyklas, 8 bekontaktes savitarnos plovyklas, 6 automobilių švaros centrus...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...
V. Tomaševskis perrinktas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovu
V. Tomaševskis perrinktas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovu 07-04 17:03
Seimo valdantiesiems priklausančios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos lyderiu lieka Valdemaras Tomaševskis.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Xerox 15,73 +3,83%
CBS 40,77 +3,63%
Macy's 6,80 +3,34%
Manchester United 16,22 +2,98%
FedEx 155,48 -0,75%
Avon 5,60 -0,88%
Cisco 45,63 -0,93%
Facebook 233,42 -1,74%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 0,88 +49,15%
Kava 3,30 -3,23%
Jautiena 5,08 +14,16%
Apelsinai 0,65 +12,07%
Anglis 52,49 -10,35%
Vištiena 1,52 +19,69%
Dyzelis 0,89 +1,14%
Nafta 40,65 +2,08%