Įmonė digitouch!

digitouch!, UAB

Canias ERP

Įmonės kodas 301844610
PVM mokėtojo kodas LT100004271915
Stipriausi Lietuvoje 2020-2022
Vadovas Kornelija Plienaitė
Adresas Vytenio g. 22-309, LT-03229 Vilnius
Mobilus telefonas Digitouch Mobilus telefonas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su digitouch!

Tinklalapis http://digitouch.lt/
Facebook paskyra https://www.facebook.com/digitouch.lt/
Darbuotojai 14 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 4 809,67 € (moterų 4 417,23 €; vyrų 5 005,90 €) (2023 m. balandis) Atlyginimų istorija ›
Pardavimo pajamos 2021: 854 781 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2021 : 84 408 € Plačiau ›
Eksportas 2021: 30% nuo apyvartos (Belgija, Danija, Latvija, kitos šalys › )
Įstatinis kapitalas 66 000,00 €
Įmonės amžius 14 metų 9 mėnesiai 4 dienos
Ataskaita Profesionali ataskaita
Ataskaitoje rasite specifinių duomenų Plačiau ›
Įvertinimas

Įmonės aprašymas

Programinės įrangos, Web ir ERP sprendimų įmonė, atitinkančių Industrija 4.0 reikalavimus. Įmonė užsiima procesų konsultavimo, Verslo Valdymo sistemų, internetinių svetainių ir e-shop kūrimu, mobiliųjų aplikacijų bei skaitmeninių produktų/platformų kūrimu ir vystymu. Lietuvoje atstovauja Canias ERP verslo valdymo sistemą. Teikiamos naujų produktų MVP projektavimo, dizaino ir programavimo paslaugos.

Norite stebėti, kaip sklandžiai vykdoma veikla Jūsų įmonėje, darbai atliekami laiku, o dalintis informacija – paprasta ir saugu? Skirkite savo brangų laiką įmonės augimui bei tobulėjimui. CANIAS yra viena iš nedaugelio pasaulyje paremtų debesų technologija realiuoju laiku veikiančių verslo valdymo sistemų. Ji optimizuos ir pagreitins procesus Jūsų įmonėje, o sukaupti ir apdoroti duomenys padės priimti pelningiausius strateginius sprendimus. Kaupkite, modifikuokite ir optimizuokite vykstančius procesus su patogia, lanksčia CANIAS verslo valdymo sistema.

Moduliai:

- CRM (Klientų Valdymas).

- SAL (Pardavimų valdymas).

- BOM (Bill of Material). Produkto technologinė kortelė.

- ROU (Routing) Gamybos kelias.

- CAL (Savikainos kalkuliavimas realiu laiku).

- RTM (Retail Management) Mažmeninės prekybos valdymas.

- EXP (Eksportas).

-CLB (Koloboratorius).

- SRV (Aptarnavimo paslaugų modulis).

- PUR (Pirkimų valdymas).

- VER (Sąskaitų tvirtinimo modulis). Pirkimo Sąskaitų patvirtinimo modulis.

- IMP (Importo modulis)

- INV (Inventoriaus valdymas).

- QLT (Kokybės valdymas).

- MRP. Žaliavų ir poreikio planavimo (MRP) modulis.

- TRO. Perkėlimo užsakymo (TRO) modulis.

- PRD. Gamybos planavimo ir kontrolės (PRD) modulis.

- CAP. Pajėgumų planavimo (CAP) modulis.

- FIN. Apskaitos ir Finansų Valdymo modulis.

- AST. Ilgalaikis Turtas.

- BUD Biudžetavimo Modulis

- COS kaštų centro apskaitos (COS) modulis.

- PRC. Gamybos sąnaudų apskaičiavimo modulis.

- PRJ Projektų valdymo modulis

- EDI(Electronic Data Interchange) Elektroninių duomenų mainų Modulis.

- AUT(Autiomation) Automatizacijos modulis.

- HCM (Human Capital Module) Žmogiškųjų resursų Valdymo modulis.

- DOC(Document Management) Dokumentų valdymo modulis.

- OLP. Analitinio apdorojimo įrankis / verslo intelekto (Bussiness Intelligence) modulis.

- MNT (Maintenance) Įrenginių Valdymo modulis

- WMS. Išmanusis Sandėlio valdymo (WMS) modulis.

- BPM. Verslo procesų valdymo (BPM) modulis.

- BSC. “Subalansuotų rodiklių" (BSC) modulis.

- ERM. Įmonės rizikos valdymo (ERM) modulis.

Įmonės nuotraukos

digitouch!

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Vytenio g.
Raktažodžiai: Digital sprendimai, internetinių svetainių, e-shop, e-komercija, web reklamos, aplikacijų ir kitų interaktyvių sprendimų kūryba ir gamyba, identitetas, dizainas, programavimas, MVP, ERP sistema

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės digitouch!, UAB (įmonės kodas 301844610) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

Juozo Balčikonio g. 3, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; automatizavimas, automatika; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; medicininė įranga.
„Auriga Baltics“ apima visus užsakomųjų programinės įrangos inžinerijos paslaugų aspektus ir daug dėmesio skiria įterptosioms sistemoms, medicinos prietaisų programinei įrangai, pramonės automatizavimui, IoT ir Big Data sprendimams. Sužinok daugiau apie karjeros galimybes: https://auriga.com/eu/vacancies/
Baltupio g. 71A, LT-08303 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; interneto paslaugos; kita veikla; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB „Edrana Baltic“ – tai viena didžiausių programinės įrangos kūrėjų Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi sudėtingų verslo ir veiklos valdymo sistemų, panaudojant pažangias IT technologijas, kūrime ir diegime, atlieka jų autorinę bei techninę priežiūrą, teikia konsultacijas ir aptarnavimą, vykdo vartotojų mokymų...
Laisvės al. 82, LT-44250 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos.
Esame oficialus CZAR7® e-komercijos sistemos atstovas Europoje. CZAR7® e-komercijos sistema yra Jungtinės Karalystės įmonės CAESAR7® registruotas prekinis ženklas. Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux)...
Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
Lukiškių g. 3-406, LT-02161 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; eksportas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; mokymo kursai; projektavimas; statyba.
Kompanija Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams...