Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trobos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trobos

Atsiliepimai apie Trobos, UAB

Viens, du, turiu!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Trobos, UAB

Kai pirkti tai per diena skelbiat kad pristatot, o kai reikia grazinti brokuota preke tai ignoras.. Puikiai dirbat ???? niekam nerekomendioju
Parduoda prekes ju neturedami ir nieko neinformuodami atsaukia uzsakyma. Nerekomenduoju.
Siuntinyje trūko dviejų prekių - apie vieną buvo iškart pažymėta ir grąžinimą gavau, dėl kitos prekės pranešiau iškart, rašiau dar kelis kartus, bet negavau nei pinigų grąžinimo, nei jokio atsakymo.
Užsakius prekes - pristatytos deformuotose pakuotėse, nors išorinė pakuotė nebuvo pažeista - vadinasi buvo įdėtos jau pažeistos. Toks vaizdas, kad prekes nešęs žmogus parkrito ir sugadino tiek pakuotę tiek prekę. Gražinus defektuotas prekes atgal - kol neparašiau laiško po savaitės laiko (nors buvo kelis kartus skambinta) nebuvo patvirtintas iš pardavėjo pusės prekės gražinimas, nors buvo atgal išsiųsta sekančią dieną ir sistema automatu atsiuntė 2 laiškus apie gautą gražinimą.
Užsakymas 09.10, pristatyta 09.14, išsiųsta atgal 09.15
Deklaruojama per 3 d.d., vėliau atrašyta, kad per 5 d.d.
Šiandien 09.27 - pinigai negrąžinti.
Iš mūsų šeimos vien teigiami atsiliepimai! Kelis kartus užsakinėjome ir viską gavome itin operatyviai. Apie kurjerius taip pat kuo geriausi atsiliepimai. Ačiū!
Neapsigaukite!Padarysit uzsakyma, sumokesite.Jie uzsakyma atsauks ir pinigu negrazins. (Kad pinigus grazina per 5 d.d yra melas).Prekes, kurias bandyta isigyti bet kuriu anot ju nebera ir po siai sienai sekmingai galima isideti i krepseli.Facebooke neigiamus komentarus trina!
Esu pikta, pasibaisėjusi...Užsisakiau prekes 2021.09.19 13val.Paskambino kurjeris.kad Akropolis užminuotas, tad negali surinkt ir pristatyt užsakymo.Sutikau, kad pristatytų sekančią dieną 18-19 val.Vėl fokusas.Nei kurjerio, nei prekių.Paskambinus klientų aptarnavimo tel., paklausiau muzikytės ir kad, , konsultantai užimti, , ir atsijungė.Šiais laikais toks bardakas
Atsiuntę ne tą prekę, kurią užsisakiau, plius pigesnę jokios komunikacijos!
Pirkau vaikui batukus. Teko grazinti, nes batukai buvo per mazi. Preke buvo grazinta po keliu dienu originalioje pakuoteje taip, kaip buvo gauta. Buvo grazinta kurjeriui tuo paciu budu kaip ir buvo pristatyta. Praejo dvi savaites nuo dienos kai preke buvo iteikta kurjeriui (grazinta). Paklausus, kada bus grazinti pinigai uz preke, buvo atsakyta, kad parduotuve dar nepatvirtino prekes. Paprastai prekes nera apziurimos dvi savaites, tad nera nei prekes, nei pinigai uz preke nebuvo grazinti. Buvo pirmas ir paskutinis kartas, kada pirkau is sios parduotuves.
Nerekomenduoju. Pirmąjį užsakymą atšaukė argumentuodami, kad tos prekės nebėra, po savaitės mano atšaukta prekė kaip buvo taip ir buvo jų puslapyje, tik jau su pakelta kaina (beje kainą pakėlė iškart po užsakymo atšaukimo, atšaukė kelios valandos po užsakymo). Galvoju na tebūnie. Gavau ta proga 10 eur nuolaida kitam užsakymui. Na pabandžiui vėl užsisakyti savo norimą prekę su nuolaidos kodu. Skambutis po paros, jūsų užsakymą atšaukiame, nes prekės nėra. Praėjo beveik savaitė po antrojo bandymo atšaukimo, bet kaip ta mano prekė yra jų asortimente taip vis dar yra :)
Daug reklamos, o servizas tragiškas. Siūlė nemaža nuolaida, kai pateikiau užsakyma, pasirode brangiu prekiu neturi ir negausiu. Sutaupiau centus, negana to, su pinigu grazinimu kazkas neaiskaus. Jei neklausi, tai ir nesuzinosi, kad neatgausi atgal uz nepristatytas prekes. Atsiprase ir pazadejo per SAVAITE grazinti.. sorry, bet tikrai baisu, siais laikais, kai toks eshopu pasirinkimas…

Nuolaidu kodai nepradeda, ju jau gavau keleta, bet tikrai grizti neketinu, tai naudos is to nekazka.
Labai gaila, bet jau dvi savaitės (10 darbo dienų) negrąžinami pinigai už prekes nepristatyras pagal pirmą užsakymą ir jau savaitė (5 darbo dienos) negrazinami (negaunu pinigų į sąskaitą, iš kuriis apmokejau užsakymą) pinigai už prekes nepristatytas pagal antrą užsakymą.
Klientų aptarnavimo specialistai vis žada perduoti problemos sprendimą atsakingiems darbuotojams.
Nepristatė pusės užsakymo, kurjeris nežino kokių prekių trūksta. Paskambinus, manęs klausia kokių prekių negavau? Sakau norėčiau kad jūs man pasakytumėte, už kokias prekes atgausiu pinigus, iš lempos šauna, - aha, matau, negavote šito, šito ir šito... Nepataikė, supratau kad pinigų nebeatgausiu nes net nežino už kokias prekes man turėtu grąžinti pinigus. Reziume, nepristatė net druskos, paprastos druskos, nes maximoje dabar jos nėra. Paskaičiuoja kuriai sumai apgaus, pvz 10€ ir tai sumai prekių nepristato, ne dėl to kad jų nėra parduotuvėję. Susitarkite ką meluojate, kurjeris žada kad pinigus grąžins iškarto, telefonu jau žada per 5d.d. Bet nežino už kokias prekes. a*******i.
Tragiškas klientų aptarnavimas, nerekomenduoju.
Nesusidekit, meluoja, saiposi, apgaudineja ir galiausiai ignoruoja.
Lygiai ta pati situacija, užsakiau prekes, apmokėjau, iš OPAY atėjo pranešimas, kad mokėjimas įvykdytas, pinigai nuskaityti.
Toliau po 2 val el. paštu ateina kitas pranešimas, kad užsakymas atšauktas. Nei, kas atsitiko, nei kodėl, jokio paaiškinimo.
Nei pinigų, nei prekių. Paskambinus vadybininkė pasakė, kad užsakymas atšauktas, kodėl neaišku. Pinigai turės būt grąžinti per 5 d.d. Taigi laukiam kada grąžins bent pinigus.
Nepatikima parduotuvė, daugiau tikrai nepirksiu.
Nuvylė ir labai pavedė!!! Ruošiausi šventei ir užsisakiau produktų būtinų mano patiekalam ir trūko net 5 pozicijų! Išsisukti iš tokios padėties jau nebuvo kaip. Paskambinau aiškintis kur mano produktai ir kodėl neinformavo, kad neturi. Gavau atsakymą kad jie neprivalo pranešti ir nepraneša jei neturi kažkokių produktų iš maximos.
Pritariu žemiau pasisakiusiems - prekiauja prekėmis, kurių neturi. Dėl 3 prekių iš Ermitažo bent paskambino prieš 2 valandas iki pristatymo pranešti, dėl 2 prekių iš Maximos net neinformavo, jų tiesiog pirkinių maišuose nebuvo, tad turėjau skambinti (neįmanoma prisiskambinti) ir rašyti pati. Tuomet teikėsi informuoti, kad Maximoje jų tiesiog nebuvo.
Labai nekokia patirtis, nerekomenduoju gaišti savo laiko. Yra pilna kitų patikimesnių panašaus pobūdžio paslaugų.
Klientė 2021-03-19 19:20:13
Dar tik pradejo veikla, o dirba neatsakingai ir nesaziningai. Prekes pardavineja, kuriu ne neturi.
Apmokejau uzsakyma, o tada po geros valandos sulaukiau skambucio, kad Ermitazas bulviu tarkavimo masinos neturi. Patikrinau, svetainej trobos.lt vis dar galima isigyti. Apsilankiau Ermitazo psl., tarkavimo masinu toje parduotuveje vis dar yra. Tik kaina jau kita.
O ir zadetu puodeliu taip pat nebera (dovanos).
Apgailestaujame dėl jūsų situacijos. Minėtos akcijos pasisekimas buvo labai didelis ir kai kurių prekių, turėjusių itin patrauklias nuolaidas, greitai neliko. Kai prekybininkai neturi prekės pasiūloje, visuomet apie tai informuojame klientą ir grąžiname pinigus už prekes.
Klientė 2021-03-19 19:20:13
O ir zadetu puodeliu taip pat nebera (dovanos).
pritariu klientei, parduoda prekes kuriu neturi. apie savo teikiamas paslaugas nieko nezino, trumpai tariant mazvaikiu kontora, niekam nepatariu prasideti ir gaisti savo laiko.. patarimas trobos.lt, pasiruoskit namu darbus pries startuojant! o dbr seskit, kuolas!
O ir zadetu puodeliu taip pat nebera (dovanos).

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

"Facebook" tampa "Meta", pagal "metavisatos" versiją
"Facebook" tampa "Meta", pagal "metavisatos" versiją 10-28 22:25
"Facebook Inc." oficialiai paskelbė, kad keičia pavadinimą į "Meta", akcentuodama siekį didžiausią pasaulyje socialinį tinklą paversti vadinamąja "metavisatos" bendrove.
"Inter RAO" ketina kreiptis į EK dėl Lietuvos jungties su Baltarusija pralaidumo 10-28 19:53
Rusijos elektros prekybos monopolininkė "Inter RAO" ketina kreiptis į Europos Komisiją (EK), kad ši įvertintų vienašališką Lietuvos sprendimą apriboti jungčių su Baltarusija pralaidumą.
ES kaltina Rusiją naudojant dujų eksportą kaip geopolitinį ginklą prieš Moldovą
ES kaltina Rusiją naudojant dujų eksportą kaip geopolitinį ginklą prieš Moldovą 10-28 19:52
Europos Sąjungos užsienio politikos vadovas ketvirtadienį apkaltino Rusiją, kad ši savo gamtinių dujų eksportą naudoja kaip "geopolitinį ginklą" ginče su Moldova, ir pažadėjo tolesnę Bendrijos...

Koks Jūsų manymu būtų teisingiausias sprendimas?

Google 2928,55 +4,84%
Microsoft 323,17 +4,21%