Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Transalda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Transalda

Atsiliepimai apie Transalda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Transalda, UAB

Labai, labai siaubyngai dirbantis darbuotojai. Niekam nepatariu tvarkytis automobilio. Asmeniškai man, keisdami atitinkama detale, išdraskė-nulaužė laikiklius, varštus (motoro dalyje). Baisus bendravimas su klientu (ignoravimas).
UAB Šiaulių tauro statyba
2018-11-12 14:16:36 IP 84.15.183.199
Taisiau mašiną. Remontas užtruko 30 min., kadangi aš laukiau, tai laikas sugaištas aiškus, tačiau skaičiuoja už 1, 5 val darbo, kaip suprasti tokius skaičiavimus. Įkainis už valandą 37, 19 Eur. plius PVM.Sąskaitoje turi atsispindėti tikslus matavimo vienetai ir tiksli kaina už sugaištą laiką. Turinys turi atitikti tikrovę, o ne aiškinti, kad taip turi būti, tai meistro kompetencija, kad greitai dirba. Jeigu įkainis nustatytas už darbo valandą tai meistras ir suinteresuotas kuo daugiau atlikti darbų, o vadybininkas neprivalo iš kliento kišenės traukti darbu nepadengtų pinigų. Bendrovės vadovas turėtų labai rimtai peržiūrėti vadybininkų darbą, gal jų per daug, kad reikia tokiu būdu užsidirbti atlyginimą.
Pas juos keiitem vw grandine, po kokiu 20000 km pradejo trukciot vaziuojant, atvaziavom sakom paziurekit tai pradejo isvedziot tipo tepalus gal nekeitet dar kazka mykt, s*******o kontoros lygis.Cia kas sefas taip liepia su klientais bendraut?
Sveiki, teko lankytis servise, nu nepatariu niekam ten kojos kelt, nenusimano vadyba absoliuciai nieko, asiliuku kompanija, puse masinos isarde ir nieko napadare tik pinigus pasieme ir viskas, nu zodziu nerizikuokit, bo pasigailesit, kitam servisiuke zmones nustate iskart ir gedima pasalinau, geriau jau i garaziuka vaziuot, ne pas juos!!!
Bendravome su šita įmone nuo 2005 metų, nes tuo metu įsigijome naują VW Caddy markės automobilį.
Jau po 8 000 km pradėjo bildėti priekio kairės pusės važiuoklė, rankinis stabdis nebeveikė. Servisas nelabai norėjo pripažinti šito fakto, bet po ilgų diskusijų galiausiai įsitikino ir panaikino gedimą nemokamai, kadangi perkant automobilį buvo suteikta 3 metų garantija.
Nuo šito fakto ir prasidėjo mūsų VW Caddy vargo kelias.
Kas labai nedidelį pravažiuotų kilometrų tarpą, reikėdavo keisti vadinamą kairės pusės granatą arba jos guminę apsaugą.Iš tikro, matyt, buvo kažkoks gamybinis brokas, bet UAB "Transalda" servisas, VW atstovai Šiaulių mieste, kategoriškai tai neigė ir vis stengdavosi įtikinti mus, kad tai mūsų, t.y. kliento kaltė, kad mes nemokame elgtis su jų VW ir aplamai tik kabinėjamės prie jų "elitinio"serviso ir nuostabaus VW Caddy.
Kaip garantijos metu, paprašėme surašyti defektinį aktą dėl minėto gedimo, UAB "Transalda" servisas nematė prasmės tai daryti, paaiškindami, kad tai blogos padangos (pirkome pačių jų servise po 400lt už 1 vnt.), ar dar kas nors kaltas, bet tik ne VW Caddy gamintojas ar jų atstovas.
Pasibaigus išgirtąjam, perkant naująjį VW Caddy, garantiniam servisui, už visus tos pačios problemos gedimų šalinimus mokame mes.Negana to, UAB"Transalda" serviso vadybininkai vietoje originalios VW gamintojo detalės įdėjo į automobilį neoriginalią, o pastarąjai pravažiavus tik apie 5000 km ir atsiradus vėl gedimui, pasiūlė pakeisti į originalią, bet... kadangi VW Caddy dabar yra įdėta neoriginali, tai originalios kaina būtų tik kokie 1500 lt. Tikras pasityčiojimas iš kliento.
Net akomuliatorius, kuris buvo vėliau pačios gamyklos gamintojos pripažintas kaip gamybinis brokas neatlaikęs garantinio laikotarpio, UAB"Transalda" serviso buvo išgirtas, o klientas buvo mindomas su purvu, nes išdrįso paprieštarauti jų "elitinei" nuomonei.
Aukščiausiasis pikas su šita įmone buvo pasiektas, po kliento pasiteiravimo, kodėl triukšmas ir vibracija stabdant priekyje po UAB"Transalda" atlikto darbo ir apmokėtų tūkstantinių sąskaitų, klientas buvo išvadintas "ereliu" ir t.t. - UAB"Transalda" serviso vadybininko.
Nebeturiu nieko pridurti, bet tik kreiptis į vartotojų teisių gynimo tarnybą ir palinkėti UAB"Transalda" klientams didžiulės sekmės bendradarbiavime su VW atstovu Šiaulių mieste.

Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
UAB "Fakto" autocentras
FaktoAuto

Adresas: Laisvės pr. 1, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
"Fakto" autocentras yra vienas didžiausių ir moderniausių Nissan centrų Baltijos šalyse. Sostinės Laisvės prospekte įsikūrusio "Nissan" autocentro „Fakto Auto" plotas sudaro 3000 kvadratinių metrų, iš kurių 550 m² skirta prekybos salonui. Lietuvos atstovybė „Fakto Auto", kuri laikoma didžiausiu ir moderniausiu...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%