Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tofera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tofera

Atsiliepimai apie Tofera, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tofera, UAB

zaidejas 2020-12-13 01:05:51
s*******o kontora. Nori pazaist, pazaisim. ;p
Saugokites situ a******u. Nors dauguma cia papuola jau prarade pinigus. ;/
Durniu ir baznycioj musa, miela ponia
PAPČIULPK.LT Pavadinkit savo "el. parduotuve". Manau labiau tiktu ;)
Negavau siuntos nors ji apmokėta. Sintinėja pas pardavėja
Pirkau šviestuvus ledinius lauko pašalo išvis nebedega sugalvojau grazinti viena ydejau paštu išsiunčiau nei pnigu gavau nei šviestuvo 10eu kaip y šikna siuličiau iš šitos firmos nieko nepirkti nes busite patys Pčiupti
s*******o kontora. Nori pazaist, pazaisim. ;p
Saugokites situ a******u. Nors dauguma cia papuola jau prarade pinigus. ;/
Ona STRELCIUNIENE
2020-12-01 12:21:20 IP 28m9tv2d
grazinkit pinigus uz grazintas poliravimo sukas 42eurai kaip jums negeda sena zmogu apgaudinet
Pirkau modernias valymo šluotas net 2vnt. - tikra tragedija... išsipakavau vieną ir tik išbandžiau - JI VISAI NIEKO NEŠLUOJA IR TUO LABIAU ŠIUKŠLIŲ NESURENKA... Dabar jos nepriima, nes išpakuota... š*******o kontora, kuri prekiauja nekokybiškomis prekėmis... O tie kurie rašo teigiamus atsiliepimus, tai tikriausiai darbuotojai...
Do 2020-11-17 19:26:28
SVARBU!

Sveiki, visi kas nukentėjote nuo betkokios įmonės galite kreiptis (dažniausiai per 6 mėn) į savo banką per kurį pervedėte pinigus (net jei mokėjote kortele), tai yra daug efektyviau nei kreiptis į Vartotojų teises. Bankas turi galimybę grąžinti jums pinigus, bei išieškoti tiesiai iš pardavėjo banko. Jei prekė nekokybiška išieškos pinigus iš pardavėjo banko, o toliau jie ten patys dealins, kaip jau pardavėjas atsiskaitys su savo banko.

Taip pat Lietuvoje pirkėjas turi 14 dienų persigalvojimui, ir jei nenori prekės, jis gali betkada 14kos dienų bėgyje jos atsisakyti. Neatsiėmus prekės, siuntos siuntimo kaštus turi apmokėti pardavėjas. Atsiėmus prekę, bet gąžinant per 7 dienas nuo gavimo, pirkėjas turi apmokėti tik siuntimo kainą į vieną pusę (arba siuntimo, arba grąžinimo). Šios įmonės atveju jie privalo grąžinti sumą už prekę, bei grąžinti sumą sumokėtą už siuntimą. Daugiau galite pasiskaityti čia angliškai apie Europos sąjungos nuostatus: https://www.out-law.com/page-10919
Kaip tik šiuo metu uždaviau konsultantui klausimą, kaip apmokės siuntimo išlaidas. Nes tik dėl jų kaltės gavau ne tas prekes. Bet komunikacija tragiška. Tikras laiko tempimas. Susiskambinti nėra kaip, į elektroninius laiškus atsakinėja vangiai, Laikas eina kliento nenaudai. Užsakiau kalėdines girliandas vienos spalvos, atsiuntė kitos (nes, matot, jie šiemet jau nebeturės mano norimos spalvos), nors sąskaitoje mano norimos spalvos girliandos įrašytos. Net neperspėjo, būčiau neatsiėmusi prekės. Dabar sumokėta ir už prekes, ir užsiuntimą. Sausai atrašė, atsiųskit atgal. O kas apmokės siuntinėjimo išlaidas? Ir kada? Nors kaltė yra tik pardavėjo. Aišku, nenusileisiu ir tokių bandymų sukčiauti nepakenčiu. Bet jau matau, kad tai kainuos daug laiko ir nervų. Todėl dėl ramesnio švenčių laukimo, geriau apeikite ratu šią elektroninę parduotuvę "Pačiupk". Nes mano pinigus jie jau "pačiupo", o kada pavyks išsiplėšti, neaišku.
Gal galite parašyti, kokia forma kreiptis į banką?
SVARBU!

Pirkau merino vilnos šlepetes - labai patenkintas. Nešiojant jas namuose - niekada nešąla kojos, o kas geriausia, kad nešlampa, kaip palyginti su kitomis šlepetėmis ar kojinėmis... Perku dar ir prieš šventes visada draugams. Šie irgi sakė, kad šlepetės labai patinka. :) (jei netingite pasilenkti, kad šlepetes apsimaut ir nusimaut - rekomenduoju pirkti šlepetes su auliuku, nes žymiai patogiau nešioti) :) Rekomenduoju.
Jolita 2020-09-14 12:55:02
Atsargiai su šita įmone. Prekės nepristatė, o pinigų reikalauja. Dar buvo bandymas išsiaiškinti nesusipratimą, tai pasiūlė advokatą samdytis. Prekė kainavo 12 eurų). Skaitykite atidžiai sutartį. Pasirodo galima prekės negauti, bet susimokėti vistiek reikės).
Ne per rekvizitus reikia klausti.)
Jolita 2020-09-14 12:55:02
Nebūna tokių dalykų, ponia. Prekę jie išsiuntė, tačiau Jūs jos nepriėmėte arba nurodėte klaidingą pristatymo adresą (arba kitus kontaktus nurodėte klaidingai). Ar klystu?
Kainos tikrai mazos ir atveze laiku, viskas labai gerai
Preke uzsakiau internetu.Apmokejau pavedimu.Taip, preke pristate, kazkoks jaunuolis su nuosavu automobiliu.Jokios apmokejimo saskaitos, garantinio lapo prekei ir aprasymo instrukcijos lietuviu kalba net nepateike.Padave ir dingo.Gerai.Del garantinio seip netaip susirasiau internetu, nes telefono pasiteiravimui nera, atrase kaskas, kad garantinis, tai uzsakymo numeris ir padarytas pavedimas.Jie tai mato.Ir stai, po poros menesiu sugenda mano pirkta preke.As kreipiusi i ju garantini intenetu, nurodau uzsakymo numeri, pinigu pervedino data i ju saskaita ir tylu.Niekas man nieko neatsako, nors ju garanitineme puslapyje parasyta, butinai atrasysime per tris dienas, o gal ir greiciau.Eilinie apgaule perkant sitoje el.parduotuveje.Bukite atsargus.
labai gera parduotuve, o konsutantas Martynas tai jauciasi tikrai savo srties profesionalas. drauges pamate tai pirmadieni uzsakysiu dar
preke užsakiau, jie jos net nesiteikė pristatyt, po to pradejo pinigu reikalaut!!!
patarimas visiems nepirkite iš šios apgavikų kontoros nes po to turėsite bylinetis teismuose ir policijose pinigų jie nesiteikia vartotojų teisių ginčą pralaimėjo bet pinigų iki šiol nesiteikią gražinti ieškodami preteksto neatiduoti pinigų nors vartotjų teisių išvaduose parašytą kad jie pardavinėją netinkamas naudoti prekes brokuotas TEISYBĖ AKIS BADO KAD JIE TYČIA NENORI PINIGŲ GRAŽINTI TIK TUO PRETEKSTŲ KAD BLOGAI ATSILIEPIAU AOIE JŲ ĮMONE
SITA APGAVIKU KONTORA EILINI KARTA PINIGU NEGRAŽINO PREKES PASIIMĖ BET LAIŠKO EL.SULAUKIAU KAD NEVA DIREKTORIUS MAN PINIGU NEGRAŽINS TIK TODĖL KAD DRĮSAU BLOGAI ATSILIEPTI APEI JO ĮMONĘ MAN KAIP KILIJENTEI TYČIA KERŠTAUJAMA PAVIEŠINU LAIŠKĄ IR VARTOTOJŲ TEISIŲ VERTINIMO IŠVADA KAD PREKĖS BUVO BROKUOTOS IR JAU PAIE METUS LAIKO NEGALIU ATGAUTI PINIGU PERDUODU JUOS Į POLCIJA IR KITA SAVAITE KREIPIUOSI Į TEISMĄ VISĄ LAIKA PRISIGALVOJA NAUJU PRETEKSTU KAIP PINIGŲ NEGRAŽINTI BLOGI ATSILEIPIMAI NAUJAS PRETEKSTAS PINIGŲ NEGRAŽINTI GĖDA PAČIUPK.LT ADMINISTRACIJAI ATSIPRAŠYTŲ KLLIJENTŲ UŽ TOKIAS ŠŪDINAS BROKUOTAS PREKES
Pirkau, viskas gerai ir patikima
eilini karta apgaudinėja žmones per dvi savaites man išsiuntus siuntą 2020 07 10 d. prekes bandant grąžinti atgal iki šiol per dvi savaites UAB torefa nesiteikė šitų gražinamų prekiu pasiimt visisškai nesiskaito su savo klijientais atgal galite matyti kaip UAB Torefa žaidžia su savo klientais mausto juos ir apgaudinėja mano kantrybės nebandykite nes pati nuvažiuosiu tada i Vilniu kontoroje tas prekes jums įgrūsiu į dantis tas prekes ir kitą savaite su tom vartoju išvadom perduosiu jus policijai už apgaudinėjimus ir teismui gana žaisti su manimi čia ne vaikų darželis pasiimkite prekes kurias grąžinti išsiunčiau. Matyt patys prašotes problemų paduosiu ir į teismą ir į policiją už jūsų apgavyste gana man tu žaidimų jeigu gražiuoju nesiteikiate tų prekių pasiimti ir pinigų gražinti už savo parduotą šūdą brokuotą kiek galimą šitaip žmones apgaudinėti vedžioti už nosies. aš jus pr policijas ir teismus užtampysiu jeigu man pinigu negražinsite ir nepasiimsite savo broko atgal.
JEIGU NEGRAZINS PINIGU BUS ISVIESINTOS ISVADOS VARTOTJU TEISIU TARNYBOS KAD BROKUOTAS PREKES PARDAVE NETINKAMAS NAUDOTI DAUG KA JIE CIA RASO PRIDENGDAMI KITAIS VARDAIS BANDO MANE SUKOMPROMITUOTI CIA a*******i KAIP RETA NEPIRKITE IS SITOS IMONES NES BUSITE PAGAUTI KAIP IR AS BUVAU APGAUTA IR NEDUOK DIEVE JUMS POTO PO VARTOTJU TEISES TAMPYTIS BYLINETIS SU JAIS TEISMUOSE O MANO PAVARDE SITIE BRUDAI NETUREJO TEISES VIESINTI O JEIGU JAU PRADEJO VIEISNTI MANO KAIP KLIJENTE DUOMENYS TAI PAVIESINSIU ISVADAS IS VARTOTOJU TEISIU TARNYBOS KAD PREKES BUVO NEKOKYBISKOS IR BROKUOTOS IR TEGUL VISI ZINO KOKIOS KOKYBES JIE PREKES PARDAVINEJA NEZAISKITE SU MANIMI NEGRAZINSITE TU 30 EURU IKI MENESIO GALO GALESITE DENGTI SIMTINES ISLAIDAS TEISMUI BUS PRITEISTA IS JUSU
AS JUOS I TEISMA PERDUOSIU IR PRISITEISIU NETIK TA SUMA BET GALES DENGTI IR TEISMO ISLAIDAS JEIGU IKI MENESIO GALO NESITEIKS PASIIMTI REGISTRUOTOS SIUNTOS GRAZINTU PREKIU NEBEZAISKITE SU MANIMI NES NETIK TUOS 30 EURU GALESITE MOKETI BET IR TEISMO ISLAIDAS POROS SIMTU EURU ATLIGINSITE JUS ESATE GINCO PRALAIMEJUSI SALIS YRA ISVADOS KAD JUS PREKES PARDAVETE MAN BROKUOTAS NETINKAMAS NAUDOTI TAD JEIGU NENORITE KAD IKI MENESIO GLAO PADUOCIAU IESKINI NESKITE SAVO PASTURGALI I PASTA IR PASIIMKITE TAS GRAZINTINAS PREKES NES MNAO KANTRYBE TURI RIBAS CIA PASKUTINIS ISPEJIMAS UAB TOREFAI KIEK GALIMA SITAIP ZAISTI VARTOOTJU TEISIU GINCA LAIMEJUS IRGAVUSA NUTARIMA KAD PINIGUS PIRVALO GRAZINTI JIE IR TOLIAU NESITEIKIA GRAZINTI PINIGU BEI PREKIU GRAZINTINU PASIIMTI IS PASTO KIEK JUS DAR ZMONES TAIP VEDZIOSITE UZ NOSIES s*******o KONTORA NEDAUGIAU PAIE SITA IMONE GALIU PASAKYTI JEIGU NORITE BYLINETIS TEISME IR MOKETI SIMTINES ISLAIDAS TEISMUI DENGTI PRASAU O JEIGU NENORITE GRAZINKITE PINIGUS KUR JUS IPAREIGOJO TAI PADARYT VARTOTOJU TEISIU TARNYBA
vartotoju teises mane informavo kad tai neju komentaras o sitos imones kuri pardavineja brokuotas prekes ir pinigu nesiteikia grazinti o siuntiniai grazinamos prekes stovi paste po menesi ir grizta net neiteikti perduopdu juos i teisma kadangi laimejau varottoju teisiu ginca bet sitie a*******i man iki siol nesiteikia pinigu grazinti ir prasome nerasineti apsimetineja vartotoju teisiu tarnyba nes pati tarnyba pasake kad jokiu komentaru internete neviesina ir duomenu neteikia tretesiems asmenims apie mane cia pakomentavo uab torefos atstovai siekdami mane sukompromituoti viesai
Užsisakiau po ilgo laikos pertraukos, tiek anksšiau tiek dabar viskas patiko, prekė tikrai labai gera, nesigailiu ir tikrai REKOMENDUOJU KITIEMS. Linkiu sėkmės darbuose, dar kartą ačiū už konsultaciją ir patarimus.
lABAI GEROS PREKES IR ATVEZET GREITAI
Labai daug naudingu prekiu, ir atvezat visada laiku
Perku ne pirma karta, viskas labai gerai.
Tikrai nenusivyliau, labai gera parduotuvė.
Pati leviausia internetinė parduotuvė, patariu nepirkit nieko, žadėjo per 4 d. D pristatys o pristatė po dviejų savaičių, kai man reikėjo skubiau tos prekės, ne paėmiau tai liepė susimokėt siuntimo išlaidas 10euru dar pradėjo gasdint su anstoliais naikint tokias parduotuves
Kas neatgaunate pinigu, rasykite pareiskima per e-policija. Mums tik tokiu budu pavyko susigrazinti pinigus.
Noriu padekoti uz greitai pristatytas prekes, pagal kainas nesitikejau kazko labai rimto bet tikrai matosi kokybe gera.
Žmones, būkit protingi. Nepirkit nieko iš šios įmones.
Aš irgi buvau apgauta. Vieną prekę užsisakai, o gauni visai kitokią.
Ieva90 2020-05-14 16:25:15
Gerbiami zmones va kokios kokybes man pardave prekes puse metu pinigu uz broka negražina pinigu vyksta ginčai su vartotoji teisiu tarnyba prodesiu ir video kad žinotumete kaip jie apgaudineja žmones ir koki broka kiša kurio negalima naudoti
Mano patarimas NPEIRKITE IŠ TU APGAVIKU NIEKO gausite toki šuda pinigu atgauti nesitikekite
Grąžinkite prekės pardavėjui ir pinigus jums grąžins. O sprendžiant iš to kaip bendraujate su pardavėju, akivaizdu problemas reikėtų spręsti nuo jūsų pačios.
Şi imone pardave man brpkuota sluota ir keptuve puse metu per vartotoju teisiu tarnyba gincinausi kad grazintu pinigus ginca laimejau bet pinigu iki šiol už broka nesiteikia gražinti
Prieš užsakant prekę paskambinau, atsiliepė moteriškė, patikino mane, kad prekę tikrai gausiu iki Kalėdų, jei užsakysiu tą pačią dieną. Prekė buvo išsiųsta gerokai po kalėdų. Pora dienų po prekės padėjimo į paštomatą, gaunu skambutį iš tos pačios moteriškės. Pasakau, kad prekę pristatyti pavėlavo ir aš jos neimsiu. Iš moteriškės lūpų pasipila grąsinimai, bandymai įbauginti išgalvotomis nuobaudomis (kažkokios Omniva taisyklės, dėl kurių paskambinau į patį Omniva ir mane patikino, kad tokių taisyklių nėra). Nežinau, ką tokio padariau, kad nusipelniau riksmų iš ragelio su grąsinimais ir melais.

Po beveik pusės metų gaunu elektroninį laišką su "skola", kurią turiu sumokėti per savaitę. Na kaipgi kitaip, jei ne vėl su nepagrįstais grąsinimais. Tegu paspringsta savo 4€ "administravimo mokesčiu". Sunku patikėti, kad tokia a******ų kontora dar kažkaip sugeba egzistuoti civilizuotoje valstybėje. Manau, kad turiu užtektinai pagrindo paduoti juos į teismą ir prisiteisti kompensaciją už moralinius nuostolius, bet neturiu nei laiko, nei nervo terliotis su tokiais bestuburiais.
Uzsisakiau katinui draskykle, labai greit gavau, lygiai tokia pati kaip nuotraukoje;) jokiu nusiskundimu:) tik galetu platesnis buti nes labiau ten pritaikyta mazam katinui:)bet isispraude maniskis:)
Pirkau prekę iš, , Pačiupk". Atsiųsta prekė buvo brokuota. Ir prasidėjo... Gražinau atgal. Kelias savaites tikino, kad dar negavo grąžintos prekės, nors siuntos numeris rodė, kad ji atsiimta. Man pateikus visus reikiamus dokumentus elektroniniu paštu vistiek buvo delsiama grąžinti pinigus už prekę. Buvau nuolat maitinama pažadais. Vienintelis pliusas šioje firmoje, tai moteris- konsultantė. Ji mandagiai, , maitina" pažadais. Žodžiu pavadinimas, , Pačiupk" tikrai atitinka realybę. Pačiumpa ir nepaleidžia!!!
Prekės prieš išsiunčiant nėra tikrinamos. O tai reiškia, kad čia lengvai galite įsigyti broką. Man patinka apsipirkinėti internetu, tačiau šios firmos niekam nerekomenduoju!!!
Kristina Kareivienė 2019-12-19 10:33:53
Esu petenkinta užsakymu. Nors perskaičiau atsiliepimus ir bijojau, kad prekių negausiu iki Kalėdų, arba jos bus nekokybiškos. Viskas buvo labai gerai. Taip pat paskambinusi telefonu, bendravimas buvo labai malonus. Nors iš karto neprisiskambinau, tai po kiek laiko darbuotoja pati man paskambino. Dėkui už puikų aptarnavimą. Linkiu sėkmės. Gerų švenčių.
Sveiki, kokiu nemureiu skambinote?
Kristina Kareivienė
2019-12-19 10:33:53 IP 2dem1fo0
Laba diena. Jeigu kas skaitote atsiliepimus, tai tikrai nepirkite šioje parduotuvėje. Užsakia prekę, kokią mačiau internete, atsiuntė visai kitą, mažesnius apie du cm. Jiems atrodo, kad tas pats. Kitose parduotuvėse mažesni parduodami pigiau. Kai renkiesi prekę matai viena, o kai gauni visai kitą. Be to, aš tą prekę jau esu įsigijusi ankščiau, todėl galiu palyginti. Labai nusivyliau, daugiau net neatidarinėsiu to puslapio. Žmonių apgaudinėjimas. Dabar galėčiau grąžinti, bet grąžinant aš turėsiu apmokėti grąžinimo išlaidas. Jei tai jūsų klaida, turėtumėt pasiimti nemokamai. Tiek žmonių skundžiasi, bet jiems tas pats, nes jokio, net vadybinko telefonu nerasi. Vienas atsakymas, kad rašytume, tai jie ir atsirašinėja.
Trakų turizmo informacijos centras
2019-11-27 15:08:00 IP 2e7r3q9d
Raku 2019-11-27 14:42:20
Kodėl nusprendėt, kad aš čia dirbu? :D aš tik parašiau, kad pati esat kalta. Nustokit kaltinti kitus, jei pati nemokat naudotis internetu.
Tokius kaip Jūsų žsakinius -praktiškai pažodžiui girdėjau telefonu. Nesunku išsiaiškinti iš kur rašyta:-)) Lai kiekvienas dirba savo darbą laiku ir kokybiškai.
Trakų turizmo informacijos centras 2019-11-27 07:57:33
Atsakymas rodo įmonės veidą:-)) Ką čia ir be pridėsi. Sąskaitą prtversime pateikt per VMI ir Vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Šiandien baigiasi antroelektroninio kreipimosi į Jūsų buhalteriją terminas - 3d.
O lankytojai paskaitę atsiliepimus ir Jūsų reprezentatyvų atsakymą - bėgs nuo Jūsų įmonės kaip nuo maro.
Trakų turizmo informacijos centras
2019-11-27 07:57:33 IP 2e7r3q9d
Raku 2019-11-27 00:03:21
Nuo žioplumo vaistų nėra. Viskas ten nuosekliai nurodyta, neieškokit kaltų. Pati žioplė ir dar kitus kaltina. Dirbusi esu klientų aptarnavime 9 metus ir nuo tokių kaip Jūs vemt verčia. Pasaulio bambos. Ir po ia direktore, turėtumėme žinoti, kad TAIP kiekviena įmonė turi savo terminus, ne Jūs juos diktuojate.
Laima Balčytienė 2019-11-25 12:19:39
Ir vėl rašau dėl užsakymo nr. 195213.
Prisiskambinti neįmanoma.
Atsakė telefonu iš karto kai paspaudžiau 1 - t.y. lyg norėdama užsakyti prekę.
Tuomet nelabai turinti kompetencijos pagyvenusi moteriškė dar apkaltino, kad neuždėjau kažkur užsakyme varnelės - nors rekvizitai buvo pateikti sąskaitai faktūrai išrašyti ir sąskaita yra kaip garantinio aptarnavimo priedas.
Atsakovė neleido kalbėti - vis auklėjo mane, kad dar kalta, likau.
Esu įmonės vadovas ir puikiai žinau, kaip turi dirbti darbuotojas, priimantis telefono skambučius. Paprašiau kuo skubiau - ens ir taip laukiame 10 dienų - telefono operatorė atsakė, - nenurodinėkite mums terminų.

Kadangi buvo siųsta užklausa jau kelis kartus, o nesulaukiu nuo jau virš 10 dienų - laukiu sąskaitos faktūros el.paštu trakaitic@trakai.lt iki 2019 11 26 d. - kitu atveju būsiu priversta kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarpnybą. Visi susirašinėjimai yra išsaugoti. - todėl bus kimtasi ir kitų viešumo priemonių.

Gražios dienos linkėdama,
Direktorė
Trakų Turizmo informacijos centras
Karaimų g. 41, LT-21104 Trakai
Tel.: + 370 528 51 934
trakaitic@trakai.lt
www.trakai-visit.lt
www.exploretrakaivilnius.lt
Pirkau stilinga sieninį laikrodį, labai gražiai atrodanti. Gavau tik detalės, kurias dar reikia mokėti surinkti.... labai nusivyliau. Negavau to, kas parodyta... Gaila.
2019-11-25 12:19:39 IP 2e7r3q9d
Ir vėl rašau dėl užsakymo nr. 195213.
Prisiskambinti neįmanoma.
Atsakė telefonu iš karto kai paspaudžiau 1 - t.y. lyg norėdama užsakyti prekę.
Atsakovė neleido kalbėti - vis auklėjo mane, kad dar kalta, likau.

Gražios dienos linkėdama,
Direktorė
Trakų Turizmo informacijos centras
Karaimų g. 41, LT-21104 Trakai
Tel.: + 370 528 51 934
trakaitic@trakai.lt
www.trakai-visit.lt
www.exploretrakaivilnius.lt
Pirkau vazduo registratuoriu bet jis neveikia ka daryti

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Vnukovo oro uoste – karinė padėtis
Vnukovo oro uoste – karinė padėtis 01-17 18:25
Vnukovo oro uoste – karinė padėtis, taip socialiniuose tinkluose liudininkai, susirinkę į oro uostą pasitikti iš Berlyno grįžtančio Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno, apibūdina...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%