Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tofera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tofera

Atsiliepimai apie Tofera, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Tofera, UAB

Labai daug naudingu prekiu, ir atvezat visada laiku
Perku ne pirma karta, viskas labai gerai.
Tikrai nenusivyliau, labai gera parduotuvė.
Pati leviausia internetinė parduotuvė, patariu nepirkit nieko, žadėjo per 4 d. D pristatys o pristatė po dviejų savaičių, kai man reikėjo skubiau tos prekės, ne paėmiau tai liepė susimokėt siuntimo išlaidas 10euru dar pradėjo gasdint su anstoliais naikint tokias parduotuves
Kas neatgaunate pinigu, rasykite pareiskima per e-policija. Mums tik tokiu budu pavyko susigrazinti pinigus.
Noriu padekoti uz greitai pristatytas prekes, pagal kainas nesitikejau kazko labai rimto bet tikrai matosi kokybe gera.
Žmones, būkit protingi. Nepirkit nieko iš šios įmones.
Aš irgi buvau apgauta. Vieną prekę užsisakai, o gauni visai kitokią.
Ieva90 2020-05-14 16:25:15
Gerbiami zmones va kokios kokybes man pardave prekes puse metu pinigu uz broka negražina pinigu vyksta ginčai su vartotoji teisiu tarnyba prodesiu ir video kad žinotumete kaip jie apgaudineja žmones ir koki broka kiša kurio negalima naudoti
Mano patarimas NPEIRKITE IŠ TU APGAVIKU NIEKO gausite toki šuda pinigu atgauti nesitikekite
Grąžinkite prekės pardavėjui ir pinigus jums grąžins. O sprendžiant iš to kaip bendraujate su pardavėju, akivaizdu problemas reikėtų spręsti nuo jūsų pačios.
Şi imone pardave man brpkuota sluota ir keptuve puse metu per vartotoju teisiu tarnyba gincinausi kad grazintu pinigus ginca laimejau bet pinigu iki šiol už broka nesiteikia gražinti
Prieš užsakant prekę paskambinau, atsiliepė moteriškė, patikino mane, kad prekę tikrai gausiu iki Kalėdų, jei užsakysiu tą pačią dieną. Prekė buvo išsiųsta gerokai po kalėdų. Pora dienų po prekės padėjimo į paštomatą, gaunu skambutį iš tos pačios moteriškės. Pasakau, kad prekę pristatyti pavėlavo ir aš jos neimsiu. Iš moteriškės lūpų pasipila grąsinimai, bandymai įbauginti išgalvotomis nuobaudomis (kažkokios Omniva taisyklės, dėl kurių paskambinau į patį Omniva ir mane patikino, kad tokių taisyklių nėra). Nežinau, ką tokio padariau, kad nusipelniau riksmų iš ragelio su grąsinimais ir melais.

Po beveik pusės metų gaunu elektroninį laišką su "skola", kurią turiu sumokėti per savaitę. Na kaipgi kitaip, jei ne vėl su nepagrįstais grąsinimais. Tegu paspringsta savo 4€ "administravimo mokesčiu". Sunku patikėti, kad tokia a******ų kontora dar kažkaip sugeba egzistuoti civilizuotoje valstybėje. Manau, kad turiu užtektinai pagrindo paduoti juos į teismą ir prisiteisti kompensaciją už moralinius nuostolius, bet neturiu nei laiko, nei nervo terliotis su tokiais bestuburiais.
Uzsisakiau katinui draskykle, labai greit gavau, lygiai tokia pati kaip nuotraukoje;) jokiu nusiskundimu:) tik galetu platesnis buti nes labiau ten pritaikyta mazam katinui:)bet isispraude maniskis:)
Pirkau prekę iš, , Pačiupk". Atsiųsta prekė buvo brokuota. Ir prasidėjo... Gražinau atgal. Kelias savaites tikino, kad dar negavo grąžintos prekės, nors siuntos numeris rodė, kad ji atsiimta. Man pateikus visus reikiamus dokumentus elektroniniu paštu vistiek buvo delsiama grąžinti pinigus už prekę. Buvau nuolat maitinama pažadais. Vienintelis pliusas šioje firmoje, tai moteris- konsultantė. Ji mandagiai, , maitina" pažadais. Žodžiu pavadinimas, , Pačiupk" tikrai atitinka realybę. Pačiumpa ir nepaleidžia!!!
Prekės prieš išsiunčiant nėra tikrinamos. O tai reiškia, kad čia lengvai galite įsigyti broką. Man patinka apsipirkinėti internetu, tačiau šios firmos niekam nerekomenduoju!!!
Kristina Kareivienė 2019-12-19 10:33:53
Esu petenkinta užsakymu. Nors perskaičiau atsiliepimus ir bijojau, kad prekių negausiu iki Kalėdų, arba jos bus nekokybiškos. Viskas buvo labai gerai. Taip pat paskambinusi telefonu, bendravimas buvo labai malonus. Nors iš karto neprisiskambinau, tai po kiek laiko darbuotoja pati man paskambino. Dėkui už puikų aptarnavimą. Linkiu sėkmės. Gerų švenčių.
Sveiki, kokiu nemureiu skambinote?
Kristina Kareivienė
2019-12-19 10:33:53 IP 2dem1fo0
Laba diena. Jeigu kas skaitote atsiliepimus, tai tikrai nepirkite šioje parduotuvėje. Užsakia prekę, kokią mačiau internete, atsiuntė visai kitą, mažesnius apie du cm. Jiems atrodo, kad tas pats. Kitose parduotuvėse mažesni parduodami pigiau. Kai renkiesi prekę matai viena, o kai gauni visai kitą. Be to, aš tą prekę jau esu įsigijusi ankščiau, todėl galiu palyginti. Labai nusivyliau, daugiau net neatidarinėsiu to puslapio. Žmonių apgaudinėjimas. Dabar galėčiau grąžinti, bet grąžinant aš turėsiu apmokėti grąžinimo išlaidas. Jei tai jūsų klaida, turėtumėt pasiimti nemokamai. Tiek žmonių skundžiasi, bet jiems tas pats, nes jokio, net vadybinko telefonu nerasi. Vienas atsakymas, kad rašytume, tai jie ir atsirašinėja.
Trakų turizmo informacijos centras
2019-11-27 15:08:00 IP 2e7r3q9d
Raku 2019-11-27 14:42:20
Kodėl nusprendėt, kad aš čia dirbu? :D aš tik parašiau, kad pati esat kalta. Nustokit kaltinti kitus, jei pati nemokat naudotis internetu.
Tokius kaip Jūsų žsakinius -praktiškai pažodžiui girdėjau telefonu. Nesunku išsiaiškinti iš kur rašyta:-)) Lai kiekvienas dirba savo darbą laiku ir kokybiškai.
Trakų turizmo informacijos centras 2019-11-27 07:57:33
Atsakymas rodo įmonės veidą:-)) Ką čia ir be pridėsi. Sąskaitą prtversime pateikt per VMI ir Vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Šiandien baigiasi antroelektroninio kreipimosi į Jūsų buhalteriją terminas - 3d.
O lankytojai paskaitę atsiliepimus ir Jūsų reprezentatyvų atsakymą - bėgs nuo Jūsų įmonės kaip nuo maro.
Trakų turizmo informacijos centras
2019-11-27 07:57:33 IP 2e7r3q9d
Raku 2019-11-27 00:03:21
Nuo žioplumo vaistų nėra. Viskas ten nuosekliai nurodyta, neieškokit kaltų. Pati žioplė ir dar kitus kaltina. Dirbusi esu klientų aptarnavime 9 metus ir nuo tokių kaip Jūs vemt verčia. Pasaulio bambos. Ir po ia direktore, turėtumėme žinoti, kad TAIP kiekviena įmonė turi savo terminus, ne Jūs juos diktuojate.
Laima Balčytienė 2019-11-25 12:19:39
Ir vėl rašau dėl užsakymo nr. 195213.
Prisiskambinti neįmanoma.
Atsakė telefonu iš karto kai paspaudžiau 1 - t.y. lyg norėdama užsakyti prekę.
Tuomet nelabai turinti kompetencijos pagyvenusi moteriškė dar apkaltino, kad neuždėjau kažkur užsakyme varnelės - nors rekvizitai buvo pateikti sąskaitai faktūrai išrašyti ir sąskaita yra kaip garantinio aptarnavimo priedas.
Atsakovė neleido kalbėti - vis auklėjo mane, kad dar kalta, likau.
Esu įmonės vadovas ir puikiai žinau, kaip turi dirbti darbuotojas, priimantis telefono skambučius. Paprašiau kuo skubiau - ens ir taip laukiame 10 dienų - telefono operatorė atsakė, - nenurodinėkite mums terminų.

Kadangi buvo siųsta užklausa jau kelis kartus, o nesulaukiu nuo jau virš 10 dienų - laukiu sąskaitos faktūros el.paštu trakaitic@trakai.lt iki 2019 11 26 d. - kitu atveju būsiu priversta kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarpnybą. Visi susirašinėjimai yra išsaugoti. - todėl bus kimtasi ir kitų viešumo priemonių.

Gražios dienos linkėdama,
Direktorė
Trakų Turizmo informacijos centras
Karaimų g. 41, LT-21104 Trakai
Tel.: + 370 528 51 934
trakaitic@trakai.lt
www.trakai-visit.lt
www.exploretrakaivilnius.lt
Pirkau stilinga sieninį laikrodį, labai gražiai atrodanti. Gavau tik detalės, kurias dar reikia mokėti surinkti.... labai nusivyliau. Negavau to, kas parodyta... Gaila.
2019-11-25 12:19:39 IP 2e7r3q9d
Ir vėl rašau dėl užsakymo nr. 195213.
Prisiskambinti neįmanoma.
Atsakė telefonu iš karto kai paspaudžiau 1 - t.y. lyg norėdama užsakyti prekę.
Atsakovė neleido kalbėti - vis auklėjo mane, kad dar kalta, likau.

Gražios dienos linkėdama,
Direktorė
Trakų Turizmo informacijos centras
Karaimų g. 41, LT-21104 Trakai
Tel.: + 370 528 51 934
trakaitic@trakai.lt
www.trakai-visit.lt
www.exploretrakaivilnius.lt
Pirkau vazduo registratuoriu bet jis neveikia ka daryti
Prekę gavau, viskas gerai Ačiū
Per nurodytą laikotarpį negavau užsakytos prekės, galvojau, ieškosiu jau. Bet kai perskaičiau atsiliepimus - tai ko gero ir neieškosiu. (pinigus turėjau mokėti gavus prekę)
Tofera = Tomo afera! Net pavadinimas atitinka sukčių firmelę...
Pirkau dvi pakuotes vandens balionų (pakuotė trys vienetai po 37 balionus), viso vienoje pakuotėje 111 vnt. Ir ką gi. Atėjo praluptos dėžutės, papildomai užklijuotos lipnia juosta, nes kiekvienoje pakuotėje trūksta 37 balionų. Taigi išviso vietoj 222 tegavau 148 balionus. Apgailėtina įmonė, į laišką net nesureagavo. Pasprinkit tais keliais eurais, jei normaliai užsidirbt nesugebat. Pamoka, tikrinsiu atsiliepimus apie tokias mistines įmones prieš pirkdama.
Regina Krutulienie
2019-08-26 19:41:54 IP 2ju7i7pj
Violeta 2019-08-08 20:16:16
Tokių nesąžiningų žmonių dar neteko sutikti.Pačiupk.LT-pirmieji.Negrąžina pinigų už grąžintą, nenaudotą prekę nuo 2018.12mėn..Apkaltino, kad prekę sugadinau, subraižiau.Kreipiausi į vartotojų teises, kadangi gyvenu ne Vilniuje, tai į prekės apžiūrą su vartotojų teisės atstovais dalyvauti negalėjau.Išvada-aš kalta.Matyt patys siunčia naudotas prekes, ar sugadina, kad mus apkaltinti.Tikiuosi, kad ši firma prieis liepto galą.Dar prekė pas juos likusi.Ir jiems sąžinė neprabilo.Žmonės nepirkite šluotos-siurblio ir apskritai, kas ten per firma, pasivadinusi UAB"Tofera"vadovaujama Tomo Blažio.
Blogas Pas jus daikta, visi brokotas, nu pirkau nutribul let, atviezie sugadinta ir niekam nie galiu prisinskanbint ofiora o nie potdotuvie.
Regina Krutulienie
2019-08-26 19:09:22 IP 2ju7i7pj
Nu pirkau Pas paciupk. Lt. Ir blogas nutribulet varo dumai, ipakavima sulauzita, kaip man pokieiti daikta.
Regina krutuliene
2019-08-26 11:01:21 IP 2ju7i7pj
Nu pirkau paciupk. Lt vaisiu darzoviu resutu bei ledo trintuvas TF3014 ir atviezie sudauzitas nie dirba kainoja isviso 52.25E.prasau susikiekit su manim.
Jūrate 2019-02-08 15:39:21
Nukentejau ir as. Pirkusi garu lygintuva likau nepatenkinta, nepateisino lukesciu, todel grazinau. Paaiskino, kad pinigu grazinti negali, nes daiktas naudotas. Kaip kitaip galima patikrinti ar pucia garus, jei neipilsi vandens? Zodziu, nei pinigu, nei daikto. Visus neigiamus komentarus skubiai pasalina. Gailiuosi, kad ir siais skundais nepasidomejau anksciau
Pirkau automobilini dulkiu siurbly, tai tikra tragedija, antgaliai nesilaiko, prastai siurbia, ka susiurbia tas isbyra per sonus, niekam nerekomenduoju pirkti!!!!!
Pirkome šlanga, kuri po dviejų pajungimu sutruko. Elektroniniu paštu susirasinejom su Pačiupk.Lt atstovė, liepė atsiųsti sugedusia šlanga, žadėjo pakeisti kitą, pinigų negrazins, nes praėjo 14d. terminas. Nurodytu adresu, šlangos niekas nepriėmė, buvo pašte uzklijuotas lipdukas IŠSIKÉLÉ, šlanga grąžino atgal, taip kad sumokejom išsiuntimą ir parsiuntima, virš 7euru. Taip kad pasilikom tą sutrukusia šlanga, bandysim patys taisyti, sėkmės prekinantis pas juos.
Juozapina Simkiene
2019-07-23 13:33:08 IP 28mcp5u0
Pirkau silikoninius itvarus didelis slamstas.
Reklamoj atrode visiskai kitaip.
Gaila ismestu pinigu.
Į skambučius neatsiliepia, sąskaitos neišrašo. Bent jau prekes gavome. NEREKOMENDUOJAME.
Užsakiau "Kokybiškas garų lygintuvas - "Steambrush", gavau jau naudotą, įpakavimo dėžė akivaizdžiai daug kartų darinėta, įrenginys purvinas, plastikinės detalės subraižytos ir t.t. Susisiekti neįmanoma telefonu nes jie neskelbia, siūlo tik pagalbos nuorodą. Verslo subjektas, kuris slepia savo kontaktinę informaciją, nekelia pasitikėjimo.
blogai yra supakuota preke is stiklo, kai gabeno.vadinasi suduzo ir dabar yra problema, ka suja daryti.pinigai yura sumoketi, o naudotis jo ne galima ir dar padaryta zala.tuo paciu stiklu ipjautas pirstas.kas cia per nesamone.nagi visas pasulis prekiauja ir veza stiklinius indus, bet duztus, tai neparduda.
Pirkom skalbimo miltelius ariel 15kg pirma siunta gavom viskas buvo OK. Antra kart pirkom ir atsiuntė nekokybiškųs ariel miltelius, visiškai ne skalbia, jie 100% yra padirbti. Atidžiau apžiūrėjus juos, paaiškėjo kad ten pripilta druskos. Išskalbus patalyne Idėjom į džiovykle ir vos neuzturejom problemų, patalyne uzsidege. Kreipėmės į vartotojų teises, pasakė mes niekom negalim padėti, nusiuntė į policiją. Policija nusiuntė atgal, atvykus vartotojų teises pareiškė kreipkitės į kriminalinė policija, nes jie nesiaiskina jei prekė yra ant įmonės. Verdiktas vienas mūsų sistema yra supuvusi, taip ir likom nieko nepeše.
Užsakytos prekės negavau. Į el. laiškus neatsako, telefono nekelia. Nepatikima įmonė.
Pirkau pirma karta, tai viskas gerai. Atveze kita diena, prekiu kokybe labai gera ir gavosi pigiau nei seip parduotuveje.
Geros prekes ir greitas pristatymas.rimta firma
nijole 2019-05-08 18:50:05
baisi preke
prasau nepirkite silikoniniu itvaru rinkiniu, tai baisi preke ir kurios ne galima grazinti, visu pirma nuotraukoje visiskai kitas vaizdas, o gavus preke pasibaisejau, gaila pinigu, prasau nepirkite.
Nusipirkau epiliatoriu kuris veikia bet jokiu plauku neskuta. Zmones nepirkit is sios parduotuves nieko. Tiesiog pigiausios prekes is kinijos
Nepirkite, laistymo zarnu.VIENKARTINES.Syki isilgeja o antra plysta
Platus pasirinkimas, nereikia registruotis, jokiu nusiskundimu
Gavau nekokybišką prekę, nepirkite vakuuminių laikymosi rankenų, jos atkrenta tuoj nuo pritvirtinimo. Daugiau čia nepirksiu!
Tomas Blažys direktorius, uz jusu visu pirkeju pinigelius chatas perkasi ir mustangu mergeles veziojasi ir mintyse juokiasi is jusu visu kvailu komentaru
Pati blogiausia imone prekes nekokybiskos, kai jas grazini pinigu negrazina, susisiekti neimanoma, tyciojasi is klientu, a*******i
Pati blogiausia imone, grazinau preke ir jokiu pinigu jokiu atsakymu tikri a*******i ir s*****i

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%