Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tofera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tofera

Atsiliepimai apie Tofera, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Tofera, UAB

Ramūnė 2021-08-29 14:35:29
Labai įtartinai viskas! Esu labai nusivylusi, O, kad būčiau ankšciau perskaičiusi atsiliepimus.... ???? Pirkau prieš keletą dienų ultragarsinį kenkejų atbaidymo aparatą INNOVA GOODS! Žmonės atsargiai!!! Aparatas ėjo lygiai 2 dienas ir visa laimė, kad buvome namuose! Vakar vakare jis sprogo, pradėjo kilti dūmai! Bijau pagalvoji, jei mūsų tuo metu būtų nebuvę..... ???? Klausimas:ar žinote kuo prekuaujate?? ? ???? Tarp kitko... Nelaikykit zmonių kvailais! Susisiekti su jumis neįmanoma! Netinka mat el. pasto formatas????Visur tinka, pas jus netinka! ????Grązinkite pinigussss!!!
Atsisiunčiau A testeri pamaniau dar akcija yra bus geras gal daiktas prieš tai kainavo daug daugiau.isardžiau pakuote pasirode ligtais nieko įpakavimas gerai atrode pradejau rinkti neideta nebuvo antgaliu, galvoju tiekto pamiršote idejau elimentus net neužsidege ekranas užtai pradejo rukti iš elimentu skyriaus galvojau kad jau bus ugnys.visiškas š***s papuoliau ir aš i šudinas rankas.
Rekomenduoju nuoširdžiai apeiti šią įmonę. Kiek teisiškai ji elgiasi, nuspręs teismas. Pirmą kartą teko susidurti su tokia įmonė. a*******i, jiems pavyksta parduoti prekes tik dėl užsakytos boots reklamos Facebook. Nes jei žmogus pasiskaitytu atsiliepimus, manau tikrai net nedvejodamas apeitu. Bendravimas tragiškas, ištisai tik aiškina, kad jie nuo 2013m dirba, ir jei dirba reiškia jie dirba puikiai????????????Wtf rimtai? Prekes kokybė yra tragiška. Maniau aš viena tokia, bet ne, atsiliepimuose 98%vien neigiami komentarai. Grąžinimu ne vygdo, pinigų negrąžina, prekių nepriima laukia kol pasibaigs terminas, prekių kokybė laaaabai bloga. Pagal apyvartas matosi, kad įmonė merdėjo, tik užsakius mokama reklama soc tinkluose randa naivių žmonių.
Visi blogi atsiliepimai trinami ! a******ų kompaniją, atsisakysit užsakymo tada sumokesti už transpirtą 20 Eur ir dar paduos į anstolius ;)))!apeikit šitą kompaniją! Baisi blogų prekių ir a******ų irštva ! Susitiksim vartotojų teisėse
Pati baisiauuuuusia îmonė kokia gali buti, atsisakiau prekės priteisę transporto išlaidas atidavė anstoliams !!!!!!!!Niekada neturekit reikalų su ja, ! baisesnes š*******o kontoros nesu mačius ! Telefonu nesusisieksi !prekes vertė 60 Eur, net jos negavau ! už transpirtâ priskaičiavo 20 eur baudos !!!!! Bekit nuo imones atgaus.Paduosiu vartotoju teisem ir šios šarages veikla
VVTAT 2020-05-21 14:10:46
Grąžinkite prekės pardavėjui ir pinigus jums grąžins. O sprendžiant iš to kaip bendraujate su pardavėju, akivaizdu problemas reikėtų spręsti nuo jūsų pačios.
Problemos nebutu jeigu tokios firmos kaip Tofera neegzistuotu. Matomai vienintelis budas sitai imonei uzdirbti pinigu, tai gaisinti klientu laika tiek kol klientam atsibosta ir jie numoja ranka, nes laikas yra brangesnis nei keli eurai. Man labai idomu, kaip jum negeda tokia imone tureti? As labai nuosirdziai tikiuosi, kad kuo daugiau zmoniu kreipsis i vartotoju teises ir duos sita firma teisma. Kuo greiciau sita "imone" dings tuo visiem geriau bus.
Niekam nepatariu pirkti veidrodinės plevelės. Kokybė neatitinka lūkesčių. Nukirpta kreivai. Prašai 2m/15cm tai gauni 2m/11cm. Nusivyliau galutinai. Plevelė sena, stora neimanoma priklijuoti. Tikri s*****i. Niekam nerekomenduoju
Pats šlykščiausias ir baisiai neetiškas bendravimas su klientu. Darbuotojams reikėtų pasimokyti elementaraus bendravimo su klientais etiketo. Prekių kokybė tragiška, atsiunčia be reikiamų detalių, nešvarias, grąžinus prekes, priekaištauja, kad nešvarios, kai patys atsiunčia nepatikrinę.
sveiki. Pirkau paciupk mop -360 sluotą. Raso, kad perkant du kaina 15.08, o saskaitoj isstato didesne po 16.90. Saraskinu kontora, apgaudineja viduryje baltos dienos.Nerekomenduoju turet reikalų.
Kosmaras kas per kontora, pardavineja tragiskos kokybes prekes, uzsakiau sluota, kuria atsiunte tik tada, kuomet pradejau ieskoti, nors zadeta buvo, kad pristatys per 3 dienas. Bet geriausias vaizdelis buvo, kuomet ispakavau ir nesupratau ka is vis cia atsiunte, teko paziureta klipuka apie ta sluota ir tuomet supratau, kad puse detaliu neatsiunte. Galvo netelpa, kaip taipgalima neatsakingai dirbti. Susisiekus azadejo atsiust trukstamas detales, bet atsisakiau, nes ten ne sluota, o kosmaras. Zmones, bukit budrus ir nepirkit is sios kontoros, jie pardavineja visas prekes apgailetinos kokybes
Vilma Šalonskienė
2021-04-20 16:38:10 IP 2e7r424r
Pirkom masažuoklį- neveikia, pinigų negrąžina.
Užsisakiau preke gavau tačiau neveikė gražinau nurodžiau kad pakeisti nei prekės nei pinigų praėjo du mėn
NEPIRKIT IŠ ŠITOS KONTOROS
2021-04-09 16:49:30 IP 2i24scfu
Jeigu negausite užsakymo (kaip atstitiko man - nei užsakymo, nei informacijos, kad negausiu užsakytų prekių), tai dar ims, grasindami anstoliais, reikalauti atlyginti žalą už pristatymą, kurią jį neva patyrė, nes "siuntė" prekes.... Kažkoks jų skolų administratorius net nesupranta užduodamų klausimų arba neatsako į laiškus...
Man būtų gėda prekiauti šlamštu. PRISIMINKITE, 2018 metus:Elektroninėje parduotuvėje Pačiupk.lt įsigytų prekių
kokybe nepatenkinta vilnietė Ligita atgauti savo pinigų
jau nebesitiki. Tuo metu pačios parduotuvės atstovai
situaciją ignoruoja.

Visas straipsnis:

--------------------------------------------
Delfi
--------------------------------------------
Sukčių šutvė. Neteisingai nurodžiau rajoną nors pašto kodas buvo užrašytas. Tai turėjau susimokėti už nieka daugiau negu prekė buvo verta. Dar pradėjo durneliai grasinančias žinutes siuntinėti. Matyt vadovai iš mažumu atstovų.
Susigundziau ir nepaskaiciusi komentaru nusipirkau magnetini dirza laikysenai gerinti, kuris buvo apibudintas kaip universalus, is auksciausios kokybes medziagu, pralaidus, vienu zodziu - stebuklingas. Mano nuostabai, tik uzsidejus ji, ta pacia sekunde suplyso, o sancu susiuti - nera. Prie klijonkes prisiuta plati guma, kuri verzia pazastis, per diena panesiojus, atsivertu zaizdos (nors pagalvojus, nei tos neistemptu), magnetukai tai be zodziu - dar dabar mirstu is juoko. Zmones, bukite protingi, pirma perskaitykite komentarus... O apskritai, siulyciau net neskaityti, negaisti laiko ir cia nieko nepirkti. Uz tuos pinigus geriau nusipirkite loterijos bilietu - tai dar gal bent ka laimesite.
Užsakiau prekę vasario 4 d.
Teigiate jog užsakymą pristatysite per 3.d.d
Šiandien jau vasario 11 d.Siuntos negavau.
Net kyla klausimas ar bereikalinga ji man?Uzsakyma dariau su ta salyga kad pristatysite per 3 d.d.
Nuo užsakymo pateikimo jau praėjo 6.d.d!Susisiekti niekaip neimanoma.nei el laisko issiust nei paskambint.Niekam nerekomenduoju!Klausimas ar išvis egzistuoja tokia ale parduotuvė.
PAŠIURPUSI NUO APTARNAVIMO PAČIUPK.LT TOFERA
PO DVIEJŲ MĖNESIŲ SUSIRAŠINĖJIMŲ DĖL BROKUOTOS PREKĖS...NEI PREKĖS NEI PINIGŲ, KURJERIS NEPALIKO PINIGŲ PRIĖMIMO KVITO, VADYBININKAS ROKAS TYČIOJASI, KAD NESUGEBU IŠIEŠKOTI IŠ PRISTATYMO FIRMOS POSTERA PINIGŲ PATVIRTINIMO.
PAMAČIUS BETVARKĘ, ATSISAKIAU ANTROS SIUNTOS UŽDĖJO NEREALIUS PRISTATYMO MOKĘSČIUS IR UŽSIUNDĖ ANSTOLIUS.AČIŪ UŽ KALĖDINES DOVANAS.PIRKĖJAI BĖKITE NUO TOKIŲ PARDAVĖJŲ IR PASLAUGŲ.
zaidejas 2020-12-13 01:05:51
s*******o kontora. Nori pazaist, pazaisim. ;p
Saugokites situ a******u. Nors dauguma cia papuola jau prarade pinigus. ;/
Durniu ir baznycioj musa, miela ponia
PAPČIULPK.LT Pavadinkit savo "el. parduotuve". Manau labiau tiktu ;)
Negavau siuntos nors ji apmokėta. Sintinėja pas pardavėja
Pirkau šviestuvus ledinius lauko pašalo išvis nebedega sugalvojau grazinti viena ydejau paštu išsiunčiau nei pnigu gavau nei šviestuvo 10eu kaip y šikna siuličiau iš šitos firmos nieko nepirkti nes busite patys Pčiupti
s*******o kontora. Nori pazaist, pazaisim. ;p
Saugokites situ a******u. Nors dauguma cia papuola jau prarade pinigus. ;/
Ona STRELCIUNIENE
2020-12-01 12:21:20 IP 28m9tv2d
grazinkit pinigus uz grazintas poliravimo sukas 42eurai kaip jums negeda sena zmogu apgaudinet
Pirkau modernias valymo šluotas net 2vnt. - tikra tragedija... išsipakavau vieną ir tik išbandžiau - JI VISAI NIEKO NEŠLUOJA IR TUO LABIAU ŠIUKŠLIŲ NESURENKA... Dabar jos nepriima, nes išpakuota... š*******o kontora, kuri prekiauja nekokybiškomis prekėmis... O tie kurie rašo teigiamus atsiliepimus, tai tikriausiai darbuotojai...
Do 2020-11-17 19:26:28
SVARBU!

Sveiki, visi kas nukentėjote nuo betkokios įmonės galite kreiptis (dažniausiai per 6 mėn) į savo banką per kurį pervedėte pinigus (net jei mokėjote kortele), tai yra daug efektyviau nei kreiptis į Vartotojų teises. Bankas turi galimybę grąžinti jums pinigus, bei išieškoti tiesiai iš pardavėjo banko. Jei prekė nekokybiška išieškos pinigus iš pardavėjo banko, o toliau jie ten patys dealins, kaip jau pardavėjas atsiskaitys su savo banko.

Taip pat Lietuvoje pirkėjas turi 14 dienų persigalvojimui, ir jei nenori prekės, jis gali betkada 14kos dienų bėgyje jos atsisakyti. Neatsiėmus prekės, siuntos siuntimo kaštus turi apmokėti pardavėjas. Atsiėmus prekę, bet gąžinant per 7 dienas nuo gavimo, pirkėjas turi apmokėti tik siuntimo kainą į vieną pusę (arba siuntimo, arba grąžinimo). Šios įmonės atveju jie privalo grąžinti sumą už prekę, bei grąžinti sumą sumokėtą už siuntimą. Daugiau galite pasiskaityti čia angliškai apie Europos sąjungos nuostatus: https://www.out-law.com/page-10919
Kaip tik šiuo metu uždaviau konsultantui klausimą, kaip apmokės siuntimo išlaidas. Nes tik dėl jų kaltės gavau ne tas prekes. Bet komunikacija tragiška. Tikras laiko tempimas. Susiskambinti nėra kaip, į elektroninius laiškus atsakinėja vangiai, Laikas eina kliento nenaudai. Užsakiau kalėdines girliandas vienos spalvos, atsiuntė kitos (nes, matot, jie šiemet jau nebeturės mano norimos spalvos), nors sąskaitoje mano norimos spalvos girliandos įrašytos. Net neperspėjo, būčiau neatsiėmusi prekės. Dabar sumokėta ir už prekes, ir užsiuntimą. Sausai atrašė, atsiųskit atgal. O kas apmokės siuntinėjimo išlaidas? Ir kada? Nors kaltė yra tik pardavėjo. Aišku, nenusileisiu ir tokių bandymų sukčiauti nepakenčiu. Bet jau matau, kad tai kainuos daug laiko ir nervų. Todėl dėl ramesnio švenčių laukimo, geriau apeikite ratu šią elektroninę parduotuvę "Pačiupk". Nes mano pinigus jie jau "pačiupo", o kada pavyks išsiplėšti, neaišku.
Gal galite parašyti, kokia forma kreiptis į banką?
SVARBU!

Pirkau merino vilnos šlepetes - labai patenkintas. Nešiojant jas namuose - niekada nešąla kojos, o kas geriausia, kad nešlampa, kaip palyginti su kitomis šlepetėmis ar kojinėmis... Perku dar ir prieš šventes visada draugams. Šie irgi sakė, kad šlepetės labai patinka. :) (jei netingite pasilenkti, kad šlepetes apsimaut ir nusimaut - rekomenduoju pirkti šlepetes su auliuku, nes žymiai patogiau nešioti) :) Rekomenduoju.
Jolita 2020-09-14 12:55:02
Atsargiai su šita įmone. Prekės nepristatė, o pinigų reikalauja. Dar buvo bandymas išsiaiškinti nesusipratimą, tai pasiūlė advokatą samdytis. Prekė kainavo 12 eurų). Skaitykite atidžiai sutartį. Pasirodo galima prekės negauti, bet susimokėti vistiek reikės).
Ne per rekvizitus reikia klausti.)
Jolita 2020-09-14 12:55:02
Nebūna tokių dalykų, ponia. Prekę jie išsiuntė, tačiau Jūs jos nepriėmėte arba nurodėte klaidingą pristatymo adresą (arba kitus kontaktus nurodėte klaidingai). Ar klystu?
Kainos tikrai mazos ir atveze laiku, viskas labai gerai
Preke uzsakiau internetu.Apmokejau pavedimu.Taip, preke pristate, kazkoks jaunuolis su nuosavu automobiliu.Jokios apmokejimo saskaitos, garantinio lapo prekei ir aprasymo instrukcijos lietuviu kalba net nepateike.Padave ir dingo.Gerai.Del garantinio seip netaip susirasiau internetu, nes telefono pasiteiravimui nera, atrase kaskas, kad garantinis, tai uzsakymo numeris ir padarytas pavedimas.Jie tai mato.Ir stai, po poros menesiu sugenda mano pirkta preke.As kreipiusi i ju garantini intenetu, nurodau uzsakymo numeri, pinigu pervedino data i ju saskaita ir tylu.Niekas man nieko neatsako, nors ju garanitineme puslapyje parasyta, butinai atrasysime per tris dienas, o gal ir greiciau.Eilinie apgaule perkant sitoje el.parduotuveje.Bukite atsargus.
labai gera parduotuve, o konsutantas Martynas tai jauciasi tikrai savo srties profesionalas. drauges pamate tai pirmadieni uzsakysiu dar
preke užsakiau, jie jos net nesiteikė pristatyt, po to pradejo pinigu reikalaut!!!
patarimas visiems nepirkite iš šios apgavikų kontoros nes po to turėsite bylinetis teismuose ir policijose pinigų jie nesiteikia vartotojų teisių ginčą pralaimėjo bet pinigų iki šiol nesiteikią gražinti ieškodami preteksto neatiduoti pinigų nors vartotjų teisių išvaduose parašytą kad jie pardavinėją netinkamas naudoti prekes brokuotas TEISYBĖ AKIS BADO KAD JIE TYČIA NENORI PINIGŲ GRAŽINTI TIK TUO PRETEKSTŲ KAD BLOGAI ATSILIEPIAU AOIE JŲ ĮMONE
SITA APGAVIKU KONTORA EILINI KARTA PINIGU NEGRAŽINO PREKES PASIIMĖ BET LAIŠKO EL.SULAUKIAU KAD NEVA DIREKTORIUS MAN PINIGU NEGRAŽINS TIK TODĖL KAD DRĮSAU BLOGAI ATSILIEPTI APEI JO ĮMONĘ MAN KAIP KILIJENTEI TYČIA KERŠTAUJAMA PAVIEŠINU LAIŠKĄ IR VARTOTOJŲ TEISIŲ VERTINIMO IŠVADA KAD PREKĖS BUVO BROKUOTOS IR JAU PAIE METUS LAIKO NEGALIU ATGAUTI PINIGU PERDUODU JUOS Į POLCIJA IR KITA SAVAITE KREIPIUOSI Į TEISMĄ VISĄ LAIKA PRISIGALVOJA NAUJU PRETEKSTU KAIP PINIGŲ NEGRAŽINTI BLOGI ATSILEIPIMAI NAUJAS PRETEKSTAS PINIGŲ NEGRAŽINTI GĖDA PAČIUPK.LT ADMINISTRACIJAI ATSIPRAŠYTŲ KLLIJENTŲ UŽ TOKIAS ŠŪDINAS BROKUOTAS PREKES
Pirkau, viskas gerai ir patikima
eilini karta apgaudinėja žmones per dvi savaites man išsiuntus siuntą 2020 07 10 d. prekes bandant grąžinti atgal iki šiol per dvi savaites UAB torefa nesiteikė šitų gražinamų prekiu pasiimt visisškai nesiskaito su savo klijientais atgal galite matyti kaip UAB Torefa žaidžia su savo klientais mausto juos ir apgaudinėja mano kantrybės nebandykite nes pati nuvažiuosiu tada i Vilniu kontoroje tas prekes jums įgrūsiu į dantis tas prekes ir kitą savaite su tom vartoju išvadom perduosiu jus policijai už apgaudinėjimus ir teismui gana žaisti su manimi čia ne vaikų darželis pasiimkite prekes kurias grąžinti išsiunčiau. Matyt patys prašotes problemų paduosiu ir į teismą ir į policiją už jūsų apgavyste gana man tu žaidimų jeigu gražiuoju nesiteikiate tų prekių pasiimti ir pinigų gražinti už savo parduotą šūdą brokuotą kiek galimą šitaip žmones apgaudinėti vedžioti už nosies. aš jus pr policijas ir teismus užtampysiu jeigu man pinigu negražinsite ir nepasiimsite savo broko atgal.
JEIGU NEGRAZINS PINIGU BUS ISVIESINTOS ISVADOS VARTOTJU TEISIU TARNYBOS KAD BROKUOTAS PREKES PARDAVE NETINKAMAS NAUDOTI DAUG KA JIE CIA RASO PRIDENGDAMI KITAIS VARDAIS BANDO MANE SUKOMPROMITUOTI CIA a*******i KAIP RETA NEPIRKITE IS SITOS IMONES NES BUSITE PAGAUTI KAIP IR AS BUVAU APGAUTA IR NEDUOK DIEVE JUMS POTO PO VARTOTJU TEISES TAMPYTIS BYLINETIS SU JAIS TEISMUOSE O MANO PAVARDE SITIE BRUDAI NETUREJO TEISES VIESINTI O JEIGU JAU PRADEJO VIEISNTI MANO KAIP KLIJENTE DUOMENYS TAI PAVIESINSIU ISVADAS IS VARTOTOJU TEISIU TARNYBOS KAD PREKES BUVO NEKOKYBISKOS IR BROKUOTOS IR TEGUL VISI ZINO KOKIOS KOKYBES JIE PREKES PARDAVINEJA NEZAISKITE SU MANIMI NEGRAZINSITE TU 30 EURU IKI MENESIO GALO GALESITE DENGTI SIMTINES ISLAIDAS TEISMUI BUS PRITEISTA IS JUSU
AS JUOS I TEISMA PERDUOSIU IR PRISITEISIU NETIK TA SUMA BET GALES DENGTI IR TEISMO ISLAIDAS JEIGU IKI MENESIO GALO NESITEIKS PASIIMTI REGISTRUOTOS SIUNTOS GRAZINTU PREKIU NEBEZAISKITE SU MANIMI NES NETIK TUOS 30 EURU GALESITE MOKETI BET IR TEISMO ISLAIDAS POROS SIMTU EURU ATLIGINSITE JUS ESATE GINCO PRALAIMEJUSI SALIS YRA ISVADOS KAD JUS PREKES PARDAVETE MAN BROKUOTAS NETINKAMAS NAUDOTI TAD JEIGU NENORITE KAD IKI MENESIO GLAO PADUOCIAU IESKINI NESKITE SAVO PASTURGALI I PASTA IR PASIIMKITE TAS GRAZINTINAS PREKES NES MNAO KANTRYBE TURI RIBAS CIA PASKUTINIS ISPEJIMAS UAB TOREFAI KIEK GALIMA SITAIP ZAISTI VARTOOTJU TEISIU GINCA LAIMEJUS IRGAVUSA NUTARIMA KAD PINIGUS PIRVALO GRAZINTI JIE IR TOLIAU NESITEIKIA GRAZINTI PINIGU BEI PREKIU GRAZINTINU PASIIMTI IS PASTO KIEK JUS DAR ZMONES TAIP VEDZIOSITE UZ NOSIES s*******o KONTORA NEDAUGIAU PAIE SITA IMONE GALIU PASAKYTI JEIGU NORITE BYLINETIS TEISME IR MOKETI SIMTINES ISLAIDAS TEISMUI DENGTI PRASAU O JEIGU NENORITE GRAZINKITE PINIGUS KUR JUS IPAREIGOJO TAI PADARYT VARTOTOJU TEISIU TARNYBA
vartotoju teises mane informavo kad tai neju komentaras o sitos imones kuri pardavineja brokuotas prekes ir pinigu nesiteikia grazinti o siuntiniai grazinamos prekes stovi paste po menesi ir grizta net neiteikti perduopdu juos i teisma kadangi laimejau varottoju teisiu ginca bet sitie a*******i man iki siol nesiteikia pinigu grazinti ir prasome nerasineti apsimetineja vartotoju teisiu tarnyba nes pati tarnyba pasake kad jokiu komentaru internete neviesina ir duomenu neteikia tretesiems asmenims apie mane cia pakomentavo uab torefos atstovai siekdami mane sukompromituoti viesai
Užsisakiau po ilgo laikos pertraukos, tiek anksšiau tiek dabar viskas patiko, prekė tikrai labai gera, nesigailiu ir tikrai REKOMENDUOJU KITIEMS. Linkiu sėkmės darbuose, dar kartą ačiū už konsultaciją ir patarimus.
lABAI GEROS PREKES IR ATVEZET GREITAI
Labai daug naudingu prekiu, ir atvezat visada laiku
Perku ne pirma karta, viskas labai gerai.
Tikrai nenusivyliau, labai gera parduotuvė.
Pati leviausia internetinė parduotuvė, patariu nepirkit nieko, žadėjo per 4 d. D pristatys o pristatė po dviejų savaičių, kai man reikėjo skubiau tos prekės, ne paėmiau tai liepė susimokėt siuntimo išlaidas 10euru dar pradėjo gasdint su anstoliais naikint tokias parduotuves

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%