Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tik darbas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tik darbas

Atsiliepimai apie Tik darbas, UAB

Patikimos įdarbinimo užsienyje paslaugos.
Parašyk savo nuomonę apie Tik darbas, UAB

Birute, Troonis, C.V. Vaidas, labai keistai panašūs jūsų Ip adresai, ar tik nebūsite vienas žmogus rašęs šiuos gerus atsiliepimus ?
Jolanta 2018-01-18 19:30:31
Aš taip pat turėjau daug abejonių, kai kreipiausi dėl darbo užsienyje į UAB "Tik darbas". Yra agentūrų, kurios žmones apgauna, todėl nenuostabu, kad visada yra nepasitikėjimo ir baimės, ypač išvykstantiems pirmą kartą arba jau nukentėjusiems nuo nesąžiningų agentūrų. Bet dabar tikrai galiu drąsiai pasakyti, kad UAB "Tik darbas" tikrai patikima ir atsakingai dirbanti įmonė. Jau antra savaitė dirbu Olandijoje. Darbas tikrai nesunkus, gyvenimo ir darbo sąlygos geros, viskas buvo tvarkoma operatyviai. Rekomenduoju
Gal galit detaliau? Po kiek laiko nusiimtus visus dokumentus gavote atsakymą? Kad buvo surastas darbas ?
gal galit kasnors kontaktus numest, dirbantis Olandijoje logistikos sandeliuose, butu idomu susisiekt pasiklausinet realiai paciu isvykusiu zmoniu, nes cia tuos atsiliepimus gali ir pati imone pasirasyt. Is anksto aciu.
Domėtis verta 2018-01-17 14:13:38
Šios įmonės direktorė Lina Biliukienė. Pilnas internetas apie ją informacijos. Pasidomėkite prieš pirkdami paslaugas.
Jokios neigamos informacijos apie vadovę nėra internete, išskyrus tą, kurią Jūs pats prirašėte kitame atsiliepimų portale/šiukšlyne.

Nereikia klaidinti vienų žmonių - šmeižiant kitus.

Pagarbiai, UAB Tik darbas.
laima 2018-01-16 15:10:35
ir programos kaina 160euru, be keliones, o idarbinimas rasomas nemokamas.
gerb; "laima"
Štai kokią informaciją gavote laiške;

1. Įdarbinimas nemokamas.

2. Mokamos paslaugos:

- Gyvenamo ploto suradimas.
- transporto iš ir į darbą suorganizavimas.
- Dokumentų paruošimas, sutarčių administravimas.
- Vertimai.
- Anglų k. lygio testas
- CPR nr.
- Banko sąskaita Danijoje
- Transporto nuoma kelionei į Daniją.

Bendra programos kaina 160 eur. be kelionės išlaidų. Pasirašomos visos sutartys su visomis garantijomis.
Už mokamas paslaugas mokama pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą, Lietuvoje prieš išvykimą.

3. Jeigu klientai pageidauja - gali visas nurodytas mokamas paslaugas teiktis individualiai

TODĖL NEREIKIA IŠKRAIPYTI FAKTŲ. IR JEIGU PAGEIDAUJATE GALITE VISAS MOKAMAS PASLAUGAS SUSITEIKTI SAU PATI.

TAI KAME PROBLEMA????
SVEIKI. Gal yra dirbančių sandėliuose šiuo metu ir galėtų daugiau informacijos suteikti apie gyvenimo sąlygas? ačiū.
ir programos kaina 160euru, be keliones, o idarbinimas rasomas nemokamas.
Rimtai 2017-12-26 10:50:20
Rimtai dirbanti kompanija. Darbas Olandijoje garantuotas. Pats darbinausi ir patyriau. Salygos tikrai geros ir darbas uztikrintas.
Alga mokama laiku. Jokiu "siurprizu" nemaloniu nebuvo visa darbo laika. Dirbau 4 menesius su Philips prekem logistikos kompanijoje. Galite ramiai dirbti vaziuoti ir kitiems rekomenduoti.
Sveikas, duok kontaktus
troonis 2017-11-05 15:45:11
Galiu rekomenduoti, nes pats pasitikiu šia agentūra.
Dirbau nuo rugpjūčio mėn iki Lapkričio 2d. Danijoje kepykloje. Grįžau tik vakar.
Viskas buvo taip kaip žadėjo agentūra. Galima pasitikėti, ir darbo ir būsto atžvilgiu.
Dokumentai tvarkomi internetu, tikrai patogu niekur važinėti nereikia.
Važiuosiu po Naujų vėl per šitą agentūrą.
labas ar mokejai uz i darbinima?
C.V. 2017-12-06 13:25:54
Niekas neapgavo tikrai mūsų šeimynos, įdarbino mano vyrą nuo rugsėjo mėnesio į Daniją į morkų fabrikėlį. viskas gerai sekasi jam ir esame patenkinti įdarbinimu per UAB Tik darbas.
O kaip su anglu kalba, ten labai reikalinga ji?
Galima pasitiketi šita agentura. Taip aš manau nes dirba mano draugas jau nuo Rugsėjo mėnesio kepykloje Danijoje. Viskas atitinka duotus agentūros pažadus ir sutartį.
Planuoju Sausio mėnėsį ir aš važiuoti su seserimi ten dirbti.
Galiu rekomenduoti, nes pats pasitikiu šia agentūra.
Dokumentai tvarkomi internetu, tikrai patogu niekur važinėti nereikia.
Važiuosiu po Naujų vėl per šitą agentūrą.
Dirba Olandijoje mano draugas. Dirba Venray mieste logistikos sandelyje. Pakuoja prekes pagal uzsakymo lapus. Jau 3 savaites dirba. Sake geros salygos. Gerai sekasi. Alga 11 euru per valanda.
Prase parasyti komentara.
Mano ir draugo nuomone UAB Tik Darbas yra patikima darbo agentura.
Vaidas.
Kaunas.
Dirbau Amsterdame 3 menesius prekybos centre sandelyje. Rusiavom prekes ir paruosinejom i sales paletes pagal uzsakymu lapus. Darbas nelengvas, bet dinamiskas ir neatsibosta vienoj vietoj stoveti.
Esu patenkintas sitos agenturos darbu.
Rimtautas.
Patikimai idarbino Olandijoje, prekybos centro sandeliuose, aptarnaujantis personalas. Alga 11 eur per valanda. Bustas surastas. Salygos puikios ir darbe ir buste. Dirbau 3 menesius. Jau dabar Lietuvoje.

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Klaipėdos apskaitos mokykla
Adresas: Rūtų g. 4, LT-91201 Klaipėda.
Veiklos sritys: finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Daugiau nei 65 metus rengiame buhalterių kursus, todėl ir Jums galime padėti tapti profesionaliu ir savarankiškai gebančiu dirbti buhalteriu. Išsamūs praktiniai mokymai, individualiai derinama programa, lankstus mokymų grafikas ir puikūs klientų atsiliepimai – tai tik keletas pagrindinių priežasčių, kodėl Klaipėdos...
Offerens
Adresas: Lietuvių g. 30-22, LT-44172 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
"Inter RAO" pelnas mažėjo 29%
"Inter RAO" pelnas mažėjo 29% 02-25 21:12
AB "Inter RAO Lietuva" pajamos pernai augo 2%, tačiau dėl mažesnių elektros kainų rinkoje pelnas traukėsi 29,4%.
Rusija uždraudžia baltarusiškų pieno produktų importą
Rusija uždraudžia baltarusiškų pieno produktų importą 02-25 20:37
Nuo rytojaus, vasario 26 d., į Rusiją nebegalės būti importuojami kai kurie pieno produktai iš Baltarusijos.

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 47,73 +4,21%