Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tik darbas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tik darbas

Atsiliepimai apie Tik darbas, UAB

Patikimos įdarbinimo užsienyje paslaugos.
Parašyk savo nuomonę apie Tik darbas, UAB

Norėdamas skaidrumo ir kritikuodamas, asmuo neslepia savo tapatybės ir nerašo iš "trolinio" el. pašto adreso.

Bet vistiek atsakysime:

1. Niekas neslepia vadovo duomenų. Visi duomenys yra prieinami per Valstybinę Įmonę Registrų centras.

2. Pagal naujus įsytatymus dėl Asmens duomenų informacijos apsaugos negalime ir neprivalome viešinti darbuotojų, vadovų ar akcininkų asmeninės informacijos. Šie asmenys nėra vieši. Telefono numerio buvimas ar nebuvimas neapsprendžia paslaugų kokybės jokiu aspektu. Tai tik sumažina spekuliacijų galimybes neįrodomais neva įvykusiais žodiniais pažadais. Atsakome į visus el. laiškus, todėl nematome jokio teisinio ir moralinio pagrindo pretenzijoms dėl tel. nr.

3. Taip pat griežtai saugome ir savo partnerių, ir klientų privatumą bei asmeninius duomenis.

4. Darbas On Line principu yra svarbus argumentas, nes Jūs rašotės sutartis su įmone - juridiniu asmeniu, o ne su fiziniais asmenimis. Mūsų įmonę teisiniuose ginčuose atstovauja Advokatų bendrija pagal įgaliojimą.

5. Skola Sodrai jau atsibodęs ir nebevalidus argumentas. Skola suderinta, skola nedidėja, Sodra pasiima delspinigius už skolos administravimą, skola neturi įtakos paslaugų kokybei. Įmonės darbuotojams skolų nėra.

6. Mes nieko nepuolame, bet ir nesame pasyvūs gindamiesi nuo puolimo. Mes argumentuotai neigiame anoniminių asmenų šmeižtą ir reaguojame į dalykinės reputacijos menkinimą. Tokia šmeižkiška mūsų adresu veikla užsiima keletas asmenų, kurie yra mums žinomi, jie ir bando sukurti kritinę masę neva apgautų "klientų". Yra pradėta net keletas ikiteisminių tyrimų pagal mūsų skundus, ir greitai viskas bus labai aišku. Apgautų klientų nėra. Jūs irgi nesate klientas, nei buvęs, nei būsimas.

O tai, kad kažkas dėl savo veiksmų ir neveikimo sau prisidarė teisinių ir finansinių problemų - nutiko ne dėl mūsų kaltės. Patys pažeidinėjo sutartis ir įstatymus, patys ir turės prisiimti atsakomybę už pasekmes.

Bet mums kyla natūralus ir daug įdomesnis klausimas: Kas moka Jums už tokią veiklą ir mūsų įmonės diskreditavimą? Ar nagrinėjate ir viešai aptariate ir kitų įmonių veiklą? Jei ne, tai kodėl? Jei taip, tai kokių?

7. Kadangi nesame monopolistai, pilnai sutinkame, kad darbo visi gali ieškotis taip, kaip jiems patinka. Bet, per mūsų įmonę tai bus patogiau, greičiau ir kokybiškiau.

Ačiū.

Su pagarba,
UAB Tik darbas.
www.tikdarbas.lt
Įmonė neatrodo patikima dėl keleto priežasčių. Visų pirma, jokia save gerbianti įmonė neslepia vadovo vardo, kontaktinio tel. nr. ir pan. Tai, kad vykdoma online veikla, nėra validus argumentas. Prie įtarimų prisideda ir amžina skola Sodrai (tiesa, svyruojanti, bet egzistuojanti iš esmės nuo pat įmonės veiklos pradžios praeitais metais). Antra, faktas, kad įmonei nuolat tenka gintis (dažnai pačiai puolant) solidumo neprideda ir tik sustiprina įtarimus, kad kažkas čia ne taip. Patariu geriau patiems ieškotis darbo arba susirasti tikrai patikimą ir ilgai veikiančią agentūrą.
Svki planuojame vykti i norvegija per sia imone, ar tikrai viskas patikima, ar apgyvendina geromis salygomis :) ?
Agnė 2018-06-13 16:31:41
Ar tikrai viskas taip gerai? Mes norime vaziuoti, bet bijome, kad nebutu apgavysčių, nes tel numerio nera ir bendrauja tik el. Pastu:)
Kartu su manim buvo dar mazdaug keturi Lietuviai atvyke per sia agentura, sekmingai dirbantys. Manau nera ko bijoti, Olandijoj darbu labai daug, tai net neapsimoketu apgaudineti :)
Gediminas 2018-05-30 12:16:53
Esu patenkintas šia agentūra - viska puikiai sutvarkė ir nieko pačiam nereikėjo daryti. Tai idealu pirmą kartą vykstant į užsienį - kitaip būtų daug reikalų ir streso dėl darbo paieškų ir gyvenamos vietos. O čia viskas itin sklandžiai. Viskas paruošta ir sutvarkyta. Todėl labai džiaugiuosi, kad užsakiau paslaugas.
2017 metų gruodį norėjau išvykti į užsienį padirbėti ir po savaitės man jau buvo suorganizuota darbo vieta, kelionė ir visas apgyvendinimas. Agentūra suorganizavo transportą iki pat vietos kur apgyvendina. Kitą dieną vairuotuojas nuvežė į pokalbį, priėmė į darbą ir dar kitą dieną jau dirbau 8val per dieną, tai visus du mėnesius kol buvau Olandijoje. Gavau nesudėtingą darbą, švarų - apžiūrėti laptopus, planšetinius kompiuterius, perinstaliuoti operacines sistemas ir t.t. Tai galėjau ir papildomų valandų imti - buvo sudarytos tokios sąlygos. Esu patenkintas tiek darbu, tiek apgyvenimo sąlygomis. Būčiau pasilikęs ir ilgiau, tačiau gavau pasiūlymą pagal specialybę Lietuvoje.
Geras darbas Danijoje prie geliu. surado agentura ir nuveze iki vietos. Man viskas tinka.
Sveiki, gal kas vykstate per UAB TIK DARBAS.LT i Norvegija?balandzio 15d.?
Susisiekit 864187633
Man per Tikdarbas teko dirbti Norvegijoje 3 mėnesius. Dirbau žuvies gamykloje. Paties darbo pobūdis tikrai nelengvas. Tačiau visos kitos sąlygos ištiesų buvo labai geros. Uždarbis 185 norges kronos į valandą. O, valandų gaudavome po 50 per savaitę atidirbti. Manau, kad tikrai padorios sąlygos viskam ir galima pasitikėti ir užsidirbti padoriai.
Ačiū visiems.
Jolanta 2018-01-18 19:30:31
Aš taip pat turėjau daug abejonių, kai kreipiausi dėl darbo užsienyje į UAB "Tik darbas". Yra agentūrų, kurios žmones apgauna, todėl nenuostabu, kad visada yra nepasitikėjimo ir baimės, ypač išvykstantiems pirmą kartą arba jau nukentėjusiems nuo nesąžiningų agentūrų. Bet dabar tikrai galiu drąsiai pasakyti, kad UAB "Tik darbas" tikrai patikima ir atsakingai dirbanti įmonė. Jau antra savaitė dirbu Olandijoje. Darbas tikrai nesunkus, gyvenimo ir darbo sąlygos geros, viskas buvo tvarkoma operatyviai. Rekomenduoju
Gal galit detaliau? Po kiek laiko nusiimtus visus dokumentus gavote atsakymą? Kad buvo surastas darbas ?
gal galit kasnors kontaktus numest, dirbantis Olandijoje logistikos sandeliuose, butu idomu susisiekt pasiklausinet realiai paciu isvykusiu zmoniu, nes cia tuos atsiliepimus gali ir pati imone pasirasyt. Is anksto aciu.
Domėtis verta 2018-01-17 14:13:38
Šios įmonės direktorė Lina Biliukienė. Pilnas internetas apie ją informacijos. Pasidomėkite prieš pirkdami paslaugas.
Jokios neigamos informacijos apie vadovę nėra internete, išskyrus tą, kurią Jūs pats prirašėte kitame atsiliepimų portale/šiukšlyne.

Nereikia klaidinti vienų žmonių - šmeižiant kitus.

Pagarbiai, UAB Tik darbas.
laima 2018-01-16 15:10:35
ir programos kaina 160euru, be keliones, o idarbinimas rasomas nemokamas.
gerb; "laima"
Štai kokią informaciją gavote laiške;

1. Įdarbinimas nemokamas.

2. Mokamos paslaugos:

- Gyvenamo ploto suradimas.
- transporto iš ir į darbą suorganizavimas.
- Dokumentų paruošimas, sutarčių administravimas.
- Vertimai.
- Anglų k. lygio testas
- CPR nr.
- Banko sąskaita Danijoje
- Transporto nuoma kelionei į Daniją.

Bendra programos kaina 160 eur. be kelionės išlaidų. Pasirašomos visos sutartys su visomis garantijomis.
Už mokamas paslaugas mokama pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą, Lietuvoje prieš išvykimą.

3. Jeigu klientai pageidauja - gali visas nurodytas mokamas paslaugas teiktis individualiai

TODĖL NEREIKIA IŠKRAIPYTI FAKTŲ. IR JEIGU PAGEIDAUJATE GALITE VISAS MOKAMAS PASLAUGAS SUSITEIKTI SAU PATI.

TAI KAME PROBLEMA????
SVEIKI. Gal yra dirbančių sandėliuose šiuo metu ir galėtų daugiau informacijos suteikti apie gyvenimo sąlygas? ačiū.
ir programos kaina 160euru, be keliones, o idarbinimas rasomas nemokamas.
Rimtai 2017-12-26 10:50:20
Rimtai dirbanti kompanija. Darbas Olandijoje garantuotas. Pats darbinausi ir patyriau. Salygos tikrai geros ir darbas uztikrintas.
Alga mokama laiku. Jokiu "siurprizu" nemaloniu nebuvo visa darbo laika. Dirbau 4 menesius su Philips prekem logistikos kompanijoje. Galite ramiai dirbti vaziuoti ir kitiems rekomenduoti.
Sveikas, duok kontaktus
troonis 2017-11-05 15:45:11
Galiu rekomenduoti, nes pats pasitikiu šia agentūra.
Dirbau nuo rugpjūčio mėn iki Lapkričio 2d. Danijoje kepykloje. Grįžau tik vakar.
Viskas buvo taip kaip žadėjo agentūra. Galima pasitikėti, ir darbo ir būsto atžvilgiu.
Dokumentai tvarkomi internetu, tikrai patogu niekur važinėti nereikia.
Važiuosiu po Naujų vėl per šitą agentūrą.
labas ar mokejai uz i darbinima?
C.V. 2017-12-06 13:25:54
Niekas neapgavo tikrai mūsų šeimynos, įdarbino mano vyrą nuo rugsėjo mėnesio į Daniją į morkų fabrikėlį. viskas gerai sekasi jam ir esame patenkinti įdarbinimu per UAB Tik darbas.
O kaip su anglu kalba, ten labai reikalinga ji?
Galima pasitiketi šita agentura. Taip aš manau nes dirba mano draugas jau nuo Rugsėjo mėnesio kepykloje Danijoje. Viskas atitinka duotus agentūros pažadus ir sutartį.
Planuoju Sausio mėnėsį ir aš važiuoti su seserimi ten dirbti.
Galiu rekomenduoti, nes pats pasitikiu šia agentūra.
Dokumentai tvarkomi internetu, tikrai patogu niekur važinėti nereikia.
Važiuosiu po Naujų vėl per šitą agentūrą.
Dirba Olandijoje mano draugas. Dirba Venray mieste logistikos sandelyje. Pakuoja prekes pagal uzsakymo lapus. Jau 3 savaites dirba. Sake geros salygos. Gerai sekasi. Alga 11 euru per valanda.
Prase parasyti komentara.
Mano ir draugo nuomone UAB Tik Darbas yra patikima darbo agentura.
Vaidas.
Kaunas.
Dirbau Amsterdame 3 menesius prekybos centre sandelyje. Rusiavom prekes ir paruosinejom i sales paletes pagal uzsakymu lapus. Darbas nelengvas, bet dinamiskas ir neatsibosta vienoj vietoj stoveti.
Esu patenkintas sitos agenturos darbu.
Rimtautas.
Patikimai idarbino Olandijoje, prekybos centro sandeliuose, aptarnaujantis personalas. Alga 11 eur per valanda. Bustas surastas. Salygos puikios ir darbe ir buste. Dirbau 3 menesius. Jau dabar Lietuvoje.

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Offerens
Adresas: K. Donelaičio g. 70B, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

Grybauskaitė ir Adamkus ragina transatlantinę bendriją laikytis įsipareigojimų
Grybauskaitė ir Adamkus ragina transatlantinę bendriją laikytis įsipareigojimų 08-22 10:39
Transatlantiniai santykiai tarptautinio ir regioninio saugumo užtikrinimo srityje neturi alternatyvos, todėl Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir Europai būtina įveikti iškilusias įtampas ir veikti...
Pranckietis mąsto apie PVM mažinimą būtiniausiems maisto produktams
Pranckietis mąsto apie PVM mažinimą būtiniausiems maisto produktams 08-22 10:16
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis svarsto, jog siekiant sumažinti arba stabilizuoti kainas, galėtų būti išbandytas pridėtinės vertės mokesčio (PVM) sumažinimas tam tikriems būtiniausiems...
Teikiantys patikos paslaugas turi registruotis
Teikiantys patikos paslaugas turi registruotis 08-22 10:12
Visos patikos paslaugas teikiančios bendrovės turės registruoti tokią savo veiklą Juridinių asmenų registre (JAR), o tokias paslaugas teikiantys fiziniai asmenys – Valstybinėje mokesčių...

Primenybe teikiate..

Skoda