VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tik darbas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tik darbas

Atsiliepimai apie Tik darbas, UAB

Patikimos įdarbinimo užsienyje paslaugos.
Parašyk savo nuomonę apie Tik darbas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Dėmesio. Šių asmenių, dabar dirbančių po UAB Tik darbas priedanga, atžvilgiu atliekamas ikiteisminis tyrimas Nr.01-1-14673-16pagal LR BK 182 str.1 d., sukčiavimo, LR BK 202 str. 1 d., neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla, LR BK 222 str. 1 d., dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo, LR BK 223 str. 1 d., dėl aplaidaus apskaitos tvarkymo. P.s.čia informacija tiems, kas susiviliojo šios "įmonės"į darbinimo skelbimais.
Atsakyti
Parasykit kas per sita firma isvaziaves i Norvegija dzv.gin@gmail.com
Atsakyti
Laba diena,

Gal galite kas nors parašyti į el.pašta kas yra šiuo metu išvažiavę pagal skelbimą el. prekių sandėliuose Norvegijoje?
raskevicius1986@gmail.com
Atsakyti
Laba diena. Ieškausi darbo užsieny. Internete radau šitą įmonę TIK DARBAS. Tačiau suabejojau. Visų pirma - jokios informacijos apie įmonės vadovus. Kiek neįprasta. Nes ko čia slėpti? Nėra telefonų. Kitą kartą, būtų patogiau paskambinti ir pakalbėti. Nes ne visi, kad ir koks šiandieną išmanus pasaulis, interneto ryšio ir kompiuterių neturi.

Kitas pastebėjimas. Įmonė rekvizitai.lt įvertinta daug vartotojų. Kiek netikėta. Kadangi logiškas klausimas. kodėl taip aktyviai nevertinamos kitos įmonės. Kurios teikia paslaugų didesniu kiekiu. Ir pro juos praeina žymiai didesnis vartotojų srautas.

Kitas pastebėjimas. Jeigu. Įmonė yra sėkminga. Kodėl. Ilgą laiką kapsi skola Sodrai? Viso labo dirba tik trys žmonės. tai gal susiimkit.

Kitas pastebėjimas. Yra teigiamų komentarų. Nors parašyti iš skirtingų IP. Ar tik nebus, kad tekstas padiktuotas vieno ir to pačio žmogaus. Atkreipkit dėmesį - labai sakinių struktūra vienoda. Kapoti, trupi. Sakiniai. Kiek prieš žmogaus prigimtį. Nes paprastas žmogus linkęs parašyti daugiau komentarų neigiamų. O ne teigiamų. Kaip yra iš tiesų, niekas nežino.

Reziumuojant, jeigu kas matę ir girdėję daugau. Rašykit man į emailą stasys.miskenas gmail.com

Geros dienos, Stasys.
Atsakyti
sveiki.ar kas nors yra ar buvo isvaziave per sia agentura.laukiu ats i el pasta kaimelis12@gmail.com
Atsakyti
sveiki, prasau susisiekti dirbusiu per sia firma. Lauksiu
kristinasilerytee@gmail.com
Atsakyti
S. 2019-01-02 15:21:59
Sveiki, gal kas vaziavo persita agentura ar dabar yra isvaziave gali parasyti man el.pastu da.sofija@gmail.com
Sveiki, ar galit kas apie šią firmą parašyt man i el.paštą, ar ji patikima ir ar viskas gerai, ačiū.
Dovilemarcinskaite1986@gmail.com
Atsakyti
Sveiki, gal kas vaziavo persita agentura ar dabar yra isvaziave gali parasyti man el.pastu da.sofija@gmail.com
Atsakyti
GYTIS 2018-11-20 15:24:52
Puiki profesionali agentura.
Sutinku pilnai.
Atsakyti
Geros salygos dirbti ir gyventi Norveguose. Rekomenduoju sita agentura. Is savo patirties.
Atsakyti
Dirbo brolis su savo žmona per vasaros laikotarpį Danijoje. Darbo vieta teko jiems gėlių sandėlyje. Viskas gerai sakė, bet darbas nelengvas, kai 10 valandų reikia ant kojų prastovėti darbe. Jie dirbo 4 mėnesius nuo Gegužio iki Rugsėjo mėnesio. Patikima firma darbui.
Atsakyti
Puiki profesionali agentura.
Atsakyti
Geras organizuotumas, viskas greitai ir operatyviai. Aiškiai pateiktos sąlygos, pagalba susitvarkant reikiamus dokumentus.
Atsakyti
sveiki.parasykit i el.pasta atsiliepima.kas buvo isvaziave per sia agentura.tikdarbas.lt
Atsakyti
Vytautė 2018-10-08 05:38:38
Labas vakaras gal kas gali susisiekti kas yra važiavę per šią agentūrą į Norvegiją, ar šiuo metu dirbančių Norvegijoje?
Man irgi įdomu, taip pat prieš keletą dienų gavome pasiūlymą dirbti Norvegijoje.
Atsakyti
Labas vakaras gal kas gali susisiekti kas yra važiavę per šią agentūrą į Norvegiją, ar šiuo metu dirbančių Norvegijoje?
Atsakyti
Dirbau vasarą Danijoje. Kosmetikos sandėlyje. Užsakymų surinkėja. Viskas buvo super.
Ačiū - uab Tik darbui.
Atsakyti
As 2018-09-06 19:35:29
Sveiki, gal kas neseniai vykote y Norvegija per sia agentura ar galite papasakoti placiau ar galima pasitiketi?
Man ir butu idomu
Atsakyti
Sveiki, gal kas neseniai vykote y Norvegija per sia agentura ar galite papasakoti placiau ar galima pasitiketi?
Atsakyti
Norėdamas skaidrumo ir kritikuodamas, asmuo neslepia savo tapatybės ir nerašo iš "trolinio" el. pašto adreso.

Bet vistiek atsakysime:

1. Niekas neslepia vadovo duomenų. Visi duomenys yra prieinami per Valstybinę Įmonę Registrų centras.

2. Pagal naujus įsytatymus dėl Asmens duomenų informacijos apsaugos negalime ir neprivalome viešinti darbuotojų, vadovų ar akcininkų asmeninės informacijos. Šie asmenys nėra vieši. Telefono numerio buvimas ar nebuvimas neapsprendžia paslaugų kokybės jokiu aspektu. Tai tik sumažina spekuliacijų galimybes neįrodomais neva įvykusiais žodiniais pažadais. Atsakome į visus el. laiškus, todėl nematome jokio teisinio ir moralinio pagrindo pretenzijoms dėl tel. nr.

3. Taip pat griežtai saugome ir savo partnerių, ir klientų privatumą bei asmeninius duomenis.

4. Darbas On Line principu yra svarbus argumentas, nes Jūs rašotės sutartis su įmone - juridiniu asmeniu, o ne su fiziniais asmenimis. Mūsų įmonę teisiniuose ginčuose atstovauja Advokatų bendrija pagal įgaliojimą.

5. Skola Sodrai jau atsibodęs ir nebevalidus argumentas. Skola suderinta, skola nedidėja, Sodra pasiima delspinigius už skolos administravimą, skola neturi įtakos paslaugų kokybei. Įmonės darbuotojams skolų nėra.

6. Mes nieko nepuolame, bet ir nesame pasyvūs gindamiesi nuo puolimo. Mes argumentuotai neigiame anoniminių asmenų šmeižtą ir reaguojame į dalykinės reputacijos menkinimą. Tokia šmeižkiška mūsų adresu veikla užsiima keletas asmenų, kurie yra mums žinomi, jie ir bando sukurti kritinę masę neva apgautų "klientų". Yra pradėta net keletas ikiteisminių tyrimų pagal mūsų skundus, ir greitai viskas bus labai aišku. Apgautų klientų nėra. Jūs irgi nesate klientas, nei buvęs, nei būsimas.

O tai, kad kažkas dėl savo veiksmų ir neveikimo sau prisidarė teisinių ir finansinių problemų - nutiko ne dėl mūsų kaltės. Patys pažeidinėjo sutartis ir įstatymus, patys ir turės prisiimti atsakomybę už pasekmes.

Bet mums kyla natūralus ir daug įdomesnis klausimas: Kas moka Jums už tokią veiklą ir mūsų įmonės diskreditavimą? Ar nagrinėjate ir viešai aptariate ir kitų įmonių veiklą? Jei ne, tai kodėl? Jei taip, tai kokių?

7. Kadangi nesame monopolistai, pilnai sutinkame, kad darbo visi gali ieškotis taip, kaip jiems patinka. Bet, per mūsų įmonę tai bus patogiau, greičiau ir kokybiškiau.

Ačiū.

Su pagarba,
UAB Tik darbas.
www.tikdarbas.lt
Atsakyti
Įmonė neatrodo patikima dėl keleto priežasčių. Visų pirma, jokia save gerbianti įmonė neslepia vadovo vardo, kontaktinio tel. nr. ir pan. Tai, kad vykdoma online veikla, nėra validus argumentas. Prie įtarimų prisideda ir amžina skola Sodrai (tiesa, svyruojanti, bet egzistuojanti iš esmės nuo pat įmonės veiklos pradžios praeitais metais). Antra, faktas, kad įmonei nuolat tenka gintis (dažnai pačiai puolant) solidumo neprideda ir tik sustiprina įtarimus, kad kažkas čia ne taip. Patariu geriau patiems ieškotis darbo arba susirasti tikrai patikimą ir ilgai veikiančią agentūrą.
Atsakyti
Svki planuojame vykti i norvegija per sia imone, ar tikrai viskas patikima, ar apgyvendina geromis salygomis :) ?
Atsakyti
Agnė 2018-06-13 16:31:41
Ar tikrai viskas taip gerai? Mes norime vaziuoti, bet bijome, kad nebutu apgavysčių, nes tel numerio nera ir bendrauja tik el. Pastu:)
Kartu su manim buvo dar mazdaug keturi Lietuviai atvyke per sia agentura, sekmingai dirbantys. Manau nera ko bijoti, Olandijoj darbu labai daug, tai net neapsimoketu apgaudineti :)
Atsakyti
Gediminas 2018-05-30 12:16:53
Esu patenkintas šia agentūra - viska puikiai sutvarkė ir nieko pačiam nereikėjo daryti. Tai idealu pirmą kartą vykstant į užsienį - kitaip būtų daug reikalų ir streso dėl darbo paieškų ir gyvenamos vietos. O čia viskas itin sklandžiai. Viskas paruošta ir sutvarkyta. Todėl labai džiaugiuosi, kad užsakiau paslaugas.
2017 metų gruodį norėjau išvykti į užsienį padirbėti ir po savaitės man jau buvo suorganizuota darbo vieta, kelionė ir visas apgyvendinimas. Agentūra suorganizavo transportą iki pat vietos kur apgyvendina. Kitą dieną vairuotuojas nuvežė į pokalbį, priėmė į darbą ir dar kitą dieną jau dirbau 8val per dieną, tai visus du mėnesius kol buvau Olandijoje. Gavau nesudėtingą darbą, švarų - apžiūrėti laptopus, planšetinius kompiuterius, perinstaliuoti operacines sistemas ir t.t. Tai galėjau ir papildomų valandų imti - buvo sudarytos tokios sąlygos. Esu patenkintas tiek darbu, tiek apgyvenimo sąlygomis. Būčiau pasilikęs ir ilgiau, tačiau gavau pasiūlymą pagal specialybę Lietuvoje.
Ar tikrai viskas taip gerai? Mes norime vaziuoti, bet bijome, kad nebutu apgavysčių, nes tel numerio nera ir bendrauja tik el. Pastu:)
Atsakyti
Esu patenkintas šia agentūra - viska puikiai sutvarkė ir nieko pačiam nereikėjo daryti. Tai idealu pirmą kartą vykstant į užsienį - kitaip būtų daug reikalų ir streso dėl darbo paieškų ir gyvenamos vietos. O čia viskas itin sklandžiai. Viskas paruošta ir sutvarkyta. Todėl labai džiaugiuosi, kad užsakiau paslaugas.
2017 metų gruodį norėjau išvykti į užsienį padirbėti ir po savaitės man jau buvo suorganizuota darbo vieta, kelionė ir visas apgyvendinimas. Agentūra suorganizavo transportą iki pat vietos kur apgyvendina. Kitą dieną vairuotuojas nuvežė į pokalbį, priėmė į darbą ir dar kitą dieną jau dirbau 8val per dieną, tai visus du mėnesius kol buvau Olandijoje. Gavau nesudėtingą darbą, švarų - apžiūrėti laptopus, planšetinius kompiuterius, perinstaliuoti operacines sistemas ir t.t. Tai galėjau ir papildomų valandų imti - buvo sudarytos tokios sąlygos. Esu patenkintas tiek darbu, tiek apgyvenimo sąlygomis. Būčiau pasilikęs ir ilgiau, tačiau gavau pasiūlymą pagal specialybę Lietuvoje.
Atsakyti
Geras darbas Danijoje prie geliu. surado agentura ir nuveze iki vietos. Man viskas tinka.
Atsakyti
Man per Tikdarbas teko dirbti Norvegijoje 3 mėnesius. Dirbau žuvies gamykloje. Paties darbo pobūdis tikrai nelengvas. Tačiau visos kitos sąlygos ištiesų buvo labai geros. Uždarbis 185 norges kronos į valandą. O, valandų gaudavome po 50 per savaitę atidirbti. Manau, kad tikrai padorios sąlygos viskam ir galima pasitikėti ir užsidirbti padoriai.
Ačiū visiems.
Atsakyti
Jolanta 2018-01-18 19:30:31
Aš taip pat turėjau daug abejonių, kai kreipiausi dėl darbo užsienyje į UAB "Tik darbas". Yra agentūrų, kurios žmones apgauna, todėl nenuostabu, kad visada yra nepasitikėjimo ir baimės, ypač išvykstantiems pirmą kartą arba jau nukentėjusiems nuo nesąžiningų agentūrų. Bet dabar tikrai galiu drąsiai pasakyti, kad UAB "Tik darbas" tikrai patikima ir atsakingai dirbanti įmonė. Jau antra savaitė dirbu Olandijoje. Darbas tikrai nesunkus, gyvenimo ir darbo sąlygos geros, viskas buvo tvarkoma operatyviai. Rekomenduoju
Gal galit detaliau? Po kiek laiko nusiimtus visus dokumentus gavote atsakymą? Kad buvo surastas darbas ?
Atsakyti
gal galit kasnors kontaktus numest, dirbantis Olandijoje logistikos sandeliuose, butu idomu susisiekt pasiklausinet realiai paciu isvykusiu zmoniu, nes cia tuos atsiliepimus gali ir pati imone pasirasyt. Is anksto aciu.
Atsakyti
Aš taip pat turėjau daug abejonių, kai kreipiausi dėl darbo užsienyje į UAB "Tik darbas". Yra agentūrų, kurios žmones apgauna, todėl nenuostabu, kad visada yra nepasitikėjimo ir baimės, ypač išvykstantiems pirmą kartą arba jau nukentėjusiems nuo nesąžiningų agentūrų. Bet dabar tikrai galiu drąsiai pasakyti, kad UAB "Tik darbas" tikrai patikima ir atsakingai dirbanti įmonė. Jau antra savaitė dirbu Olandijoje. Darbas tikrai nesunkus, gyvenimo ir darbo sąlygos geros, viskas buvo tvarkoma operatyviai. Rekomenduoju
Atsakyti
SVEIKI. Gal yra dirbančių sandėliuose šiuo metu ir galėtų daugiau informacijos suteikti apie gyvenimo sąlygas? ačiū.
Atsakyti
ir programos kaina 160euru, be keliones, o idarbinimas rasomas nemokamas.
Atsakyti
Rimtai 2017-12-26 10:50:20
Rimtai dirbanti kompanija. Darbas Olandijoje garantuotas. Pats darbinausi ir patyriau. Salygos tikrai geros ir darbas uztikrintas.
Alga mokama laiku. Jokiu "siurprizu" nemaloniu nebuvo visa darbo laika. Dirbau 4 menesius su Philips prekem logistikos kompanijoje. Galite ramiai dirbti vaziuoti ir kitiems rekomenduoti.
Sveikas, duok kontaktus
Atsakyti
troonis 2017-11-05 15:45:11
Galiu rekomenduoti, nes pats pasitikiu šia agentūra.
Dirbau nuo rugpjūčio mėn iki Lapkričio 2d. Danijoje kepykloje. Grįžau tik vakar.
Viskas buvo taip kaip žadėjo agentūra. Galima pasitikėti, ir darbo ir būsto atžvilgiu.
Dokumentai tvarkomi internetu, tikrai patogu niekur važinėti nereikia.
Važiuosiu po Naujų vėl per šitą agentūrą.
labas ar mokejai uz i darbinima?
Atsakyti
Rimtai dirbanti kompanija. Darbas Olandijoje garantuotas. Pats darbinausi ir patyriau. Salygos tikrai geros ir darbas uztikrintas.
Alga mokama laiku. Jokiu "siurprizu" nemaloniu nebuvo visa darbo laika. Dirbau 4 menesius su Philips prekem logistikos kompanijoje. Galite ramiai dirbti vaziuoti ir kitiems rekomenduoti.
Atsakyti
C.V. 2017-12-06 13:25:54
Niekas neapgavo tikrai mūsų šeimynos, įdarbino mano vyrą nuo rugsėjo mėnesio į Daniją į morkų fabrikėlį. viskas gerai sekasi jam ir esame patenkinti įdarbinimu per UAB Tik darbas.
O kaip su anglu kalba, ten labai reikalinga ji?
Atsakyti
Niekas neapgavo tikrai mūsų šeimynos, įdarbino mano vyrą nuo rugsėjo mėnesio į Daniją į morkų fabrikėlį. viskas gerai sekasi jam ir esame patenkinti įdarbinimu per UAB Tik darbas.
Atsakyti
Galima pasitiketi šita agentura. Taip aš manau nes dirba mano draugas jau nuo Rugsėjo mėnesio kepykloje Danijoje. Viskas atitinka duotus agentūros pažadus ir sutartį.
Planuoju Sausio mėnėsį ir aš važiuoti su seserimi ten dirbti.
Atsakyti
Galiu rekomenduoti, nes pats pasitikiu šia agentūra.
Dirbau nuo rugpjūčio mėn iki Lapkričio 2d. Danijoje kepykloje. Grįžau tik vakar.
Viskas buvo taip kaip žadėjo agentūra. Galima pasitikėti, ir darbo ir būsto atžvilgiu.
Dokumentai tvarkomi internetu, tikrai patogu niekur važinėti nereikia.
Važiuosiu po Naujų vėl per šitą agentūrą.
Atsakyti
Dirba Olandijoje mano draugas. Dirba Venray mieste logistikos sandelyje. Pakuoja prekes pagal uzsakymo lapus. Jau 3 savaites dirba. Sake geros salygos. Gerai sekasi. Alga 11 euru per valanda.
Prase parasyti komentara.
Mano ir draugo nuomone UAB Tik Darbas yra patikima darbo agentura.
Vaidas.
Kaunas.
Atsakyti
Dirbau Amsterdame 3 menesius prekybos centre sandelyje. Rusiavom prekes ir paruosinejom i sales paletes pagal uzsakymu lapus. Darbas nelengvas, bet dinamiskas ir neatsibosta vienoj vietoj stoveti.
Esu patenkintas sitos agenturos darbu.
Rimtautas.
Atsakyti
Patikimai idarbino Olandijoje, prekybos centro sandeliuose, aptarnaujantis personalas. Alga 11 eur per valanda. Bustas surastas. Salygos puikios ir darbe ir buste. Dirbau 3 menesius. Jau dabar Lietuvoje.

Taip pat rekomenduojame

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Judruma
personaloprojektai.lt

Adresas: Žirmūnų g. 25, LT-09102 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...
Personalo sprendimai
Darbuotojų paieška ir atranka

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 64-43, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Personalo sprendimai“ - strateginis žmogiškųjų resursų partneris, įsigilinantis ir gerai suprantantis kliento įmonės veiklą, jos procesus, tikslus, poreikius bei galimybes, ir teikiantis profesionalias personalo atrankų bei valdymo paslaugas. Pamatinė kompanijos vertybė – abipusę vertę ir pasitikėjimą kurianti...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

FedEx 182,40 +2,48%
General Electric 10,20 +2,41%
Goldman Sachs 202,47 +2,12%
Wells Fargo 51,73 +2,11%
Colgate-Palmolive 66,29 -1,35%
Walt Disney 113,12 -1,60%
Boeing 372,28 -1,77%
Facebook 160,47 -3,32%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 58,52 -0,15%
Auksas 1320,07 +2,19%
Jautiena 4,28 +0,94%
Kava 2,83 0,00%
Sidabras 15,82 +1,28%
Benzinas 1,57 +9,79%
Ryžiai 408,00 -0,49%
Anglis 95,42 -3,19%