Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tik darbas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tik darbas

Atsiliepimai apie Tik darbas, UAB

Patikimos įdarbinimo užsienyje paslaugos.
Parašyk savo nuomonę apie Tik darbas, UAB

Pralošė bylą, teismas aiškiai pasakė, kad šitos įmonės sutartys yra švelniai tariant nenaudingos tiems, kurie ieško darbo, skaitykite bylą:
Kęstutis Navickas
2020-01-22 17:44:06 IP 2e7r3s78
Labas vakaras, tiems, kas domisi UAB "TIK DARBAS" kontora, yra grupė facebook, adresu:

Ten žmonės dalijasi savo patirtais įspūdžiais.

Su Pagarba, - Kęstutis
Ar daug žmonių esate nukentėję nuo "Tik darbas"?
Zmogus 2019-08-21 00:41:45
Ar dauk zmoniu yra nukenteja nuo "Tik darbas" ?
Sveikas o tu nukentėjai?

Paskaitymui :)
Sveiki kas yra isvaziave i Norvegija parasikyte kaip ten salygos korisas699@gmail.com
Ar dauk zmoniu yra nukenteja nuo "Tik darbas" ?
Ar daug žmonių yra nukentėjusių nuo TIK DARBAS?
This agency do not display their cell phone number on their website which is one of the indications that you cannot trust agency. Second thing that they mention in their contract which is complete nuances like paying upfront 150 Euro which you supposed going to receive back if you're going to work long enough. The amount of time that mentions in the contract. Plus they want you to pay fine if you decide to leave the job too soon. What if I decide after 1 month that the job is not for me. I've been to so many agencies in England and I never came across two things like this. I have a feeling that this agency soon going to rename its name. In my opinion you should avoid this agency like plague. I hope I helped a lot for you.
vaidas 2017-09-22 08:36:33
Dirba Olandijoje mano draugas. Dirba Venray mieste logistikos sandelyje. Pakuoja prekes pagal uzsakymo lapus. Jau 3 savaites dirba. Sake geros salygos. Gerai sekasi. Alga 11 euru per valanda.
Prase parasyti komentara.
Mano ir draugo nuomone UAB Tik Darbas yra patikima darbo agentura.
Vaidas.
Kaunas.
O draugas nemoka kompiuteriu naudotis?
Sveiki, gal kas yra išvykę ar buvo išvykę per šią agentūra padirbėi į olandijos sandėlius? Įdomu ar viskas vyksta be apgavyščių ir legaliai, nes tikrai keista, kad viskas tvarkoma tik el paštu, neina net pasiskambinti. Jei ka galite parašykite el paštu man guotele@gmail.com Ačiū
Kas isvaziave gal susisiektu. Kaip ten kas.desmiss45@gmail.com
Pastyebejau sios imones siulomus darbus. Pagalvojau wtf.. kaipjie galipasiulyti daugiau negu pats tiesioginis darbdavys gali susimoketi. Taigi parasiau as jiems el laiska su paprastu klausimu del darbo. Ypac domino Danija. Nesiunciau jokio cv ir panasiai tik klausima apie siuloma darba. Stai koki atsakyma as gavau

Toliau Jūsų veiksmų eiga tokia:
Jeigu Jums tinka visos sąlygos - JŪS;

1. Rašotės sutartis ir mokate grąžinamą užstatą 150 EUR/asmeniui.

Grąžinamas užstatas yra mokamas tam, kad Jūs įvykdytumėte savo įsipareigojimą atidirbti minmalų nustatytą laikotarpį paskirtoje darbo vietoje.
Užstatas bus grąžintas Jums, kai atidirbsite visą kontrakto laiką pagal atskirą Užstato sutartį.

Užstatas mokamas, kad iš dabo vietos nauda būtų ne tik Jums, bet ir užsienio darbdaviams bei mums.
Tai nėra mokestis už jokias UAB Tik darbas paslaugas.
Taip yra stengiamasi sumažintį "darbo turistų" kiekį; tokių kurie laksto po naujus kontraktus.

Ši sąlyga - galioja visiems mūsų klientams be jokių išimčių.

2. Atsiunčiate/gaunate dokumentus.

3. Vykstate į Jums paskirtą darbo vietą, atidirbate sutartą laikotarpį ir atgaunate užstatą.

Parašykite, jeigu Jus tenkina pirminės sąlygos, ir mes atsiųsime Jums sutartis susipažinti.
Būtinas kandidato CV.

Laukiame Jūsų sprendimo.
Ačiū.
Parasykit kas per sita firma isvaziaves i Norvegija dzv.gin@gmail.com

Gal galite kas nors parašyti į el.pašta kas yra šiuo metu išvažiavę pagal skelbimą el. prekių sandėliuose Norvegijoje?
raskevicius1986@gmail.com
Laba diena. Ieškausi darbo užsieny. Internete radau šitą įmonę TIK DARBAS. Tačiau suabejojau. Visų pirma - jokios informacijos apie įmonės vadovus. Kiek neįprasta. Nes ko čia slėpti? Nėra telefonų. Kitą kartą, būtų patogiau paskambinti ir pakalbėti. Nes ne visi, kad ir koks šiandieną išmanus pasaulis, interneto ryšio ir kompiuterių neturi.

Kitas pastebėjimas. Įmonė rekvizitai.lt įvertinta daug vartotojų. Kiek netikėta. Kadangi logiškas klausimas. kodėl taip aktyviai nevertinamos kitos įmonės. Kurios teikia paslaugų didesniu kiekiu. Ir pro juos praeina žymiai didesnis vartotojų srautas.

Kitas pastebėjimas. Jeigu. Įmonė yra sėkminga. Kodėl. Ilgą laiką kapsi skola Sodrai? Viso labo dirba tik trys žmonės. tai gal susiimkit.

Kitas pastebėjimas. Yra teigiamų komentarų. Nors parašyti iš skirtingų IP. Ar tik nebus, kad tekstas padiktuotas vieno ir to pačio žmogaus. Atkreipkit dėmesį - labai sakinių struktūra vienoda. Kapoti, trupi. Sakiniai. Kiek prieš žmogaus prigimtį. Nes paprastas žmogus linkęs parašyti daugiau komentarų neigiamų. O ne teigiamų. Kaip yra iš tiesų, niekas nežino.

Reziumuojant, jeigu kas matę ir girdėję daugau. Rašykit man į emailą stasys.miskenas gmail.com

Geros dienos, Stasys.
sveiki.ar kas nors yra ar buvo isvaziave per sia agentura.laukiu ats i el pasta kaimelis12@gmail.com
sveiki, prasau susisiekti dirbusiu per sia firma. Lauksiu
kristinasilerytee@gmail.com
S. 2019-01-02 15:21:59
Sveiki, gal kas vaziavo persita agentura ar dabar yra isvaziave gali parasyti man el.pastu da.sofija@gmail.com
Sveiki, ar galit kas apie šią firmą parašyt man i el.paštą, ar ji patikima ir ar viskas gerai, ačiū.
Dovilemarcinskaite1986@gmail.com
GYTIS 2018-11-20 15:24:52
Puiki profesionali agentura.
Sutinku pilnai.
Geros salygos dirbti ir gyventi Norveguose. Rekomenduoju sita agentura. Is savo patirties.
Dirbo brolis su savo žmona per vasaros laikotarpį Danijoje. Darbo vieta teko jiems gėlių sandėlyje. Viskas gerai sakė, bet darbas nelengvas, kai 10 valandų reikia ant kojų prastovėti darbe. Jie dirbo 4 mėnesius nuo Gegužio iki Rugsėjo mėnesio. Patikima firma darbui.
Puiki profesionali agentura.
Geras organizuotumas, viskas greitai ir operatyviai. Aiškiai pateiktos sąlygos, pagalba susitvarkant reikiamus dokumentus.
sveiki.parasykit i el.pasta atsiliepima.kas buvo isvaziave per sia agentura.tikdarbas.lt
Vytautė 2018-10-08 05:38:38
Labas vakaras gal kas gali susisiekti kas yra važiavę per šią agentūrą į Norvegiją, ar šiuo metu dirbančių Norvegijoje?
Man irgi įdomu, taip pat prieš keletą dienų gavome pasiūlymą dirbti Norvegijoje.
Dirbau vasarą Danijoje. Kosmetikos sandėlyje. Užsakymų surinkėja. Viskas buvo super.
Ačiū - uab Tik darbui.
As 2018-09-06 19:35:29
Sveiki, gal kas neseniai vykote y Norvegija per sia agentura ar galite papasakoti placiau ar galima pasitiketi?
Man ir butu idomu
Norėdamas skaidrumo ir kritikuodamas, asmuo neslepia savo tapatybės ir nerašo iš "trolinio" el. pašto adreso.

Bet vistiek atsakysime:

1. Niekas neslepia vadovo duomenų. Visi duomenys yra prieinami per Valstybinę Įmonę Registrų centras.

2. Pagal naujus įsytatymus dėl Asmens duomenų informacijos apsaugos negalime ir neprivalome viešinti darbuotojų, vadovų ar akcininkų asmeninės informacijos. Šie asmenys nėra vieši. Telefono numerio buvimas ar nebuvimas neapsprendžia paslaugų kokybės jokiu aspektu. Tai tik sumažina spekuliacijų galimybes neįrodomais neva įvykusiais žodiniais pažadais. Atsakome į visus el. laiškus, todėl nematome jokio teisinio ir moralinio pagrindo pretenzijoms dėl tel. nr.

3. Taip pat griežtai saugome ir savo partnerių, ir klientų privatumą bei asmeninius duomenis.

4. Darbas On Line principu yra svarbus argumentas, nes Jūs rašotės sutartis su įmone - juridiniu asmeniu, o ne su fiziniais asmenimis. Mūsų įmonę teisiniuose ginčuose atstovauja Advokatų bendrija pagal įgaliojimą.

5. Skola Sodrai jau atsibodęs ir nebevalidus argumentas. Skola suderinta, skola nedidėja, Sodra pasiima delspinigius už skolos administravimą, skola neturi įtakos paslaugų kokybei. Įmonės darbuotojams skolų nėra.

6. Mes nieko nepuolame, bet ir nesame pasyvūs gindamiesi nuo puolimo. Mes argumentuotai neigiame anoniminių asmenų šmeižtą ir reaguojame į dalykinės reputacijos menkinimą. Tokia šmeižkiška mūsų adresu veikla užsiima keletas asmenų, kurie yra mums žinomi, jie ir bando sukurti kritinę masę neva apgautų "klientų". Yra pradėta net keletas ikiteisminių tyrimų pagal mūsų skundus, ir greitai viskas bus labai aišku. Apgautų klientų nėra. Jūs irgi nesate klientas, nei buvęs, nei būsimas.

O tai, kad kažkas dėl savo veiksmų ir neveikimo sau prisidarė teisinių ir finansinių problemų - nutiko ne dėl mūsų kaltės. Patys pažeidinėjo sutartis ir įstatymus, patys ir turės prisiimti atsakomybę už pasekmes.

Bet mums kyla natūralus ir daug įdomesnis klausimas: Kas moka Jums už tokią veiklą ir mūsų įmonės diskreditavimą? Ar nagrinėjate ir viešai aptariate ir kitų įmonių veiklą? Jei ne, tai kodėl? Jei taip, tai kokių?

7. Kadangi nesame monopolistai, pilnai sutinkame, kad darbo visi gali ieškotis taip, kaip jiems patinka. Bet, per mūsų įmonę tai bus patogiau, greičiau ir kokybiškiau.

Ačiū.

Su pagarba,
UAB Tik darbas.
www.tikdarbas.lt
Įmonė neatrodo patikima dėl keleto priežasčių. Visų pirma, jokia save gerbianti įmonė neslepia vadovo vardo, kontaktinio tel. nr. ir pan. Tai, kad vykdoma online veikla, nėra validus argumentas. Prie įtarimų prisideda ir amžina skola Sodrai (tiesa, svyruojanti, bet egzistuojanti iš esmės nuo pat įmonės veiklos pradžios praeitais metais). Antra, faktas, kad įmonei nuolat tenka gintis (dažnai pačiai puolant) solidumo neprideda ir tik sustiprina įtarimus, kad kažkas čia ne taip. Patariu geriau patiems ieškotis darbo arba susirasti tikrai patikimą ir ilgai veikiančią agentūrą.
Svki planuojame vykti i norvegija per sia imone, ar tikrai viskas patikima, ar apgyvendina geromis salygomis :) ?
Agnė 2018-06-13 16:31:41
Ar tikrai viskas taip gerai? Mes norime vaziuoti, bet bijome, kad nebutu apgavysčių, nes tel numerio nera ir bendrauja tik el. Pastu:)
Kartu su manim buvo dar mazdaug keturi Lietuviai atvyke per sia agentura, sekmingai dirbantys. Manau nera ko bijoti, Olandijoj darbu labai daug, tai net neapsimoketu apgaudineti :)
Gediminas 2018-05-30 12:16:53
Esu patenkintas šia agentūra - viska puikiai sutvarkė ir nieko pačiam nereikėjo daryti. Tai idealu pirmą kartą vykstant į užsienį - kitaip būtų daug reikalų ir streso dėl darbo paieškų ir gyvenamos vietos. O čia viskas itin sklandžiai. Viskas paruošta ir sutvarkyta. Todėl labai džiaugiuosi, kad užsakiau paslaugas.
2017 metų gruodį norėjau išvykti į užsienį padirbėti ir po savaitės man jau buvo suorganizuota darbo vieta, kelionė ir visas apgyvendinimas. Agentūra suorganizavo transportą iki pat vietos kur apgyvendina. Kitą dieną vairuotuojas nuvežė į pokalbį, priėmė į darbą ir dar kitą dieną jau dirbau 8val per dieną, tai visus du mėnesius kol buvau Olandijoje. Gavau nesudėtingą darbą, švarų - apžiūrėti laptopus, planšetinius kompiuterius, perinstaliuoti operacines sistemas ir t.t. Tai galėjau ir papildomų valandų imti - buvo sudarytos tokios sąlygos. Esu patenkintas tiek darbu, tiek apgyvenimo sąlygomis. Būčiau pasilikęs ir ilgiau, tačiau gavau pasiūlymą pagal specialybę Lietuvoje.
Geras darbas Danijoje prie geliu. surado agentura ir nuveze iki vietos. Man viskas tinka.
Man per Tikdarbas teko dirbti Norvegijoje 3 mėnesius. Dirbau žuvies gamykloje. Paties darbo pobūdis tikrai nelengvas. Tačiau visos kitos sąlygos ištiesų buvo labai geros. Uždarbis 185 norges kronos į valandą. O, valandų gaudavome po 50 per savaitę atidirbti. Manau, kad tikrai padorios sąlygos viskam ir galima pasitikėti ir užsidirbti padoriai.
Ačiū visiems.
Jolanta 2018-01-18 19:30:31
Aš taip pat turėjau daug abejonių, kai kreipiausi dėl darbo užsienyje į UAB "Tik darbas". Yra agentūrų, kurios žmones apgauna, todėl nenuostabu, kad visada yra nepasitikėjimo ir baimės, ypač išvykstantiems pirmą kartą arba jau nukentėjusiems nuo nesąžiningų agentūrų. Bet dabar tikrai galiu drąsiai pasakyti, kad UAB "Tik darbas" tikrai patikima ir atsakingai dirbanti įmonė. Jau antra savaitė dirbu Olandijoje. Darbas tikrai nesunkus, gyvenimo ir darbo sąlygos geros, viskas buvo tvarkoma operatyviai. Rekomenduoju
Gal galit detaliau? Po kiek laiko nusiimtus visus dokumentus gavote atsakymą? Kad buvo surastas darbas ?
gal galit kasnors kontaktus numest, dirbantis Olandijoje logistikos sandeliuose, butu idomu susisiekt pasiklausinet realiai paciu isvykusiu zmoniu, nes cia tuos atsiliepimus gali ir pati imone pasirasyt. Is anksto aciu.
SVEIKI. Gal yra dirbančių sandėliuose šiuo metu ir galėtų daugiau informacijos suteikti apie gyvenimo sąlygas? ačiū.
ir programos kaina 160euru, be keliones, o idarbinimas rasomas nemokamas.
Rimtai 2017-12-26 10:50:20
Rimtai dirbanti kompanija. Darbas Olandijoje garantuotas. Pats darbinausi ir patyriau. Salygos tikrai geros ir darbas uztikrintas.
Alga mokama laiku. Jokiu "siurprizu" nemaloniu nebuvo visa darbo laika. Dirbau 4 menesius su Philips prekem logistikos kompanijoje. Galite ramiai dirbti vaziuoti ir kitiems rekomenduoti.
Sveikas, duok kontaktus
troonis 2017-11-05 15:45:11
Galiu rekomenduoti, nes pats pasitikiu šia agentūra.
Dirbau nuo rugpjūčio mėn iki Lapkričio 2d. Danijoje kepykloje. Grįžau tik vakar.
Viskas buvo taip kaip žadėjo agentūra. Galima pasitikėti, ir darbo ir būsto atžvilgiu.
Dokumentai tvarkomi internetu, tikrai patogu niekur važinėti nereikia.
Važiuosiu po Naujų vėl per šitą agentūrą.
labas ar mokejai uz i darbinima?
C.V. 2017-12-06 13:25:54
Niekas neapgavo tikrai mūsų šeimynos, įdarbino mano vyrą nuo rugsėjo mėnesio į Daniją į morkų fabrikėlį. viskas gerai sekasi jam ir esame patenkinti įdarbinimu per UAB Tik darbas.
O kaip su anglu kalba, ten labai reikalinga ji?

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Priestočio g. 1A, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...
Noriu darbo
Noriu personalo sprendimų grupė

Adresas: Vilkpėdės g. 22, LT-44248 Vilnius.
Personalo paieška, atranka: vadovų ir viduriniosios personalo grandies, aukštos kvalifikacijos specialistų paieška, atranka, tiesioginė paieška; Psichologinis asmenybės ir kompetencijų įvertinimas, testavimas. Atvirieji ir vidiniai personalo mokymai, seminarai vadovavimo, pardavimo, derybų vedimo, klientų...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%