Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Tesko

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tesko

Atsiliepimai apie UAB "Tesko"

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Tesko"

Cia ne atsiliepimas apie tesco, o apie zmogu siulanti tenais dirbti tesco.darius@yahoo.co.uk, pries nuspresdami vaziuoti, paskaitykite mano susirasinejima su juo

Sekmes

ar kvailas klausimas yra darbo specifika?ar kvailas klausimas yra adresas busimos darbovietes?ar mes jau pavelavome i darba?ar kvailas klausimas uz ka jus atsakingas jeigu neesate firma?o del skambinimo jau skambino-Jusu visas atsakymas yra viskas interneto skelbime -o skelbime niekas visai nieko aiskaus nera nei adreso, nei kur atvyke zmones gyvens, nei kokia darbo specifika, visai nieko......O del smeizto, kur jus ji matote, jeigu musu susirasinejimas Jums yra smeiztas, tai tada Jus pats save smeiziate

Fri, 23 Jan 2015 18:11:19 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

I kvailus klausimus mes neprivalome atsakineti. Be to jus nesate tinkama darbui, nes gyvenate per toli ir anksciau ar veliau del to kiltu problemu (velavimai i darba). Viesai smeizti taip pat negalite, nes uz tai numatyta atsakomybe. Jei kyla klausimu - prasome pasiskambinti ir viskas bus isaiskinta. Dekojame uz demesi.

On Friday, 23 January 2015, 17:58, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

tai taip gaunasi, kad apgaudinejete zmones??????????????jus nesugebate man atsakyti i elementariausius klausimus-norite, kad zmones pas jus vaziuotu aklai, tokiu aferu esame mate.Nepamirskite, kad as sioje sferoje turiu nemazai patirties ir mane netaip paprasta apgauti.....jeigu pas Jus butu viskas svaru -suteiktumete pilna informacija

Fri, 23 Jan 2015 17:44:00 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Manau jums butu geriau darbo pasieskoti kitur. Aciu.

On Friday, 23 January 2015, 14:25, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

kaip suprasti esate atsakingi uz idarbintus asmenys?atlyginimas kartais neina nuo isdirbio (turiu omenyje kiek paleciu sukrauni tiek ir gauni ?man labai sukniai isivaizduojama specifika darbo nemokant anglu kalbos.tarkime man duoda faktura prekiu, kurias reikia surinkti ant paletes, bet jeigu nemoku kalbos tai kaip as ja surinksiu?kaskart juk neisiu klausti kolegu kas cia per zodis ir pan.tai mano darbo kokybe bus nuline, neismes is darbo po keliu dienu?

Fri, 23 Jan 2015 13:08:45 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Skirtumas toks, kad mes esame atsakingi uz idarbintus asmenis ir yra visiskai nerealu, kad kasdien i darba vazinesite po 2 valandas i viena puse. Be to, neretai pasitaiko atveju, kai darbuotojai iskvieciami extra atveju (jei truksta darbuotoju) ir darbdavys pageidauja, kad atvyktumete pusvalandzio begyje, o ne per kelias valandas. Jeigu gyvenamosios vietos pakeisti negalite, tuomet ir darbo reiketu ieskoti kazkur netoliese.

On Friday, 23 January 2015, 12:37, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

o koks skirtumas kur mes gyvensime, i darba nusigausime patys savo saskaita

Fri, 23 Jan 2015 12:26:36 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Darbas yra prie Bedford miesto, o ne Boston, taip kad jusu gyvenamoji vieta netinka.

On Friday, 23 January 2015, 11:59, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

mes iki vasario 23 lietuvoje, atvaziave i uk planuojame gyventi bostone.tai koks adresas busimos darbovietes?

Fri, 23 Jan 2015 10:46:26 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Jus dar nesate idarbinti, o iki darbo nuvykti kelioniu skaiciuot nereikia. Kur siuo metu esate ir koks jusu adresas?

On Friday, 23 January 2015, 6:54, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

mes susiradome gyvenamaja vieta, koks butu tikslus darbovietes adresas, kad galetume apskaiciuoti musu kelione?

Thu, 22 Jan 2015 10:06:37 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Jeigu patys sugebesite rasti Anglijoje bent viena busto seimininka, kuris jums duos busta susimokejus tik uz savaite - tuomet prasome. Mes tokiu nezinome, nes visi reikalauja uz menesi, o kiti dar ir depozito, tai cia geriausios ir pigiausios salygos ka galime rasti. Darbas butu sandeliuose surinkineti uzsakymus, kalba nera reikalinga, nes dirba nemazai kolegu lietuviu ir rusiskai kalbanciu darbuotoju.

On Thursday, 22 January 2015, 6:50, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

o galima butu is pradziu susimoketi uz savaite buto nuoma saugumo sumetimais?jei viskas tvarkoj, tada po savaites kaip derama sumoketume uz visa likusi menesi.jeigu darbdaviai suzinos kad mes nezinome anglu kalbos, jie neatsisakys musu priimti i darba?ir koks butu pradziai darbo pobudis mums nezinant anglu kalbos?atsiprasom uz tiek klausymu, taciau supraskyt ir mus mes, vaziuojam i nezinia ir be jokiu garantiju (bent jau pradziai)!!!

Wed, 21 Jan 2015 16:25:23 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Gauname premija uz kiekviena idarbinta asmeni.

On Wednesday, 21 January 2015, 16:14, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

galiu paklausti kokia Jums uz tai nauda?jeigu jokio mokescio neimate?

Wed, 21 Jan 2015 15:39:02 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Kokiu garantiju jus pageidaujat? Visos garantijos atvykus, kad busite apgyvendinta ir idarbinta. Komentaruose dalyvauja lietuvisku agenturu darbuotojai ir ju asmenybes nustatinejamos.

On Wednesday, 21 January 2015, 15:35, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

o kur kokios garantijos?ar nebus taip, kad atvaziuosime o darbo nebus, nes komentaruose yra blogu atsiliepimu.

Wed, 21 Jan 2015 15:28:52 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

As pats darbuojuosi Tesco, idarbinimas tiesioginis, dirba kitu lietuviu ir rusiakalbiu, todel galima praeiti ir be kalbos.

On Wednesday, 21 January 2015, 15:24, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

Atsiprasome uz tokius klausimus, bet kokiai firmai Jus atstovaujate?perziurejus kitus skelbimus darbui tesco sandeliuose visur reikalinga anglu kalba, o pas jus kazkodeltai nereikia.

Wed, 21 Jan 2015 15:11:18 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

O anksciau atvykti nera galimybes?

On Wednesday, 21 January 2015, 14:55, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

mes planuojame atvaziuoti vasario 23d, ar bus darbo vietu?

Wed, 21 Jan 2015 13:21:45 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Taip.

On Wednesday, 21 January 2015, 12:11, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

tai jus iskarto mus ir apgyvendinsite kai atvyksime?

Wed, 21 Jan 2015 11:37:17 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Taip, vaziuoja autobusai, saldytuvu ir tualetu kiekvienam atskirai Anglijoje nebuna, taigi bendra.

On Wednesday, 21 January 2015, 10:48, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

o is to oro uosto vaziuos koks autobusas i bedforda?koki marsruta patartumete rinktis?kas liecia nuomojamaji busta, tai ten saldytuvai, tualetai ir visa kita bus bendra su kitais ten gyvenanciais?

Wed, 21 Jan 2015 09:42:08 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Skristi galite i bet kuri oro uosta, artimiausias yra London Luton Airport. Pasitikti galima tik Bedforde. Darbo sutartis sudaroma sekancia diena, neterminuota, t.y.ilgalaike. Pirmas atlyginimas po 2 savaiciu, veliau kas savaite mokama alga.

On Wednesday, 21 January 2015, 8:59, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

Iki kokio orouosto teks skristi|?ir kur jus mus galesite sutikti bedforde ar orouoste?Kada bus sudaryta darbo sutartis ir kuriam laikui ?Po kiek laiko bus pirmas atlyginimas?

Sun, 18 Jan 2015 19:58:20 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Na jei anksčiau atvykti neišeina, tuomet dar susisiekite vasario pradžioje ir sutarsime konkrečią atvykimo datą.

On Sunday, 18 January 2015, 19:39, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

planuojame atvykti vasario viduryje

Sun, 18 Jan 2015 17:21:09 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Dviese kainuos 450 svaru menesiui. Dokumentu sutvarkymas kainuos 0 svaru.

On Sunday, 18 January 2015, 17:16, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

o neimanoma kambaryje gyventi dviese?juk mes su vyru negyvensime skirtinguose kambariuose.kiek kainuos dokumentu paruosimas?

Sun, 18 Jan 2015 17:04:33 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Kambaryje gyvensite vienas, mokama nuoma is karto kaip ir visur, darbas prasideda sekancia diena.

On Sunday, 18 January 2015, 13:19, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

tai 250svaru nepriklausomai, kad tarkim kambaryje gyvens du zmones?ir ar reikes iskarto moketi?o darbas prasideda kita diena nuo atvykimo?

Sun, 18 Jan 2015 09:50:44 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Bedford, pragyvenimas kaip ir visur is asmeniniu lesu, busto kaina 250 svaru/men zmogui, atvykus busite pasitikti.

On Sunday, 18 January 2015, 9:39, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

O kuris miestas?kaip bus su pragyvenimu?jus mus pasitiksite ar kaip?kokios busto kainos?

Sat, 17 Jan 2015 19:12:59 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Taip, idarbint galima abu, pasistenkit tik atvykti greitu metu.

On Saturday, 17 January 2015, 15:03, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

mano darbo patirtis prekyboje-vadovavau vienam is prekybos centru 9metus, vyras dirbo sandeliuose kroveju.Taigi patirties turime pakankamai.Parasysiu Jums greitu metu or pranesiu per kiek greiciausiai atvyktume.

P.S ar idarbinsite mudu abu?

Sat, 17 Jan 2015 11:10:29 +0000 (UTC) от Darius Tesco <tesco.darius@yahoo.co.uk>:

Malonu, kad kreipėtės, prieš aptariant tolimesnį įdarbinimo procesą turime esminį klausimą - kada greičiausiai galėtumėte atvykti ir kokios darbo patirties turite? Atvykimą reikia susiorganizuoti savarankiškai, galite pasiskambinti šiuo nr, jie turi daugybę mikroautobusų, vykstančių į Angliją: Tel: 869825373,
Darbuotojų reikia greitu metu, laisvos darbo vietos yra ribotos. Įdarbinimas nemokamas, jei turite papildomų klausimų - prašome teirautis raštu arba telefonu: +447756226434

Darius

On Saturday, 17 January 2015, 10:22, Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru> wrote:

esame 27-32 metu amziaus.

Sat, 17 Jan 2015 13:19:24 +0300 от Ivona Bogdevi? <ivona.bogdevic@mail.ru>:

Mus sudomino Jusu pasiulymas dirbti tesco parduotuviu tnklo sandeliuose/parduotuveje.puikiai mokame rusu ir lietuviu kalba, Vyras turi anglu ir lenku kalbos pagrindus.
As turiu prekyboje 9 m patirties.
Mes noretumeme dirbti kartu su vyru vienoje parduotuveje ar sandelyje.Darbo noretumeme ilgalaikio ir pastovaus.

Musu kontaktai: 867138544 Andrius

P.S kokiu budu galima iki Jusu nusaigauti ir kokia tai butu kaina?

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; apsaugos sistemos patalpoms; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
Esame jauną ir perspektyvų kolektyvą subūrusi įmonė, dirbanti energetikos sektoriuje. Mūsų tikslas kurti inovatyvias idėjas bei produktus ir taip prisidėti prie ateities energetikos strategijos kūrimo ir įgyvendinimo. UAB „ENERGUS“ yra atestuota valstybinės energetikos inspekcijos ir gali eksploatuoti elektros...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Draugystės g. 8F-236, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Patarimai, kaip per sezoną uždirbtus pinigus paskirstyti tolygiai
Patarimai, kaip per sezoną uždirbtus pinigus paskirstyti tolygiai 07-11 01:25
Kai kurie verslai jaučia ypač stiprią sezoniškumo įtaką, todėl jų savininkai turi kruopščiai suplanuoti pajamas, kad jų užtektų visiems metams.
Bulgarija ir Kroatija žengė žingsnį link narystės euro zonoje
Bulgarija ir Kroatija žengė žingsnį link narystės euro zonoje 07-10 21:10
Penktadienį Valiutų kursų mechanizmo (VKM II) komiteto posėdyje buvo patvirtinta Bulgarijos ir Kroatijos narystė šiame mechanizme. Prisijungimas prie VKM II yra vienas iš narystės euro zonoje...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%