Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Techvitas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Techvitas

Atsiliepimai apie Techvitas, UAB

TECHVITAS - Jūsų patikimas partneris pramoniniuose tiekimuose!
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Techvitas, UAB

Techvitas UAB 2019-09-11 10:06:14
Sveiki, Remigijau,
Į mus kreipėtės su klausimu apie WEG elektros variklio gamyklinius apvijos parametrus, paminėję jog pervyniotas variklis nedirba tinkamai. Mes Jums pasiūlėme kreiptis į oficialų WEG serviso atstovą Lietuvoje, kuris Jums būtų suteikęs visą reikiamą techninę informaciją ir pakonsultavęs, kaip teisingai atlikti ne Europos rinkai skirto WEG elektros variklio remontą ir būtų atlikęs patikrą. Jei Jums kiltų papildomų klausimų, prašome kreiptis.
Yra didelė tikimybė, kad elektros variklį, dėl kurio kreipiausi, remontavo Jūsų servisas ir tai padarė netinkamai. Aš taip pat prašiau patikrinti elektros variklį, jei negalite atskleisti elektros variklio vyniojimo duomenų. Atsisakėte
Remigijus 2019-08-19 11:08:21
Tai, kad Techvito darbuotojai nesugeba patikrinti elektros variklio, nežino techninių duomenų. Kaip jie gali parinkti elektros variklį?
Sveiki, Remigijau,

Daiteka
Pramonės įrengimų atsarginės dalys

Adresas: Tvenkinio g. 9, Virbališkiai, LT-53458 Kauno r.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros varikliai; įrankiai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; pramonės įrengimai.
UAB "Daiteka" tikslas yra nepriekaištingas įrengimų atsarginių dalių tiekimas Lietuvos pramonei ir ne tik. Patyrusių darbuotojų sukaupta darbo patirtis įmonei leidžia pažinti ir analizuoti klientų poreikius, greitai vykdyti užsakymus. UAB " Daiteka" - tai įmonė, tiekianti įvairios paskirties produkciją. Pagrindinės...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus 09-18 17:27
Spalio 3 d. "Sotheby’s" aukcione Londone bus pristatytas britų menininko Banksy nutapytas paveikslas "Devolved Parliament", vaizduojantis bendruomenių rūmuose posėdžiaujančias šimpanzes...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%