Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Techruna, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Techruna

Atsiliepimai apie Techruna, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Techruna, UAB

„Jūs turite žinoti, ką daro kiti, ploti jų pastangoms, pripažinti jų sėkmę ir skatinti juos siekti. Kai visi vieni kitiems padedame, laimi visi “. - Jimas Stovallas, amerikiečių rašytojas. Aplodismentai Modestui!
Albinas Daubaras
2022-04-08 13:08:56 IP 28m85p99
Aptarnavimas be priekaištų - korektiška, profesionalu. 10 balų.
Malonus aptarnavimas, šaunus vadybininkas p. Modestas. Pataria visais klausimais. Rekomenduoju!
Tariu aciu vadybininkui Modestui uz puiku bendravima uz jo kantrybe, kol sulaukiau savo auto, nes skambinau ne viena syki, viska graziai paaiskindavo, o pasiemus automobili, taip pat viska nuosekliai parode ir paaiskino, tad ir toliau linkiu sekmes darbe ir kuo daugiau parduot automobiliu.Rekomenduoju visiems uzsukti i si puiku salona.
Ačiu už profesionalu aptarnavymą. Labai puikus vadibyninkas Modestas ir jo asistentė. Labai norečiau, kad taip pat aptarnautu ir servize.
Dovile Baguziene
2022-02-17 18:54:58 IP 2e7r4038
Labai patenkinta Jūsu imonės darbuotoju kompetentingumu. Aptar avimas puikus. Ačiū.
Geras ir profesionalus aptarnavimas, su visais mūsų pateiktais klausimais ir pageidavimais Modestas ir asistentė susitvarkė puikiai ir labai operatyviai. Esame dėkingi ir tikrai rekomenduojame Techruna saloną. Sėkmės visam kolektyvui. Ačiū.
Džiaugiuosi įmonės darbu, ilgai rinkausi automobilį, ačiū pardavimu asistentei Irmantei Kniuraitei, kuri turėjo kantrybės ir operatyviai sutvarkė visus dokumentus. Sėkmės Jūsų komandai!
Noriu padėkoti UAB “Techruna” vadybininkui Modestui. Labai geras ir savo darbą išmanantis žmogus. Atsakė į visus mus dominančius klausimus, padėjo išsirinkti fainą automobilį Nessan Leaf. Labai džiaugiamės šiuo pirkiniu nors dar visų jo privalumų ir galimybių neišbandėme. Nebuvo jokių nesklandumų, viskas buvo padaryta aukščiausiu lygiu ir laiku. Didelis AČIŪ. Galbūt kada nors dar kartą sugrįšime įsigyti dar bieną automobilį ????????.
Autoservizas paliko bloga nuomone apie ju meistrus. Nauja masina Nissan Juke yra miesto krosoveris po miesta sunaudoja 9-10 litru. Pklausiau kodel taip daug sunaudoja. Atsakymas nemoki vaziuot. Pasirodo reikia po miesta nuvaziot 30 km ir zmiestije 70 ir tada gausi vidurki kiek po miesta suvartoja. Kiek bandziau paaiskint kad mane domina kodel po miesta tiek dag suvartoja, taip atsakymo ir negavau ir paaiskint ar patikrint masinos nesugebejo. Pradeda kilt mintis geriau i garazus pas pazistamus varit nei tokiems specams.
Puikus aptarnavimas, Modesto bei Roberto malonus bendravimas, atsakyta į visus klausimus. Ačiū ir sėkmės visam kolektyvui.
Ačiū Modestui vadybininkui už puikų komunikavimą perkant automobilį.Dėl Modesto komunibikalumo pasirinkome Nissan automobilį Klaipėdoje, nors esame iš Kauno.Vadybininkas atsakė į visus klausimus, taip pat tvarkant lizingą nuolat bendradarbiavo.Ačiū Modestui!!!Vilija
2021 12 03 iš salono gavau savo užsakyta automobilį. Automobilis buvo pristatytas sutartu ir vadybininko Modesto nurodytu laiku. Tikrai tai labai džiugina. Atsiimant automobilį buvau supažindintas su visom jo galimybėmis. Po atsiimimo vadybininkas Modestas toliau domėjosi kaip sekasi juo važinėti, siūlė savo pagalbą jei kiltų kokių nors klausimų. Ačiū Modestui kad laikosi sutarto žodžio.
Bendravimas su klientais labai šiltas ir malonus. Likau labai patenkinta.
Puikus aptarnavimas. Atsakyta į visus klausimas aiškiai
Tikrai geras ir profesionalus aptarnavimas, su visais iššūkiais ir klausimais Modestas susitvarkė puikiai. Esame dėkingi už suteiktas paslaugas ir galime tikrai rekomenduoti Techruna saloną. Ačiū.,
Puikus vadybininkas Modestas
Pakelkit Modestui algą. Superinis vadybininkas.
Labai žemas lygis. Nemandagus bendravimas
Likau labai patenkinta Techruna ir vadybininko Modesto paslaugomis - kuravo visa procesa "Nuo Iki", atsake i kilusius klausimus. Automobili isigijau greitai ir sklandziai, tikiuosi taip pat sekmingai su Techruna bendradarbiausime ir ateityje.
Nuoširdžiai dėkojame visam Klaipėdos Nissan salonui už nuostabų bendradarbiavimą. Komanda be galo lanksti, profesionali, paslaugi.... Ačiū, ačiū, ačiū Jums visiems. Pirkome nauja mašiną Nissan X-trail. Esame labai patenkinti nuostabiu pirkiniu. Mašina labai ekonomiška. Salono sėdynės tiesiog fantastika. Be galo patogios. Su šiuo salonų bendraujame pirmą kartą, bet visiems rekomenduojame. Mašinų kokybė tikrai gera, o kolektyvas nuostabus! Sėkmės visam salono kolektyvui ir Nissan mašinų vairuotojams!
Esame labai patenkinti Modesto, Klaipedos Nissan salone, darbu įsigijant nauja X-trail automobilį. Didelis DĖKUI už puiku bendradarbiavima. Viskas vyko sklandžiai, maloniai, operatyviai.
Labai šauni firma. Mano Nissan Note aptarnaudavo puikiai, laiku. O perkant naują automobilį gavau visą išsamią informaciją.
Po kelių dienų paskambino ir pasidomėjo, kaip sekasi važiuoti, ar yra kokių klausimų.
Man jie patinka.
Pirkome naują Nissan Qashqai Klaipėdoje UAB Techrūna. Vadybininkas kuravęs pirkimą Modestas. Taigi didelis dėkui Modestui ir jo kolektyvui už pagalbą ir kantrybę tvarkant lizingo dokumentus, atsakant į techninius automobilio klausimus ir kt. Ačiū už taxi paslaugas nuo Klaipėdos autobusų stoties, ačiū ir už tai kad kantriai palaukėte po darbo valandų. Žmonos vardu ačiū už automobilio įteikimo ceremoniją. Linkiu Jums ir Jūsų kolegom šiemet sėkmės na ir dar parduot kokia100000 Nissanų šiemet:)
Profesionalus aptarnavimas, puikus servisas, didžiausios rekomendacijos.
Bendravimas su klientu-100% išsamus ir aiškus.
Nepriekaištingas konsultanto Modesto darbas.
Ačiū visai " Techruna" komandai.
Pirkau automobili NISSAN X-TRAIL, kadangi norejau rudos spalvos, tai laukiau puse metu.Visa ta laika vadybininkas Modestas maloniai bendravo, o gavus automobili, paaiskino, ka reiskia kievienas mygtukas.Taip sutapo, kad automobiliu teko parvaziuoti po Nauju Metu, karantino metu, todel pasibaigus karantino laikotarpiui teko vaziuoti dar karta pas vadybininka Modesta, kad paaiskintu viska is naujo.Maloniai bendravo, viska paaiskino.Siuo metu automobiliu esu patenkinta.Sekmes vadybininkui Modestui uz malonu ir puiku aptarnavima.
Dėkoju už profesionalų ir greitą darbą, bei nuoširdų bendravimą vadybininkui Modestui. Džiaugiamės įsigytu nauju automobiliu. Sėkmės tolimesniuose darbuose.

Jūratė
Pirkau elektromobilį iš UAB Techruna Nissan Leaf 2018 metų 26000€ deminį, skelbime nurodyta jog automobilis idealios būklės likę dar 2 mėn. Galiojančios gamyklinės garantijos. Perduodant automobilį pastebėjau priekinio buferio spalvų skirtumą nuo kėbulo, klausiu ar tik jis neturėjo eismo įvykio garantavo krito po ratais ir sakė ne nesamonė buferis nedažomas toks yra jau gamyklinis, kadangi spalva perlas ji lūžta visiškai kitaip tad sako viskas ok nesijaudinkite. Grįžtu į Vilniu, bet mintis neapleidžia tad sekančią dieną tikrinu istoriją Carvertical ir tadaaam automobilis daužtas į priekinį buferį ir dureles. Pyktis ima viršų surašau laišką nurodau jog nutraukiu sandorį ir automobilį noriu gražinti, o šaunusis vadybininkas Modestas sako man nedramatizuokite automobilis geras kuo puikiausias. Nekalbu apie tai jog nekelia ragelio atrašinėja kartą per dieną atmestinai ir pasityčiojančiai. Perdaviau klausimą spręsti juristams. Informuosime vartotojų teises, automobilio gamintoją ir visuomenę apie jų veiksmus ir automobilį tikrai priims atgal. Žodžiu ne oficialus gamintojo atstovas, o žemo lygio garažas Bangų gatvėje.
BLOGAI! Tam, kad parduot meluoja vulgariai. Paauglių lygio protpisiai
Jeigu pirksite Nissan markės automobilį jūs praktiškai žlugę bandydami remontuoti ar daryti aptarnavimu techrūna (net nesitaria žodis) servise. Turiu keletą Nissan automobilių ir penketą metų tenka susidurti su ten dirbančių Robertu Baziliu. Taip tokiu sureikšmintu veidu apie kurį čia visi rašo. Vis stebėdavausi koks savininkas gali samdyti tokį darbuotoją kurio bendravimo lygis su klientais žemiau plintuso. Ne gana to, atsiskaičius už eilinį auto aptarnavimą pinigus 220€ tiesiog įsidėjo į stalčių ir nutaisęs pitbulio veidelį spokso sakydamas viso gero. Nors kasos aparatas stovi už nugaros bet jis funkcijos jokios neatlieka. Kortele pas juos atsiskaityti kažkaip neįmanoma nes dar įmonė tiek ne pažengusi. NEREKOMENDUOJU!
NEREKOMENDUOJU !!! Baisus autoservisas su dar baisesniais darbuotojais ! Pagarbos ir kulturos nerasta! Atvežus patikrinti sveiką automobilį pradėjo sapalioti apie tai, kad buvo visas daužtas, net nepatikrinę, iš akies nustatė ! Primygtinai pradėjo siūlyti pirkti automobilį iš jų salono. Ar tai vadovas ar tai priėmėjas kažkos pitbulio veidu pradėjo tyčiotis iš klientų. Nemaniau, kad egzistuoja toks baisus aptarnavimas !
NESUPRANTU ŠITO SERVISO, 9 VAL 20MIN. DARBO DIENA NIEKAS RAGELIO NEKELIA...PRADEDANT DIREKTORIUM, BAIGIANT DETALIU VADYBININKU...GAL BANKRUTAVO???
NEREKOMENDUOJU: po draudiminio įvykio "sutaisė" automobilį, taip kad net kėbulas pradėjo rūdyti. Serviso vadovas savo kaltės nemato ir oficialiame rašte nurodė, kad draudimas sąmatoje netvirtino taisymo "naujomis detalėmis". Gavus iš draudimo susirašinėjimą dėl sąmatos, pasirodo, kad jokių draudimų nebuvo. Išvada: net sąmatos susidaryti negeba, o sugadinus kliento automobilį reikia atsiprašyti ir kuo skubiau šalinti ką pridirbai....viso remonto sąmata apie 2300 eur.!!! Nutyliu, kaip bendrauja su klientais serviso vadovas (būsite pradžioje pašaipomis sutikti, nors automobilis pirktas naujas iš jų salono!)
NEREKOMENDUOJU. Labai prastas servisas, mūsų automobilio taip ir nesutaisė, ilgai vilkino laiką, perdegino sveikas mūsų automobilio dalis ir bandė nusikratyti savo kaltės, patys gavome vel nusipirkti tas dalis kurias jie sugadino savo servise....žodžiu išsivežėme savo automobilį dar labiau sugadintą iš šio serviso, nei atvežėme... Man keista kaip tokie centrai išvis laikosi, jokio profesionalumo, jokios kokybės, aptarnavimas prastas, paskambinus paklausti gal jau sutaisė, padejo ragelį.... Labai keista šio serviso politika. Daugiau NIEKADA į šį servisą!
Paskambinau į servisą užregistruot mašiną tepalų keitimui ir paklausiau kainos dėl galinių keleivio durelių dažymo, pasakė apie 250eur, pasakiau tinka, pradėjo sakyti, kad visgi atveškit apžiūrai, kad pasakytų tikslią kainą, nors sakė, jog sąmatos sudarymas kainuoja 80eur. Pasakiau nereikia, tinka man ta kaina, tai žmogus patylėjo 3-5 sekundes ir numetė ragelį. Daugiau nesikreipsiu į šią įmonę.
Rokas 2018-03-08 13:44:29
Serviso priėmimas žemo lygio. Rašytas laiškas elektroninėje registracijoje - jokio atsakymo nesulaukta. Sekančią dieną paskambinus į serviso priimamąjį skambutis tiesiog numetamas ir ryšio pabaiga. Likau apstulbęs UAB Techrunos serviso neprofesionalumu.
pilnai sutinku, servisas nelabai tikes, tepalus keite keleta valanu. Ira gedimas kaskur parktronikuose, tai aiskina nusivalit kameras ir daviklius. IRviskas prasidejo po ju remonto kai nbuvo nueme galini bamperi. Jiem bandai paaiskint kad po juremonto tai prasidejo o jie savo nusivalykd daviklius. tikrai kad nelabai jau rimtas servisas as labai nusivyles ju darbu.
Vadovų mentelitetas aukšto lygio.... Net maximoi kasininkės maloniau bendrauja. Sekmes!

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%