Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Techmaris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Techmaris

Atsiliepimai apie Techmaris, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Techmaris, UAB

Dirbau Norvegijoje 2020, viskas buvo taip kaip žadėta atlyginimas, apgyvendinimas šale darbo vietos miesto centre už perpus mažesnė nei rinkos kaina, pastovei buvo domimasi kaip man sekasi, atsakoma į visus mano klausimus, stjgei buvo sutvarkyti visi dokumentai reikalingi mokesčių sistemai Norvegijoje, padėta atsidaryti Norvegiska banko sąskaitą, asmeniškai Tomas pats net ir nedarbo valandom ar atostogų metu padėjo gauti reikemus atsakymus visais klausimais, tikrai visada žinojau kad bet kokiai problemai iškilus visuomet galiu kreiptis ir žinojau kad dar ta pačia diena problema bus išspręsta.
Esu labai dėkingas Tomui ir Techmaris, ir toliau sėkmingai dirbu Norvegijoje,.
UAB Techmaris- Uniqon AS dirbau daugiau kaip pusę metų, dėl asmeninių priežasčių turėjau birželio 10d. su automobiliu vykti keltu iš Švedijos į Latviją. Dėl covid-19 latviai nuo birželio 9d. įsivedė papildomų apribojimų važiuojantiems tranzitu per Latviją, tai aš sužinojau prie registracijos posto į keltą, likus apie 40 min iki išplaukimo. Mane, kaip ir daugumą kitų automobilių su LT nr. apsuko atgal. Aš paskambinau į Techmaris, įmonės darbuotoja Aušra sutiko padėti ir operatyviai sutvarkė mano reikalus, (už tai labai ačiū Aušrai) vnž. namo grįžau kaip ir planavau, o į keltą grįžo tik keli apsukti automobiliai.
Per pusę metų dirbtų UniqonAS įmonėje neturėjau jokių nesklandumų, kas liečia algą, tai buvo mokama kaip sutarta ir laiku. Nežinau, kaip dėl būsto, nes įmonės būsto nuoma nesinaudojau.
Bendrai aš patenkintas darbo sąlygomis įmonėje ir ketinu pas juos dirbti.
Kornelijus 2020-06-04 17:18:13
Viskas yra gerai su tuo Uniqonu. Dirbu jau trečius metus. Buvau išėjąs kitur bet vėl sugrįžau nes palyginus čia viskas super. Algos visada laiku mokamos, labai maloni vadybininkė iš Techmario, bet kada gali paskambinti, padės kuo galės. O su norvegais būna visko, kas dirbęs žino. Man svarbu, kad normaliai galėčiau dirbti ir gyventi normaliom sąlygom. Nepatenkintų visuomet ir visur atsiranda. Galiu tikrai rekomenduoti šią darbovietę kaip patikimą.
Ačiū už gerus žodžius!

Aleksandr 2020-05-05 12:55:40
Pradirbau viena diena, zmones netikiekit ka sako ir ka zada tie zmones is techmaris ir unicon, cia tie patis a*******i Norvegas kalbantis rusiskai tikras a*******s o kas sedi klaipedoje soka palei dudele norvegu, ne kokia organizacija tie kas ne specialistas gal ir gerai paliginus su LT algomis,
Sveiki, Aleksandr.
Apgailestauju, tačiau negaliu pamokentuoti jūsų įrašo. Jis man visai nesuprantamas ir jūsų priekaištai naiškūs.
Nežinau ar viena darbo diena įmonėje leidžia susidaryti teigiamą ar neigiamą nuomonę, bet matomai, kad kai kurie darbuotojai gali tai padaryti.
Roja Juškienė
Tomas 2020-03-10 12:13:00
Pernai pradirbau pusę metų Norvegijoje suvirintoju. Buvo visko, bet aš kantrus žmogus. Per tą laiką pabėgo atvykę trys suvirintojai. Nei vienas nesitaikstė su nesąmonėm kurios ten vyko. Paskui Tecmaris atsiuntė du suvirintojus - vieną zeką ir antrą maximos apsauginį kuris atėjęs į darbą pradėjo mokintis virinti. (Pastaba - profui pas Junigon nėra kas veikti, degraduosite, nęs specialistai jiems nereikalingi. Parduos kaip lėlę ir reikalaus valandų.Svarbu praslankioti pakampėse valandas.)
Gyvenimo sąlygos - Ikiš į kokį "hostelį" ir lauk lenkų antplūdžio, o už kampelį nuskaitinės tiek, kiek kainuoja namo nuoma.
Uždarbis - Juniqon sutvarkys 25% tax ir apie mokesčių susigrąžinimą užmirškite. Gavę algą, aptiksite įdomių nuskaitymų (tokių kaip už darbo rūbus 500eu, ar bankinės operacijos 45eu.) Aiškinsitės su Norvegais, jie kaltins Techmaris. Aiškinsitės su tais, jie kaltins Juniqon. Jeigu atkaklus tai sugražinsite nuskaitymą, bet ir tai ne visada. Kainuos nervų.
Atostoginiai - gausite ne daugiau 6% (nuskaitys mokesčius kurių nesusigrąžinsi ir pripaišys vėl nuskaitymų už darbo rūbus.) Galų nerasite kas kaltas.
Reziumuojant galiu pasakyti, kad uždirbsite apie 10eu/1val. ir būsite sviediniu tarp dviejų futbolo komandų - Oslo "Juniqon" ir Vilniaus "Techmaris". Jeigu patinka būti kvailinamu? ŠITAS DARBAS TAU
Laba diena, Tomai.
Dėkojame jums kad pasidalinote savo mintimis. Kiekvienas žmogus turi teisę pasisakyti ir mes gerbiame jūsų nuomonę.
Mes tik norime pakomentuoti jūsų atsiliepimą.
Objekto, kuriame jūs dirbote, užsakovas tikrai buvo netipiškas (ir pats darbo pobūdis buvo nestandartinis). Tiesą pasakius, užsakovo reikalavimai ir norai buvo kartais ir mums nesuprantami. Pamenu, kad per gana trumpą laikotarpį užsakovas atsisakė trijų, mūsų požiūriu, gana neblogų suvirintojų. Atleidimo priežastis buvo ta, kad užsakovas negalėjo duoti dirbti tiek darbo valandų, kiek norėjo darbuotojai, dėl to nuolat vykdavo konfliktai. Užsakovui tai pabodo ir jis atsisakė tų trijų suvirintojų paslaugų.
Į jų vietą buvo atsiųsti kiti du suvirintojai, kurie buvo tiktai padorūs žmonės. Jie puikiai sutaria su užsakovu ir dirba tame objekte iki šiol.
Jūs rašote, kas Uniqon AS parenką atskaitymo nuo algos procentą. Tai netiesa. Visi kam teko dirbti Norvegijoje gali jums pasakyti, kad darbuotojas pats pildo prašymą ir pats nurodo kiek planuoja per pirmus darbo Norvegijoje metus uždirbti pinigų. Pagal tai Norvegijos mokesčių inspekcija nustato procentą ir įveda į mokesčių mokėtojų sistemą. Toje sistemoje Uniqon AS mato kokį mokesčio procentą nuo atlyginimo turi nuskaityti darbuotojui. Jeigu jūs norite susigrąžinti metų gale mokesčius, jūs turite nurodyti pildomoje formoje, kad norite mokėti didesnį mokesčio procentą.
Kas dėl atskaitymų už darbo rūbus ir už tarptautinį pavedimą - visą informaciją apie jums yra suteikiama prieš pasirašant kontraktą. Taip pat ši informacija yra įrašyta kiekvieno darbuotojo kontrakte.
Atskaitymai už darbo rūbus - jeigu darbuotojas išdirba įmonėje 6 mėn., tuomet jam už darbo rūbus nėra atskaitoma. Jūsų atveju jūs įmonėje neišdirbote 6 mėnesių, todėl jums buvo atskaityta už darbo rūbus arba iš paskutinės algos, arba iš atostoginių. Jeigu jums buvo du kartus atskaityta už tuos pačius darbo rūbus - paskambinkite telefonu 868601610 ir aš bandysiu jums padėti.
Už daromus pavedimus į Norvegišką sąskaitą Uniqon AS jokių mokesčių neima. Jeigu jūsų sąskaita buvo LT, tuomet tarptautinis pavedimas kainuoja. Apie tai jums taip pat buvo pasakyti prieš pasirašant darbo sutartį.
Už atostoginius nuskaitomi mokesčiai tuo atveju, jeigu darbuotojas išeinant iš darbo nori gauti pilną atsiskaitymą, t.y. rašote prašymą gauti atostoginius. Jeigu atostoginiai mokami bendra tvarka, t.y. už 2019 metus atostoginiai mokami 2020 metų liepos mėn., tuomet mokesčiai neatskaitomi. Tokia tvarka yra Norvegijos mokesčių sistemoje. Kadangi jūs pasirinkote pirmąjį varianta - jums buvo atskaitytas mokestis iš atostoginių,.
Robertas 2019-05-16 09:50:49
Dirbu įmonėje jau pusę metų. Kažkokių rimtų problemų nesu turėjęs, bet ir žmogus aš darbštus ir pareigingas, o ne tas, kuris pastoviai verkšliana dėl visko. Esu dirbęs kitose įmonėse ir jeigu tiesiai šviesiai, tai aišku, kad yra minusų šioje įmonėje, kas greitai išsprendžiama tačiau ir labai daug pliusų. Man patinka, kad viskas stabilu - visi laiku gauną atlyginimus. Jeigu pažadėjo, kad būs daug darbo, taip ir būna. Vadybininkai ir vadovai atlieka savo darbus greitai ir efektyviai, bei labai padeda išspręsti visas darbuotojų problemas. Tie darbuotojai, kurie stengiasi dirbti, gauna tikrai gerus atligynimus ir sąlygas. O tie, kurie atvažiuoja kaip į kurortą, visada yra nepatenkinti ir pastoviai randantys konfliktų.
nes koks tu meistras be savo dėžutės. cia kas ?? apie ka ?? turi galvoje kad smulkius irankius reikia savo tureti, niekada, nesamone, uz irankius nuosavus reikia moketi babkes, o jeigu jie nieko neverti, tai kodel neduoda, siaip nesu dirbes pas juos nieko nezinau
Dirbau mažesnei menesio -nebloga firma. Galbūt trumpai truksta suktukų statybose (tiksliau šitas bus Uniqon AS, Norvegijoje) -važiuokitė su savu, jeigu turitė. Statyba karalystėje -beveik massakra (50/50), bet pazymėsiu -tautiečiai visur, kur dirbome liutuvių komandose, -dirba panašaus sąlygomis.
Algą mokasi LAIKUJ ir be apgavysčių -manau, šitas dalykas yra pats svarbiausias. Ir prisijūngčiau kitam -Aušra yra sąžininga agentė ir tvarkinga moteris apskritai.
Arunas 2019-09-20 18:06:29
dirbau Norvegijoj, dirbt galima tikrai, minusas tik del virsvalandziu kas Lietuviams aktualu, pinigai mokami laiku, kas yra labai gerai, minusas tas kad darbo nebuvo tiek kiek reiketu ir noretusi. O atskirai noriu padekot Aušrai, visos problemos buvo sprendziamos neziurint ar savaitgalis, ar sventine diena, padejo ir su dokumentais, viskas buvo sprendziama operatyviai, neatideliojant, aciu jai uz tai didelis.
Arūnai,
Ačiū už jūsų pastebėjimą. Mes perduosime jūsų pastebėjimą norvegams. Ne visuose objektuose būna tokia situacija. Mes taip pat ne visada turime info kad vienam ar kitam objekte neleis dirbti ilgesnes darbo valandas.
Džiaugiuosi, kad mūsų Aušra pelnytai gavo padėką iš jūsų. Ji išties rūpinasi visais, išklauso ir sprendžia iškilusius klausimus, dažnai aukodama savo laisvą nuo darbo laiką. Dažnai ji galėtų nepriimti atsakomybės spręsti iškilusius klausimus, bet jos gerumas ir atsidavimas darbui neleidžia jai dirbti kitais metodais.

UAB "Techmaris" direktorė
Arvydas 2019-09-19 22:59:13
Dirbau Danijoje per UAB Techmaris - Uniqon. Jau praėjo 2, 5 mėnesio nuo paskutinės darbo dienos bet iki šiol negavau atlyginimo už darbą Danijoje. Buvęs bendradarbis gavo tik pusę pinigų, nuo visų uždirbtų. Priežasčių kodėl nemokamas atlyginimas nepateikiama. Atsakomybės Techmaris neprisiima,
nors įdarbino jie. Techmaris visą kaltę verčia ant Uniqon atstovo Danijoje Anders. Pastarasis visiškas melagis ir mausto visus. Niekam nerekomenduoju turėti reikalų su Techmaris-Uniqon, bent jau Danijije tai tikrai. Dirbsit ir neaišku ar gausit atlyginimą, o jei gausit, tai nereriškia, kad tokį koks sutartas.
Gerbiamas Arvydai.
Labai apgailestaujame, kad taip nesėkmingai susiklostė jūsų darbas Danijoje. Mes jau minėjome ne kartą kalbėdami telefonu su jumis šia tema, kad buvo padaryta Danijos padalinio vadovo klaida pildant dokumentus Danijos mokesčių institucijoms ir jis negavo dokumentų su informacija kuri yra reikalinga skaičiuojant darbuotojų darbo užmokestį.
Anders turėjo iš naujo suruošti ir priduoti dokumentus, o tai užtruko ilgiau kaip du mėnesius. Patikėkite, mes negalime įtakoti Danijos institucijų ir pagreitinti procesą.
Jūsų laiške yra viena netiesa, kad Techmaris neprisiima atsakomybės. Mes išties nesame atsakingi už tai kas įvyko, nes šis klausimo sprendimas nėra mūsų kompetencijoje. Bet Tomas vos ne kasdien skambindavo, rašydavo Anders ir klausė ar pasistūmėjo reikalai. Patikėkite, mums tikrai rūpėjo jūsų nesumokėtos algos klausimas ir mes visada esame savo darbuotojų pusėje (Žinoma, jeigu jie yra teisūs). Kiek tik leidžia mūsų galimybės stengiamės padėti visiems, kuriuos rekomendavome darbui į Norvegiją ar Daniją.
Galiu pasidžiaugti, kad praėjusią savaitę Anders gavo Danijos mokesčių institucijos leidimą išmokėti avansus (jums ir kitiems darbuotojams rugsėjo 20 d. buvo padaryti pavedimai. Konkrečiai jums buvo pervesta 10.000 Danijos kronų) ir Anders patikino, kad iki šios savaitės pabaigos turėtų gauti visus dokumentus iš Danijos mokesčių institucijų, kad legaliai galėtų padaryti darbo užmokesčio paskaičiavimą, sumokėti visus privalomus mokesčius ir galutinai atsiskaityti su visais darbuotojais.
Dar kartą noriu atsiprašyti už tikrai netipišką situaciją dėl jums laiku nesumokėto atlyginimo.
UAB "Techmaris" direktorė
Donatas 2018-05-14 20:24:41
Dirbu jau beveik metai Techmaryje.Didesniu kazkokiu problemu tikrai nebuvo iskile, o ir iskilusios sprendziamos greitai. Na o del virsvalandziu juk sprendzia objekto vadas, kaip susitari taip turi
Gerbiamas BUVĘS DARBUOTOJAU.
Ačiū už jūsų pareikštą nuomonę. Aš visada sakau, kad mums yra labai svarbi kiekvieno nuomonė, nesvarbu kokio turinio ji būtų. Būtų naivu tikėtis, kad turint 120 darbuotojų, kurie dirba Norvegijoje, visi būtų patenkinti mūsų darbu.
Visi esame ne Dievai, o tik žmonės. Todėl tiek darbdarviai, tiek darbuotojai daro klaidas.
Visi darbui vykstatntys darbuotojai savo rankose turi pasirašytus kontraktus, kuriuose yra nurodytas atlyginimas, dirbamų valandų skaičius, kontrakto trukmė ir t.t. Jūs gi ne prievartos būdu sutikote važiuoti darbui į Norvegiją nuosavu automobiliu ir pagal nurodytą darbo apmokėjimą, tai kodėl dabar reiškiate savo nepasitenkinimą. Mes neslepiame šios informacijos. Visuose darbo skelbimuose yra visa informacija apie darbuotojui siūlomą algą, kontrakto trukmę, reikalavimus keliamus darbuotojui. Kam tokios sąlygos būna nepriimtinos - tas ir nesiunčia savo CV.
UAB "Techmaris" vadovė
Klounai įrankių gal nematę, privažiuoja myžnius ir myzcioja, dirbu antri metai su pertraukomis visad viskas gerai, o įrankių tik dėl vaizdo reikia, nes koks tu meistras be savo dėžutės. Tikrai nereikalauja jokių stambių įrankių tik elementariausių, apranga duoda, jai išdirbti puse metu neatskaiciuoja ne cento. Jai tam klounų kur mėšlą pila ant geros firmos čia netiko, tai Lietuvoje jam aplamai tik duobės kasti. Alga kaip laikrodis visad laiku, jai sugebi dirbti ir tai ir odai tai tikrai čia gera vieta, puiki vadibinkę kuri visiem kaip mama padeda ir aplamai visi čia puikus ir puiki firma.
Irena Bajorūnienė
2019-04-04 16:07:43 IP 28met1ta
Norėčiau padėkoti firmai “Techmaris“ už sėkmingą mano draugės vyro ir sūnaus įdarbinimą.Jie blaškėsi ir Anglijoje, ir Ispanijoje, bet Norvegijoje sėkmingai įsitvirtino statybų sektoriuje. Normalus darbas, geras atlyginimas ir priimtinos gyvenimo sąlygos. Ačiū už malonų bendradarbiavimą. Sėkmės Jums. Rekomenduoju ieškantiems darbo ir padoraus atlyginimo kreiptis į firmą Techmaris
Buvęs darbuotojas
2018-09-03 22:31:08 IP 28m83a5a
Norėčiau perspėti žmones, kurie planuoja įsidarbinti Uniqon AS įmonėje.

Vaizdas kurį piešia įmonė nėra toks gražus. Jie sako, kad kalba nėra svarbu, tačiau jie nuo to nenukenčia, taip kaip nukenčia darbuotojas. Su užsakovu darbuotojas negali nieko aptart, paprašyt ar pareikalaut, darbuotojas yra bejėgis. Jie duoda objektą ir sukis kaip nori, svarbu, kad jie gautų už Mūsų atliktą darbą pinigus. Už tą darbą mums moką minimumą, o parduoda už didelius pinigus. Svarbu paminėti, kad reikia turėti savo įrankius ir net nusipirkti darbo rūbus su jų firmos reklama. Jie nori, kad važiuotum savo automobiliu ir mokėtum mokesčius už auto pasus ir už kurą. "Drožtum" savo automobilį, sveikatą. Reikia nepamiršti ir to, kad Norvegijoje draudimas galioja tik 45 paras. Tai jei, neduok Dieve, kas atsitiktų, tai geriausiu atveju, keletą metų tektų vergauti už dyką. Jei vistik nuspręsite lenkti nugaras, kontraktą gausite neilgesniam kaip 3 mėnesių laikotarpiui, o su tokiu kontraktu niekas net banke sąskaitos neduoda. Dar būtų galima plėsti, šiandienai užteks.

Viską pasvėrus ir paskaičiavus, manau, kad jau geriau dirbti Lietuvoje ir nevergauti šiai įmonei Norvegijoje.
Nesąmonę rašot. Gal kartais ir būdavo seniau. Aš jau pusantrų metų dirbu Techmaris-Uniqon ir turiu geras gyvenimo sąlygas. Kambary yra maža virtuvėlė. Dušas ir tuoletas ant dviejų. O kas dėl viršvalandžių turim jų pakankamai. Tik kontrakte nurodoma kitaip.
Mačiau jie turi neblogų darbo pasiūlymų, bet perskaičiau atsiliepimus, ačiū nebereikia tokių "darbų".
taip, suokia abu su Nilsu kaip lakstingalos.Zada daug, bet teisingai Marius parase-lieka tik norgiskos valandos ir, , Lietuviskas" atlyginimas. O pazadai grazus buvo
Alga tai nereali)) vien tik pagalbiniams norgej jau moka 175 i val.Ir kaip gerai skamba vaziuok su sao auto, vezskis irankius ir iskaiciuosim.Loxotronas cia.Norgai aprupina irankiais.
sveikas mariau..minejei zynas kazka kur geru pasiulymu yra del darbo..gal galetum ka patarti? pats esu profesionalus plyteliu klojejas, man 35m..bet nemoku anglu kalbos..dekui is anksto
Marius 2014-01-28 16:20:57
Esu dirbes per techmaris, pries isvaziuojant zadejo ilgas darbo val, 10 val per diena ir pns, o jau vietoj norvegas neleido dirbti daugiau kaip 7, 5 val, gyvenimo salygos buvo tikrai prastos, nebuvo lovos tai teko miegoti ant grindu, kambariukas mazas jokios virtuves jokio saldytuvo, jiems buvo svarbiausia kad as kuo greiciau pradeciau dirbti, o kokiomis salygomis mane apgyvendino tai dzin, svarbu pinigus jiems uzdirbinek, is patirties sakau kas yra geri specialistai ir turi savo verte tikrai neverta isvykti dirbti per techmaris, tuo labiau kad reikia savo darbo drabuziu savo auto, nuoma pats moki ir kelioniu islaidu neapmoka, o alga pagal norvegija tikrai maza. O jei dar kyla kam klausimu kodel nebedirbu, gavau geresni pasiulyma.
Sveikas Mariau, gal gali patart kur tad geriau susirast darba, esu stalius, galiu dirbti ir fabrikuose, ar is ties su Techmariu buvo kokios problemos? Ar neverta pas juos kreiptis? parasyk jei gali y mano meila wakefieldas@gmail.com dekui is anksto...
NORĖČIAU PERSPĖTI VISUS JŪREIVIUS, KURIUOS KVIEČIA DIRBTI Į LAIVĄ GLOBAL.Tai mazuro laivas, nors aiškina kad jam iškėlė bankroto bylą, bet čia tik blefas.Mano sūnus jau turėtu grįžti namo, o užmokėta tik už vieną mėn.Buvo žadama kad mokės kas 2mėn.o dabar tik pusę mėnesinės algos per 4 mėn.P.direktorė labai rizikuoja pasiėmusi tokią atsakomybę, nes bandysime rašyti į laidą debatai, busimiems prezidentams, gal jie susidomės kie galima apgaudinėti.
Mariau gal turi ka pasiulyti darbo nes ketinau kazka galvoti per techmaris vykti bet paskaicius tavo komentara ptadingo noras. Jei ka mano nr 860553194

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Baltijos pr. 12A, LT-94108 Klaipėda.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Baltic transline
Krovinių gabenimas kelių, vandens, oro transportu

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; sandėliavimas; tarpininkavimas; vandens transportas.
UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, priklausanti „BTL Group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 20 veiklos metų įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1587 savo...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

"Mantinga" kitiems metams suplanavo 22 mln. Eur investicijų
"Mantinga" kitiems metams suplanavo 22 mln. Eur investicijų 10-21 10:31
Duoną ir šaldytus užkandžius gaminanti "Mantinga" įmonių grupė planuoja investuoti į gamybos plėtrą, gamybinių linijų automatizavimą, produktų kokybės gerinimą bei gamyklų teritorijų...
Vėl registruotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius – 311, mirė du žmonės
Vėl registruotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius – 311, mirė du žmonės 10-21 10:28
Per praėjusią parą vėl registruotas rekordinis naujų COVID-19 atvejų skaičius – 311, mirė dar du žmonės, trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Užsakymą atnaujinti Šv. Kotrynos bažnyčią Vilniuje gavo "Statybų kodas"
Užsakymą atnaujinti Šv. Kotrynos bažnyčią Vilniuje gavo "Statybų kodas" 10-21 10:17
Vilniaus Benediktinių vienuolyno ansambliui priklausančios Šv. Kotrynos bažnyčios fasadai bus atnaujinami už 3,63 mln. Eur.

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

IBM 117,37 -6,49%