Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Techmaris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Techmaris

Atsiliepimai apie Techmaris, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Techmaris, UAB

Klounai įrankių gal nematę, privažiuoja myžnius ir myzcioja, dirbu antri metai su pertraukomis visad viskas gerai, o įrankių tik dėl vaizdo reikia, nes koks tu meistras be savo dėžutės. Tikrai nereikalauja jokių stambių įrankių tik elementariausių, apranga duoda, jai išdirbti puse metu neatskaiciuoja ne cento. Jai tam klounų kur mėšlą pila ant geros firmos čia netiko, tai Lietuvoje jam aplamai tik duobės kasti. Alga kaip laikrodis visad laiku, jai sugebi dirbti ir tai ir odai tai tikrai čia gera vieta, puiki vadibinkę kuri visiem kaip mama padeda ir aplamai visi čia puikus ir puiki firma.
Dirbu įmonėje jau pusę metų. Kažkokių rimtų problemų nesu turėjęs, bet ir žmogus aš darbštus ir pareigingas, o ne tas, kuris pastoviai verkšliana dėl visko. Esu dirbęs kitose įmonėse ir jeigu tiesiai šviesiai, tai aišku, kad yra minusų šioje įmonėje, kas greitai išsprendžiama tačiau ir labai daug pliusų. Man patinka, kad viskas stabilu - visi laiku gauną atlyginimus. Jeigu pažadėjo, kad būs daug darbo, taip ir būna. Vadybininkai ir vadovai atlieka savo darbus greitai ir efektyviai, bei labai padeda išspręsti visas darbuotojų problemas. Tie darbuotojai, kurie stengiasi dirbti, gauna tikrai gerus atligynimus ir sąlygas. O tie, kurie atvažiuoja kaip į kurortą, visada yra nepatenkinti ir pastoviai randantys konfliktų.
Norėčiau padėkoti firmai “Techmaris“ už sėkmingą mano draugės vyro ir sūnaus įdarbinimą.Jie blaškėsi ir Anglijoje, ir Ispanijoje, bet Norvegijoje sėkmingai įsitvirtino statybų sektoriuje. Normalus darbas, geras atlyginimas ir priimtinos gyvenimo sąlygos. Ačiū už malonų bendradarbiavimą. Sėkmės Jums. Rekomenduoju ieškantiems darbo ir padoraus atlyginimo kreiptis į firmą Techmaris
Norėčiau perspėti žmones, kurie planuoja įsidarbinti Uniqon AS įmonėje.

Vaizdas kurį piešia įmonė nėra toks gražus. Jie sako, kad kalba nėra svarbu, tačiau jie nuo to nenukenčia, taip kaip nukenčia darbuotojas. Su užsakovu darbuotojas negali nieko aptart, paprašyt ar pareikalaut, darbuotojas yra bejėgis. Jie duoda objektą ir sukis kaip nori, svarbu, kad jie gautų už Mūsų atliktą darbą pinigus. Už tą darbą mums moką minimumą, o parduoda už didelius pinigus. Svarbu paminėti, kad reikia turėti savo įrankius ir net nusipirkti darbo rūbus su jų firmos reklama. Jie nori, kad važiuotum savo automobiliu ir mokėtum mokesčius už auto pasus ir už kurą. "Drožtum" savo automobilį, sveikatą. Reikia nepamiršti ir to, kad Norvegijoje draudimas galioja tik 45 paras. Tai jei, neduok Dieve, kas atsitiktų, tai geriausiu atveju, keletą metų tektų vergauti už dyką. Jei vistik nuspręsite lenkti nugaras, kontraktą gausite neilgesniam kaip 3 mėnesių laikotarpiui, o su tokiu kontraktu niekas net banke sąskaitos neduoda. Dar būtų galima plėsti, šiandienai užteks.

Viską pasvėrus ir paskaičiavus, manau, kad jau geriau dirbti Lietuvoje ir nevergauti šiai įmonei Norvegijoje.
Dirbu jau beveik metai Techmaryje.Didesniu kazkokiu problemu tikrai nebuvo iskile, o ir iskilusios sprendziamos greitai. Na o del virsvalandziu juk sprendzia objekto vadas, kaip susitari taip turi
Nesąmonę rašot. Gal kartais ir būdavo seniau. Aš jau pusantrų metų dirbu Techmaris-Uniqon ir turiu geras gyvenimo sąlygas. Kambary yra maža virtuvėlė. Dušas ir tuoletas ant dviejų. O kas dėl viršvalandžių turim jų pakankamai. Tik kontrakte nurodoma kitaip.
Mačiau jie turi neblogų darbo pasiūlymų, bet perskaičiau atsiliepimus, ačiū nebereikia tokių "darbų".
taip, suokia abu su Nilsu kaip lakstingalos.Zada daug, bet teisingai Marius parase-lieka tik norgiskos valandos ir, , Lietuviskas" atlyginimas. O pazadai grazus buvo
Alga tai nereali)) vien tik pagalbiniams norgej jau moka 175 i val.Ir kaip gerai skamba vaziuok su sao auto, vezskis irankius ir iskaiciuosim.Loxotronas cia.Norgai aprupina irankiais.
sveikas mariau..minejei zynas kazka kur geru pasiulymu yra del darbo..gal galetum ka patarti? pats esu profesionalus plyteliu klojejas, man 35m..bet nemoku anglu kalbos..dekui is anksto
Marius 2014-01-28 16:20:57
Esu dirbes per techmaris, pries isvaziuojant zadejo ilgas darbo val, 10 val per diena ir pns, o jau vietoj norvegas neleido dirbti daugiau kaip 7, 5 val, gyvenimo salygos buvo tikrai prastos, nebuvo lovos tai teko miegoti ant grindu, kambariukas mazas jokios virtuves jokio saldytuvo, jiems buvo svarbiausia kad as kuo greiciau pradeciau dirbti, o kokiomis salygomis mane apgyvendino tai dzin, svarbu pinigus jiems uzdirbinek, is patirties sakau kas yra geri specialistai ir turi savo verte tikrai neverta isvykti dirbti per techmaris, tuo labiau kad reikia savo darbo drabuziu savo auto, nuoma pats moki ir kelioniu islaidu neapmoka, o alga pagal norvegija tikrai maza. O jei dar kyla kam klausimu kodel nebedirbu, gavau geresni pasiulyma.
Sveikas Mariau, gal gali patart kur tad geriau susirast darba, esu stalius, galiu dirbti ir fabrikuose, ar is ties su Techmariu buvo kokios problemos? Ar neverta pas juos kreiptis? parasyk jei gali y mano meila wakefieldas@gmail.com dekui is anksto...
NORĖČIAU PERSPĖTI VISUS JŪREIVIUS, KURIUOS KVIEČIA DIRBTI Į LAIVĄ GLOBAL.Tai mazuro laivas, nors aiškina kad jam iškėlė bankroto bylą, bet čia tik blefas.Mano sūnus jau turėtu grįžti namo, o užmokėta tik už vieną mėn.Buvo žadama kad mokės kas 2mėn.o dabar tik pusę mėnesinės algos per 4 mėn.P.direktorė labai rizikuoja pasiėmusi tokią atsakomybę, nes bandysime rašyti į laidą debatai, busimiems prezidentams, gal jie susidomės kie galima apgaudinėti.
Mariau gal turi ka pasiulyti darbo nes ketinau kazka galvoti per techmaris vykti bet paskaicius tavo komentara ptadingo noras. Jei ka mano nr 860553194

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Delamode Baltics
Forward Thinking Logistic Solutions

Adresas: Eigulių g. 2, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Delamode Baltics – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei. Delamode Baltics turi biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tai suteikia mūsų įmonei...
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...

"Paysera" atidarė padalinį Rumunijoje
"Paysera" atidarė padalinį Rumunijoje 07-17 17:37
Lietuvos bendrovė "Paysera LT", valdanti elektroninių mokėjimų sistemą "Paysera", atidarė klientų aptarnavimo ir pardavimų centrą Rumunijos sostinėje Bukarešte. Šį žingsnį, anot įmonės atstovų...
Statybos bendrovė "LitCon" įtraukta į nepatikimų tiekėjų sąrašą
Statybos bendrovė "LitCon" įtraukta į nepatikimų tiekėjų sąrašą 07-17 17:29
Finansinių sunkumų turinti Vilniaus statybos bendrovė "LitCon" Kauno valdžios prašymu įtraukta į nepatikimų tiekėjų sąrašą.
Antrinė meno rinka įžvelgia augimą
Antrinė meno rinka įžvelgia augimą 07-17 16:54
Nors antrinės meno rinkos dalyviai – "Vilniaus aukcionas" ir ARS VIA – pirmąjį šių metų pusmetį vertina teigiamai, skaičiuojant abiejų lietuviškų aukcionų namų surengtuose keturiuose aukcionuose...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

3M 176,49 +2,11%
Goldman Sachs 215,52 +1,86%