Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tax Back Solution, IĮ

Taxbs

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Tax Back Solution, IĮ

Žmogelis 2020-10-21 16:06:32
Jau pusantrų metų laukių gražinimo bet kaip nieko taip nieko.
Jie pažada bet neištesi.
Itariu klastą kad pačios nuvogė pinigus ir dabar aiškina kad nieko padėti nebegalime...
Tax Back Solution įmonė suinteresuota sėkminga proceso eiga ir pabaiga, norime aptarti asmeniškai su Jumis susidariusią situaciją dėl Jūsų grąžinimo. Maloniai prašome susisiekite su mumis jums patogiu metu telefonu: +37064750268 arba +37068426619.
Jau pusantrų metų laukių gražinimo bet kaip nieko taip nieko.
Jie pažada bet neištesi.
JG 2020-09-22 15:03:44
Puiki įmonė ir puiki darbuotoja Vaida, kuri viską išsamiai paaiškina ir operatyviai padaro kas reikalinga. Pinigus gavom. Rekomenduoju.
Puiki patikima firma.
Gera firma kaip pasakė, taip ir padarė. Pasakė tvarkysis dokumentai apie 1 metus ir ilgiau. Svarbu sutvarkė pinigus gavom, už darbą sumokėjom.
Ačiū didelis Jūms!!! :)
Galima pasitikėti 100%
Ir naudotis paslaugomis.
Męs patenkinti...
Si imone pradejo taikyti dar ir pavedimo mokesti 15e, apie kuri niekur neuzsimenama ir kurio anksciau nebuvo tai bendrai paemus, nebeapsimoka naudotis ju paslaugomis kai yra pigesniu alternatyvu.
sveiki noreciau suzinot kur man reiketu kreiptis del mokesciu grazinimo is uk gal kas ka nors galetu patarti?
Jurga 2016-12-02 09:12:02
Tik neigiamas. Nekvalifikuoti darbuotojai.. net nesaiteike paaiskinti nes patys nezino vokietijos istatymu. Pamirsta klientui susakyti apie visus reikalingus dok. Paskui tempiamas laikas. Reikejo visus puse metu skubinti kad vis siustu reikalingus dok i vokietija. Zodziu nerekomenduoju tikrai
Jurga, o kas negerai jums? Nes kaip tik zadu kreiptis del pinigeliu is Vokietijos
As jau laukiu metus laiko. Del vaiko pašalpos o jus nusiuntet kur nereikia ar apsimoka su ju mis kanors darit
rima 2016-02-26 19:53:30
Per kiek laiko?
Maždaug per porą mėnesių
Ingrida 2016-01-18 13:45:28
Mes viską gavome :)
Per kiek laiko?
Mes viską gavome :)
Nesiveliant i jokius asmeniskumus, mano nuomone si imone dirba labai megejiskai, neturi ziniu jokiu ziniu ar buhalterinio issilavinimo. Deja, elementarus klausimai ar uzduotys Taxbs sunkiai iveikiami.
Pridaviau dokumentus, žiūrėsiu kaip ten bus, matau atsiliepimus ir jie tikrai nedžiugina ;/ Nenoriu tikėti komentarais, todėl susilaikysiu kurį laiką ir laaauksiu. Pranešiu, kokia situacija po visko. Tiesa ta, kad savų sunkiai uždirbtų pinigų tikrai niekam nedovanosiu, ir kovosiu už save nors ir iki teismų, bet, žinoma, esant sklandžiam grąžinimui atsiliepsiu tik teigiamai ir rekomenduosiu kitiems. Pamatysim kaip čia bus.
!!! Nusivyles likau darbuotoja kuri nesiskaito su zmonemis ir darbo metu kaip supildomi popieriai parodo savo prasta elgiasi issprustanciais keiksmazodiais ir nesusitvardymu nervais.
Darbas prastas kaip ir elgesys su klientais.
Gera mokesciu grazinimo agentura. Isciunciau visus dokumentus ir poto viskas buvo padaryta. Rekomenduoju
Septintas menuo kazko laukiu.. jau net pats pasimeciau ko. Taip vyksta Tax Back Solution individualios imones mokesciu grazinimas (individualiam asmeniui) is Olandijos.
Dekoju uz labai malonu aptarnavima ir kvalifikuota pagalba, dar neteko sutikti tokio gero zmogaus kaip Judita, labai aciu jums,
Ačiū Tax Back Solution už profesionaliai atliktas paslaugas!
Patenkintas tax back solution paslaugomis, susigrazinau mokescius, rekomenduoju, pasirinkau nes pas juos maziausias mokestis nuo grazinamos sumos.
Aciu iz darba, esu labai patenkintas !!! Linkiu sekmes ir kantrybes !!!
Mokescius susigrazinau laiku, bendravome el. laiskais, i visus iskilusiu klausimu gaudavau atsakyma. Dekoju uz operatyvuma.
Esu labai patenkinta Tax Back Sollutiuon paslaugomis. Mokescius sugrazino gan greitai, pries kiekviena veiksma buvau informuojama telefonu ir el pastu. Labai dekoju Jums IR ZADU REKOMENDUOTI VISIEMS DRAUGAMS :)
Grazinuosi mokescius is Norvegijos per Taxbs jau uz 3 metus. Aciu, esu palai patenkintas nes netik panaikina baudas, bet dar ir sugrazina pinigu.
mokescius sugrazino, pakako viena karta pristatyti visus prasomus dokumentus....
ACIU Tax Back Soliution.
Daina ir Aurimas
2012-11-15 18:07:49 IP 2ivrm7f5
Dėkojame Tax Back Solution už sugrąžintus mokesčius. Viskas buvo atlikta laiku.
Susigrazinau mokescius per sita imone is Olandijos. Susigrazinau as ir mano mama.Maloniai dirba, viska paaiskina. Is mane tik geriausi atsiliepimai.
Kazkokia s*******o kontora. Jau 6men laukiu kazkokiu ziniu ir jie vis nieko nezino, dabar bandysim atsiimti originalius paliktus dokumentus ir ziuresim kuo cia baigsis toliau. Niekam nepatariu, matosi kad meluoja. Liepia emeila parasyt su info, nusiunciam emeila, tada tylu kelis men, mes paskambinam, tada jie sako kad negavo emeilo ir taip pasaka begalo. a*******i
Na tikrai nerekomenduoju sitos ymones, , , , stumia jie belekaip, puse metu jau laukiu ir atseit jokiu dar ziniu negauna is uzsienio firmu kuriose dirbau, , , jokios naudos, veltui sugaistas laikas....
Labai dėkoju Tax Back Solution už sugrąžintus mokesčius.

Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes aiškiam ir paprastam verslo finansavimui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Domus-Optima
Turto ir verslo vertinimas

Adresas: A. Jakšto g. 8, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; turto vertinimas.
TURTO VERTINIMAS KAUNO, VILNIAUS IR KLAIPĖDOS APSKRITYSE Nekilnojamojo, kilnojamojo turto vertinimas, pardavimas. Nekilnojamojo turto ekspertizė. Verslo vertinimas. Nekilnojamojo turto vertinimas: Buto vertinimas Namo, kotedžo, sodybos vertinimas Žemės sklypo vertinimas Nebaigtos statybos objektų vertinimas...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Vokietijos ekonomika trečiąjį ketvirtį augo sparčiau nei tikėtasi – rekordiniais 8,2% 10-30 14:49
Vokietijos ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį, palyginti su ankstesniais trim mėnesiais, ūgtelėjo 8,2%, rodo Vokietijos federalinės statistikos tarnybos ("Destatis") išankstiniai duomenys.
Ministras Ž. Vaičiūnas pretenduoja tapti generaliniu konsulu Los Andžele
Ministras Ž. Vaičiūnas pretenduoja tapti generaliniu konsulu Los Andžele 10-30 14:37
Kadenciją baigiantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pretenduoja tapti Lietuvos generaliniu konsulu Los Andžele, BNS penktadienį patvirtino informuoti šaltiniai.
A. Veryga neatmeta galimybės dėl visuotinio karantino, prašo atidėti kapinių tvarkymą 10-30 14:23
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako neatmetantis galimybės dėl visuotinio karantino, blogėjant koronaviruso situacijai.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Humana 396,75 -3,99%
eBay 49,28 -7,46%