Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tax Back Solution, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tax Back Solution

Atsiliepimai apie Tax Back Solution, IĮ

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Tax Back Solution, IĮ

Gera firma kaip pasakė, taip ir padarė. Pasakė tvarkysis dokumentai apie 1 metus ir ilgiau. Svarbu sutvarkė pinigus gavom, už darbą sumokėjom.
Ačiū didelis Jūms!!! :)
Galima pasitikėti 100%
Ir naudotis paslaugomis.
Męs patenkinti...
Si imone pradejo taikyti dar ir pavedimo mokesti 15e, apie kuri niekur neuzsimenama ir kurio anksciau nebuvo tai bendrai paemus, nebeapsimoka naudotis ju paslaugomis kai yra pigesniu alternatyvu.
sveiki noreciau suzinot kur man reiketu kreiptis del mokesciu grazinimo is uk gal kas ka nors galetu patarti?
Jurga 2016-12-02 09:12:02
Tik neigiamas. Nekvalifikuoti darbuotojai.. net nesaiteike paaiskinti nes patys nezino vokietijos istatymu. Pamirsta klientui susakyti apie visus reikalingus dok. Paskui tempiamas laikas. Reikejo visus puse metu skubinti kad vis siustu reikalingus dok i vokietija. Zodziu nerekomenduoju tikrai
Jurga, o kas negerai jums? Nes kaip tik zadu kreiptis del pinigeliu is Vokietijos
As jau laukiu metus laiko. Del vaiko pašalpos o jus nusiuntet kur nereikia ar apsimoka su ju mis kanors darit
rima 2016-02-26 19:53:30
Per kiek laiko?
Maždaug per porą mėnesių
Ingrida 2016-01-18 13:45:28
Mes viską gavome :)
Per kiek laiko?
Mes viską gavome :)
Nesiveliant i jokius asmeniskumus, mano nuomone si imone dirba labai megejiskai, neturi ziniu jokiu ziniu ar buhalterinio issilavinimo. Deja, elementarus klausimai ar uzduotys Taxbs sunkiai iveikiami.
Pridaviau dokumentus, žiūrėsiu kaip ten bus, matau atsiliepimus ir jie tikrai nedžiugina ;/ Nenoriu tikėti komentarais, todėl susilaikysiu kurį laiką ir laaauksiu. Pranešiu, kokia situacija po visko. Tiesa ta, kad savų sunkiai uždirbtų pinigų tikrai niekam nedovanosiu, ir kovosiu už save nors ir iki teismų, bet, žinoma, esant sklandžiam grąžinimui atsiliepsiu tik teigiamai ir rekomenduosiu kitiems. Pamatysim kaip čia bus.
Darius 2014-06-26 10:36:39
As ir nusprendziau mokescius susigrazinti per sia imone.Pateikiau visus dokumentus, kokius tik turejau.Ko truko, ar ka pasirasyti papildomai reikejo issiunciau el. ar paprastuoju pastu, popierizmo nemazai.Informacija apie atliekamus veiksmus gaunu tiek telefonu, tiek internete galiu pasitikrinti, viskas lyg ir tvarkoj, tik trunka jau pusseptinto menesio, gal ce ir ne imones kalte, bet norisi kuo greiciau viska uzsibaigti.Gal kam teko bendradarbiauti su kitomis mokesciu grazinimo agenturomis, kiek laiko truko kol atgavote?
Dariau, " Tax Back Solution " imone informacija apie mokesciu grazinimo eiga teikia telefonu arba el.pastu. Internete pasitikrinti informacijos apie mokesciu grazinimo eiga tikrai NEGALITE

Ar Jus nepainiojate imoniu? Prasau susisiekite su "Tax Back Solution" imone, meginsime pasitiklinti Jusu situacija.
!!! Nusivyles likau darbuotoja kuri nesiskaito su zmonemis ir darbo metu kaip supildomi popieriai parodo savo prasta elgiasi issprustanciais keiksmazodiais ir nesusitvardymu nervais.
Darbas prastas kaip ir elgesys su klientais.
Dirbtini komentarai! Mazai kompetencijos ir profesunalumo!
Gera mokesciu grazinimo agentura. Isciunciau visus dokumentus ir poto viskas buvo padaryta. Rekomenduoju
Septintas menuo kazko laukiu.. jau net pats pasimeciau ko. Taip vyksta Tax Back Solution individualios imones mokesciu grazinimas (individualiam asmeniui) is Olandijos.
Judita, gal uzteks save girti :), tiek klientu neturite :)))))
Dekoju uz labai malonu aptarnavima ir kvalifikuota pagalba, dar neteko sutikti tokio gero zmogaus kaip Judita, labai aciu jums,
Ačiū Tax Back Solution už profesionaliai atliktas paslaugas!
Patenkintas tax back solution paslaugomis, susigrazinau mokescius, rekomenduoju, pasirinkau nes pas juos maziausias mokestis nuo grazinamos sumos.
Aciu iz darba, esu labai patenkintas !!! Linkiu sekmes ir kantrybes !!!
Mokescius susigrazinau laiku, bendravome el. laiskais, i visus iskilusiu klausimu gaudavau atsakyma. Dekoju uz operatyvuma.
Visi teigiami komentarai tokie dirbtini, surasyti kas 10min, kokia tikimybe, kad klientai, kad ir kokie patenkinti butu juos surasytu tokiu daznumu. Nu apgailetina....:DDDDDDDDDD
Esu labai patenkinta Tax Back Sollutiuon paslaugomis. Mokescius sugrazino gan greitai, pries kiekviena veiksma buvau informuojama telefonu ir el pastu. Labai dekoju Jums IR ZADU REKOMENDUOTI VISIEMS DRAUGAMS :)
Tadas 2012-11-20 12:04:57
Grazinuosi mokescius is Norvegijos per Taxbs jau uz 3 metus. Aciu, esu palai patenkintas nes netik panaikina baudas ,bet dar ir sugrazina pinigu.
Kad cia didelis klausimas, ar ta firmele tris metus dirba.
Turiu itarima, kad ponia Judita, Taxbs direktore ir vienintele darbuotoja, trina jai nepalankius komentarus, bet juk Judita, kritika reikia priimti.
Grazinuosi mokescius is Norvegijos per Taxbs jau uz 3 metus. Aciu, esu palai patenkintas nes netik panaikina baudas, bet dar ir sugrazina pinigu.
mokescius sugrazino, pakako viena karta pristatyti visus prasomus dokumentus....
ACIU Tax Back Soliution.
Daina ir Aurimas
2012-11-15 18:07:49 IP 2ivrm7f5
Dėkojame Tax Back Solution už sugrąžintus mokesčius. Viskas buvo atlikta laiku.
Susigrazinau mokescius per sita imone is Olandijos. Susigrazinau as ir mano mama.Maloniai dirba, viska paaiskina. Is mane tik geriausi atsiliepimai.
Kazkokia s*******o kontora. Jau 6men laukiu kazkokiu ziniu ir jie vis nieko nezino, dabar bandysim atsiimti originalius paliktus dokumentus ir ziuresim kuo cia baigsis toliau. Niekam nepatariu, matosi kad meluoja. Liepia emeila parasyt su info, nusiunciam emeila, tada tylu kelis men, mes paskambinam, tada jie sako kad negavo emeilo ir taip pasaka begalo. a*******i
Na tikrai nerekomenduoju sitos ymones, , , , stumia jie belekaip, puse metu jau laukiu ir atseit jokiu dar ziniu negauna is uzsienio firmu kuriose dirbau, , , jokios naudos, veltui sugaistas laikas....
Nerekomenduoju niekam kreiptis i sia imone, 3 menesius laike mano pinigus, akis isputus melavo, kol neparodziau laisko is mokesciu inspekcijos, kad pinigai jau seniausiai ju kiseneje. Avantiuriste direktore!!!!
Labai dėkoju Tax Back Solution už sugrąžintus mokesčius.

General Financing
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, 6 aukštas, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos.
Finansų įstaiga „General Financing“ teikia pirkimo išsimokėtinai ir vartojimo kredito iki 15 000 eur paslaugas bei yra viena šių paslaugų rinkos lyderių Lietuvoje.
Įmoka lengvai
Credital verslui (www.credital.lt)

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 20 000 EUR. PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Credital verslui“ suteiks Jums...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Venecija apsisprendė, nuo kada apmokestins įėjimą į miestą
Venecija apsisprendė, nuo kada apmokestins įėjimą į miestą 10-18 18:20
Venecijos parlamentas patvirtino datą, nuo kada bus įvestas mokestis už įėjimą į miestą. Jis būtų taikomas turistams ir kitiems svečiams, kurie lankosi mieste, tačiau nelieka jame nakvoti.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Caterpillar 132,07 +1,44%
Oracle 55,06 -1,47%