Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Talša, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Talša

Atsiliepimai apie Talša, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Talša, UAB

Buves darbuotojas
2020-01-21 16:43:05 IP 1b2akdba
Nesvarbu kokias pareigas uzimtum UAB Talsa imoneje tai atlyginimo turesi prasyti lyg nebutum uzsidirbes. Nezinai nei kada ir kokio dydzio atlygi gausi. Tokios imones privalo buti uzdarytos nes ten dar sovietu sajunga. Elgesys su darbuotojais kaip su vergais. Dirbk daug, uz kelis ir prasyk algos. Jei numes kazkiek tai buk labai dekingas. Uzdaryti tokias imones kuo greiciau.
Andrius 2017-01-12 11:08:02
Neikit vyrai i talsa tik darbintis algu nemoka uz kelius neturi uz ka susimoketi stovi f prie platioskiu lauki kol aparatus papildys, zmones gryzo pries sventes pinigu niekam nepravede ubagu firma grynas ubagynas neikit tikrai yra geresniu firmu uz ta varguolyna
Matos kad gryba pjauni, nieks aparatu nepapildineja taip paprastai, glusius kazkos neismanelis :)
mokekit normaliai zmonems atlyginimus, komandiruotpinigius tai nereikes deti skelbimu, kad reikalingi vairuotojai.sita firma zino visi lietuvos vairuotojai, ir tikrai neis pas jus dirbti, kadangi esate atsilupeliu firma, pas kuriuos reikia maldauti savo uzdirbtu pinigu.
Andrius 2017-01-12 11:08:02
vairuotojai neikit dirbti i talsa cia niekas su zmonem nesiskaito algu nemoka tik pazadai avanco gauti neimanoma uz kelius moketi neturi uz ka vairai stovi f ir laukia kol uz kelius sumokes masinos senos geldos zmones pries sventes negavo pinigu ubagu firma vairai yra geresniu firmu uz ta gaidyna
Raimundas 2015-08-18 10:25:32
"Nebloga" ta Jūsų kompanija: sugeba parvežti per mėnesį laiko plius dingsta mechanizmo smulkmenos. Saunuoliai :)
Tai kai Talša duoda vieną adresą pasikrovimui, o paskui pakeičia 600km tai Vokietijos leidimai nueina į Š.....
O dingsta mediniai padai (mechanizmo smulkmenos, čia turbūt hidraulikos komponentas ar kėlimo įrenginys), kurių net nebuvo pakrovime.
ricardas 2015-06-10 14:39:58
nu geri jie parvezi ekskavatoriu tai nesugeba padaryt pavedimo stumdosi vieni nuo kitu vienu zodziu kas liecia atsiskaityma sunkus zmones
dirbau saziningai, uztikrintai, del to labai gailiuosi, dabar esu dar vienas eilinis kuri apgavo dar vienas kuris mina mokesciu bei darbo inspekcijos kelius, avanco gauti neimanoma, atlyginimai tik pazadais, pirmadieni, kita savaite, kai grys po atostogu, ir taip jau girdziu trecias menuo, ir ateitije kas darbinsis tai zinokit sutarti reikalaukit darbindamiesi, ir tikra sudereta suma is karto sutarciu neduoda kaip pradejas dirbti pradedi reikalaut sutarties is zadetu 2000lt y rankas sutartyje minimumas, abgavo tukstanti apgaus ir dar tiek
vairuotojai neikit dirbti i talsa jus dirbsite viska ir masina tvarkysit ir tt.ir nemoka atlyginimu patikekite nemeluoju
statybininkas 2014-04-15 09:02:22
Nesidarbinkite cia, nes isdurs
vairuotojai jums patarimas po reisu atsisvieskit poperiukus bus mokesciams kaip irodimas.kiek jie mulkins taip sunkiai uzdirbtus savo pinigus
a*******i, ubagai ir v***s
Ant dienų teko matyti talšos kraną. Tokių varguolių be darbo saugos dar reiktų paieškoti. Po krano atrama pakišo porą pagalių. Net lentų susikalti tikrai atramai neįperka.
ateisit pažadu aukso kalnai didelės perspektyvos, išeisit su ubago tarba ir dar apvagintas.išdurs su algom kaip ir visus.jei esi megėjes tankiai ipisti ivena, tai gali dirbti kas 2ar3 mėnesius gausi /pašalpėle/ kruopom.o rimtesni
eikit kuo toliau kaip nuo maro. patikėkit arba savo kailiu pabandykit
Nu vabaliuk esi turbut uzpirktas tos imones.statistika, kiek vairuotoju atvarge 6savaites neatgauna pinigu.savo uzdirbtu.nu bet dar yra vilnius vairuotojus nebedurins.gales per stogus valdzia laipiot, kaip mokesciai atvaziuos.
sveiki, galvoju darbintis i sia firama ir dabar galvoju jei jau taip blogai kdl zmoniu dirba tikrai nemazai, ir kiek kalbejau nera kad laiku butu nesumokeja.tai gal jus prasigere dirbat poto skundziates kad algos negaunat ir viskas, yra tokiu kurie gali ka nors teigiamo pasakyti??????.ar vien reikasi chonei komentuoti nesamones taip tiesa gal ir nesumokejo bet gal patys buvot kalti delto nereikia skustis;) daug kur nesumoka bet tik uz teisibe;DD juokinga butu jei niekas blogai nekomentuotu;) cia juk lietuva;DDDD
pradirbau 2 men, per ta laika sumokejo 2 kartus po 500lt, argumentai; neturim pinigu.vyrai negauna po 3 -4 men.minimuma per darbo inspekcija kada nors sumokes, aisku, o ka sutare uz darbus teks greiciausiai pamirst.dirbau autokranininku 2 men, zadejo po 8% nuo uzdirbtu pinigu.deja.db vel kranininko jesko.
norejau isidarbint i sia imone nes pastoviai jiem reik vairuotoju pone rima tiesa raso tik jus nepasiduokit juk cia tikra sarge lietuvoj jiems reike mokesciu ir darbo inspekcijas atsiust
Nesidarbinkite cia, nes isdurs
cia ne tik algu nemoka, bet ir biliotenio formu nesugeba i sodra persiusti, , ziauri ymine neturinti nei zmogiskumo nei skrupulu, , , zmogus vaistus pirkis kaip ismanas, , dar i teisma perdave kur patys skoloje yra, , ka bekalbeti kas vaikus mazus turijiems nepasakysi, kad palauk vaikeli dabar ymone neturi pinigeliu, , zodziu cia zmones turetu susiimti visi ir kazka daryti, kas norite ir esate nukenteje nuo sios ymones parasykite man i el.pasta tikrai rasime bendra kalba, , , , apie sita kaipsako patys puikia ir sazininga ymone
tikrai neikit ten dirbti paliksite pliki basi.graziai raso apie pinigus.dar vairuotojai negavo uz gruodzio menesi algos ir ka uzdirbo.kura nuraso nors ir saziningai dirbi.nedarykit klaidu ieskanciams darbo.
skaitau ir negaliu atsiskaityti, jus visi cia skudziates, bet veiksmu nesijamate... Musu istorija su UAB Talsa paligynus su jusu kitokia, , Man geda, kad Lietuvoje egzistuoja kaip tokia a******u ymone!!!!! ta tikraja zodzio prasme jiems nera ribu, Mano vyrasis furos buvo isveztas i pranuzijos klinikas, , pazadejo viska apmoketi, , patys vyra parvezti, , apmokejo ir pati vaziavau parsivezti is kliniku, , tik pasiekeme LT paparase atvaziuoti i ymone neatsizvelge kad po ilgos keliones, kad gali atsinaujinti kraujavimas, kad jam reikia vykti i klinikas Lietuvoje, nuvaziavome iymone jie pasake, kad mano vyras jiems skoloje. bet jie turejo jam sumoketi, , maza to dbar mes bendraujame per teisininka, nes jie zmogui negali paziureti i akis, , gavome laiska kur jie reikalauja grazinti gan apfalia suma, , kuri neegzistuoja, , , , mano seima neteko maityntojo 6menesiems o gal net ir ilgiau, , vaistus perkami kas savaite, , , formu nesiunia bilioteniui gauti, , viska vilkina... dabar su jeis bendrausime tik teismais, , jus visi cia tik skundziates o bent ka megynote daryti??? nieko tiik rasote cia!!!! pagalvokite apie tas seimas kurie turi mazu vaiku kuriems reikia duoti o neatimti!!!! pati turiu mazamecius vaikucius, is kuriu dabar Talsa bando atimti tai ko jie nebegauna, , kai vyras susirgo... geda man nuo tokios Lietuvos supuve zmones toje ymoneje, , , Niekada apie sia ymone nekalbesiu gelytemis kalbesiu pina burna apie juos.... maza tokiu afersitu Darykite ka nors o nesiskuskite pogalais ieskokite teisybes kovokite uz save savo seimas, , , o besidarbinantys vadovaukites nusiskundimais o paskaite komentrus vistiek darbynkites, , , reise galite buti ir nevalge o jiems bus vienodai, , , Mantas mes tave pazystame buvai vadybininkas turbut??? tu zinai kaip Mano vyras dirbo, , jie jo prase pasilikti kaip norejo iseiti, , pasiliko zadejo visus pinigus grazinti, , bet dabar mes UAB Talsai likome skoloje, , ir einame per teismus, , , slystu nuo tokiu ymoniu, , nesitveriu pyksiu, per juos vyras turi gerti raminincius nesveiksta tik blogeja sveikata, , , , ,
karoce ta firma lieva aferista ipac ta dukra su sefusu savo tievu ir jos hakalisvisi tenaitrintukai
furistas teisingai pasake, dirbu cia jau 2 menesius, algu nemaciau, pagal viska tureciau gauti 25-30dienomis, visa musu brigata dar nemaciusi algu is tos firmos, esam labaj nepatenkinti, apie transporta isvis patyliu vaziuojam su pasatu, kuriam daugiau nej 25 meti, jau buvom padare avarija... Pasiulymai, net neziurekit i tokia imone, geriau paieskokite kokios nors kitos.
nemoka laiku pinigu ir nori kad uzkeletu litu dirbtu zmones, nepatarciau eiti nebent uzdyka jai norit dirbti
Neisivaizduoju kaip tokiom imonem leidzia egzistuot. PInigus is vis neaisku kaip skaiciuoja. Zmones laiko paskutinej vietoj. O patys sefai naglumo reto. Tikrai jei dirbt tik ne ten.
Buves darbuotojas
2013-07-26 17:48:04 IP 5f4sp9lh
Dirbau sioje imoneje ne vienerius metus, VISADA gaudavau atlyginima laiku ir neturiu jokiu priekaistu siai imonei!
UAB talsos vadovai tiesiogine prasme nusuka nuo darbuotoju pinigus, t.y. vagia nuvažiuotus kilometrus, algas vilkina po kelis menesius, numeta kelis šimtelius pries isvaziavima. Didzioji dalis transporto yra taip nusidevejus, kad tik i siukslyna betinka. Tikra s*******o kontora, kurioje vadovai nelaiko darbuotojus zmonemis.
sveiki. dirbau ''uab talsa'' tolimuju reisu vairuotoju. algos prasydavau kiekviena karta gryzes kaip nesavo uzdirptu, bet visu vistiek neismokedavo. kaip isejau liko skoloj ir nesiruose atiduot. yra lietuvoj geru firmu tai siulau ten net neit, prizada daug, bet nieko neduoda.
tokiu firmeliu mažai tipas kokiu reta, padarai darbus o atsiskaityti nereikia jokiu nuostoliu nepridariau o pinigu negavau garsiai dėkoju ponui elenbergui uab talsa vadovui.Bėkite nuo a******u kuriu retai be sutiksi lietuvoje
pati baisiause imone, neatsiskaito su zmonemis, mazos algos, ten vergija!!!!!!!!!!
kitas buves darbuotojas
2013-01-15 14:00:02 IP 1pq4a3pv
buves darbuotojas 2012-11-15 12:30:19
Na galiu parasyti kad tokiu UAB kaip talsa lietuvoje turetu nebuti .Nes jei negali moketi laiku zmonems atliginimu tai tokios firmos visoje lietuvoje turetu buti uzdarytos .
Galiu pasakyti kitaip, jei dirbai gerai ir nesi prisidares nuostoliu tai ir atsiskaito gerai. Su manimi Talsa atsiskaite ir neturiu JOKIU priekaistu. Pats greiciausiai esi padares nuostoliu imonei, todel ir neatsiskaito, vat tokie zmones kaip pats ir gadina imones varda ir dar dristi smeizti...
buves darbuotojas
2012-11-15 12:30:19 IP 28m9ukka
Na galiu parasyti kad tokiu UAB kaip talsa lietuvoje turetu nebuti.Nes jei negali moketi laiku zmonems atliginimu tai tokios firmos visoje lietuvoje turetu buti uzdarytos.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
J. Bezosas skyrė 10 mlrd. USD kovai su klimato kaita
J. Bezosas skyrė 10 mlrd. USD kovai su klimato kaita 02-19 21:07
Milijardierius Jeffas Bezosas atvėrė savo piniginę ir įkūrė fondą, kuris rems mokslininkus, aktyvistus bei organizacijas, kovojančias su klimato kaita.
Kosminės architektūros vizija keliauja po Europą
Kosminės architektūros vizija keliauja po Europą 02-19 20:57
Menininko Julijono Urbono futuristinis minties eksperimentas "Planeta iš žmonių", tapsiantis pagrindine Lietuvos paviljono šių metų Venecijos architektūros bienalėje ašimi, pristatomas...

Ar koronaviruso grėsmė koreguoja Jūsų planus?

Wells Fargo 46,99 -2,55%