Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Subventus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Subventus

Atsiliepimai apie Subventus, UAB

RutosNT

Mūsų prioritetai - klientas ir jo poreikiai
Parašyk savo nuomonę apie Subventus, UAB

Kompanija kuri išmano savo darba ir moka jį dirbti kaip tikri savo srities specialistai.
Tiek pati Rūta paliko nuoširdaus, šilto žmogaus įspūdį.
Labai puiki įmonė. Labai patenkintas jos darbu.Labai ačiū Rūtai ir Jolantai. Rekomenduoju visiems.
Greitai ir profesionaliai atlieka savo darbą, rekomenduoju.
Darbuojasi profesinalai, į visus klausimus atsakoma greitai ir bet kuriuo paros metu, rekomenduoju!
Labai dziaugiausi Rutos NT agenturos darbu konkreciai Ruta Savickaite. Tai ne tik NT agente, bet ir nuostabus, draugiskas, pareigingas zmogus. Labai padejo tiek su namu paieska, tiek su bankai ir su visais dokumentu tvarkymais. Labai rekomenduoju sia NT agentura! Visada randa sprendimus ir kompronisus. Super!!!
Labai kokybiskai ir greitai atlieka savo darba, atsako i uzduotus klausimus be juoku uzuomenu. Labai draugiskas kolektyvas. Tikrai nenusivylsite. RUTA ir Jolanta pacios geriausios!
Profesionaliai dirbanti nekilnojamojo turto įmonė! Rūtos Nt agentūros darbuotoja Andželika padėjo išsirinkti norimą būstą, padėjo priimant svarbius sprendimus, o pati Rūta padėjo viso namo pirkimo laikotarpiu. Nuoširdžiai patarė, organizavo susitikimus, padėjo viskuo, kuo galėjo. Rekomenduoju 100%
Rekomendacija buvo iš draugų, kad Rūta yra superis žmogus ir viska padarys, kad turėtume savo namus. Apsilankėme konsultacijai dėl busto pirkimo. Konsultacija baigėsi tuo, kad šiai dienai turime savo butą. Labai dėkoju už profesionalų darbą, atsakingumą. Taip norime padėkoti ir agentei Jolantai už pagalbą išsirenkat butą. Ką dar galiu pridurti, Rūta esat nuostabus kosmonautiškas žmogus, kuris supranta visko ko nori klientai. Ir dar galiu pasakyt, kad Rūtos NT pildo žmonių svajones. Mūsų išpildė 100%. Rekomenduoju visiems, kurie neturi žalio supratimo nuo ko pradėti, eikit pas Rūtą ji Jums viską išdėstys ir padės! Linkiu, kad ir toliau taip rūpintumėtes savo klientai! Puikaus Darbo!
Apie Rūtos agentūra sužinojom iš draugų. Ir tikrai pasisekė, nes turėjom šiam reikale ir su kita reikalų tai palyginti yra ką. Kur ciut ne Rūtos pagalba ana agentūra tik praeina procesus. Pas Rūta viskas first class prieinamumas. Aciukas
Turbūt, puikiausia NT agentūra Klaipėdoje, viskas konkretu, išsamu, aišku, būsto paieškos tesėsi apie pusmetį su kitomis agentūromis, kol nesikreipiau į šią. Užteko papasakoti ko daugmaž norima ir sekančią diena apvažiavus kelis objektus buvo rasta tai ko seniai ieškota. Nuoširdus AČIŪ, Rūtai ir agentei Aurelijai už pagalbą, profesionalumą ir nuoširdų bendradarbiavimą!
Rutos NT labai nuostabi agentura. Visu pirma nuosirdus bendravimas. Rimtas paziuris i klijantu poreikius, norus ir prasymus. Sugebejimas dirbti nuotoliniu budu. Du metus ieskojome namo per kitas agenturas buvo ganetinai sunku ir atrode neimanoma, del uzsenietisku pajamu ir reikalavimai daug didesni. Bet atvykus i Rutos NT buvo paaiskinta, kad nera nieko baisaus viskas buvo sutvarkyta. Kas buvo pazadeta buvo padaryta ir dar daugiau... TAI DRASEI DRISTU TEIGTI, KAD RUTOS NT PATI GERIAUSE IMONE SU KOKIA TEKO DIRBTI DARBAS ATLIKTAS 100%. Rutos ir Aurelijos deka turime ilgai lauktus namus. Rekomenduojame 1000%.
Visada galvojau, jog NT brokeriai nieko neveikia, o tik gauna pinigus už ačiū. Tačiau susidūrus su Rūtos NT supratau kiek visko reikia... Viskas iki smulkmenų buvo atlikta kruopščiai, viskas 100 proc. Išaiškinta, apie nieką nereikėjo galvot. Likau nustebinta tokiu atsakingu darbu, o ypač direktorės Rūtos! Be galo maloni, įdomi asmenybė! Jeigu dar reiktų rinktis NT agentūrą, tai visada tik Rūtos NT!
Viena geriausių NT agentūrų Klaipėdoje. Labai šiltas ir malonus bendravimas. Rūtai nėra nieko neįmanomo. Jos atsakingumas, rūpestis ir patikimumas pasako viską. Mes su vyru norėjom pirkti namą bendravom su dviem NT agentūrom bet... Kol nesutikom Rūtos, per du mėnesius išsirinkom namą susitvarkėm visus dokumentus ir va turim gražų namą Rūtos dėka, buvo kilia neplanuotų problemėliu, bet Rūta viską sutvarkė be streso ir nereiklanigų emocijų. Tokio greito ir profesionalaus darbo net nesitikėjom. Ją rekomenduoju net ir pačiam reikliausiam klientui. Tariam nuoširdų AČIŪ Rūtai už jos darbą.
Labai rekomenduoju. Daug metų patirtis. Nemokama konsultacija. Labai atsakingas ir rimtas požiūris į klientą. Viena is geriausiu NT agentūru. Labai greitas NT Pardavimas. Ruta yra TOP Brokerė kuria man rekomendavo draugas. Norėjau parduoti sodyba su namu. Darbas vyko taip sklandžiai, kad pranoko bet kokius lūkesčius. Daug metu negalejau parduoti savo sodyba su namu. Rutos NT dėka sodyba buvo parduota neįtikėtinai greitai. Tokio organizuotumo ir greito rezultato net nesitikėjau.

Ruta - puikus profesionalas, kuris tikrai išmano SAVO darbą. Bendravimas su ja šiltas, malonus, pagarbus, nėra situacijos, kuri jai būtų neišsprendžiama ir sprendžia jas greitai. Darbas su tokiu NT brokeriu, kaip Ruta, yra vienintelis teisingas pasirinkimas, nes bandyti pačiam imtis tokio reikalo, kaip pardavimas, yra tik kenkimas sau, ypac kada nera laiko.

Prieš sutinkant Ruta, teko bendrauti ir su kitais NT brokeriais, todėl turiu su kuo palyginti, tačiau lyginti net nėra ką - skiriasi kaip diena ir naktis. Ruta šiltas, malonus, svarbiausia patikimas ir labai atsakingas žmogus. Rekomenduočiau netgi aukščiausius reikalavimus keliantiems žmonėms ir būčiau tikras, kad jie liktų patenkinti, kaip likau ir aš. Tai - tikras savo darbo žinovas.
Imone labai patikima, bei rupinasi savo klientu norais. Labai malonus bendravimas, dirba atsakingi zmones, sios agenturos deka isigyti busta greita bei saugu. :) siai agentuai su vyru esame labai dekingi.
Aš, Rūta Savickaitė, UAB Subventus direktorė, atsiprašau pono Remigijaus už įvykusią klaidą. Prisiimu atsokomybę už savo darbuotojus. Noriu paprašyti, jei ateityje įvyktų koks nors nesklandumas arba nesusipratimas, kad klientai kreiptūsi į mane tiesiogiai telefono numeriu +37066223391.
Rasa 2018-01-15 21:18:59
Ponas Remigijau, jūsų komentaras yra šmeižtas. Šmeižtas - tikrovės neatitinkančios informacijos, galinčios padaryti žalos asmens garbei ir orumui, paskleidimas; nusikaltimas arba baudžiamasis nusižengimas. Tai gali būti padaryta tiek fizinio, tiek ir juridinio asmens atžvilgiu.
Tai ne šmeižtas, o faktais pagrįstas teiginys. Galiu paaiškinti tiksliau. Mano parduodamo namo skelbimą ši veikėja nukopijavo, ir įkėlė į savo įmonės puslapį, be mano žinios ir leidimo. Taip pat uždėjo savo įmonės logotipą ant mano darytų nuotraukų, o skelbiu.lt logo pašalino, nukirpdama nuotraukos apačią.Taigi, turime bandymą sukčiauti, ir autorinių teisių pažeidimą.
Kartoju dar kartą, - būkite atsargūs su šia kontora, tai a*******i
Būkit atsargūs, tai aferistė. Kopijuoja internete rastus skelbimus, ir deda kaip savo parduodamus objektus.
Be proto šiltas, mielas, draugiškas žmogutis.. atsakingumas, pagalba, bendradarbiavimas - svarbiausios šio žmogučio savybės! Su vyru esam be galo dėkingi.. net nežinau ar užtektų milijono ačiū, kad atsidėkot šiai moterytei.. visiems rekomenduoju! Galiu drąsiai sakyti, jog tai antroji mūsų mama ir didžiausios sėkmės jai bei kuo daugiau klientų, kurie būtų lygiai tokie patys laimingi kaip ir mudu! Nuoširdus ačiū!
puikus aptarnavimas ir bendravimas. Esu jai dėkinga uz viska.
Profesionalus ir siltas bendravimas, lanksciai sprendziamos iskilusios problemos.
Malonus bendravimas, greitai bei nepriekaistingai atliktos tarpininkavimo paslaugos

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%