Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Subventus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Subventus

Atsiliepimai apie Subventus, UAB

RutosNT

Mūsų prioritetai - klientas ir jo poreikiai
Parašyk savo nuomonę apie Subventus, UAB

Viena geriausių NT agentūrų Klaipėdoje. Labai šiltas ir malonus bendravimas. Rūtai nėra nieko neįmanomo. Jos atsakingumas, rūpestis ir patikimumas pasako viską. Mes su vyru norėjom pirkti namą bendravom su dviem NT agentūrom bet... Kol nesutikom Rūtos, per du mėnesius išsirinkom namą susitvarkėm visus dokumentus ir va turim gražų namą Rūtos dėka, buvo kilia neplanuotų problemėliu, bet Rūta viską sutvarkė be streso ir nereiklanigų emocijų. Tokio greito ir profesionalaus darbo net nesitikėjom. Ją rekomenduoju net ir pačiam reikliausiam klientui. Tariam nuoširdų AČIŪ Rūtai už jos darbą.
Labai rekomenduoju. Daug metų patirtis. Nemokama konsultacija. Labai atsakingas ir rimtas požiūris į klientą. Viena is geriausiu NT agentūru. Labai greitas NT Pardavimas. Ruta yra TOP Brokerė kuria man rekomendavo draugas. Norėjau parduoti sodyba su namu. Darbas vyko taip sklandžiai, kad pranoko bet kokius lūkesčius. Daug metu negalejau parduoti savo sodyba su namu. Rutos NT dėka sodyba buvo parduota neįtikėtinai greitai. Tokio organizuotumo ir greito rezultato net nesitikėjau.

Ruta - puikus profesionalas, kuris tikrai išmano SAVO darbą. Bendravimas su ja šiltas, malonus, pagarbus, nėra situacijos, kuri jai būtų neišsprendžiama ir sprendžia jas greitai. Darbas su tokiu NT brokeriu, kaip Ruta, yra vienintelis teisingas pasirinkimas, nes bandyti pačiam imtis tokio reikalo, kaip pardavimas, yra tik kenkimas sau, ypac kada nera laiko.

Prieš sutinkant Ruta, teko bendrauti ir su kitais NT brokeriais, todėl turiu su kuo palyginti, tačiau lyginti net nėra ką - skiriasi kaip diena ir naktis. Ruta šiltas, malonus, svarbiausia patikimas ir labai atsakingas žmogus. Rekomenduočiau netgi aukščiausius reikalavimus keliantiems žmonėms ir būčiau tikras, kad jie liktų patenkinti, kaip likau ir aš. Tai - tikras savo darbo žinovas.
Imone labai patikima, bei rupinasi savo klientu norais. Labai malonus bendravimas, dirba atsakingi zmones, sios agenturos deka isigyti busta greita bei saugu. :) siai agentuai su vyru esame labai dekingi.
Aš, Rūta Savickaitė, UAB Subventus direktorė, atsiprašau pono Remigijaus už įvykusią klaidą. Prisiimu atsokomybę už savo darbuotojus. Noriu paprašyti, jei ateityje įvyktų koks nors nesklandumas arba nesusipratimas, kad klientai kreiptūsi į mane tiesiogiai telefono numeriu +37066223391.
Rasa 2018-01-15 21:18:59
Ponas Remigijau, jūsų komentaras yra šmeižtas. Šmeižtas - tikrovės neatitinkančios informacijos, galinčios padaryti žalos asmens garbei ir orumui, paskleidimas; nusikaltimas arba baudžiamasis nusižengimas. Tai gali būti padaryta tiek fizinio, tiek ir juridinio asmens atžvilgiu.
Tai ne šmeižtas, o faktais pagrįstas teiginys. Galiu paaiškinti tiksliau. Mano parduodamo namo skelbimą ši veikėja nukopijavo, ir įkėlė į savo įmonės puslapį, be mano žinios ir leidimo. Taip pat uždėjo savo įmonės logotipą ant mano darytų nuotraukų, o skelbiu.lt logo pašalino, nukirpdama nuotraukos apačią.Taigi, turime bandymą sukčiauti, ir autorinių teisių pažeidimą.
Kartoju dar kartą, - būkite atsargūs su šia kontora, tai a*******i
Būkit atsargūs, tai aferistė. Kopijuoja internete rastus skelbimus, ir deda kaip savo parduodamus objektus.
Be proto šiltas, mielas, draugiškas žmogutis.. atsakingumas, pagalba, bendradarbiavimas - svarbiausios šio žmogučio savybės! Su vyru esam be galo dėkingi.. net nežinau ar užtektų milijono ačiū, kad atsidėkot šiai moterytei.. visiems rekomenduoju! Galiu drąsiai sakyti, jog tai antroji mūsų mama ir didžiausios sėkmės jai bei kuo daugiau klientų, kurie būtų lygiai tokie patys laimingi kaip ir mudu! Nuoširdus ačiū!
puikus aptarnavimas ir bendravimas. Esu jai dėkinga uz viska.
Profesionalus ir siltas bendravimas, lanksciai sprendziamos iskilusios problemos.
Malonus bendravimas, greitai bei nepriekaistingai atliktos tarpininkavimo paslaugos

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%