Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Studio Moderna, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Studio Moderna

Atsiliepimai apie Studio Moderna, UAB

Top Shop

Parašyk savo nuomonę apie Studio Moderna, UAB

Rugsejo 21d.uzsisakiau akcijine sluota Rovus.Reikalinga kaip dovana penktadieniui, bet jokio judejimo ir jokio atsakymo.Rasiau tiesiogiai, atrodo, kad maloniai pabedravom.Pazadejo, kad per valanda laiko susisieks vadybininkas, bet jokiu ziniu.Labai esu pavestas ir nebenoriu jokiu reikalu tureti su sita imone.
Atsilupusi įmonė - įsiulė motinai dulkiu siurblį (rovus) kuris neveikia galima sakyt, uz 130 euru. Jiem nusiunti atgal grazint preke kad grazintu pinigus jie pasiulo 5 eurus grazint is 130 ir dar susimoket uz kurjeri. Jus pasiutot isviso ? 14 dienu pinigu grazinimo garantija sako yra, kur jau ten yra pamatyciau as jus tai pacius is to siurblio uzdauzyciau uz tokias nesamones
Net verkiau gavusi DORMEO rinkinį.Žinoma iš laimės tai buvo džiaugsmo ašaros ! Tegu gyvuoja dar 1000 tūkstančius metų DORMEO produkcija.Širdingai AČIŪ tariu DORMEO gamintojams bei kolektyvui, vadybininkams jų darbuotojams.
Prekės apgalėtinos kokybės, nusipirkom Rovus siurblį, kurį laiką gulėjo nenaudojamas, poto pradėjus naudot siurbė normaliai gal pusmetį, o dabar daugiau ūžia negu siurbia. Paklausus kur galima įsigyti siurblio filtrą, gavau atsakymą, kad nebegamina ir atsarginiu dalių nebėra. Tai lieka išmesti siurblį
Nusivylusi aptarmavimu. Atvykus atrodo malonios, kol neužsimeni, kad prekę imtum lizingu, tuomet pradeda sakyt, kad ateičiau kitą dieną, nes dabar rytoj atveš prekes ir ji užsiemus, nors be jos dar dirbo 2 merginos. Kadangi nepatiko aptarnavimas skyriuje, sugalvojau pateikti užsakymą internetu, paskambino po 5 d. kai akcija norimai akcijai baigėsi...pasakiau, kad skambina po 5 d. O man atšovė, nors ir po 10 kai daug užsakymų. Na atsiprašau, pati dirbu su klientais, bet niekada taip nekalbėčiau.
Atsiprašau, suklydau, sumokėjau liepos 31d.
Bet tai nekeičia esmės.
Kodel taip ilgai reikia laukt prekės, už kurią sumoki pirkdama per elektroninę bankininkystę?
Aš sumokėjau birželio 31 už šluotą, jokio atsakymo.
Liepos 12 d. uzisakiau preke ir aisku sumokejau pinigelius. Pazadeta preke pristatyti per 2-3 darbo dienas. taciau ir siandien prekes neturiu, nors pirkau dovanoms, Telefonu neatsako, susisiekti neimanoma. Ka tai reiskia. Noriu paklausti, ar ir si firma tapo A********S?. Labai liudna.
esu nusivylusi imone, nes pirmadieni uzsakiau dormeo antciuzinius 6cm, maniau padovanosiu teveliams, kadangi sestadieni ju auksines vestuves, uzsakyma priemusi darbuotoja pazadejo, kad preke pristatys iki penktadienio, gal dar ir anksciau.kadangi siandien jau ketvirtadienis, apie preke jokiu ziniu, manau paskambinsiu, pasidomesiu.ir ka...jau kita konsultante (ar kitaip jie vadinasi)man saltu tonu pareiske, kad uzsakyma mato, bet preke pristatyta bus tik gal kita savaite (gal)..nepaaiskino nei kodel (ar neturi sandely ar ka), kai paklausiau, ka dabar daryt, juk tai buvo prasyta, kad tokiai progai, kad zadeta buvo iki penktadienio pristatyti, atsakymas buvo trumpas-nezinau.ar buvo sunku darbuotojai, kuri prieme uzsakyma perspeti, kad nepavyks pristatyti iki penktadienio.esu jau gal 15metu klubo nare, daug ka esu pirkusi, bet dabar abejoju ar naryste bepratesiu.jiems matyt tokiu geru klientu nereikia.o kai patys skambina, prekes siulo su, , didelemis nuolaidomis-kaip jums, , , tai mandagumas beprotiskas.ir pristato iskart (per kokias 3 dienas), tik pinigus mokek.ka gi, teveliu sventes del neatsiustos dovanos juk neatidesi, pasakysiu, kad dovana kelyje, bet nuotaika tikrai sugadinta.
juta 2018-07-10 16:26:38
perskaičiau jų svetainėje vieną komentarą, kad club5 nariams būtina pirkti ne mažiau kaip 10 kartų per metus. Ar tai tiesa ?
Tikrai ne, pati esu klubo narė jau penktus metus, kiekvienais metais pratęsiu narystę, gaunu visokias nuolaidas ir staigmenas, tai esu patenkinta. Kiek noriu tiek perku, nėra ribojimo.
Užsakymą negaunu jau trečią savaitę, vis žada, ir žada, meluoja kad jau supakuota ir siųs, ielektroninius pastus neatsako.labai bloga elektroninė parduotuvė,.
Klientų aptarnavimų specialistų darbas nieko vertas, taip pat nesilaiko BDAR, dėl naujalaiškių siuntimo. Buvau klientas, kuris džiaugiasi jų produkcija nuo peilių iki čiužinio, tačiau dabar, su tokia įmone nesinori nė reikalų turėt, o toks "malonus" aptarnavimas, tik dieną sugadino.
š*******o kontora su tradiciniu "lietuvišku" valdymu. Atsargiai su vadybininkais - ten Vilniaus Naujininku chebra sėdi ir telefonu prikalbėt betko gali. Būtinai persiskaitykit, kas sutartyje įrašyta, nes prekės gražinti realiai jūs net negalėsite, net ir tuo atveju, jei jum bus siūloma išmėginti ja 30 dienų. Gavus prekę pirmiausia reikia NE SUMOKĖTI, o PERSKAITYTI sutartį. Jei sutartis neatitinka, kas buvo žadėta telefonu, galite nepriimti siuntos. Pagal vartotojų teises, naudotų prekių pardavėjas neprivalo priimti. Gražinimas galimas tik tuomet, jei tai nurodyta sutartyje. O realiai sutartyse niekur tas nefiguruoja - tad gero naudojimosi ir sveikinu išmetus pinigus į balą.
Beje - puikus verslo modelis "Top Shop".
Lygiai tokia pati situacija, vadybininkas isiulo kavos aparata su salyga kad gali pabandyti ir jei netiks galima grazinti per 14 darbo dienu. Siuo metu jau beveik savaite bandoma prisiskambinti ir susisiekti su bendravusiu vadybininku, tačiau žadama tik perskambint ir jokių žinių. Bus kreipiamasi į vartotojų teises dėl neadekvataus vadybininko darbo įmonėje jei nebus atsakyta ir išpręsta problema.
Labai nusivyliau šia įmone. Deklaruoja, kad nusipirkus prekę ja galima išbandyti ir jeigu neatitiko kliento lūkeščių, ja galima grąžinti per 14 dienų. Ir štai nusipirkau langų valytuvą, išbandziau ir tikrai nepatenkino mano lūkeščių, bet panorus grąžinti jie pareiškė, kad prekės nepriims, kadangi ji jau panaudota. Tai noriu šios įmonės atstovų paklausti, kaip reikia prekę išbandyti jos nepanaudojus. Žmonės pirkdami iš topshopo skaitykite tarp "eilučių" ką jums sako pardavėjai arba pinigus išmesite i balą, kaip nutiko man.......
Sveiki, galvoju per TopShop-Delimano uzisakyt Nutribullet trintuva su priedais 600 W (kadangi akcija-30%)...bet vat suabejojau kadangi ten pat rašo kad - """"Šios prekės pristatymas gali užtrukti iki 1 mėn""""....ir dar kad - """Išbandyti nekainuoja! Šiai prekei suteikiama 30 dienų išbandymo garantija. Jeigu prekė nepateisins lūkesčių, grąžinsime už ją sumokėtus pinigus!"""""..........išvada tokia - Nusiperku preke bet as jos laukiu menesi ir galimybe tokia kad as galiu gauti panaudota preke.........oi atleiskit "tpoShop'eriai"-dingo noras is Jusu usisakineti:)
Beje su Top-Shop esame bendrave ne vienerius metus - tevukas gal trejeta metu buvo ju klubo narys t.y. priklause 5 zvaigzduciu "elitui"- bet uzkniso kad uz tai reikedavo susimoket kiekvienais metais..manau kad mes ne Amerikoj gyvenam kad kiekvienais metai daryti tokia rinklava - jeigu zmogus nusipirko ta kortele (nepamenu bet tikrai nemazai kainavo pirma karta-gal maziau nei 100litu) tegul ir turi sau"pasmiertno".........o del prekiu kokybes pasakysiu taip - yra ir geros kokybes yra ir "kinietisku", o del to kad jie tas prekes isiulo-ar tau reikia ar nereikia (nes Ju darbas toks-dabar "tipo" akcija!!!) todel ir dabar namie yra bent 5 prekes naujos+supakuotos is TopShopo.. (Buvom uzisake su keramine danga kepimo forma ir puodu-tai atsiunte numustais krastais..net metalas matosi..gaila tada isvykes is LT buvau..buciau pasirupines kad pakeistu)......aisu yra ir antkainis nemazas pas Juos! tai va, tokie reikalai su sia kompanija:)
SIUNTA 05805039283216 GALIU ATSIIMTI 03-20 15 VAL.
Nordikos top shope pirkau du puodus, akivaizdziai po savaites pradejo klereti rankeneles, nors puikiai zinau kaip naudoti, susibraize pavirsius, nors jokiu metaliniu irankiu nenaudojau ir nei viena keptuve nei kiti puodai neklera ir nera susibraize, todel pagalvojau, kad tai brokas, bet blondine vardu is V raides (Vida?) dirbanti top shope uzlaike mane puse valandos, atrode jau pakeis preke, bet sugadinusi mano laika nepakeite, nors akivaizdiai klerejo rankeneles, o sutartyje nurodyta, kad pakeicia jei taip nutinka. Sugadino laika ir ant galo pasake nepakeis. Tai kam ta sutartis?
Labadiena.Daugiau niekada nesinaudosiu jusu paslaugomis!!!Sumokejau uz preke!!!gavau neveikiancia, sutikau kad pakeistu....zinot kiek tai tesiasi ogi 3savaite.Kaip manot kur kreipsiuos?ogi y VARTOTOJU TEISES.Gal bent kitus klientus ateity geriau aptarnausit???!!!!
Prekės ir aš ilgai nesulaukiu. Ir jokios informacijos. Supratau padariusi klaidą už prekę sumokėdama per el banką. Daugiau niekada taip nedarysiu. Reikia mokėti kurjeriui, kada atveža. O dabar - kur pardavėjui skubėti? Juk pinigai jau įplaukę.
Delimano tarnavo 1 metus ir 23 dienas. garantija 1 metai. tai kam moketi brangiau ir negauti kokybes? Zmones pirkime pigius daiktus kad ir nevardinius ir jie tikrai metus tarnaus. Bent jau nepermokesim. Vartotojiskumo amzius ka cia ir bepridursi!
Siandiena isbandziau nutribul trintuva!!! Labai kokybiska preke, mergaite dormeo home padruotuveje labai graziai ispasakojo apie si prietaisa. Aciu uz si malonu aptarnavima ! Zadu sugryzti keptuviu!!
Įsigijusi delimano 18 in1 multi cooker labai nusivyliau, nes kepti nieko neįmanoma, pridega, puodą sunku išvalyti. Pasiteisino tik, kad gaslėčiau išsivirti sriūbytės.
buvo padaryti 3 uzsakymai, pinigai nuskaityti, tik vienas siuntinys dingo, nei pinigu nei prekes
Labai nusivylusi delimano 18 daugiafunkciniu puodu. Kepimui visai nevertas, tik galiu sriubyte issivirti.
Nepatenkintas klientas
2017-12-21 13:54:54 IP 78.63.243.247
Labai esu nusivylusi. Žmonės būkite atsargūs ir nepirkite jokių elektrinių prekių, nes nepatikus prekei, grąžinti prekės negalėsite. Paskambinus, man buvo paaiškinta, kad tokių prekių negalima grąžinti ir visai nesvarbu jiems, jums tiko ar nepatiko. Na, vienu žodžiu, nusipirkai ir turėk. O prekę siūlydami aiškina, kad nepatikus prekei, ją galima grąžinti. Kam mulkinti savo klientus. Paprasius aukstesniu pagal pareigas darbuotojaus numerio nesuteike pasake kad jie dirba savo darba, o aukštesni vadovai su klientais nebendrauja..Nepakliukit ir jus i ju pinkles. Kalba gražiai, bet, kai reikia prekę netikusią grąžinti, tai špygą atkiša.
Nepatenkintas Rovus
2017-12-13 22:35:02 IP 90.143.68.36
Rovus 19in1. Tikrai nieko gero, su šluota gręžiama greičiau ir paprasčiau bei efektyviau viskas pasidaro. O čia laiko gaišinimas ir veltui išmesti pinigai. Konsultantai telefonu siūlo kaip dulkiú siurblį ir taip suklaidina ir įtikina nusipirkti šitą niekam tikusį daiktą. O gerus komentarus rašo turbūt daikto pardavimu suinteresuotieji, kas gauna šį niekalą, tas supranta, kad šaukštai po pietu - nei pinigú, nei praktiško daikto, tik apgaulės kartėlis. Konsultantai kaip erkės kimba prie vyresniú ir patikledniú žmoniú, įsiūlo tokias nesamones kaip šį ale siurblį.
Esu nusivylusi Studio moderna darbuotoja (nosyje su auskaru), kuri dirba panoramoje, vilniuje.Pirkau daikta, nei laba diena nei viso gero nesulaukiau, pasijutau jog mazdaug ko cia noriu pas juos, siaubas kazkoks juk gyvenam 21a.!
Vikingu g. 3 uzsakem vaikiska ciuzini. Sake per 2sav atves ir paskambins mums. Nesulaukeme nuvaziavome patys sake dar po savaites. Paskambinau siandien sake nera is vis tokio uzsakymo... tai cia nenoras prekes parduoti? Daroma imonei antireklama... esu ne viena ciuzini pirkusi ir kitu daigtu. Daugiau nepirksiu niekada deka nekompetetingu darbuotoju darbo. Ir dar gincijasi, kad tikrai nebuvo tokio uzsakymo, kai 2 kart toj pacioj parduotuvej buvome tikslintis kada ji gausime.
sigijau dormeo dulki siurbli. Man buvo paaskynta kad galiu isbandyt ir jaigu netik nepatiks turiu pilna teise grazint ir atgaut pinigus. Isbandzius dulki siurbli jis man netiko, mano kilimo danga ira per daug didele ir siurblis neisplauna demeliu. Paskambinau i jusu skyriu man pasake kad nauduota preke negaliu grazint. Sutarty nenuruodita kad butent sita preke negalesiu grazint. Visosie parduotuvese ira 2 savaciu grazinimo garatija ir nesvarbu ar nauduota.... iseina taip kad nemaza suma suplota uz siurbli tures stovet kampe kaip dirbtine gele?
Neapsigaukite su prekes pristatymo terminais. Jau antra kart tenka 'nusvilti'. Perkant raso kad prekes reikia laukti iki 4 savaiciu, pralaukus bei paskambinus po menesio pasiteirauti nurodytu telefonu sako kad dar reikia laukti 4 savaites. Taigi jei planuojate pirkti kazkam dovanu reiktu gauti kazkoki patvirtinima apie pristatyma. Pirmaji karta taip anklodziu laukiau 3 savaitem ilgiau nei buvo nurodyta : (.
Beje tuo paciu. Negaliu patiketi bet internetiniame puslapyje niekaip nepavyko palikti sio komentaro-atsiliepimo del prekiu pristatymo. Matyt nenori neigiamu atsiliepimu :)))))
... 2017-10-16 21:50:51
Pirkau vaikui paspirtuka..vaikas du kartus issivare i kiema ir sulinko..nuveziau i centra..pradejo juogtis jog pirma karta mato toki dalyka..Neżinau kas ten per datbuotojas..atlenke ji..sako viskas ok...vaikas isvaziavo i kiema dar karta..grizo su istrauktu vairu..Labai nepatenkinta..
Kur tą paspirtuką pirkote? Turbūt parduotuves sumaišėt, nes Top Sop nėra ir niekada nebuvo vaikiškų paspirtukų..
Noriu padėkoti, kad tikrai laikotės susitarimo ir aš jau gavau naują prekę vietoj nekokybiškos, ir jau išbandžiau, viskas veikia gerai.Noriu priminti kad buvau užsakiusi garinį prietaisą Rovus 19/1 ir pirmasis man neveikė, bet dabar viskas gerai. AČIŪ!.
Mandarine topshop jau ne pirma karta susiduriau su labai nekompetetingomis darbuotojomis. Pirma karta norejau pirkti dormeo pagalve... atejom iki kasos ji kazka ten imuse paskaiciavo ir tada sako, , atsiprasau, bet sios prekes mes neturime jau... si paskutine parodomoji" dirba ir nezino tvarkos? Siandien susiduriau su damomis kurios pries mane aptarnavo zmogu visai neskubedamos ir tarpusavyje besisnekuciuodamos nors laukia daugiau zmoniu... gaista klientu laika... norejosi jau iseiti ir nebepirkti.
Esu labai nusivylusi darbuotojais Klaipedos Banginyje TOPSHOP parduotuveje. Pardavejos nezino savo atliekamo darbo eigos, nezino kas zmogui priklauso prie prekes, kokia dovana ar kuponas ieina i prekes uzsakyma. Reikia paciai visko prasyti. Ir ne gana to, kad viena karta suklystu, bet kiek kartu pirkau pas tos pacios kasininkes, tiek kartu reikejo prasyti ir ziureti i nepatenkinta kasininkes veida. O kita kasininke issigalvoja savo sugalvotas taisykles, o paprasius irodyti, deje, bet negali ju irodyti. Bjauru, kai reikia gincytis su kasininkem del nebutu taisykliu.
Ausra Marcinkeviciene
2017-11-02 16:05:09 IP 94.244.87.110
sugedo kombaino bullet ekspres variklis, kadangi prietaisas jau negarantinis niekas neremontuoja. klijentu aptarnavimo skyrius nusiplauna rankas, el prietaisu taisyklos tokiu gaminiu netaiso. bukite protingi pries pirkdami UAB Studio Moderna gaminius, tai ismesti pinigai.
Labai nusivyliau česnakų pjaustykle. Tai ne įrankis o žaislas, visas kliba, juda. Kad išspaust česnaką reikalinga didelė jėga, aš to padaryt negaliu. Na jis tikrai nevertas 19, 90 (tiek sumokėjau)Eur. Pagalvojau nueisiu į parduotuvę kurioje pirkau, gal yra galimybė grąžinti. Pasakiau kad jis nuvylė ir aš negaliu su juo dirbti, Pardavėja pasakė kad panaudoto grąžint negalima. Tuomet paklausus kaip žinoti perkant apie jo kokybę, atsakė REIKĖJO ATSINEŠTI ČESNAKĄ Į PARDUOTUVĘ IR BŪČIAU GALĖJUS IŠBANDYTI. Na ką čia bepridurti. Pinigai kaip į balą.
Pirkau walmax comfort balerinos batelius elegant aukso spalvos 40 nr šiandien atvežė atidariusi dėžutę radau kairysis batelis 39nr, dešinysis batelis 40 nr irnoriu, kad atsiūstumėte užsakytą nr
Esu labai nepatenkinta aptarnavimu. Savo užsakymo laukiau mėnesį. Pirmą savaitę paskambinau, man buvo pasakyta, kad užsakyma paruoš už kelių dienų, tačiau nieko neįvyko, paskambinau vėl sako, neturim tų pagalvių, tik už dviejų savaičių bus, sakau, na gerai, lauksim. Paskambinau už dviejų savaičių sako, baigėsi pagalvės, kadangi jūs toliau sąraše jums neužteko. Sakau, tai kiek galima laukti, 3 savates jau negavau prekių, tada man sako, tai galite atsiimti kitoje parduotuvėje, sakau kur, Nordikoje, dėja tai man labai nepatogu, sako, arba galime atvežti jums į namus. Tai po mėnesio sulaukiau savo pagalvių ir anklodžių, tačiau per tą laiką, buvau ne vieną karta suklaidinta konsultanto.
Jurgita 2017-08-22 20:20:24
Taip pat nusivyliau jų darbu. Paskambino, pasakė, kad švenčia 15 metų gimtadienį, sako Jūs patekote tarp 58 atrinktųjų, kaip visada tada seka pasiūlymas, antklodė, 2 pagalvės ir sulčiaspaudė, ir narystė metams, viso 94 eurai..Konsultantė puikiai išmano savo darbą, antklodė kainuos tik 30 eurų, pagalvės po 15... bet tas darbas neišbaigtas.Nebuvo informacijos apie sulčiaspaudę, kad ji tik citrusiniams vaisiams, be to apie prekių išbandymą nieko nepaminėjo.Sutartyje rašo, jog informacija prekės instrukcijoje, kur yra instrukcija pagalvėje, ar antklodėje?Su grąžinimu taip, jei jau išpakavai, grąžinti prekės nebegalima.Kodėl apie visa tai sužinome tik tada kai nepatikusią prekę norime grąžinti, deja jos grąžinti jau nebegalima.Jei Studio Moderna nesusimastys praras daug pirkėjų.Neužkibkite žmonės !
Pritariu jums. Man 2 kartus prekes buvo pavadintos kitaip. Perkant uzsakyta preke dovana buvo garinis LYGINTUVAS, o gavau lygintuveli tinkanti tik kelioneje, o ne buityje. Prie gauto ciuzinuko buvo dovana PAGALVE, o gavau pagalvele. Daiktus reikia vadinti ju vardais. Jei lygintuvas, tai mes ir isivaizduojam lygintuva standartinio dydzio. Jei pagalve, tai ir turi buti pagalve. Zodziu zaismas pas juos, neapsigaukit.
Esu dėkinga dėl situacijos išsprendimo. Mūsų pirkti kranai delimano puikiai tarnavo 1, 5 metų, deja po šio termino jie abu sugedo. Taip jau gavosi, kad kraustymosi metu pradanginom čekius, dėžutę ir bet kokią kitą informaciją apie pirkimą. Tačiau parduotuvės darbuotoja Jurgita (Vilniuje, PC Panorama) tikrai geranoriškai padėjo viską išspręsti, Nukreipė ir į klientų aptarnavimą, kur darbuotoja taip pat įsiklausė į situaciją, prikėlė informaciją, patikslino, ką ir kaip daryti. Parduotuvės darbuotoja taip pat prikėlė istoriją, rado mūsų kvitą ir viską sutvarkė. Mažai tikėjausi, kad situaciją išspręs, pakeis prekę į veikiančią, o už kitą gražins pinigus. Tačiau tikrai apsidžiaugiau, kai darbuotojai nuoširdžiai norėjo padėti. Nežinau, kaip kiti įmonės darbuotojai, bet PANORAMOJE jaučiausi, kad mano situacija jiems rūpi ir svarbu patenkinti klientų lūkesčius. Pati dirbu aptarnaujančioje sferoje ir žinau, kaip svarbu yra patenkinti klientai. Labai liūdna, kad Lietuvoje ši kultūra dar ne labai išvystyta. Bet labai džiugu, kad mano konkrečiu atveju buvo kitaip. Labai linkiu, kad tokia įmonės politika butų išlaikyta visose srityse.
Didelis ačiū Jums!
SKUNDŲ MEILĖ…
2017 rugpjūčio 12
Dirbdamas be meilės, žmogus yra paprasčiausias robotas…

Anželika Rudak

[UAB „Studio Moderna“ (tele)rinkodaros vadovė]

SKUNDŲ MEILĖ…

…Na, ir kas, kad „Studio Moderna“ gauna aibę skundų… -

Nuo „tų“ skundų mano meilė tiktai dar labiau nubunda!…

P.S. Ir visus klientus (vyrus) savo (įspūdingais) papais gundau…

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Anželika Rudak“

Parodijos Redaguoti
Jurate Zalandauskiene
2017-08-10 13:58:26 IP 62.80.225.38
Labai esu nusivylusi ju garantiniu grazinimu tokio visai nera.isigijai preke reiskia ir turi tinka tau ji ar ne kaip ivyko ir man suRovus19in1daugiafunkciniu gariniu prietaisu rinkiniu pirkau kaip garu siurbli o gavau ka gavau, buvo sakoma apie garu lygintuva taip kaip dovana o jis yra komplekte vandens telpa 1.2 o sakoma 1.5.grazinti irgi negalejau nes praplesiau ir ipyliau vandens tai kaip pabandyti preke jos nenaudojantPaprasius aukstesniu pagal pareigas darbuotojaus numerio nesuteike pasake kad jie dirba savo darba, o mes savo.Tikiuosi taip ir pasibaigs.Nepakliukit ir jus i ju pinkles ciulba graziai ir neleidzia zodzio istart kol nesuvilioja.
Esu nusivylusi TOPSHOP pristatymo terminais. Užsakymo jau laukiu trečia savaitė. Nepasitikėkite, nes usite nuvilti, ypač jei reikia skubiai ir kam nors dovanų.
Jurate Zalandauskiene
2017-08-07 22:21:06 IP 62.80.225.38
Žilvinas 2017-07-07 20:07:05
UAB „Studio Moderna“ atiliepimai labai blogi. Paprašiau kad išbrauktų mane iš klientų sąrašo nes jie su klientais elgiasi nesažiningai. Grąžinimo garantija Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite nemokamai grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus už bet kurią internetinėje parduotuvėje ar telefonu įsigytą prekę.
Napakliūkite. NĖRA JOKIOS GRAŽINIMO GANTIJOS. MELAS.
Prieš savaitę įsigijau ROVUS 19IN1 - tai galingas daugiafunkcis prietaisų rinkinys
Prieš įsigydami gerai pagalvokite. Telefonu konsultantas paskambino ir įkyrai gyrė, kaip įrenginys gerai valo purvus ir. t.t. Paklausiau ar jei nepatiks kaip valo galėsiu gražinti, iš kart nuteikė, kad yra 14 dienų gražinimo garantija ir galima bus grąžinti. Pabandžiau gerai tik lygina. Nuo stiklinės orkaitės ir plytelės net reibalų neatitirpina, kalkių nuo kranų nenuvalo kaip rodo reklamoi žodžiu niekam vertas daiktas. Po keletos dienų paskambinau sakau noriu gražinti jis net nenutirpdo purvų. Atsakymas buvo paprastas. Nėra jokios prekių gražinimo garantijos. Perklausė įrašą pasakė. Pokalbio gale Jūs pasiteravote ar galesiu gražinti prekę jei nepatiks, konsultantas pasakė taip pagal LR įstatymus. Pasirodo visus mausto. Galima pagal juos gražinti, jei neišpakavote ir nenaudojote. Tai kad pamastykite. Žodžiu gaudo žmones įtikinėdami koks tas prietaisas puikus o jei nupirksite negalėsite gražinti. Aš jiems sakiu kad nebandęs neisigiju prietaiso tai sakė galėsite pabandyti jums patiks. Dabar teks su jais aiškintis per viešumą kad daugiau žmonių nepakliųtų į šių žmonių pinkles. Prieš užsakydami pagalvokite. Aš nusivyliau jų marketingu ir visa Jų melaginga reklama. Dabar teisiniu keliu įrodinėti, kad jie mausto patiklius žmones. Man negaila sumokėtų pinigų bet tai jau principo reikalas ir aš to reikalo taip nepaliksiu ir dar žiniaskliadoje paviešinsiu, kaip jie žmones mausto, kad kitiems nepakli8ti.
Labas.Pakliuvau i ta pinkle ir as ir dar dovanu prizadejo garu lygintuva o pasirodo kad tas kuris yra komplekte.kaip bandomasis laikotarpis kai negali ispakuoti pasidejai ir ziurek.ir be to pirkau kaip siurbli garu ale siurbe, plauna, Zmoniu mulkinimas.
Taip pat esu labai nusivylusi pristatymo terminais. Prekės skelbime rašo, "prekės pristatymas gali užtrukti iki 2 savaičių", nes neturi sandėlyje, bet praeina tos dvi savaitės ir tyla, o pasiteiravus pačiai, pasako, kad bus dar po savaitės ir pradeda savo tirada, kad "pirkote per išpardavimą, kad prekių neturime sandėlyje ir jos atkeliauja per dvi savaites", bet man kaip klientui nerūpi įmonės darbas viduje, nesvarbu kada atveža į sandėlius ar į kokias parduotuve, man rezultate turi būti prekė per max dvi savaites. Pasipiktinau ir nežadu daugiau pirkti iš šios parduotuvės, taip pat nerekomenduosiu niekam.
O kitiems, kurie pirks, patariu iš anksto išsiaiškinti pristatymo terminus, kad vėliau netektų nusivilti.
Šiandien sulaukiau skambučio iš Dormeo, likau "apšalusi", iškiliai prisistatė, pasakė, kad esu atrinkta iš 100 lojaliausių klientų ir sako, kad turi dovanų t.y. antklodę, dvi pagalves bei sulčiaspaudę, kol visą litanija išpasakojo praėjo gal 5 minutės, ir galų galiausia pačioj pabaigoj pasakė, kad už šį komplektą reikia susimokėti beveik 100 eurų!! Na tikri s*****i yra palikę, taip iš senyvo amžiaus žmonių ir lupa pinigus, tiesiai šviesiai viską išrėžiau, tikri parazitai..

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis 10-20 18:30
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, viliamasi, kad bus išspręsti ginčai dėl statybų mieste.
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit"
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit" 10-20 18:07
Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone šeštadienį tūkstančiai protestuotojų reikalauja antrojo referendumo dėl galutinio "Brexit" susitarimo su ES.
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas 10-20 14:08
Europos Komisija ir Billo Gateso fondas "Breakthrough Energy" pasirašė susitarimo memorandumą dėl jungtinio investicijų fondo "Breakthrough Energy Europe" steigimo. Jis padės Europos bendrovėms...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%