Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Azijos skoniai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Azijos skoniai

Atsiliepimai apie Azijos skoniai, UAB

SOYA

4 Azijos virtuvės po 1 stogu
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Azijos skoniai, UAB

Š.m. birželio 4 dieną, su šeima lankėmės Vilniaus Akropolio restorane Soya. Mus pasitiko iš akių matomos šypsenos (kadangi kaukės dengia likusią veido dalį), kurios iš karto suteikė puikia atmosferą. Prie staliuko mus palydėjo pamainos vadybininkė Agnė, kuri padavė mums dezinfekuotus meniu, bendravo labai mandagiai, patarė ką valgyti pagal kiekvieno skonį. Kelis kartus nuo staliuko indus nurinko padavėja Deimantė, kuri taip pat bendravo maloniai tiek su mumis, tiek su kitais tuo metu buvusiais klientais, vis paklausdama ar skanu, ar kažko netrūksta. Agnės pasiūlytas maistas mūsų skoniams labai tiko, likome patenkinti, bei skaniai pavalgę. Tikrai rekomenduoju šį restoraną kitiems, o ir patys dar ne kartą apsilankysime.
10 balų.
Labai skanų, o skaniausiai arbatą su tarakonais
Labai skanų, o skaniausiai arbatą su tarakonais
PC BIG, Vilnius
Dažniausiai nerašau atsiliepimų internete, o ypač blogų. Tačiau vakarykštė patirtis buvo labai prasta, negaliu nutylėti. Antradienio vakare per SOYA svetainę uzsisakeme maisto išsinešimui, internetiniame puslapyje gavau patvirtinimą, kad užsakymas pateiktas, ten buvo nurodytas net užsakymo numeris. Taip pat gavau ir SMS žinutę, patvirtinančią, kad viskas atlikta teisingai, užsakymas vykdomas. Už 20 min (kaip ir nurodoma internetiniame puslapyje) atvykome atsiimti maisto.
Už baro stovintis vaikinas daužėsi puodais, į mus dėmesio nekreipė, susitabdeme praeinančia padavėją ir paprasem maisto. Ji tiesiog trūkčiojo pečiais ir kartojo, kad tokio užsakymo negavo. Paaiškinau, kad užsakymas įvykdytas internetu, gautas patvirtinimas SMS žinute, kad viskas gerai. Ji dar kartą patikrino užsakymus, patraukė pečiais, pasakė, kad tokio užsakymo negavo ir nuėjo aptarnauti kitų svečių
Jokio problemos išsiaiškinimo, problemos sprendimo negavome. Ai tiesa! Valgyti irgi negavom, nes tiesiog niekas į klientus dėmesio nekreipia! Baisu!
Soya BIG Vilnius. Krem briule rastas plaukas, cukrus visiskai neištirpdytas ant viršaus, pabertas ir vos vos paskrudintas, apačioje pavandenijęs. Nieko šlykštesnio nesu bandžiusi valgyti. Aišku, pati kalta, kad į šitą trečiarūšią valgyklą nuėjau.
Vakar lankemes soya akropoly. Nei vyras nei as nevalgem pateiktu patiekalu.. Silti susiai atnesti beveik salti ir neskanus.. Ramenas irgi beskonis. Nysivylem.. O buvom pastovus klientai
Su draugais buvome big soya restorane. Buvome vakare, norejome uzsisakyti salotu, ju nebuvo, uzsisakeme vistienos guabao ir ryziu su kiausiniais, ryziai atkeliavo salti, jautesi kad pasene, atnese kola 0, 5 buvo grynas vanduo lygiai taip pat kaip nealkoholinis alus. Aptarnavimas siaubingas, lekstuciu papildomu neatnese. Nealkoholini alu atnese iskart ipylta i stikline, nors turejo atnest skardine ir stikline atskirai. Aptarnavimas bei maistas siaubingas. Likau sokiruota. aptarnavo Ieva M.
Šiandien su draugais apsilankėme Vienuolio g. “Soya”. Užsisakėme patiekalus su jūrų ešeriu. Patiekalai buvo patiekti po 10 min. Džiaugtis buvo per anksti: žuvis tempūroje buvo neiškepusi, atsidavė dumblu. Skrandžius tąso iki šiol. Atidavėme puspilnes lėkštes, išsakėm savo pastabas virtuvei, - padavėja net nesureagavo. Vakaras beviltiškai sugadintas. Belieka tikėtis, kad didesnių pasekmių pusžalė žuvis nesukels...
Maisto kokybė gera, tačiau aptarnavimas niekam tikęs, personalas nesilaiko elementariausių mandagus elgesio taisyklių, jau net nekalbu apie tai kad nekalba valstybinė kalba. Užsakymo išsinešimui laikas nuo žadėtų 5 min. Prailgo iki 20 min. Negana to apgavo ir neidėjo sojos padažo. Gėda! Restoranas taupo ir apgaudinėja klientus!
Viskas buvo tikrai skanu skanu, taciau isejau susinervinusi. Paprasius saskaitos ir pateikus nuolaidu kortele, nuolaida nebuvo pritaikyta, o padavejos paklausus, kodel, ji pasake, kad jai rode kazkokius hieroglifus. Ji nepasistenge kazko paklausti ar patikrinti, kame beda. Paprasius perbraukti kortele dar karta arba paklausus, ar galiu nusipirkti nauja, sulaukiau atsakymo “nebe”. Labiau suerzino ne tai, kad sumokejome pilna kaina, o padavejos poziuris. Veiksmas vyko Vilniaus Akropolyje.
Buvome PC BIG. Apie klientų aptarnavimą galime pasakyti viena - tragedija. Padavėja kelė balsą, paprašius įsigyti mylimiausia kortele. Kortelės paprašius atnešti nebuvo atnešta. Kitos padavėjos paprašius sulaukeme kortelės. Maistas- vištiena žalia, paklausus padavėjos ar vištiena turi būti rožine atsakė taip.Prašeme paprastų ryžių atnešė su kiaušiniais ir buvo visiškai šalti. Labai gaila, kad vadovai netikrina darbuotojų darbo, bendravimo. Visi būna pikti, bet maisto aptarnavimo srityje, tokie žmonės negali dirbti. Daugiau nebesilankysime šiame restorane.
Šiandien su žmona vakarieniavome Soya restorane Akropolyje, valgėme sushi. Norime padėkoti už profesionalų kokybišką aptarnavimą, mus aptarnavo padavėja Deimantė, bei labai skanų maistą! Aukšta klasė. Grįšime dar ne kartą!
Gruodžio 1d. apsilankėme su vyru Vilniaus Akropolio Soya restorane. Vos tik atėjus į restoraną mus pasitiko, pasipuošusi plačia šypsena, pamainos vadybininkė Agnė. Atsisėdus prie staliuko iškart pasiūlė gėrimų, išklausė mūsų pageidaujamo meniu, pranešė apie maisto gaminimo laiką. Bendravo ypač maloniai. Maistas skanus, jokių nusiskundimų. Rekomenduoju Soya 100%.
Pats blogiausias aptarnavimas restoranų versle. Jokio dėmesio klientams, jų prašymams. PC BIG SOYOS restorane laukiame maisto valandą ir pusę užsakymo pamiršo ir neatnešė.
Ką tik išėjome iš Akropolio Soya restorano ir likome labai patenkenti. Sušu rinkinį pagamino labai greitai ir skaniai, taip pat mus aptarnavo labai maloni padavėja, kurį padėjo išsirinkti ir viska greitai atnešė. Tai buvo pirmas mūsų apsilankymas ir tikrai ne paskutinis. Ačiū!
Vakar 10.10 su vyru vakarieniavome Akropolio soya restorane, likome labai patenkinti maistu, valgėme sushi, taip pat ypatingai norėčiau atkreipti dėmesį į aptarnaujantį personalą. Padavėjos buvo itin malonios ir mandagios, profesionalios, su šypsena veide
Sveiki, atvykome papietauti į akropolio soya 10.08, užsisakėme dienos pietūs salotas ir sušius su sriubomis, maistas buvo skanus, padavėja maloni. Likome labai patenkinti ir tikrai atvyksime dar papietauti ne kartą pas jus.
Atejome pavalgyti i BIG Soya Vilniuje 10.04 18.30. Nesulauke kol kazkas prieis, nusprendeme iseiti. Prasedejome 20 minuciu. Iseidama pasakiau, kad net nepriejo, o padaveja atsove - neturiu laiko, nors ji visa laika prastovejo prie kasos ir kazka maige, kita vis vale tuscius stalus apsimesdama, kad musu nemato. Taip klientai yra pageidaujami.. Nors lankydavomes pakankmai daznai, bet tai buvo paskutinis kartas
Siandien Atejome ~15.20val pas jus pavalgyti... po musu atejo gretimas staliukas, ju uzsakyma prieme iskart... uzsakyma prieme ~15.40val. padavejos kelis kartus tiesiog praejo pro sali. ir tik po kelinto praejimo paklause ar mes jau uzsisakiusios. buvau su dukra ir iakart pasakiau, kad sultis ir ledus kartu atnestu. pamirso kokios kavos prasiau. atnese sultis, perklause kokia kava ir kai pasitikslinau ar ilgai rrikes laukti ledu, padaveja nustebus pasake, jog mane jog po sushiu ledus atnesti. sulaukem ledu...16.20val nuejau paprasyti saskaitos negavusi sushiu, nes jau vaikas suvalges ledus nebeturejo kantrybes... ir pasirodo tada stebuklingai mano sushiai jau stovejo prie baro isleidime ir lauke man atnesti... paprasiau supakuoti. tai net neatsiprase... jeigu kameras paziuresite, pamatysitr kad laukiau prie kasos, ir padaveja tiesiog atnese, nutrenrenke graza ir nuejo... daugiau pas jus nesilankysiu.
Vakar apsilankiusi soya Vilniaus Akropolyje likau labai nepatenkinta. Aptarnavimas buvo tiesiog tragiškas. Meniu reikėjo laukti 10 minučių kol atnešė. Užsisakiau sriubos ir karštą patiekalą (vištieną) ir taip pat sulčių (kurių laukiau 20 minučių). Vištieną atnešė pirmiau už sriubą po 50 minučių laukimo. Paklausius kur mano sriuba, padavėja nemandagiai pasakė, kad virtuvėje zavalas ir nespėja įpilti sriubos. Galiausiai sriubą gavau po 1 valandos 10 minučių ir visą atšalusią ir labai labai neskanią. Apie karštą patiekalą ta pati nuomonė, labai labai neskanu. O žmonių ir nebuvo tiek ir daug:)
Visad galvojau, jog soya galima pavalgyti tik sushi patiekalų, todėl likau maloniai nustebintas kai radau lašišos kepsnį. Buvo labai skanu. Taip pat aptarnaujancios padavėjos sukasi labai greit, o man per pietus labai svarbu greitai gauti maistą. Plius vienuolio soya terasa yra labai jauki.
Šiandien teko lankytis restorane Soya vienuolio g. Aptarnavimas puikus, greitas ir kokybiškas, maistas šiltas bei skanus, kolkas geriausias restoranas Soya, kuriame teko lankytis.
Sveiki, vakar teko apsilankyti restorane Soya akropolyje. Buvau labai nusivylusi. Pasakė, kad reikės laukti 40min, atėjus padavėjai po 1h, sakoma, kad maistas bus po dar 15min. Gavus užsakymą jau nebuvo noro valgyt, taip pat porcija buvo labai sumažinta ir maistas buvo šaltas. Aptarnavimas labai lėtas ir blogas.
Labai skanus maistas, puikus atsinaujinęs meniu, ypač užkandžiai. Geras aptarnavimas, labai skaniai pavalgėme! Žirmūnų g.
Apsilankėmė su draugais Vilniaus akropolio soya restorane ir tikrai rekomenduojame jį visiems. Likom labai nudžiuginti aprarnaujančiu personalu. Padavėjos buvo malonios ir paslaugios. Maisto nereikėjo ilgai laukt, o jei ir būtų reikėja tikrai verta būtų palaukti dėl skonio. Kaina atitinka kokybę. Aplinka jauki ir maloni ramiam pasisedėjimui. Tikrai sugrįšime ne kartą
Likau labai patenkinta apsilankimu Vilniaus akropolio soya restorane. Labai pakilęs aptarnavimo lygis bei maisto kokybė. Bene geriausias azijietiško maisto restoranas. Užsuksime dar ne kartą ir draugams rekomenduosime.
Siandien norejau uzsisakyti susiu 2uz1 kaina pc big soya, taciau padaveja pasake jog taip negalima, tik vietoje valgant taikosi tokia akcija, supratau. Tuomet paprasiau kad man padaryti vietoje ir paprasysiu issinesti, sake taip irgi nieko neiseis... pamirsau pridurti, buvo labai nemaloni ir nemandagi...
Lankėme SOYA Žirmūnų g. 68A, Vilnius. NEREKOMENDUOJU NEI VIETOJ VALGYTI NEI UŽSISAKYNĖTI Į NAMUS.

Su klientais nesiskaito, kokybė tragiška. Vadovė dangsto personalą. Tikiuosi šį atsiliepimą pamatys atsakingi asmenis:

Atvykome po 18 val, klientų nebuvo daug, atsisėdome lauke, terasoje, deja, joks padavėjas nepriėjo per artimiausias 12-15 min, tada nuėjome į vidų pakviest kąnors iš vidaus, kas galėtų aptarnauti, pamatėme vaizdą, kad padavėjai nėra užimti, sustoję grupelėje "maigo" telefonus ir linksmai juokiasi. Maloniai paprašėme, kad kasnors prieitų, nes ilgai laukiame, buvo atsakyta, kad "tuoj prieis". Laukiame toliau, deja "tuoj" nieks neatėjo. Tada pakartotiani nuėjau, ieškoti administratorės, kad išsiaiškinti, kodėl tokia situacija, vėliau sužinojau, kad tai pamainos viršininkė Božena (jeigu teisingai prisistatė). Ji gindama personalą atsakė, kad : "Jums gi pasakyta buvo, kad tuoj prieis", tada pasakiau, kad taip neturėtų būti, po mano žodžių ji atsakė, kad pati aptarnaus. Priėmė užsakymą, atnešė patiekalus, užsakiau rolus su krevetėmis, deja 3-4 roluose krevečių nebuvo, o buvo neaiški masė : pridėta tik majonezo, agurkų (vaizdas tragiškas) prisegu nuotraukas.
Pakviečiau pamainos vadybininkę, kad pažiūrėtų, kokia kokybė, ji nepatenkinta veido išraišką paėme ir išnešė "gaminį". Tada nuėjau į vidų pasiaiškinti, ji bendraudama su sushi "meistrais". man atsakė kad viskas daroma pagal technologines korteles ir tai yra normalų, kad kai kuriose roluose nėra krevečių (Jūs rimtai? Čia yra normalų?). Bandžiau sakyti, kad jeigu rolai yra su krevėtėmis, tai jie kiekvienam role jų turi būti.Beto ne primą kartą valgau pas Jus. Galiausia patiekalas buvo perdarytas.

Pamainos vadybininkė su tokia intensija bendravo, kad susidarė įspūdis, kad čia daroma papildoma paslaugą, kai patiekalas buvo perdarytas, iš tikrųjų, iš pat pradžių turėjo būti toks pagamintas. Mūsų net neatsiprašė, už sugaištą laiką. Galiausiai p.Božena, pasakė, kad nesijaučia prieš mus kalta, nes patiekalas buvo perdarytas. (Taip, jis buvo perdarytas, bet su nemalonę veido išraišką, buvo aiškinama, kad viskas čia gerai, taip ir turi būti, bet tiek to perdarysime. Taip pat buvo arogantiškai kalbėtą, kad mes atėjome blogai nusiteikę nuo pat pradžių. Norėčiau pabrėžti, kad atėjome gerai nusiteikę, tiesiog nuo pat pradžių pusiau tuščiam restorane kylą nesklandumai dėl užsakymo priėmimo. ps. kai yra kaltinami klientai, tai grubi kliento aptarnavimo klaida.

Taip pat, mums buvo komunikuota p.Boženos, kad jeigu jai nepatinka restoranas, ji ten daugiau neeina. Tai labai įdomi Jūsų restorano koncepcija, kai darbuotojai siūlo nekelti kojos daugiau į Jūsų vietą. Užsakymo suma nėra didelė, bet galėtų būti didesnė, tačiau nuo tokio aptarnavimo sustabdėme savo pasisedėjimą.

Galiausia pasakiau, p.Boženai, kad neturėtų taip būti, ji ironiškai šypsojosi, tada įspėjau, kad parašysiu skundą, ji atsakė "malonu". Manau, tai visiškai neprofesionalu, ir nemandagu.

Su tokiu požiūriu prarasite klientus
Šiandiena apsilankėme vienuolyno g 4, soya restorane.
Su drauge smagiai papietauti. Deja teko nusivilti. Užsisakėme sushi rinkinukus 2x2, antrieji turėjo būti karšti ir be plaukų. Suvalgius šaltus sushi laukėm karštu, bet mūsų užsakymas buvo pamirštas. Staliuką aptarnavo vis kita padavėja. Padavėja atnesus sushi karštus, bededama lėkštę ant stalo, 2 iškrito iš lėkštės. Padavėja paklausė-įdėt jums į lėkštę atgal? Atsakiau kad išnestu nukritusius.kaip ir susitaikėm su padetim, pradėjome valgyti. Suvalgius po 1 sushi imbiere marinuotam drauge pastebėjo plauką. Iškvietė padavėja, ji pakvietė vadove... Vadovė tik leptelėjo viską sutvarkysim! Sutvarkymas toks perdėjo suši į kitą lėkštę... Bet deja mums apetito jau nebuvo. Atsisakėm išvis kažką valgyt. Atėjus padavėja pasakė, kad už karštus sushi galim nemoketi, mes pasakėm kad iš vis nenorim mokėti už tokį maistą ir aptarnavimą.Padavėja atsakė kad čia ne jos kompetencija ir nuėjo kviesti vedėją. Tačiau vadovė net nepasirodė, o padavėjos atsakymas buvo tik kad galim nemokėti. Pasijautėme taip lyg būtume pačios kaltos, ir kad plauką mes įdėjome. Nerekomenduojame ten lankytis
Greta 2019-05-15 19:46:30
Ačiū už puikų ir greitą aptarnavimą, bei labai skanų maistą soya vienuolio gatvės kolektyvui. Apsilankysime dažniau!
Pritariu Gretai! Man šia restoranas irgi 10 balu! Jauki terasa, priima su augintiniais. Skaniausi kalmarai kiek esu valgęs ir greičiausiai pagaminami sushi.
Buvome akropolio soya restorane. Ir labai liudna, kad tokia faina vieta turi tokį prastą aptarnavimą. Atejome prie staliuko, jau dėjomes daiktus, padavėja liepė eiti į laukimo zoną kol staliukas nebus išvalytas. Laikėme 5 minutes. Ateje prie staliuko pajutom smarvę nuo servetėlės kuria plovė staliuką. Paprašėm perplauti jį, padavėja vietoje to, kad tiesiog isvalyti nauja servetele bandė išsiaiškinti, kad servetėlės yra tokios jei nepatinka reikia eiti į kitą vietą. Negana to besirenkant maistą ne is kart, o tik pasirinkus maistą pasakė, kad bus gaminamas daugiau nei valandą... Suprantama, kad darbų yra daug, bet kur profesionalumas ir paprasciausia higiena?
Vakar turėjau labai malonų pasisėdėjimą su draugėmis Vilniaus Big restorane SOYA. Kiek aptarnavimas buvo malonus ir greitas (aptarnavo tamsiaplaukė mergina, deja vardo neprisimenu) tiek virtuvė (valgėm sriubites ir karštus wok patiekalus) tiek sushiai labai nudžiugino. Buvo labai skanu. Tikrai grįšiu ir ne viena kartą.
Aciu Big Sojos personalui uz puikiai praleista laika. Maistas skanus ir padavejos mielos ir paslaugios. Visiems rekomenduoju
Likom labai nepatenkinti šiuo restoranu.''SOYA''
Visu pirma tuom, kad artėja i restorana prisėdę prie staliuko sėdėjome 15-20min ir nei viena padavėja nepriėjo pasidomėti ar mes jau išsirinkome...teko patiems eiti ir pasidomėti ar mes būsime priimti.kai usakėme visa usakyma, buvo atnešta tik viena sriuba nors prašėme dviejų porcijų.
Antro patiekalo nuo usakymo laukėme beveik 45minutes...kai jau kantrybės lašas buvo perpildytas..nuėjau susimokėti už puse atnešto usakymo, nes antro supratau jog nesulauksiu..man buvo atsakyta, kad jūsų padavėja kažkur laksto, susimokėjus išėjau.
Mes su šeima likom labai pasipiktinę šio restorano darbuotojais.
Tikrai yra kur tobulėti.
NEREKOMENDUOJU
Apsilankymo diena 2019-05-02
Šiandien 2019-05-02 pietų metu lankėmės Soya restorane Žirmūnų 68A. Valgėme sučius bei karštus patiekalus. Labai patiko greitas bei malonus aptarnavimas. Mus aptarnavo šviesi panelė, gaila vardo neprisimename, puiki padavėja puikiai išmananti savo darbą.Ačiū už skanius pietus.
AKROPOLIS - SOYA. Šiand. užėjome tryse pavalgyti. Buvome nustebinti administratorės Nerijos (taip mergina prisistatė) aptarnavimu. Į SOYĄ mes atėjome tryse bet įrankius ir lėkštes gavome dviems asmenims. Kadangi administratorė labai buvo užsiėmusi (virtuvėje su merginomis ir vaikinais kalbėjosi kiek kuri sveria), mes jos negalėjome prisišaukti - aš mėsą valgiau su šaukštu :). Bet tai ne blogiausia - nesulaukus sąskaitos daugiau kaip 30 min., atsistojome ir priėjome prie administratorės paklausti - gal ji mus vaišina? Beje, ji su mumis ir atsisveikino:) Tik vyrui dar karteli užklausius - gal galim susimokėti? Ji pradėjo vardinti personalo skaičių, nors kitom padavėjom su užsakymais ir atsiskaitymais problemų nekylo. Gaila, kad administratorė vietoj to, kad koordinuotų trukdo vyrėjų ir padavėjų darbui.
Soya Bige, manau vaizdai kalba patys už save :) Ir jau ne pirmą kartą matau tokį vaizdelį
Sveiki, Siandien apsilankiau jusu kavineje Soya Vienuolio g. Per dienos pietus. Sale buvo pilna, bet aptarnavo greitai ir kokybiskai. Maistas neblogas, aisku noretusi didesnes porcijos karstu patiekalu is dienos pietu meniu. Aptarnavo mergaite, buvo be vardo, labai maloni. Aciu, Sugrisime.
Šiandien pietavau restorane soya Bige labai nusivyliau atejas i restorana padavejos laukiau ilgai o ir aptarnavimas nekoks. Užsisakiau maisto išsinešimui gua bao vištienos ir ryžiu maisto laukiau neilgai tačiau grįžes namo labai nusivyliau atidares pakeli vištienos ten radau vos tris gabaliukus ir labai nedaug padažo nors parašyta, kad porcija vienam asmeniui. Atidarius ryžius iškart supratau jog jie nėra gaminti šiandien jie buvo kaip košė o kvapas kaip chemijos priemiau sprendima ten daugiau nebesilankysiu nes tai jau nebe 1 ir ne 2 kartas dar seniau ten valge mano draugai jie irgi labai nusivylė nes vištiena vyšnaite jie gavo ne iki galo iškepta ir ji buvo labai glitni todel jie liko nevalgę. Aišku buvo kartu kai ten pavalgiau skaniai, bet niekada negali žinoti kaip gali nutikti.
Nepagailėsiu laiko palikti teigiamą atsiliepimą šiam restoranui, nes matau gerus pokyčius. Kalbu apie Soya šalia Gedimino prospekto. Pirmiausia tai terasa: bet kokiu oru yra joje aptarnaujama, pledų yra pakankamai ir rūkantiems žmonėms patogu joje sėdėti, keičiamos peleninės, vakare yra apšvietimas. Aptarnavimas taip pat labai geras, aptarnavo nauja mergaitė, meniu išmanė ne 100%, tačiau buvo labai maloni ir draugiška, ko klausiau iš meniu greitai sužinojo ir informavo. Suši - tobuli!
Vakar pietavom Žirmūnų g. “Soya”. Malonus aptarnavimas, platus maisto pasirinkimas ir jauki aplinka. Greiti ir skanūs pietūs:)
Sveiki, pagaliau rankos daejo iki to ko senai norejau padaryti. noriu pasakyti nuosirdu aciu padavejai Karinai is Vilniaus essncio Soyos restorano. Pirma jos darbo diena ji mane aptarnavo, mergaute tikrai labai bijojo, taciau su laiku as maciau kaip ji keiciasi. ir dabar Kiekvienas aptarnavimas suteikia siltas emocijas, kiekvienas priejimas prie manes padaveja su sypsena. labiausiai aciu uz komplimentus kurios ji sako man kai dvejoju del desertu ! aptarnavimas 10/10 maistas 10/10
iki kito karto
Veronika Miškelytė
2018-12-19 15:40:03 IP 2e7r417l
Šiaulių restorane, esančiame “Saulės Mieste” labai nemaloni padavėja Ingrida, ne pirmą kartą labai nemaloniai priiminėja užsakymą atsakinėdama atžagariai ir pašiepiančiai kliento žodžius, pagarbos nerasta, atrodė, jog tuoj išvys lauk.
Vakar buvome užsukę pavakarieniauti į PC Big Soya, likome labai patenkinti! Aptarnaujantis personalas labai malonus, maistą gavome labai greitai! Sriubite ir sushiai buvo labai skanus! Tikrai uzsuksime dar ne vieną kartą, ačiū
Sveiki. Ne galiu nepasidalinti apie gera ispudi palikusi restorana. Buvau su drauge Big PC Soya, malonus, greitas aptarnavimas, maisto teko palaukti, bet buvo verta. Aciu aptarnavisiam personalui ir virejams.
UAB VA modernios lubos
2018-11-11 23:05:17 IP 28p997ml
Penktadienį Bige uzsakinejome sushi padeklus imones sventei, likome labai patenkinti,
Nuo pat pradziu. Visu pirma telefonu bendraujanti mergina, padejo issirinkti, planavome uzsisakyti kelis Soya rinkinius, bet mums papasakojo apie akcija 2 uz 1 kaina ir pasiule optimalesni varianta, gavome uz planuota suma dvigubai daugiau susiu. Visu antra padarius uzsakyma paklause, ar tai bus svente ir pasiule graziai patiekti, nepabijojo paskolinti dideles lekstes is tikrAi graziai sukomponavo padeklus, kurie papuose musu stala. Aptarnavimas nuosirdus, malonus ir orientuotas i svecia ir jo pageidavimus, tikrai rekomenduojame.
Teko lankytis ne kartą PC Big SOYA. Džiugina malonus ir greitas aptarnavimas.
Šiandien pietavau BIGe Ačiū labai nuostabioms padavėjoms, kurios pasitinka su šypsena :) maistas taip pat nenuvylė!
Neseniai lankėmės BIG restorane Soya ir likome maloniai nustebinti labai draugiško aptarnavimo ir tikrai skanaus maisto.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

G. Nausėda: Lietuva deda maksimalias pastangas susitarti dėl Astravo AE elektros boikoto 07-09 13:12
Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad derybos su Estija ir Latvija dėl elektros nepirkimo iš Baltarusijos Astravo atominės elektrinės (AE) tęsiasi, o Lietuva sieks maksimaliai apginti savo...
Prezidentas vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo
Prezidentas vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo 07-09 13:04
Prezidentas Gitanas Nausėda vetuoja įstatymą dėl valstybės ir savivaldybių įmonių turto valdymo.
"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę
"Luminor" banko stebėtojų taryba turi naują narę 07-09 12:31
Prie "Luminor" banko stebėtojų tarybos prisijungė Maria Elena Cappello. Šias pareigas ji eiti pradėjo liepos 1 dieną.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 124,44 -1,98%