Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Azijos skoniai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Azijos skoniai

Atsiliepimai apie Azijos skoniai, UAB

SOYA

4 Azijos virtuvės po 1 stogu
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Azijos skoniai, UAB

Greta 2019-05-15 19:46:30
Ačiū už puikų ir greitą aptarnavimą, bei labai skanų maistą soya vienuolio gatvės kolektyvui. Apsilankysime dažniau!
Pritariu Gretai! Man šia restoranas irgi 10 balu! Jauki terasa, priima su augintiniais. Skaniausi kalmarai kiek esu valgęs ir greičiausiai pagaminami sushi.
Buvome akropolio soya restorane. Ir labai liudna, kad tokia faina vieta turi tokį prastą aptarnavimą. Atejome prie staliuko, jau dėjomes daiktus, padavėja liepė eiti į laukimo zoną kol staliukas nebus išvalytas. Laikėme 5 minutes. Ateje prie staliuko pajutom smarvę nuo servetėlės kuria plovė staliuką. Paprašėm perplauti jį, padavėja vietoje to, kad tiesiog isvalyti nauja servetele bandė išsiaiškinti, kad servetėlės yra tokios jei nepatinka reikia eiti į kitą vietą. Negana to besirenkant maistą ne is kart, o tik pasirinkus maistą pasakė, kad bus gaminamas daugiau nei valandą... Suprantama, kad darbų yra daug, bet kur profesionalumas ir paprasciausia higiena?
Vakar turėjau labai malonų pasisėdėjimą su draugėmis Vilniaus Big restorane SOYA. Kiek aptarnavimas buvo malonus ir greitas (aptarnavo tamsiaplaukė mergina, deja vardo neprisimenu) tiek virtuvė (valgėm sriubites ir karštus wok patiekalus) tiek sushiai labai nudžiugino. Buvo labai skanu. Tikrai grįšiu ir ne viena kartą.
Aciu Big Sojos personalui uz puikiai praleista laika. Maistas skanus ir padavejos mielos ir paslaugios. Visiems rekomenduoju
Likom labai nepatenkinti šiuo restoranu.''SOYA''
Visu pirma tuom, kad artėja i restorana prisėdę prie staliuko sėdėjome 15-20min ir nei viena padavėja nepriėjo pasidomėti ar mes jau išsirinkome...teko patiems eiti ir pasidomėti ar mes būsime priimti.kai usakėme visa usakyma, buvo atnešta tik viena sriuba nors prašėme dviejų porcijų.
Antro patiekalo nuo usakymo laukėme beveik 45minutes...kai jau kantrybės lašas buvo perpildytas..nuėjau susimokėti už puse atnešto usakymo, nes antro supratau jog nesulauksiu..man buvo atsakyta, kad jūsų padavėja kažkur laksto, susimokėjus išėjau.
Mes su šeima likom labai pasipiktinę šio restorano darbuotojais.
Tikrai yra kur tobulėti.
NEREKOMENDUOJU
Apsilankymo diena 2019-05-02
Šiandien 2019-05-02 pietų metu lankėmės Soya restorane Žirmūnų 68A. Valgėme sučius bei karštus patiekalus. Labai patiko greitas bei malonus aptarnavimas. Mus aptarnavo šviesi panelė, gaila vardo neprisimename, puiki padavėja puikiai išmananti savo darbą.Ačiū už skanius pietus.
AKROPOLIS - SOYA. Šiand. užėjome tryse pavalgyti. Buvome nustebinti administratorės Nerijos (taip mergina prisistatė) aptarnavimu. Į SOYĄ mes atėjome tryse bet įrankius ir lėkštes gavome dviems asmenims. Kadangi administratorė labai buvo užsiėmusi (virtuvėje su merginomis ir vaikinais kalbėjosi kiek kuri sveria), mes jos negalėjome prisišaukti - aš mėsą valgiau su šaukštu :). Bet tai ne blogiausia - nesulaukus sąskaitos daugiau kaip 30 min., atsistojome ir priėjome prie administratorės paklausti - gal ji mus vaišina? Beje, ji su mumis ir atsisveikino:) Tik vyrui dar karteli užklausius - gal galim susimokėti? Ji pradėjo vardinti personalo skaičių, nors kitom padavėjom su užsakymais ir atsiskaitymais problemų nekylo. Gaila, kad administratorė vietoj to, kad koordinuotų trukdo vyrėjų ir padavėjų darbui.
Soya Bige, manau vaizdai kalba patys už save :) Ir jau ne pirmą kartą matau tokį vaizdelį
Sveiki, Siandien apsilankiau jusu kavineje Soya Vienuolio g. Per dienos pietus. Sale buvo pilna, bet aptarnavo greitai ir kokybiskai. Maistas neblogas, aisku noretusi didesnes porcijos karstu patiekalu is dienos pietu meniu. Aptarnavo mergaite, buvo be vardo, labai maloni. Aciu, Sugrisime.
Šiandien pietavau restorane soya Bige labai nusivyliau atejas i restorana padavejos laukiau ilgai o ir aptarnavimas nekoks. Užsisakiau maisto išsinešimui gua bao vištienos ir ryžiu maisto laukiau neilgai tačiau grįžes namo labai nusivyliau atidares pakeli vištienos ten radau vos tris gabaliukus ir labai nedaug padažo nors parašyta, kad porcija vienam asmeniui. Atidarius ryžius iškart supratau jog jie nėra gaminti šiandien jie buvo kaip košė o kvapas kaip chemijos priemiau sprendima ten daugiau nebesilankysiu nes tai jau nebe 1 ir ne 2 kartas dar seniau ten valge mano draugai jie irgi labai nusivylė nes vištiena vyšnaite jie gavo ne iki galo iškepta ir ji buvo labai glitni todel jie liko nevalgę. Aišku buvo kartu kai ten pavalgiau skaniai, bet niekada negali žinoti kaip gali nutikti.
Nepagailėsiu laiko palikti teigiamą atsiliepimą šiam restoranui, nes matau gerus pokyčius. Kalbu apie Soya šalia Gedimino prospekto. Pirmiausia tai terasa: bet kokiu oru yra joje aptarnaujama, pledų yra pakankamai ir rūkantiems žmonėms patogu joje sėdėti, keičiamos peleninės, vakare yra apšvietimas. Aptarnavimas taip pat labai geras, aptarnavo nauja mergaitė, meniu išmanė ne 100%, tačiau buvo labai maloni ir draugiška, ko klausiau iš meniu greitai sužinojo ir informavo. Suši - tobuli!
Vakar pietavom Žirmūnų g. “Soya”. Malonus aptarnavimas, platus maisto pasirinkimas ir jauki aplinka. Greiti ir skanūs pietūs:)
Sveiki, pagaliau rankos daejo iki to ko senai norejau padaryti. noriu pasakyti nuosirdu aciu padavejai Karinai is Vilniaus essncio Soyos restorano. Pirma jos darbo diena ji mane aptarnavo, mergaute tikrai labai bijojo, taciau su laiku as maciau kaip ji keiciasi. ir dabar Kiekvienas aptarnavimas suteikia siltas emocijas, kiekvienas priejimas prie manes padaveja su sypsena. labiausiai aciu uz komplimentus kurios ji sako man kai dvejoju del desertu ! aptarnavimas 10/10 maistas 10/10
iki kito karto
Veronika Miškelytė
2018-12-19 15:40:03 IP 84.15.187.189
Šiaulių restorane, esančiame “Saulės Mieste” labai nemaloni padavėja Ingrida, ne pirmą kartą labai nemaloniai priiminėja užsakymą atsakinėdama atžagariai ir pašiepiančiai kliento žodžius, pagarbos nerasta, atrodė, jog tuoj išvys lauk.
Vakar buvome užsukę pavakarieniauti į PC Big Soya, likome labai patenkinti! Aptarnaujantis personalas labai malonus, maistą gavome labai greitai! Sriubite ir sushiai buvo labai skanus! Tikrai uzsuksime dar ne vieną kartą, ačiū
Sveiki. Ne galiu nepasidalinti apie gera ispudi palikusi restorana. Buvau su drauge Big PC Soya, malonus, greitas aptarnavimas, maisto teko palaukti, bet buvo verta. Aciu aptarnavisiam personalui ir virejams.
UAB VA modernios lubos
2018-11-11 23:05:17 IP 78.158.12.117
Penktadienį Bige uzsakinejome sushi padeklus imones sventei, likome labai patenkinti,
Nuo pat pradziu. Visu pirma telefonu bendraujanti mergina, padejo issirinkti, planavome uzsisakyti kelis Soya rinkinius, bet mums papasakojo apie akcija 2 uz 1 kaina ir pasiule optimalesni varianta, gavome uz planuota suma dvigubai daugiau susiu. Visu antra padarius uzsakyma paklause, ar tai bus svente ir pasiule graziai patiekti, nepabijojo paskolinti dideles lekstes is tikrAi graziai sukomponavo padeklus, kurie papuose musu stala. Aptarnavimas nuosirdus, malonus ir orientuotas i svecia ir jo pageidavimus, tikrai rekomenduojame.
Teko lankytis ne kartą PC Big SOYA. Džiugina malonus ir greitas aptarnavimas.
Šiandien pietavau BIGe Ačiū labai nuostabioms padavėjoms, kurios pasitinka su šypsena :) maistas taip pat nenuvylė!
Neseniai lankėmės BIG restorane Soya ir likome maloniai nustebinti labai draugiško aptarnavimo ir tikrai skanaus maisto.
Big "Soya" trečią kart norėdami užsisakyti laukiam 20minučių. Žmonės atėję po 10minučių apsisuka net neužsisakę.
Jau kelinta karta kiek uzeinam i Soya BIG’e tiek nemalonus aptarnavimas, kol prieis priimt uzsakymo reikia laukti 10-15min, padavejos neatsakingai ziuri i darba, vaiksto susiraukusios ir jautiesi lyg joms trukdai ateidama...
Siandien teko apsilankyti jusu restorane Big prekybos centre. Nuvyle tai, kad uzsisakius sushi teko valgyti su soja kuri buvo skiesta vandeniu. Ir padaveja tai patvirtino.
Eilinį kartą noriu pagirdi jūsų Soya Bige, lankėmės pas jus vasaros pradžioje ir grįžę šį savaitgalį vėl nenusivylėme. Kaip visada viskas nuostabu ir aptarnavimas ir maistas ir atmosfera. Ir kas buvo maloniausia, ir suteikė tikrai gerą įspūdį - ta pati aptarnaujanti darbuotoja, kuri mus prisiminė, ištikrųjų pasijautėme laukiami ir grišime dar ne vieną kartą.
Nuėjus į Klaipėdos Akropolio restoraną SOYA, su draugėmis labai nusivylėme aptarnavimu. Visų pirmą, užsisakius 400ml sulčių, padavėja atnešė 200ml. Sušių laukėme apie 30 min, buvome užsisakiusios 3 porcijas, atnešė tik 1 porciją, pasikvietus padavėja, ji mums gražiai išsireiškė, kad mūsų užsakymas buvo klaidingas, todėl teko laukti dar 2 porcijų. Negana to, kad buvo jau du nesklandumai, įvyko ir trečiasis - tarp atneštų indų radome radinį, kuris tikrai buvo labai nehigieniškas (panaudota, šlapia servetėlė). Bet dar ne viskas, galiausiai, pateikus nuolaidų kortele, nuolaidas pritaikė, tačiau kortelės negrąžino. Grįžus į restorana po 10 min, atsiimti kortelės, mus aptarnavusios padavėjos darbo vietoje nebebuvo, o jos kolegė, mums drąskė akis, aiškino, kad kortelė buvo grąžinta, tačiau ji dėl to negalėjo būti tikra, nes ne ji mus aptarnavo, o nei viena iš mūsų tos kortelės po atsiskaitymo nematė.
Jauki vieta, isejom sotus ir patenkinti....rekomenduojam!
Dažnai apsilankau Soyai prekybos centre Big. Labai malonus aptarnavimas, ypač man patinka tamsiaplaukė mergaite, kaip ateiname paimti išsinešimui visada patare, kas bus greiciau ir kur buna nuolaidos ypač sušiams.
Mes su seima esame pastovus pc BIG Soya lankytojai ir nei karto nebuvome nusivyle. Visada malonus aptarnavimas ir fantastiski sushi, ir viskas uz labai prieinama kaina☺
Soyos restorane prekybos centre BIG buvome labai nemaloniai aptarnauti padavejos Ievos, laukeme maisto issinesti, mum buvo pasakyta, kad laukti r ikes ilgai, mum sutikus ir atsiskaicius atsisedome laukti. Laukeme maisto apie valanda, kelis kartus paklausus kur musu uzsakymas sulaukeme atsakymo, jog jau “pakuojamas”, pasiteiravus dar karta po ~15min vel gavome toki pati atsakyma. Kai darbuotoja Ieva atnese uzsakyma, paklausus kodel visgi maistas buvo gaminamas taip ilgai, nes restoranas yra akivaizdziai tuscias, uzsakymu i namus niekas daugiau nelaukia, ju pasiimti per valanda laiko atejo 1 zmogus, ji atkirto, kad “tai eikit i kebabine nes cia restoranas”, paklausus jos vardo ji nusisuko ir atsake kad “jei reikia paskaityk” o paprasius atsiliepimu knygos liepe laukti tol kol ja ras.
Tiesiogine to zodzio prasme - tvartas. Nei skanaus maisto, nei gero aptarnavimo. BIG prekybos centras: ten dirbanti blondine nieko bendro neturi su klientu aptarnavimu, tikriausiai nezino, kad atejus klientams reikia pasisveikinti, o atnesus maista pasakyti skanaus, padekoti, tureti zodyne zodi, , atsiprasau". Apsilankymas buvo nemalonu, tiesiogine to zodzio prasme mete irankius, pamerkti gelei vazos neturejo, o paprasius atsiliepimu knygos, pasake:, , tau nuo tonlengviau bus?'m Tai mazu maziausia apgailetina. Pats maistas... Hm. Tam tikri patiekalai be druskos, bet kaip sakoma del skonio nesigincijama...Kad labiausiai "nustebino", kad uzsisakius maista i namus, gryzus namo...Buvome abstulbe... Vietoje traskiu skranduku buvo ideta 3 gabaliukai jautienos su 5 zemes riesutais... Nezinau kaip tokio lygio uzeiga gali vadintis, , restoranu", toli toli ir dar karta toli. Slykstu.
Akropolio Soya restoranas Vilniuje 2018.08.26 18h. Daugiau nei pusė staliukų nesutvarkytų, užkrauti nešvariais indais ant paprasto popieriaus lapelio tušinuku užrašyta, , rezervuota ''. Paklausus kada atsilaisvins pasakyta, kad visi rezervuoti ir šiandien laisvų nebus.
Beje svečiuojames Bige, sekmės komandai :)
Likome maloniai nustebinti, tokiu puikiu atparnavimu Soya restorane Vienuolio gatveje, nesame dažni svečiai, bet šį kartą Jūs mus nustebinote, padavėjų dėmesių svečiui, rekomendacijomis maisto ir gerimų pasirinkime. viskas buvo pagaminta tiesiog žaibiškai, didelis ačiū virtuvei už tobulą maistą.išėjome sotūs ir laimingi, ačiū aptarnaujančiam personalui. tikrai ketiname dar ne kartą apsilankyti.
Dažnai lankomės Soya restoranų tinkle, tačiau šiandien nuėjus į Gedimino prospekte esantį restoraną, buvome pasišlykštėję aptarnavimu. Atėjus, ir radus laisvą staliuką, atsisėdome. Pralaukus apie 10min pradėjome žiūrėti, kodėl niekas neateina, net meniu neatneša, tik matėme kaip smagiai krykštavo darbuotojos prie savo kompiuterių. Prabuvus dar apie 10min (bendrai 20min) trūkus mūsų kantrybei atsistojome ir išėjome.
Esu pastovi klientė Soya Akropolyje Vilniuje.Nes tik ten puikus maistas ir kokybiškas aptarnavimas.Kadangi esu Azijietiško maisto mėgėja norėčiau pažymėtI, kad aptarnavimas ir maistas Soya Akropolyje Vilniuje yra tikrai puikus.Norėčiau padėkoti padavėjai Viktorijai už puiku aptarnavimą.Tikiuosi jūsų įmonėje yra darbuotojų skątinimo programa.Nes jie to verti.Dėkui, kad esat.
Šiandien pietavome SOYA restorane vilniuje, labai patiko Ramenas ir Sušiai. Tikrai geras kainos ir kokybės santykis. Linkiu sėkmės šiam puikiam restoranui, tikiuosi, kad atsiras jis Palangoje.Labai jauki aplinka ir skanus maistas!
Norėčiau pasakyti didelį AČIŪ Vienuolio g. SOYA resotorano personalui už paliktą neišdildomą įspūdį - aptarnavimas, maisto kokybė, jo pateikimas tiesiog puikus! Nors mūsų buvo tikrai nemaža kompanija, padavėja sukūrė puikią gimtadienio atmosferą, parekomendavo puikiai mūsų skonius atitinkačius patiekalus bei desertus. Tikrai grįšime dar ne kartą švęsti gimtadienių ir rekomenduosime kitiems :) Didelis Jums ačiū!
Pirmadieni su draugais užsukome į Žirmūnų esama Soya.labai nustebome aptarnaujančiu personalu, labai maloniai pasitiko, ko anksčiau to nebuvo.Užsisakeme maisto ir gėrimu, viska gavome žaibiškų greičiu.... bet pavalgeme labai skaniai, diekui virtuvei už skanu maistą.butinai dar ir dar kartelį sugrįšime.:)
Tobulas restoranas sušii megėjams. Interjeras kiek suspaustas, tačiau maistas ir aptarnavimas viską nulemia, Drąsiai galiu rašyti auksčiausią vertinimą, nes penktadienio vakaras Soya restorane Bige buvo puikus, skanus maistas, sushiai skanus, geras pasirinkimas, o kaina ideali. Ir aišku kokybiškas aptarnavimas, nors žmonių buvo daug padavėja visada atrasdavo mums laiko, o ir maisto neteko ilgai laukti ;)Man labai patiko, lankysiuosi vis dazniau cia!
Vakar su draugu vakarieniavom restorane SOYA Žirmūnuose. Likome labai patenkinti. Malonus aptarnavimas, greitas maisto patiekimas, didelės porcijos ir kišenės nedrąskančios kainos vis atveda mus į šį restoraną. Nuostabi vieta linksmiems pasisėdėjimams su draugais ir romantiškai vakarienei dviese.Visiems rekomenduoju apsilankyti ir pati dar ne kartą užsuksiu.
Soya kavine labai pakilo savo maisto kokybe pietauju ten kasdien.Dziaugiuos kad keicia pietu meniu, labai skanu. Svenciau gimtadieni savo ir likau patenkinta labai labai dekui personalui uz gera aptarnavima ir skanu maista ☺ Noriu pasigirti ir ykelsiu foto kaip skaniai valgeme Akropolio Soya Vilniuje ☺ Lankysiuos ir toliau...☺
Sunku pavadinti šitą užeigą restoranu... nes teko pamatyti ją iš vidaus... Ir tas vydus tiek klijentų, tiek darbuotojų, tiek valstybės (san.epidem., mokesčių insp., darbo insp.) atžvilgiu nevertas restorano vardo. Dažnai nesilaikoma technologinių kortelių, higienos normų.
Darbo sutartis neturi nieko bendro su faktiškai dirbamu darbu (valandos, sąlygos, atlyginimas...)
Geriausiai aš įvertinsiu taip: nei aš, nei mano šeima, nei pažįstami, nei Jums nepatarčiau nei valgyti, nei dirbti "Čili group" įm."Azijos skonių" "Soya" "restorane".
Valgėme dienos pietus Soya, Šiauliuose, padavėja tiesiogine to žodžio prasme metė lėkštes ant stalo, įrankius. Ten visada su aptarnavimu būdavo blogai...bet šiandien tikrai buvo paskutinis kartas kai ten lankėmės... padavėjos susiraukusios, nemandagios. Sulaukėm kol galėsim užsisakyti maistą, vos ne vos :D atnešė sriubą, metė ant stalo, (sriuba buvo vos vos drungna) už 1 min atnešė karštą patiekalą, kuris buvo jau pravėsęs.... kadangi sriubos nespėjome suvalgyti, tai "karštas" patiekalas, jau taip atneštas drungnas dar labiau vėso... Užsisakiau vištiena su traškiom daržovėm, gavau 3 pupos dyžio vištienos gabaliukus, o visa kita keptas krakmolas su kiaušiniais... Jums reikėtų iš esmės pasikeisti visą personalą.... Yra ne kartą buvę, kad paprašai sudėti išsinešimui tai neįdeda ko nors, pvz : sriubos. Vištiena Gongbao tragiška... vien krakmolo gabalai.. Šlykštu....
Užsisakiau ryžius su vištiena ir daržovem, likau stipriai nepatenkinta, druskos nulis, mieli kolegos, nereikia pamiršti apie tokius svarbius dalykus!
Labai nemalonu, kai sėdi trys staliukai ir padavėja raudonplaukė nesugeba prieiti lygiai 10min. Žirmūnų g. 64. Soya. Visi kiti padavėjai sulinde ir nei vieno nėra salėje. Toks jausmas, kad akivaizdziai vengia nes staliukas priklauso ne jiems. Ačiū už nemalonią patirtį ir sugadintus pietus. Prisiekiu daugiau jūsų įstaigoje nebesilankyti ir nerekomenduosiu lankytis kitiems.
Ka uzsisakai, o ka gauni. smagu moket uz tai ko nera, keli anansai plaukioja, metu nerasta, o apie ledukus tyliu

su draugais užsisakinėjome maistą į namus ir likome nepatenkinti porcijos dydžiu. Ji buvo stebėtinai maža, neužpildyta net trečdalis dežutės tūrio, už tokią kainą (~8€). Kiek teko valgyti vietoje, porcijos už tą pačią kainą yra žymiai didesnės.
Apsilankiau restorana SOYA norejau. Meniu buvo labai grazus nuotraukos, kada atnese man maisto as buvau labai nepatenkinta. Susi buvo ne skanus, atrode nelabai. Restorane buvo uzimti tik du staliukai, padavejos teko jeskot. LABAI NEPATIKO DAUGIAU PAS JUS NEATEISIM.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga"
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga" 05-19 10:40
Pirmą Baltijos šalyse "& Other Stories" 740 kv.m. ploto parduotuvę šį rudenį Švedijos drabužių prekybininkė H&M atidarys PC "Galleria Riga" Rygoje.
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą 05-19 09:39
Valstybės įmonė Registrų centras artimiausiu metu atnaujins Gyventojų registrą, kuriame kaupiama svarbiausia informacija apie kiekvieną Lietuvoje gyvenantį žmogų.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%