Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SODBETA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SODBETA

Atsiliepimai apie SODBETA, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie SODBETA, UAB

KATEGORIŠKAI NEREKOMENDUOJU. Vadybininkas Edgaras Adomaitis nekelia ragelio savaitėmis. Jei pakelia, būna itin arogantiškas ir pažadėjęs perskambinti numeta ragelį, bet per 3 mėnesius nėra nei karto perskambinęs. Vadovė Laima Šimkutė, galimai pasamdyta, tik parašams dėlioti. Paskambinus, negali suteikti jokios informacijos, žada perskambinti, bet niekada nėra perskambinus. Elektroniniu paštu, jei atrašo po kelių dienų, šneka tik galimai teisininkų parengtomis frazemis - nieko konkretaus.
Produkcija ne tik, kad vėluoja daugiau nei mėnesį, bet ir vadybininkas Edgaras kas karta nustato vis kitą pristatymo datą, žadėdamas, kad produkcija tikrai bus laiku, ko pasekoje patiriami nuostoliai už krano bei darbuotojų atvykimą. Jau nėt nekalbu, apie netiesioginius nuostolius, dėl mėnesiais besivilkinančių statybų..
BŪKITE ATSARGŪS ir nesusidėkite su šia įmone.
Tikrai nerekomenduoju! Vis žada, o perdangų kaip nebuvo, taip ir nebėra! Terminas buvo rugpjūčio 10, o jau turime rugsėjo 15. Natsakingi darbuotojai. Įmonės direktorę bei Edgarą jau seniai reikėjo atleisti iš darbo.
NEPRASIDĖKITE. Per sijos.lt ir perdenk.lt susiradau tinkamą laiką ir pakenčiamą kainą gaudama bevardį komercinį pasiūlymą. Kai paprašau sąskaitos avansiniam apmokėjimui, kuris siekia 50 proc.sumos gaunu Sodbeta pasiūlymą ir sąskaitą ir laikas nuo 6-8 sav.išauga iki 10-11 sav. Praėjus 8 sav. sijos.lt atsako, jog greičiau nebus, apie vėlavimą nekalba. Atėjus laikui sijos.lt atsakinėja vangiai, telefonas +37062159911 nekelia. Susirandu sodbetos kontaktus, tiesiogiai Edgaras kaip ir visiems žada be rašytinių įsipareigojimų, nors jų yra prašoma. Pagaliau įvardiną datą - 09-06, tačiau tai dienai krano negaunu. Pasakau kada, palieku kranistui avansą. Ir prasideda... mes sulūžome, jūsų plokščių dar nėra. Kaip nėra? Jos jau turėjo būti. Kai Edgaras nenori kalbėti, skambina Andrius arba skambučius peradresuoja jam, o pastarasis "niekuo dėtas", už gamybą neatsako. Taip slenka savaitė po savaitės. Delspinigiai rangovui, pinigai kranistui, kitos netesybos jau tapo mano dideliu nuostoliu. Pinigai įmokėti. Pasiūlymas juos grąžinti ir vėl kitur laukti... O svarbiausiai, kad firmą pasirinkau ne pati, parinko tarpininkas.
NEREKOMENDUOJU ŠITOS ĮMONĖS. Kaip ir kituose atsiliepimuose rašyta, vėlavimas itin ilgas. Skambučiai atmetinėjami. Žada perskambinti, o vėliau dvi dienas atmetinėja ragelį. Taip elgiasi ir vadybininkas Edgaras, ir net direktorė. Prasčiausias aptarnavimas per ilgą patirtį. Siūlau geriau palaukti kitų tiekėjų, nei pasitikėti SODBETA.

Perdangų teko laukti trimis savaitėmis ilgiau. Tuo labiau - neatvežė dviejų likusių. Sakė bus kitą saviatę, o jau eina antra ir nuolat ragelis numetamas. Statybos darbai stoja vien per šią įmonę.
Dabar nesulaukiamas apmokėtas š.m. birželio 7d. užsakymas. Iki siol net negali atsakyti kada pagamins ir pristatys!! Jų žadėtas terminas iki užsakymo apmokėjimo buvo 9-10sav., kas jau pasibaigė. Terminu visiškai nesilaiko ir atrodo net nevaldo! Kontaktas +37062159911 telefono numerį išsaugo ir nekelia, el.paštas sijos@sijos.lt. po apmokėjimo el.laiskus tiesiog ignoruoja. Prastovos garantuotos. Aiškumo nėra. KATEGORIŠKAI NEREKOMENDUOJU!!!
Tomas 2019-07-29 09:20:50
Pirkau sąramas iš šios įmonės, bet stipriai nusivyliau. Pirmiausia, juos pasirinkau, nes žadėjo kad per savaitę pristatys. Bet pristatė po 3 savaičių. Be to, sąramos su dideliais netikslumais, vienas galas 18 cm storio, o kitas 19 cm. Ir dar kupros ant sąramų viršaus.. 1 iš 10.
Niekam nepatariu su šia įmone dirbti.
Laba diena, Tomai,

labai atsiprašome, dėl tokios jūsų patirties su mūsų įmone.

Gaila, kad nepranešėte tiesiogiai, būtume sukeitę ir kompensavę nuostolius. Nors tai dar nevėlu, parašykite e-laišką, kur užsakėte, bandysime pasitaisyti.

Sėkmės.
Niekam nepatariu su šia įmone dirbti.
Laba diena, esu pasipiktinusi, kaip įmonės direktorė negali susitvarkyti su pastoviai darbo metu išgerinėjančiais darbuotojais, kurie dirba su metalu, ar susitvarkysite pati ar reikės kreiptis į kitas institucijas. kada tik paskambini darbuotojui dirbančiam jūsų įmonėje visada girtas, kaip suprasti, kad pas jus leidžiama dirbti žmonėms apsvaigusiems nuo alkoholio?????
Jei vadovautu vyras gal ir gaminei butu geresni o atlyginimai mokama ne ka uzdirbi o palei zmogu zino kam ka moket jei per mazai tuoj lys y akis tai taip ir moka o jei numeta centus ir tyli juos ir toliau gausi dar ir juodais pinigais pamoka uz sestadienius db iesko darbininku kol silta poto visus atleidzia bent rasytu kiek men priema jei gerai y uzpakali sulysi Laimutej tai uzdirbsi ir virs 1000 euru bet turi gerai mpketi lysti be muilo yra ten vienas kuris gerai sulindes.
Sodbetos ponia siautėja bendroje teritorijoje. Įsijautė į žemės savininko vadmenį, nors tėra žemės nuomotoja kaip ir visi kiti dirbantys toje teritorijoje. Kaip mums patekti su savo transportu į savo garažus? Per nelegalų jūsų iš šiukšlių supiltu keliu?
Gediminas 2016-08-29 17:31:30
Uzsakytos plokstes pastoviai veluoja, atvezimas taip pat veluoja, 2-3 valandas nuo sutarto laiko....
Apskritai kaip zmones dar gali pirkti prekes is tokios imones, kad veluoja tai cia nenuostabu, bet jus atidziau pasiziurekite i gaunamus gaminius, pamatysite kiek ten broko. Zinau ka rasau, nes pats ten dirbau, o ka jau kalbeti kaip elgiamasi su darbuotojais dirba virsvalandzius, o atlyginimai mazi, kapeikos. Geda imonei ir imones direktorei Laimai.

Mingresta
Monolitinės konstrukcijos, surenkamas gelžbetonis

Adresas: Kalvių g. 6, LT-89215 Mažeikiai.
Veiklos sritys: statyba; betonas ir betono gaminiai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
“MINGRESTA” - atestuota statinio statybos darbų rangos įmonė, savo jėgomis atliekanti pastato laikančių konstrukcijų įrengimo darbus. MŪSŲ PASLAUGOS Pastato laikančios konstrukcijos Pagrindinė specializacija – monolitinės konstrukcijos ir surenkamas gelžbetonis, dekoratyvusis betonas Pamatų, sienų, kolonų, perdangų...
Ewcon
Betonavimo ir gerbūvio darbai

Adresas: Panerių g. 297, LT-48441 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba.
UAB „Ewcon“ yra inovatyvi ir konkurencinga įmonė, kuri specializuojasi monolitinių konstrukcijų įrengimo srityje. Betonuojame sudėtingas, aukštus architektūrinius reikalavimus turinčias konstrukcijas. Mūsų įmonėje dirba itin aukštos kvalifikacijos darbuotojai ir darbų vadovai, turintys daug patirties su slenkančių...
Hidro Inžinerija
Lauko inžinerinių tinklų statyba

Adresas: Savanorių pr. 65A, 3 aukštas, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; betonas ir betono gaminiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Lauko inžinerinių tinklų statybos darbai. Dirbame visoje Lietuvoje! Siūlome visą komplektą paslaugų nuo projekto iki darbų pridavimo. Teikiame betranšėjinio inžinerinių tinklų tiesimo paslaugą, įrengiame drenažo ir lietaus nuvedimo sistemas, klojame įvadinius elektros kabelius. Konsultuojame, sudarome sąmatas...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Virasta
Sienų tinkavimas. Grindų paruošimas ir betonavimas

Adresas: Geležinio Vilko g. 19-7, LT-03133 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; betonas ir betono gaminiai.
UAB „Virasta“ – aktyvi ir dinamiška kompanija, sėkmingai vykdanti savo veiklą visoje Lietuvoje. Mūsų veikla – sienų tinkavimas, grindų paruošimas ir grindų betonavimas. Tinkuojame gipsiniu tinku, kalkiniu cementiniu tinku mechaniniu būdu ir kalkiniu cementiniu tinku rankiniu būdu. Taip pat atliekame visus grindų...

Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą
Kanada po trejų metų paleido "Huawei" įkūrėjo dukrą 09-25 11:28
Įtemptas diplomatinis ginčas, įtraukęs Kanadą, Kiniją ir Jungtines Valstijas, penktadienį priartėjo prie pabaigos.
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys
Penktadienį – 1.609 nauji COVID-19 atvejai, 9 mirtys 09-25 11:08
Daugiau sergančiųjų ligoninėse, 14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100.000 gyventojų pasiekė 587,7.
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda 09-25 09:58
Prezidentas Gitanas Nausėda lieka palankiausiai vertinamas šalies politikas, nors jo reitingas pamažu artėja prie 50% ribos, rodo laikraščio "Lietuvos rytas" užsakymu atlikta bendrovės "Vilmorus"...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%