Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sinerta LDC, UAB

Atsiliepimai apie Sinerta LDC, UAB

ECOPRINT

Technikos ekspertai
Parašyk savo nuomonę apie Sinerta LDC, UAB

Pardavė kasėte naują, bet ne tam modeliui, kai įdojome į spausdintuvą, taip įgriuvo, kad vos pavyko iškrapštyti, kai nunešėm pasakė, kad kasetė sugadinta ir taškas. Apmokėjome PVM s.f. 19 EUR, nes neturime laiko aiškintis, daugiau Sinerta paslaugomis nesinaudosime.
Jei Jiems pas pats ir jie gali sau leisti už 19 EUR prarasti klientus kurie apie 8 metus naudojosi jų paslaugomis, tai yra jų reikalas.
Gediminas Plokštys
2020-11-27 23:56:03 IP 2e7r3qc0
Nuvežiau (į Švitrigailos g., Vilniuje) papildyti spausdintuvo kasetę, kurioje dar buvo 30% rašalo. Sumokėjau 18 Eu. ir pasiėmiau nepapildytą. Norėtųsi tikėti, kad įvyko klaida:) Nors paskaičius komentarus... Kažin, daug tokių Sinertos rėmėjų be manęs?
Nuosirdus aciu Alytaus darbuotojams uz suteikta NEMOKAMA paslauga, susijusia su spausdintuvo problemomis. Buvau maloniai nustebinta ju nuosirdumu. Ju paslaugomis naudojausi iki siol ir tikrai naudosiuosi ateityje. Darbuotojams linkiu islikti tokiais zmonemis ir ateityje.
Laima 2016-04-28 09:46:55
Tikrai dirba atmestinai ir iš viso neaišku kaip dirba.Nuvežiau papildyti abi kasetes, sumokėjau 12 eurų ir viskas veltui.Spausdintuvas neveikia, rašo, kad kasetės netinka.Paskambinus į Sinertą, siūlo naują spausdintuvą pirkti, nors jis labai puikiai veikė prieš užpildant kasetes.Faktas, kad specialiai gadina kasetes, arba rašalai prastos kokybės.Reikia kažkaip išsilaikyti, tai daro viską, kad iš klientų pinigus paimti.
Laima,

Ar tikrai Jusu priekaistas buvo teisingas? Kasetes negali sugadinti spausdintuvo, nebent grudot ir sulauzet ka nors.
Labai gerai. Esu patenkintas!
Užsakiau prekė internetu, pasirodo seniai neturi bet užsakyti galima ir tai vadovybės pozicija netvarkyti tokios klaidos internetinėje prekyboje. Alternatyvos neturėjo, galėjau negaišti laiko ir užsakyti kitur. Šiaip sau požiūris į pirkėją!
Norėjau pagirti šią įmonę (naudojausi Kauno filialo, esančio Kęstučio gatvėje, paslaugomis). Dirba greitai ir kokybiškai, jei neturi vietoje, tai greitai užsako reikiamas prekes. Turi keletą analogų neoriginalioms ir pigesnėms kasetėms.

Ypač puikiai dirba vadybininkė Alvita. Labai maloniai ir su polėkiu bendrauja ir greitai sprendžia kilusias problemas net ir po kasečių įsigijimo.
Livechatu sinerta.lt tinklalapyje susitariau dėl tuščių tonerių pardavimo, pasakiau tonerių modelius, konsultantas pasakė kainą, viskas tiko. Kadangi turėjau daugiau nei 10 vnt. nusiuntė mane į Savanorių filialą, tačiau nuvažiavus vietoje pasakė, kad net už ačiū neimtu.

Ačiū už sugaištą laiką, brangieji!
O kitiems linkiu šią įmonę apvažiuoti...
Naudojausi paslaugomis 1 kartą. Kitą kartą nebesinaudočiau.
Noriu padėkoti šios įmonės Klaipėdoje darbuotojui už pagalbą ir gerą aptarnavimą.
Visada ten pildausi spausdintuvo kasetes ir esu patenkinta kokybe ir puikiu aptarnavimu.
Niekada neičiau, ten ir nepatikėčiau savo kasetės jiems, ten tokie arogantiški ir savimi pasitikintys žmonės dirba, jog siaubas. IŠ didelio rašto išėjo iš krašto

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Žaros 20-oji g. 7, Brinkiškės, LT-14228 Vilniaus r.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
ALMA
Didmeninė prekyba kanceliarijos prekėmis, PINOKIS

Adresas: H. Manto g. 4-21, LT-92133 Klaipėda.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...

Karantinas pratęstas, bet kol kas nesušvelnintas
Karantinas pratęstas, bet kol kas nesušvelnintas 01-27 13:51
Iki šio sekmadienio turėjęs galioti visuotinis karantinas Lietuvoje pratęstas iki vasario pabaigos. Iki tos pačios datos pratęstas ir asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimas. Tokius sprendimus...
Investicinės sąskaitos idėja viliasi įtikinti lietuvius žvelgti toliau banko indėlio 01-27 13:46
Seime krutinama seniai sklandanti idėja dėl investicinės sąskaitos pritaikymo Lietuvoje, likusioje paskutinėje regione be mažmeninius investuotojus skatinančio sprendimo.
Teismas atmetė "Agrokoncerno" skundą: už trąšas antidempingo muitą susimokėti teks 01-27 13:37
Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė AB "Agrokoncernas" skundą Muitinės departamentui dėl sprendimo mokėti antidempingo muitą panaikinimo – jį bendrovei teks sumokėti.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Wells Fargo 31,38 -2,67%
American Express 116,15 -4,13%