Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Satora, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Satora

Atsiliepimai apie Satora, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Satora, UAB

Pirkom Samsung televizorių ir esam labai patenkinti pirkiniu (kokybės ir kainos santykis), bei aptarnavimu nuo pirmo skambučio.
Sveiki jei prekes su pazeista pakuote kaip su garantijom ar galimi kokie galimi atsiskaitymo budai aprt isankstinio apmokejimo pvz ;atvaziuoju pasiimu ir susimoku
Rimantas 2019-08-19 07:13:31
Rekomenduoju! Tikrai geras ir nuoširdus bendravimas. Bet koks klausimas ar abejonė buvo paaiškinta, išaiškinta ir išsklaidyta be jokios arogancijos. Linkiu kuo geriausios sėkmės ir klestėjimo. Ačiū už nuoširdų bendravimą ir aišku už prekę, kuri buvo pristatyta operatyviai.
Ačių kad pirkot. Visada laukiam.

UAB SATORA
Tomas R 2019-02-18 09:36:28
TV kainos labai geros. Aptarnavimas geras. Tik televizoriai nėra nauji, ta reikėtu skelbti internetinėje parduotuvėje.
Gerbiamas Tomai, dėkingi už Jūsų pastebėjimus. Televizoriai yra nauji, gali būti demonstracinė versija. Mes europos rinkoje perkame naujus produktus su pažeistomis pakuotėmis, dėl to visada galime pirkėjams pasiūlyti geresnę kainą.
Kad produktas su pažeista pakuote nurodyta mūsų puslapyje : Kategorija A.
Geros dienos.
UAB SATORA
Rekomenduoju www.good-price.lt didelis pasirinkimas televizorių.
Ačiū už operatyvų prekės pristatymą. Geros kloties.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Naujas koronaviruso rekordas Lietuvoje: per parą nustatytas 1.001 atvejis, mirė aštuoni žmonės 10-31 11:43
Lietuvoje vėl fiksuotas naujas užsikrėtimo COVID-19 rekordas: per parą nustatytas 1.001 naujas atvejis, mirė aštuoni žmonės, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Rusija pažadėjo suteikti "reikalingą pagalbą" Jerevanui, jei kovos pasieks Armėniją 10-31 11:32
Rusija šeštadienį pareiškė, kad suteiks "reikalingą pagalbą" Jerevanui konflikte su Azerbaidžanu dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono, jeigu kovos pasieks Armėnijos teritoriją.
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%