VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Rinresta

Rinresta, MB

Gerbūvio darbai

Trinkelių klojimas, drenažo įrengimas, kelio darbai, betonavimas, terasų įrengimas
Įmonės kodas 304642005
PVM mokėtojo kodas LT100011173711
Adresas Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas
Mobilus telefonas Rinresta Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Darbo laikas 8-17
Darbuotojai 22 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 802,73 € (2021 m. rugpjūtis)
Atlyginimų istorija »
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2020: 1 465 587 € Pajamų istorija »
Grynasis nuostolis 2020: -150 266 € Plačiau »
Transportas 2021-10: 2 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
Statistikos departamentas: 60-69% įmonės darbuotojų yra imunizuoti nuo COVID19 (2021-10-21 duomenimis)

Užimtumo tarnyba: 2021 m. šiam darbdaviui prastovų laikotarpiu buvo išmokėtos subsidijos. (informacija atnaujinta 2021-09-11).
Įmonės amžius 4 metai 1 mėnuo 4 dienos
Įvertinimas
9.3 / 10 (įvertino 252)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

TRINKELIŲ KLOJIMAS

Vienas iš sudedamųjų ir labai svarbių namo statybos ar aplinkos tvarkymo darbų yra trinkelių klojimas. Nors įmonių, klojančių trinkeles Kaune ar jo apylinkėse, yra gausybė, reta teikia ypač aukštos kokybės paslaugas ir suteikia garantijas. Trinkeles Jūsų pageidavimu klojame ir kituose Lietuvos miestuose – vykstame į bet kurį šalies kampelį. Jūsų kiemui ar keliui iškloti trinkeles galime labai konkurencinga ir patrauklia kaina.

Atsižvelgę į erdvę, kurioje gyvenate ar dirbate, suteikiame rekomendacijų ir padedame išsirinkti kokybiškiausias trinkeles. Ir visai nesvarbu, ar įrenginėjate kiemą, įvažiavimą, kelią, stovėjimo aikštelę ar paprastą sodo takelį. Kiekvienu šių atvejų turime pakankamai patirties, nes trinkelių klojimas – paslauga, kurią teikiame daugiau nei 8 metus.

Jūsų pageidavimu specialistai atliks visus darbus ir įgyvendins unikalias idėjas: pasitelkus šiuolaikines technologijas ir galimybes, nieko nėra neįmanoma. Mūsų darbų pavyzdžius galite rasti trinkelių darbų galerijoje.

KODĖL TURĖTUMĖTE PASIRINKTI MŪSŲ PASLAUGAS:

  • galime pasiūlyti ypač gausų dizaino asortimentą;
  • darbams suteikiame net 5 metų garantiją;
  • darbus visada atliekame laiku, griežtai laikydamiesi nustatytų terminų;
  • naudojame tik kokybiškas medžiagas;
  • turime daugiau nei 8 metų patirtį klojant trinkeles;
  • vykdydami užsakymus laikomės visų nustatytų standartų ir bendrųjų reikalavimų.

Trinkelėmis kloti kiemai puikiai dera prie eksterjero, nes tik panaudojus trinkeles galima išgauti įvairų ir unikalų dizainą, derinant jį prie namo stiliaus ar kiemo apželdinimo. Įvairia spalvų gama papuošite savo kiemo aplinką ir džiaugsitės unikalia, patogia, ilgaamže danga.

Mūsų darbas – įgyvendinti kiekvieną kliento sumanymą, susijusį su trinkelių klojimu, ir dar daugiau. Naujas klientas mums drauge yra ir naujas iššūkis, nes kiekvienas Jūsų turite savitą stilių, viziją, kaip turėtų atrodyti gyvenamoji erdvė. Pananaudodami trinkeles galime paslėpti įvairius kiemo defektus: nelygumus, šulinio dangčius, apeiti ne vietoje pasodintą medį ar gėlę jų nepaliesdami. Jei norite turėti išskirtinį kiemą, trinkelių klojimas – kaip tik Jums. Jūs pasidalinate savo lūkesčiais ir svajonėmis, o mes visa tai realizuojame!

DRENAŽO ĮRENGIMAS

Neretai individualių namų savininkai susiduria su vandens pertekliaus problemomis, dėl to drėksta rūsio sienos, namuose įsiveisia pelėsis, kieme prasčiau auga augalai, nuolat telkšo balos ir erzina lietui lyjant varvantys stogai, tad tenka ieškoti sprendimų. Vienintelė išeitis – kokybiškas drenažo įrengimas pasitelkiant savo darbą išmanančių specialistų paslaugas. Šulinių drenažą ir lietaus sistemas labai svarbu įrengti dar prieš tvarkant aplinką – prieš sklypą apželdinant įvairiais augalais ir prieš atliekant dekoravimo darbus. Antraip susiduriama su didelėmis neplanuotomis ir bereikalingomis išlaidomis, sklypo kasinėjimu, be to, eikvojamas ir brangus laikas.

Taigi namų savininkams galime padėti išspręsti opias problemas bei įrengti kiemo ar namo pamatų drenažą. Teikiame drenažo įrengimo paslaugas gyvenantiems namuose, sodybose, įvairios paskirties teritorijose. Drenažas reikalingas norint surinkti nuo stogų bėgantį vandenį, norint nusausinti sklypą, esantį daubose ir kt. Drenažo įrengimas labai svarbus todėl, kad tekantis vanduo nepasiektų ir neardytų pamatų konstrukcijos, nesiskverbtų į rūsio pamatus. Tinkamai nusausintas sklypas – bene vienintelė garantija, kad pamatai nebus sugadinti drėgmės ir rūsio nesems vanduo.

KELIO ĮRENGIMAS

Statotės namą, tačiau jis kiek atokiau ir nėra gero privažiavimo, o gal būt planuojamas statyti gyvenamųjų namų kvartalas ir reikalingi rangovai atlikti kelio paruošimo darbus, tai mes jūsų paslaugoms. Mes ruošiame pagrindus kelių asfaltui!

O gal būt jūs planuojate savo kelią išsikloti trinkelėmis arba užsipilti dekoratyvine skaldele, visiems šiems darbams yra reikalingi gerai paruošti pagrindai ir tą darbą išmanantys specialistai. Mes ruošiame pagrindus keliams.

Papildomai, taip pat, dedame tiek gatvinius, tiek įvažiavimo, tiek vejos bordiūrus pagal individualius poreikius.

Esame trinkelių klojimo specialistų komanda, kuri kaip privalumą po paruošiamųjų darbų pagrindams, Jums siūlys kelią išsikloti trinkelėmis. Manome, kad pasirinksite kelią kloti trinkelėmis, nes Lietuvoje trinkelėmis išklotos degalinės, kai kuriuose Lietuvos miestuose iškloti keliai, puikiai atrodo ir ilgai tarnauja. Nors asfalto nusidėvėjimas yra kur kas mažesnis, bet kaina yra kur kas aukštesnė nei kelio įrengimas naudojant trinkeles, todėl pasinaudokite mūsų pasiūlymu!

Kelio įrengimas naudojant trinkeles, žymiai gražesnis nei asfalto dangos. Kelią iš trinkelių galima padaryti įvairaus dizaino ir pritaikyti prie aplinkos dizaino, nes trinkeles gali pasirinkti iš daugybės rašto rūšių, o jeigu nusidėvi gali dalį jų pakeisti ir nereikia pjaustyti ar lopyti duobių.

ASFALTAVIMO DARBAI

Kelių asfaltavimas – tai ypatinga paslauga, kurią teikia tik specializuotos įmonės. Asfaltavimo darbai kur kas sudėtingesni nei, pavyzdžiui, trinkelių klojimas, nes asfaltavimui reikia specialios brangios technikos. Prieš klojant asfaltą, reikia atlikti paruošiamuosius darbus – iš teritorijos pašalinti medžius, krūmus, stambesnius akmenis, kitus kliuvinius.

Aplinkos sąlygos

Asfaltas tiesiamas sausu oru. Kai temperatūra pakyla virš 25-30 laipsnių, asfaltas stipriai įkaista, suminkštėja, todėl dangoje gali atsirasti įspaudų. Būtent dėl to asfaltuotuose keliuose atsiranda gilios provėžos. Naujai patiestu asfaltu bent 2-3 paras nereikėtų važinėti, nes jis stingsta, tvirtėja.

LIETAUS KANALIZACIJOS ĮRENGIMAS

Kiekvienais metais nuo gyvenamojo namo stogo nuteka maždaug 50 – 100m3 lietaus ir tirpstančio sniego. Bėgant laikui dėl susikaupusios drėgmės gali rimtai pažeisti namo infrastruktūrai. Taip pat tai gali turėti įtakos ir aplinkai – gali atsirasti smegduobių jūsų kieme. Kad apsaugotumėte namo pamatus bei aplinką – būtinas lietaus kanalizacijos įrengimas. Lietaus kanalizacija nereikalauja daug priežiūros, jeigu lietaus vandens įvadas į kanalizaciją esantis prie namo (lietvamzdžių galai) yra įrengti su apsauginiais tinkleliais, tokiu atveju, lietaus kanalizacija nereikalauja jokios priežiūros. Jeigu jūsų lietaus kanalizacija turi filtravimo sistemą, vieną kartą per sezoną reikia valyti vandens sistemoje esantį filtrą. Daugiau priežiūros lietaus kanalizacija nereikalauja.

Lietaus kanalizacijos įrengimo kaina priklauso nuo: grunto, kuriame bus įrenginėjama kanalizacija, atstumo nuo namo, kur bus kasama kanalizacija ir jos dydžio, kurį įtakoja namo stogo paviršiaus plotas. Taip pat rekomenduojama įsirengti ir paviršinę drenažinę gruntinio vandens surinkimo sistemą, net jei pas jus ir yra įrengta giluminė drenažine sistema, tam kad apsaugoti namo pamatus nuo paviršinio vandens bei drėgmės.

Lietaus kanalizacija gali būti įrengta skirtingomis atšakomis ir nuvesta į skirtingus taškus, tai priklauso nuo gyvenamosios vietos padėties ir kliento poreikių. Dažniausiai lietaus kanalizacijos įrengimas nuvedamas į centrinę lietaus kanalizacijos sistemą. Tačiau jeigu yra galimybė ji gali būti nuvesta ir į artimiausius vandens telkinius (upes, upelius ar kitus vandens telkinius).

BETONAVIMO DARBAI

Betonavimas – viena pagrindinių paslaugų pradiniuose statybų etapuose. Betonuoti prireikia daugelyje komercinės paskirties ir privačių objektų: prekybos centruose, cechuose, biuruose, individualiuose namuose, daugiabučiuose, statybų aikštelėse, taip pat įrengiant kai kurių tipų pamatus.

Betonas – tvirta, ilgai tarnaujanti ir santykinai pigi medžiaga, iki šiol beveik neturinti analogų. Jis gaminamas iš cemento, vandens ir tam tikrų priedų, suteikiančių betonui reikiamų savybių.

TERASŲ ĮRENGIMAS

Terasa – vienas populiariausių namo eksterjero elementų. Jas vis dažniau įsirengia ne tik individualių namų, bet ir kotedžų ar butų pirmuosiuose aukštuose gyventojai.

Terasoje praleidžiame daug laiko, ypač šiltuoju metų periodu, todėl prieš ją įrengiant reikia apgalvoti daugybę esminių dalykų.

Lauko Terasos Įrengimas: svarbiausi etapai

  • Terasos pagrindas ir pamatai. Prieš montuojant lentas labai svarbu tinkamai įrengti pagrindą. Pagrindas gali būti betonuojamas, klojamas trinkelėmis, įrengiami juostiniai ar poliniai pamatai. Koks bebūtų pagrindas svarbiausia – kad po terasa netelkšotų balos. Todėl pagrindą reikėtų įrengti su nedideliu iki kelių proc. nuolydžiu.
  • Terasos lentos. Jos jokiu būdu negalima montuoti tiesiai ant betono ar kito pagrindo, taip pat lentos neturėtų liestis su gruntu. Todėl reikėtų naudoti sijas (dar vadinamas lagėmis) – tvirtą konstrukcinį pamatą. Sijos užtikrina tinkamą ventiliaciją ir padeda geriau išgarinti susikaupusią drėgmę.
  • Terasos tvirtinimas. Montuojant terasos grindis naudojamos matomos (medsraigčiai) arba paslepiamos detalės. Priklausomai nuo pasirinktos medienos reikėtų naudoti nerūdijančio plieno arba antikorozine danga dengtus medsraigčius.
  • Tarpeliai tarp lentų. Prisukant terasos lentas svarbu palikti nedidelius tarpelius, kurie užtikrins karkaso ventiliaciją ir kompensuos medienos susitraukimą/plėtimąsi veikiant šalčiui/karščiui.
Įmonės nuotraukos:
RinrestaRinresta nuotraukaFoto Rinresta (304642005)Įmonės Rinresta nuotraukosTRINKELIŲ KLOJIMAS Vienas iš sudedamųjųRinresta, MB nuotraukaFoto Rinresta, MB (304642005)Įmonės Rinresta, MB nuotraukoslietaus namo įrengimasRinrestaRinrestaRinrestaRinrestaRinrestaRinrestaRinrestaRinrestaRinrestaRinrestaRinresta
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: trinkeliu klojimas vilniuje, grindinio trinkelės, asfaltavimas, asfaltavimas kaune, asfaltavimas vilniuje, asfaltavimas klaipedoje, asfaltavimo kaina, asfalto kaina, parduodu trinkeles, grindinio trinkeles kaina, trinkeles akcija kaina, trinkeliu valymas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 304642005
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Rinresta, MB (įmonės kodas 304642005) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

Hewlett-Packard 30,57 +6,93%
Ford 16,55 +3,18%
NVIDIA 226,92 +2,66%
Nike 162,18 +2,35%
Exxon Mobil 62,69 -1,82%
ConocoPhillips 74,59 -1,88%
General Electric 103,15 -2,69%
IBM 128,33 -9,56%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 2,38 0,00%
Benzinas 2,24 -0,88%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Auksas 1785,28 -1,25%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Anglis 168,75 +11,04%
Varis 9370,14 -0,85%
Nafta 83,87 +1,10%