Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ratima, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ratima

Atsiliepimai apie Ratima, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Ratima, UAB

Rukl 2019-09-13 16:14:43
Ant duru parasyta, kad dirba iki 19:00. Atvaziuoji 16h viskas uzdaryta, spynom apkabinta ir nei vienos gyvos dvasios.
Atsiprašome už nepatogumus, visada iškilus problemoms skambinkite ir išspręsime problemas. Servizas dirba iki 19val. tačiau tam tikrais atvejais iškilus nenumatytiem atvejam gali servizas ir nedirbti.
Šiame servise lankiausi tik kartą, tačiau jų darbas man nelabai patiko. Keičiau vairo traukių antgalius VW Golf 4. Nors kaina už pakeitimą nebuvo maža (15 Eur/vnt.), meistras paliko užrūdijusią antgalį fiksuojančią veržlę. Dėl to darant suvedimą kitame servise vėl reikėjo nuiminėti ratą ir papildomai mokėti už veržlės atsukimą.
Net keista skaityti, kad kazkam pasirode nemandagus personalas. Taisineju savo praeito tukstantmecio masina sitam servise kazkur 5 metus ir labiausiai del zmoniu padorumo ji isskirciau. Kituose servisuose vis apimdavo jausmas, kad juokiasi is mano menko supratimo ir velniai zino ka daro nezinia kiek laiko. Ratimos darbuotojai, panasu, nuosirdziai pataria, paaiskina. Visad atrodo, kad labai skuba, bet ir greit padaro, iskart paskambina. O jei neturi laiko, tai taip ir pasako. Nesusipratimu nepatyriau. Kainose nelabai orientuojuosi, bet darbu esu patenkinta, ne kaip kituose kai kuriuose servisuose. Linkeciau servisui sekmes, didint darbuotoju algas ir plesti paslaugu spektra.
Taisiau gal kokį 3 - 4 kartą ir likau patenkintas. Teko remontuoti šviesų aukštį, duslintuvą, stabdžius, važiuoklę.. Dėl stabdžių - prieš remontą mašiną stabdant tempė į vieną pusę. Po remonto pats nepasitikėdamas savo garažiuke išardžiau ir patikrinau ką ir kaip meistrai buvo padarę - likau patenkintas - viskas su jais gerai.. Man labai patinka, kad po remonto pademonstruoja senas detales, paaiškina kas ir kaip - už ką pinigą paima... Didžiausias minusas - negalima atsiskaityti bankine kortele.
Atvažiavau nes ratas sunkiai sukosi, atvažavau susitaręs ir tai reikėjo laukti apie puavalandį, užkėlė nuėmė ratą, pasakė kad nieko nėra tiesiog prikepę buvo nuo rūdžių. Taip pat pasakė kad kaladėlių jau praktiškai nebėra, tuoj trinsis į metalą, nors oas mane davikliai stovi ant diskų ir rodo kada susidėvi, žodžiu, kaladėlių dar kokiam pusmečiui sočiai. Už rato nuėmimą uždėjima paėmė 40lt, dar euro nebuvo. a*******i konkretūs :)
Teko čia apsilankyti net keletą kartų. Paskutinį kartą nusprendžiau, kad to daryti daugiau neverta. Darbuotojai grubūs, pikti ir nepatenkinti, toks jausmas, kad jiems tikrai nepatinka, kai kas nors į juos kreipiasi, nors tai lyg ir jų funkcija šiame "garaže". Problema, kurią prašiau išspręsti, buvo labai paprasta - padangų montavimas, bet kainos vis tiek prasilenkė su realybę (tikrai išpūstos, net labai). NEREKOMENDUOJU, jeigu jau planuojate rinktis šią vietą, tai siūlau pagalvoti dar kartą. Personalo kvalifikuotumo lygis, bei požiūris į klientus tikrai yra labai žemo lygio.
keite amortizatorius, kaladeles, diskus darba atliko puikiai, greitai :) likau patenkintas, dekoju.:)
Šiame servise tvarkiau savo automobilį, meistrai atliko tvarkingai, o direktorius mane apgavo dėl kainų, prieš atvykdami į šį servisą gerai pagalvokite ir sužinokite kainas kituose servisuose.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Geologijos tarnyba paskelbė tarptautinį konkursą gręžiniams arseno kilmei nustatyti 10-19 16:06
Geologijos tarnyba ketvirtadienį paskelbė tarptautinį konkursą gręžinių gręžimui Raseinių rajone arseno kilmei nustatyti.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%