Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ramuda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ramuda

Atsiliepimai apie Ramuda, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Ramuda, UAB

Automobilį pirkom iš UAB "Ramuda" aikštelės Kėdainiuose, UAB "Tomobilis". Ką galiu pasakyti. Netikėkit nei vienu jų žodžiu, dar patys vežkit nors ir be numerių mašina į servisą, nes pasinaudojus jų paslauga, kad jie praeis techninę apžiūrą už tą pačią kainą, ten nerado nei vieno absoliutaus trūkumo, Nuvežus po dviejų savaičių pirmą kartą į servisą sąskaita 700eurų už remontą. Dešinys antgalis, šarnyras, granatos kartu su pratekėjusiom skysčiu granatos gumom, salenblokai ir daugelis kitų dalykų. Nuvežėm auto pakartotinai į Tuvlitą- trūkumų tikrai rado (sutinku, kad jie ne viską tikrina, bet prisikabinti turėjo daugiau nei prie 3 dalykų) paklausė, ar mašina pirkom su technine apžiūrą, sakom praėjo prieš 2 sav prieš mums nuperkant be jokių gedimų. Nusišypsojo ir pasakė nežinio kaip tokia mašiną praleido. Išvada- GERAI PAMOKĖJUS kam reikia gali neparašyti nei vieno gedimo, o susisiekus su pardavėju siūlė 100eurų kompensaciją ir tai "iš gailesčio" išgirdęs, kad galim skunda parašyti dėl blogai atliktos apžiūros. Nepatariu niekam turėti reikalų būtent su šia įmone, nes būsite apgauti.
Noriu pagirti šios aikštelės pardavėją, atvažiavome pirkti automobilio iš Šiaulių- automobilį radome tokio pat stovio kaip ir buvo apibūdintas telefonu, gal net truputi ir geresnis, paprašėme techninės apžiūros, bet kad praeitumėm karu su pardavėju-tai pardavėjas pasakė kad net būtina dalyvauti kartu-kad nebūtų kokių nors neaiškumų-ar nepasakytumėm vėliau kad pravarėt techninę apžiūra už pinigus. Taigi kartu ir prasivarėme tech.apžiūra- automobilis buvo tvarkingas ir praėjo sava eiga.Nors su pardavėju ir buvo tartasi, kad su techninę apžiūra kaina bus galutinė, bet pardavėjas vis tiek dar padarė nuolaida 100 eurų.
Pagarba tokiems pardavėjams.Ačiū.
Siūlyčiau apsilankyti šioje aikštelėje-tikrai nenusivilsite, automobilių pasirinkimas ir pagal kainas ir pagal kokybę. Atvažiavome pirkti automobilio, ir išsirinkus automobilį buvo pasiūlyta kartu dalyvauti varant tech.apžiūra -kas labai nustebino mus, nes kituose aikštelėse kategoriškai neleisdavo vykti kartu, ne gana to kad kartu pravarėme tech.apžiūra ir buvo viskas tvarkoje-pardavėjai dar davė dovanų rėmelius numeriams ir kadangi kuriant automobili akumuliatorius buvo silpnokas-tai įdėjo visiškai naują akumuliatorių.PAGARBA TOKIEMS PARDAVĖJAMS. AČIŪ IR SĖKMĖS PARDAVIMUOSE.
Labai patiko informacija telefonu suteikta apie automobilius-Pirkėjus labai gerai informuoja apie automobilių būkles, atvažiavęs randi labai tiksliai apibūdintas parduodamas mašinas ir nereikia kaip kituose miestuose nusivilti parduodamais auto.Atvažiavę į aikštelę radome tiksliai apibūdinta automobilį ir jį nusipirkome.Sėkmės pardavimuose.Ačiū.
š*******o kontora, negirdėjusi termino aptarnavimo kultūra, ar kultūra apskritai :)))) Pasijauti kaltas, kad atvažiavai. Nuteškia raktus ant stalo ir sako eik ieškokis mašinos aikštelėje. Ateini prie "idealaus" stovio automobilio, aprašyto skelbime ir supranti, jog tai laižas prie mirties :))))
Platus automobiliu pasirinkimas, Iskart radome sau tinkanti automobili, nuvezem patikrinti pas meistrus, sake bukle labai gera, manau, kad pasiseke isigyti gera auto, labai aciu, sekmes prekyboje.
Labai norėčiau pagirti kolektyvą, kelis sykius buvau atvykęs dėl naudoto automobilio į aikštelę ir labai nustebino darbuotojo rūpestis. Kaip jis pasireiškė? Labai paprastai. Vos įėjus į ofisą darbuotojas man iškart pasiūlė atsigerti kavos, man sutikus, iškart paklausė kokios kavos norėčiau ir gretai davė nemokamą žetoną kavai.Smulkmena, bet maloni :) Ačiū.
Ir automobilius aprodė -papasakojo apie tech, charakteristikas, vienu žodžiu MALONU.
Esu tik geros nuomonės, ypač apie pardavėją Darių!!! Ypatingi pagyrimai šiam žmogui. Niekada nemačiau dar tokio nuoširdaus pardavėjo, kaip Darius. Supranta, kad mergina, kad ne viska suprantu, tai kantriai viską aiškino, ramino dėl visų kliūčių, bei pasitikėjimo, o darius - nuostabus žmogus ir tikrai savo srities specialistas.
REKOMENDUOJU REKOMENDUOJU REKOMENDUOJU.
paskambinau del fiestos, sako masina tvarkinga, variklis dirba graziai, nuvaziuojam 200 km ir uzvedam masina, apsukos pulsuoja, kondicionera ijungiam, isvis keisti dalykai prasideda. Tai va nesiulycijau ten vaziuoti.
2018 metų nusprendžiau įsigyti automobilį. Atvykau į aikštelę, apžiūrėjome automobilį. Automobilis pasirodę tvarkingas, pardavėjas tikino, kad nėra jokių užslėptų defektų. Pirkau lizingo būdu. Sudarėme sutartis, sutartį automobilis buvo įformintas kaip be defektų. Už savaitės pradėjo dinginėti antifryzas. Galiausia nuvežus automobilį į servisą buvo nustatytas variklio gedimas (trūkusi tarpinę arba variklio blokas) galimi remonto kaštai ~2000 eurų. Susisiekus su pardavėju jis tikino nieko nežinias ir kad reikėjo vietoj pasitikrint. Pakreipus kalbą, apie užslėptus defektus ir prašnekus apie kompensaciją. Pardavėjas pasakę, kad nieko neįrodysiu susitiksim teisme ir buvau pasiūstas n***ui, tiesiogine prasme. Esmę ta, kad automobilį Regitroje tech. praleido už pinigus ta pačią pirkimo dieną ir pardavę automobilį su užslėptais defektais. Eilinę perekūpų kontora. Noriu, kad kiti žmonės neliktu apgauti šitų a******u. Blogai kai tokiose situacijose nėra kur kreiptis. Nepirkit iš čia nė vienos mašinos, nepatariu smarkiai. Prisegu failus. Kažkur turėjau ir tel pokalbio įrašą.
Skelbime radęs patinkantį automobilį Ford Fiesta, susiskambinau su pardavėju. Buvo sekmadienis, tačiau žmogus patikino, jog jeigu atvyksiu su žmona iš Vilniaus - jis mus įleis į parduodamų automobilių aikštelę. Avykome po poros valandų. Pardavėjas įleido į aikštelę ir davė mus dominančio automobilio raktus. Pasakė, žiūrėkitės, pavažiuokit aikštelėje...
Automobilį apžiūrinėjome apie 30 min. Nuo viso kėbulo apžiūros iki salono. Salonas ištvalytas idealiai. Įspūdis toks, kad automobiliui jis būtų tiesiog įdėtas naujas. Variklio skyrius neplautas, o natūraliai apdulkėjęs. Nesunku buvo apžiūrėti ir įvertinti jo būklę bent išoriškai. Tepalo kiekis tinkamas, tepalas jokių įtarimų nekėlė.
Patikrinus automobilio išorę, vizualiai apžiūrėjus dugną, nusprendėm patikrinti automobilį jį užvedus.
Užvedimo metu jokių juodų dūmų, keistų garsų nešlindo. Tikrinant automobilio elektros įrangą, pastebėjome, kad neveikia abiejų priekinių sėdynių šildymas, neveikia parktronikai (priekyje ir gale), neveikia galinio lango purkštukas.
Nusprendus, kad automobilis mums patinka, pasiteiravome pardavėjo kokia pirkimo preocedūra. Mums paaiškino, jog automobilis be technikinės apžiūros. UAB Ramuda gali ją mums praeiti. Jeigu atliekant techninę apžiūrą automobilis dėl vieno ar kito gedimo jos nepraeina, UAB Ramuda apsiima gedimą sutvarkyti ir tada pakartotinai eina apžiūrą.
Paminėjus neveikiantį sėdynių šildymą, neveikiančius parktronikus ir galinio lango purkštuką pardavėjas pažadėjo šiuos neveikiančius dalykus sutvarkyti, jeigu mes sutinkame, kad kaina nemažinama.
Mums viskas tiko ir po pusantros dienos gavome pranešimą telefonu, kad automobilis praėjo tachnikinę apžiūrą ir minėti trūkumai sutvarkyti. Liko atvžiuoti, susimokėti pinigus pardavėjui ir pasiimti automobilį Registracijai Regitroje.

Tai mano pirmas autoombilio pirkimas iš pardavimų aikštelės. Visus nesklandumus pardavėjas sutvarkė, kaip ir žadėjo - praeėjo techninę apžiūrą. Automobiliu važinėjame savaitę ir galiu pasakyti, jog automobilio stovis atitiko skelbimo turinį, su mumis pardavėjas bendravo maloniai, informavo apie sutvarkytis trūkumus, apie praeitą technikinę. Pardavimo sutartis buvo įmonės vardu (rekvizitais). Esu tikrai patenkintas pirkiniu ir aptarnavimu. Galbūt anksčiau situacija čia buvo vienokia, gal dabar pasikeitė darbuotojai.

Vienintelis nepatogumas iš kliento pusės: nėra galimybės pavažiuoti automobiliu bent kelis kilometrus Kėdainių keliais, nes pravažiavus kelis ratus 150m ilgio aikštelėje įspūdį apie tai, kaip automobilis važiuoja - susidaryti beveik neįmanoma.
Jau esame nusipirkę iš UAB RAMUDA automobiliu ir nei vienu nesame nusivylę, tad patariu ir kitiems čia nusipirkti automobilių.
Pirkome automobilį šioje aikštelėje, labai maloniai pabendravome, patarė-papasakojo apie eksploatacinias išlaidas ir t.t.Vienu žodžiu Šaunuoliai.
pirkome is ju automobili, kalbejo kad viskas gerai viskas veikia, jokiu uzsleptu defektu nera ir su pardaveju aptarem, kad jeigu kas blogai butu su automobiliu, be jokiu problemu galesime grazinti atgal, nes aikstuteje to auto nelabai ir galmejo isbandyt, bet parvykus namo, pasirode visi gedimai, purkstukai praleidzia dizelina, turbina isvis negyva, autopilotas neveikia, nors pries pirkima viskas sake veikia viskas tvarkinga, ten auto 1, 6 l, musu kuriomis mes vazinejam 2, 5l, sakau nelabai traukia, sako cia gi 1, 6l nenorek kad trauktu kai 2, 5l, patikejom, bet pasirodo a*******i juodi, na toliau pasakosiu, po dvieju dienu paskambinus jiems ir pasakius kokia situacija, jie apie joki grazinima net nenorejo girdet, na vos ne tiesiogiai pasiunte ir sako krepkites kur norit, jiems vienodai
Izulus ir akiplesa pardavejas. Is anksto, susiskambine ir pranese, kad atvyksime is Vilniaus pirkti konkrecio auto, jei ji tikrai tvarkinga ir be problemu.. Mums pasake, kad taip viskas su sia masina tvarkoje.. Kelis kartus paminejome, kad vaziuojame is Vilniaus.. Deja, atvyke, ponas pardavejas padave raktus ir pareiske, kad nezino, kur ta masina stovi, sedo prie kompiuterio.. Mol: man neidomu: rasite ar ne.. Tiek to, radome.. Taciau mirusi, neuzsivedanti.. Jau pikti grizome pas ponuli, manau kiekvienas piktas paliktu, po keliones atvykus ir radus neuzsivedanti auto.. Tai sis akiplesa, pasiule nusipirkti akumuliatoriu (papildomas biznis) atseit, jis nevaikscios ir visu automobiliu netikrins: ar uzsiveda! Ir dar: pasirodo mes vilnieciai VISI esame portugalai.... Tu, akiplesa, zinoma esi vienas is savininku, nes sitaip nesielgtum, sukaudamas..savo darbus organizuokis, kad spetum, bent jau viena masina pasiziureti, ar uzsiveda, kai zmones atvaziuoja is toliau!.. O portugalai, labai pagalvokite, ar verta vaziuoti i Kedainius i Respublikos g.3!
Skelbimo aprasyme ir is nuotrauku ledine auto. Atvykus apziureti net neveike art. Sviesos ir gabaritai. Kompresorius kond. Neveike, auto dauzta priekyje, keistas priek. stiklas, neveike galinis lango atidarymas, tepal nekeisti. Vairas turejo laisva eiga vertikaliai. Apacioj nemazai rudziu. Ir tt. Neverta prasideti!
Jau esame nusipirkę iš UAB RAMUDA trys automobilius ir nei vienu nesame nusivylę, tad patariu ir kitiems čia nusipirkti automobilių.Pas juos pagal kaina ir automobilio kokybė.
Labai nemaloniai bendrauja, gal cia tam kaime visi tokie. Masinos apgailetinos.
Pirkau automobilį
2016-10-08 14:33:31 IP 28p8d2ea
Pirkau automobilį iš jų. Vizualiai sutvarkyta, gražu, tvarkinga. Į servisą "neskatino" vežti. Po įsigijimo automobilio paaiškėjo daug defektų, tiek vizualinių (buvo užmaskuoti, laikinai uždažyti ir pan.), tiek programinių (atsuktas kilometražas, perrašyta ir defektuota kompiuterio atmintis (EEPROM) ir t.t.), tiek techninių (išpjautas katalizatorius, palikti įv. kiti defektai, neveikiančios oro pagalvės - atjungtas kompiuteris (dar reiks pažiūrėti ar pagalvės yra, bet labai dabar abejoju), neveikianti ABS sistema). Neieškojau dėvėto idealaus automobilio, tai buvau ne tiek išrankus ir pasiruošęs investuoti į remontą. Tačiau labai pikta, kad norėdami sutaupyti, prikiša rankas, kad "veiktų". Pvz. vietoj to, kad būtų sutvarkę ABS sistemą ir pakeitę ABS daviklį ar kitą detalę, jie sukarpė ABS laidus, paėmė nuo kito rato ir taip "apgavo" kompiuterį. Tai saugumas klientų jiems nerūpį, jei gali sau leisti tokius dalykus daryti. Tokius jų darbelius net atrasti nėra lengva, tenka investuoti daug laiko ir pinigų, kol randama tikra problema.
Teko pirkti automobilį iš šios įmonės. Automobilis, kurį pirkau buvo vizualiai gražus, išvalytas, nupoliruotas. Dirbo gražiai, Vienas kitas defektas buvo matomas, tačiau tai neatrodė kažkas reikšminga. Į servisą nelabai buvo linkę leisti vežti patikrinti. Daugmaž čia tvarkinga mašina ir ką aš ten pamatysiu. Kadangi automobilis buvo toks, kokio labai norėjome, tai buvome pasiryžę pirkti nekrate servise. Automobilius jie perka iš užsienio ir remontuoja. Ar meistrai per daug darbo turi, ar rankos kreivos, nežinia. Bet matėsi, kad buvo pavarų dėžė nuimta, tačiau kitos dalys pritvirtintos buvo tik dėl vaizdo, tai klebėjo, šlangos nepilnai prijungtos, purškė kurą. Kilometražas mano automobilio atsuktas. Nustatyta, kad nusukta buvo apie 80000 tūkts. km., vairas nudažytas, kėbulo defektai irgi tik dėl vaizdo uždažytos, kai kurios kitos detalės, daviliai, irgi lūžę, katalizatorius išpjautas ir nekokybiškai "pasendintas", spidometras pagadintas, ir etc. Įmonė stengiasi parduoti automobilius neformindama ant įmonės, paprašius išrašyti dokumentus įsigijimo ant įmonės, nurodoma didesnė automobilio kaina. Tad ne tik mokesčiai vengiami, bet jeigu paskambinsite dėl įsigyto automobilio, jus apšauks, kad jums nepardavė jie automobilio. Žinoma, teisiškai nėra sunku įrodyti, kad įsigytas automobilis iš jų ir taip jie sukčiavo. Tačiau retas kas eina į tuos teismus. Jeigu visgi nuspręsite įsigyti iš jų automobilį, tai patikrinkite viską ką tik įmanoma, nuvežkite į servisą (gal daugiau paspaudus ir leidžia), apžiūrėkite ten kėbulą išsamiai, dalis visas, prijunkite prie kompiuterio, kad būtų nustatytas tikslus kilometražas, ir tada, jeigu dar patinka automobilis, pirkite. Išsisaugokite skelbimus interneto, nes ištrina vos pardavę automobilį. Puikiai suprantu, kad automobilis ne naujas daiktas ir be defektų būti negali, tačiau viskam yra ribos. O kilometražas, mielai būčiau nupirkęs ir su 80 tūkst. km daugiau.
Niekam nepatariu pirkti automobilio is uab "Ramuda" kaip ir rase pirkeja, nesuprasi kas pardavejas, o kas pardavejo draugai... tvirtina kad parduoda gerus atomobilius, bet taip nera... nusipirke automobili uz ganetinai padoria kaina gavome dovanu kruva rupesciu... atvyke supratom kad teks keisti varikli... nuvare i autoservisa, mechanikas iskart pasake, kad variklis jau buvo luptas ir tvarkyta, nes varstai atsisuko tiesiog pirstais, o galva pasodinta ant kliju.. zodziu nusivyleme labai.. beje atkreikpkite demesi i ramudoje esanciu automobiliu rida... neitiketinai maza.. ar nebus tik atsukta
Gailiuos kad apsilankiau UAB'Ramuda', 2016, 06, 11d, atvaziavau iš Šakiu, patiko 3 auto, viena buciau nupirkus, bet darbuotoju elgesys buvo pasibjauretinas, sulaukiau tik patyciu, nesuprasi kas ten darbuotojai kas darbuotoju draugai, sedi sau atsipute 3 vyriskiai ir mergina, auto kuria nuziurejau, net neuzsikure, akumas nusedes, lauke lyja, buvo pasakyta patiems atsistumti kazkoky pakroveja ir susijungi laidus, pasijutau kaip kokiam AUTO LAUZYNE, GEDA JUMS'RAMUDA'esu labai jumis nusivylusi, kazkokia 'daunu kontora', 'debilu komanda'.Gaila sugaišto laiko, tikiuos, rimti pirkejai aplenks UAB''Ramuda'
Nepatariu iš čia pirkti automobilio, nes kaip ir prieš tai rašęs žmogus, tokia pati situacija, sakė automobilis nemuštas, grįžęs sveikas iš Vokietijos, o tik pradėjom tikrinti prietaisu kėbulą, pasimatė kad automobilis visas yra dažytas, pardavėjas tik rėkti pradėjo, kad jūs lietuviai nežinot ko norit.

Atvaziavom i kedainius is kito tolimo miesto apziuret, kaip uab ramuda tvirtino visiskai tvarkingo, be jokiu minusu, gero automobilio. Radom visai ne toki. Automobilis buvo dauztas tvarkytas ir su keliais nemazais defetais gal kuriu kiti ir nebutu pastebeje. Daugiau tikrai ieskodamas automobilio nesikreipsiu i sita nepatikima firma. Zmogus is sitos firmos bendraves buvo labai nemandagus, melavo i akis apie masina, o akivaizdziai parodzius defektus kazkur pradingo. Siulyciau labai atidziai patikrinti automobilius perkant is uab ramuda.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Nukentėję nuo gaisro Alytuje prašo atlyginti 45.500 Eur žalos
Nukentėję nuo gaisro Alytuje prašo atlyginti 45.500 Eur žalos 11-15 16:51
Nukentėję nuo padangų gaisro Alytuje ūkininkai, verslininkai, gaisrininkai bei kitos tarnybos jau paprašė valstybės kompensuoti 45.500 Eur žalos.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Keurig Dr Pepper 30,00 +1,69%
Cisco 44,91 -7,33%