Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prosta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prosta

Atsiliepimai apie Prosta, UAB

SunPower by Prosta
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Prosta, UAB

Saulius 2020-08-05 19:47:23
Sveiki p. A. Pavasari. Arba parašykime kitaip: sveiki mielas konkurente, kuris slepiasi po pavasario pavarde ir elektroninio pašto adresu keistu, t.y. kaliguladidysis@gmail.com :) Kodėl Kaligula? Kodėl ne Andrius koks? Nesinori tikru uvardu prisistatyti? Bet ne apie tai gi... Atsakysiu į jūsų nepagrįstas spėliones taip: UAB Prosta vykdo elektronikos dalių, Saulės jėgainių komplektujančių dalių ir kt. medžiagų bei įrangos tiekimą. Taip pat parduoda kokybiškiausias rinkoje sukomplektuotas saulės jėgaines bei siūlo saulės jėgainių įrengimo darbus iki rakto. Taip pat, UAB Prosta vykdo projektų valdymo veiklą. Todėl UAB Prosta kiekvienam projektui sprendžia, kiek ir kokių resursų reikės (tame tarpe ir subrangos pagrindais dirbančių įmonių resursų). Todėl visada galime pasiūlyti savo klientams pačius geriausius sprendimus ir geriausias įmanomas darbų, medžiagų ir įrangos kainas. Taip pat - kokybiškiausias ir profesionaliausias rinkoje esančias konsultacijų paslaugas bei saulės jėgainių įrengimo paslaugas. UAB Prosta veiklą vykdo skaidriai, visuomet išrašome sąskaitas bei darbų priėmimo-perdavimo aktus. Su įmonėmis sudarome sutartis. Todėl negali būti net kalbos apie nelegalų darbą. Atsakau ir į antrą jūsų pastabą: kadangi UAB Prosta dirba su klientu betarpiškai, todėl visą atsakomybę už atliktus darbus prisiima UAB Prosta. Skirtingai nuo kitų įmonių, dirbančių Lietuvos saulės energetikos sektoriuje, mes patys atsakome ir už įrangos garantijų suteikimą ir už tinkamą įrangos sumontavimą bei jėgainės pridavimą, ir paleidimą. Esame SunPower korporacijos oficialūs partneriai bei oficialūs Fronius serviso partneriai. Dirbame su didžiausiais Lietuvos tiekėjais bei elektros srityje veikiančiomis įmonėmis. Kasmet vis stiprėjame ir dėka tokių konkurentų, kurie mus visada stebi bei yra pasirengę "įkasti" - esame priversti nuolatos tobulėti ir todėl savo klientams siūlome vis inovatyvesnius sprendimus. Sekite mus ir toliau! Jūs padedate mums tobulėti ;)
Visiškai nesvarbu kas aš ir koks mano paštas, man Jūsų įmonės pavadinimas irgi keistas. Paprasčiausiai iš Jūsų paskutiniojo komentaro atrodo, kad idealūs esate. Taip, įmonei du metai 1darbuotojas, samdoma subranga montavimui, tikriausiai taip pat idealiausi montuotojai. Aš tikiu kad mokesčius mokat, bet kaip ir rašiau iš komentarų jausmas toks, kad ne vieno žmogaus UAB esate o AB :) Ir kaip Jūs galite PATS atsakyti už jėgainės sumontavimą, jeigu neturite kompetencijos. Įmonė neatestuota (tiesiog viskas idealiai), klausimas Jums: apie kokias garantijas Jūs kalbate, net ne savo vardu priduodate elektrines.
Tai gal pasiulyčiau Jums pradeti tobulėti nuo, reikėtų nekurti gražaus idealaus įvaizdžio, o įsidarbinti specialistus, tada atestuotis ir suteikinėti realias garantijas. Ištrinsiu aš savo postus, nesu iš tokių kuris kadžiojasi.:) Bet pikta, kad jau du metai o Jūsų tobulėjimo nesimato, :) ir dar siulyčiau prieš komentuojant gerai įsitikinti, ar esate teisus.:)
Živilė Čepulienė
2020-08-09 10:16:25 IP 2i24u86u
Laiku, greitai, kokybiškai atliktas darbas. Įmonė labai orientuota į klijento pageidavimus
Prosta kompetentingai pakonsultavo saulės jėgainės įrengimo klausimais, padėjo tvarkant paramos gavimo dokumentus. Kokybiškai sumontavo saulės elektrinę. Tikrai rekomenduoju, vyrai dirba kruopščiai ir sąžiningai!
Prosta profesionaliai ir proaktyviai konsultuodami lydėjo mane visą kelią nuo įrangos parinkimo rekomendacijų iki dokumentacijos sutvarkymo ir saulės elektrinės pridavimo. Darbų atlikimo kultūra ir kokybė - labai aukšto lygio.
Nuoširdžiai rekomenduoju Prostą visiems, kurie ieško kokybės ir aukštos darbų atlikimo kultūros rangovo saulės elektrinės įrengimui.
Nuoširdžiai rekomenduoju.
Informacija nuo pat pradžios buvo pateikiama laiku. Atsakyta į visus pateiktus organizacinius ir administravimo klausimus. Gavome labai naudingą pagalbą tvarkant dokumentaciją ir bendraujant su APVA, Ignitis ir ESO.
Vyrai dirba greitai, kruopščiai ir sąžiningai. Plokštės buvo ne tik sumontuotos, bet papildomai sutvirtintos stogo konstrukcijos. Pagarba už tokį sąmoningumą. Imponuoja paprastas ir nuoširdus bendravimas.
“UAB Prosta komanda įrengė 10 kW saulės jėgainę ant trijų skirtingų namo stogo šlaitų. Darbus atliko kokybiškai, greitai ir už tiek, kiek sutarta buvo. Viskas veikia puikiai. Rekomenduoju”
Vyrai šaunuoliai. Viską padarė profesonaliai, nereikėjo nieko rūpintis, tik reikėjo turėti noro įsirengti saulės elektrinę. Kadangi aš norėjau, tai jie konsultavo ir atliko visus biurokratinius reikalus, o po to tvarkingai ir laiku atliko visus darbus, padėjo sutvarkyti visus paramos gavimo klausimas. Ir kas svabiausia JI VEIKIA. Rinkitės UAB Prosta, o saulė jums padėkos, GARANTUOJU
Labai aiškiai ir suprantamai buvo suformuotas psiūlymas, geriausiai ataitinkantis ir pritaikytas konkrečiam objektui. Nekilo jokių abejonių dėl projekto eigos ir įgyvendinimo. UAB Prosta darbuotojai atliko, užsakytas paslaugas greitai ir kokybiškai, sutvarkė visus dokumentus, bei suteikė visą reikalingą ir išsamią informaciją. Rekomenduoju!
Užsisakėme 10kW SunPower Maxeon technologijos saulės jėgainę iš UAB Prosta. Buvome sužavėti, kaip greitai ir kokybiškai UAB Prosta darbuotojai atliko darbus, o taip pat - padėjo susitvarkyti su biurokratiniais iššūkiais bei paramos gavimu. Naudojamės savo nuosava saulės elektrine jau 3 mėnesius ir negalime atsidžiaugti. Tikrai rekomenduojame visiems!
Naudojantis UAB Prosta paslaugomis buvo viskas aišku ir suprantama, užsakytos paslaugos atliktos greitai ir kokybiškai. Įmonės darbuotojai taip pat buvo paslaugūs bei suteikė visą reikalingą ir išsamią informaciją

VR Electric
Elektrotechnikos dalys ir įranga

Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnika bei elektrotechnikos priedas - pagrindinė VR ELECTRIC, UAB veikla. ELEKTROTECHNIKA Jungikliai ir lizdai Buitiniai jungikliai ir lizdai VALENA VIKO by PANASONIC VILMA Pramoniniai jungikliai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35-7, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; apsaugos sistemos patalpoms; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
Littelfuse LT
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; gamyba.
„Littelfuse“ (NASDAQ:LFUS) yra amerikiečių kapitalo įmonė, kuri projektuoja ir gamina komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje – nuo kasdien naudojamų buitinės elektronikos prietaisų, iki modernių transporto priemonių ir gamybinės įrangos. Komponentų projektavimas Kaune Komponentų gamyba Kaune...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Flamanda
Elektros įrangos pasaulis

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB “FLAMANDA“– tai elektrotechnikos įrangos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Veiklos ir paslaugų aprašymas: - Elektros įranga. - Įrankiai elektrikams. - Elektros instaliavimo prekės. - Automatiniai jungikliai ABB, ETI, SCHNEIDER ELECTRIC, HAGER, FAEL, GENERAL ELECTRIC . - Skydeliai įvadui, paskirstymo...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Pradedamos rinkti paraiškos saulės elektrinėms įsirengti ir šildymo katilams keisti 09-21 13:31
Prasideda naujas paramos teikimo etapas gyventojams, norintiems įsirengti nedidelės galios (iki 10 kW) saulės elektrines arba jas įsigyti iš elektrinių parko, o taip pat seniems šildymo katilams...
Premjeras žada, kad nuo spalio nebevyks dalis masinių renginių
Premjeras žada, kad nuo spalio nebevyks dalis masinių renginių 09-21 13:28
Reaguojant į pastaruoju metu išaugusį koronaviruso protrūkį, nuo spalio ketinama nebeleisti rengti masinių renginių, tokių kaip miestų ar derliaus šventės, teigia premjeras Saulius Skvernelis.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?