Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Programuok, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Programuok

Atsiliepimai apie Programuok, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Programuok, UAB

Kaip niekada nieko nestudijavus, buvo tikrai smagi patirtis pasimokyt, net ir nuotoliniu būdu. Labiausiai paliko įspūdį dėstytojas Aurimas, kurio dėstymo metodika buvo labai sklandi bei programų koordinatorė Deimantė, kuri niekada nė vieno nepaliks bėdoje!
Labai geri SEO ir skaitmeninės rinkodaros kursai. Dėstytojas Tomas Dambrauskas savo srities profesionalas, puikiai mokantis perteikti žinias studentams. Sužavėjo dėstytojo atsidavimas darbui, nuoširdus noras net sudėtingus dalykus išaiškinti taip, kad suprastų visi, išsamūs atsakymai į kylančius klausimus bei atviras dalinimasis sukaupta patirtimi ir praktiniais patarimais. Kursai pranoko lūkesčius, tad drąsiai rekomenduoju!
Taip pat ačiū Indrei ir visai CodeAcademy komandai už profesionalumą, sklandų kursų organizavimą bei greitą reakciją į objektyvius studentų prašymus siekiant maksimalios kursų kokybės.
Biznieriai - nerekomenduoju. Mokytojai abejotinų gebėjimų, atrodo, lyg rasti pigiausi. Beletristika, be praktikos. Tikrai rinktis neverta.
Dovydas 2020-12-22 18:01:16
Labai dziaugiuosi baiges mokslas codeacademy. Petras nuostabus destytojas!
Sveiki, Dovyai,

džiaugiamės, kad esate patenkintas mūsų kursais bei perduodame linkėjimus dėstytojui Petrui. Sėkmės naujos karjeros kelyje!

Gabrielė 2020-11-27 23:52:56
Puiki mokymosi įstaiga norintiems pagilinti žinias ar net keisti darbo profilį. Donatas Bengardavičius savo srities profesionalas, mokantis ir gebantis puikiai perteikti žinias. Sėkmės visai komandai.
Laba diena, Gabriele,

džiaugiamės, kad esate patenkinta CodeAcademy Web Dizaino (UX/UI) kursais bei dėstytoju. Linkime sėkmės!

Iveta 2021-01-26 18:27:05
Julius Simutis nuostabus mokytojas besistengiantis ištraukti klausimus, kai juos nedrąsu užduoti. Jis užsivedęs padėti ir suteikti viziją idėjoms, kurių dar mokinys nežino kaip įgyvendinti. Žmogus kupinas kantrybės ir geros nuotaikos. Ačiū labai už pagalbą žengiant pirmus nedrąsius žingsnelius naujoje srityje!
Laba diena, Iveta,

džiaugiamės, kad esate patenkinta CodeAcademy kursais ir linkime sėkmės naujame karjeros kelyje!

Linkėjimai
Labas, Pauliau,

Visada stengiamės atsižvelgti į studentų gebėjimus. Jei grupė silpnesnė - į tai tikrai atsižvelgiamene, kartais net prailginame kurso trukmę be jokių pridėtinių mokesčių.
Būtume labai dėkingi, jei susisiektum su kurso koordinatoriumi ar tiesiog administracija ir konkrečiai papasakotum situaciją. Mums svarbu žinoti, kad galėtume padėti, o tam visada esame pasiruošę.

CodeAcademy komanda
Labai dziaugiuosi baiges mokslas codeacademy. Petras nuostabus destytojas!
Pliusas 2020-09-04 11:42:01
Asmeniskai man chebra mldc, tiek administracija tiek destytojas. O ar kursai verti pinigu galesiu pasakyti kai susirasiu darba :D
Labas,

Džiaugiamės, kad patirtį pas mus vertini teigiamai.

Dėl darbo paieškų - siūlome jungtis į mūsų Facebook grupę "CodeAcademy insider" joje dalinamės tiek praktikos, tiek darbo galimybėmis mūsų studentams.

Vitalijus 2020-09-08 16:35:43
Kaažinau, man tai normalūs tie kursai. Atlankiau SEO kursus dabar jau bendrauju su pirmaisiais klientais.
Sveikas, Vitalijau,

smagu girdėti, kad klientai jau domisi tavo kompetencijomis, kurias įgyjai pas mus!

Linkime sėkmės,
Liudvikas 2020-09-03 20:47:16
Sveiki. Pradedančiųjų kursus baigiau 07 27. Šiandien 09 03, jau eina 6 savaitė kaip įmonė nesugeba paruošti diplomų. Tai norėčiau sužinoti ko sulauksiu anksčiau... Kalėdų senelio ar diplomo?????
Sveikas, Liudvikai,

Su jumis turėjo susisieti programų koordinatorė.
Jūsų diplomas, jei jo negavote bei išlankėte paskaitas ir išlaikėte egzaminą - bus atsiųstas paštu.

StudentasNr2 2020-07-28 19:04:03
Nusivyliau mokymais ir mokytojais. Lankykite juos, jei negaila pinigu arba jeigu degate tuo mokslu ir jums reikia "paspirtuko" i uzpakali. O siaip firma normali, net kavos duoda nemokamai.
Laba diena, StudenteNr2,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą bei nuomonę. Norint suvaldyti Studentų lūkesčius bei nuomonę priklausomai nuo kursų/ studijų ilgumo renkame apklausas nuo 3 iki 6 kartų. Turime virš 25 skirtingų programų bei dvigubai tiek dėstytojų, taigi norėtume Jūsų paprašyti susisiekti bei plačiau aptarti Jūsų buvusius lūkesčius ir susidariusią situaciją, kad dėl Jūsų bei dėl būsimų Studentų galėtume tobulėti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Dėkojame, kad renkatės teisingai, renkatės CodeAcademy

CodeAcademy komanda+370 6 63 66 555, info@codeacademy.lt
Julius 2020-02-07 16:47:56
Neatsakingų vaiku grupė. Bandžiau išsinuomoti klasę susigundęs mažom kainom, bet pasirodo jie neturi leidimo pernuomoti patalpas. Jeigu nebūčiau pagalvojąs, kas yra faktinis patalpų savininkas, greičiausiai būčiau apvogtas.
Laba diena, Juliau,

Džiaugiamės, kad kreipėtės į mus dėl kompiuterių klasių nuomos. Prisidedame prie E-žaidimų bendruomenių, hakatonų Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, skatiname IT srities meetupus bei tokiems renginiams pagal galimybes suteikiame patalpas nemokamai. Jūsų užsakymui reikėjo Saulėtekio Mokslo Technologijų parko bendrųjų erdvių, kurias tiek Jūs asmeniškai besikreipdamas, tiek mes mėgindami Jums padėti, tarpininkavome. Apmaudu, kad gavus neigiamą atsakymą nusivylėte. Tačiau jeigu reikėtų pilnai įrengtų kompiuterių klasių, su galimais pagerinimais pagal Jūsų reikalavimus bei su prižiūrinčiu asmeniu, manau metų eigoje atrastume Jums laiko. Tuo pačiu tikėjomės, kad galėsime prijungti mūsų jaunuosius mokinius į Jūsų rengiamą turnyrą, taigi laukiame naujienų iš Jūsų.

Gražios Jums dienos bei bendradarbiaukime :)

Julius 2020-02-07 16:47:56
Laba diena, Juliau,

Gražios Jums dienos bei bendradarbiaukime :)

CodeAcademy komanda
Rekomenduoju- profesionalus kolektyvas, žmonės žino savo darbą ir siekia studentams suteikti geriausią patirtį studijuojant pasirinktą dalyką. Ačiū
Vienareikšmiškai rekomenduoju! Mokiausi “studijos 101” programoje ir galiu pasakyti, kad nesitikėjau tokio greito tubulėjimo ir tiek profesionaliai perteiktų žinių. Kainos ir kokybės santykis yra unikalus. Mokykloje dirbantys specialistai yra tikri savo srities profesionalai! Dėstytojai sugeba išaiškinti net visiškai “žaliems” grupeje esantiems žmonėms. Visa Akademijos valdymo strukūra dirba kaip vienas kumštis užtikrinant studento ateitį ! Smagu, kad studentas yra nepaliekamas likomo valiai po studijų - Toliau yra dirbama su cv, garantuota praktika ir didelė ir stipri pagalba ieškant darbo! Ačiū Visai CodeAcademy komandai už geriausias patirtis ir už galimybe būti tiokios šaunios ir stiprios bendruomenės dalimi! Dar kartą rekomenduoju! +
Ignas Front end kursas
2018-05-04 12:54:50 IP 5f4sobfi
Max 2018-04-13 22:39:51
Praejau 160 val kursus, pries tai mokiausi apie 4 men savarankiskai. Kazko naujo nesuzinojau, buvo pora geru patarimu.
Darbdavis net uz minimuma neima praktikantu, nors ir sakai kad LDB duoda subsidija 6 men. ir parodai savo sukurtus puslapius, kurie tikrai nera blogi.
"Galime Jums padėti, žengiant pirmus žingsnius IT srityje", - padeda su patarimais, kaip susikurti gera CV ir kaip sukurti profili Linke In'e.
Po kursu LDB reikalauja, kad per 2 savaites isidarbintu, arba atidarytume Individualia veikla arba sustostabdys musu socialini draudima (grazinti pinigus uz kursus nereikes pagal nauja istatyma).
Gaunant "diploma" pasake, kad ji galime parodyti arba draugam, arba tevam. Daugiau jis nieko vertas.
Tai pasvarstykite, ar tikrai verta rinktis situs kursus.
Del ldb reikalavimo susirasti darbo problemos dideles nera. As iskart po kursus atsidariau individualia veikla ir to uzteko. + beveik visos halturkes kur susiradau po darbo daryt reikejo su saskaitom.
lankau dizaino kursus. Destytojas labai labai daug prikolina. Dedu dideli pliusa jam!
CodeAcademy pasirinkau dėl įvairių kalbų apie vidinę įmonės kultūrą bei apie studijų kokybę. Užsirašiau į Front-End 1 lygio kursus, gavau programą, kurioje buvo informacija ką mokinsimės kursų metu, tačiau jau antrai savaitei bėgant pajutau, jog nelabai turiu ką veikti kursų metu, nes tai ką davė mokintis, buvau išmokusi savarankiškai, tačiau nuėjus į administraciją, pasikalbėjau, ir viso ko pasekoje, man buvo pasiūlyta pereiti į antrą lygį. Esu labai patenkinta antro lygio - studijų programa bei be galo esu patenkinta dėstytojo Kerniaus Matulio kompetencija
Code Academy 2018-04-13 21:53:05
Mūsų siūloma programa yra dviejų etapų:1. Vakariniai kursai 80 kontaktinių valandųarba1. LDB kursai 160 kontaktinių valandų. Šie kursai yra bendriniai bei susipažinimui su programavimu, gabus studentai susiranda ne vien praktikos, bet ir darbo vietas. Tačiau taip po 160 ar 80 valandų mokymosi, Jūs netampate specialistu kuris gaus gerokai aukštesni negu vidutini Lietuvos atlyginimą.2. Norint gauti darbo vieta vienose prestižiškiausių Lietuvos bei Pasaulio IT įmonių mūsų akademija po pradedančiųjų kursų Jums siūlo pažengusiųjų kursus, kurių metu Jūs gaunate realios praktikos bei pakankamai valandų tapti Jūsų pasirinkto kurso Junior specialistu. Akademija neatsižvelgia į tai Jūs dirbantis ar bedarbis. Code Academy vertina tik Jūsų mokymosi bei pasiekimų rezultatus ir gali finansuoti Jūsų studijas, nes tikime savo studentais bei esame garantuoti savo studijų lygiu. Galime Jums padėti, žengiant pirmus žingsnius IT srityje. Susisiekite.

Code Academy komanda+370 6 63 66 555, info@codeacademy.lt
Tai pasvarstykite, ar tikrai verta rinktis situs kursus.

Code Academy komanda+370 6 63 66 555, info@codeacademy.lt
Neeikite i LDB finansuojamus Front End finansavimo kursus. Kursu metu desto pagal W3 school programa. Po kursu praktikos surasti neimanoma. ES pinigu plovimas vienu zodziu.
Jūsų nuomonė mums labai svarbi. Visiems savo klientams darome grąžinimus pagal sutartį, jeigu įvyko klaida ar mūsų atstovaujančios buhalterinės apskaitos įmonės darbuotojai praleido Jūsų mokėjimą būtinai susisiekite su mumis +370 6 63 66 555, info@codeacademy.lt, buhalterija@codeacademy.lt

Code Academy komanda

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Prokuratūra ėmėsi galimos apsaugos priemonių vagystės tyrimo
Prokuratūra ėmėsi galimos apsaugos priemonių vagystės tyrimo 04-23 15:55
Generalinė prokuratūra penktadienį pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl maždaug 912.000 Eur vertės apsaugos priemonių trūkumo.
A. Navalnas nutraukia bado streiką
A. Navalnas nutraukia bado streiką 04-23 15:18
Kalinamas Rusijos opozicionierius Aleksejus Navalnas penktadienį paskelbė, kad nutraukia savo bado streiką, paskelbtą kovo 31 dieną, kuriuo reikalavo suteikti jam tinkamą medicininę pagalbą.
D. Zaveckas. Negailestinga statistika apie Statistikos departamentą
D. Zaveckas. Negailestinga statistika apie Statistikos departamentą 04-23 15:10
Įmonės Statistikos departamentui kasmet turi pateikti 20 ataskaitų (po keturias ketvirtines ir keturias metines). Šiuo metu Lietuvoje veikia 107.000 ūkio subjektų. 80% informacijos, kurią prašoma...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

AT&T 31,36 +4,15%
Oracle 74,87 -2,33%