Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Programuok, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Programuok

Atsiliepimai apie Programuok, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Programuok, UAB

Prasta mokymo kokybe tiems kas mokosi leciau, destytojai nera pedagogai ir visiskai neturi jokio paskaitu plano, bet ir dar galutinius diplomus spausdina su klaidom.
Lukas 2019-07-04 12:38:54
Vienareikšmiškai rekomenduoju! Mokiausi “studijos 101” programoje ir galiu pasakyti, kad nesitikėjau tokio greito tubulėjimo ir tiek profesionaliai perteiktų žinių. Kainos ir kokybės santykis yra unikalus. Mokykloje dirbantys specialistai yra tikri savo srities profesionalai! Dėstytojai sugeba išaiškinti net visiškai “žaliems” grupeje esantiems žmonėms. Visa Akademijos valdymo strukūra dirba kaip vienas kumštis užtikrinant studento ateitį ! Smagu, kad studentas yra nepaliekamas likomo valiai po studijų - Toliau yra dirbama su cv, garantuota praktika ir didelė ir stipri pagalba ieškant darbo! Ačiū Visai CodeAcademy komandai už geriausias patirtis ir už galimybe būti tiokios šaunios ir stiprios bendruomenės dalimi! Dar kartą rekomenduoju! +
Sveiki, kas buvo destytojai?
Ignas Front end kursas
2018-05-04 12:54:50 IP 5f4sobfi
Max 2018-04-13 22:39:51
Praejau 160 val kursus, pries tai mokiausi apie 4 men savarankiskai. Kazko naujo nesuzinojau, buvo pora geru patarimu.
Darbdavis net uz minimuma neima praktikantu, nors ir sakai kad LDB duoda subsidija 6 men. ir parodai savo sukurtus puslapius, kurie tikrai nera blogi.
"Galime Jums padėti, žengiant pirmus žingsnius IT srityje", - padeda su patarimais, kaip susikurti gera CV ir kaip sukurti profili Linke In'e.
Po kursu LDB reikalauja, kad per 2 savaites isidarbintu, arba atidarytume Individualia veikla arba sustostabdys musu socialini draudima (grazinti pinigus uz kursus nereikes pagal nauja istatyma).
Gaunant "diploma" pasake, kad ji galime parodyti arba draugam, arba tevam. Daugiau jis nieko vertas.
Tai pasvarstykite, ar tikrai verta rinktis situs kursus.
Del ldb reikalavimo susirasti darbo problemos dideles nera. As iskart po kursus atsidariau individualia veikla ir to uzteko. + beveik visos halturkes kur susiradau po darbo daryt reikejo su saskaitom.
lankau dizaino kursus. Destytojas labai labai daug prikolina. Dedu dideli pliusa jam!
CodeAcademy pasirinkau dėl įvairių kalbų apie vidinę įmonės kultūrą bei apie studijų kokybę. Užsirašiau į Front-End 1 lygio kursus, gavau programą, kurioje buvo informacija ką mokinsimės kursų metu, tačiau jau antrai savaitei bėgant pajutau, jog nelabai turiu ką veikti kursų metu, nes tai ką davė mokintis, buvau išmokusi savarankiškai, tačiau nuėjus į administraciją, pasikalbėjau, ir viso ko pasekoje, man buvo pasiūlyta pereiti į antrą lygį. Esu labai patenkinta antro lygio - studijų programa bei be galo esu patenkinta dėstytojo Kerniaus Matulio kompetencija
Code Academy 2018-04-13 21:53:05
Mūsų siūloma programa yra dviejų etapų:1. Vakariniai kursai 80 kontaktinių valandųarba1. LDB kursai 160 kontaktinių valandų. Šie kursai yra bendriniai bei susipažinimui su programavimu, gabus studentai susiranda ne vien praktikos, bet ir darbo vietas. Tačiau taip po 160 ar 80 valandų mokymosi, Jūs netampate specialistu kuris gaus gerokai aukštesni negu vidutini Lietuvos atlyginimą.2. Norint gauti darbo vieta vienose prestižiškiausių Lietuvos bei Pasaulio IT įmonių mūsų akademija po pradedančiųjų kursų Jums siūlo pažengusiųjų kursus, kurių metu Jūs gaunate realios praktikos bei pakankamai valandų tapti Jūsų pasirinkto kurso Junior specialistu. Akademija neatsižvelgia į tai Jūs dirbantis ar bedarbis. Code Academy vertina tik Jūsų mokymosi bei pasiekimų rezultatus ir gali finansuoti Jūsų studijas, nes tikime savo studentais bei esame garantuoti savo studijų lygiu. Galime Jums padėti, žengiant pirmus žingsnius IT srityje. Susisiekite.

Code Academy komanda+370 6 63 66 555, info@codeacademy.lt
Tai pasvarstykite, ar tikrai verta rinktis situs kursus.

Code Academy komanda+370 6 63 66 555, info@codeacademy.lt
Neeikite i LDB finansuojamus Front End finansavimo kursus. Kursu metu desto pagal W3 school programa. Po kursu praktikos surasti neimanoma. ES pinigu plovimas vienu zodziu.
Jūsų nuomonė mums labai svarbi. Visiems savo klientams darome grąžinimus pagal sutartį, jeigu įvyko klaida ar mūsų atstovaujančios buhalterinės apskaitos įmonės darbuotojai praleido Jūsų mokėjimą būtinai susisiekite su mumis +370 6 63 66 555, info@codeacademy.lt, buhalterija@codeacademy.lt

Code Academy komanda

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio (Gas interconnector Poland-Lithuania, GIPL) rangos darbų konkursą ir antruoju vertinimu laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos dujų perdavimo...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%