Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Programuok, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Programuok

Atsiliepimai apie Programuok, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Programuok, UAB

CodeAcademy
2022-06-03 13:45:03
Mantas Miliūnas 2022-05-16 13:30:35
Pabaigiau 160 valandų programinės įrangos testavimo studijas ir CodeAcademy dėka gavau net keturias galimybes dalyvauti pokalbiuose dėl darbo, vieną iš jų priėmiau. Pokalbiai vyko dar net studijoms nesibaigus! Neturėjau visai jokios patirties ar žinių testavimo srityje prieš studijas.
Studijos vyko nuotoliniu būdu ir buvo gana įdomios, rekomenduočiau išmėginti.
Studijas finansavo užimtumo tarnyba be jokių problemų.
Esu dėkingas dėstytojui ir visai CodeAcademy komandai!
Sveiki, Mantai!

Sveikiname sulaukus tiek pasiūlymų ir sėkmingai įsidarbinus! Džiaugiamės, galėję prisidėti prie šio karjeros pokyčio.
Sėkmės naujame karjeros etape!

Kitas studentas 2022-05-30 09:09:42
Nerekomenduoju.. Teigia kad reikia stipriai mokytis nes “mokslu” tempas didelis bet is tikro tai yra tiesiog betvarke, jokios mokymo strukturos, logikos, viskas padrika, kai kurie “destytojai” apie pati mokyma zalio supratimo neturi (moket programuot ir moket bent dali infomarcijos perteikt yra 2 skirtingi dalykai). Tikrai geda kursus organizuojanciai imonei del sito ju noro pasipinigauti ir klampinant zmones i skolas ir tiesiog veltui isleistus didelius pinigus ir laika, mainais duodant visiška šūda..
Sveiki!

Vertiname tiek turinio kokybę, tiek dėstytojo kompetenciją kiekvieno kurso metu atsižvelgiame į studentų pastebėjimus dėl kokybės studijų metu, jei tokių kreipimusi sulaukiame. Jei turite konkrečių komentarų dėl studijų kokybės ir dėstytojo - labai lauktume jūsų komentarų į [email protected]

Jonas 2022-05-11 16:56:52
Atsargiai, neapsigaukite. Code Academy jūs (ar kursų kokybė) nerūpite, jiems svarbiausia yra surinkti ilgai trunkančias grupes/kursus. Ypač tai aktualu tiems kurių "kompensuojami" europinių fondų ar yra "neformalus ugdymas", nes jei nuspresite nutraukti kursus dėl prastos kursų dėstymo kokybės, turėsite sumokėti pusė studijų kainos + už kiekvieną praeitą pamoką, kas bus keli tūkstančiai. Ir vartotojų teisės nepadės, nes tai nepatenka į jų jurisdikciją. Atiduos jūsų skolą anstoliams išmušinėjimui.
Taip kad gerai pagalvokite ar tikrai norite taip rizikuoti, nes pas juos yra loterija su dėstytojais ar gausite žmogų kuris dirba toj industrijoj ar gausite dėstytoją, kuris mokinsis kartu su jumis. Ir patys dėstytojai nekuria mokomos programos bet gauna ją iš code academy, ko pasekoje ji dažnai yra pasenusi ar padrikai nukopijuota iš knygos ir atmestinai išversta į lietuvių kalbą, pateikiama skaidrėse.
Mano kurse visi iki vieno studento buvo stipriai demoralizuoti code academy atmestinu elgesiu ir dėstytoju, po kurio dėstymo tik dar sunkiau pasidarydavo suprasti topiką. Visi jautėsi pakliuvę į code academy piniginius spastus: pinigus moki, bet po paskaitos verkti norisi nes supranti jog scam'ina tave ir nieko padaryti negali ir gėda linkedin'e prisirašyti jog baigei kursus codeacademy.
Sveiki, Jonai,

Dėkojame už Jūsų nuomonę ir apgailestaujame, dėl neigiamos patirties studijų metu. Mūsų kaip programavimo akademijos tikslas yra, kad studentai įgytų tam tikras kompetencijas, kurios leistų toliau studentams tobulėti norimoje kryptyje, kurios reikalingos daryti pirmuosius žingsnius darbo rinkoje. Kaip ir visur mokantis naujų dalykų daug priklauso ne tik nuo dėstytojo, programos, tačiau ir pačio studento indėlio, laiko skirto aktyviam mokymuisi. Mūsų komanda ir dėstytojai atviri klausimams, pasiūlymams, o iškilus neaiškumams, visuomet juos sprendžiame, jei tik jie būna išsakyti laiku.

IT sritis yra dinamiška. Tad net įsidarbinę nesiliausite mokytis, nuolatos ieškosite sprendimų, bet tai nereiškia, kad esate blogas specialistas. Natūralu, kad ir mūsų pateikiama medžiaga keičiasi. Ji yra nuolat papildoma ir ruošiama kvalifikuotiems specialistams - dėstytojams bendradarbiaujant. Jei informacija, kurią perduoda dėstytojas, yra iš senesnių šaltinių, tai galimai reiškia, jog ji vis dar aktuali dabartiniu metu. Džiaugiamės, kad studentai kelia dėstytojui klausimus, kurie galbūt nėra įtraukti į programą, nebuvo iki galo žinomi, tačiau susiję glaudžiai su tema, ir galima kartu su studentais diskutuoti ir kartu ieškoti sprendimų, kas yra dalis darbinio gyvenimo.

Liudnas studentas
2022-05-31 12:33:22 IP 28mcs4r8
Jonas 2022-05-11 16:56:52
Jonai, parašyk man [email protected], surasim būdų kaip susirašyti, nenoriu atskleisti tapatybės.
Su savo grupe jaučiamės taip pat ir tiesiog būtų įdomu pakalbėt.
mokymo kokybė TRAGIŠKA. Visas pastangas deda įspūdžiui sudaryti, o štai mokymams - 99, 9 priklauso nuo dėstytojo, kuriam pakliūsit, o dėstytojų VISADA trūksta, Net dėstytojui susirgus nei pakeičia, nei sustabdo mokymus.
Ypač paraginčiau atsargiai vertinti jų kursus atėjusiems iš biržos - galit įklimpt iki ausų ir išeit su tūkstantinėm skolom (nes jei programavimo nemokėjot ankščiau, tai su CodeAcademy jo tiiikrai neišmoksite).
Mantas Miliūnas
2022-05-16 13:30:35 IP 28mbu4rv
Studijos vyko nuotoliniu būdu ir buvo gana įdomios, rekomenduočiau išmėginti.
Studijas finansavo užimtumo tarnyba be jokių problemų.
Esu dėkingas dėstytojui ir visai CodeAcademy komandai!
studentas 2022-05-03 18:12:17
Studiju pabaiga nusikele daugiau nei du menesius, del vadinamos destytoju kaitos. Jokiu alternatyvu studentams del to, nes pagal programa niekas nepriklauso. Studiju koordinatores nesusitvarko su niekuo. NEREKOMENDUOJU
Sveiki!

Studentus informuojame, jog kursų pabaigos data gali būti nukeliama dėl dėstytojo kaitos kursų eigoje, kartais pasikeitimai neišvengiami. Koordinatoriai su komanda intensyviai dirba, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau ir dažnu atveju mokymai sėkmingai vyksta be pasikeitimų. Vykdome reguliarias apklausas, kad studentai turėtų erdvę pasisakyti apie kursus, bei kolektyvą, užtikrintumėme, kad jų lūkesčiai butu išgirsti ir išpildyti. Kas kart esant pokyčiams komunikuojame su studentais, informuojame apie pasikeitimus tvarkaraštyje. Apgailestaujame, kad patirtis kursų metu apkarto dėl nenumatytų pokyčių.

dar vienas tėvas 2022-02-25 22:54:05
Mano sūnus Evaldas 2022 m.sausio pradžioje bandė mokytis Code Academy (UAB Programuok) pradedančių Frontend kursuose.
Prieš kursus jis stengėsi sužinoti būtinus reikalavimus PC, interneto greičiui ir t.t, kurių kurso organizatoriai nesiteikė skelbti ar pranešti būsimam studentui.Dar buvo tartasi su Saulium, pagal jį, esamų parametrų turėtų užtekt.
Jau per pirmą paskaitą interneto greičio 5.2 Mbps, PC RAM 4 Gb, procesoriaus Intel Pentium Gold neužteko- strigo (vėlavo) vaizdas, garsas ėjo gerai.
Buvo išsityčiota iš sūnaus 2 metų senumo PC Lenovo, atsieit per senas, suprask, Lenovo- tai ubagų PC.
Esant tokiai padėčiai, buvo prašyta įrašyti paskaitą (as), kad vėliau būtų galimybė, vis dėlto, viską pamatyti ir išklausyti.
Nuoširdžiai ir labai profesonaliai jam padėjo CA technikas Rokas Šufinskas.
Buvo tikrintas PC, interneto greitis, galimybė palaisvinti RAM, jungtis prie Teams programos ne iš desktop, o tiesiai prie (iš) serverio ir t.t.
Pirmos paskaitos metu Deivydas Končius prastai aiškino, tyčiojosi iš silpnesnio ar lėtesnio studento, o klausimus užduoti (leidžiama) galima tik per paskaitą.
Tempas labai didelis, tik nesuprantama vardan ko.
Laukdamas antros paskaitos, mano sūnus tarėsi su interneto tiekėju dėl didesnio greičio, ieškojo galingesnio PC.
Deja, nespėjo, nes buvo išmestas iš kursų jau po pirmos pamokos, mat jie taip greitai sumanė. Tiesiog neleido toliau mokytis.
Sulaukėm gražiai suredaguoto e-mail iš CA, ir, jų manymu, jam (sūnui) trūksta kompiuterinio raštingumo žinių!?

Nors patys rašo:
„Mūsų vykdomi pradedančiųjų kursai yra skirti studentams, kurie nėra susidūrę su programavimu, arba susipažinę minimaliai. Tačiau, kad kursų metu pateikiama informacija būtų visiems naudinga ir įgytumėte žinių - reikalingos tam tikros kompiuterinio raštingumo žinios, kurių mūsų manymu Jums dar trūksta.“

Mano sūnus, kaip PC vartotojas, yra labai geras, bet su programavimu nebuvo susidūręs, todėl ir kreipėsi į Code Academy, kad išmokti šito.

Deja…Tik po jo išmetimo, CA teikėsi parašyti rekomendacijų, internetinių adresų savarankiškam pabandymui.
Nesuprantu, kodėl vietoj Teams nenaudojama Zoom programa, naudojanti mažiau RAM ir kitų PC parametrų.
Sunku suprasti, ką galima išmokti CA per tokį trumpą laiką, žinant, kad programuotojai universitete ruošiami net 4 metus.
Lenovo- buvęs IBM, turintis didžiulę ir ilgą patirtį kompiuterijos srityje, o CA labai toli iki jų.

Žmonės, taupykite pinigus, nervus ir boikotuokite šitą kontorą.
Mano sūnus, kaip PC vartotojas, yra labai geras, tada labai keista kad jis visiškai nesigaudo nei apie kompiuterių parametrus, nei apie interneto greičius ir t.t. Manau jūsų sūnui išties pirma reikia suvokt apie tai kaip dirba internetas, sužinoti daugiau apie pačius kompiuterius, jų paramtrus bei nustatymus ir ypač apie kompiuterių gamintojus ir tik tada eiti mokytis. Programavimi reikia 16gb ramų ir bent jau i5 procesoriaus, renkantis Lenovo ir tokiais parametrais gali kilti bėdų, antra jei tiekėjas jums duoda 5.2 megabaitų greitį bent kiek suprantantis apie tai žino jog tą sumą reikia dalinti iš šešių ir gausite tikrą greitį, jei prie viso šito dar pridėti prie to interneto telefonų ir kitų įrenginių skaičių dar dalinasi ir iš jų kiekio. Nepykit, pasidomėkit, pagilinkit žinias apie tai ir kitą kart pavyks visai kitaip.
dar vienas tėvas 2022-02-25 22:54:05

Žmonės, taupykite pinigus, nervus ir boikotuokite šitą kontorą.
Sveiki! Dėkojame už Jūsų atsiliepimą bei nuomonę ir apgailestaujame, kad kursų startas nepateisino Jūsų sūnaus lūkesčių.

Organizuojamų kursų paskaitas stebime ir vertiname dėstytojo darbą su grupėmis. Esame griežtai prieš patyčias ir jos negali būti toleruojamos. Taip pat laikomės pagarbos bei taktiškumo bendraujant tiek viduje, tieks su studentais, to paties tikimės ir iš jų. Sausio mėnesį su Evaldu bendravome ir iškart po paskaitos, ir praėjus kelioms dienoms po pirmosios paskaitos, kai jau buvo galimybė ir peržiūrėti paskaitos įrašą ir pasivyti. Minimos Front-End paskaitos vyksta grupėse, kur dėstytojo dėmesys yra paskirstomas tolygiai visiems kurso studentams ir juose mokoma dalyko, negalime skirti laiko mokyti elementarių kompiuterio funkcijų, komandų. Todėl, kaip minėjote, atsižvelgdami ir į tai, kad informacija pasisavinama lėčiau, bei į daugumos studentų susirūpinimą dėl sklandžios paskaitų eigos ir programos išpildymo, pateikėme rekomendacijų savarankiškam darbui, pasimokyti šiek tiek ir pačio programavimo, programavimo logikos, kad studentas pas mus grįžtų su sekančiomis grupėmis, labiau pasiruošęs abipusiai pagarbiam komandiniam darbui paskaitų metu.

Linkėdami sėkmės profesiniame tobulėjime,
dar vienas tėvas
2022-02-25 22:54:05 IP 2g449jno

Tevas 2021-10-04 12:33:22
Atsargiai pries pasirasinedami sutartis su sia imone jeigu einate mokytis per uzimtumo tarnyba. Uzimtumo tarnyboje sie ir kiti kursai yra reklamuojami kaip nemokami, taciau nuejus pasirasyti sutarti su codeacademy bus ibrukti papildomi mokymai ant virsaus, kurie pagal sia imone yra privalomi, kitaip sutartis nebus pasirasyta, jeigu jus sutinkate su ta salyga mokesite gan nemazus pinigus (~1000eur.) uz ta papildoma moksla. Patys kursai, kaip ir kiti minejo yra skubinami, visa programos medziaga (kuri yra aprasyta ju tinklalapyje) neisaiskinama.
Sveiki!

Vertiname Jūsų atsiliepimą ir išsakytą nuomonę. Tik dalis CodeAcademy studijų yra finansuojamos ir studentui jos yra nemokamos. Su šią informacija klientą supažindiname pasirašant sutartį. Visada stengiamės pasiūlyti studentui programą, kuri atitiktų studento poreikį ir gebėjimus. Kiekvienos studijos turi numatytą studijų trukmę, todėl stengiamės palaikyti optimalų tempą, kad gautumėte reikalingus įgūdžius tam, kad po studijų sėkmingai įsidarbintumėte.

Narė 2021-09-17 11:51:41
Patariu labai atidžiai pasiskaityti apie įmonę. Studijų programos/a neatitinka nurodyto lygio, prieš pasirašant sutartį apibūdina viską labai gražiai, o po to dar ir pinigų išsireikalauja didelėmis sumomis. Ne pirmam žmogui susidaro nuomonė, kad įmonė daugiau nori pasipelnyti nei išmokyti.
Sveiki!

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą bei nuomonę. Visada stengiamės atsižvelgti į studentų gebėjimus.
Būtume labai dėkingi, jei susisiektum su administracija ir konkrečiai papasakotumėte situaciją. Mums svarbu žinoti, kad galėtume padėti, o tam visada esame pasiruošę.

Evelina,

Atsiliepimus rašo mūsų studentai, jų paprašome tą padaryti po kiekvieno kurso pabaigos. Jais taip pat dalinamės socialinėse medijose, kur mūsų studentai patys mato savo nuotraukas prie jų komentarų.

Jei galite patikslinti apie kokią informaciją kalbate - būtume labai dėkingi.
Jei turite konkrečią žinutę, kodėl nerekomenduotumėte mūsų kitiems - taip pat norėtume išgirsti, ypač jei studijavote pas mus.
Lauksime žinių - [email protected]

CodeAcademy komanda
Nuosirdziai rekomenduoju UX/UI kursus ????Paskaitas vede Edita, kuri yra nuostabi mentore! Visoms paskaitoms pasiruosta puikiai, medziagos perteikimas bei praktines uzduotys labai idomios. Aciu!
Baigiau frontend pažengusiųjų studijas vakarais ir norėčiau padėkoti dėstytojui Ernestui Rutkauskui. Kursų metu daugiausiai dirbome su juo ir didelį įspudūdį paliko jo profesionalumas, gebėjimas pateikti informaciją supranatamai ir pagalba ne tik paskaitų metu. Bendrai kursus (bent jau frontend) vertinu tikrai gerai, išmokau tikrai daug. Kogero didžiausia nauda yra dėstytojų patirtis ir praktiniai patarimai. Rekomenduoju.
Noriu padėkoti CodeAcademy komandai už JAVA mokymus pažengusiems. Kursuose dėstė kompetetingi savo srities specialistai, kurie dalinosi ne tik programavimo žiniomis, bet ir realia patirtimi: Pavel Vrublevskij,
Mindaugas Karpinskas, Dimitrij Jadzel, Andrius Baltrūnas ir Tadas Simonavičius.
Nors kursų pradžia buvo lėta (dėl per lengvo stojančiųjų testo), viskas vyko ~ pagal programą, o vėliau teko ir gerokai pasitempti. Rezultate - daug išmokau, kursų kokybė pateisino lūkesčius, o tai, kuo tapo grupė naujokų yra WOW!
Ačiū!
Vitalijus R. 2021-07-01 13:16:16
Nuoširdus dėkui, testavimo mokytojui Mantui. Medžiagai buvo aiškiai išdėstyta ir medžiagos mokymuisi ir ateičiai buvo duota pakankamai. Dėstytojas tikras savo srities profesionalas mėgstantis ką daro ir mokantis iš širdies, negailintis ir papildomo savo laiko, kad tik viską išsiaiškinti. Kai mokai iš širdies tai ir studentai nori dar labiau mokintis ir įsisavinti žinias.

Vitalijus R.
Ačiū, Vitalijau, sveikiname sėkmingai baigus kursus!

Eglė 2021-06-06 19:44:10
Pabaigiau pradedančiųjų kursus. Norėčiau pagirti dėstytoją Kirilą, kuris išdėstė full-stack programavimo pagrindus. Medžiaga dėstyta visai žaliems, o galbūt ir būsimiems programuotojams, tad ačiū už kantrybę! Užduotys skiriamos tokios, jog skatintų savarankiškumo, patį mąstyti, ir ieškoti reikiamos informacijos. Rekomenduoju :) !
Egle, džiaugiamės Jūsų teigiamomis patirtimis ir naujai įgytomis žiniomis!

Arijus Vaitkevičius 2021-06-01 11:18:54
Dėstytojas Donatas Noreika, nuostabus programavimo mokytojas. Esu dėkingas už žinias ir įdomų laiką mokantis.
Dėkojame už gražius žodžius, o pagyrimus perduosime dėstytojui Donatui!

Zita 2021-05-26 11:11:54
Noriu padėkoti dėstytojui Kirilui, kuris visad randa laiko atsakyti į klausimus. Visad puikiai paaiškina dėstomą medžiagą ir suteikia naudingos papildomos informacijos. Man pradedančiųjų kursai labai patiko, buvo labai išsamūs, gavau daug naudingų žinių, daug motyvacijos nenuleisti rankų kai nepasiseka ir tada pasiseks. Džiugino malonus ir draugiškas Kolektyvas.
Nuoširdžiausias AČIŪ Kirilui ir CodeAcademy!
Džiaugiamės Jūsų puikia patirtimi CodeAcademy!

Oksana Valionienė 2021-05-10 09:59:50
Noriu padėkoti dėstytojui Donatui Noreikai ir Code Academy mokyklai už suteiktas žinias. Kursai buvo parengti profesionaliai, davė daug naudos. Ketinu toliau mokytis programavimo pas Jus.

Oksana Valionienė
Ačiū, Oksana, lauksime Jūsų pažengusių studijose!

Benas 2021-04-01 13:48:33
Kaip niekada nieko nestudijavus, buvo tikrai smagi patirtis pasimokyt, net ir nuotoliniu būdu. Labiausiai paliko įspūdį dėstytojas Aurimas, kurio dėstymo metodika buvo labai sklandi bei programų koordinatorė Deimantė, kuri niekada nė vieno nepaliks bėdoje!
Dėkojame, Benai!

Santa 2021-03-06 13:09:06
Labai geri SEO ir skaitmeninės rinkodaros kursai. Dėstytojas Tomas Dambrauskas savo srities profesionalas, puikiai mokantis perteikti žinias studentams. Sužavėjo dėstytojo atsidavimas darbui, nuoširdus noras net sudėtingus dalykus išaiškinti taip, kad suprastų visi, išsamūs atsakymai į kylančius klausimus bei atviras dalinimasis sukaupta patirtimi ir praktiniais patarimais. Kursai pranoko lūkesčius, tad drąsiai rekomenduoju!
Taip pat ačiū Indrei ir visai CodeAcademy komandai už profesionalumą, sklandų kursų organizavimą bei greitą reakciją į objektyvius studentų prašymus siekiant maksimalios kursų kokybės.
Santa,

dėkojame už pagyrimus o dėstytojui Tomui perduosime linkėjimus!

Artur 2021-07-02 12:56:02
a*******i, net nesugeba normalei pažiūrėti ar gauna apmokėjimus už mokslus ar ne. Laiku viską sumoki, tačiau dar lieki skolingas. Dėl mokslo kokybės išvis geriau patylėsiu. Nerekomenduoju. Pinigų ir laiko švaistymas.
Artur,

Visų studentų apmokėjimai už studijas tikrinami periodiškai, jei iki tam tikros daros pavedimo buhalterija nemato - siunčiame studentams priminimą. Atsiprašome, jei gavoei priminimą ir jau buvote susimokėjęs.

Vertiname tiek turinio kokybę, tiek dėstytojo kompetenciją kiekvieno kurso metu - beveik visi kursai siekia 9 iš 10 įvertinimus. Jei turite konkrečių komentarų dėl studijų kokybės ir dėstytojo - labai lauktume jūsų komentarų į [email protected]

Julija 2021-07-04 18:28:39
Lankiau front-end pažengusiųjų studijas. Pati kursų programa yra netolygiai sudėliota, kai kurioms temoms skirta labai mažai laiko, daug esminių dalykų paliekama užnugaryje. Kursų metu orientuojamasi į greitį, nors ir skatinamas kūrybiškumas ir mąstymas, daug laiko reikia skirti savarankiškam mokymuisi (jeigu dirbate ir programavimas yra nauja sritis, įvertinkite savo galimybes). Prieš pat temos testą einama nauja potemė. Šio kurso dėstytojai yra savo srities profesionalai, tačiau nėra pedagogai. Kadangi atrankos testas neadekvačiai lengvas, į kursą patenka skirtingo lygio mokiniai, todėl formuojasi atotrūkis, ypač komandinių darbų metu. Žiūrint iš šalies, pažengusieji atrodo sužinoję tik smulkmenas, o sunkiau besisekantiems neužtenka kursų medžiagos. Kitas minusas - nesusikalbėjimas tarp administracijos ir dėstytojų, dėl kurio programos baigimas nukeliamas trims savaitėms. Apibendrinant kursai tikrai neverti tokių pinigų, internete galima rasti žymiai pigesnių ir detaliau sudėliotų mokymų, kuriuos parengė daugiametę patirtį turintys programuotojai ir išgryninę metodiką.
Julija,

Tiems, kurie mokosi kiek lėčiau - turime pradedančiųjų kursus. Visada juos rekomenduojame tiems, kurie dar neturi bazinių IT žinių. Visada stengiamės sudėlioti grupes taip, kad studentai būtų panašaus lygio, tačiau mokymosi progresas priklauso nuo kiekvieno studento, kad ir kaip stengiamės derintis su dėstytoju dėl kiekvieno studento progreso - judame vidutiniu grupės greičiu.

Atsiprašome dėl nukelto programos laiko. Kartais tai atsitinka dėl atkritusių studentų, kartais dėl dėstytojų užimtumo.

Jei turite konkrečių pasiūlymų/komentarų dėl mokymų metodikos - labai lauktume žinių - [email protected]

Nepatenkintas 2021-07-08 10:35:44
Tikrai nerekomenduoju, jeigu mokotes uz savo pinigus tai internete galima kokybiskines informacijos rasti uz geresnius pinigus. Mano atveju destytojas tikrai nebuvo pasiruoses mokyti, gal jis ir geras specialistas bet mokytojas tikrai ne.

Kas eina per uzimtumo tarnyba bukite atidus, privers pasirasyti papildoma sutarti karkaso mokymams, po to sutarties neimanoma nutraukti jei net nuspresite nesimokyti toliau, o po pagrindiniu mokymu tikrai nenoresite toliau mokytis ir moketi papildomai.

Visi mūsų dėstytojai - praktikuojantys specialistai. Visus juos ruošiame mokyti ir apmokome dėstytojų akademijoje. Būtume dėkingi, jei parašytumėte mums į [email protected] savo grįžtamąjį ryšį - kuris konkrečiai dėstytojas jums netiko ir kur galėtume patobulėti.

Vitalijus R.
Arijus Vaitkevičius
2021-06-01 11:18:54 IP 66ikafg2
Nuoširdžiausias AČIŪ Kirilui ir CodeAcademy!
2021-05-10 09:59:50 IP 2eehh9nj

Oksana Valionienė
Biznieriai - nerekomenduoju. Mokytojai abejotinų gebėjimų, atrodo, lyg rasti pigiausi. Beletristika, be praktikos. Tikrai rinktis neverta.
Dovydas 2020-12-22 18:01:16
Labai dziaugiuosi baiges mokslas codeacademy. Petras nuostabus destytojas!
Sveiki, Dovyai,

džiaugiamės, kad esate patenkintas mūsų kursais bei perduodame linkėjimus dėstytojui Petrui. Sėkmės naujos karjeros kelyje!

Gabrielė 2020-11-27 23:52:56
Puiki mokymosi įstaiga norintiems pagilinti žinias ar net keisti darbo profilį. Donatas Bengardavičius savo srities profesionalas, mokantis ir gebantis puikiai perteikti žinias. Sėkmės visai komandai.
Laba diena, Gabriele,

džiaugiamės, kad esate patenkinta CodeAcademy Web Dizaino (UX/UI) kursais bei dėstytoju. Linkime sėkmės!

Iveta 2021-01-26 18:27:05
Julius Simutis nuostabus mokytojas besistengiantis ištraukti klausimus, kai juos nedrąsu užduoti. Jis užsivedęs padėti ir suteikti viziją idėjoms, kurių dar mokinys nežino kaip įgyvendinti. Žmogus kupinas kantrybės ir geros nuotaikos. Ačiū labai už pagalbą žengiant pirmus nedrąsius žingsnelius naujoje srityje!
Laba diena, Iveta,

džiaugiamės, kad esate patenkinta CodeAcademy kursais ir linkime sėkmės naujame karjeros kelyje!

Labas, Pauliau,

Visada stengiamės atsižvelgti į studentų gebėjimus. Jei grupė silpnesnė - į tai tikrai atsižvelgiamene, kartais net prailginame kurso trukmę be jokių pridėtinių mokesčių.
Būtume labai dėkingi, jei susisiektum su kurso koordinatoriumi ar tiesiog administracija ir konkrečiai papasakotum situaciją. Mums svarbu žinoti, kad galėtume padėti, o tam visada esame pasiruošę.

CodeAcademy komanda
Labai dziaugiuosi baiges mokslas codeacademy. Petras nuostabus destytojas!
Pliusas 2020-09-04 11:42:01
Asmeniskai man chebra mldc, tiek administracija tiek destytojas. O ar kursai verti pinigu galesiu pasakyti kai susirasiu darba :D
Labas,

Džiaugiamės, kad patirtį pas mus vertini teigiamai.

Dėl darbo paieškų - siūlome jungtis į mūsų Facebook grupę "CodeAcademy insider" joje dalinamės tiek praktikos, tiek darbo galimybėmis mūsų studentams.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
iLotus
ZWCAD

Adresas: Lukiškių g. 3-406, LT-02161 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; eksportas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; mokymo kursai; projektavimas; statyba.
Kompanija Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos, apskaitos kursai

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB"Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%