Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Procar LT, UAB

Patikimi automobilių brokeriai
Parašyk savo nuomonę apie Procar LT, UAB

Aurelija Urbonienė
2022-06-06 15:59:16
Pačios geriausios ir išskirtinės rekomendacijos pardavimų vadovui Gediminui Vaicekauskui. Rašau iš patirties, perkant automobilį iš šios įmonės. Gediminas yra savo srities profesionalas, klientui skiriantis maksimalų dėmesį, operatyviai atsakantis į klausimus, profesionaliai sprendžiantis problemas, klientui nepaliekantis jokio neaiškumo. Pagal savo bendravimo lygį, tai yra išskirtinai dėmesingas klientui. Visi klausimai susiję su automobilio pirkimu ir registracija buvo nuosekliai sudėlioti, o tai reiškia, kad klientui suteikta visapusiška pagalba. Ačiū Gediminui už bendravimą ir gerą automobilį, nes be jo puikaus aptarnavimo, nebūtume įsigiję automobilio. Rekomenduoju Gediminą ir jo komandą ir gausite visapusišką informaciją/pagalbą norėdami įsigyti automobilį.
Brokeris Gediminas Vaicekauskas yra žmogus, kuris tikrai išmano savo darbą. Jo išskirtiniai bruožai: aukšto lygio profesionalumas, atidumas, gebėjimas surasti geriausią variantą, kuris tiks klientui, kantrybė ir mandagumas. Jis visada pasiruošęs atsakyti į kliento klausimus, paaiškina situaciją iki smulkmenų. Be to, šiltas, žmogiškas bendravimas sudaro labai gerą įspūdį ir, esant reikalui, nuramina. Jis padeda orientuotis automobilio pirkimo-pardavimo procese, dalykiškai ir greitai organizuoja reikalingus suistikimus, yra atsakingas ir tikslus. Akivaizdu, kad tai yra ne tik jo profesija, bet ir gyvenimo būdas. Tiems žmonėms, kurie nori pirkti ar parduoti automobilį - nuoširdžiai rekomenduoju šį nuostabų savo srities specialistą!
Dėkui “ Procar “ pardavimų vadovui už labai profesionaliai atliktą automobilio pardavimą
Buvo reikalinga parduoti asmeninį automobilį, sutvarkyti prieš parduodant nubrauktą bamperį, padaryti profesionalias foto, nustatyti teisingą kainą, sudėti skelbimus į populiariausius portalus, todėl užsakinėjau paslaugą, kad UAB Procar LT viskuo pasirūpintų. UAB Procar LT visą šį darbą atliko kokybiškai nuo A iki Z, operatyviai viską sutvarkė ir gan greitai automobilis buvo parduotas. Tikrai rekomenduoju naudotis jų paslaugomis!
Afigiena kompanija. Ant vartų parašytas darbo laikas, bet, o kam jo laikytis? 10:00 šeštadienį vartai uždaryti, ragelio niekas nekelia. Prie vartų 5 žmonės laukia. Nu ok, galvoju atvažiuosiu po pietų, nes dirba iki 15:00. 14:00 h ta pati istorija, stovi keletas žmonių, vartai uždaryti, o telefonu tiesiog pasako, kad aš jau išvažiavau. Puiki klientų pagarba.
Dėkoju Martynui ir visai jo komandai už puikų darbą, operatyviai padėjo isigyti automobilį, aiškiai išdėstė visas proceso detales, išsprenė labai greitai iškylusias menkas problemas, superinis darbas. Sekmės jums.
Labai ačiū už tokį greitą ir puikų mašinos pardavimą. Labai rekomenduoju bendradarbiauti su Karoliu Bučinsku, puikus savo srities specialistas. Mašiną pardavė per kelias dienas. Ačiū!
Dėkoju Martynui ir visai jo komandai už puikų darbą parduodant mano automobilį! Pati bandžiau keletą mėnesių parduoti automobilį nesėkmingai, o štai Procar LT tai padarė per keletą savaičių. Manau atsakomybė, atvirumas, pagarba klientui ir jo poreikiams yra pagrindiniai faktoriai lemiantys šios įmonės sėkmę. Linkiu ir toliau laikytis žmoniškumo principų, gero kelio, Procar LT!!
Dekingi parduodand auto, greitai, profesionaliai ir sazinigai! Atskira padeka @nerijus andrulevicius
1000% rekomenduoju!
Visada būna pirmas kartas. Taip nutiko ir man perkant automobilį lizingo būdu ir dar nuotoliniu.Pati gyvenu Palangoje, automobilis buvo Vilniuje. Daug dalykų reikėjo atlikti vienai, sėdint prie kompiuterio. Esu dėkinga brokeriui Tadui Rasiukui.
Dėkinga už jo kantrybę, už visas pastangas man paaiškinti ir padėti, už malonų bendravimą. Visas darbas buvo atliktas labai profesionaliai.Ačiū:)
Esu labai dėkinga, kad yra tokios įmonės kurios suteikia garantiją nusipirkti gerą ir prižiūrėtą automobilį! Ieškojau naujo automobilio ir labai džiaugiuosi kad tą automobilį radau būtent pas Jūs!
Su pasitikėjimu ir lengva ranka įsigijau!
Ačiū už pagalbą, malonų bendravimą ir visą išsamią informaciją! Sėkmės Jums! Būtinai rekomenduosiu draugams ir pažįstamiems!
Nesenai teko susidurti su nauja patirtimi - automobilio įsigijimu. Ir galiu pasakyti, kad tai tikrai nelengvas iššūkis, kurio pagrindas yra radimas žmonių, dirbančių šioje sferoje, kurie su tavimi kalbėtų kaip su žmogumi, net jei ir nieko nenurauki apie mašinas. Po daugelio pokalbių kurie dažniausiai skambėdavo "nu tai gera mašina gi", buvo labai smagu pabendrauti kartu su Gediminu, kuris padėjo visame procese nuo A iki Z. Tikrai rekomenduoju, ir kai ateis laikas keisti mašiną, žinau kur važiuosiu.
Galiu tik pagirti - puiki komanda, greitais ir kokybiškas darbas. Automobilio pirkimas buvo sklandus, pasirūpinta automobilio registracija, aiškia informacija ir patarimais. Likau nustebintas ir greičiu ir paslaugumu. Viršijo lūkesčius :) Ačiū Nerijui Andrulevičiui - už nuo.. iki.. bendradarbiavimą, kurio dėka dabar jau sėkmingai važinėju įsigytu automobiliu :) Tikrai rekomenduoju kiekvienam!
Gera komanda. Aptarnavo ir per išeigines, ir po darbo - prisitaikė prie kliento. Dirba puikiai, ačiū jiems.
Patiko bendradarbiauti su šios įmonės specialistai, operatyviai pardavė mano automobilį, aiškiai išdėstė visas proceso detales!
Puiki komanda, lankstus požiūris į klientą tiek perkant, tiek ir parduodant automobilį. Ačiū jums! Tikrai buvo malonu bendradarbiauti. Rekomenduoju ir kitiems.
Noriu padėkoti Gediminui Vaicekauskiui už aukšto lygio profesionalumą įsigyjant automobilį. Puikiai atliktos paslaugos, išamiai pateiktos visos informacijos apie automobilio istoriją, jokių paslėptų defektų. Labai rekomenduoju.
Konkretus pardavėjas, pasiūlo, paaiškina, pasirašėm sutartį, pardavė greitai;))
Automobilio pardavimas buvo greitas ir patogus, aptarnavimas orientuotas į klientą. Rekomenduoju!
Greitai ir profesionaliai suteiktos paslaugos, automobilis parduotas už norimą kainą, puikus aptarnavimas!
Aš esu žiauriai patenkintas įmonės paslaugomis. Puiki kordinacija, greitai parduotas ir už aukštą kainą automobilis. 10/10.
Greitai ir efektyviai

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%