Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Praba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Praba

Atsiliepimai apie Praba, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Praba, UAB

Teko susidurti su šia įmone ir esu labai nusivylęs, kad tokie asmenys prisiima atsakomybę daryti tokius darbus. Šiaulių mieste, Tilžės gatvėje atnešiau savo auksinę grandinėlę sutvarkyti, nes buvo ištempta šuns ir vos neišsinėrė. Apsisaugodamas patikėjau šiai įmonei ją sutvarkyti, kad nepamesčiau, o gavosi taip, kad po remonto antrą dieną jau ją pamečiau. Siūlyčiau asmenims, kurie nori būtent šioje vietoje tvarkytis savo papuošalus tikrai jiems jų nepatikėti, nes praradau sau brangų daiktą, dovaną. Blogai užsisegti tikrai faktas yra atmestinas, o sutapimų tokių nelabai būna, nes nešiojau
4 metus:)
Esu labai nusivylusi šia įmone. Pirkau dovanų auksinius auskarus už 130€, jie siuntą išsiuntė su Dpd, o atėjusi dėžutė buvo išplėšta, užklijuota Dpd lipnia juosta ir viduje visiškai tuščia, be auskarų, be sąskaitos. Jie parašė pretenziją į Dpd, tie atmetė pretenziją, motyvuodami, kad siunta priimta be jokios žymos apie siuntos broką. Tačiau kas galėjo žinoti, kad dėžė bus tuščia, o ne tiesiog transportavimo metu suspausta. Čia žinoma šlykščiai apsivogė Dpd darbuotojai, bet normalus ir suprantingas pardavėjas kompensuotų išlaidas savo klientui arba leistų rinktis naują prekę ir toliau pats kariautų su vežėju dėl kompensacijos. Juo labiau kai yra nuotraukos kaip atrodė atėjusi siunta.
Pirkau auskarus, vieno užsegimas praktiškai nesilaiko. Dar nepradėjus nešiot, reikia ieškoti meistro pagalbos. Nusivyliau.
2019 spalio mėn.pirkau žiedą su briliantu Šiaulių Akropolio salelėje.Žiedą mažino Prabos meistrai.Po kelių mėn. žiedui iškritus iš rankų, iš žiedo iškrito akmuo.Gerai, kad tai ivyko mano akyse ir mačiau, kur nukrito akmuo.Už žiedĄ su briliantu buvo sumokėta nemaža suma.Nešiau pas kitą juvelyrą įdėti atgal akmenį, juvelyras patikino, kad tai nekokybiško mažinimo pasekmė.Kreipiausi įpardavėją, atšovė, kad aš nebūčiau tiek laiko išnešiojusi, alia būtųiškart iškritę, jei būtų toks brokas.Kad realybėje visdelto išnešiojau, pardavėjos netikėjo.Pareiškė, kad su nusiskundimais atėjau "ne tuo adresu" ir bandė įduoti "gerą adresą".Neėmiau, iš kur pirkau, ten ir kreipiausi, dar kažkokio teisingo adreso paieškomis neturiu laiko užsiimti.Meistrai turėtų atsakingiau dirbti, nes tikimybė, kad bet koks juvelyrinis dirbinys iškris iš rankų yra, o deimantą pamesti būtų tikria gaila.
Nupirkau auksinį laikrodį dovanų iš šios parduotuvės Akropolį. Namuose atidžiau pažiūrėjes supratom kad laikrodis nenaujas, buvo nesiotas, o taipogi ant pačio ekrano (stiklo) mikro trūkis, kita diena nuvažiavom kad grąžinti bet sulaukėm atsakymo iš konsultantės kad čia dėl mūsų kaltes toks laikrodžio stovis (ir čia per 24 valandas), kreipiamės į vartotojų teises tarnyba, jų nepriklausoma ekspertizė parodė kad laikrodis nėra naujas, nebūdingas toks nusidėvėjimas naujam gaminiui. Žodžiu rezultatas grąžinti pinigai, daug sugadintų nervų ir nuotaikos prieš šventes. Pirkėjai būkite atsargūs, nepatariam šios parduotuvės, konsultantės turgaus ligio kai reikia padėti išspręsti kliento problema, chamiskai kalba bei elgiasi.Tikrinkite prekės prieš perkant, nes yra tikimybė nes jie ne nauji.
Iš šios parduotuvės (Vilniaus Akropolyje) pirkau sidabrinius auskarus, grįžusi namo pastebėjau, kad vienas auskaro užsegimas brokuotas - yra laisvas ir nesilaiko ant auskaro. Nuvykus ir paprašius grąžinti pinigus konsultantė-mokinė Evelina nesutiko. Paprašyta duoti vadovo kontaktą atsisakė, po to pati skambino neva vadovei, bet telefono ragelio man duoti nesutiko. Parašiau skundą laisva forma - priimti irgi atsisakė. Įdomi šios įmonės politika! :)
Sveiki, vakar pirltas sidabrinis žiedas iš jusu parduotuves Vilniaus Akropolyje adresu ozo 25. Esu labai nepatenkintas preke, nes mano manymu sidabras odos dažyti neturetu. Darbuotoja vardu Ingrida atsisako duoti parduotuges direktores numeri ir sako kad nieko negali padaryti. Bučiau dekingas jei ši situacija išsiprestu greitai

Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; gamyba; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...

Talibai nurodė grįžti į vidurines mokyklas tik berniukams ir mokytojams vyrams
Talibai nurodė grįžti į vidurines mokyklas tik berniukams ir mokytojams vyrams 09-18 12:22
Naujieji Afganistano vadovai talibai šeštadienį liepė į vidurines mokyklas grįžti tik berniukams ir mokytojams vyrams, o mergaičių ir mokytojų moterų padėtis jų įsake nepaminėta.
Platforma "Telegram" rinkimų metu užblokavo Rusijos opozicijos botą
Platforma "Telegram" rinkimų metu užblokavo Rusijos opozicijos botą 09-18 11:53
Kalinamo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno "Išmaniojo balsavimo" botas dingo iš susirašinėjimo platformos "Telegram" po to, kai penktadienį, prasidėjus trijų dienų trukmės balsavimui Rusijos...
Vilniuje rengiama akcija prieš ribojimus galimybių paso neturintiems gyventojams 09-18 11:04
Šeštadienį Vilniuje, Rotušės aikštėje, rengiama protesto akcija prieš valdžios ribojimus galimybių paso neturintiems gyventojams.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%

Nafta 72,61 0,00%