VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Požeminės linijos

Požeminės linijos, UAB

TOP įmonė 2019
Stipriausi Lietuvoje 2020
Įmonės kodas 160427431
PVM mokėtojo kodas LT604274314
Vadovas Gediminas Račkauskas
Adresas Energetikų g. 42, LT-52485 Kaunas
Telefonas Pozemines Linijos Telefonas
Faksas Pozemines Linijos Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.poli.lt
Darbo laikas I-V 07:30-16:30
Darbuotojai 103 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 807922
Vidutinis atlyginimas 1 480,57 € (2020 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 310,00 € (2020 m. birželis)
Plačiau »
VSD įmokų suma 32 999,71 € (2020 m. birželis)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 10 000 001 - 20 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-07: 59 automobiliai (24 priklauso, 35 išperkami arba nuomojami)
Pranešimai
LSA, SPSC Skaityti visus »
Įmonės amžius 17 metų 10 mėnesių 2 dienos
Įvertinimas
5.4 / 10 (įvertino 205)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Nuo 2002 metų sėkmingai dirbanti UAB „Požeminės linijos“ specializuojasi inžinerinių tinklų statyboje ir renovacijoje.

Įmonė siekdama tenkinti klientų poreikius, saugoti aplinką ir darbuotojų sveikatą bei sustiprinti savo pozicijas rinkoje, yra įdiegusi Kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal LST EN ISO 9001:2008, LST EN ISO 14001:2005, BS OHSAS 18001:2007 standartus.

Nuo 2004 metų UAB „Požeminės linijos“ yra aktyvi Lietuvos betranšėjų technologijų asociacijos narė, o nuo 2013 metų ir Lietuvos statybininkų asociacijos narė.

Stipri kvalifikuotų darbuotojų komanda, kasmetinės investicijos į pažangiausių betranšėjinių technologijų įsisavinimą, aukšta darbų kokybė, kūrybingi sprendimai – tai yra dėl ko įmonė tapo pripažinta inžinerinių tinklų statybos lydere ir patikima partnere.

PROJEKTAVIMAS

Įmonė projektuoja nuotekų ir vandentiekių tinklus, glaudžiai bendradarbiauja su kitų inžinerinių tinklų projektavimo įmonėmis, konsultuoja jas rengiant betranšėjinių darbų projektus.

STATYBA

Įmonė vykdo vandentvarkos objektų statybos ir renovacijos darbus visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

BETRANŠĖJINIAI DARBAI

Kokybiškai ir profesionaliai atlieka betranšėjinius ir kitus žemės darbus visų inžinerinių tinklų statybos objektuose.

Betranšėjinius darbus įmonė atlieka nuo pat jos įkūrimo dienos ir nuolat įsisavina naujas technologijas . Įmonės darbuotojų kvalifikacija ir turimas technikos parkas leidžia parinkti tinkamiausias technologijas bet kokio sudėtingumo projektams , kad jie būtų įgyvendinti laiku, mažiausiom sąnaudom , kuo mažiau veikiant gamtą bei jau suformuotą infrastruktūrą.

VAMZDYNŲ PLOVIMAS IR TV DIAGNOSTIKA

Įmonė atlieka įvairių diametrų vamzdynų plovimą aukšto slėgio mašinomis. Modernios televizinės diagnostikos įrangos pagalba įvertinama tiek naujų vamzdynų įrengimo kokybė , tiek senai eksploatuojamų vamzdynų būklė. Įmonės sukaupta patirtis ir turimos techninės priemonės įgalina visus šiuos darbus atlikti įvairiausio diametrų vamzdynų trasose, užtikrinant nepertraukiamą jų eksploatavimą.

ĮRENGIMŲ NUOMA

Įmonė nuomoja krovinines transporto priemones , statybinę kasimo techniką, betranšėjinių darbų statybos ir renovacijos įrangą.

Nauja inžinerinių tinklų statyba

Horizontalus valdomas gręžimas
Dažniausiai naudojamas įrengiant nesavitakinius inžinerinius tinklus po antžeminiais statiniais, keliais ir geležinkelio bėgiais, po upėmis ir kitais vandens telkiniais.

Horizontalaus gręžimo įrenginiais klojami polietileniniai, plieniniai arba specialūs ketiniai vamzdžiai.


Mikrotunelių įrengimas
Dažniausiai naudojama savitakinių linijų statyboje arba įrengiant praeinamus kolektorius inžineriniams tinklams. Metodas taikomas, kai dėl infrastruktūrinių ar geologinių veiksnių yra labai sudėtingos sąlygos ir reikalingas ypatingas tikslumas.

Mikrotunelio gręžimo įrenginiais klojami specialūs plieniniai, polimerbetoniai, stiklo pluošto ar keramikiniai vamzdžiai. Mikrotuneliavimo metodu galima kloti vamzdžius nuo 200 mm skersmens iki 2000 mm ir daugiau.


Vamzdžių kalimas
Naudojama įvairių inžinerinių tinklų plieniniams dėklams įrengti po keliais, geležinkeliais, pylimais. Pneumatiniais vamzdžių kalimo įrenginiais klojami 200 – 1400mm skersmens plieniniai vamzdžiai.


Vamzdžių stūmimas
Naudojama įvairių inžinerinių tinklų plieniniams dėklams įrengti po keliais, geležinkeliais, pylimais. Hidrauliniais vamzdžių stūmimo įrenginiais klojami plieniniai 300 – 1400mm skersmens vamzdžiai.

Inžinerinių tinklų renovacija

Laisvas įtraukimas
Naudojamas susidėvėjusių slėginių ir savitakinių vamzdynų atnaujinimui, kai eksploatacinės sąlygos leidžia ženkliai sumažinti senojo vamzdžio skersmenį.

Įvairiais traukimo įrengimais į senąjį vamzdį įtraukiami polietileniniai, polipropileniniai, stiklo pluošto vamzdžiai.


Priverstinis įtraukimas
Naudojamas susidėvėjusių slėginių ir savitakinių vamzdynų atnaujinimui, kai eksploatacinės sąlygos neleidžia sumažinti arba reikalauja padidinti senojo vamzdžio skersmenį.

Statinio arba dinaminio vamzdžių laužymo įrenginiais yra sulaužomas senasis vamzdis, o vietoje jo įtraukiami nauji polietileniniai vamzdžiai, kurių skersmuo yra lygus arba didesnis už renonvuojamo vamzdžio diametrą.


Prigludęs įtraukimas
Naudojamas susidėvėjusių, dažniausiai slėginių vamzdynų atnaujinimui, kai eksploatacinės sąlygos leidžia nedaug sumažinti senojo vamzdžio skersmenį. Tai būdas, kai naujo vamzdžio skersmuo prieš įtraukiant į renovuojamąjį vamzdį yra sumažinamas, o vėliau atstatomas iki nominalaus diametro. Vamzdžio sumažinimas gali būti atliekamas tiesiog statybvietėje arba gamykloje.

Vamzdis sumažinamas statybvietėje : nauji polietileniniai vamzdžiai specialiu kalibravimo įtaisu sumažinami iki skersmens mažesnio už renovuojamo vamzdžio vidinį skersmenį ir hidraulinių traukimo įrenginių pagalba įtraukiami į senąjį vamzdį.


Įtraukti vamzdžiai, dėka “atminties “ efekto atgauna savo nominalųjį dydį ir tampriai priglunda prie senojo vamzdžio. Šiuo būdu galima renovuoti iki 1100mm skersmens vamzdžius.

Vamzdis sumažinamas gamykloje: gamybos procese vamzdis yra sulenkiamas išilgine ašimi į taip vadinamą “U” arba “Ω” formą ir suvyniojamas į rulonus. Statybvietėje vamzdis traukimo gervės pagalba įtraukiamas į renovuojamą vamzdį ir po to, panaudojant karšto garo slėgį, yra išpučiamas iki nominalaus skersmens, ko pasekoje naujasis vamzdis tampriai priglunda prie renovuojamo vamzdžio sienelių. Šiuo būdu galima renovuoti iki 500mm skersmens vamzdžius.


CIPP - Vamzdžių aptaisymas vietoje polimerizuojamais vamzdžiais
Naudojamas suirusių savitakinių ir slėginių vamzdynų atnaujinimui, kai leidžiama tik minimaliai sumažinti senojo vamzdžio skersmenį, bet tuo pačiu būtina atstatyti mechaninį vamzdžio atsparumą. Šio metodo privalumai ypatingai pasireiškia vietovėse, kur absoliučiai nepageidaujami ar neįmanomi jokie žemės kasinėjimo darbai.

Į renovuojamą vamzdį įtraukiama ir išpučiama epoksidinėse dervose išmirkyto audinio “rankovė”, kuri po dervų polimerizacijos sukietėja ir eksploatuojama kaip naujas vamzdis. Dervų polimerizacija gali būti atliekama panaudojant karšto vamdens ir garų šilumą, arba panaudojant švitinimą ultravioletiniais spinduliais.


Dervų polimerizacija naudojant ultravioletinius (UV) spindulius: „Rankovės“ nešančioji medžiaga yra stiklo audinys (Glass-Fibre Reinforced Plastic) impregnuotas poliesterio (UP) ir/arba vinilesterio (VE) dervomis . Dervos polimerizaciją sukelia jose esančios į UV šviesą reaguojančios dalelės . Medžiaga pasižymi ypatingai dideliu atsparumu deformacijai, todėl užtikrinamas mažiausias renovuojamo vamzdžio skersmens sumažinimas . Taikant šį polimerizacijos metodą , renovuojami 150mm - 1600mm diametro vamzdžiai.

Dervų polimerizacija naudojant garų ar karšto vandens šilumą: “Rankovės” nešančioji medžiaga yra sintetinio pluošto (Synthetic Fibre) audinys išmirkytas dervose, kuriose polimerizacija vyksta veikiant šilumai. Medžiagos atsparumas deformacijai yra maždaug tris-keturis kartus mažesnis už stiklo audinio, todėl renovuojamo vamzdžio skersmuo sumažinamas daugiau, nei taikant UV technologiją. Taikant šį polimerizacijos metodą , renovuojami 150mm - 2000mm diametro vamzdžiai.


Vamzdžių aptaisymas iš vidaus spiraline juosta
Šiuo metodu renovuojami įvairaus profilio savitakiniai buitinių ir lietaus nuotekų vamzdynai, siekiant pagerinti hidraulinį efektyvumą ir atstatyti mechaninį atsparumą. Atsižvelgiant į keliamus renovacijai reikalavimus, naudojama įvairaus profilio, iš PVC arba HDPE pagaminta juosta, kuri vyniojimo mašinos pagalba išvyniojama ir surakinama tarpusavyje vamzdžio viduje. Priklausomai nuo vamzdžio formos, juostos profilio, sudėties bei juostos išvyniojimo vamzdyje būdo, SPR metodu gali būti renovuojami nuo 150mm iki 5500mm vamzdžiai.


Vamzdžių vidinis padengimas
Naudojamas koroduojančių tačiau nesuirusių plieninių ir ketinių vamzdynų atnaujinimui, siekiant prailginti jų ilgaamžiškumą ir pagerinti vandens kokybę. Vidinio vamzdyno paviršiaus padengimui naudojami cementiniai arba epoksidinių dervų mišiniai.


Šulinių vidinis padengimas
Naudojamas senų gelžbetoninių šulinių atnaujinimui siekiant prailginti jų ilgaamžiškumą ir užtikrinti hermetiškumą.

Specialiais aukšto slėgio įrenginiais vidinis šulinio paviršius išpurškiamas cementiniais arba epoksidinių dervų mišiniais.

Įmonės nuotraukos:
Požeminės linijosPožeminės linijos nuotraukaFoto Požeminės linijos (160427431)Įmonės Požeminės linijos nuotraukosNuo 2002 metų sėkmingai dirbanti UABPožeminės linijos, UAB nuotraukaFoto Požeminės linijos, UAB (160427431)Įmonės Požeminės linijos, UAB nuotraukosvamzdžio yra arbaPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijosPožeminės linijos
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: plieninis vamzdis kaina, drenažo vamzdis kaina, vandentiekio vamzdis, drenazinis vamzdis, pralaidos vamzdis kaina, drena˛inis vamzdis kaina, kanalizacijos vamzdis 110, inzineriniu tinklu projektavimas, inžineriniu tinklu projektavimas, vandentiekio ir nuoteku šalinimo tinklu tiesimas, kanalizacijos sistemos, drenazo sistemos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 160427431
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Požeminės linijos, UAB (įmonės kodas 160427431) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Startuolis "Discontract" pasirašė draudimo sutartį su "Lloyd‘s" 1 mln. Eur sumai
Startuolis "Discontract" pasirašė draudimo sutartį su "Lloyd‘s" 1 mln. Eur sumai 08-06 18:37
Lietuvių startuolis "Discontract", siūlantis meistrų iškvietimo ir namų priežiūros paslaugas, pradėjo bendradarbiauti su tarptautine draudimo kompanija "Lloyd‘s Insurance Compnay S.A." ("Lloyd‘s").
Teismas atmetė 240 mln. Eur Lietuvos ieškinį prieš "Veolia" ir "Icor"
Teismas atmetė 240 mln. Eur Lietuvos ieškinį prieš "Veolia" ir "Icor" 08-06 17:50
Vilniaus apygardos teismas atsisakė priimti Energetikos ministerijos, atstovaujančios Lietuvos Respublikai, ieškinį byloje prieš "Veolia" ir "Icor" įmonių grupes. Teisėjų kolegijos vertinimu...
"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą
"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą 08-06 16:48
Bendrovė "Tele2" skelbia savo klientams suteiksianti galimybę būsto ir gyventojų turto draudimą įsigyti visiškai automatizuotu būdu – tiesiog užpildžius internetinę formą. Draudimo įmoka kiekvieną...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Walt Disney 127,61 +8,80%
Boeing 174,28 +5,58%
Macy's 6,40 +4,40%
General Electric 6,40 +4,23%
AutoZone 1192,61 -1,11%
Walmart 129,81 -1,39%
Nokia 5,00 -1,96%
Western Union 22,88 -5,42%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,12 +25,84%
Sidabras 17,71 +8,92%
Ryžiai 520,00 +1,96%
Auksas 1732,22 +0,95%
Kava 3,12 -5,45%
Vištiena 1,57 +3,29%
Benzinas 1,12 +27,27%
Anglis 52,21 -0,53%