VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Politesna

Politesna, UAB

EcoProTest Ekologiškai saugūs namai

Ecoprotest.lt Ecofresh.lt SanLab.lt
Įmonės kodas 304520364
PVM mokėtojo kodas LT100012049718
Vadovas Andrei Alekseev, direktorius
Adresas A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius
Mobilus telefonas Politesna Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Politesna Vadovo telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.ecoprotest.lt/
Facebook paskyra https://www.facebook.com/EcoProTest1
Darbuotojai 16 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 2965634
Vidutinis atlyginimas 674,19 € (moterų 704,53 €; vyrų 635,17 €) (2021 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 642,00 € (2021 m. gegužė)
Plačiau »
VSD įmokų suma 3 204,02 € (2021 m. gegužė)
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
SODRA (VSDFV) skola 3220.48 € (2021-07-21 dienos pradžioje)
Pardavimo pajamos 2020: 100 001 - 200 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2021-07: 1 automobilis (priklauso)
Pranešimai
Statistikos departamentas: Įmonė, kuri turi imunizuotų darbuotojų nuo COVID-19. Asmuo laikomas imunizuotu, jei turi teigiamą diagnostinio SARS-CoV-2 tyrimo atsakymą arba e. Sveikatoje turi gydytojo pasirašytą COVID-19 diagnozę, arba yra skiepytas bent viena SARS-CoV-2 vakcinos doze. (Duomenys atnaujinti 2021-07-21).
VASPVT Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 48 000,00 €
Įmonės amžius 4 metai 2 mėnesiai 20 dienų
Įvertinimas
5.8 / 10 (įvertino 48)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

ECOPROTEST -kas mes?

Ecoprotest– įmonių grupė, pritaikanti mokslines technologijas gyvenamųjų ir biurų patalpų mikroklimatui gerinti ir užterštumui mažinti. Taikydami naujausius tyrimo metodus, nustatome, kokios patalpų oro, paviršių, vandens užterštumo problemos yra ar gali būti jūsų būste, jas pašaliname ir konsultuojame, ką daryti, kad jos neatsirastų vėl.

Bendradarbiaudami su sertifikuotomis laboratorijomis, nuolat dirbame tobulindami taikomus metodus, stebime ir pritaikome technologines naujoves.

ECOPROTEST Padidėjus patalpų ore cheminių junginių, patogeninių mikroorganizmų (bakterijų ir virusų), alergenų koncentracijai, atsiradus fizinių parametrų pažeidimams, vabzdžiams, graužikams, grybams ir pelėsiams, atsiranda grėsmė gyventojų sveikatai – bloga savijauta, migrena, dusulys, kosulys, mieguistumas, nuovargis.

Mūsų specialistai nustato patalpų užterštumo šaltinius, palygina faktinius rodiklius su standartiniais reikalavimais ir parenka tinkamą problemos sprendimą.

EcoProTest Jums gali atlikti šias paslaugas:

Įvairių patalpų ekologinių parametrų tyrimai

Patalpų statybinė ekspertizė

Penkių žingsnių dezinfekcija (99% nuo visų bakterijų ir virusų, taip pat COVID-19)

Nuolatinės dezinfekcijos sistemų įrengimas, 80–90% mažinančių ligų riziką patalpose, kuriose lankosi klientai ir lankytojai

Generalinis objektų ekologinis valymas pagal išskirtinę technologiją „Biolife cleaning“

Pelėsio naikinimas ir jo atsiradimo priežasčių pašalinimas (taip pat atliekame nemokamus

pelėsio tyrimus, kurių metu įvertiname pelėsio ir pelėsio sporų buvimą)

Bet kokios kilmės kvapų pašalinimas (taip pat po gaisro, įsisenėjusių kvapų)

Vabzdžių ir graužikų naikinimas

Patalpų šildymo, oro kondicionavimo bei vėdinimo sistemų montavimas. Mikroklimato

parametrų stebėjimas.

Sertifikatas „EKOLOGIŠKAI SAUGI PATALPA“

KOMPLEKSINIAI PATALPŲ EKOLOGINIŲ PARAMETRŲ TYRIMAI

Bet kurioje patalpoje galima rasti daug ekologinių ir statybos pažeidimų, kurie vėliau sukelia nepataisomų sveikatos problemų. Pažeidimų skaičiui nustatyti yra vykdoma aplinkos ekspertizė - priemonių rinkinys, skirtas patalpų saugumui patvirtinti arba jų neatitikimo laipsniui nustatyti.

Kodėl mes?

Mūsų ekologijos skyrius siūlo daugybę ekologinių ekspertizių ir tyrimų:

 • mikrobiologinė oro analizė - leidžia nustatyti patogeninių mikroorganizmų, virusų ir bakterijų buvimą;
 • mikologinė oro analizė - leidžia nustatyti pelėsio sporų skaičių patalpų ore;
 • kompleksiniai vandens analizės tyrimai;
 • patalpų mikroklimato analizė;
 • elektromagnetinio lauko matavimai - galingi elektromagnetinių laukų šaltiniai daro žalingą poveikį visam kūnui ir gali sukelti pavojingas nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemos ligas, išprovokuoti onkologinių ligų vystymąsi;
 • triukšmo ir vibracijos matavimai - jei viršijama šių rodiklių norma, žmogus patiria galvos skausmus, miego sutrikimus, padidėja nuovargis.
 • Oro jonų kiekio matavimai;
 • Infragarso matavimai;
 • Medžiagų tyrimai.

Baigę tyrimą, pateikiame tyrimų protokolus ir ekspertų išvadas, kurie leis įvertinti riziką sveikatai, taip pat pateiksime rekomendacijas jų pašalinimui.

Kam reikalinga ekologinė ekspertizė?

Atlikdami ekologinę ekspertizė galite įsitikinti savo saugumu perkant butą, namą ar baldus, atliekant remonto darbus ar po jų. Mūsų paslaugomis naudojasi komercinės firmos, planuojančios išsinuomoti ar įsigyti biurą, žemės sklypą komercinio objekto statybai ir kt.

Mes rekomenduojame atlikti buto ekologinę ekspertizę, jei pastebite dažną galvos skausmą, padidėjusį nuovargį ir dažnus savo ir savo artimųjų negalavimus.

Akredituotų specialistų ekspertų nuomonė, patvirtinanti turto atitikimą visiems sanitariniams standartams, gerokai padidina būsto vertę. Ne paslaptis, kad šiandien vis daugiau žmonių renkasi ekologinį būstą, ekologiškai švariose vietovėse. Ekologinė ekspertizė žymiai padidins jūsų turto kainą.

Mūsų privalumai

 • Buto ekologinė ekspertizė atliekama dalyvaujant savininkui, jam patogiu laiku.
 • Visus tyrimus atlieka akredituoti specialistai
 • Laboratoriniai tyrimai atliekami Nacionalinėje laboratorijoje, Veterinarijos instituto laboratorijoje, taip pat dalyvaujant pirmaujantiems ekologiniams fakultetams.
 • Įperkamos tyrimų kainos.
 • Darbų atlikimo operatyvumas.

Ekologinės saugos sertifikatas

Ekologinės saugos sertifikatas yra teisiškai įpareigojantis dokumentas.

Tai yra galutinė išvada, pagrįsta vyriausybės organizacijos, kurioje dalyvauja atestuoti, aukštos kvalifikacijos specialistai, tyrimais. Atliekami ekologiniai stebėsenos tyrimai apima platesnį matavimų spektrą nei įprastiniai higienos standartai.

Nustačius kokius nors pažeidimus, jums bus pateiktos rekomendacijos, kaip juos pašalinti, arba pasiūlomos ekologinio valymo paslaugos.

Sertifikatas gali būti išduodamas tik tuo atveju, jei patalpų parametrai visiškai atitinka Europos aplinkos apsaugos teisės aktų reikalavimus.

Kam reikalingas ekologinės saugos sertifikatas

 1. Statybos organizacijoms - sertifikato turėjimas žymiai padidina pastatytų objektų vertę, užtikrina aukštą klientų pasitikėjimą, pašalina neigiamas statybos darbų pasekmes, teisiškai apsaugo nuo nesąžiningo kliento, taip pat kelia statybų bendrovės statusą.
 2. Nekilnojamojo turto agentūroms - sertifikato turėjimas leidžia padidinti klientų pasitikėjimą ir dėl to padidinti parduodamo nekilnojamojo turto paklausą, apsaugo pirkėją ir pardavėją nuo galimų nesąžiningų sandorių padarinių ir užtikrina gyventojų ekologinę saugą.
 3. Viešbučiai, nakvynės namai, sodybos, pensionai, poilsio namai - aplinkosaugos sertifikatas leidžia pakviesti reikliausius klientus, nes ekologiškumas tampa vis populiaresnis ir paklausesnis.

PENKIŲ ŽINGSNIŲ PATALPŲ DEZINFEKCIJA

Norėdami pasiekti maksimalų dezinfekcijos efektyvumą, mes pasitelkiame integruotą metodą ir naudojame:

Dezinfekcijos priemonės alkoholio pagrindu - mechaniškai apdorojami visi paviršiai ir vietos, su kuriomis žmogus liečiasi (turėklai, rankenos, stalai, biuro įranga).

Peroksidas - grindų, laiptų, vonios dezinfekcijai

Aukštos temperatūros garai - minkštų paviršių ir baldų (minkštų baldų, kilimų, patalynės, drabužių ir kt.) veikimas;

Baktericidiniai švitintojai - atliekamas veikimas ultravioletiniais spinduliais.

Veikimas ozono-oro mišiniu - atliekamas naudojant ozoną, kuris leidžia išvalyti orą nuo visų mikroorganizmų, nuodingų junginių ir kvapų.

Ozono naudojimas dujinėje būsenoje leidžia dezinfekuoti sunkiai pasiekiamas vietas, taip pat ant porėtus paviršius. Procedūra yra nekenksminga, jei dezinfekcijos metu patalpoje nėra žmonių.

GENERALINIS OBJEKTŲ VALYMAS NAUDOJANT TECHNOLOGIJĄ „BioLife Cleaning”

Absoliuti ekologinė švara yra ne tik tvarkingas ir išvalytas butas ar biuras, bet visų pirma aplinka, kurioje nėra pavojingų ar sveikatai kenksmingų teršiančių veiksnių.

Mūsų įmonės EcoProTest teikiama BIO-LIFE CLEANING paslauga apima ne tik įprastą patalpų valymą. Kartu su klasikiniu valymu siūlome jums unikalią, moksliškai pagrįstą ekologiško valymo metodiką.

NAUDOJAMŲ ĮRANKIŲ PRIVALUMAI:

 • Sunaikinama iki 6 kartų daugiau bakterijų ir virusų, nei vien valant ir dezinfekuojant UV lempomis.
 • Tuberkuliozės bakterijos, virusai, kirminų cistos sunaikinamos 300 kartų efektyviau nei valant chloru.
 • Pašalinamos dulkės ir mikrodalelės, kurių dulkių siurbliai negali pašalinti iš oro.
 • Sunaikinamas pelėsis ir pelėsio sporos, kurių neįmanoma įveikti kitomis ekologinėmis priemonėmis.

Dirbdami su NACIONALINE SVEIKATOS LABORATORIJA, galime užtikrinti, kad mūsų valymo technologija naikina patogeniškus mikroorganizmus.

PELĖSIO NAIKINIMAS IR JO ATSIRADIMO PRIEŽASČIŲ NUSTATYMAS

Juodos ar pilkos dėmės atrodo kaip purvas, ore tvyro nemalonus dusulys. Kvapo priežastis yra gyvybinė mikroorganizmų veikla, tai yra jų išskiriami lakūs cheminiai junginiai. Kvėpavimas oru, kuriame yra šių medžiagų, yra labai pavojingas sveikatai. Grybelių išskiriamos sporos ir lakieji organiniai junginiai gali tapti blogos savijautos, galvos svaigimo ir apsinuodijimo priežastimi. Jos sukelia galvos skausmą, alergines odos ir kvėpavimo takų ligas bei kitus sveikatos sutrikimus - migreną, slogą, vidurinės ausies uždegimą, bronchitą, rinitą, bronchinę astmą, širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus, mikotoksikozę.

Pelėsis taip pat gali sukelti dusulį, akių dirginimą (paraudimą, ašarojimą ir deginimą), sinusų patinimą, sausą kosulį, odos bėrimą ir dirginimą bei gerklės skausmą.

EcoProTest siūlo jums priemonių rinkinį pelėsiui sunaikinti ir jo atsiradimo priežastims pašalinti:

 1. Mes patikriname nekilnojamojo turto mikroklimato parametrus
 2. Nustatome pelėsio atsiradimo priežastis ir sąlygas
 3. Pašaliname jo atsiradimo veiksnius
 4. Atliekame mechaninį ir cheminį pelėsio paveiktų zonų veikimą
 5. Išvalome vidaus orą nuo kvapų ir pelėsio sporų
 6. Kliento pageidavimu atliekame kosmetinį remontą ir paviršiaus atstatymą
 7. Mes teikiame profesionalias konsultacijas dėl pelėsio atsiradimo prevencijos priemonių

BET KOKIOS KILMĖS KVAPŲ PAŠALINIMAS

Nuolatiniai, nemalonūs kvapai yra reali problema tiek gyvenamųjų, tiek negyvenamųjų patalpų - parduotuvių, biurų, grožio salonų, sporto salių ir kt. - savininkams. Populiariomis priemonėmis jų atsikratyti neįmanoma - purškalai, aerozoliai, kvapiosios medžiagos ir net intensyvus vėdinimas neduoda norimo rezultato.

EcoProTest teikia platų paslaugų spektrą oro dezodoravimo ir dezinfekavimo srityje ir padėsime radikaliai išspręsti problemą, nemaskuodami nemalonaus kvapo, bet pašalindami jo atsiradimą sukėlusią priežastį. Pašaliname kvapų pasikartojimo galimybę.

VABZDŽIŲ IR GRAUŽIKŲ NAIKINIMAS

EcoProTest siūlo vabzdžių naikinimo paslaugą įvairių tipų patalpose. Kadangi mūsų darbo pagrindas yra ekologiniai stebėjimai ir valymas, naudojami metodai yra visiškai saugūs aplinkai ir žmonėms.

Mūsų įmonė siūlo reguliarią įmonių priežiūrą ir kenkėjų kontrolę pagal specifinius prašymus.

Nenutraukiamos dezinfekcijos Sistema – apsaugokite save nuo užsikrėtimo. Puiki apsauga nuo COVID 19

Mes garantuojame, kad kiekvienas jūsų įkvėpimas bus saugus ir grynas!

Šiandien svarbiausias žmonijos iššūkis yra pandemijos prevencija. Įžūlus virusas mutuoja ir reikalauja vis daugiau dėmesio. Grėsmės atsinaujina ir mirtingumas didėja.

Mes siūlome jums vienintelę pasaulyje unikalią nuolatinės dezinfekcijos technologiją:

Veiksmingai pašalina patogenus jūsų patalpose, įskaitant koronavirusą COVID-19. Nepriklausomi laboratoriniai tyrimai parodė, kad naujas koronavirusas COVID-19 ir daugelis kitų paplitusių patogenų yra inaktyvuojami iki 99,8%.

Tai yra absoliučiai saugi dezinfekavimo sistema, saugiai veikianti net ir patalpoje esant žmonėms.

Veikia kaip gaiviklis ir oro valytuvas.

Žymiai sumažina ore esančių dalelių ir lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį.

Negamina kenksmingų šalutinių produktų. Tai yra visiškai ekologiška technologija.

Užtikrina maksimalų vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos efektyvumą nedidinant energijos sąnaudų. Oras tampa švarus, panašus į natūralų.

Lengvai montuojamas ir surenkamas.

Siūloma technologija pakeičia visas žinomas dezinfekavimo technologijas, reikalingas užkirsti kelią patogenų plitimui. Siūloma nuolatinės dezinfekcijos technologija atitinka visus galiojančius įstatymus ir sveikatos priežiūros sistemos gaires, kurias rekomenduoja valstybės ir vietinė valdžia bei sveikatos institucijos.

Įmonės nuotraukos:
PolitesnaPolitesna nuotraukaFoto Politesna (304520364)Įmonės Politesna nuotraukosECOPROTEST -kas mes? Ecoprotest–Politesna, UAB nuotraukaFoto Politesna, UAB (304520364)Įmonės Politesna, UAB nuotraukosyra patalpų pelėsioPolitesna
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Patalpų ekologinė ekspertizė, KVAPO PAŠALINIMAS, MIKROBIOLOGINIAI TYRIMAI, MINI REKUPERATORIUS, OZONE GENERATORIUS, PELĖSIŲ IŠNAIKINIMAS, PRIEŠALERGINĖ OZONACIJA, TRANSPORTO OZONACIJA, VANDENS OZONAVIMAS, dezinfekcija, dezinfekavimas, pavirsiu dezinfekavimas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 304520364
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Politesna, UAB (įmonės kodas 304520364) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Kremliaus sankcijų sulaukė žurnalistinių tyrimų tinklapis "The Insider"
Kremliaus sankcijų sulaukė žurnalistinių tyrimų tinklapis "The Insider" 07-23 20:43
Rusija penktadienį prie "užsienio agentų" priskyrė nepriklausomą žiniasklaidos priemonę ir pagrindinę žurnalistinių tyrimų tinklalapio "Bellingcat" partnerę "The Insider".
"BOD Group" atidarė saulės elektrinę
"BOD Group" atidarė saulės elektrinę 07-23 20:22
Technologijų grupė "Global BOD Group" (GBG) penktadienį Lazdijų rajone atidarė 3,35 megavato (MW) galios saulės elektrinę. Anot bendrovės pranešimo, Grikapalyje pastatyta "SoliTek" technologijų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

eBay 72,06 +3,15%
Starbucks 122,63 +2,82%
Adobe Systems 623,68 +1,87%
Microsoft 286,14 +1,68%
Hewlett-Packard 27,80 -2,52%
General Electric 12,70 -2,91%
Macy's 16,96 -3,53%
Texas Instruments 183,91 -5,32%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 4,24 +3,16%
Benzinas 2,17 +2,36%
Dujos (JAV) 3,23 +11,76%
Sidabras 27,00 -1,82%
Jautiena 5,68 +3,65%
Auksas 1834,57 -0,85%
Vištiena 2,38 +0,42%
Anglis 129,97 +21,42%