Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diginet LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diginet LTU

Atsiliepimai apie Diginet LTU, UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Diginet LTU, UAB

Puikus monopolio pavyzdys. LT norint įdėti betkokio tipo skelbimą, be konkurencijos eini į visus Diginet portalus ir moki KOSMINIUS, tiesiog ASTRONOMINIUS pinigus. Pažiūrėkit į finansus: 35M apyvarta 20M gryno pelno. Kaip manote kiek kartų permoka žmonės už skelbimą? Tragedija kažkokia. Siūlo įmonėms kažkokias graudžias akcijas metams. Nors ten net ne akcija kas bent kiek supranta apie pinigus, moki iškarto už skelbimus, o vartoji juos per metus. Nuolaidos už skelbimus dydis realiai mažesnis nei kainuoja tavo sumokėti pinigai per tą laiką. Kitaip tariant pirkdamas metinį paketa skolini jiems savo pinigus pigiau nei bet kas kitas jiems paskolintų. Tikiuosi atsiras kažkoks užsienio investuotojas galintis sudaryti konkurenciją šitiems monopolistams. Lietuvos įmonėms su jais konkuruoti tikriausiai nėra jokių šansų, konkurencinė persvara tiesiog neįveikiama.
Paslaugos lt apbsoliuciai niekam tikes portalas. anksciau bent jau buvo matomas el.pastas uzklausos, dabar pasliepe ir neaisku ar jei ten siuncia fake ar ne. kainos kosmines o naudos jokios. per 3 menesius nei vienas atsakymas neatrasytas is 100- u pateiktu pasiulymu
aruodas.lt- už skelbimą butui parduoti- pigiausias variantas-50 Eur mėnesiui, už skelbimč buto nuomai- 40 Eur už dvi savaites- WOW. Totalus monopolis, kiek norėsiu, tiek ir plėšiu, fiziškai pykina nuo tokių verslininkų...
Skaičiau, jog prieš jų lupikavimą jau iškelta bylą, smagu, tik gaila, kad visi žinome, kuom baigiasi tokios monopolistų bylos Lietuvoje- jų pergale ir dar didesnėmis kainomis. Dar rašo- geidžiamiausias darbdavys :) Legali šaika iš žmonių išplėšti kosmines sumas- niekuom nesiskiria nuo kalėjimo būrelio, vyliojančio pinigus iš senų močiučių...
Taip pat kreipiausi į vartotojų teises, ar galima be mano leidimo, peradresuoti skambučius (uždėti savo (aruodo) numerius), jog jie galėtų sekti, kiek skambučių gauna vartotojas. Visiškai nelegalūs veiksmai. LABAI ŽEMOS MORALĖS ĮMONĖ.
Apie autoplius partnerystę: verslo idėja kuo daugiau išlupti iš klientų ir kuo mažiau duoti bei apriboti, kad būtų galima uždirbti dar daugiau. Autoplius požiūris toks, jog mes vieni tokie stiprūs rinkoje ir klientai niekur nedings, mokės tiek, kiek pasakysim, o sąlygas griežtinsim iki maximumo. Su tokiu nelanksčiu požiūriu į lojalius klientus, atėjus laikui, jūsų toks geras įdirbis gali sugriūti kaip kortų namelis. Autoplius atsakingi asmenys, pamąstykite, ką darote, pasiskaitykite komentarus, atsižvelkite į klientus. Išlaikykite senus klientus ir pritraukite naujus, galimybes partneriams ne siaurinkite, o plėskite. Savo vadybininkams suteikite daugiau įrankių, nesuriškite jiems rankų išlaikyti klientus. Kitu atveju visi jūsų klientai nusigręš pasitaikius pirmai progai.
Nerekomenduoju!!! Iškeli puslapi (su žvaigždute, uz pinigus) kad butu aukštesniojoj pozicijoje, pabūna puse dienos ir vėl nukiša i galo. Pasiaiškinimas - reikia tašku dar papildomai susirinkti arba dar mokėti. Nerekomenduoju!!!
Vieninintelis teigiamas dalykas - prekių gausa. Vienintelė vieta rasti reikiamą naudotą daiktą. Visa kita gili senovė. 0 apsaugos nuo sukčių. Siunčiantis siuntomis gryna loterija. Gausi prekę, ar tapsi s******s auka ir paremsi dykaduonį. Kaip lažybų punkte. Galėtų būti tarpininkavimas. Realus, o ne nulinis tapatybės patvirtinimas. Ir bent kažkoks saugumas. Dabar tiesiog kaip pažinčių portalas kontaktais apsikeisti. Yra svetainių, tai sėkmingai taikančių. Metas ir jums atsinaujinti.
Monopolistai skelbimo kaina 50 eur. Galvas pasigydykit
Good day.The following statement provides information about General Loans Quick loans Service available here. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 [email protected] Mr. Sumiti
Skelbiu.lt darbo valandomis neatsiliepia telefonu arba atmeta. Sovietinės valstybinės institucijos principai.... turbūt kavą geria.
50 eurų už autoplius skelbimo talpinimą. Jų pasiteisinimas? "Vartojamų produktų kainos gi irgi kyla". Be juoko, čia tikri konsultantų žodžiai. Eiliniai piliečiai (diginet administracija) gina monopolistus, mes vartotojai liekame durnelio vietoje. autobilis.lt ar net tas pats facebook atrodo daug patraukliau
Kaip ir daugeliui čia besiskundžiančių, skelbiu.lt nei iš šio, nei iš to pakeitė paskyrą į verslo. Visus skelbimus apmokestino. Nors jokiu verslu neužsiimu, o tik parduodu savo panaudotus, arba man netikusius daiktus. Susisiekus su klientų aptarnavimu išgirdau paaiškinimą, kad: "įdėjau per daug vienodos rūšies skelbimų, dėl to dabar visi skelbimai yra mokami". Neva, jei noriu dėti nemokamus skelbimus, reikia susikurti naują paskyrą. Aišku, tam kad naujoje paskyroje būtų patvirtinta tapatybė, taippat reikia susimokėta... Štai jums ir verslas.
Ar bandėte gauti paskolas iš bankų nesėkmingai? Skubiai reikia pinigų norint atsikratyti skolų? Reikia pinigų savo verslo plėtrai ar steigimui? Gaukite paskolą iš vienos iš pirmaujančių JK paskolų bendrovių. Galite kreiptis per whatsapp: +14092051142 arba el. paštu: [email protected]
bukapročiu kontora, pinigų vergai
20 euru uz skelbima? jus rimtai??
Šita kompanija yra akivaizdžiai pro rusiška. Ji kenkia Lietuvai.

Boikotuokite jų paslaugas, npirkite nieko iš jų puslapių, nesilankykite, nemokėkite nei vieno cento.

Visi jų renkami duomenys yra panaudojami blogais tikslais.
Lupikai, monopolininkai. Nemokekite uz skelbimus, dekite i facebook ar kitus nemokamus puslapius !!!
Petras Grazuolis
2022-02-21 13:43:30 IP 2g5vgcij
Jeigu skelbiu.lt turetu filtravima pagal kaina tai butu pakenciama, dabar tik nusivylimas.
gaila kai realiai visa Lietuvos skelbimų rinka yra vienose rankose, gryni monopolininkai, kainos neadekvačios, sąlygas, taisykles dėsto kokias tik nori, ypač smagu kai savo nuožiūra pakeičia paskyra į verslo, poto dar pakeičia prekės kategorija, žinoma visada į brangesne ir tuo pačiu sutrumpina skelbimo galiojima. ačiū, daugiau skelbimų nedėsiu.
Sveiki, labiausiai susisikes puslapis lietuvoje. Viska daro pagal savo nuoziura, poziuris i klijenta apgailetinas, svarbu numelzti pinigus. Uz bet ka paima mokesti, pabandziau pakelti pardavimo kaina, pasirodo negaliu, nes uz didesne parduodamo turto kaina, didesnis ir mokestis (kaip mokesciu inspekcija). Nenuostabu, kad apyvarta pas diginet 24000000€, o grynas pelnas 16000000€, cia is musu durneliu kisenes. Susimoki, ir dar tau knisa prota. Paskutinis mano skelbimas, kuris buvo sitam portale.
Visada galvojau, kad ARUODAS.LT patikimas puslapis... net galvojau isigyti sodo nameli Lietuvoje atostogoms distanciniu budu... Ir labai nusivyliau pateikiamais duomenimis apie parduodama nekilnojamaji turta. Kas yra atsakingas uz pateikiama informacija? Norint pirkti per jusu puslapi, reikia atvaziuoti, apziureti, apciupineti, patikrinti visus spastus, pateiktus parduodamo turto aprasymuose. Kazkoks blefas... Nerasyciau jums, jeigu nebuciau apziurejusi man gerai zinomo parduodamo namo dalies pardavimo skelbimo. Nezinau, kokios afioros (atsiprasau uz issireiskima, kito zodzio nerandu) vyksta per jusu puslapi. Viena suprantu- tai yra neteisinga, kazkas turi nesti atsakomybe uz pateikiama informacija. Aciu, jeigu perskaitete. Ir dar karta aciu, jeigu atsakysite I mano klausima: Kas yra atsakingas uz skelbimo turini ? Ar nera jokios atsakomybes? Geros dienos doriems ir siekiantiems teisybes.
... 2020-06-08 21:49:06
Va šie skelbimai tikrai tinkami nemokami ir niekada nebus paversti i verslo... tikriausiai patys jais naudojasi, arba čia ir tos kvaišos, kur telefonu atsiliepia, skelbimas yra :D
Negana to po tokio seksualinio pobūdžio skelbimais vyksta nekaltų moterų šmeižimai ir kontaktų viešinimai imi šiol.Policija turėtų kažką daryti.
Nerekomenduoju!!! Pataiso savo nuožiūra parduodamo objekto adresą. Viešina gatvės pavadinimą nors pardavėjas šito nesutinka, (rodyti skelbime gatvės pavadinimą), kad viešai visiems būtų matomas tikslus adresas. Apgailėtina.
Pardavejas 2021-02-05 12:30:51
Nerekomenduoju!!! Pataiso savo nuožiūra parduodamo objekto adresą. Viešina gatvės pavadinimą nors pardavėjas šito nesutinka, kad viešai visiems būtų matomas tikslus adresas. Apgailėtina.

Mums svarbi skelbimų turinio kokybė, todėl skelbimus tikriname. Su adreso ir vietovės informacija siejama daug portalo funkcionalumų (pavyzdžiui, vieta žemėlapyje, atstumų iki artimiausių mokyklų, darželių, parduotuvių ir kt. duomenys, šildymo informacija ir pan.), todėl adresas gali būti patikslintas Aruodas.lt administracijos. Norime paminėti, kad namo numeris skelbime viešai nėra rodomas, jeigu skelbimo autorius nepasirinko šios opcijos.

Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau informacijos apie skelbimo turinio informacijos viešinimą, susisiekiete el.paštu [email protected] ar telefonu +370 664 55726.
Audrius 2021-01-11 08:36:28
Visiškai išsigimė tinklapis - kas kelintas skelbimas sukčių! Pirkti kažką nuotoliniu būdu nebeįmanoma. Turiu tik vieną paaiškinimą - skelbiu.lt administraciją bendradarbiauja su jais, kaip ir su prostitutėmis, nes kitaip to logiškai paaiškinti negalima... tokio kiekio alivaizdžių sukčių nepastebėti tiesiog neįmanoma! Teisingai kažkas parašė “mes patikriname kiekvieną skelbimą” - ar ne juokdariai? Tiesiog sukčiavimo nuostolius teismo tvarka teikėtų išsireikalauti iš jų ir viskas susitvarkytų! Užtenka vienam kažkam laimėti vieną bylą ir pandoros skrynia atidaryta - teismų praktika leis laimėti kiekvienam! Kovokit už savo teises!
Audriau,

apgailėstaujame, jeigu teko susidurti ar nukentėti nuo sukčių. Tokios veiklos mes griežtai nepalaikome. Dedame visas pastangas, kad tokios patirtys nepasikartotų ir aktyviai bendradarbiaujame su Lietuvos Policija. Jeigu pastebėjote įtartiną skelbimą, būsime dėkingi už šios informacijos pranešimą. Rekomenduojame naudoti "Netinkamas skelbimas" funkciją, kurią rasite skelbimo viduje arba kreiptis el.paštu [email protected] ar telefonu +370 664 55727.
Kas kelintas skelbimas sukciaujančių asmenų ir jie tipo nemato....? Tiksliau net nenori matyti, juk tai ne privačių, normalių žmonių skelbimai, kuriuos tik ir tesugeba versti į verslo be jokios priežasties... žinoma ne visų - yra paskyrų su šimtais privačių skelbimų, ten tikriausiai atsiskaitoma į kišenę! Pritariu ir dėl prostitučių skelbimų, kuriais teisėsauga seniai turėjo susidomėti, jei nebūtų tokia supuvusi ir nebendradarbiautų su tokiais sukčiais kaip skelbiu.lt
Turiu pasiūlymą. Gal laikas pradėti leisti komentuoti autoplius.lt ir aruodas.lt skelbimus? Nesiūlau leisti rašyti komentarų prie įmonių, bet prie skelbimų reiktų. Nes susidūriau, ir ne aš vienas, su pardavėjais, kurie telefonu nepasako nieko. Kaip pvz autoplius.lt radau patinkantį auto. Pasukau, tai sužinojau, kad jis idealus. Iš Vilniaus iki Kelmės nulėkiau ir radau visišką lavoną.
Kitas pvz su aruodas.lt. Agentai užsiima klientų apgaudinėjimu. Sutarėme su agentu pažiūrėti kotedžą už 142k, o atvažiavus kaina pasikeitė ir tapo 145k. Ir skelbimą rodo kaip naują.
Jei pardavėjai žinotų, kad bus iškeltos jų aferytės į viešą erdvę, tai pradėtų dirbti normaliai. Ir vystytojai pažiūrėtų atidžiau kam atiduoda savo NT pardavinėti.
Dar tiek sukčių šiame portale nebuvo. Kažkà pirkti nuotoliniu būdu tapo nebeįmanoma! Ir dar giriasi, jog kiekvieną skelbimą peržiūri... Akivaizdžiai matosi, kad tai s*****i, bet administracija nemato. O ir kokia ten administracija, jei patys gal dar didesni s*****i, tesugebantys privačius skelbimus versti į verslo - ką, dar per mažai iš prostitučių uždirbate? Kur trisėsaiga žiuri? Tiesa, teisėsauga pas mus ir akla, čia jai ne girtą dviratininką be kaukės pagauti... Tai gryniausias pelnymasis iš prostitucijos! Žodžiu išsigimė tinklapis!
Lukas 2020-11-29 23:17:44
Noriu pareikšti, kad cvbankas.lt savivale daro sprendimus, veiksmus, ir neinformuoja kaip jiems geriau, užblokavo IP adresą ir neketina atblokuoti. Turiu naudotis proxy jei noriu naudotis diginet svetainėmis:D
Sveiki, Lukai,

parašykite mumis el. paštu [email protected] ir padėsime išspręsti šią situaciją.
Matau, kad čia aš ne vienas toks, kuriam, už asmeninių daiktų, , nemokamą' pardavimą, pastoviai bandoma ištraukti pinigus iš kišenės. Jau galutinai trūko kantrybė, jau kelintą kartą nukenčiu nuo šio tinklalapio administracijos savivalės : ne pirmą kartą neteisėtai paverčia paskyros statusą į verslo, nors atvirai deklaruoja, kad asmeninių daiktų pardavimo skelbimai nemokami. Tinklalapyje dvigubi standartai, visiškai nesiskaitoma su vartotojų teisėmis, dvigubi standartai jų pačių deklaruotoms taisyklėms. Lietuvoje toks vienintelis portalas, apmokestinantis privačius skelbimus. Jau šlykštu darosi skaityti atsiųstus paaiškinimus apie statuso pakeitimo priežastis, jokios logikos ir sveikos mąstysenos, tai panašu į sąskaitų suvedinėjimą dėl išsakytos tiesos. P.S tai tiesiogiai liečia konsultantą Tomaš.
Dėka tokio santykio su pardavėju, turėtų proporcingai mažėti tokios paslaugos vartotojų, nebent tai liečia anksčiau komentuotų paslaugų pobūdį.
Vartotojas 2020-10-25 19:11:56
Siūlau visiems, kuriuos skelbiu.lt apgauna, kurių paskyras paverčia į verslo, su kuriais nesiskaito, rašyti į e-policijos tinklapį pranešimus dėl prostitucijos "307 straipsnis. Pelnymasis iš kito asmens prostitucijos". Tegul panervuoja ir juos ir vieną kartą nušikina tiek už prostitucijos platinimą, o tik pačių ir bus atlygis už nesiskaitymą su klientais. Irgi mat karalaičiai, užsidėjo karūnas. Jei visi, kurie susidūrė su skelbiu.lt nesąžiningumu tai padarytų, policija tiesiog būtų užversta pranešimais ir jų savivaliavimui ateitų galas. Be abejo, siūlau visiems pereiti į sąžiningus tinklapius ir juos populiarinti, kaip pav alio.lt.

Skelbiu.lt paskyrai suteikiamas verslo/įmonės statusas tuomet, kai joje yra bent vienas skelbimas, susijęs su komercine veikla t.y. pardavinėjami ne pavieniai asmeniniai daiktai, o vykdoma prekyba, supirkimas, priimami užsakymai, teikiamos paslaugos ir pan. Paskyros statusas nebūtinai susijęs su Jūsų realiu juridiniu statusu. Plačiau susipažintis su portalo taisyklėmis dėl nemokamų ir mokamų skelbimų galte čia: https://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai

Jeigu pastebėjote netinkamo pobūdžio skelbimų, visuomet rekomenduojame naudoti "Netinkamas skelbimas" funkciją, kurią rasite skelbimo viduje. Taip pat, visuomet pastebėję pažeidimą, galite kreiptis el.paštu [email protected] ir informuoti apie konkretų pavyzdį, pateikiant skelbimo ID numerį Skelbiu.lt administracijai.
Bandyta uzsakyti lp express siunta per skelbiu.lt, del kazkokio sutrikimo neatejo kodas. Uzsakiau vel. Atejo kita ryta. Ok, 2 kodai, 2 nuskaiciavimai banke. Vienas nepanaudotas, nesinaudojama paslauga. Tikiesi sklandziai atgauti pavedima. Parasai i supporta situacija. Atraso - galime grazinti... GALITE?! Privalote. Tai viena. Tada pradeda reikalaut pavedimu kopiju... Dar gerai kad ne popieriniu, su banko spaudu, po 5€ :) Nors sistemoje viska puikiai mato kas uz ka kiek pervede, kad 2 identiski uzsakymai, viena paslauga pasinaudota, kita ne. Galiausiai po paros paklausus tai kur pinigai (padaryt grazinima ir gaut lestu iskaityma dabar uztrunka sekundes), na tai sako - per 2 sav...
Tai gal ir klientai gali det skelbimus, auto pardavinet o jus apmokejimu palaukit 2 sav?!!
Pofik butu isvis tie 2 eur, bet cia principo reikalas. O bendravimas su klientu - atskiro iraso vertas, issikalineja, pasaipiu tonu replikuoja... Level 9000 kaip atsikratyti klientais :D
Ok, man px ten keliolila centu ten ar ten. Tad nuo siol registruosiu vel tiesiogiai per lpexpress ar omniva tinklapius, apeinant diginet tarpininkavima. Tad ir Jus negausit tu savo komisiniu centu. Ir linkiu kuo greiciau atsikratyti kuo daugiau klientu ;)
a*******i.
Labai noriu padekoti Autoplius.lt verslo partneriu vadybininkui Gintarui Jakutciui uz prof. Pagalba visais klausimais, issamias konsultacijas. patarimus, atsakinguma, punktualuma ir operatyvuma. Labai malonu dirbti su tokiais zmonemis. Tik geriausi atsiliepimai apie si zmogu ;)
Pilietis 2020-08-04 08:24:08
Didžiausi s*****i tai skelbiu.lt. Štai akimirksniu rasti privatūs profiliai, turintys nuo kelių dešimčių iki šimtų skelbimų ir jie yra privatūs, kai kitiems įdėjus kelis skelbimus, paskyra tampa privati. Sąrašą vainikuoja profilis, įdėjęs virš 17000 skelbimų ir šiuo metu turintis beveik 700 aktyvių skelbimų, kurie be abejo yra privatūs.
Ir rekordinis:

Na ar ne aukščiausio lygio s*****i, a*******i, a*******i ir t.t....

jūsų pateikti pavyzdžiai yra Kolekcionavimo kategorijos, kurios skelbimai nemokami tiek privatiems, tiek verslo klientams. Todėl klaidinga vertinti šiuos atvejus, kai didesnis tos pačios tematikos skelbimų kiekis šioje kategorijoje netraktuojamas kaip verslo veikla. Kaip jau minėjome, daugiau informacijos apie Skelbiu.lt mokamų ir nemokamų kategorijų taisykles galite rasti čia: https://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai

Kiekvienas atvejas individualus, tačiau jeigu kažkuri paskyra jums kelia abejonių dėl sąžiningos veiklos, visuomet rekomenduojame pasitikslinti susisiekiant su Skelbiu.lt administracija el.paštu [email protected]
nusivylimas piktnaudžiavimu ir savo pačių nustatytų taisyklių nesilaikymu
2020-08-08 13:38:07 IP 5canovl3
Keista politika skelbiu.lt portalo. Susikuriu paskyrą, kur kartais tiesiog dedu labai pigiai parduoti ar nemokamai atiduoti namie nebereikalingus daiktus. Po kelių skelbimų pakeičia paskyrą į verslo ir prašo susimokėti 1.5 EUR už skelbimą. Susisiekus su support'u, sako, kad taip yra todėl, nes įdėti keli vienodi skelbimai (atsinaujinau namie kompiuterinę technikas ir pardaviau kelis senus PCs) ir atrodo, kaip kažkokia pasikartojanti veiklą, todėl reikia susimokėti ir paskyros nebe galima naudoti kitais, ne "verslo" tikslais. Sako, kad galima susikurti kitą paskyrą dėti skelbimams, kur atrodytų mažiau verslu. Ok, susikuriu kitą. Laikui bėgant įdedu kelis skelbimus: 1) atiduodu spintą, 2) Atiduodu supynes, 3) Atiduodu nereikalingą Raspberry Pi ekraną, 4) parduodu 3 nebereikalingu kompiuterio komponentus po 5-20 EUR, gerokai mažesnę nei rinkos kaina, nes nebereikia, 5) įdedu skelbimą, kad už 3 eurus parduodu neveikiantį planšetinį kompiuterį dalims. Po penkto skelbimo pakeičia paskyrą į verslo ir prašo už skelbimą, kur noriu kažką parduoti už 3 EUR susimokėti 1.5 EUR. Lygiai tiek pat kainuoja įdėti skelbimą, kad kažką atiduodu nemokamai. Kur čia įmanoma įžiūrėti verslą? Patys nesilaiko savo politikos, neva privačių asmenų skelbimai nemokami. Negana to, portalas pilnas reklamų, trukdančių naudotis.
Ir rekordinis:

Na ar ne aukščiausio lygio s*****i, a*******i, a*******i ir t.t....
Pasipiktinęs 2020-08-02 09:29:39
Didesnių sukčių tikrai nėra. Įdedi visiškai skirtingų keletą skelbimų, kur net i*****s suprastų, jog tai asmeniniai daiktai, o jie paskyrą paverčia į verslo. Visiškai nesiskaito su vartotojų teisėmis ir pažeidinėja savo taisykles, kad privatūs skelbimai nemokami. Patikrinau kitas paskyras - radau begalę paskyrų (norėjau net nuorodas čia sudėti, bet kiekvienas tai pats gali rasti ir pamatyti), kur nuo kelių dešimčių iki šimtų skelbimu, tačiau paskyros privačios, o parduodami vienodo tipo daiktai. Tai jau ne tik vartotojų teisės, bet ir lygių teisių pažeidimas. Kažkodėl vieniems taisyklės vienokios ir vienų paskyros, kurios turi būti privačios, verčiamos į verslo, o kitų, kurios turi būti verslo, paliekamos privačios. Didžiausi s*****i! Jau nekalbant, kiek akivaizdžių sukčių skelbimų yra talpinama ir net nebandoma tam užkirsti kelio. Dar viena sritis prostitutės! Čia jau jie dirba kaip suteneriai, nes reklamuoja jas, jų paslaugas, o mūsų akla teisėsauga tartum to nemato, arba naudojasi tomis paslaugomis.
Išvada - yra daug skelbimų tinklapių, kurie gerbia savo klientus, laikosi taisyklių, neapgaudinėja ir t.t. Gal pradėkim naudotis jų (alio.lt, skelbimai.lt) paslaugomis, o ne remti s*****s!

Labai apmaudu, bet kasdien susiduriame su vartotojais, kurie bando sukčiauti, todėl jeigu pastebėjote Skelbiu.lt taisyklių neatitinkantį skelbimą - visuomet raginame kreiptis į mus el. paštu ir informuoti apie konkretų pavyzdį, pateikiant skelbimo ID arba naudoti "Netinkamas skelbimas" funkciją skelbimo viduje.

Ne visi skelbimai privatiems asmenims yra nemokami, mokamais išlieka transporto priemonės ir jų dalys, nekilnojamasis turtas, paslaugos ir kt. Susipažinti su Skelbiu.lt mokamų ir nemokamų kategorijų taisyklėmis galite čia: https://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai
Prostitucija. Tai tikrų tikriausias savadavimas ir tikrai skelbiu.lt nepavadinsi kitaip, kaip suteneriais. tačiau policijai ir visai kitai teisinei struktūrai į tai nusispjauti, nes teisingumo pas mus nėra. Patikrinau - prostitučių skelbinai yra verslo klasės skelbimai. Vadinasi tai verslas - prostitucija, už ką baudžiama pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 487 straipsnį "Vertimasis prostitucija, atlygintinis naudojimasis prostitucijos paslaugomis". Toliau, kadangi tai verslo skelbimai, vadinasi skelbiu.lt gauna už juos pinigus ir pelnosi iš prostitucijos, ją reklamuoja bei skatina. O tai jau kitas straipsnis - prašom:

307 straipsnis. Pelnymasis iš kito asmens prostitucijos

1. Tas, kas turėjo pajamų iš kito asmens prostitucijos arba sąvadavo prostitucijai,
baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.
2. Tas, kas organizavo ar vadovavo prostitucijai arba gabeno asmenį šio sutikimu prostitucijai į Lietuvos Respubliką ar iš Lietuvos Respublikos,
baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų.
3. Tas, kas pelnėsi iš nepilnamečio asmens prostitucijos arba organizavo ar vadovavo nepilnamečio asmens prostitucijai, arba kitaip išnaudojo nepilnametį prostitucijos tikslams,
baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dešimties metų.

Nėra pas mus teisėsaugos, nėra teisingumo ir tokiems sukčiams kaip skelbiu.lr sudaromos visos sąlygos bujoti.
John 2020-07-16 00:00:37
Imone teigia kad perziuri kiekviena skelbima ir tik tada publikuoja arba ne.

Taciau atsidarius pramogu skilti vaizdelis toks:
Prikabinu screenshot
Imone teigia kad perziuri kiekviena skelbima ir tik tada publikuoja arba ne.

Taciau atsidarius pramogu skilti vaizdelis toks:
Buten del tokiu monopolininkųoetuva dar ilgai bus siknoje. Buvo laikas kai "Eesti media" o dabar Postimees Grupp“. Patapo monopolininku automobilių, nekilnojamo turto, daiktu, paslaugu skwlbimo sferoje. Konkurencijos taryba eilini karta nieko nedare tisksliu imitavo, nes gi reikia, o kaip atrodya. O dababr. Visokie skelbiu.lt, aruodas.lt, autogidas.lt, autoplius.lt ir kiti portalai vienuose rankuose.
Taip lietuvaičiai mus DU***NA IR DAR su estisku galu. Valstybė impotententė, net viagra jau nepadeda. eilinį karta piliečius DU***NA savo kainomis, paskyru padarymu i verslo paskyras, kad tik reiketu mokėti. Kaip zinia tai kazkiek tesis bet kiek galima DU***NTI. Gi tuoj pavargs, nebijokite jau ne uz kalnu.
Diginet LTU 2020-07-07 13:03:27

Pagal Skelbiu.lt portalo taisykles: 1.5. Visi Klientai yra skirstomi į verslo ir privačius klientus ir apibrėžiami kaip nurodyta žemiau: 1.5.1. Verslo Klientams priskiriami fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie, atsižvelgiant į įkeltų skelbimų kiekį, skelbimų turinį (pavyzdžiui, aprašymo, nuotraukų), kitas turimas susijusias paskyras, Paslaugomis naudojasi prekybos, verslo, amato, profesijos tikslais (pavyzdžiui, vykdo tęstinę prekybą, teikia paslaugas, parduoda veislinių gyvūnų jauniklius, vykdo ūkinę veiklą, superka daiktus ir pan.) (toliau - Verslo klientai); Jei ateityje norėsite parduoti savo asmeninius daiktus, jų skelbimus visuomet galite dėti į atskirą paskyrą.

Susipažinti su nemokamų skelbimų informaciją ir taisyklėmis galte čia: https://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai
Nei vienas iš išvardintų punktų man netinka ir vis viena paskyra buvo paversta į verslo. Tai kodėl pas kitus šimtai vienodų skelbimų ir paskyros privačios. Kodėl pažeidinėjamos vartotojų lygios teisės? Patiems reikėtų susipažinti su vartotojų teisėmis, ne nesąmones rašynėti! Žodžiu s*****i ir tiek!
A. 2020-06-29 12:07:24
Įdėjus skelbimą, paskyra virto į verslo. Skelbimų tik keletas, visi skirtingi. Visiškai ir piktavališkai nesilaiko savo taisyklių. Ir, kaip matau, čia daug tokių pasipiktinusių - nejaugi tikrai nėra, kas juos sutramdytų ir padarytų galą tokiam sukčiavimui! Pas kitus tiktai šimtai skelbimų ir viskas gerai. GĖDA SUKČIAMS!

Viktor 2020-06-16 17:21:11
Sveiki, idejau siandien du skelbimai ir ne uzilgo parejo is www.skelbiu.lt sms zinute jusu skelbimo galiojimas baigesi prasome aktivoti skelbima uz pinigus, t.y. nemokamo skelbimo galiojimas vos 59 minutes o po to uz pinigus, as manau, kad cia yra sukciavimas ir gaila, kad pas mus Lietuvoje nei policija bei prokuratura ar kita istaiga negali patikrinti sia imone ivertinti ir nubausti - bauda 3000 euru.
Sveiki, Viktor,

Nemokami privačių asmenų skelbimai neturi tokio galiojimo laiko. Jūsų pateiktos informacijos neužtenką, kad būtų aišku, kodėl jus pasiekė tokia informacija, todėl prašome susisiekti su Skelbiu.lt administracija el.paštu [email protected] arba telefonu +370 664 55727, kad galėtume išspręsti šią situaciją.

Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49k, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Admen Baltic“ reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo rinkoje veikia jau nuo 1992 m. Per šį laiką tapome didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba apie 160 profesionalų. Generuojame maždaug 11 mln. eurų metinę apyvartą. Turime didžiausią ir moderniausią gamybos bazę, pritaikytą...
Displėjaus sistemos
Adresas: Vilkpėdės g. 20A, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: prekybos įranga; dovanos; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Viskas iš vienų rankų Ieškote tik kainų juostų mažai specializuotai parduotuvei? Ar norite sukurti unikalią apsipirkimo sistemą dideliame prekybos centre? O gal jūsų prekės ženklui reikia nestadartinio reklamos stendo? Kreipkitės į mus bet kuriuo atveju. Mes žinome, ir kaip efektyviai sutvarkyti prekybos vietą, ir...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.

Kaip smulkiesiems investuoti išvien su profesionalais?
Kaip smulkiesiems investuoti išvien su profesionalais?
Kasmet dešimtimis procentų augant sutelktinio finansavimo rinkai, daugėja ir platformų. Tačiau jų veiklos pradžia nėra lengva dėl ilgo kelio pelnant NT vystytojų bei investuotojų pasitikėjimą...
Jūsų debesija – jūsų pasirinkimas: Lietuvos įmonės viešosios debesijos sprendimus naudoja inovatyviais būdais
Pasirinkimas tarp dviejų ar daugiau galimybių yra galingas sąjungininkas. Mūsų visuomenės kasdieniame gyvenime vartotojas pasirinkimo galimybę turi kiekviename žingsnyje – nuo automobilio, kurį...
"Maxima" plečia "Scan&Go" tinklą: laiką ir pinigus taupyti padedanti technologija – jau 6-oje parduotuvėje
Vienoje populiariausių šalies parduotuvių – Kauno "Akropolio" "Maximoje" – pirkėjai nuo šiol gali apsipirkti dar greičiau ir patogiau. Čia jau pradėjo veikti savarankiško pirkinių skenavimo...

Ar ketinate pradėti investuoti?

AT&T 19,17 +2,24%
Moody's 292,60 +0,45%