Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diginet LTU, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diginet LTU

Atsiliepimai apie Diginet LTU, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Diginet LTU, UAB

NESAMONE!!! Kiekviena karta kai ikeliu skelbima jis po valandos tampa verslo imones paskyra. plius komentarai yra uzblokuoti ir skelbimu kainos uz verslo paskyra yra baisios. jei noriu parduoti kompiuteri uz 5e ir dar + 2e uz mokescius. tai man lieka tik 3 e?!?!
sumokejau 25eur skelbimas atsidure paskutintoje vietoje,
ats;tu esi per smulkus mazas pinigu negrazinsime.
neverta deti skelbimu skelbiu.lt
tikri a*******i po savaites vel siuncia zinute jusu baige galioti, naglumas
saunuolai uzvalde rinka niekas nieko negali padaryti
pries dedami skelbima pagalvokite ar verta?
yra kitu kompaniju duokime jiems uzdirpti geriau
Tragedija su administravimu. Kaip nori taip perkelia skelbimus, savo nuoziura gali perkelti i pati gala. O priezastis - nusprende kad automobilis neatitinka rinkos kainos, nors kaina pateikta pagal ju paciu vertinimo sistema. Tik neaisku per pigu ar per brangu.
Ypač užknisa jų pievos skelbiu.lt kai parduodi du vienodus daiktus, bet viens sugrįžo ir įdėjus vėl, tai po kurio laiko tapau verslo įmonė, nes jau pardavynėjų kažką kaip verslininkas.
Vienintelė įmonė, kuri pasakiusi, kad perskambins bet kokiu atveju dėl darbo atrankos rezultatų pažadą ištesėjo. Esu begalo N U S T E B U S I !!! Mano atveju tai buvo neigiamas rezultatas, bet jie paskambino, informavo ir palinkėjo sėkmės. Todėl tikiu, kad pačioje įmonėje, greičiausiai, kiekvienas darbuotojas yra gerbiamas.
Čia yra 1 lietuvoje ir labai gaila, nes italpinus nuotrakas ir jas pasiziurejas, net graudu. Atrodo kaip galima tokiem gigantam tokios klaidos, atrodo kaip is tel senovinio talpintos. idejus i kitas svetaines pvz alio, domoplius kokybe islieka daug geresne, nors pinigelius atzvilgiu ner ka lyginti... Bukit malonus jei jau tokias kainas dedate, bent jau kokybe padaryke klientam GERA, nes manau kitokiu atvejus tik risites zemyn....
a*******i diginet.Visur skelbia, kad asmeniniai skelbimai nemokai, o istikro pabuna kelias dienas, veliau jau buna neaktyvus ir raso jau jus esate imone mokekite.Nejuokinkit, kaip as neturintis imones asmeninis vartotojas tampu komercine imone.Paskambinus sako yra parasyta taisyklese, bet as niekur neradau, kad mobilus telefonai, kainuojantys kelis eurus yra apmokestinami, baikit apgaudineti zmones, prievarta imdami mokesti, kaip is imoniu.Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol PRIVATŪS ASMENYS gali dėti savo asmeninių daiktų skelbimus NEMOKAMAI!
Paieska susitvarkykit... Nera taip sunku.
Pazymi miesta, tai meta visa kavenska ir klaipedska suda...
v***s, kitaip nepavadinsi. Skelbimų kainos kosminės. Kyla valandomis, ne dienomis...
Laba diena, neveikia Jūsų puslapis, ir nė vienu nurodytu tel.numeriu neįmanoma prisiskambinti
NUO KADA IDEJIMAS SKELBIMO 15E ????? KAZKOKS SIAUBAS.... BRAGSTA NE DIENOMIS, O MINUTEMIS...
Sveiki. Rasiau jums pagalba apie sukcius kurie naudojasi jusu portalo paslaugomis, bet jokio atsako nesulaukiu. Tai gal ir jus tame dalyvaujate. Rasiau apie skelbimus susijusius su auto nuoma. Autoex, Anex automobiliai, Kaunas Auto nuoma, Hoprent siuo metu. Skelbiasi su neegzistuojanciais auto ir vilioja pinigus. Cia dalyvauja tokie veikejai kaip Deividas Ringe ir Tomas Orentas. Galite pasiziureti UAB Davas komentarus. Tikiuosi jus susiprotesite ir pasalinsite visus skelbimus. Tik jus galite nustatyti kad vienas ir tas pats asmuo kelia tuos skelbimus. Jus galite susisiekti su manimi jei kyla klausimu. Aciu
Monopolininkai... Susipirko visas populiariasias pardavimo platformas Lietuvoje ir palaipsniui kelia kainas.
Kodėl kainuoja tik 0.99Eur skelbimo talpinimas (norint parduoti senas naudotas padangas)? Negi negali dar daugiau nulupti nuo žmonių? 10-20 mln Eur apyvarta...Ar tikrai diginet sukūrė tokią pridėtinę vertę, kad gauti tokią apyvartą? Ar tik pasinaudojo savo gudrumu monopolizavos rinka?
Nemanau, kad tai yra teisinga, tikrai nemanau.
Jau visai prarado sveiką protą "Diginet" net juokas ima, skelbimo kaina 15, 99 eur (skelbimas darbuotojo paieškos), paskambinau pasidomet kodėl tarkim ne 300 eur :D, Aš pasimetes kokia logika Diginet vadovaunasi ? Reiks su Skverneliu pakalbet kad pasikvietų Allegro.pl, www.ebay-kleinanzeigen.de, bet ka sveiko proto :DDD
Rita 2018-07-25 18:40:51
Portale paslaugos.lt (buvusiame versliukai.lt) susiradome programavimo paslaugos teikėją, kuris labai nuvylė - užsisakėme individualios svetainės dizainą, kurį vėliau tas pats programuotojas dublikavo konkurentams be mūsų žinios. Portale palikome neigiamą atsiliepimą apie paslaugos teikėją, įspėjantį kitus vartotojus nebūti apgautiems, tačiau UAB DIGINET (paslaugos.lt) komentarą paslėpė ir paaiškino el. paštu, kad komentaras būtų rodomas - reikia teismo išvadų ! Prisegėme visus dokumentus, konstatuotas antstolio aplinkybes, tačiau portalas nepaviešino skundo. Aplamai portale neviešinamas joks nusivylusio vartotojo skundas ir visi vartotojai klaidinami, nes publikuojami tik teigiami komentarai. Nerekomenduojame pasitikėti šiuo portalu - absurdiškas, šališkas, neatsižvelgiantis į vartotoją, reklamuojamų paslaugų kokybę portalas!
Laba diena, p. Rita,

Paslaugos.lt portalas dėl paslaugų teikėjų paslaugų kokybės skundų gauna labai nedaug. Mažą kiekį skundų, manome, nulemia tai, kad portalas yra mokamas (mokomos paslaugos dažnai atbaido nekokybiškai dirbančius paslaugų teikėjus). Jeigu gauname skundą dedame didelias pastangas išsiaiškinti, ar skundas yra pagrįstas.

Portalo administracija įvertino Jūsų situaciją, tačiau manome, kad skundas dėl panašaus svetainės dizaino yra nepagrįstas. Neatmetame galimybės, jog mūsų nuomonė gali būti neteisinga, tačiau tam reikia teismo išvadų. Jeigu nuspręsite savo pusę ginti teisme ir bus įrodyta Jūsų tiesa - skundą būtinai paskelbsime.

Primename, kaip sprendžiami nusiskundimai Paslaugos.lt portale:

Nusiskundimus administruojame ypač atsakingai. Pirma leidžiame paslaugų teikėjams nusiskundimus išsispręsti patiems (galbūt įvyko nesusipratimas). Kraštutiniais atvejais, jeigu nepavyksta paslaugų teikėjui ir klientui susitarti, atliekame šiuos veiksmus:

- išanalizuojame nusiskundimą ir pateiktą informaciją. Prašome papildyti informaciją, jeigu jos trūksta;

- prašome patvirtinti žmogaus, parašiusio nusiskundimą, tapatybę;

- jeigu pakanka informacijos įrodančios, kad kliento nusiskundimas pagrįstas, o paslaugų teikėjui nepavyksta išspręsti konflikto, nusiskundimą atvaizduojame teikėjo puslapyje. Prie nusiskundimo paslaugų teikėjas gali palikti komentarą ir aprašyti savo poziciją bei paaiškinti, kodėl negalėjo išspręsti susidariusios situacijos.

Tais atvejais, kai informacijos, pagrindžiančios nusiskundimo patikimumą, trūksta, jis yra atmetamas.
Sveiki. Nu skelbiu visiskai patapo bandantis kantrybe.
Su ta bosh langu valymo issokancia reklama. Jau tikrai ikyrejo viename langa dvi undistructable reklamos. Mano akyse prarandate patraukluma.
2018-02-27 14:23:52 IP 2j3qhtms
Raimondas 2018-02-27 13:44:42
gavau laiska is "SERGEL" del skolos uz neapmoketas paslaugas "Diginet LTU", su Diginet LTU as asmeniskai jokiu sutarciu
nepasirasinejau, tai nesuprantu is kur skolos, skelbimus talpinu portaluose ir tai tik su vienkartiniu apmokejimu talpinant.

kad galėtumėme pateikti detalesnę informaciją, susisiekite su mumis el. paštu info@diginet.lt.
2017-07-12 14:15:50 IP 2j3qhtms
Julita 2017-07-07 18:02:18

trumpai apie susiklosčiusią situaciją - gavau sms žinutę, kad baigėsi skelbimo galiojimo laikas ir galiu jį prasitęsti išsiuntus žinutę, ką ir padariau nes tuo metu taip buvo patogu ir pasirodė pigiau (parašyta 11, 99€). Išsiunčiau pirmą žinutę su nurodytu kodu, tada gavau atsakymą, kad reikia dar vienos, vėl siunčiu, tada gaunu atsakymą, kad nepakanka sąskaitoje pinigų, pasitikrinu, pakanka. Skambinu jūsų nurodytu kokybės tel. +37065841777, sako kad dalį pinigų nuskaičiavo (9, 96), kitos kažkodėl negali, skambinkit operatoriui, ok skambinu, ten sako sąskaitos pakanka, viskas gerai, skambinkit diginetui jie jums kažko nepasako ir pan. Skambinu vėl, tada jūsų darbuotoja atkerta, kad nieko nežino į mano pasisakymą "grąžinkite pinigus arba suteikite paslaugą", pasako savo el.p. (info@vero.lt), kad rašyčiau prašymą ir numetą ragelį.

Klausimas - kam tokie darbuotojai, kurie nieko nežino, nesprendžia problemos, netaktiškai bendrauja ir dar drįsta numesti ragelį kai pokalbis dar nebaigtas???

Galiausiai pinigai nuskaičiuoti, paslauga nesuteikta, sugaištas mano laikas ir sugadinta nuotaika.

Jeigu, Jūs, brangiausias portalas nesugebate suteikti kokybiškos paslaugos mobiliuoju ryšiu, tai nesiuntinėkite žmonėms tokių pasiūlymų.

Ir išmokykite savo personalą bendrauti taktiškai, bei spręsti iškilusias problemas.

Visa šita situacija yra žemas lygis, neprofesionalumas ir tiesiog apgailėtina.

Tikiuosi imsitės veiksmų.

Ir bent jau pinigus grąžinkite.

Gerų darbų.
Sveiki, Julita,

atsiprašome už susiklosčiusius nepatogumus. Bendravote ne su mumis, o su mums paslaugas teikiančia įmone ir jos darbuotojais.

Susisiekite su mums info@skelbiu.lt, kad galėtume išspręsti visus kilusius nesusipratimus.

Gražios dienos!
Viena diena paskyra tapo imones kai parduodant kainos yra brangesnes.
Paklausus kodel pasiulymas buvo susikurti nauja paskyra. Idomu po kiek ji vel pasidarys "imones"...
P.s. pardavinejau asmenini ir vieninteli plansetini kompiuteri

Visa šita situacija yra žemas lygis, neprofesionalumas ir tiesiog apgailėtina.

Tikiuosi imsitės veiksmų.

Ir bent jau pinigus grąžinkite.

Gerų darbų.
2017-07-03 10:41:58 IP 2j3qhtms
Robertas 2017-07-02 10:34:00
Įmonė patalpino skelbimą dėl parduodamo automobilio www.autoplius.lt. Užsakė papildomas paslaugas dėl papildomos reklamos 15min. Spėkit iš trijų kartų ar automobilis nors kartą per parą pasirodė 15min portale? Ieškodami skelbimo, paros laikotarpyje, peržiūrėjome 15min keletą šimtelių kartų, rezultatas nulinis. Išvada besidomintiems papildomomis www.autoplius.lt paslaugomis - ŽMONIŲ MULKINIMAS. Nepasimaukit, neužsakinėkit.
Sveiki, Robertai,

pagal statistiką matome, kad Jūsų skelbimas buvo reklamuojamas 15min.lt pardaviminiame infobloke. Yra tikimybė, kad savo skelbimo ieškojote netinkamoje pozicijoje, kadangi skelbimas reklamuojamas ne visoje 15min.lt aplinkoje, o tam tikrame infobloke: tituliniame puslapyje po verslo skilties rubrika. Dėl detalesnės info susisiekite su mumis pagalba@autoplius.lt
Kompanija v***s, kitaip nepavadinsi - kiekviena menesi brangsta paslaugos. naudojas savo monopoliu rinkoje. Eiliniai lietuviai verslininkai melziantys visus iki negaliu. Linkiu bankroto.
Jaučiuosi kaip "neatlygintinai dirbanti darbuotoja"...
Pranešiau apie pažeidimus prieš dvi savaites, niekas nekreipia dėmesio, kas kelias dienas primindavau, kad skelbimai nepašalinti, atsakė, jog pasyvino, bet žmogus vėl atsistatė ir toliau pažeidinėja. Tai kaip supratau, skelbėjas piktybiškai nesilaiko taisyklių. Iki šios dienos dar tie skelbimai "etery".
Taigi skelbėjai, pažeidinėkit į sveikatą, niekam neįdomu :)))
2017-02-06 09:59:07 IP 2j3qhtms
Saulius 2017-01-31 11:15:09
1. "Veislinių gyvūnų jauniklių vadų pardavimo skelbimai Skelbiu.lt puslapyje laikomi komerciniais". Šuo nėra veislinis jeigu nėra to patvirtinančių dokumentų. Argumentas, kad dedamas skelbimas veislinio gyvūno vados pardavimas yra niekinis.

2. "Skelbiu.lt priima galutinį prendimą dėl paskyros statuso pagal skelbimo turinį ir paskyros istoriją. Pagal Jūsų skelbimų istoriją matome, kad tai nėra vienkartinis suaugusio šuns pardavimas". Kaip tai atsispindi skelbimo nemokamumo patikrinimo algoritme, kai tikrinuosi ar verta gaišti laiką kuriant skelbimą ir matau, kad patenku į nemokamų skelbimų kėlimo kategoriją. Vienintelis, tikrai teisingas argumentas yra tas, kad skelbiu.lt patys priima galutini skelbimą ką talpinti nemokamai ir ką mokamai. Būtent tai ir kliūva, nes klaidinančioje reklamoje, sakoma kitaip. Gaistamas laikas tikrinantis ir pasitikrinus vistiek skelbimas blokuojamas. Džiugu, kad reklama klaidina jau šiek tiek mažiau, bet vis tiek lieka neapibrėžtumas, kuris tikėtina yra paslėptas po kokiais nors toli užgrūstais taisyklių niuansais, jeigu tokie išvis yra.

3. "Skelbimo ir paskyros komercinis statusas nebūtinai turi sutapti su Jūsų realiu juridiniu statusu." Jūs rimtai? Kažkoks UAB'as prisiskiria vartotojų paskyros statusus savo nuožiūra netgi tada, jeigu jis visiškai priešingas juridiniam statusui?

4. Dedant bet kokį skelbimą, kuriame matoma žodžių kombinacija "Vokiečių aviganis" skelbimas yra blokuojamas.

5. Dedant pavienį objektą - skelbimas yra blokuojamas,

6. Kas yra "Jauniklis"? Kokie kriterijai yra taikomi šiai savokai?

7. Ačiū už gražią dieną.
Sveiki, Sauliau,

esame su Jumis jau kalbėję apie tai, kad jeigu Jūs dedate skelbimą į veislinių gyvūnų kategoriją ir šuniuką norite parduoti kaip veislinį, vadinasi pats nurodote, kad gyvūnas veislinis. Jeigu gyvūnas ne veislinis, visuomet jį galite pardavinėti nemokamai mišrūnų kategorijoje.

Nuorodoje, kurioje galite pasitikrinti ar skelbimas bus mokamas yra nurodyta, kad Skelbiu.lt administracija priima galutinį sprendimą, kuriuos Skelbiu.lt klientus traktuoti, kaip komercine veikla užsiimančius asmenis. Šią informaciją galite rasti prie "Skelbimų kaina įmonėms/verslams".

Skelbiu.lt administracija
GERBEMIEJI TIESIOG REIKS SUSIRASTI KITA SKELBIMU PORTALA NES SKELBIU LT BRANGINA IR BRANGINA O KAD ASMENINIU NESKYRE NUO KOMERCINIU SEI KOMPANIJAI TAI BUDYNGA.
sIULAU SKELBTIS KITUR O SITAS LAI KELE SAVO KAINAS
UAB "Diginet LTU" 2017-01-31 09:30:54
Laba diena, Sauliau,

Veislinių gyvūnų jauniklių vadų pardavimo skelbimai Skelbiu.lt puslapyje laikomi komerciniais. Privatūs asmenys nemokamai gali pardavinėti suaugusius ir pavienius augintinius. Skelbiu.lt priima galutinį prendimą dėl paskyros statuso pagal skelbimo turinį ir paskyros istoriją. Pagal Jūsų skelbimų istoriją matome, kad tai nėra vienkartinis suaugusio šuns pardavimas. Skelbimo ir paskyros komercinis statusas nebūtinai turi sutapti su Jūsų realiu juridiniu statusu.

5. Dedant pavienį objektą - skelbimas yra blokuojamas,

6. Kas yra "Jauniklis"? Kokie kriterijai yra taikomi šiai savokai?

7. Ačiū už gražią dieną.
2017-01-31 09:30:54 IP 2j3qhtms
Saulius 2017-01-27 10:35:37
Trukt už vadžių - vėl iš pradžių. Vėl stebina Diginet sugebėjimas klaidinti vartotoją reklama/ gaišinti vartotojo laiką tuščiai/ naujos schemos pasipiniguoti. Kadangi jau ir taip nemažai laiko sugaišau portale skelbiu.lt. tai dar šiek tiek jo sugaišiu ir čia.

Veiksmų algoritmas, apsižiūrint ar portalas atitinka mano poreikius ir ar nebus gaišinamas tuščiai laikas:
1. Atsiverčiu tinklalapį, viršuje matau, kad skelbimai nemokami. Atidarau pasižiūrėti, ką reiškia žvaigždutė. Prie žvaigždutės nurodyta, kad skelbimai nemokami privatiems asmenims, tačiau yra išimčių. Siūloma pasitikrinti ar mano norimas įdėti skelbimas nepriskirtas prie išimčių. Pasitikrinu - viskas tvarkoje (prisegu screen shot'ą)
2. Sukuriu skelbimą, bandau talpinti.
3. Gaunu familiarų "tujinantį" atsakymą (irgi prisegu), kad pasirodo, parduodu ne pavienį daiktą, o vykdau kažkokią pseudo komercinę veiklą ir skelbimas nemokaimai keliamas nebus.
4. Sėdžiu ir krapštau galvą bandydamas suprasti, kaip fizinis asmuo turi įdėti Vokiečių aviganio šuniuko (-ų) skelbimą, kad atitiktų esamus nemokamo skelbimo kriterijus. Šuniukai dažniausiai po vieną negimsta, komercijos kažkokios lyg ir nedarau, esu fizinis asmuo.
5. Kadangi komentarus Diginet skaito, bandau arba laukti kažkokio paaiškinimo, ką darau ir ką suprantu ne taip. Arba klaidingos reklamos pašalinimo iš tinklalapio.
6. Gaištu toliau savo laiką rašydamas skundą VVTAT
Laba diena, Sauliau,

Skelbiu.lt administracija

2. Sukuriu skelbimą, bandau talpinti.
6. Gaištu toliau savo laiką rašydamas skundą VVTAT
piktas ant skelbiu.lt kainu kelimo
2017-01-23 22:54:55 IP 5f4soutr
Jau taip sunervinot, kad negaliu seniau skelbimas kainuodavo 0, 29eur, o dabar 0, 99eur. Tai ko cia taip reikia tas kainas kelt ka? Jau visai sukasi galvoj barabanai jums. Viskas brangsta belekaip dabar tai... po velniu is kur as tiek pinigu gausiu dabar ka?
UAB "Diginet LTU" 2017-01-20 11:30:34

Ačiū už komentarą.

Savo sistemoje matome kiekvieno komentaro tikslų autorių pagal prisijungimo paskyras. IP adresas nesuteikia teisės prisijungti prie svetimų paskyrų, tai galite padaryti tik turėdami prisijungimo duomenis. Jūsų atveju mes tiksliai žinome, kad komentaras buvo rašytas iš Jūsų paskyros.

Bendrosiose Skelbiu.lt svetainės naudojimosi taisyklėse esate informuotas, kad pasiliekame teisę be perspėjimo blokuoti žalingo ar taisykles pažeidžiančio turinio perdavimą.

Atidžiau susipažinti su visomis taisyklėmis galite čia: http://www.skelbiu.lt/pagalba.html
palaukit.jus del vieno zodzio 'asilas' blokuojat visu gyventoju ip adresa.cia atrodo kriminalas yvyko.blokuokit mane kaip vartotoja jeigu tiksliai zinot jog as parasiau.ir kas keisciausia snaudet du menesius, tik dabar kai pradejau jums rasyt apie aferista is Alytaus.ir po jo dedamais skelbimais rasydavau komentarus, su perspejimu kitiems pirkejams jog cia a*******s.jus iskart sujudot ir blokavot kad negaleciau komentuot.tiesiog yra apgailetina.kad del kaskokio zodzio blokuot vartotojo ip...pirmiausia jus greiciau reguokit y tai kas jums pranesa apie aferistus jusu portale.tada bus galima uzsiimti ir tokiais keiksmazodziais.
P.S.gal pasiskaitykit kitu paliktus komentarus, ten tai suprantu kad ziauru.ir ju nieks neblokuoja, todel kad jie tik komentuoja su necenzuriniais zodziais ir neraso apie aferistus.ir jie ramiai toliau sedi.
tiesiog jau tai buve jums su vartotoju toks variantas, kai jis parase jums apie a*******s, o jus nieko nedaret.tiesiok numojot ranka.
2017-01-20 11:30:34 IP 2j3qhtms
dragas999 2017-01-20 10:27:26
sveiki visi.noriu paviesinti skelbiu.lt adminstracijos darba.tiesiog esu nusivyles ju darbu.esme tave kad man jie neledzia komentuot po skelbimais.tiesiog parasau komentara ir jis iskart dingsta.ju pasakymas jog jums yra isjungta si paslauga todel kad jusu komentare yra panaudota keiksmazodziai.
tebunie gal kaskada ir panaudojau, bet pagal viska privalo duoti yspejima, o paskui uzdraust.be to pagal juos tai yvyke 2016.11.14,
ir tai uzdraude man komentuot tik 2016.01.19.., kai pradejau rasineti jiems apie skelbimus kuriuose afisuoja a*******s.as tai jau esu ysitikines 100proc.ir dabarr jie man uzdraude komentuot.
1..dalykas/pas mus interneto tiekejas, kiekvienam namui duoda tik viena ip adresa
2..dalykas/as gyvenu daugiabutyje, kuriame sio interneto naudotojai yra virs 10 butu.
3..dalykas/visi turim ta paty ip adresa
4..dalykas/uzblokavo visiems musu name vartotojam komentavima skelbiu.lt portale.
5..dalykas/apriboja zmogaus teisias savo portale.
buvo rasyta jiems el.laiskas.
citata

16:14 (prieš 3 valandas)

skirta man
Komentara matome kaip rašyta butent iš to kompiuterio, kuriame buvo tuo metu prisijungta prie Jusu paskyros.

ir tai ta paty jie man atrasinejo, kiekviena karta.
as jiems rasiau jog as sklebiu.lt portale prijungiu savo paskyra ir palieku visa diena.
tai reiskiasi jog kaskas parase po mano skelbimu komentara su keiksmazodziai ir tada blokuoja ip.jiems neydomu kad visiems uzblokuoja vartotojams musu namo.
rase jog ji mato, kad butent is sio kompiuterio buvo parasyta.
man tai buve anksciau su tokiom nesamonem.kai buvau uzblokuotas, bet paaiskinus administracijai, viskas zmoniskai budavo isspresta.o cia tiesiog raso savo teksta ta paty per ta paty ir viskas.
P.S. jeigu as ir rasiau keiksmazodzius, tai duok man yspejima.o ne po dvieju menesiu imt ir be perspejimo uzblokuot.
ir tai ka as rasiau cia, yra 100proc.teisybe.ir uz savo zodzius atsakau.tiesiog man svarbiausia yra teisybe.

Ačiū už komentarą.

3..dalykas/visi turim ta paty ip adresa
5..dalykas/apriboja zmogaus teisias savo portale.
buvo rasyta jiems el.laiskas.
citata

16:14 (prieš 3 valandas)

skirta man

ir tai ta paty jie man atrasinejo, kiekviena karta.
rase jog ji mato, kad butent is sio kompiuterio buvo parasyta.
Manau sąžininga bus perkelti čia visus atsiliepimus apie šią įmone kai ji buvo kitu pavadinimu:

Diginet LT, UAB 2016-07-11 13:38:27
Sauliau, mišrūnų šunų kategorijoje skelbimai nemokami. Mes jūsų gyvūno veislės kilmės nenustatome, tai padarote jūs pats, kai skelbimą dedate į veislinių gyvūnų kategoriją. Veislinio gyvūno pardavimą traktuojame kaip komercinę veiklą. Jeigu nurodote, kad tai aviganis - jis traktuojamas kaip veislinis šuo ir jo pardavinėjimas yra komercinė veikla. Jeigu jūs šuniuką laikote neveisliniu, vadinasi jis - mišrūnu. Fizinis asmuo mišrūnui rasti naują šeiminką per Skelbiu.lt gali nemokamai mišrūnų kategorijoje. Sėkmės!
Viskas jau tvarkoje. Zmona idejo suniuka i aviganiu kategorija ir skelbimas buvo nemokamas. Pasitaisete. Del konkrecios veisles, tai netgi dedant prie misrunu ir parasant bet koki zodziu derini "vokieciu aviganis" (pvz panasus i vokieciu avigani ar tevai vokieciu aviganiai) skelbimas buvo traktuojamas kaip privalomai mokamas.
2016-07-11 13:52:44 IP 89.249.85.148
privatus asmuo 2016-07-11 11:39:33
kaip ir saulius rase, skelbiu apgaudineja klientus sakydami kad gali privatus asmuo ideti nemokamai savo asmeninius daiktus. cituoju ''Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol PRIVATŪS ASMENYS gali dėti savo asmeninių daiktų skelbimus NEMOKAMAI!''. gavau palikima keleta dviraciu (jie dabar mano asmeniniai). idejau skelbima kaip privatus asmuo, bet pagal ju nuomone as esu imone ir uzsiemu komercine veikla. susisiekus su jais ir viska paaiskinus, pasiulo susimoket nes jie taip mano. negana to, pries tai visi kiti buve mano skelbima paskyroje tapo apmokestinti, kiti net po 1, 5e ''Taip pat visi įmonių paskyrose esantys skelbimai yra mokami.'' taigi perskaicius jusu taisykles (kurias siulot paskaityt) niekur neraso is kokiu kavos tirsciu isburet jog as imone? ar as savo paskyroje esu nurodes Įmonės pavadinima,
Įmonės koda, PVM mokėtojo kodas, Įmonės adresa? sudarot salygas, nurodot ka nurodyt, bet kai nurodoma asminimis etikit, ir zaidziat jau pagal savo isgalvotas nerasytas taisykles. Greiciausiai irgi sulauksiu ''Skelbiu.lt nesiekia nieko suklaidinti, apgauti ar diskriminuoti. Visos skelbimų dėjimo sąlygos išdėstytos šiame puslapyje http://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai.
Atsiprašome, jei nepateisinome Jūsų lūkesčių. Tikimės, kad ateityje dar galėsime būti Jums naudingi.'' man tokius blevyzgu nereikia, noreciau normalaus atsakymo jei sugebat taip atsakyti.
Skelbiu.lt vartotojo paskyrai suteikiamas verslo/įmonės statusas tuomet, kai joje yra bent vienas skelbimas, susijęs su komercine veikla t.y. pardavinėjami ne pavieniai asmeniniai daiktai, o vykdoma prekyba, supirkimas, priimami užsakymai, teikiamos paslaugos ir pan. Paskyros statusas nebūtinai susijęs su Jūsų realiu juridiniu statusu. Jūsų atveju, pardavinėjimas vienu metu didesnį kiekį dviračių yra laikomas komercine veikla.
2016-07-11 13:38:27 IP 89.249.85.148
Saulius 2016-06-15 18:18:08
Manau, kad siekia, nes is esmes reklama neatitinka turinio. Kitaip suprasti vienareiksmiskai pateikiamos reklamos ir priesingai, itin subjektyviu skelbimu rusiavimo/priskyrimo kriteriju netapatumo negalima. Veliau pasistengsiu skirti siek tiek laiko isigilinant i skelbimu dejimo salygas ir rasti ta paaiskinima priestaravimui, kad budamas fizinis asmuo ir bandydamas rasti nauja seimininka suniukui vykdau komercine veikla ir nebeatitinku fizinio asmens kriterijaus, kuriam, kaip reklamuojama, skelbimo idejimas yra nemokamas. Taipogi bandysiu suprasti, kokiais kriterijais remiantis nustatoma, kad mano gyvunelis yra veislinis. Kiek iki siol zinojau, veisliniu laikomas toks gyvunas, kuris turi tai patvirtinancius kilmes dokumentus. Visa kita yra laikoma tiesiog misrunais.
privatus asmuo
2016-07-11 11:39:33 IP 88.223.88.53
2016-06-15 18:18:08 IP 90.143.110.111
Diginet LT, UAB 2016-06-15 16:23:20
Sauliau, Skelbiu.lt nesiekia nieko suklaidinti, apgauti ar diskriminuoti. Visos skelbimų dėjimo sąlygos išdėstytos šiame puslapyje http://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai.

2016-06-15 16:23:20 IP 89.249.85.148
Saulius 2016-06-15 15:49:44
Kokių dar veislinių? Apie ką Jūs kalbate? Turime du vokiečių aviganių šunis. Be kažkokių kilmės dokumentų, tiesiog du stiprūs ištikimi šeimos draugai ir sargai. Taip jau atsitiko, kad atsirado šuniukas, jį norime parduoti.

Tam, kad skelbimas būtų talpinamas nemokamai, kaip kad teigia reklama, tereikia būti fiziniu asmeniu. Sąlyga įvykdyta, nes nesame nei kažkoks veislynas, nei verčiamės ūkine veikla, nei kažką perpardavinėjame. Tiesiog pirmą ir paskutinį kartą pabandėme įdėti skelbimą dėl parduodamo gyvūnėlio.

Kaip supratau, pakalbėjęs su kažkuo atsiliepusiu aptarnavimo telefonu, suformulavus bet kokį sakinį su žodžių deriniu "Vokiečių aviganis" esu akimirksniu traktuojamas kaip besiverčiantis komercine veikla, nes parduodu veislinį šuniuką.

Parašykite aiškiai ir konkrečiai, kad skelbimu talpinimas yra nemokamas fiziniams asmenims talpinant skelbimus i keletą kategorijų ir tik tada jei "palaikydami tvarką" patys nenuspręsime, jog jūs ne šiaip talpinate skelbimą, o verčiatės komercine veikla.

Meluoti, lupikauti ir vėliau išsisukinėti yra mažų mažiausiai gėda.

2016-06-15 15:49:44 IP 86.38.167.253
Diginet LT 2016-06-15 13:21:41

tam, kad būtų palaikoma tvarka portale, skelbimai, prieš juos aktyvuojant, yra patikrinami administracijos. Veislinių gyvūnų jauniklių pardavimas Skelbiu.lt portale laikomas komercine veikla. Komerciniai skelbimai yra mokami, todėl Jums ir buvo išsiųstas pranešimas, kad skelbimą reikia apmokėti (0, 29 €).

Skelbiu.lt administracija

Meluoti, lupikauti ir vėliau išsisukinėti yra mažų mažiausiai gėda.
2016-06-15 13:21:41 IP 89.249.85.148
Saulius 2016-06-15 10:49:03
Reklama "privatiems asmenims skelbimai nemokami Skelbiu.lt" yra melaginga. Turime suniuka, bandome ideti skelbima, gaistame laika, parasome, kad tevai vokieciu aviganiai. Ateina pranesimas, kad esi ne privatus (Privatus asmuo → Įmonė / verslas / komercinė veikla) ir liepia susimoketi.

2016-06-15 10:49:03 IP 86.38.167.253
2016-04-13 10:45:49 IP 89.249.85.148
Saulius 2016-04-13 01:06:03
Sveiki Paskutiniu metu skelbiu.lt portale atsirado labai daug troliu. Klausimas butu toks, ar ne jus cia bandot zmones izdurynet vis naujais issisokimais ir taip prisideti prie komentaru isjungimo, kuris beja, kosmosa kainuoja. Tikrai pikta, nes puola pastoviai vienas ar du veikejai, bet kazkodel ju ip keiciasi kaip kojines. Kaip galima savarankiskai blokuot tokius maumus nemokant pinigu uz nesamone? Nes ateini preke parduot, o gauni zinuciu kalna is kazkokiu botu atsiprasant. Kad ir dabar pradejo rasyt kazkoks keistuolis ir istysai varo ta pati. Nenoriu as moket kiekvienam savo skelbime po 82 centus, taip ir nubiednet galima. Padarykit paprasciau, ip adresu blokavima savarankiskai, kad atejas antra karta, negaletu komentuot ir pamirstu kad tai gali daryt.

siekant išvengti netinkamo turinio komentarų, rekomenduojame palikti komentaruose svarų ir argumentuotą atsakymą, kad potencialūs pirkėjai būtų informuoti ir disksija nebūtų tesiama. Jeigu komentaruose pastebėjote necenzūrinių ar įžeidžiančių pasisakymų, reklamos, informuokite mus el. paštu info@skelbiu.lt ir komentatorius bus užblokuotas.

2016-04-13 01:06:03 IP 84.240.48.147
2016-03-09 10:53:41 IP 78.57.201.213
Labai jau BRANGU..... Mašina parduoti skelbimas nuo 5 eur. kosmosas kažkoks...
piktas ant viso skelbiu meslo
2016-03-02 22:47:34 IP 188.69.213.221
reik vienytis ir kovoti pries tuos naglus skelbiu.lt nes cia nesamones jie dirba jau visai nervas ima. kiek galima tas durnas taisykles ivedineti? seniau viskas buvo normaliai pinigus moki ir normaliai gauni o dabar visiskas bardakas. kas per durnizmai vyksta? paaiskinkit?
kiek galima as nei imone nei ka
2016-03-02 20:04:06 IP 188.69.213.221
cia nesamone. paima skelbiu ir pakeicia imone/ imones paskyra ir tada jau reikia moketi pinigus uz skelbimus. nu total kosmar kazkoks. nei as imone nei ka. seniau tai moket reikejo, bet dabar kai nemokamai o pyst ir padaro kad reik moket tai net ranka nekyla moket sitiems naglumo isikunijimams. PADARYKIT ARBA NEMOKAMAI ARBA MOKAMAI nes dabar kazkoks bardakas......
staliai
2016-03-02 17:45:44 IP 78.56.33.96
I mone dirbanti silpnai (10-7),.Naudojames Ju paslaugomis kaip nemokama internetine svetaine, tik tiek.......
Nusivyles
2016-02-19 19:37:50 IP 188.69.215.88
Prieš kelias dienas dėjau skelbimą i skelbiu.lt ir dar prieš pora mėnesių už tokį patį skelbimą 3 eurus imdavo, o dabar 6! jau visai žmogiškumas dingo, o monopolizmas atsirado. Svarbiausia tai, kad skelbimą dėjau ir net nepažiūrėjau nes net negalvojau, kad taip bjauriai pasielgta su žmogum gali būti ir DVIGUBĄ (100 procentų) didesnį mokėstį gali imt. Paskambinau, portale duotu numeriu, tai man moteris pasakė, kad kažkoks portalo išlaikymas ir kažkas pabrango.... na suprasčiau dar euru pabrangintu, bet ne 3... pradėjau rimčiau su ja aiškintis sakydamas, kad čia apsoliuti nesamonė nes pats puikiai žinau kaip tai daroma, bet kai ji vėl ta patį man pradėjo sakyt pasakiau viso gero ir padėjau. Neturėjau aplamai leistis su ja į kalbas, kadangi ji čia nieko dėta ir padaryta robotu ir kempine, kuri viską sugeria. Belieka tik į kokią instituciją ar žurnalistams skustis ir padaryti gerą antireklamą jums... matyt neužtenka pinigų jūsų apsiseilėjusiems, tik tai, bematantiems veidams. Būkit ramūs, senatvėje tie visi pinigai sveikatos nenupirks, viskas grįžta ratu. 20litų už statybų paslaugų skelbimą.....
2016-02-19 14:43:03 IP 89.249.85.148
CVbankas.lt kandidatavimas yra nemokamas, užsiregistravus ir susikūrus gyvenimo aprašymą CVbankas.lt portale. O tiems kas pageidauja kandidatuoti be prisijungimo yra sukurta papildoma paslauga, kuri kainuoja simbolinį mokestį - 49 ct. Abu pasirinkimai yra aiškiai pateikti ir kiekvienas vartotojas gali laisvai nuspręsti, kurį būdą jam rinktis.

Darbo skelbimus įmonės deda pačios. Nėra priežasčių, kodėl darbdaviai turėtų publikuoti neaktualius skelbimus. Žinoma, gali pasitaikyti pavieniai atvejai, kaį įmonė darbuotoją jau susiradusi, bet skelbimą pamiršo pasyvuoti. Tokiais atvejais galite kreiptis bendruoju paštu info@cvbankas.lt ir mes išsiaiškinsime situaciją.

Turint daugiau klausimų ar pastebėjimų, rašykite info@skelbiu.lt
2016-02-19 14:38:09 IP 89.249.85.148
Piktas ant skelbiu 2016-02-07 16:46:33
bet kai naglumas to skelbiu.lt jau jei ne to modelio telefona idedi tai is karto blokuoja skelbima. visai jau v***s esat, seniau tokiu nesamoniu nebuvo. dziaukites kad is vis pas jus zmones lankosi ir deda skelbimus, o cia dar ir prisikabinet sugebat. uzknisa tai nerealiai, pvz. alio.lt plius.lt tikrai geresni portalai ten nemokamai gali det ir proto neknisa, o jus tai visai jau...
Skelbimai nėra blokuojami be priežasties. Turint konkrečių klausimų, dėl konkretaus skelbimo blokavimo, rašykite info@skelbiu.lt
To Diginet
2016-02-12 21:32:34 IP 86.38.14.99
Aruodas.lt 2016-02-11 13:50:53
Stengiamės, kad portalo paslaugos būtų kuo efektyvesnės ir būstą galėtumėte parduoti arba išnuomoti kuo greičiau. Dėl to šiuo metu siūlome skelbimo aktyvavimo planus su papildomomis paslaugomis. Perskirstėme, kokios paslaugos į planus įskaičiuojamos - skelbimas ne tik aktyvuojamas, bet ir iškeliamas į sąrašo viršų.
Sakykite, koks tikslas būti iškeltam į sąrašo viršų, kai į viršų yra keliami visi skelbimai? Pabrėžiu, absoliučiai visi. Bet kokiu atveju, kol Jūs atrašėte, perėjau pas konkurantus, t.y. pas alio.lt ir 24skelbimai.lt. Manau, kad pastaruoju metu Jūsų politika yra vienakryptė- pasipelnyti. Lauksime šios krypties šalutinių rezultatų.
Aruodas.lt
2016-02-11 13:50:53 IP 89.249.85.148
To Diginet 2016-01-31 11:53:07
Klausykit, ar ne per didelis apetitas atsirado už teikiamas paslaugas? Prieš eurą parduodamo būsto skelbimas kainavo 20 Lt. Dabar 15 eurų! Patiems nekeista? Nejaučiate konkurencijos, tad imatės monopolijos..? Tikiuosi greitu metu pasikeis jūsų patogi situacija.
Piktas ant skelbiu
2016-02-07 16:46:33 IP 188.69.214.47
To Diginet
2016-01-31 11:53:07 IP 86.38.15.147
2016-01-13 09:32:41 IP 89.249.85.148
Paulius 2016-01-13 09:29:11
2016-01-13 pinigai buvo gražinti. Gaila tik, kad reikėjo imtis tokių priemonių, juk galima buvo ir paprasčiau.
Dar kartą atsiprašome, kad nepavyko problemos išspręsti operatyviau.
Paulius
2016-01-13 09:29:11 IP 77.79.35.80
2016-01-12 14:16:35 IP 89.249.85.149
Paulius 2016-01-12 14:08:14
versliukai.lt portale patalpinta skelbimą ištrina be jokio perspėjimo, o pinigus, sumokėtus už skelbimo iškėlimą negražina. Jei skelbimas netinka pagal portalo politika, pirmiausia turėtu neleisti jo iškelti tol, kol patvirtina arba nepatvirtina administratorius. Pinigus gražinti iš mokėjimai.lt galima per 10 minučių, tačiau tik ne šiai įmonei. Tiesa žadėjo gražinti per 48 valandas. Pinigai sumokėti 2016-01-07, šiandien 2016-01-12 ir pinigų nėra. 48 val? Tai gal bent jau meluoti nereikia? Ar čia diginet laiko matavimo vienetai kitokie? Kitaip sakant jokios pagarbos klientui ir dar meluojama.
Laba diena, Pauliau, ačiū už pastabas. Pastebėjimą perdavėme projekto vadovui, kad skubos tvarka problema būtų išspręsta. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Paulius
2016-01-12 14:08:14 IP 77.79.35.80
Aruodas.lt
2015-06-01 16:07:01 IP 89.249.85.148
Antanas 2015-05-30 01:34:38
Pastebėjau aruodas.lt suklatotus skelbimus. Keliuose skelbimuose yra įdėtos to pačio parduodamo buto nuotraukos bet jau su kitais duomenimis. Be to niekas neatsakinėja į email, gali rašyt nerašęs. Va tie adresai suklastotų skelbimų: http://www.aruodas.lt/butai-kaune-vilijampoleje-raudondvario-pl-pietine-puse-25a-18kvm-murinis-1-1778145/?paieska=78ef582f27df906aadcf137cc3450b20&Page=1 SKELBIMO NR 1-1778145. Toliau http://www.aruodas.lt/butai-kaune-dainavoje-a-ir-j-gravrogku-g-ivestas-vanduo-padarytas-pilnas-remontas-1-1781018/?paieska=78ef582f27df906aadcf137cc3450b20&Page=1 SKELBIMO NR 1-1781018.Šitie du skelbimai įdėti neseniai. O kai kurie skelbimai jau gal metus laiko klastojami. Vienas skelbimas įdėtas parduodamuose butuose Vilniuje kitas Kaune. Ir su to pačio buto nuotraukom, bet skirtingais duomenimis. Šie skelbimai yra adresais: http://www.aruodas.lt/butai-kaune-dainavoje-v-kreves-pr-parduodamas-1-k-butas-vkreves-prkaunas-1-1797767/?paieska=78ef582f27df906aadcf137cc3450b20&Page=3 SKELBIMO NR 1-1797767 kAUNE IR TAS PATS BUTAS JAU VILNIUJE: http://www.aruodas.lt/butai-vilniuje-naujininkuose-saltkalviu-g-parduodamas-1k-bendrabutinio-tipo-butas-1-1781737/?paieska=682b252e28859295d010a0ea43fea199&Page=3 SKELBIMO NR: 1-1781737. KODĖL VYKSTA TOKIE AFERIZMAI IR KĄ VEIKIA ARUODAS.LT ADMINISTRACIJA ?
Dėkojame, kad atkreipėte dėmesį į skelbimų turinį ir pateikėte skelbimų nuorodas. Gavus vartotojų pranešimų apie galimai neteisingus skelbimus, informacija peržiūrima, prireikus skelbimai gali būti blokuojami ar susisiekiama su skelbimų autoriais, kad būtų patikslinti skelbimų duomenys. Susisiekėme su skelbimus įdėjusiais asmenimis, kad patikslintų duomenis. Jei turite pastabų ar klausimų, kurie liko neatsakyti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@aruodas.lt.
Antanas
2015-05-30 01:34:38 IP 94.13.221.153
2015-04-15 14:32:58 IP 89.249.85.148
Atsargiai s*****i 2015-04-09 12:32:10
Administracija skelbiu.lt ir aruodas.lt atsisake ne tik blokuoti skelbime, kurjame pateikta meleginga informacija, bet ir ne paprase vartotojo sio skelbimo 1-1795418 20995996 pateiki teisinga informacija pirkejams Nusprendeme kreiptis i policija, del ivertinimo veiksmus ir teisetus dokumentus, kure patvirtina, kad portale parduodamas kambarys su klozeto, kriaukle, duso kabina, bet be irengtos vandentekio ir nuotekio kanalizacijos pre juos. Manome, kad administracija portalo privalo atsakyti uz tai, kad visai neko ne padare, kad apsauguoti pirkejus nuo galimo sukciavimo ir dabar, ir ateitija.Administracija skelbiu.lt parase, kad viskas tvarkuoi....Aruodas.lt pasake, kad eigu parasytas kad kambarys pilnei irengtas, tai reiske kad klozetas gali buti ir be vamzdziu...kadangi <tokiu smulkenu ne reike pateikti...> Idomu suzinuoti ar kiekvienas darbuotojas atsako asmeniskai uz savo veikla, arba imone ?Aciu uz atsakyma!
Jūsų minimoje situacijoje nėra pagrindo pašalinti tam tikrą skelbimą: jeigu skelbime nėra nurodyti tam tikri su turtu susiję dalykai, potencialus pirkėjas turi galimybę sužinoti juos, apžiūrėjęs turtą. Probleminė situacija kyla dėl galimų kaimynų tarpusavio nesutarimų ir prieštaravimų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šiuose skelbimuose tiesiog yra informacija apie parduodamą nekilnojamąjį turtą, nėra prašoma atlikti avansinių mokėjimų ir pan. Potencialus pirkėjas visada turi galimybę turtą prieš įsigydamas apžiūrėti ir savo valia priimti sprendimą dėl jo pirkimo.
Skelbiu.lt / Aruodas.lt administracija
Atsargiai s*****i
2015-04-09 12:32:10 IP 37.0.242.232
2015-03-13 15:25:56 IP 89.249.85.148
Zydrunas 2015-03-07 18:38:39
Labai nusivyliau Skelbiu.lt., kai uz skelbimo atnaujinima nuskaiciavo 4eurus, kita karta busiu atsargesnis. Ir tikrai netu keliu euru gaila. Tikriausiai sunkus laikai ateina skelbiu.lt

Daugumą skelbimų Skelbiu.lt portale galite paskelbti už nedidelį 0.29€ mokestį arba nemokamai (pvz. apie parduodamus drabužius, avalynę). Kai kuriose kategorijose (pvz. Nekilnojamasis turtas, Paslaugos) skelbimai kainuoja brangiau. Skelbimo kainą visada galite matyti prieš įdėdami skelbimą. Mokesčiai už skelbimus ne tik padeda mums populiarinti portalą, kad Jūs greičiau rastumėte pirkėjus, bet ir užtikrinti jo plėtrą, kad naudotis juo taptų paogiau. Ačiū, kad naudojatės paslaugomis.
Zydrunas
2015-03-07 18:38:39 IP 78.61.127.195
2014-12-02 11:23:54 IP 89.249.85.148
Evaldas 2014-09-04 13:45:03
Kiek teko ko pirkti is kartu.lt, tiek kartu nusivyliau. Ir vis nepasimokau. Bet galutinai nusprendziau daugiau jokiu daiktu is ten nebepirkti, nebent labai gerai pagalvojes paslaugas. Nes pardavineja labai daug prastos kokybes kinietisku daiktu, kuriuos pristato kaip koki stebukla. Pirkau lazda masinos langams valyti, suluzo po menesio. Pirkau elektrini peiliu galastuva - variklis toks negalingas, kad pridejus peili sustoja. Pirkau bilietus i teatra, bet visi buvo prasti, nes ten parduota i tuos spektaklius, i kuriuos niekas neina. Ir dar perkant reikia pasitikrinti ebay kainas. Dabar pardavineja led lemputes dviracio ratams. Uzdeje kaina 49 lt, kai ebay tokios pat - 2 svarai. Sakyciau didoka 500 proc. marza.

Zodziu, negaiskit laiko ir pirkit kokybiskus daiktus kai ju reikia is normaliu parduotuviu.

Atsiprašome, kad turėjote susidurti su nepatogumais. Norime atkreipti dėmesį, kad Kartu.lt įsigytų ir nepatinkančių ar lūkesčių neatitikusių prekių galite atsisakyti per 14 dienų nuo jų gavimo, nepatirdami papildomų išlaidų. Taip pat, prekėms yra taikoma 2 metų garantija, todėl defektuotas prekes galime pakeisti ar sugrąžinti sumokėtus pinigus. Procedūra daug paprastesnė, nei užsakant prekes užsienyje (pvz. ebay.com). Tiesiog informuokite mūsų pagalbos tarnybą.

Sėkmės,
info@kartu.lt
2014-12-02 11:07:05 IP 89.249.85.148
Diana 2014-11-19 16:11:00
Užsisakiau patalynės komplektą (109 lt)spalio 22 d, padariau pravedimą, laukiu prekės be poros dienų mėnuo.Paskambinau pasitikslinti, pasakė, kad šiandien išsiuntė.Nesulaukus už savaitės parašau laišką į el paštą, atsakymo nėra.Skambinu į Kartu.lt, ir ką gi pasirodo niekas neišsiųsta ir nebus siunčiama.Pasiūlė grąžinti pinigus.Nesuprantu ar mano pinigai naudojami kaip "bobutės paskola"?kodėl aš juos mėnesiui laiko turiu investuoti Kartu lt biznį? jei prekės nėra, kam priėmė užsakymą ir atsiuntė kuponą? be to šis pasiūlymas galiojo dar keletą dienų...Antras kartas kai lieku be prekės.Manau apie tai turi sužinoti vartotojų teisės.
Labai atsiprašome, kad susidūrėte su nepatogumais ir prekės negavote greičiau. Dalį parduodamų prekių pirkėjams tiesiogiai siunčia pačios tas prekes parduodančios įmonės, todėl nevisada laiku sužinome apie vėlavimus. Jei taip atsitiktų, kad prekės negaunate nurodytu laiku, nedelsdami mus informuokite ir visada padėsime.
Kai tik kreipėtės į mūsų pagalbos tarnybą (lapkričio 19 d.), jau po dviejų dienų (paskutinę kupono galiojimo dieną) prekė buvo Jums pristatyta.

Sėkmės,
info@kartu.lt
Stasys
2014-12-02 10:57:12 IP 78.60.189.170
Geras, operatyvus ir dalykiškas požiūris į kliento pastabas palankiai nuteikė tolimesniam bendradarbiavimui su sklebiu.lt.
Diana
2014-11-19 16:11:00 IP 88.119.187.246
Evaldas
2014-09-04 13:45:03 IP 77.109.141.138

Artūras
2014-09-02 15:36:01 IP 89.249.85.148
Nijolė Elena Grinevičienė 2014-08-10 18:08:37
Laba diena.2014m.06.19d. Kartu.lt užsisakiau (ir užmokėjau per" SWED"banką) viskoelastinę pagalvę su vėsinančiu geliu "PIERE CARDIN" už 69lt. ir belaidę įkraunamą valymo šluotą "AQUA LASER" už 69lt. Kuponų numerių nežinau, nes man jie nębuvo atsiųsti. Tebelaukiu iki šios dienos. Kaip įrodymas, kad buvo prekės užsakytos ir už jas sumokėta-išrašas iš banko sąskaitos. Tikiuosi, kad įrodymų neprireiks, jeigu padėsite išspręsti šią problemą. Ačiū. Pagarbiai-Nijolė

Atsiprašome už kilusius nepatogumus. Panašu, kad pirkimo metu nurodėte klaidingą el.pašto adresą ir dėl to negavote pirkimo patvirtinimo, kupono prekių atsiėmimui. Jeigu visdar nepavyko išspręsti problemos, būtinai skubiau susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba el.paštu info@kartu.lt ir nedelsdami pagelbėsime.

Artūras
Kartu.lt portalo vadovas
Nijolė Elena Grinevičienė
2014-08-10 18:08:37 IP 86.100.134.95
viktorija
2014-06-23 16:35:15 IP 77.221.86.46
Laba diena. ūžsisakiau prekes pagal kupona kodas 732433-5472PH71 GC ben tuo metu nebuvo atsiūsta anketa vfn kilo klausimas kaip galima gauti užsakyta ptėke Pirkimas buvo pafarytas per kartu.lt dovanų kuponas ir apmoketas nr 52 2014-06-09
2014-04-29 18:17:52 IP 81.7.89.221
Diginet LT 2013-12-12 17:05:06
Kai kurios Aruodas.lt ir Edomus.lt paslaugos yra mokamos, vartotojas pats pasirenka, kurias iš jų nori užsakyti, o kurių - ne. Jei turite pastabų ar klausimų, kurie liko neatsakyti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@diginet.lt.
as rasau del skelbiu.lt paslaugu - alternatyvu nera: uz 10 lt papildyma sms budu, reikia moketi NET 40% antkaini, t.y. 14 lt. Kiek sake telekomunikaciju imoniu atstovai, jei netaiko tokiu dideliu komisiniu.
2014-03-04 10:36:27 IP 89.249.85.148
stanislovas 2014-01-17 13:05:27
Sveiki, praėjusią vasarą pirkau lauko pavėsinę pagal kuponą 491242-5VSXS3QJ UŽ 399 LT. Pavėsinė lauke po pirmo sustatymo esant nedideliam vėjui sulūžinėjo kai kurie atramos vamzdžiai, negalima pritvirtiti su esamom lipniom juostelės dangos prie vamzdžių bei kiti trūkumai. Nurodykite kaip prekę grąžinti. Nesutarus dėl grąžinimo kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Laukiu aiškumo.Ačiu. Pagarbiai Stanislovas

Įsigytai prekei yra taikomas 2 metų garantinis terminas, todėl turėtumėte kreiptis į Kartu.lt portalo pagalbos tarnybą ir problemą mielai išspręsime:
El.paštas: info@kartu.lt
Telefonas: 8 5 2075060.
stanislovas
2014-01-17 13:05:27 IP 78.59.158.231
2014-01-06 15:48:12 IP 81.7.89.221
labai pasikelusi kontora, skelbiu.lt skelbimu kainos yra nepagristai uzkeltos
2013-12-12 17:05:06 IP 89.249.85.148
buves vartotojas 2013-11-18 10:05:46
teko naudotis Diginet LT paslaugomis aruodas.lt edomus.lt. ziauriai nusivyliau, uz kiekviena pirstelejima israso saskaita, imone tokia "pasikelusi", darbuotojai visada ruskani. atliksu pavedima uz suteiktas paslaugas, vistiek po laiko gauni priminimus apie velavima atsiskaityti. rekomenduoju pasvarstyti, ar tikrai verta, pries turint reikalu su sia kompanija. sekmes.
Vilija Plioplienė
2013-11-20 18:25:09 IP 78.62.190.135
Labas vakaras.Lapkričio 12 d, sumokėjau pavedimu per swedbanka už prekę jūsų įmonei (įmokos kodas 001, 22lt), tačiau iki šiol jos negaunu.Sakykite, kur kreiptis?Ar aiškintis atvirai per visagalį internetą?
Lauksiu atsakymo
buves vartotojas
2013-11-18 10:05:46 IP 88.119.128.3
2013-06-13 17:07:28 IP 89.249.87.198
Skirmute, informaciją apie pristatymo terminus visada rasite kuponų sąlygose. Kartais terminas gali būti trumpas, kartais ilgesnis. Jeigu susiduriate su atveju, kai prekė vėluoja, būtinai informuokite Kartu.lt pagalbos skyrių ir Jums bus suteikta informacija apie prekės buvimo vietą, o problema išspręsta. Atvejų, kai sumokėjus pinigus prekės nepristatomos netoleruojame - Kartu.lt siūlo 100% pinigų grąžinimo garantiją problemų atveju.

Kartu.lt pagalbos skyriaus kontaktai:
El.paštas info@kartu.lt
Telefonas 8 5 2075060
Skirmute
2013-05-06 09:06:03 IP 195.182.74.196
Man susidare keistas ispudis, kad labai jau ilgai nevykdomi uzsakymai, truksta operatyvumo, jokios informacijos, kad yra uzsakymas ir pranesima kada bus tas siuntinys, juk ne is amerikos uzsakiau. Mano nuomone, kad turi buti vykdomi per 2-3 dienas. o jau daug dienu laukiu ir kelia itarima, -ar tik ne afera vyksta. Tik tiek. Aciu uz demesi.
Skirmute
2013-05-06 09:02:07 IP 195.182.74.196
Laba diena, uzsakiau internetu suknele 04.26 d. ir noriu suzinoti kada gausiu siuntini, jau nemazai dienu praejo.dienu. Jau yra pervesti pinigai. Lauksiu jusu atsakymo. Aciu uz demesi. Skirmute is Panevezio.
Autoplius.lt svetainė palaiko ir skatina nusikalstamumą. Pastebėjęs parduodamą automobilį su suklastotais ridos parodymais susisiekiau su autoplius.lt administracija ir pateikiau jiems įrodymus (JAV registrų centro išrašą nurodantį tikrąją automobilio ridą) Administracija niekaip nereagavo ir galiausiai parašė, kad "nieko negali padaryti". Tai yra absurdas ir gėda. Jau neskaitant, kad nusikalstamumas tikrąją to žodžio prasme.
Kaip liūdna, kad dėl euro jūs apgaudinėjate savo klientus ir leidžiate nusikaltėliams vykdyti veiklą.
Andrius 2015-04-13 11:08:28
Idejau nauja skelbima, blokavo... Raso dubliuojas, parasiau laiska, kaip gali dubliuotis, jai skelbime naudojamas visai kitas tel. nr. ir uolia... Ziuriu visi skelbimai blokuojami :)
Gera humoro doze, aciu jums :D
Mires tas jusu plius.lt skelbimu portalas, per puse metu nei 1 lankytojo neatejo i musu svetaine :D
Kam reik skelbimu, tas naudojas skelbiu.lt
Kam patiems girtis.... skelbiu.lt geras bet ten užsienio kapitalo įmonė, taip kad talpindami skelbimus ten - išplukdote kapitalą į užsienį.... Taip pat pridursiu ir kitų tiekėjų paslaugos tikrai neblogesnės.....
Gera humoro doze, aciu jums :D
Kam reik skelbimu, tas naudojas skelbiu.lt
Joshua 2014-10-04 14:58:34
Plius Administratorius Elvyra asmeniškai užsipuolė mane ir užblokavo visus mano skelbimus.
O kur uzsipuole:))) Lifte...

IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Žirmūnų g. 54B, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
"Alibaba" įkūrėjas atsitraukimui nuo verslo ruošėsi dešimtmetį
"Alibaba" įkūrėjas atsitraukimui nuo verslo ruošėsi dešimtmetį 10-19 12:47
Jackas Ma, Kinijos elektroninės prekybos gigantės "Alibaba" įkūrėjas, rugsėjį pasitraukė iš vadovo posto. Jis prisipažįsta, kad atsitraukimui nuo verslo ruošėsi dešimtmetį.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%