Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Planas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Planas

Atsiliepimai apie Planas, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Planas, UAB

Malonus aptarnavimas, geros kainos, didelis pasirinkimas, o ko pritrūko, pristatė per savaite.
Aciu! Tikrai sugrįšim! ????
Noriu labai padėkoti šiai įmonei už pagalbą užsakant mano kemperiui detales, bei daug visokiausių priedų prie jo. Tikrai viską teko šiame sezone išbandyti. Galiu drąsiai paskayti, kad kokybė pasitvirtino.
Dėkoju vadovui Mindaugui, kad atrado vietos mano kemperiukui saugiai peržiemoti iki naujo sezono. Ačiū už malonų ir šiltą bendravimą.
Visada gerą pas jus sugrįžti. Sekmės !!!
Mano atsiliepimai tik labai geri.Įmones vaovas Mindaugas nuostabus, Deivias savo srities specialistas.Aš prieš pusantru metų pirkau nepigu karavana, kokius trūkumus mačiau ir ką norejau pasitobulinti viską padarė, nuoširžiai patarė, parinko detales prieinamom kainom.Rekomendavau savo draugui ir jis nusipirko karavana yra patenkintas.Šią vasara buvau turputėli apgadines tai vaikinai operatyviai užsakė detales i pakeitė vienu žodžiu apie šitą įmonę tik geri ir šilti atsiliepimai.Tokių raštininkų kurie rašo, kad surinktas iš trijų tai negakiu net klausytis, pirmiausia pasiomėkit kaip yra gaminamas kemperis ir suprasit kad tai neymanoma padaryti, o antra teisingai Mindaugas rašo reikėjo gražinti jeigu yra įrodymų.Gerų darbų tau Mindaugai ir SĖKMĖS
Monika 2021-08-30 14:24:51
Laukiu, nesulaukiu, kada juos kas nors paduos į teismą. Išsirinkom pirkti namelį, atsiuntė asmeniškai foto, sutarėme, kad pirksim, atsisakėme prieš tai išsirinkto, turėjo atsiųsti saskaitą apmokėjimui ir … dingo, nei atsakinėjo į skambučius, nei į žinutes. Po keturių dienų, kai pagaliau prisiskambinom, pareiškė, kad namelis parduotas! Ar čia a*******i ar neadekvatai ar tiesiog niekšeliai piemenys?
LABA DIENA
JUS NEATVAZIAVOTE APZIURETI GYVAI KA PERKATE, TIK POKALBIS TELEFONU.
IS NUOTRAUKU - NEAPZIUREJUS PREKES GYVAI -MES PARDUOTI NEGALIME, JUSU PAGEIDAVIMAS BUVO PRISTATYTI PREKE PAS JUS -JUMS JOS NEAPZIUREJUS- NEAPMOKEJUS. IS PATIRTIES ZINOME KAD ATVEZUS PREKE PRASIDEDA DERYBOS IR PANASIAI.
Aurimas 2020-08-14 16:58:54
Reikėjo kemperio amortizatoriaus. visą savaitę bandėme išsiaiškinti ar Movera tokį amortizatorių turi. Antradienį telefonu pasakyti matmenis ar dalies numerį netiko, sako atsiųsti el. laišką su nuotrauka ir matmenimis. Nusiuntėme nuotrauką su visais išmatavimais trečiadienio ryte. Skambinant niekas neatsiliepė daugiau trečiadienį. Ketvirtadienį pavyko prisiskambinti: sako tai reikia eit pažiūrėti pagal matmenis ar tokių turime. (per dvi darbo dienas nepavyko pažiūrėti) toliau sako penktadienį pažiūrėsim, pranešim. Na ką.. Penktadienio vakaras, niekas nesusisiekė, niekas neatsiliepė.
Tikrai nerekomenduoju niekam turėti reikalų su tokia įmone. Ką gali pasiūlyti- tai tik laiko sugaišinimą.
SVEIKI
JUSU NORIMOS PREKES MUSU TIEKEJEI NETURI
TEL- VISADA GALITE SUSIEKTI
865575519
sveiki
apie ka jus RASOTE
atsiuskite tel numeri -kodel neskambinate 865575519
Neprasidekite su MOVERA 2020-03-20 14:07:08
Pirkome naudota 4 metu kemperi. Sumokejome daug.Birti pradejo jau pirmosios keliones metu.Ignoruoja klientus visiskai.Saldziai komunikuoja kol nuperkate.Issiaiskinome jau pas specialistus kad musu kemperis surinktas ne is 2 skirtingu, o is 3)) Truksta zodziu.Visiskas meslas.
SVEIKI, KAIP JUS RASOTE ATSILIEPIME- KEMPERIS SURINKTAS IS 3- TAI YRA NEYMANOMA. JUMS REIKEJO KEMPERI GRAZINTI MUMS. MES NEGAMINTOJEI, MES KEMPERIUS PERPARDUODAME -PARDUODAME TAI KA NUPERKAME, JUS PREKE GYVAI MATOTE IR APZIURITE,. KODEL PREKES MUMS NEGRAZINOTE?
noriu padekoti sitam kolektyvui -is vokietijos pirkome dauzta 2018 metu kemperi.padejo su detaliu tiekimu.sutvarke tobulai
.ACIU- MOVEROS- KOLEKTYVUI
Neprasidekite su MOVERA
2020-03-20 14:07:08 IP 2df77s73
Pažadukai ir melagiai. Gėda kad ši įmonė atstovauja gerai žinomas europos įmones.
Norėjau pasakyti savo nuomonę, kad požiūris į klientą baisus. Kai internete suradau šią internetinę parduotuvę ir pradėjau pokalbį gyvai, tai nuo pirmo sakinio kilo įtarimų apie požiūrį į klientą. Tikrai ieškojau įsigyti prekę kitur, bet neradau, tad teko pratęsti bendravimą. Kominikacijos jokios, apie lietuvių kalbos rašybą be žodžių. Gėda skaityti parašytus du sakinius. Telefonu bendraujant sugeba padėti ragelį, nes aš jį sunervavau. Jaučiasi visiškai be jokios kompetencijos ir komunikacijos paimtas dirbti žmogus. Padaro, taip kaip jiems atrodo, sukeldami klientui problemą, o po to visiškai neatsako į tavo kreipimąsi. Nežinau kaip jie sprendžia didesnes problemas, nes aš susidūriau tik su pačiu elementariausiu eiliniu pirkimu internetinėje parduotuvėje.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

BSS IT
BSS ERP

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB BSS IT - verslo informacinių sistemų kūrėjai. Mūsų sukurta BSS ERP verslo valdymo sistema apima šias sritis - Dokumentų valdymas - Buhalterinė apskaita - Personalas valdymas - Prekybos valdymas - Nekilnojamo turto valdymas Dokumentų valdymo sistema skirta centralizuotai kaupti visus įmonės sukuriamus bei...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Infliacija Lietuvoje lapkritį pakilo iki 9,3%
Infliacija Lietuvoje lapkritį pakilo iki 9,3% 11-29 09:52
Metinė infliacija lapkritį Lietuvoje, palyginti su atitinkamu praėjusių metų mėnesiu, pakilo iki 9,3%.
PSO: įprasti PGR testai aptinka omikron atmainos virusą
PSO: įprasti PGR testai aptinka omikron atmainos virusą 11-29 09:50
Įprasti polimerazės grandininės reakcijos (PGR) testai pajėgūs aptikti naujosios omikron atmainos koronaviruso infekciją, bet aiškinamasi, koks yra kitų testų jautrumas šio susirūpinimą keliančio...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%