VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė PGM technika

PGM technika, UAB

Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Padangos, kuriomis kombainai, traktoriai ir priekabos važiuos, Jūsų žemės ūkis Jums atsidėkos!
TOP įmonė 2018
Įmonės kodas 300558104
PVM mokėtojo kodas LT100002311210
Vadovas Aidas Ladyga
Adresas Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Telefonas Pgm Technika Telefonas
Mobilus telefonas Pgm Technika Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Pgm Technika Vadovo telefonas
Buhalterijos telefonas Pgm Technika Buhalterijos telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.pgmtechnika.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/pgm.technika
Bankas AB bankas SWEDBANK
Atsiskaitomoji sąskaita LT937300010094474539
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 5 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 964189
Vidutinis atlyginimas 1 534,00 € (2019 m. kovas)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 1 765,94 € (2019 m. kovas)
Apyvarta (be PVM) 2017: 2 000 001 - 3 000 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2019-04: 8 automobiliai (7 priklauso, 1 išperkamas arba nuomojamas)
Įmonės amžius 13 metų 1 mėnuo 20 dienų
Įvertinimas
6.4 / 10 (įvertino 34)

Įmonės aprašymas:

„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams, krautuvams, priekaboms, miško technikai.

PADANGOS

Padangos žemės ūkio ir kitai sunkiajai industrinei technikai. Tai Suomijos kompanijos „Nokian Heavy Tyres“ ir "Nordman" padangos, tokių žinomų prekių ženklų kaip „Firestone“, „Bridgestone“, "Trelleborg", „Good Year“, "Bandenmarkt" padangos, įvairios garsaus koncerno „Michelin“ padangos – "Michelin", „Kleber“, „Kormoran“, „Taurus“.

NOKIAN PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO, MIŠKO, KOMUNALINĖS, KALNAKASYBOS, UOSTO KROVOS, INDUSTRINEI TECHNIKAI.

Esame vieninteliai išskirtiniai Nokian Heavy Tyres importuotojai Lietuvoje.
Nokian Heavy Tyres ( Suomija ) - premium padangos, sukūrtos darbui sunkiomis sąlygomis miško, žemės ūkio, uosto krovos, kalnakasybos, komunalinėms, industrinėms mašinoms:

 • Nokian Heavy Tyres padangos žemės ūkio technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos miško technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos industrinėms ir kelių priežiūros mašinoms
 • Nokian Heavy Tyres padangos uosto krovos technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos priekaboms
 • Nokian Heavy Tyres padangos kalnakasybos mašinoms
 • TRI2 Nokian Heavy Tyres vasarinės padangos
 • TRI2 Nokian Heavy Tyres žieminės padangos

NORDMAN PADANGOS MIŠKO, INDUSTRINEI, UOSTO KROVOSTECHNIKAI

 • Nordman - tai Nokian Heavy Tyres padangų prekinis ženklas. Tai klasika tapusios populiarios padangos miško, industrinei, uosto krovos technikai

FIRESTONE PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI

Firestone žemės ūkio padangos jau daugiau kaip 80 metų sėkmingai tiekiamos, naudojamos ir tobulinamos. Šiuo metu Firestone padangų prekinis ženklas priklauso Bridgestone (Japonija) korporacijai. Padangos atitinka griežtus padangų kokybės standartus ir yra pageidaujamos pirmos gamyklinės (OEM) komplektacijos padangos savaeigei technikai ir prikabinamiems padargams.
Firestone žemės ūkio padangos jau daugiau kaip 80 metų sėkmingai tiekiamos, naudojamos ir tobulinamos. Šiuo metu Firestone padangų prekinis ženklas priklauso Bridgestone (Japonija) korporacijai. Padangos atitinka griežtus padangų kokybės standartus ir yra pageidaujamos pirmos gamyklinės (OEM) komplektacijos padangos savaeigei technikai ir prikabinamiems padargams.

TRELLEBORG ŽEMĖS ŪKIO, INDUSTRINEI, MIŠKO TECHNIKAI

Trelleborg grupė buvo įkurta 1905 metais Švedijoje, šiandien užima antąją vietą pasaulyje.
Vienas iš penkių Trelleborg padalinių - Trelleborg Wheel Systems - pirmaujanti pasaulyje padangų, skirtų žemės ūkio transporto priemonėm, miško technikai, krautuvams, gamintoja. Tai premium kokybės žemės ūkio padangos, kurias kuriant atsižvelgiama į naujausius rinkos poreikius.
Trelleborg Twin Forestry - galingos bei rankų darbo miškininkystės padangos sukurtos ir išbandytos sudėtingais reljefais bei miškų įvairove garsėjančioje Švedijoje. Šios padangos ypač švelnios, kad nedarytų žalos dirvožemio struktūrai, augalų šaknims bei daigams.
Trelleborg Twin Forestry padangos suteikia dar daugiau traukos jėgos be nereikalingo buksavimo, o Twin technologija leidžia geriau išnaudoti transporto priemonės variklio galią.
2002 metais Trelleborg Wheel Systems susijungė su Pirelli žemės ūkio padangų padaliniu, o tai dar labiau sustiprino kompanijos poziciją rinkoje. Trelleborg kompanijoje dirba maždaug 20000 žmonių 40 skirtingoje šalių, o metiniai pardavimai siekia net 2,5 milijardus eurų.

MICHELIN PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI

Nuo pat bendrovės įkūrimo pradžios „Michelin" misija buvo ne tik prisidėti prie prekių ir žmonių mobilumo didinimo, bet ir visuomenės raidos. Mūsų platesnis tikslas – patenkinti esminius žmogaus bendravimo, keitimosi ir atradimo poreikius. „Michelin" įsipareigojusi kiekvieną verslo operaciją vykdyti visiškai atsakingai, todėl stengiamės, kad kiekvienas mūsų sprendimas būtų kuo efektyvesnis ir atitiktų klientų bei akcininkų lūkesčius ir siekius. Taigi turime gerbti natūralią aplinką ir kartu vykdyti ekonomiškai naudingą veiklą.
„Michelin" užima lyderės pozicijas kiekvienoje padangų rinkoje* ir su kelionėmis susijusių paslaugų srityje. Suderindama technologinę pažangą, inovacijų kūrimo ir pritaikymo gebėjimus, kokybiškus produktus ir paslaugas bei stiprius prekių ženklus „Michelin" laikosi pasaulinės plėtros strategijos ir didina kiekvieno savo verslo aspekto efektyvumą.
Siekiant kuo geriau suprasti rinką ir patenkinti klientų poreikius, „Michelin" grupė suskirstyta į produktų linijas, kurių kiekviena apima tam tikrą veiklos sritį, turinčią savo nuosavus rinkodaros, plėtros ir gamybos išteklius.

 • KLEBER, TAURUS PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI
 • MAXIMO - TRELLEBORG GRUPĖS PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI
 • GOOD YEAR ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS PADANGOS

SPEC. PASKIRTIES PADANGOS (AVIACINĖS)

Aviacinės (lėktuvinės, orlaivių) padangos žemės ūkio ir industrinėms mašinoms. Orlaivių padangos, atmestos aviacijos sektoriaus, gali būti puikiai naudojamos antžeminiame transporte (priekaboms, pašarų dalytuvams) dėl savo aukštos kokybės ir didelės keliamosios galios.

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ, VISURIAIGIŲ, MIKROAUTOBUSŲ PADANGOS

Brigestone, Michelin, Firestone, Dayton, BF Goodrich, Kleber, Kormoran lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų žieminės ir vasarinės padangos.

PADANGŲ KAMEROS

Padangų kameros miško, žemės ūkio ir kitos technikos padangoms.

PADANGŲ MONTAVIMAS

Įmonė montuoja padangas ant visų tipų ratlankių, taip pat atliekami įvairūs specialūs darbai, ratlankiai ir ratų diskai perdaromi taip, kad atitiktų konkrečius klientų poreikius.

RATŲ SUDVIGUBINIMO SISTEMOS

 • Ratų sudvigubinimas yra labai patogus žemdirbiams būdas padidinti transporto pravažumą, tokį svarbų dirbant klampiose dirvose. Mat padvigubėjus ratų plotui, atitinkamai sumažėja mašinos slėgis į dirvą. Todėl reikalui esant į šlapias dirvas galima įvažiuoti anksčiau.
 • Kitas ratų sudvigubinimo pliusas – tai, kad sunkios žemės ūkio mašinos tada mažiau ardo žemės paviršiaus struktūrą ir žemė ilgiau išlieka derlinga. Niekam ne naujiena, kad suardžius dirvos struktūrą reikalingas visas kompleksas priemonių jai atstatyti.
 • Trečias pliusas – sutaupoma degalų, kurių šiaip daug iššvaistoma buksuojant klampioje žemėje.

AP+ (DATHO) ratų dvigubinimo sistemos su užlaužiamais užraktais, kurie gana universalūs. Juos galima pritaikyti daugelio modelių traktoriams, kombainams, priekaboms, purkštuvams, krautuvams. Dvigubų ratų sistema su TUV Nord sertifikuotais užraktais leidžia sumontuoti ratus per 10 minučių, o išmontuoti – dar greičiau.

Ratų dvigubinimo sistemos TUV sertifikuotos AP wheels ratų sudvigubinimo sistemos AP+
Universalios, pritaikomos visų gamintojų traktoriams: Case, Claas, Fendt, John Deere, Lindner, New Holland, Valtra, Massey Ferguson ir kt.

SIAURI TRAKTORIŲ RATAI

Siauri ratai traktoriams – tarpueilių dirbimui ir purškimui, purkštuvams, kitoms reikmėms.

RATLANKIAI

Bendrovė taip pat atstovauja ratlankių gamintojams ir tiekia įvairius ratlankius technikos gamintojų atstovams ir technikos naudotojams – pagal jų poreikius:

 • Ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams, krautuvams, priekaboms, miško technikai
 • Standartiniai pilnaviduriai ratlankiai nekeičiamo tarpuvėžio pločio
 • Platūs ratlankiai
 • Sustiprinti ratlankiai miško technikai, sunkiems darbams
 • Standartiniai ratlankiai su keičiamu tarpuvėžio pločiu
 • Siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui reguliuojamo tarpuvėžio pločio
 • Siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui fiksuoto tarpuvėžio pločio
 • Ratlankiai priekaboms
 • Ratlankių dalys

ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS ATASARGINĖS DALYS

 • RATLANKIAI žemės ūkio technikai, traktoriams, kombainams, priekaboms, padargams, miško technikai, platūs, siauri ratlankiai, siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui, ratlankių dalys, diskai.
 • RATAI - siauri ratai tarpueilių dirbimui, traktorių ratai purškimui, žemės ūkio technikos, miško technikos, statybinės technikos, žemės ūkio technikos ratai.
 • PADANGOS - miško technikos, statybinės technikos, industrinės technikos, traktorių, kombainų, krautuvu, žoliapjovių, šienavimo technikos, grėblių, vartytuvų, šianapjovių, sėjamųjų, priekabų, kelių priežiūros technikos, golfo laukų priežoūros mašinų, uosto krovos technikos, BELARUS ir MTZ traktorių, padangos.
 • KAMEROS PADANGOMS
 • RESTAURUOTOS AVIACINĖS PADANGOS PRIEKABOMS
 • PREKINIAI ŽENKLAI - NOKIAN HEAVY TYRES (nokian hevi tajes), BRIDGESTONE (bridžestoun). FIRESTONE (fajestoun), MICHELIN (mišelin), KLEBER, TAURUS, KORMORAN, BF GOODRICH (gudrič), GOOD YEAR (gud jier), GKN, TITAN, SUPREME (suprim), BANDEMARKT, BKT.

LED SLĖGIO DAVIKLIAI

Kaip naudotis

 • Pirmiausia sureguliuokite padangos slėgį iki rekomenduojamo
 • Prisukite padangos slėgio LED indikatorių, naudodami specialių įrankį
 • Padangos slėgio LED indikatorius jau dabar yra sukalibruotas slėgiui, kuris yra padangoje

Ką daryti, jei LED indikatorius pradeda šviesti

 • Atsukti padangos LED slėgio indikatorių specialiu įrankiu
 • Sureguliuoti padangos slėgį iki rekomenduojamo
 • Prisukti atgal padangos slėgio LED indikatorių

Nauda

 • Pastovus slėgio monitoringas
 • Nebereikia padangos slėgio tikrinti su standartiniu manometru
 • LED šviesa praneša apie slėgio padangoje sureguliavimo poreikį
 • Pailgina padangos ir kameros eksploatavimo laiką del palaikomo teisingo slėgio
 • Išvengsite prastovų dėl sugadintų padangų

Techninės savybės

 • LED šviesa aktyvuojama, kai slėgis nuo sukalibruoto krenta daugiau kaip 0.6 bar (miško padangoms)
 • Baterijos energija naudojama tik tada, kai LED Šviesa aktyvuojama (kai sumažėja slėgis)

MŪSŲ KONTAKTAI

Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno raj.

Aidas
Tel. +370 683 24140
e-mail info@pgmtechnika.lt

Darius
Tel. +370 656 82777
e-mail darius@pgmtechnika.lt

Karolis
Tel. +370 646 36969
e-mail karolis@pgmtechnika.lt

Renaldas
Tel. +370 607 77723
e-mail: renaldas@pgmtechnika.lt

Živilė (finansai)
Tel. +370 685 87776
e-mail: zivile@pgmtechnika.lt

Įmonės nuotraukos:
PGM technikaPGM technika nuotraukaFoto PGM technika (300558104)Įmonės PGM technika nuotraukos„PGM technika“ –PGM technika, UAB nuotraukaFoto PGM technika, UAB (300558104)Įmonės PGM technika, UAB nuotraukospadangos žemės ūkioPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technika
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: padangos žemės ūkio technikai, padangos frontaliniams krautuvams, padangos kombainams, padangos komunalinei technikai, padangos krautuvams, padangos ekskovatoriams, padangos miško technikai, padangos priekaboms, padangos padargams, padangos tarpueiliams, spec. padangos, aviacinės padangos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300558104
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės PGM technika, UAB (įmonės kodas 300558104) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta
Rinkimai vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų nenustatyta 05-26 13:46
Prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento rinkimai sekmadienį vyksta sklandžiai, rimtų pažeidimų kol kas neužfiksuota, pranešė pareigūnai.
Rinkėjų entuziazmas po pirmo turo kiek nuslopo
Rinkėjų entuziazmas po pirmo turo kiek nuslopo 05-26 09:36
Prezidento rinkimų antrajame ture rinkėjų aktyvumas, palyginti su pirmuoju rinkimų turu, kiek nuslopo. 13 val. sekmadienį jis siekė 30,62%.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur atostogausite šią vasarą?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Hewlett-Packard 20,03 +4,38%
Nokia 5,12 +3,02%
Avon 3,70 +2,78%
AutoZone 1052,19 +1,68%
Macy's 21,01 -1,22%
Western Digital 40,98 -1,23%
NVIDIA 145,15 -1,47%
Philip Morris 84,64 -1,86%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 86,77 -6,82%
Sidabras 15,06 -1,57%
Nafta 57,91 -5,71%
Auksas 1285,91 -1,15%
Dujos (JAV) 2,65 -9,86%
Vištiena 2,09 +0,97%
Apelsinai 0,57 -12,31%
Varis 6438,36 -0,02%