VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė PGM technika

PGM technika, UAB

Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Padangos, ratlankiai, padangų kameros žemės ūkio, industrinei technikai. Keturračių padangos
TOP įmonė 2021
Įmonės kodas 300558104
PVM mokėtojo kodas LT100002311210
Vadovas Aidas Ladyga
Adresas Plento g. 6, Užliedžių k., LT-54302 Kauno r.
Telefonas Pgm Technika Telefonas
Mobilus telefonas Pgm Technika Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Pgm Technika Vadovo telefonas
Buhalterijos telefonas Pgm Technika Buhalterijos telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.pgmtechnika.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/pgm.technika
Bankas AB bankas SWEDBANK
Atsiskaitomoji sąskaita LT937300010094474539
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 7 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 2 147,54 € (2022 m. balandis)
Atlyginimų istorija »
Pardavimo pajamos 2021: 3 804 229 € Pajamų istorija »  2021 m. Ataskaita »
Grynasis pelnas 2021: 144 269 € Plačiau »
Transportas 2022-01: 11 automobilių (priklauso)
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 16 metų 2 mėnesiai 19 dienų
Įvertinimas
8.0 / 10 (įvertino 76)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę »

Įmonės aprašymas:

„PGM technika“ siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams, krautuvams, priekaboms, miško technikai.

PADANGOS

Padangos žemės ūkio ir kitai sunkiajai industrinei technikai. Tai Suomijos kompanijos „Nokian Heavy Tyres“ ir "Nordman" padangos, tokių žinomų prekių ženklų kaip „Firestone“, „Bridgestone“, "Trelleborg", „Good Year“, "Bandenmarkt" padangos, įvairios garsaus koncerno „Michelin“ padangos – "Michelin", „Kleber“, „Kormoran“, „Taurus“.

NOKIAN PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO, MIŠKO, KOMUNALINĖS, KALNAKASYBOS, UOSTO KROVOS, INDUSTRINEI TECHNIKAI.

Esame vieninteliai išskirtiniai Nokian Heavy Tyres importuotojai Lietuvoje.
Nokian Heavy Tyres ( Suomija ) - premium padangos, sukurtos darbui sunkiomis sąlygomis miško, žemės ūkio, uosto krovos, kalnakasybos, komunalinėms, industrinėms mašinoms:

 • Nokian Heavy Tyres padangos žemės ūkio technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos miško technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos industrinėms ir kelių priežiūros mašinoms
 • Nokian Heavy Tyres padangos uosto krovos technikai
 • Nokian Heavy Tyres padangos priekaboms
 • Nokian Heavy Tyres padangos kalnakasybos mašinoms
 • TRI2 Nokian Heavy Tyres vasarinės padangos
 • TRI2 Nokian Heavy Tyres žieminės padangos

NORDMAN PADANGOS MIŠKO, INDUSTRINEI, UOSTO KROVOS TECHNIKAI

 • Nordman - tai Nokian Heavy Tyres padangų prekinis ženklas. Tai klasika tapusios populiarios padangos miško, industrinei, uosto krovos technikai

FIRESTONE PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI

Firestone žemės ūkio padangos jau daugiau kaip 80 metų sėkmingai tiekiamos, naudojamos ir tobulinamos. Šiuo metu Firestone padangų prekinis ženklas priklauso Bridgestone (Japonija) korporacijai. Padangos atitinka griežtus padangų kokybės standartus ir yra pageidaujamos pirmos gamyklinės (OEM) komplektacijos padangos savaeigei technikai ir prikabinamiems padargams.
Firestone žemės ūkio padangos jau daugiau kaip 80 metų sėkmingai tiekiamos, naudojamos ir tobulinamos. Šiuo metu Firestone padangų prekinis ženklas priklauso Bridgestone (Japonija) korporacijai. Padangos atitinka griežtus padangų kokybės standartus ir yra pageidaujamos pirmos gamyklinės (OEM) komplektacijos padangos savaeigei technikai ir prikabinamiems padargams.

TRELLEBORG ŽEMĖS ŪKIO, INDUSTRINEI, MIŠKO TECHNIKAI

Trelleborg grupė buvo įkurta 1905 metais Švedijoje, šiandien užima antąją vietą pasaulyje.
Vienas iš penkių Trelleborg padalinių - Trelleborg Wheel Systems - pirmaujanti pasaulyje padangų, skirtų žemės ūkio transporto priemonėm, miško technikai, krautuvams, gamintoja. Tai premium kokybės žemės ūkio padangos, kurias kuriant atsižvelgiama į naujausius rinkos poreikius.
Trelleborg Twin Forestry - galingos bei rankų darbo miškininkystės padangos sukurtos ir išbandytos sudėtingais reljefais bei miškų įvairove garsėjančioje Švedijoje. Šios padangos ypač švelnios, kad nedarytų žalos dirvožemio struktūrai, augalų šaknims bei daigams.
Trelleborg Twin Forestry padangos suteikia dar daugiau traukos jėgos be nereikalingo buksavimo, o Twin technologija leidžia geriau išnaudoti transporto priemonės variklio galią.
2002 metais Trelleborg Wheel Systems susijungė su Pirelli žemės ūkio padangų padaliniu, o tai dar labiau sustiprino kompanijos poziciją rinkoje. Trelleborg kompanijoje dirba maždaug 20000 žmonių 40 skirtingoje šalių, o metiniai pardavimai siekia net 2,5 milijardus eurų.

MICHELIN PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI

Nuo pat bendrovės įkūrimo pradžios „Michelin" misija buvo ne tik prisidėti prie prekių ir žmonių mobilumo didinimo, bet ir visuomenės raidos. Mūsų platesnis tikslas – patenkinti esminius žmogaus bendravimo, keitimosi ir atradimo poreikius. „Michelin" įsipareigojusi kiekvieną verslo operaciją vykdyti visiškai atsakingai, todėl stengiamės, kad kiekvienas mūsų sprendimas būtų kuo efektyvesnis ir atitiktų klientų bei akcininkų lūkesčius ir siekius. Taigi turime gerbti natūralią aplinką ir kartu vykdyti ekonomiškai naudingą veiklą.
„Michelin" užima lyderės pozicijas kiekvienoje padangų rinkoje* ir su kelionėmis susijusių paslaugų srityje. Suderindama technologinę pažangą, inovacijų kūrimo ir pritaikymo gebėjimus, kokybiškus produktus ir paslaugas bei stiprius prekių ženklus „Michelin" laikosi pasaulinės plėtros strategijos ir didina kiekvieno savo verslo aspekto efektyvumą.
Siekiant kuo geriau suprasti rinką ir patenkinti klientų poreikius, „Michelin" grupė suskirstyta į produktų linijas, kurių kiekviena apima tam tikrą veiklos sritį, turinčią savo nuosavus rinkodaros, plėtros ir gamybos išteklius.

 • KLEBER, TAURUS PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI
 • MAXIMO - TRELLEBORG GRUPĖS PADANGOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI
 • GOOD YEAR ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS PADANGOS

SPEC. PASKIRTIES PADANGOS (AVIACINĖS)

Aviacinės (lėktuvinės, orlaivių) padangos žemės ūkio ir industrinėms mašinoms. Orlaivių padangos, atmestos aviacijos sektoriaus, gali būti puikiai naudojamos antžeminiame transporte (priekaboms, pašarų dalytuvams) dėl savo aukštos kokybės ir didelės keliamosios galios.

SUNKVEŽIMIŲ PADANGOS

Brigestone, Michelin, Nokian, Firestone, Dayton sunkvežimių padangos plentui ir bekelėms, žieminės, vasarinės ir universalaus naudojimo.

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ, VISUREIGIŲ, MIKROAUTOBUSŲ PADANGOS

Brigestone, Michelin, Falken, Firestone, Good Year, Dunlop, Fulda, Sava, Debica, Dayton, BF Goodrich, Kleber, Kormoran lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų žieminės ir vasarinės padangos.

PADANGŲ KAMEROS

Padangų kameros miško, žemės ūkio ir kitos technikos padangoms.

PADANGŲ MONTAVIMAS

Įmonė montuoja padangas ant visų tipų ratlankių, taip pat atliekami įvairūs specialūs darbai, ratlankiai ir ratų diskai perdaromi taip, kad atitiktų konkrečius klientų poreikius. Nuo šiol montuojame ir balansuojame padangas ir lengviesiems automobiliams, visureigiams, autobusiukams, motociklams, keturračiams, taip pat mažesnes padangas skirtas žemės ūkio padargams.

 • Padangų montavimas ant visų tipų ratlankių
 • Žemės ūkio technikos padangų montavimas, balansavimas
 • Sunkvežimių padangų montavimas, balansavimas
 • Lengvųjų automobilių padangų montavimas, balansavimas
 • Visureigių padangų montavimas, balansavimas
 • Komercinio transporto, autobusiukų padangų montavimas, balansavimas
 • Motociklų padangų montavimas, balansavimas
 • Keturračių padangų montavimas, balansavimas

RATŲ SUDVIGUBINIMO SISTEMOS

 • Ratų sudvigubinimas yra labai patogus žemdirbiams būdas padidinti transporto pravažumą, tokį svarbų dirbant klampiose dirvose. Mat padvigubėjus ratų plotui, atitinkamai sumažėja mašinos slėgis į dirvą. Todėl reikalui esant į šlapias dirvas galima įvažiuoti anksčiau.
 • Kitas ratų sudvigubinimo pliusas – tai, kad sunkios žemės ūkio mašinos tada mažiau ardo žemės paviršiaus struktūrą ir žemė ilgiau išlieka derlinga. Niekam ne naujiena, kad suardžius dirvos struktūrą reikalingas visas kompleksas priemonių jai atstatyti.
 • Trečias pliusas – sutaupoma degalų, kurių šiaip daug iššvaistoma buksuojant klampioje žemėje.

AP+ (DATHO) ratų dvigubinimo sistemos su užlaužiamais užraktais, kurie gana universalūs. Juos galima pritaikyti daugelio modelių traktoriams, kombainams, priekaboms, purkštuvams, krautuvams. Dvigubų ratų sistema su TUV Nord sertifikuotais užraktais leidžia sumontuoti ratus per 10 minučių, o išmontuoti – dar greičiau.

Ratų dvigubinimo sistemos TUV sertifikuotos AP wheels ratų sudvigubinimo sistemos AP+
Universalios, pritaikomos visų gamintojų traktoriams: Case, Claas, Fendt, John Deere, Lindner, New Holland, Valtra, Massey Ferguson ir kt.

SIAURI TRAKTORIŲ RATAI

Siauri ratai traktoriams – tarpueilių dirbimui ir purškimui, purkštuvams, kitoms reikmėms.

RATLANKIAI

Bendrovė taip pat atstovauja ratlankių gamintojams ir tiekia įvairius ratlankius technikos gamintojų atstovams ir technikos naudotojams – pagal jų poreikius:

 • Ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams, krautuvams, priekaboms, miško technikai
 • Standartiniai pilnaviduriai ratlankiai nekeičiamo tarpuvėžio pločio
 • Platūs ratlankiai
 • Sustiprinti ratlankiai miško technikai, sunkiems darbams
 • Standartiniai ratlankiai su keičiamu tarpuvėžio pločiu
 • Siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui reguliuojamo tarpuvėžio pločio
 • Siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui fiksuoto tarpuvėžio pločio
 • Ratlankiai priekaboms
 • Ratlankių dalys

RATLANKIAI SU PADANGOMIS PRIEKABOMS

Ratlankiai su padangomis 2PTS6, 2PTS9 priekaboms

 • 22,5 colių bekamerinis ratlankis kartu su radialinį karkasą turinčia padangą, kuri užtikrina tolygų protektoriaus dilimą ir ilgą naudojimo trukmę. 72 mm didesnis sąlyčio plotas ir 1750 kg didesnis krovumas, lyginant su standartine 16.5/70-18 padanga. Tvirti suapvalinti padangos kraštai.

PADANGŲ SANDARINIMO SKYSTIS

 • Padangų sandarinimo skystis skirtas bekamerinėms industrinių, žemės ūkio, sunkiasvorių kelių transporto, taip pat lengvųjų automobilių ir keturračių padangoms. Sandarina iki 10 mm skersmens skyles, neužšąlą minusinėje temperatūroje, pailgina padangos naudojimo trukmę – padeda išvengti važiavimų tuščia padanga, turi antikorozinių savybių, saugo padangą ir ratlankį, išlieka veiksmingas visą padangos naudojimo laiką, esant reikalui lengvai nuplaunamas, lengvai pripildomas.

ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS ATSARGINĖS DALYS

 • RATLANKIAI žemės ūkio technikai, traktoriams, kombainams, priekaboms, padargams, miško technikai, platūs, siauri ratlankiai, siauri ratlankiai tarpueilių dirbimui, ratlankių dalys, diskai.
 • RATAI - siauri ratai tarpueilių dirbimui, traktorių ratai purškimui, žemės ūkio technikos, miško technikos, statybinės technikos, žemės ūkio technikos ratai.
 • PADANGOS - miško technikos, statybinės technikos, industrinės technikos, traktorių, kombainų, krautuvu, žoliapjovių, šienavimo technikos, grėblių, vartytuvų, šianapjovių, sėjamųjų, priekabų, kelių priežiūros technikos, golfo laukų priežoūros mašinų, uosto krovos technikos, BELARUS ir MTZ traktorių, padangos.
 • KAMEROS PADANGOMS
 • RESTAURUOTOS AVIACINĖS PADANGOS PRIEKABOMS
 • PREKINIAI ŽENKLAI - NOKIAN HEAVY TYRES (nokian hevi tajes), BRIDGESTONE (bridžestoun). FIRESTONE (fajestoun), MICHELIN (mišelin), KLEBER, TAURUS, KORMORAN, BF GOODRICH (gudrič), GOOD YEAR (gud jier), GKN, TITAN, SUPREME (suprim), BANDEMARKT, BKT.

MŪSŲ KONTAKTAI

PGM TECHNIKA KAUNE

 • Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno raj.

Aidas
Tel. +370 683 24140
e-mail [email protected]

Darius
Tel. +370 656 82777
e-mail [email protected]

Renaldas
Tel. +370 607 77723
e-mail: [email protected]

Jonas
Tel. +370 675 43553
e-mail: [email protected]

Živilė (finansai)
Tel. +370 685 87776
e-mail: [email protected]

PGM TECHNIKA PANEVĖŽYJE

 • Beržų g.7, LT-36233 Panevėžys

Paulius
Tel. +370 684 80707
e-mail: [email protected]

Įmonės nuotraukos:
PGM technikaPGM technika nuotraukaFoto PGM technika (300558104)Įmonės PGM technika nuotraukos„PGM technika“ –PGM technika, UAB nuotraukaFoto PGM technika, UAB (300558104)Įmonės PGM technika, UAB nuotraukospadangos žemės ūkioPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technikaPGM technika
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: padangos žemės ūkio technikai, padangos frontaliniams krautuvams, padangos kombainams, padangos komunalinei technikai, padangos krautuvams, padangos ekskovatoriams, padangos miško technikai, padangos priekaboms, padangos padargams, padangos tarpueiliams, spec. padangos, aviacinės padangos, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300558104
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės PGM technika, UAB (įmonės kodas 300558104) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius
"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Macy's 20,96 +9,91%
Wells Fargo 40,76 +7,55%
FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%
Facebook 196,64 +0,51%
Humana 456,81 +0,48%
Xerox 15,79 +0,32%
Walmart 123,72 +0,08%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 6,53 +33,81%
Apelsinai 0,91 +18,18%
Sidabras 24,55 -3,00%
Benzinas 3,19 +0,31%
Dyzelis 4,04 +6,88%
Cukrus 0,81 +1,25%
Anglis 196,95 +16,09%
Auksas 1936,86 -0,56%